Nom Nom Köpek Maması Yorumları

Nom Nom Köpek Maması Yorumları

Birinci sınıf, sağlıklı köpek maması geçici bir heves olmaktan çok uzaktır. Evcil hayvan maması endüstrisi uzmanlarına göre, en sağlıklı köpek maması seçenekleri kalıcıdır ve önümüzdeki yıllarda da piyasaya akın etmeye devam edecektir. Yani, yavru köpeğiniz için yeni ve sağlıklı bir diyet düşünüyorsanız, kesinlikle yalnız değilsiniz. Ve iyi haber şu ki, her zamankinden daha fazla seçeneğiniz var.

Bu alandaki en pahalı seçenekler arasında abonelik tabanlı taze köpek maması Nom Nom gibi teslimat hizmetleri. Bu birinci sınıf evcil hayvan maması şirketleri, yavru köpeğinizin benzersiz beslenme ihtiyaçlarını yaşa, boyuta ve diğer birçok faktöre göre kişiselleştirir.Ancak Nom Nom, yavru köpeğinizin sağlığı ve bütçeniz için en iyi seçeneğiniz mi? Bu popüler taze köpek maması markasının, tüylü aile üyenize tarif seçeneklerinden besin değerine, maliyete ve çok daha fazlasına kadar sunduğu her şeyi keşfediyoruz.

İçindekiler

Bir Bakışta: Nom Nom Köpek Maması Favorileri

Tatlı patates, kabak, ıspanak, ayçiçek yağı ve balık yağıİsim İsim

Öğütülmüş hindi, kahverengi pirinç, yumurta, havuç, ıspanak ve balık yağı

İsim İsim
  Nom Nom Sığır Eti Tarifi

Kıyma, kızarmış patates, yumurta, havuç, bezelye ve balık yağı

İsim İsim

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabileceğiniz NomNomNow.com'a götürecektir. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.Marka Tarihi

  Yerdeki bir köpek kasesinden Nom Nom yemeği yiyen siyah beyaz benekli köpek
Nom Nom, bugüne kadar üç milyondan fazla yiyecek kutusu teslim ettiklerini söylüyor.

2014 yılında kuruldu , Nom Nom, San Francisco'daki küçük bir apartman dairesinde Alex Jarell ve Nate Phillips tarafından başlatıldı. Avustralyalı Çobanları Harlee hastalandığında, veterinerleri Harlee'nin bağışıklık sistemini eski haline getirmek için taze, sağlıklı bir diyet önerdi. Piyasada taze köpek maması seçeneklerinin olmamasından dehşete düşen Jarell ve Phillips, boşluğu doldurmaya karar verdi.

Jarell'in dediği gibi, ' daha iyi yediğinizde bilirsiniz, daha iyi hissediyorsun, öyleyse neden evcil hayvanlarımız için de aynı olacağını düşünmeyelim? O ve Phillips, kurul onaylı lider bir veteriner beslenme uzmanı ve eski bir Google mühendisi olan Dr. Justin Shmalberg ile birlikte çalışarak mümkün olan en sağlıklı köpek mamasını ve sahiplerinin besin dolu taze köpek maması almasını kolaylaştıracak yenilikçi bir platform oluşturdu.

Yaklaşık on yıl sonra ileri sarın ve Nom Nom şu anda piyasadaki doğrudan tüketiciye taze köpek maması markalarının önde gelenlerinden biridir. , ile birlikte Çiftçinin Köpeği Ve Ollie . Ve 2022'de onlar PetSmart ile ortak oldu Besleyici köpek mamasını seçkin PetSmart mağazalarında ve ülke çapındaki zincirin web sitesinde daha da erişilebilir hale getirmek.Geri Çağırma Geçmişi

Evcil hayvan yemi, evcil hayvan yemi standartlarını yöneten ABD Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından veya gönüllü olarak markanın kendisi tarafından geri çağrılır. Bu genellikle potansiyel bir kirlenme riski veya başka bir kalite sorunu olduğunda ortaya çıkar.

2021 yılında İsim İsim gönüllü olarak geri çağrıldı Chicken Cuisine kedi mamalarının belirli sürüleri 8 Mart 2021 ile 17 Mayıs 2021 tarihleri ​​arasında, tedarikçileri Tyson Foods Inc. tarafından yapılan bir geri çağırma nedeniyle üretilmiştir. Tyson tarafından üretilen bazı tavuk ürünleri, potansiyel olarak Listeria monocytogenes . Nom Nom, müşterilerini olası kontaminasyon konusunda bilgilendirmek için tam şeffaflıkla hızlı hareket etti.

