Canidae Köpek Maması İncelemesi: Geçmişi, İçindekileri ve Daha Fazlasını Hatırlayın

Canidae Köpek Maması İncelemesi: Geçmişi, İçindekileri ve Daha Fazlasını Hatırlayın

Hakkında düşünüyor musun CANIDAE köpek mamasına geçiş köpek arkadaşın için? Markaları ve ürünleri hakkında bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için CANIDAE’nin farklı tariflerinin tüm ayrıntılarını araştırdık. Bu ayrıntılı CANIDAE köpek maması incelemesinde, geri çağırma geçmişine, köpek maması maliyetlerine ve daha fazlasına bakıyoruz.

CANIDAE, daha küçük, birinci sınıf köpek maması üreticilerinden biridir. Boyut farkına rağmen, CANIDAE’nin kalitesi, daha büyük olanlarla karşılaştırmalarını sağlamıştır. Nutro gibi premium köpek maması markaları . Onlar sahip olumlu bir itibar kurdu Bu inceleme de dahil olmak üzere birçok kaynaktan bazı yüksek övgülerle pazarlarında.Şirket, bileşenlerinin kalitesini, bağımsız olarak sahip olmanın faydalarını ve küçük ölçekli üretimlerini teşvik ediyor. Hata yapma, CANIDAE yüksek kaliteli bir ürün sunar ancak bazı benzersiz özelliklere sahipler. Aşağıda en iyi CANIDAE formüllerinden bazılarının yanı sıra markaya ayrıntılı bir bakış bulacaksınız. Başlayalım!

Bir Bakışta Gıda İncelemesi: CANIDAE Formülleri

Canidae Yavru Küçük Irk
Bizim Puanımız

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Canidae PURE YavruChewy.com'da görüntüle
Canidae Saf Yetişkin
Bizim Puanımız

Yetişkinler İçin En İyisi

Canidae SAF Yetişkin

Chewy.com'da görüntüle
Canidae PURE Senior
Bizim Puanımız

Yaşlılar İçin En İyisiCanidae PURE Senior

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

CANIDAE’nin Köpek Mamaları Hakkında

Köpek Maması Canidae Köpek Maması

CANIDAE daha küçük gruplar halinde pişirdiği için formülleri kolayca ve istedikleri sıklıkta değiştirebilirler. Bir şey iyi sonuç vermezse, onu bir sonraki partiyle değiştirebilirler. CANIDAE, web sitelerinde ürünlerdeki varyasyonları bile ele alıyor. Kendi bünyesinde küçük partiler yaptıkları için, torbadan torbaya gördüğünüz farklılıklar, bireysel pişirme süreçlerinden kaynaklanmaktadır.

Neyin işe yaradığını nasıl biliyorlar? CANIDAE, şirket olarak 'evcil hayvanlar tarafından yapılan evcil hayvan mamaları' sloganıyla yaşıyor. Sadece onlar değil beslenme ve test merkezine sahip olmak ama çalışanlar da markalarını kürklü arkadaşlarına besliyor. CANIDAE, tüm formüllerinin köpekler için veteriner olarak formüle edildiğini iddia ediyor.

CANIDAE, daha küçük bir marka için makul bir seçim sunar. American Journey benzer CANIDAE, genellikle her formülde belirli tariflere sahip yiyecekleri boyut ve yaşa göre sunar. Her kategori içinde kuru veya ıslak (hatta dondurularak kurutulmuş çiğ) arasında seçim yapabilirsiniz.

tahıl içermeyen hat popüler hassas mideleri olanlar arasında ve genel olarak daha kaliteli bir ürün sunar. Tahıl içermeyen yiyecekler genellikle gazlı köpekler için en iyi yiyecek seçenekleri mide astarını tahriş etme olasılıkları daha düşük olduğundan. Aslında, tahıl içeren karışımlar yeterli besin değeri sağlarken, ilk bileşen olarak hayvan yemeklerini içerirler. Ancak, tahıl içeren formüller daha ucuzdur ve bütçeniz varsa onları daha uygun bir seçenek haline getirir.Marka Geçmişi ve Geri Çağırmalar

