Beagle'lar İçin En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Beagle'lar İçin En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Beagle'ınız için en iyi köpek yatağını bulmaya mı çalışıyorsunuz? Bir Beagle Pup'ınız varsa, onları ve eklemlerini mümkün olduğunca sağlıklı tutmaya çalışmalısınız! mutlu Beagle en sevdiğimiz köpek ırklarından biridir ve iyi bir sebepten dolayıdır. Beagle sadece arkadaş canlısı, sevecen ve eğlenceli değil, aynı zamanda küçüklerimize ve diğer evcil hayvanlarımıza karşı da nazik. Herkesin bildiği ve sevdiği köpek olması için dinlenmek için rahat bir yere ihtiyacı var ve pillerini şarj etmek . Ve bunu yapmak için, ona iyi bir gece uykusu verecek rahat bir köpek yatağına ihtiyacı var.

köpek çöp kutusu yorumları

Öyleyse, ister yeni bir Beagle köpek yavrusunu hayatınıza kabul etmek üzere olun, ister zaten sahip olduğu yatak artık kesmiyor. doğru yere gel . Sizin zorunda kalmamanız için saatlerinizi internette yüzlerce yatakta gezinerek geçirdik. İyiyi, kötüyü ve çirkin olanı bulduk ve burada size Beagle'lar için en iyi 8 köpek yatağını göstereceğiz.Her Beagle için farklı stiller ve her Beagle sahibi için çeşitli seçenekler ve bütçeleri ile burada herkes için bir şeyler var. Öyleyse, Snoopy'niz için hangisinin en iyisi olduğunu bulalım.

Bir Bakışta: Beagle'lar için Favori Köpek Yataklarımız

Beagles İçin En İyi Arkadaşlar Sevişme Yatak
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Sheri'den En İyi ArkadaşlarChewy.com'da görüntüle
Furhaven Bolster Yatak
Bizim Puanımız

En iyi değeri

FurHaven Bolster Yatak

Chewy.com'da görüntüle
Frisco Yükseltildi
Bizim Puanımız

En İyi YükseltilmişFrisco Çelik Yatak

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Satın Alma Rehberi

Küçük Yatakta Beagle

Beagle'lar için en sevdiğimiz yatakları seçmiş olsak da, onları nasıl seçtiğimizi anlamanız önemlidir. Her Beagle aynı değildir ve farklı köpekler ve farklı senaryolar için farklı stiller vardır. Satın alma rehberimizi okurken şunları düşünün: sizin köpek ve ne o yatağından ihtiyacı var.

Yatak Nedeni

Her şeyden önce, yeni yatağının amacı ne olacak? Zzz'leri yakalamak onun ana yatağı mı olacak? Bahçede seninle rahatlayabileceği ikinci bir yatak mı? Bazı yataklar konfor için tasarlanmıştır ve diğerleri işlev içindir (bazı yataklar daha iyi çalışır. köpek kasaları diğerlerine göre).

Sonsuz yatağını arıyorsanız, garantili en kaliteli yatağı seçmeniz gerekir. En iyi kalite, daha yüksek bir fiyat anlamına gelir, ancak daha uzun sürerse, muhtemelen para için daha iyi değer çok. Yükseltme arayışındaysanız, mevcut yatağında sevdiğiniz ve beğenmediğiniz özelliklere bakın. Yeni yatağını bulmanıza yardımcı olması için bu bilgiyi kullanın.

Boyut ve Uyku Pozisyonu

Beagle'ın iki farklı boyutu vardır, standart ve cep. Tüm yataklar farklı boyutlardadır, bu nedenle Beagle'ınızı talimatlara göre ölçün . Henüz tam boyutuna ulaşmadıysa, büyüyeceği boyuta uyması için daha büyük bir boyut almayı düşünebilirsiniz. Bazı yataklarda ağırlık sınırı da vardır, ancak Beagle cinsi köpekler ortalama olarak yalnızca 30 pound ağırlığında olduğundan, bu sizin için bir sorun olmamalıdır. Ama her zaman kontrol ettiğinizden emin olun.Uyku pozisyonunu da düşünmek önemlidir. Kıvırıcıysa veya başını bir yastığa yaslamayı tercih ederse, desteklenmiş bir yatak muhtemelen onun için daha iyi bir seçenektir. Ya da bacaklarını dışarı atmayı seviyorsa, düz şilte tarzı bir yatak daha iyidir. Yumuşak ve pelüş yatakları seviyorsa veya örtü altında uyumayı seviyorsa, halka tarzı bir yatak daha iyidir. Ya da belki ekli bir çarşafı olan biri, rahatlık ihtiyacını karşılayacaktır.

