Corgi Butts Bizi Fındık Sürüyor! 26 Sevimli Kabarık Arka Uç

Corgi Butts Bizi Fındık Sürüyor! 26 Sevimli Kabarık Arka Uç

Corgi butts seni güldürür mü? Bu küçük sevimli yavruları seviyoruz ve küçük ve tüylü arka uçlarına bakmak, çılgın bir günün çılgınlığını kırmanın neredeyse mükemmel bir yolu. Bazı corgilerin kuyrukları vardır ve bazılarının yoktur (ki üreme standartlarını onaylar ), ama kuyrukları nasıl görünürse görünsün, küçük arkaları çok komik!

Corgis, ABD'deki en popüler 15. köpek ve iyi bir sebeple! İşçiler en üst sırada yer alıyor , ardından Alman Çobanlar , Golden Retriever, Bulldogs ve Beagle'lar . Yine de, daha küçük bir köpek arıyorsanız, Corgi harika bir evcil hayvan yapabilir. İkisi de Hırka ve Pembroke çeşitleri sevimli arkaları için notoroius.Aslında, Corgi'nin önünde yer alan tek küçük köpekler Fransız Bulldog'dur. ve Dakhund küçük köpek popülaritesinde. Beagle'ların aynı büyüklükte olduğunu iddia edebilirsiniz, ancak onlar kadar tüylü ve sevimli mi? Bu sevimli küçük tüylü popolarla yargıç siz olun!


Fluffy Guy Yolu Seviyor

Çok güzel Corgi Behind

Toprak yolda oturan arkadan gelen küçük bir corgi'yi nasıl sevmezsin? Bu küçük adamda klasik Corgi Colouring var ve kuyruğu yok. Kuyruğun doğumda orada olmaması ya da corgi çok küçükken kenetlenmiş olması oldukça olasıdır. Corgis 5 renkte gelir ve genellikle renkli kaplamalarıyla karıştırılmış bir miktar beyaza sahiptir. Bu korgi, belirgin siyah tüyleri olmayan 'kırmızı' bir korgi olarak kabul edilir.
Yürüyüşte Parlak Ceket

Kırmızı Corgi

Bu, kuyruğunun muhtemelen kenetlenmiş olduğu başka bir kırmızı corgi'dir (sevimli küçük saplama nedeniyle anlayabilirsiniz). Kısa kuyruklu Corgis genetiktir ve aslında cins standardının oldukça küçük bir popülasyonunu temsil eder. Gününüzü aydınlatmak için daha fazla kabarık izmarit!


Bir Topla Oynarken Eşleştirme

Corgis çifti

Bir çift Corgis'in bir topla oynamasından daha sevimli bir şey yoktur. Bu, kuyruğu hala sağlam olan siyah üç renkli bir yavru ile eşleştirilmiş standart bir kırmızı korgi. Bu ikisi o topla biraz tartıştıklarında odada olmayı çok isteriz! Sen nasılsın?


Karda Yaramazlık

Karda oynamak

Yaramazlık! Bu küçük adam dışarıda karda çıldırıp etrafta dolanırken kim orada olmayı sevmez ki! Karı kesinlikle seven birçok köpek olsa da, köpeğinizi asla dışarıda bırakmamanız gerektiğini unutmamak önemlidir. çok uzun süre soğukta . Kanuna aykırı oluyor bazı eyaletlerde ve yavrularınız donma veya diğer soğuk kaynaklı yaralanmalardan muzdarip olabilir. Bununla birlikte, biraz kar oynamak enerji almak için harika bir yoldur!labradoodle cins bilgisi

Kabarık ve Gösteri İçin Giyinmiş

Corgi Elbiseli

Tamam, kim yavrularını ciddiye alıyor? Eminim bazı köpeklerin orada oturup giyindiklerinde 'ne halt' diye düşündüklerinden eminim, ama bu resim o kadar sevimli ki onu yayınlamaya karşı koyamadık! Bu sevimli küçük Kırmızı Corgi, gezintisi sırasında onu sıcak tutacak bir şeyler giyerken yürüyüş yapmak için mükemmel bir zaman geçiriyor gibi görünüyor!


Dostlarımla takılmak

Bu küçük adam, hayatının en güzel zamanını sahipleriyle geçiriyor gibi görünüyor! Bu başka bir standart kırmızı corgi ve renklendirme kesinlikle çok güzel. Corgis kişilikleri, özellikle bacakları bu şekilde ayrı ayrı uzanmayı seçtiklerinde çok komiktir! Onları çok daha sevimli kılıyor!


Linolyum Döşeme ve Sevimlilik

Corgi üzerinde 1970

İşte 1970'lerin linolyum döşemesi üzerinde sevimli bir kırmızı korgi. Sanki corgi yeterince sevimli değilmiş gibi, bunun sahibine, sahibinin mutfağında kullanmaya karar verdiği mevcut yer döşemesinden daha iyi bir zemin alanı kullandıklarını göstermesi gerekiyordu. Seni duyuyoruz yavru!
Suda yürümek

Corgi on Water

Bu küçük adam elini suda yürümeye karar verdi! Açıkçası bu küçük adam yakındaki gölde etrafta dolaşacak bir arazi buldu, ama bu popo, karda yaramazlık yapmaya karar veren yavrudan neredeyse daha sevimli!