Canidae köpek maması kasesine bakan köpek

John Gordon ve Scott Whipple 1996 yılında CANIDAE'yi kurdu ve kişisel kamyonlarından yiyecek poşetleri sattı. Bağımsız, aile şirketi olarak başladı ve bugün de öyle. Gordon ve Whipple ortak bir hedefe sahipti ve kaliteli gıdalara dayalı bir marka oluşturdu. CANIDAE, küçük ölçekli köpek maması tariflerinin yüksek kaliteli proteinler ve taze ürünler içerdiğini iddia ediyor.

CANIDAE nispeten yeni olmasına rağmen, birkaç ikinci nesil ekip üyesi . Şirket, daha küçük bir aile şirketi olmaktan gurur duyuyor ve malzeme için büyük ölçüde daha küçük çiftçilere ve işletmelere güveniyor.

2012'de Teksas'ın Brownwood kasabasında Ethos fabrikasını açtılar. Yeni tesis, CANIDAE'nin gıda ürünlerini kendi bünyesinde üretmesine izin verdi. Tesis, her formülün kalitesini izlemek için bir test merkezi içerir ve şirket, ürünleri günlük olarak test ettiğini rapor eder.

Biz sadece bir hatırlama buldu 2012'den itibaren CANIDAE köpek mamasında. Gönüllü geri çağırma yalnızca yedi eyalette - Florida, Massachusetts, New York, Kuzey Carolina, Pensilvanya, Güney Carolina ve Tennessee'de satılan belirli köpek mamalarını etkiledi.Bu hatırlama sadece birkaçını etkiledi özel kuru köpek maması formülleri Diamond Pet Foods'un Güney Carolina'daki fabrikasında ürettiği. CANIDAE, tesisteki olası Salmonella varlığı nedeniyle ürünleri geri çağırdı.

Gıda Maddeleri

Canidae Resimdeki Doğal Malzemeler

Öncelikle ve en önemlisi, CANIDAE tariflerinin mısır ve buğdayı hariç tut , köpeklerin sindirmesi zor olan. Hatlarından bazıları sınırlı içerik içerir ve hatta tahıl içermeyen seçeneklere sahiptir.

CANIDAE, taze, saf bileşenlerin kullanımını tanıtmaktan büyük gurur duyar. Tüm CANIDAE tarifleri gerçek et veya balık ve taze ürünlerle başlar. Yalnızca birinci sınıf malzemeler kullanırlar ve tavuk yan ürün öğünlerini, mısır, buğday ve soyayı hariç tutarlar.Şirketin Wyoming'den bizon, Teksas'tan meyve ve sebzeler de dahil olmak üzere bileşenlerinin çoğunu Amerika Birleşik Devletleri'nden temin ettiği bildirildi. taze balık Kuzeybatı Pasifik'ten. Ürünlerinin büyük bir kısmının, çoğunlukla yerel olan daha küçük çiftliklerden geldiğini belirtiyorlar.

Dikkat çekici bir şekilde, CANIDAE bazı malzemeleri dışarıdan temin eder, ördek gibi Fransa'dan yemek, Yeni Zelanda'dan kuzu eti. Diğer bileşenlerin neler olduğunu belirlemek zordur. dünyanın farklı yerlerinden geliyor çünkü şirket bunlardan açıkça bahsetmiyor.

CANIDAE, çoğu üreticinin olmadığı tüm tedarikçileri konusunda özellikle açık sözlü değildir, bu nedenle şaşırtıcı değildir. Aslında, şirket tarihindeki tek geri çağırma, tedarikçilerinin (Diamond Pet Foods) fabrikasındaki bir sorundan kaynaklanıyordu. açılıştan önce Ethos tesisinin.

