Fransız Bulldog Karışımları: 20 Eşsiz Fransız Melezlemesi

Fransız Bulldog Karışımları: 20 Eşsiz Fransız Melezlemesi

Fransız Bulldog, 2019'da American Kennel Club tarafından Amerika'nın 4. favori türü olarak sıralanan çılgınca popüler bir türdür. Bu sevimli cins, uyarlanabilir, eğlenceli ve akıllı, olmanın yanı sıra son derece sevimli . Bununla birlikte, son yıllarda, bu safkanın sağlığını çevreleyen farkındalık, özellikle kalıcı göz ve solunum problemleriyle ilgili endişeler, Fransız Bulldog severleri endişelendirdi ve bu sevimli düz yüzlü yavruları yetiştirme etiğini sorgulamaya çağırdı.

Olarak bilinen bir uygulama tasarımcı köpek yetiştiriciliği Son birkaç on yılda popülaritesi arttı ve Fransız Bulldog'larını diğer ırklarla karıştırarak bu sağlık sorunlarından bazılarının hafifletilmesine yardımcı olabilir. Bazı yaygın Frenchie karışımlarını görmüş olabilirsiniz, ancak aslında görmemiş olabileceğiniz epeyce benzersiz olanları var. Hatta bazıları hipoalerjenik olarak sınıflandırılmış .Karışımlara geçmeden önce, bu küçük güç merkezlerinin neden bu kadar popüler bir tasarımcı köpek ebeveyn ırkı haline geldiğine bakalım. Ardından, bu makalenin amaçları doğrultusunda, 20 ortak ve nadir Fransız Bulldog karışımları Bir sonraki tüylü en iyi arkadaşın olarak isteyebilirsin!

Fransız Bulldog Karışımları

Fransız Bulldogları, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en popüler küçük köpeklerden bazılarıdır. Ateşli ama inatçı kişilikler bu yavruların aslında oldukça tembel olabileceği gerçeğiyle birleştiğinde ilginç bir karışım. Popülerlikleri nedeniyle, bu yavruların diğer safkan yavrularla birlikte melez bir köpek olarak daha popüler hale gelmesi şaşırtıcı değil.amerikan mastiff yetiştiricileri

Her zaman yerel bölgenizi kontrol etmenizi savunuyoruz Fransız Bulldog kurtarma safkan bir köpek yavrusu almaya gitmeden önce. Aşağıdaki karışımların çoğu yerel barınağınızda bulunabilir ve potansiyel olarak ailenize mükemmel bir katkı olan Fransız karışımını eve getirirken bir hayat kurtarabilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz en iyi Fransız Bulldog karışımlarından bazılarına bakalım.
Fransız Buillon

Fransız Buillon

Irklar: Fransız Bulldog ve Papillon

Bu küçük cins karışımı ve Fransız Bulldog ve Pallion çok dostane ve arkadaş canlısı bir köpektir. Tatlı mizaçlarından dolayı hem insanlarla hem de diğer hayvanlarla iyi geçinmeleri ile bilinirler. Fransız Bulldogları oldukça tıknazken, Papillon daha narin ve ince kemiklidir. Fransız Buillon, ikisinden birine veya her ikisinin bir karışımına benzeyebilir.Genelde iken iyi huylu kabul edilir Fransız Buillon çok fazla ilgi istiyor ve çok uzun süre yalnız bırakılırsa ayrılık kaygısından muzdarip olabilir. Ayrıca inat gösterebilirler ve kolayca sıkılırlar. Tutarlı eğitim, bu cinsle 'küçük köpek sendromu' ile savaşmanın anahtarıdır ve onların uyarılmış ve mutlu hissetmelerine yardımcı olacaktır.