Ne sevdiğini tam olarak bilmiyorsanız, birkaç gece onu izle tercih ettiği uyku pozisyonunun ne olduğunu görmek için. En rahat bulacağı bir yatak satın almak önemlidir, aksi takdirde burnunu çevirebilir.

Konfor

Rahatlık Fido için en önemli faktördür çünkü rahat olmazsa yatağını kullanmayacaktır. Aramak kalın tabanlı yataklar , vücudunun yere batmamasını sağlamak için genellikle 2 inç veya daha fazla. Hafızalı köpük ve ortopedik köpük gibi malzemeler, vücudunu desteklemek için en iyi malzemelerdir.

Yeni yatağına girmediğini fark ederseniz, onu ikna etmek için en sevdiği battaniyeyi veya oyuncağı battaniyeye koyun. Veya giysinizin yıpranmış bir parçasını alıp oraya yerleştirin. kokun onu cesaretlendirecek içeri girmek ve sarılmak için.Yaş

Beagle'ınız bir köpek yavrusu ise ve bu onun ilk yatağıysa, eğitimi sırasında birçok kaza geçirmesinin yanı sıra onu çiğneyebileceğini hatırlamanız gerekir. Bu nedenle, evde eğitim aldıktan sonra değiştirebileceğiniz daha ucuz bir yatak düşünebilirsiniz. Ya da satın alabilirsin çiğnemeye dayanıklı ve suya dayanıklı bir yatak .

Kıdemli bir Beagle'ınız varsa, ortopedik bir köpük yatak onun için en iyi seçenek olacaktır. Bu tıbbi sınıf köpük olup, eklemleri için ekstra destek Bu acıyı biraz hafifletecek. Yaşlılar da inkontinanstan muzdariptir, bu yüzden köpüğün kokmasını önlemek için suya dayanıklı bir yatak aramalısınız.

Dayanıklı Malzemeler

Satın aldığınız yatağın dayanıklı ve sağlam olması hayati önem taşır. birkaç uykudan daha fazla dayanır . Pamuk, dimi, kanvas ve naylon gibi örtü malzemeleri polyesterden daha uzun süre dayanan dayanıklı malzemelerdir. Yüksek kaliteli yataklar da çiğneme veya yırtılma önleyici ve çoğu köpeğin uykuya dalmadan önce yaptığı yuvalama davranışından kurtulmak için tasarlanmıştır.Temizlemesi kolay

Köpek yataklarının temizlenmesi kolay olmalı, ne de olsa, Beagle'ınızın arkasını siz temizliyorsunuz, ona değil. Yüksek kaliteli bir yatağın işareti, çırpıp çıkarabileceğiniz suya dayanıklı bir örtüye sahip olandır. çamaşır makinesine takılmak . Suya dayanıklı bir örtüye ek olarak, en kaliteli yataklarda köpüğü örten su geçirmez bir astar da olacaktır. Bazı markalar su geçirmez kılıfları ayrı olarak sunar.

Beagle'ınız birinci sınıf, ev eğitimi almış ve henüz bir kaza geçirmemiş olsa bile. Burada hepimiz deneyimli köpek sahibiyiz ve bir noktada olacak dediğimizde bize güveniyoruz. Temizlemesi kolay bir yatak alamazsanız, temizlemesi kolay olmayan bir yatak aldığınız güne lanet okuyacaksınız.

Alerjiler

Bazı köpekler hassas deriden muzdariptir ve Beagle da farklı değildir. Sizinki varsa veya alerjisi varsa, satın alırken buna değer olacaktır. hipoalerjenik bir köpek yatağı. Toz akarları, ölü deri ve diğer tahriş edici maddelerin sıkışmaması ve cildini daha fazla tahriş etmemesi için malzeme sıkı bir şekilde dokunmuştur. Standart yataklardan daha pahalıdırlar, ancak onu rahat ettirecekse buna değer.

Bütçe

Aramanıza başlamadan önce bir bütçe belirlemeniz önemlidir. Beagle'ınız için köpek maması da dahil olmak üzere başka malzemeler satın alacaksınız ve muhtemelen Beagle büyüklüğünde koşum takımı ! Seçenekleri daraltacak ve size çok zaman kazandıracaktır. İyi kaliteli bir yatağın genellikle ortalama kaliteli bir yataktan çok daha uzun süre dayanacağını unutmayın. Ve bu biraz daha fazla harcamanız gerekse de, uzun vadede para için daha iyi değer .Ödeyebiliyorsanız, birlikte gelen bir yatak bulmaya çalışın. para iade garantisi çok. Garanti veren markalar, ürünleriyle daha fazla gurur duyma ve daha iyi işçilik sağlama eğilimindedir.