Neyse ki Nom Nom'un mamasından kedilerin hastalandığına dair bir rapor yoktu. (Nom Nom o zamandan beri kedi maması tekliflerini durdurdu, ancak bu kararın geri çağırmayla ilgisi yoktu.) yalnızca Nom Nom'un geçmişinde yayınlanmış olduğunu ve köpek mamalarının tüm kalite standartlarını karşıladığını hatırlayın şimdiye kadar, bu biz köpek sahipleri için güven verici.

Tarif Çeşitleri

  Nom Nom yiyecekleri ve malzemeleri düz bir şekilde yatıyor
Nom Nom dört tarif sunar: sığır eti, tavuk, domuz eti ve hindi.

Ne yazık ki, yaygın olarak kullanılan bu proteinlere alerjisi olan köpekler için başka bir yere bakmanız gerekecek. Tüm bunların tarifler tüm yaşam evreleri için besin standartlarını karşılar Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Birliği (AAFCO) tarafından belirlenir.Belirli bir teklif sunmasalar da köpek yavrusu veya kıdemli köpek maması, Nom Nom besinleri, kalorileri ve porsiyonları tüylü dostunuzun tüm yaşam evrelerinde ve yaşlarda beslenme ihtiyaçlarına göre ayarlar. Bunu, köpeğinizin yaşını, mevcut kilosunu, ideal kilosunu, aktivite düzeylerini, cinsini ve daha fazlasını içeren, gönderdiğiniz profiline göre gerçekleştirirler. Bu, ister köpek yavrusu, ister yetişkin veya yaşlı olsun, yavru köpeğinizin ihtiyaç duyduğu besinsel açıdan eksiksiz ve dengeli mamayı alacağı anlamına gelir.

Artılar ve eksiler

Kurum içi kurul onaylı veteriner beslenme uzmanları kişiselleştirilmiş yemekler oluşturur
Sınırlı formül yelpazesi
USDA insan sınıfı malzemeler kullanır Diğer bazı taze yemek markalarına kıyasla pahalı tarafta
Tahılsız ve tahıl içeren seçenekler Bir aylık yemek tedariki için yeterli dondurucu saklama alanı gerektirir
İdeal beslenme ve kaliteyi sağlamak için küçük partiler halinde pişirilen tarifler
Yemekler uygun şekilde önceden paketlenmiş ve önceden porsiyonlanmıştır
30-gün para iade garantisi
ülke çapında ücretsiz nakliye
Çevre dostu paketleme ve teslimatlar
Canlı sohbet, telefon ve e-posta yoluyla haftada 7 gün evcil hayvan beslenme uzmanlarına erişim ile iyi müşteri desteği

İsim İsim Tarifler

Nom Nom gurur duyuyor iki kurul onaylı veteriner beslenme uzmanı tarafından oluşturulan bilimsel olarak formüle edilmiş tarifler. Tüm tarifler, özenle elde edilmiş insan kalitesinde bileşenler içerir ve asla dolgu maddeleri, yapay koruyucular, tatlar veya renkler içermez. Nashville, TN ve San Francisco Körfez Bölgesi'nde sahip oldukları ve işlettikleri mutfak tesislerinde her öğün taze ve küçük partiler halinde yavaş pişirilerek hazırlanır.

Tavuk Mutfağı Tarifi

  İsim İsim Tavuk Tarifi

Tavuk, tatlı patates, kabak, işlenecek kadar su, ıspanak, ayçiçek yağı, kanola yağı, doğal aroma, sirke, dikalsiyum fosfat, sitrik asit, kalsiyum karbonat, balık yağı, tuz, kolin bitartrat, taurin, E vitamini takviyesi, demir amino asit şelat, çinko glukonat, bakır glukonat, niasin (B3 vitamini), manganez glukonat, A vitamini takviyesi, tiamin mononitrat (B1 vitamini), piridoksin hidroklorür (B6 vitamini), riboflavin (B2 vitamini), kolekalsiferol (D3 vitamini kaynağı), Potasyum iyodür, folik asit, B12 vitamini takviyesi