Fransız Bullweiler

Fransız Bullweiler

Irklar: Fransız Bulldog ve Rottweiler

Fransız Bullweiler bir Fransız Bulldog ve Rottweiler melezi . İki ebeveynin cinsinin boyutlandırılmasındaki fark, bir Fransız Bullweiler'ın ne kadar büyük olacağı konusunda oldukça belirsizliğe yol açabilir. Genellikle, orta ila geniş aralığa girerler. Hem Fransız Bulldog hem de Rottweiler sağlam, tıknaz ırklardır ve Fransız Bullweiler'ın da benzer şekilde inşa edildiği kesindir.Bu cins, şiddetle övülür. sadık ve sessiz arkadaş . Bununla birlikte, otoriter, aşırı korumacı ve bölgesel olabilirler, bu nedenle sıkı eğitim ve erken sosyalleşme çok önemlidir. Fransız Bullweiler, sevdikleri kişilerle vakit geçirirken en mutlu halindedir. Bir Fransız Bullweiler'ı uzun süre gözetimsiz bırakmamak veya görmezden gelmemek tavsiye edilir. Endişeli olabilir ve harekete geçebilirler. Bu, göreceğiniz daha nadir türlerden biridir bir Rottweiler ile karışık veya bir Fransız.


Minyatür Fransız Schnauzer

Mini Fransız Schnauzer

Irklar: Fransız Bulldog ve Schnauzer

Mini Fransız Schnauzer bir karışım arasında Fransız Bulldog ve Minyatür Schnauzer . Bu canlı ve arkadaş canlısı melez muhtemelen küçük ve orta büyüklükte olacaktır. Bu cinsin Schnauzer ebeveyninin ince çift katını miras alması yaygındır, ancak sonuçta hangi ebeveyn ırkına daha çok benzeyecekleri tamamen şansa bağlıdır.

Minyatür Fransız Schnauzer, birçok sahibinin aptal ve tatlı huylu eğilimlerini bildirdiği komik bir küçük köpektir. Yabancıların veya yeni ortamların varlığında şüpheli veya gergin olma eğiliminde olabilirler, ancak sosyalleşme bunu engellemeye yardımcı olmalıdır. Schnauzer genleri tarafından derinden kökleşmiş bir özellik olan kemirgenleri avlamak için güçlü bir dürtüye sahipler, bu yüzden bu cinsi önermiyoruz. başka küçük hayvanları olan aileler için evcil hayvan olarak kobay veya hamster gibi.
Frenchton

Frenchton

Irklar: Fransız Bulldog ve Boston Terrier

The Boston Frenchie, Froston The Faux Frenchbo veya Frenchton. Hangi isimde olursanız olun, bu karışım Boston Terrier ve Fransız Bulldog 'Froston the Faux Frenchbo' adından da anlaşılacağı gibi eksantrik. Bu ırklar genellikle birbirleriyle karşılaştırılırlar, çünkü görünüşlerindeki benzerlikler . Bazıları inanıyor bu karışımın kökenleri yetiştiricinin arzu ettiği estetiğin% 75 Fransız Bulldog ve% 25 Boston Terrier olmasıyla daha sağlıklı bir Fransız Bulldogu yaratmaktı. Bu oran, birçok Frenchton’un bir Fransız Bulldoguna güçlü bir şekilde benzemesi için geçerlidir.

Bu karışım çok hassas ve sevecen. Bu sadece olmaları gerektiği anlamına gelir olumlu pekiştirmeyle eğitilmiş ve aile dinamiğine dahil olmak için birçok fırsat tanınacaktır. Göz ardı edilir veya sert bir şekilde davranılırsa somurtkan ve depresyona girebilirler. Zekidirler, yabancılar ve diğer köpeklerle arkadaşlık ve memnuniyet duymaya isteklidirler. Bu, harika bir dostane aile arkadaşı için tüm yapı taşlarına sahip olduğunuz anlamına gelir.