CANIDAE Köpek Maması Yorumları

Köpek Maması ile Kase Bakıyor

CANIDAE, tüylü dostlarımızın farklı ihtiyaçları var hayatlarının her aşamasında yavru köpekler, yetişkinler ve hatta yaşlı köpekler için özel formüller oluşturdular. Birden fazla köpeğiniz varsa endişelenmeyin, CANIDAE size 'Tüm Yaşam Evreleri' serisini sunar. Şimdilik, köpek yavrusu merkezli tariflerle başlayalım ve yukarı çıkalım.
Köpek Formülleri

PURE Puppy Tahılsız Formül

Canidae Köpek Yavrusu Küçük Irk Saf Yiyecek
 • Protein açısından zengin formül.
 • Tahıl içermeyen karışım.
 • Kaliteli ürün içerir.
 • Büyümeyi desteklemek için veteriner formüle edilmiştir
 • Dolgu maddesi veya suni tat yok.
 • Probiyotiklerin ve antioksidanların özel karışımı.
 • Omega-3 ve omega-6 yağ asitlerini içerir.
Chewy.com'da görüntüle

CANIDAE kendi yemek tariflerinden SAF çizgi yavrular için. Sınırlı içerik tarifleri, ilave dolgu maddeleri veya suni içerikler olmadan büyüyen yavrular için doğru beslenmeyi içerir. CANIDAE, sindirim sağlığını desteklemek için HealthPLUS karışımını bile içerir.

Yavru köpeğiniz için doğru mamayı seçmek, büyük karar çünkü diyet onların gelişimini etkileyebilir. Seçeneklerinizi daraltırken cinslerini ve büyüklüklerini göz önünde bulundurmak istersiniz. Dev cins yavruların farklı köpek mamalarına ihtiyacı var ne zaman küçük cins yavrulara kıyasla , farklı beslenme ihtiyaçları nedeniyle. En ucuz yiyeceklere karşı dikkatli olun çünkü bunlar genellikle besleyici bileşenler yerine dolgu maddeleri içerirler.

CANIDAE yavru karışımları önce hayvansal proteinler içerir ve mama kabını kabak, tatlı patates ve adaçayı gibi taze ürünlerle oluşturur. Sindirime yardımcı olan, bağışıklık sistemlerini güçlendiren ve gelişimi destekleyen probiyotikler, antioksidanlar ve omega-3 ve omega-6 yağ asitlerini dahil etmeye özel özen gösterirler.

CANIDAE ile seçme seçeneğiniz bile var dondurularak kurutulmuş ham kaplamalı Yavru köpeğiniz biraz daha istiyorsa kuru köpek maması. Avian Formula harmanı, bölgesel kaynaklı bıldırcın, tavuk, hindi, gine tavuğu, ördek ve sülün içerir. Canidae'nin bazı küçük tanecikleri vardır, bu da onları popüler kılar Boston Teriyerleri için yemek seçimi ve diğer küçük cins yavrular.


Yetişkin Formülleri

CANIDAE, tahıl içermeyen bir ürün serisi oluşturdu, sınırlı içerik tarifleri Herhangi bir köpek arkadaşını memnun edecek bol çeşitlilik ile. Tahılsız seçeneklerinin tümü sınırlı içerik içerir, yani dolgu maddesi içermez. CANIDAE için bu aynı zamanda yapay tatlar, renkler veya koruyucuların olmaması anlamına da geliyor.

PURE hattı, daha iyi beslenme sağlamak Tüylü dostlarımız için can attıkları lezzeti bozmadan. CANIDAE iki tür tahıl içermeyen mama yapar - kuru gıda ve dondurularak kurutulmuş çiğ gıda.