En İyi Beagle Köpek Yatakları

Beagle Yatak Tipi Yatak

Yukarıdaki soruların cevaplarını ve rehberliği kullandıktan sonra, artık Beagle'ınızı ihtiyaçları için en iyi yatağı seçebilmelisiniz. Aramanızı kolaylaştırmak için yatakları üç kategoriye ayırdık. Ve belirli bir sıra olmadan, işte Beagle'lar için en sevdiğimiz köpek yatakları.

Kanepe Tarzı Köpek Yatakları

Bunlar en popüler köpek yataklarıdır ve ayrıca destekli yataklar olarak da bilinir. Kenarlardan en az ikisi duvarlı veya başı için yastıklı destek sunmak ve büyük Beagle kulakları. Destekli yataklar, kıvrılmayı seven ve kapatıldıklarında daha rahat hisseden köpekler için tasarlanmıştır. Veya ekstra baş desteğini sevenler.


Sheri Cuddler'dan En İyi Arkadaşlar

Beagles için Sheri Vegan Shag Yatak
 • Vegan Kürk.
 • Kendinden Isıtmalı.
 • Ortopedik tasarım.
 • Birden fazla renkte mevcuttur.
 • Birden fazla boyutta mevcuttur.
 • Eklem ağrısı için ekstra dolgu.
 • Yuvalanan Beagle'lar için mükemmel.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yatak, yumuşak suni tüylü malzeme sayesinde en üst düzeyde konfor sunar. Halka şeklindedir ve 9 inçlik destekli ortopedik kenarları bir çörek gibi görünmesini sağlar. Sadece baş desteği sağlamaz, aynı zamanda koruyucu bir atmosfer sağlar. Beagle'ınızın vücut ısısını yayarak onu rahat ettirecek AirLOFT elyaflarla doludur.

Kapaklar, kolay temizlik için çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir ve kurutma makinesine takılması güvenlidir. Tasarım basittir ve dekorunuza uyacak iki renk seçeneği vardır. Yatağın alt kısmı da döşemenizi herhangi bir kazadan korumak için suya dayanıklı naylondan yapılmıştır.

Severiz Bu yatağın, Beagle'lar için son derece rahatlığı seven süper yumuşak olduğunu.


PetFusion Ultimate Hafızalı Köpük Yatak

Petfusion Destekli Köpek Yatağı
 • Maksimum konfor için hafızalı köpük taban.
 • Destek için desteklendi.
 • Suya dayanıklı kapak.
 • Gözyaşı önleyici kapak.
 • Dimi kapak malzemesi.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
 • Su geçirmez astar.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, yıllarca dayanması gereken birinci sınıf bir köpek yatağıdır. Çalışkan Beagle'ınıza sağlam bir 4 inç hafızalı köpük tabanı vardır. eklemlerinin ihtiyacı olan desteği . Destekler, güçlü boyun desteği için her iki tarafta tabanı çevreler. Ayrıca, ön tarafta kolay erişim için bir pencere var, bu da yaşlılar veya daha yüksek duvarlardan tırmanamayan yaralı Beagle için önemli bir özellik.

Döşemenizi kazalardan korumak için su geçirmez bir hafızalı köpük astarı vardır ve ayrıca kaymaz bir tabanı vardır. Dış kaplama ayrıca suya dayanıklıdır ve kazalara ve yuvalanmaya karşı yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Kılıf, hem güzel görünümlü hem de dayanıklı olan pamuk ve polyester fitilli kumaştan yapılmıştır. Bu yatak da iki renkte geliyor.

Severiz Bu premium yatağın 1 yıl garantili olması, onu daha kaliteli bir yatak arayanlar için iyi bir seçenek haline getiriyor.


FurHaven Ortopedik Baza

Furhaven Bolster Köpek Yatağı Bütçesi
 • Bütçe dostu.
 • Kapitone uyku tabanı.
 • Yoğun ortopedik köpükten yapılmıştır.
 • Başlıklar rahatlık ve destek sağlar.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
 • Birden fazla boyutta mevcuttur.
 • Yumurta sandığı köpüğü hava akışı sağlar.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, kıvrılmayı ve kıvrılmayı seven Beagle'lar için mükemmel bir kanepe şeklindeki yataktır. Yatağın yüksekliği 7,5 inçten fazladır ve boyun desteği sunan kalın köpük yastıklara sahiptir. Yine, bu yatağın daha kolay erişim için kısa bir penceresi vardır. Yatağın içi yünle kaplıdır, burnu ve pençeleri yumuşaktır.