Fransız Bull Tzu

Fransız Bull Tzu

Irklar: Fransız Bulldog ve Shih TzuÜrettiğinde Shih Tzu ile Fransız Bulldog Fransız Bull Tzu alırsın. Bu yavru, küçük ila orta büyüklükte olacak ve genellikle orta veya uzun boylu bir kürkle spor yapacaktır. Genellikle 15 ila 25 pound ağırlığındadırlar. Fransız Bulldog'un sağlam vücut tipini miras alabilirler veya daha zayıf ve daha uzun olabilirler. Shih Tzu ebeveynleri .

Bu, düşük bakım gerektiren bir türdür. fazla egzersiz gerektirmez ve bir apartman ortamında iyi sonuç verir. Çok sosyal ve iyi huylu, kucaklamalardan, evcil hayvanlardan ve aileleriyle oyun süresinden başka bir şey istemiyorlar. Bu tür inatçı eğilimler gösterebilir ancak tutarlı bir eğitimle size pek çok zorluk çıkarmamalıdır.


Froodle

Froodle Mix

Irklar: Fransız Bulldog ve KanişKaniş, çok popüler bir türdür. diğer köpeklerle karıştır Elbette Froodle da popüler bir seçimdir! Bir karışım Fransız Bulldog ve Minyatür Kaniş Froodle, ailesine adanmış hoş, iyi yapılı bir köpektir. Standart boyutlu bir Kaniş, bu karışımda nadiren kasıtlı olarak kullanılır, yani Froodle'un küçük bir cins olma olasılığı daha yüksektir.

Froodle ilgi ve şefkatle büyür. Aile aktivitelerine dahil edilmelidirler! Onlar yapabilir güçlü , bu nedenle sahipler kendilerini eğitimlerine adamalı ve tutarlı olmalıdır. Çok canlı ve eğlencelidirler ve oyun oynamayı ve aktif kalmayı seven daha büyük çocuklar için harika bir oyun arkadaşıdırlar.


Frengle

Beagle Fransız Bulldog Mix

Irklar: Fransız Bulldog ve Beagle

Tasarımcı Köpek yetiştiriciliği daha popüler hale geldikçe, sürekli olarak yeni melezler ortaya çıkıyor. Fransız Bulldog ve Beagle karışımı bu yeni melezlerden biri sevgiyle Frengle olarak bilinir . Bu küçük ve nazik yavru, sağlam bir yapıya ve boyundan biraz daha uzundur. Genellikle, bir Fransız Bulldog'un sivri kulaklarının aksine, Beagle ebeveynlerinin büyük, sarkık kulaklarını miras alacaklardır.Bu nazik yavru arkadaş canlısı ve enerjik ve eğitilmesi zor olmasa da inatçı olabilirler. Bu, Frengle'nin iyi huylu bir köpek olarak kalması için tutarlı ve nazik bir eğitimin önemli olacağı anlamına gelir. Çocukları ve diğer hayvanları severler, bu da onları genç aileler veya çok evcil hayvanlı aileler için ideal bir seçim haline getirir.


Fransız Bull Weiner

Dachshund Fransız Bulldog Mix

Irklar: Fransız Bulldog ve Dachshund

Fransız Bull Weiner Fransız Bulldog ile Dachshund arasında 'Weiner Dog' lakaplı bir karışımdır. Bu melez, genellikle 15 ila 25 pound ağırlığında, küçük ila orta boy bir yavrudur. Bu karışımda genellikle Fransız Bulldog yarasa benzeri kulaklar hakimdir. Kapak tarafında, Dachshund'lar kısa ve kalın bacaklar genellikle mevcuttur.

Dachshund, alıngan bir tarafa sahip olmasıyla bilinir, yani Fransız Bull Weiner'in benzer şekilde şımarık bir tavrı miras almak . Buna rağmen, Fransız Bull Weiner muhtemelen ailesine son derece bağlı, oyunlardan ve zihinsel olarak teşvik edici eğitim zorluklarından hoşlanan arkadaş canlısı ve dostane bir köpek yavrusu olacak. Bu cins çok zeki ve memnun etmeye heveslidir; bu, bazı inatçı eğilimlerinin üstesinden gelmek için tutarlı, sıkı ve nazik bir eğitim verilirse onları olağanüstü eğitilebilir kılar.