CANIDAE, PURE serisi ile birinci sınıf, yüksek kaliteli yiyecekler sunar. Tariflerin hiçbiri ondan fazla bütün gıda bileşeni içermez ve ilk birkaç bileşen, gerçek kuzu gibi yüksek kaliteli hayvansal proteinlerdir. Sınırlı malzemeler kullandıklarından, köpekler için iyi çalışırlar. herhangi bir sindirim sorunu . Ancak, ödediğinizin karşılığını alırsınız ve tahılsız ürün hattı pahalıdır.

CANIDAE Tüm Yaşam Evreleri (Tahıl Dahil)

Tüm Yaşam Evreleri Tahıl Dahil

Canidae Tahıl içeren formül
 • Protein gerçek etten gelir.
 • HealthPlus Çözümünü içerir.
 • Probiyotikler ve antioksidanlarla donatılmıştır.
 • Omega-3 ve omega-6 yağ asitleri içerir
 • Tüm ırklar, boyutlar ve yaşlar için veteriner formülü
 • Mısır, buğday veya soya hariçtir
 • Tahıl içeren formül.
Chewy.com'da görüntüle

Yavru köpeğe özgü yiyecekler, yaşamlarının ilk yılında tavsiye edilir çünkü bunlar, köpek yavrusu gelişimi göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Yavru köpeğiniz bir yaşına geldiğinde yetişkin mama yemine veya 'tüm yaşam evreleri' olarak işaretlenmiş bir yiyeceğe hazırdır.

CANIDAE’nin tahıl içeren ürün grubu, köpekleri ilk doğum günlerinden yaşlılık yıllarına kadar taşıyabilen 'tüm yaşam evreleri' formülüdür. Çok köpekli evler, herkesi memnun etmek için 'tüm yaşam evreleri' mama sahip olmanın özgürlüğünü sevecekler.

Tahıl içeren karışımlar hala bütün malzemeleri içerir , vitaminler ve mineraller. Yavru köpeğinizi aşırı yüklemeden ortalamanın üzerinde protein seviyeleri sağlarlar. Tüm Yaşam Evreleri karışımları ayrıca, tüylerini iyileştirmek, onlara enerji vermek ve ihtiyaç duydukları besinleri gıdalardan emmelerine yardımcı olmak için bol miktarda sağlıklı yağ içerir.

Bu karışımlar, tahıl içermeyen alternatiflerden daha ucuzdur ve yine de yavru köpeğinizin ihtiyaç duyduğu besinleri sağlar. Bununla birlikte, tüylü arkadaşınızın hassas bir midesi varsa, aileniz için en iyi seçenek olmayabilir. FDA’ya rağmen son araştırmalar Tahılsız köpek mamalarında, genellikle sağlıklı köpekler için daha güvenli bir alternatiftir.

CANIDAE Tahılsız SAF Somon ve Tatlı Patates

Tahılsız Somon ve Tatlı Patates

Canidae Tahılsız Somon
 • İlk malzeme olarak somon balığı.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Bütün sebzeleri içerir.
 • Yalnızca sekiz gerçek gıda bileşeni kullanır.
 • Probiyotiklerin ve antioksidanların özel karışımı.
 • Omega-3 ve omega-6 yağ asitlerini içerir.
 • Yapay tatlar, renkler veya koruyucu maddeler yok.
Chewy.com'da görüntüle

CANIDAE’nin PURE kuru gıda tariflerinde çeşitli hayvansal protein seçenekleri kullanılır bizon arasında değişen eğilmek. Bunların tümü tahıl içermez, bu nedenle köpeğinizin neyi tercih ettiğine bağlı olarak bir seçim yapabilirsiniz. Somon ve tatlı patates harman, en popüler lezzetlerinden biridir.

CANIDAE PURE kuru mamasını seçmenin bir avantajı, mama mamasının her büyüklükteki yetişkin köpekler için uygun olmasıdır. Ayrıca, yavrunuzun kilosuna ve aktivite seviyesine göre beslenme kurallarını da içerir.