NomNomNow.com'da Görüntüle

Sağlıklı Hayvan Proteini. Sağlıklı bir köpek maması ile başlar İlk bileşen olarak gerçek et, ve Nom Nom hayal kırıklığına uğratmaz. Diğer bir artısı ise et yemeklerinin veya et yan ürünlerinin hariç tutulması. Sığır eti ve hindi tarifleri ayrıca şunları içerir: yumurtalar , protein, vitamin ve yağ asitleri bakımından yüksektir. Tavuk ve domuz eti tarifleri yalnızca bir hayvansal protein içerir. Tek bir protein kullanmak, özellikle hassas mideleri olan yavrular için yiyeceğin sindirimini kolaylaştırabilir. Sınırlı içerikli köpek mamalarının çoğunda kullanılan yaklaşımın aynısıdır.Hindi Tarif Tarifi

  İsim İsim Hindi Tarifi

Öğütülmüş hindi, esmer pirinç, yumurta, havuç, ıspanak, dikalsiyum fosfat, sitrik asit, sirke, potasyum klorür, kalsiyum karbonat, tuz, işlemeye yetecek kadar su, balık yağı, kolin bitartrat, E vitamini takviyesi, demir amino asit şelat, taurin, doğal aroma, çinko glukonat, bakır glukonat, niasin (B3 vitamini), manganez glukonat, A vitamini takviyesi, tiamin mononitrat (B1 vitamini), piridoksin hidroklorür (B6 vitamini), riboflavin (B2 vitamini), kolekalsiferol (D3 vitamini kaynağı), Potasyum iyodür, folik asit, B12 vitamini takviyesi

NomNomNow.com'da Görüntüle

Tahıl İçeren Seçenek. Nom Nom'un tariflerinden üçü tahıl içermezken, Hindi Tarifi tarifinde kahverengi pirinç bulunur ikinci bileşen olarak. Bu nedenle, endişeleriniz varsa bu formül harika bir seçenektir. tahılsız diyetler ve kalp hastalığına potansiyel bağlantı. Kahverengi pirinç bir besin açısından zengin, glütensiz tam tahıl çoğu köpek için kolayca sindirilebilir. Beyaz pirince göre besin değeri daha yüksektir ve iyi bir kompleks karbonhidrat, B vitaminleri, kalsiyum, fosfor ve D vitamini kaynağıdır.

Dana Ezmesi Tarifi

Kıyma, kızarmış patates, yumurta, havuç, bezelye, dikalsiyum fosfat, potasyum klorür, tuz, doğal aroma, sitrik asit, sirke, kalsiyum karbonat, taurin, balık yağı, ayçiçek yağı, kolin bitartrat, E vitamini takviyesi, işleme için yeterli su , demir amino asit şelat, çinko glukonat, bakır glukonat, niasin (B3 vitamini), manganez glukonat, A vitamini takviyesi, tiamin mononitrat (B1 vitamini), piridoksin hidroklorür (B6 vitamini), riboflavin (B2 vitamini), kolekalsiferol (vitamin kaynağı) D3), ​​potasyum iyodür, folik asit, B12 vitamini takviyesiNomNomNow.com'da Görüntüle

Sebzeler, Vitaminler ve Mineraller. Her tarif, köpeklere karbonhidrat, lif, antioksidanlar ve diğer besinleri sağlamak için bütün sebzelerin cömert bir karışımını içerir. Tarife göre farklılık gösterirler. havuçlar , kabak için bezelye, ıspanak ve lahana, tatlı patatesler , ve kremini mantarlar (ve dahası).

Tüm tarifler aynı zamanda temel vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş , köpek dostlarımıza fayda sağlamak için özenle seçilmiş. Besin karışımı, personel veteriner beslenme uzmanları ve Ph.D. yemeklerin tamamen dengeli olmasını sağlamak için beslenme uzmanları. Her tarif özel bir karışım içerir D, E, B1, B2, B12 vitaminleri, demir, iyot, çinko, selenyum, bakır, manganez, kolin ve Taurin, her bir gıda bileşenini tamamlamak için.