Fransız Pomerdog

Fransız Bulldog Pom Mix

Irklar: Fransız Bulldog ve Pomeranian

Fransız Pomerdog, bir Fransız Bulldog ve Pomeranian . Bu hibrit küçüktür ve az bakım gerektirir, bu da onları apartman sakinleri veya sınırlı alana sahip olanlar için ideal bir seçim haline getirir! Pomeranian ebeveynlerinin yoğun ve kabarık tüylerini miras alırlarsa, büyük olasılıkla ağır tüy dökücüler olurlar. Ayrıca Pomeranian ebeveynlerinin mirasını da alabilirler. yüksek fiyat etiketi .

Her iki ebeveyn ırkının da olduğu bilinirken sadık yoldaşlar ayrıca bu karışımda bulunabilecek alıngan bir yanı da var. Birçok Pomeranyalı gibi, bu karışım hükmetme arzusuna sahip olabilir ve 'küçük köpek sendromundan' kolaylıkla muzdarip olabilir. Bu karışımın küçük ve sevimli olması, onlara sınırlar ve düzenli eğitim verilmemesi gerektiği anlamına gelmez. Bu yavru sadece her zaman insanlarıyla birlikte olmak istiyor ve onlara sevgi ve şefkat gösterildiğinde büyüyor.


Fransız-Pei

Fransız Bulldog Sharpei

Irklar: Fransız Bulldog ve Shar-pei

Frenchie-Pei, diğerlerinden biridir bu listedeki bağımsız ırklar . Orta büyüklükte bir yavru, genellikle 30 ila 45 pound ağırlığındadır. Ailelerine çok sadık ve sadık olsalar da, Shar-Pei oldukça sabırlı olduğu ve sevgilerini göstermekte hızlı olmadığı biliniyor. Bu derinlemesine kökleşmiş özelliğin, bu karışımda bir kapasitede mevcut olması muhtemeldir.

Frenchie-Pei genellikle büyük, kaslı Fransız Bulldog . Ayrıca Shar-Pei ebeveynlerinin yüz kıvrımlarını ve Fransız Bulldog'un yarasa benzeri kulaklarını miras almaya eğilimlidirler. Frenchie-Pei tipik olarak yabancıların etrafında saklıdır ve onları kabuğundan çıkmaya teşvik etmek için sık sık, özel bir sosyalleşme gerektirir. Bununla birlikte, Fransız Bulldog'un samimiyeti bu karışıma biraz sıcaklık ve eğlence katmalıdır.


Meyve

Irklar: Fransız Bulldog ve Pug

Fransız Bulldog ve Pug Bu hayranlık uyandıran adı Frug'u yapmak için bir araya gelin. Bu küçük köpeğin büyük bir kişiliği var. 15 ila 25 pound ağırlığında olmaları muhtemeldir. Genel olarak, Fransız Bulldog kulaklı bir Pug'un daha sağlam bir versiyonuna benziyor olarak tanımlanabilirler.

Canlı ve eğlencelidirler, ikisini de yaparlar mükemmel oyun arkadaşları ve sadık refakatçi kucak köpekleri. Bu karışım çok fazla dikkatinizi gerektiriyor, ancak çabalarınızı sadakat ve sevgi ile ödüllendirecekler. Bu cinsin inatçı ve bazen meydan okuyan doğası nedeniyle eğitilmesi çok zor olabilir. İyi huylu bir Frug yetiştirmek sabır ve tutarlılık gerektirecektir.