Bazı Sevimli Pençeler

Karo Zemin Üzerinde Yavru

Bu corgi, 1970'lerin linolyum karo üzerindeki arkadaşıyla aynı fikre sahip. Evet, poponuz şu anda döşediğiniz döşemeden daha sevimli. Ve evet, ne kadar sevimli olduğunuzu düşündüğümüzü bilmenizi sağlamak için yukarı yürümek istememize ve size biraz daha aşağı ovma yaptırmamıza neden oluyor. Artı, şu pençelerin ne kadar sevimli olduğuna bir bakın! Yapmaya devam edin Bay Corgi, yapmaya devam edin.


Kırmızı ve Kabarık

İki köpek

En azından aynı yavrunun atölyeyi paylaşabileceği bir arkadaşı var! Bu yavrunun rengini seviyoruz! Kırmızı ve beyaz karışım, bu corgi'de çok belirgindir ve baş kırmızı renktedir. Corgis büyüleyici bir türdür ve hemen hemen her köpek ırkının en eşsiz renk kombinasyonlarından bazılarına sahiptir.


Beyond büyüledi

Corgi on Walkway

Bu küçük adam belli ki bu yürüyüş yolunun dışında olan bir şeyle ilgileniyor. Güzel bir renge sahip başka bir kırmızı corgi, beyaz kürk karışımıyla baştan aşağı bölündü. O, şahsen tanışmak istediğimiz sevimli küçük bir köpek!
Yavru ve Kovboy Çizmeleri

Corgi Çizmeli Yavru

Corgi köpek izmaritleri kovboy çizmeli! Yavru köpeği kim cidden sevmez ki? Bu küçük adam kesinlikle çok sevimli ve muhtemelen birkaç aylıktan daha eski değil. Kendini biraz daha belaya sokmayı seçerse, o botlardan birinin içine tamamen sığmaya oldukça yakın olduğundan eminim!


Sadece Düz Sevimli

Yerdeki Yavru Köpek

Daha fazla yavru! Cidden, herhangi bir yavruyu sevmemek yeterince zor, ama herhangi bir corgi yavrusundan çok fazla almamız imkansız. Onlar sadece çok küçük ve hayat dolu. Aynı zamanda son derece zeki köpeklerdir ve özellikle erken yaşlardan itibaren düzgün bir şekilde eğitmeye başlarsanız, hileleri çok kolay öğrenebilirler.

fransız bulldog karışımı

Just Plain Adorable Versiyon 2

Corgi Ahşap Zemin Üzerine Döşeme

Belirli bir açıdan, neredeyse tavşan tavşan kuyruklarına benziyorlar! Bu, birçok corgis'in yaydığı oldukça popüler bir yoldur. Daha rahat olması için aynı pozisyonda mı yatıyorsunuz? Komik pozisyonlarda yatan sakızlarımız olsa da, yere tamamen yayılmış bacaklarla uzanmak genellikle favorilerinden biri değil!


İyi Değil'e Kadar

Yaramazlık Köpeği

Kuyrukları kenetlenmiş veya daha uzun kuyrukları olan corgileri sever misiniz? Uzun kuyruk neredeyse bu küçük kırmızı korgi'nin bir tilki gibi görünmesini sağlar! Bize verdiği görünümün, başını belaya sokacak gibi göründüğünden ve bunu yaparken onu sevdiğinden emin olabiliriz! Cidden, bu uzun kuyruk oldukça sevimli ve bizi dışarı çıkıp dolgun kuyruğu olan birini sahiplenmeye ve insanlara bunun bir tilki olduğunu söylemeye başlamaya sevk ediyor!
Dikkatle Odaklandı

Corgi Dikkatle Odaklanıyor

Bu küçük adam, onu saatlerce meşgul edeceğinden emin olduğum bir şeye dikkatle odaklanıyor! Corgi'niz onları meşgul eden ve her zaman etrafta koşturan neyi seviyor? Bu küçük adam harika bir renge sahip, baş ve kulakları tamamen kırmızı, boyundaki beyaz renkte. Bu adamı neyin bu kadar eğlendirdiğini görmeyi çok isteriz!


Oldukça Üç Renk

Üç Renkli Corgi

Bu şirin küçük üç renkli corgi sadece işini yapıyor. Üç renkli yavruların hepsi çok benzersiz görünüyor. Bu küçük hanımefendi, hepimizin tanıdığı ve sevdiği tipik beyaz ve kabarık corgi arka yüzüyle son derece benzersiz bir görünüme sahip.