Domuz Eti Tarifi

  İsim İsim Domuz Tarifi

Kıyma, kırmızı patates, yeşil fasulye, kabak, lahana, cremini mantarı, dikalsiyum fosfat, potasyum klorür, tuz, doğal aroma, sirke, sitrik asit, balık yağı, taurin, kolin bitartrat, E vitamini takviyesi, demir amino asit şelatı, çinko glukonat, bakır glukonat, niasin (B3 vitamini), manganez glukonat, A vitamini takviyesi, tiamin mononitrat (B1 vitamini), piridoksin hidroklorür (B6 vitamini), riboflavin (B2 vitamini), kolekalsiferol (D3 vitamini kaynağı), potasyum iyodür, folik asit, B12 vitamini takviyesi

NomNomNow.com'da Görüntüle

Omega Yağ Asitleri. Son olarak, her Nom Nom tarifi şunları içerir: Balık Yağı, sağlıklı omega-3 ve 6 yağ asitlerinin mükemmel bir doğal kaynağı. Omegalar, dengeli bir diyet ve genel sağlık için gereklidir. Onlar sahip köpekler için çoklu sağlık faydaları Sağlıklı cilt ve tüyleri korumak, eklem sağlığını ve hareketliliği desteklemek, bağışıklık sistemini ve beyin sağlığını güçlendirmek, iltihaplanmayı azaltmak ve daha fazlası dahil.Nom Nom Beslenme Açısından Nasıl Karşılaştırılır?

Köpek Maması Danışmanına göre, dört tarif ortalama %34 protein içeriği, ortalama %20 yağ seviyesi ve %38 karbonhidrat içeriği sunar. Yağ-protein oranı %61'dir. Bu rakamlar, Nom Nom'un diğer nemli köpek mamalarına kıyasla ortalamanın üzerinde protein ve yağ içeriğine ve ortalamanın altında karbonhidrat içeriğine sahip olduğunu göstermektedir. Ve diğer taze köpek mamalarıyla karşılaştırıldığında, Nom Nom genel besin içeriği için ortalamanın üzerinde.

Nom Nom Nasıl Çalışır?

  Ön sundurmada Nom Nom köpek maması dağıtım kutusu
Nom Nom, yemek siparişi sürecini hızlı ve kolay hale getirir.

Başlamak için, Nom Nom'un web sitesinde köpeğinizin profilini oluşturursunuz. Önce sizden yavru köpeğinizin adı, cinsiyeti, cinsi, yaşı ve kilosu gibi temel bilgilerini isterler. Ardından, köpeğinizin mevcut vücut durumunu (zayıf, ideal veya fazla kilolu) girersiniz. Son olarak, yavru köpeğinizin herhangi bir sağlık sorunu olup olmadığını sorarlar (gıda alerjisi, hassas mide, kuru veya pul pul tüy, artrit veya eklem ağrısı ve yemek seçici olup olmadığı).

Ardından, yavru köpeğiniz için sipariş etmek istediğiniz tariflerden en fazla ikisini seçersiniz. Köpeğinizin yemeklerini hesaplamadan önce sizden adınızı, e-posta adresinizi, teslimat adresinizi ve telefon numaranızı isterler. 40 pound veya daha fazla köpekler için, yarım veya tam öğün seçme seçeneğiniz vardır.

Bir kez seçtiğinizde, onlar köpeğinizin tam olarak ne kadar mamaya ihtiyacı olduğunu hesaplayın . Ardından ödeme bilgilerinizi giriyorsunuz ve yavrunuz için daha sağlıklı bir yola doğru ilerliyorsunuz. İki haftalık denemenizi, siparişinizi verdikten sonraki bir hafta ila 10 gün içinde alacaksınız. Bundan sonra, her dört haftada bir yiyecek alırsınız (ve otomatik olarak faturalandırılırsınız).

Nom Nom'un faydalarından biri, öğünleri yavru köpeğinizin günlük kalori gereksinimlerine göre önceden porsiyonlayarak yemek zamanını çocuk oyuncağı haline getirmesidir. Tazeliğini korumak için yiyecekleri yapılır yapılmaz dondururlar. Kutu, kuru buzla soğuk tutulan dondurulmuş gıda paketlerinizle birlikte gönderilir.

Fiyatı ne kadar?

planlar yaparken yemek başına 1,57 dolardan başlayan fiyatlarla , fiyatınız köpeğinizin yaşı, kilosu ve vücut durumu gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Her plan, yavru köpeğinizin benzersiz beslenme ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilir. Nakliye ücretsizdir ve çoklu evcil hayvan indirimi sunarlar.