Fransızca

Fransız Havanca

Irklar: Fransız Bulldog ve Havanese

Bir karışım Fransız Bulldog ve Havanese sevimli ve enerjik Fransızcayı üretecek. Bu kompakt yavru, muhtemelen bir Havanese'nin uzun katını spor yapacak, ancak yüz özellikleri ve kulaklarında her iki ebeveyni de tercih edebilir. Bu iyi yapılı küçük yavru, harika bir aile arkadaşı olur ve sahiplerinin gölgesi olarak bilinir.

Fransızların eğilimi olabilir çok yakın bağ bir kişiyle bu türün tüm aile için bir köpek olmasını istiyorsanız, aile üyeleri arasında eğitim, yürüme ve oyun sorumluluklarını eşit olarak değiştirdiğinizden emin olun. Bu aktiviteler Fransızları ailelerine bağlamaya hizmet eder, bu nedenle herkesi dahil etmek herkesle harika bir ilişki kuracaktır!


Frincher Fransız Rozeti

Frincher Fransız Rozeti

Irklar: Fransız Bulldog ve Minyatür Pinscher

Bununla Tanış fiesty Frincher Fransız Rozeti - Bu ismi beş kat hızlı söyle! Bu Fransız Bulldog ve Mini Pinscher karışımı, hem az bakım gerektiren hem de uyarlanabilen küçük, cesur bir köpektir. Bu, onları sınırlı alana sahip dairelerde yaşayanlar için harika bir seçenek haline getirir. Bununla birlikte, zeki ve aktif bir türdür, bu nedenle düzenli fiziksel ve zihinsel uyarılmaya ihtiyaç duyarlar.

Bu yavru genellikle 15 ila 25 buluntu ağırlığındadır ve onları küçük ila orta boy köpek kategorisine yerleştirir. Minyatür Pinscher ebeveynleri nedeniyle havlama eğilimi gösterebilirler. Mini Pinscher bazen bir avuç dolusu olabilirken, Fransız Bulldog karakteristik olarak daha rahat ve rahattır. Bu karışım, harika bir melez yavru üretmek için ikisini dengeleyeceğinden emin!


Fransız Bull Dane

Fransız Bull Dane

Irklar: Fransız Bulldog ve Danua

Fransız Bull Dane beklenmedik bir karışım arasında Danua ve Fransız Bulldog . Bu karışım, ebeveyn ırklarının boyutlarındaki büyük farklılıklar nedeniyle şaşırtıcı olabilir, ancak sonuç harika bir şekilde sevgi dolu ve nazik bir melezdir. Boydaki bu büyük zıtlık nedeniyle, bir Fransız Boğa Danimarkalı'nın olgunlukta ne kadar ağır olacağını tahmin etmek zor. Fransız Bulldog ve Danua arasında bir yerde orta veya büyük boy bir yavru olmaları muhtemeldir.

Fransız Boğa Danimarkalılar, kendilerine bol miktarda sevgi ve şefkat verildiğinde gelişir ve çok uzun süre yalnız bırakılırsa ayrılık kaygısından muzdarip olabilir. Bir Danua'nın tüm tatlılığını ve Fransız Bulldog'un dostluğunu miras almaları muhtemeldir. Bu şu demektir Fransız Bull Dane mix'in harika, dostane ve sadık bir aile arkadaşı olacağından emin olabilirsiniz.


Fransız Bichon

Fransız Bichon

Irklar: Fransız Bulldog ve Bichon Frise

Frenchie Bichon, küçük bir cins karışımıdır. Fransız Bulldog ve Bichon Frise . Bu karışım genellikle 13 ila 20 pound ağırlığındadır, ancak genellikle bu spektrumun daha küçük ucunda yer alırlar. Bu cins, büyük kişilikleri ve bağımsızlıkları ile bilinirken, yine de sahiplerinin arkadaşlığının tadını çıkarıyor.

corgi koşum

Fransız Bichon'un arkadaş canlısı ve mutlu bir mizacı var. Hem insanlarla hem de diğer köpeklerle oynamayı severler ve onlara bu çok ihtiyaç duyulan uyarımı sağlayabilecek canlı ailelere harika bir katkı sağlarlar. Onlar bazen bölgesel olabilir Ancak sosyalleşme ve köpek parkına sık sık yapılan geziler bu eğilimi kontrol altında tutmaya yardımcı olabilir.