Fonksiyon ve stili bir araya getiren bu yatak, geometrik desenli kumaşa sahiptir. Eviniz için de moda olmasını sağlamak. Yatak, onu sıvılara, kokulara ve lekelere karşı dirençli hale getiren bir polyester örtü ile donatılmıştır. Kılıf da çıkarılabilir ve hızlı ve kolay bir yıkama için çamaşır makinesine koyabilirsiniz.

Severiz Bu yatağın, eklem ağrısını hafifleten ve vücut ısısının dolaşımına yardımcı olan ortopedik bir yumurta sandık tabanına sahip olması.


Yatak Tipi Köpek Yatakları

Yatak tipi yataklar, şunlar için popüler bir seçenektir: Yayılmayı seven beagle'lar daha az kısıtlayıcı oldukları için uyuduklarında. Onlar da tırmanmak ve inmek kolaydır. Şilte yatakları da arayanlar için popüler bir seçenektir. köpek sandığının içine tam oturan yatak .

boxer mastiff karışımı

FurHaven Ortopedik Şezlong

Furhaven Ortopedik Köpek Yatağı
 • Ortopedik köpükten yapılmıştır.
 • Shape Beagle'ınızı beşikte tutar.
 • Ortak destek için harika.
 • Düşük profil Beagle'lar için mükemmeldir.
 • Çıkarılabilir kapak.
 • Ultra yumuşak yüzey.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

Bu şilte yatağı, Beagle'ların vücudunu saracak şekilde şekillendirilmiştir ve sırtına ve boynuna ekstra destek sağlar. Desteğe ihtiyaç duyan ancak destekli kenarlardan hoşlanmayanlar için mükemmel bir seçenek haline getirir. Ortası 2,5 inç kalınlığında ve her iki ucunda da 2,5 inç ek var. Taban, eklemlerine ekstra destek sağlayan tıbbi sınıf bir köpük levhadan yapılmıştır.

Yatak, burnuna ve pençelerine nazik davranan yumuşak minky kumaşla kaplıdır. Çamaşır makinesinde kolay yıkama için fermuarını açar. Moda bilincine sahip Beagle için de dört renkte geliyor. Taban, zeminlerinizi korumak ve köpüğün ömrünü uzatmak için suya dayanıklı bir poli-kanvas ile korunmaktadır. Beagle'ların kolaylıkla çıkıp çıkması için tasarlanmıştır.

Severiz Bu yatağın ortopedik süngerden yapılmış olması ve beşik şeklinde bir yatak için her iki ucundan yükseltilmiş olması.


Brindle Su Geçirmez Ortopedik Yatak

Brindle Köpek Yatağı
 • Düşük profil Beagle'lar için mükemmeldir.
 • Kaza koruması için su geçirmez katman.
 • Ortopedik hafızalı köpük.
 • Kaymaz taban.
 • Beagle eklemlerindeki baskıyı azaltır.
 • Fermuarlı çıkarılabilir kapak.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yatak, Beagle'ınızın çıkıp çıkıp gün boyu ertelemesi için sade ve basit bir yatak yatağıdır. Bir kat destek köpüğü ve başka bir ortopedik köpük katmanı ile 4 inç derinliğindedir. Brindle Su Geçirmez Ortopedik yatak ayrıca ekstra güvenlik için kaymaz bir tabana sahiptir.

İç astarı sayesinde tamamen su geçirmez olduğundan, düzenli kazaları olan genç veya yaşlı Beagle'lar için mükemmel bir seçenektir. Dış kaplama suya dayanıklıdır ve kolay yıkama için çıkarılabilir. Kapak yumuşak ancak dayanıklıdır ve farklı renk ve desenlerde sunulur.

Severiz Bu yatağın 3 yıl garantilidir.


Frisco Yatak Yastık Yatak

Frisco Yatak Yatağı
 • Bütçe dostu seçim.
 • Şık süet dış kenar.
 • Polyester elyaf dolgulu.
 • Birden çok boyut.
 • İki farklı renk kombinasyonu.
 • Yatak tasarımına geçin.
 • Çıkarılabilir kumaş kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

Ek örtüye sahip bu yatak tipi yatak, Beagle'ınıza ek güvenlik sağlar. İçi yumuşak polyester malzeme ile kaplanmıştır, kabuk suni süet kumaştır. Yatak yüksekliği sadece 6,5 inçtir, bu da onu Beagle'ınız için mükemmel bir yükseklik yapar.