Size maliyet hakkında kabaca bir fikir vermek için bir profil oluşturduk. için dört yaşında, 40 kiloluk köpek sağlık sorunu olmayan ve ideal bir vücut kondisyonuna sahip olan Tam öğünler için günde 8 ila 9 dolar. (Fiyatlar seçtiğiniz tarife göre de değişmektedir, en pahalısı Dana Ezmesi ve en ucuzu Tavuk Mutfağıdır.)

Evet, taze köpek maması ucuza gelmez, ancak köpek mamasıyla genellikle ödediğinizin karşılığını alırsınız. Ucuz yiyecekler, Nom Nom'un sunduğu malzemelerin kalitesi ve besin içeriği ile eşleşmez. Bütçenize sığdırabilirseniz, mükemmel bir seçimdir.

Nom Nom'un daha büyük köpekler (40+ pound) için yarım öğün seçenekler sunmasına bayılıyoruz. Bu, maliyetleri düşürürken köpeğinizin diyetini iyileştirmenin harika bir yoludur. Günlük besin açısından zengin bir destek için mevcut yemeğinizle karıştırabilirsiniz. Size bu seçeneği sunan çok az sayıda taze köpek maması markasından biridir.

Okuyucularımız kaydedebilir İlk Nom Nom siparişinizde %50 indirim; promosyon kodu gerekmez. Kullanmak bu bağlantı başlamak!

Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazla bilgi isterseniz, köpek sahiplerinin Nom Nom hakkında en sık sordukları sorulardan bazıları burada.

köpek tarlası

Nom Nom insan kalitesinde mi?

Teknik olarak hayır. Nom Nom, tüm tariflerinde USDA insan sınıfı malzemeler kullansa da, USDA onaylı mutfaklarda (veya insan gıdası üretimi için lisanslı mutfaklarda) yemek hazırlamaz. Bu, şu anda bir evcil hayvan maması markasının, mamasına insan sınıfı diyebilmesi için çeşitli yönergelerden biridir.

Nom Nom'un ambalajı çevre dostu mu?

Evet, kutuları, yemek paketleri ve birinci sınıf yalıtım astarlarının tümü ya geri dönüştürülebilir ya da geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmıştır.

Ya köpeğim yemeği sevmezse?

Nom Nom, köpeğiniz mamayı beğenmezse veya 30 günlük diyetinden sonra evcil hayvanınızda bir fark görmezseniz cömert bir tam para iade garantisi sunar. İnternette bulduğumuz birçok müşteri incelemesine göre, yavru ebeveynlerin çoğu köpeklerinin mamayı sevdiğini söylüyor. Ancak, yavru köpeğiniz ona burnunu çevirirse, onu bir hayvan barınağına bağışlayabilir ve belki başka bir Nom Nom tarifi deneyebilirsiniz.

Siparişimi istediğim zaman değiştirebilir miyim?

Nom Nom, web sitesindeki hesabınız aracılığıyla planınızda değişiklik yapmanızı kolaylaştırır. Tariflerinizi değiştirebilir ve siparişleri duraklatabilir veya atlayabilirsiniz. Ayrıca aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz — sizi dört hafta daha otomatik olarak faturalandırmadan önce iptal ettiğinizden emin olun.

Nom Nom başka evcil hayvan ürünleri sunuyor mu?

Evet, Nom Nom taşır birinci sınıf probiyotikler köpekler için Köpek maması siparişinize eklerseniz, fiyattan %20 tasarruf edebilirsiniz. Sindirim sorunları olan yavrular için mükemmel bir takviyedir ve genel sağlığın korunmasına yardımcı olur.

Son düşünceler

Elbette, Nom Nom birinci sınıf kuru mama veya ıslak köpek mamasından daha pahalıdır, ancak bütçenize uygunsa harika bir seçim olduğunu düşünüyoruz. Köpeğinizin özel beslenme ihtiyaçları için ideal beslenmeyi aldığı konusunda içiniz rahat olacak. Ve önceden pişirilmiş, önceden porsiyonlanmış yemek yemenin rahatlığı ön kapınıza kadar teslim başka bir büyük artı. Son olarak, yavru köpeğiniz, yemek zamanını herkes için tatmin edici bir deneyim haline getirerek, lezzetli ve taze tam mama bileşenlerini sevecektir.

Yorumlar