Fransız Bullabrador

Fransız Bullabrador

Irklar: Fransız Bulldog ve Labrador Retriever

Bir karışım Fransız Bulldog ve Labrador Retriever Fransız Laboratuvarı, Frenchie Labrador, Bullador veya Fransız Bullabrador gibi birçok farklı isimle anılabilir. Bu orta boy yavru genellikle 35 ila 50 pound ağırlığındadır. Nispeten az bakım gerektirirler ve makul miktarda egzersiz gerektirirler.

Bu karışım, inanılmaz tatlı ve eğlenceli . Dostça bir eğilimleri vardır ve hem aileleri hem de yabancıları olan insanların etrafında olmaktan zevk alırlar ve her türden hayvanla iyi geçinirler. Eğitime çok olumlu tepki verirler, ancak sıkılırlarsa veya yeterince uyarılmazlarsa yıkıcı olabilirler. Bu melez yeterli miktarda stimülasyon, egzersiz ve oyun süresi ile sağlanırsa, muhtemelen harika bir arkadaş yavruları olacaktır.


Fransız Personel

Fransız Personel

Irklar: Fransız Bulldog ve Amerikan Staffordshire Teriyeri

KİME Frenchie Staff bir melez Fransız Bulldog ve Amerikan Staffordshire Teriyeri arasında. Bu orta boy yavru, sağlam yapılı ve oldukça kaslıdır. Korkunç boyutlarına rağmen, Fransız Personel hem nazik hem de eğlenceli ve çocuklu ailelerde iyi iş çıkarıyor. Bu cins zeki ve dışa dönük. Doğru ortam ve liderlik verildiğinde, başarılı olacaklar! Staffordshire Teriyerleri genellikle Pitbull'larla karıştırılır, ancak aslında farklı türler .

Evinizde başka küçük hayvanlar varsa, bir Fransız Personel ile sosyalleşmek çok genç yaşta bu hayvanları kovalamak için herhangi bir eğilimi azaltmak için. Bu derinlemesine kökleşmiş av sürüşü nedeniyle, toplumsallaşmamış, yetişkin bir Fransız Ekibin birden çok evcil hayvanın bulunduğu bir evde güvenle yaşama olasılığı düşüktür. Biraz küçük olmalarına rağmen, bu güçlü bir türdür ve güçlü bir lider ve tutarlı bir eğitim gerektirir.


Fransızca Bullhuahua

Fransızca Bullhuahua

Irklar: Fransız Bulldog ve Chihuahua

Bu cesur Fransız Bulldog ve Chihuahua karışımı birçok eğlenceli isimle gider: Mexican Frenchie, Frencheenie ve Fransız Bullhuahua. Bu harika cins için hangi ismi seçtiğin gerçekten önemli değil. Onlar, ortalama bir Chihuahua'nızdan daha tıknaz bir yapıya sahip 10 ila 30 pound ağırlığında küçük bir köpektir. Hangi ebeveyn cins bu karışım daha çok benziyor tamamen şansa bağlıdır.

Fransızca Bullhuahua Chihuahualar arasında yaygın olan aşırı korumacı davranışlarda kendini gösterebilen bir kombinasyon olan inanılmaz sadık, çok zeki bir yavru. Bir Fransız Bullhuahua, genç yaşlardan başlayarak daha 'yippili', koruyucu davranışlarını engellemek için birçok farklı insana, hayvana ve çevreye mümkün olduğunca tanıtılmalıdır. Onlara bu fırsat verilirse, ellerinizde tamamen size adanmış, ancak yine de yeni insanlara karşı arkadaşça davranacak, iyi sosyalleşmiş ve arkadaş canlısı bir yavruya sahip olacaksınız!