Nötr renkler çoğu ev dekoruyla uyumludur ve bütçe dostu fiyat noktası, maliyetleri kontrol altında tutmaya yardımcı olur. Dış kaplama makinede yıkanabilir ve aşınmaya dayanıklıdır ve kenarları overlokludur. Bu, yırtılmayı ve yıpranmayı önlemeye yardımcı olur. Yavru köpeğinizin içinde sert bir köpek yatağına ihtiyacı varsa, bu mükemmel bir eşleşme daha dayanıklı köpek sandığı .

Severiz Bu yatağın bir bütçeyle Beagle sahipleri için mükemmel olduğunu. Farklı boyutlardaki Beagle'lar için birden fazla boyutta gelir. Aynı zamanda hemen hemen her evin içinde de uyumludur.


Yükseltilmiş Stil Köpek Yatakları

Bu yükseltilmiş yataklar yalnızca şu amaçlarla tasarlanmıştır: Beagle'ınızı yerden uzak tutun. Dış mekan kullanımı için popüler yataklardır. Ya da daha sıcak iklimlerde yaşayanlar için, vücudunda temiz hava dolaşmasına izin vererek onu serin tutacaklar.


Frisco Yükseltilmiş Köpek Yatağı

Frisco Yükseltilmiş Köpek Yatağı
 • İç ve dış mekan eğitimi için mükemmeldir.
 • Toz boya kaplı çerçeve.
 • Tasarım ek stabilite sağlar.
 • Son derece dayanıklı.
 • Hava şartlarına dayanıklı.
 • Temizlemesi kolay (hortum kapalı).
 • Sarkmaya dayanıklı.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yükseltilmiş köpek yatağı, tam olarak söylediği şeyi yapan başka bir basit ama etkili tasarımdır. Nefes alabilen kumaşı sayesinde Beagle'ınızı yerden uzak tutar ve vücudunun taze olmasını sağlar. Kumaş sarkmaması için sağlamdır ve dayanıklılık için PVC kaplamadır.

Çerçeve, toz boya kaplı çelikten yapılmıştır ve ister standart ister cep boyutunda olsun, Beagle'ınızın ağırlığını taşıyacaktır. Tüm yatağın montajı ve temizlenmesi kolaydır, ayrıca en sevdiğiniz plaja götürebilmeniz için portatiftir.

Severiz Bu yatağın, Beagle'ınızı pençeleri üzerinde sabit tutmak için kaymayan lastik ayakları olduğunu.


K&H Yükseltilmiş Köpek Yatağı

KH Yükseltilmiş Köpek Yatağı
 • Destekli yükseltilmiş tasarım.
 • Kolay taşınabilir.
 • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
 • File, dolaşım ve hava akışı sağlar.
 • Aletsiz montaj.
 • Kolay yıkanır.
 • Su geçirmez yastık.
Chewy.com'da görüntüle

K&H, en popüler tasarımlardan ikisini birleştirdi, böylece ikisi arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız. Bu yatak, dışarıda ertelemeyi seven ancak bir yastığın ekstra rahatlığına ihtiyaç duyan Beagle'lar için mükemmeldir. Destek, su geçirmez ve dayanıklı olması için 600 denye naylonla kaplanmıştır.

Beagle'ınız bunlara ihtiyaç duymadığına karar verirse, makinede yıkamak için destek kapaklarını kolayca çıkarabilir veya destekleri tamamen çıkarabilirsiniz. Ağ merkezi nefes alabilir ve rahattır, vücudunda temiz hava dolaşımı sağlar. Ayrıca 1 yıl garantilidir.

Severiz Bu yatağın, en üst düzeyde konfor ve destek için yükseltilmiş tasarımı destek yastık elemanı ile birleştirdiği.

Son düşünceler

Bu kılavuzu okuduktan sonra, umarım Beagle'ınızın bir sonraki yatağına gelince ne aramanız gerektiğini öğrenmişsinizdir. Çevrimiçi arama yaparak saatler harcamak yerine, en iyi seçimlerimizden birini seçmek Yukarıda, paranızın karşılığını en iyi şekilde aldığınızdan emin olabilirsiniz. Ve Beagle'ınızın sahip olduğu en iyi gece uykusunu alacağını.

Yorumlar