Kabarık Kar Oyunu

Kar Köpek

Bu küçük adamın tamamen sağlam bir kuyruğu var ve sahibiyle oyun oynuyor. Kar oynamak, ölçülü olarak yapıldığında çok eğlenceli olabilir. Corgis getirme ve yakalama konusunda mükemmeldir ve aktivitenin tadını çıkarır. Onlar bir çoban cinsidir ve bunun gibi aktiviteler, taşıyabilecekleri potansiyel olarak yaramaz enerjiyi yıpratmaya yardımcı olacaktır.
Çimlerde Üç Renkli Yavru

Çimlerde Üç Renkli Yavru

Bu sevimli üç renkli yavru, gerçek yaz çimlerinde çok ihtiyaç duyulan dinlenmeyi ve rahatlamayı sağlıyor. Bu yavru üç renkli olarak kabul edilir çünkü kırmızı kürkün arkasında görebileceğiniz siyah izler vardır. Güzel renkli bir corgi yapar!


Daha Fazla Çim R&R

Çimlerde Galce Pembroke Corgi

Bu küçük tüylü arka taraf ne kadar şirin? Bu başka bir kırmızı korgi ve herhangi bir yerde herhangi bir siyah kürkün olmamasını sırtındaki renklerden anlayabilirsiniz. Bu, parkta diğer köpeklerle oynadıktan sonra bütün öğleden sonra parkta oturup sahibiyle takılabilecek son derece iyi huylu bir yavru!


Parkta Galli

Parkta Galce Pembroke

Bir kez daha, kesinlikle hiçbir işe yaramıyor gibi görünen başka bir küçük adamımız var! Yine de çok sevimli ve arka tarafını gösteren kırmızı corgi'nin bir başka güzel örneği. Bu küçük adam, parkta sorun çıkaracak bir sürü arkadaş bulmaktan ve takılmaktan mutlu!


Bir Dostla Takılmak

Corgi ile Arkadaş

Arkadaş olamayacağına benzemediğin için bunu kim söylüyor? Bunlar en iyi arkadaşlar ve birlikte yürürken bunu gösterirler. Bu sevimli küçük üç renkli yavru köpek hala kuyruğunu sağlam ve sanki gidip biraz koyun gütmek üzeredir.
Bir Şey İçin Kazmak

Altın Kazmak

Bu küçük hanım, kumsalda kumda kim bilir ne var diye kazıyor! Hala fevkalade sevimli küçük bir arka taraf ve arka ucunu sallarken kazmaya devam edebilir! Zeka seviyelerinden dolayı, corgis saklambaç gibi oyunlar oynamayı sever!


Three Little Butts

Üç Corgi Butts

Bir veya iki değil, ÜÇ sevimli arka yüze ne dersiniz? Bu üç kırmızı corgis tarlada, çoğumuzun muhtemelen şu anda takılmayı dilediği yerde! Bu üç tatlı, gördüğümüz en sevimli popolardan bazılarına sahip ve bazen sadece bir küçük yavrunun yeterli olmadığını kanıtlıyor!


Daha sevimli köpek popo

Biraz daha köpek kıçıyla bu ipliği nasıl kapatamazdık? Bu küçük adam kesinlikle çok sevimli ve pek çok insanın bu büyük boy köpeklere aşık olması şaşırtıcı değil. Bu yavrunun rengi, burnunda sadece biraz beyaz ve siyah olmak üzere neredeyse kırmızı renkte. Sadece Corgis'in doğdukları andan itibaren kesinlikle sevimli olduğunu göstermeye devam ediyor!


Son düşünceler

Corgis, gezegendeki en sevimli küçük köpeklerden bazıları ve bu 18 resim bunu kanıtlıyor! Bir Corgi için pazarda değilseniz, şimdi bir tane düşüneceğinizden oldukça eminiz! Kocama, çok yaşlandığımızda Corgi'nin 'emeklilik köpeğimiz' olduğunu ve artık mastiff gibi büyük köpeklere sahip olamayacağımızı söylüyordum. Şımarıklık ve zarafetin mükemmel karışımı.

Bu Corgis'lerde bulunanlardan çok daha fazla sevimli izmarit olsa da, lütfen bize kendi fotoğraflarınızı göndermekten çekinmeyin! Bize izin verirseniz, bunları atıfta bulunmaktan memnuniyet duyarız. Bize e-posta gönderebilirsiniz (e-posta korumalı) ve 24 saat içinde cevap vereceğiz. Ayrıca doğrudan iletişim sayfamızdan da bizimle iletişime geçebilir ve harika köpek indirimleri ve daha fazlasını almak için e-posta listemize kaydolmayı unutmayın.

Yorumlar

Brenda harris
Pembroke’un Genetik olarak kuyruğu yok, kenetlenmemiş. Daha iyi araştırma yapmanız gerekiyor.
Kelly Wilson (Yazar)
Merhaba Brenda - Pembroke'ların çoğunun genetik olarak bir kuyruğu yokken, bazıları sağlam bir kuyrukla doğar ve doğumda kenetlenir. Bunu destekleyecek çok sayıda araştırma var, ancak yorumu ve cinse olan tutkunuzu takdir ediyoruz!
Deb
Pembroke'ımı kaybettim
Kelly Wilson (Yazar)
Deb kaybınız için üzgünüz! Yavru köpeğiniz gökkuşağı köprüsünü geçerken huzur bulmanız için dua ediyorum! Size iyi şanslar!