Fransız Bulloxer

Fransız Bulloxer

Irklar: Fransız Bulldog ve Boxer

Boksörler de popüler birçok karışım için ebeveyn cinsi ve bu karışım arasında Fransız Bulldog ve Boxer Fransız Bulloxer olarak bilinir. Muhtemelen serseri ve oyuncu bir köpek yavrusu olacaklar! Her iki ebeveyn cinsi de dost canlısı ve cesur doğaları, muhtemelen karışık yavrularına aktarılacak özellikleri ile bilinir. Bu, 40 ila 65 pound ağırlığında, orta ila büyük boy bir cinstir. Fransız Bulldog'un sağlam yapısı ve Boxer'in gücü ve çevikliği sayesinde güçlü ve kaslı olacaklar.

Fransız Bulloxer muhtemelen mutlu bir mizaca sahip olacak ve ailelerine çok sadık . Bazen koruyucu olabilirler, ancak uygun sosyalleşme buna yardımcı olmalıdır. Bu melez çok naziktir ve çocukların yanında iyi sonuç verir, ancak güçleri nedeniyle kazara yaralanmaları önlemek için küçük çocukların yanında denetlenmelerini tavsiye ederiz. Her iki cinsin de biraz inatçı olduğu biliniyor ve bu inatçılığın üstesinden gelmek için sıkı ama nazik bir eğitim gerektirecek.


Fransız Bull Jack

Fransız Bull Jack

Irklar: Fransız Bulldog ve Jack Russell

Fransız Bull Jack, bir Fransız Bulldog ve Jack Russell Terrier . Bu karışımın ebeveyn ırkları zıt kişiliklere sahiptir, bu da hangi ebeveynin hangi ebeveynin hangi bir Fransız Bull Jack'in tercih edeceği konusunda oldukça karışık olduğu anlamına gelir. Hem Fransız Bulldog hem de Jack Russel küçük ırklardır ve bu nedenle yavruları da küçük ama iri bir köpek olacaktır.

Genel olarak Fransız Bull Jack harika bir aile köpeği olacak ve her yaştan çocuğa iyi gelecek. Bazen inatçı ve yaramaz olabilirler, bu nedenle bu karışım tutarlı eğitim ve net sınırlarla sağlanmalıdır. Çok zekidirler ve can sıkıntısını azaltmaya yardımcı olmak için zihinsel uyarı verildiğinde gelişirler. Bu, başlarını belaya sokma olasılıklarının daha düşük olacağı anlamına gelir. Aileleri tarafından beğenilmekten ve memnun olmaya çok hevesliler.


Son düşünceler

Fransız Bulldog karışımları harika ve sevimli evcil hayvanlar ! Birçoğu kompakt boyutlarda gelir ve her türlü yaşam durumuna uyarlanabilir. Fransız Bulldog, bulaşıcı ve arkadaş canlısı kişiliğiyle tanınır ve katkıda bulundukları melezlere çok fazla sıcaklık ve sevgi katması garanti edilir. Boyut olarak yönetilebilir ancak kişiliğinden ödün vermeyen bir köpek arıyorsanız, Fransız Bulldog karışımları başlamak için harika bir yerdir!

Yetiştiricileri araştırmaya başlamadan önce yerel barınaklarınızı kontrol etmek ve kurtarma organizasyonları. Birçok Fransız Bulldog karışımının sevgi dolu evlere ihtiyacı var ve tıpkı sizinki gibi sevgi dolu aileleri bekliyor. Kurtarma, hem evlat edinenler hem de yavrular için inanılmaz derecede ödüllendirici bir deneyim olabilir! Alışverişten önce benimseyerek bir hayat kurtarın.

Yorumlar