CANIDAE Tahılsız SAF Ham Kaplamalı Gıda

Tahılsız SAF Ataların Ham Kaplamalı Köpek Maması

köpek isim önerileri
Canidae Ham Kaplamalı Köpek Maması
 • 3 kilo taze balıktan yapılmıştır.
 • Taze sebzeler içerir.
 • Dondurularak kurutulmuş çiğ somon ile çiğ kaplanmıştır.
 • Probiyotikler ve antioksidanlar içerir.
 • Omega-3 ve omega-6 yağ asitlerini içerir.
 • Sınırlı içerikli tarif.
 • Tahıl içermeyen formül.
Chewy.com'da görüntüle

Bu kuru mama, sıradan, günlük kuru köpek maması değildir. Yavru köpeğiniz rutin mama yemeye gitmiyorsa veya ekstra protein paketlemek istiyorsanız, CANIDAE'nin Dondurularak-Kurutulmuş Ham formülleri biraz daha fazla heyecan ve bol miktarda beslenme sunar.

Bu tarifler, diğer PURE formülleriyle aynı tahıl içermeyen, protein açısından zengin beslenmeyi içerir, ancak somon gibi dondurularak kurutulmuş ham hayvansal protein kaplaması eklerler. Ekleme, güçlü bir lezzet ve ek besinler sağlar.

Önlerine koyduğunuz her şeye burnunu çeviren seçici bir yiyiciyle mücadele ediyorsanız, bu köpek mamasını denemek isteyebilirsiniz. Atalara ait formüller, seçtiğiniz karışıma göre bölgesel kaynaklı hayvan, kuş veya balık proteinlerini içerir.


Kıdemli Formüller

Köpeğiniz yaşlanmaya başladığında, yaşlı köpeğiniz için doğru yiyeceğe bakmaya başlamak önemli hale gelir. Çünkü beslenme ihtiyaçları değişiyor, yiyeceklerinin muhtemelen değişmesi gerekecek yanı sıra. Bazı köpekler tüm yaşamları boyunca aynı jenerik yiyeceği yiyebilirken, çoğu 7 yaşına geldiklerinde üst düzey bir formülle daha iyi sonuç verecektir. CANIDAE, yaşlanan yavrular için popüler olan kıdemli bir formül sunar.

Canidae Tahılsız Kıdemli Kuru Köpek Maması

Kıdemli SAF Formül

Canidae Pure Senior Formül
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Bütün sebzeleri içerir.
 • Sindirim sağlığı için probiyotikler içerir.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirmek için antioksidanlar.
 • Yalnızca dokuz gerçek gıda maddesiyle yapılmıştır.
 • Sadece 9 malzeme.
Chewy.com'da görüntüle

Tüylü arkadaşınız yaşlandıkça ihtiyaçları da değişir. CANIDAE, yaşlı köpekler için benzersiz bir karışımla zarif bir şekilde yaşlanmalarına yardımcı olma fikrini benimsiyor. İlk bileşen hala hayvansal proteindir ve bol miktarda tam sebze içerirler.

Yaşlı köpekler, yavru olduklarından daha az alıngan olabilir, ancak yine de yemek zamanını sevmek isterler. Daha düşük kalorili bir tarife geçmek, alımı azaltmanın ve aşırı kilo alımını önlemenin bir yoludur, ancak her zaman iştah açıcı değildir. Düşük kalorili köpek maması, yemeyecekse köpeğinize yardımcı olmaz.

CANIDAE PURE Senior, yaşlanan köpekler için sınırlı bileşenlere sahip, tahıl içermeyen, protein açısından zengin bir karışımdır. Tarifi kemik ve eklem sağlığını destekler ve yaşlı köpekler hassas mideler geliştirebildiğinden sindirime yardımcı olur.


Kilo Verme Formülleri

Yavru köpeğiniz orta bölümün etrafında biraz daha kalın görünmeye başlıyorsa, şimdi bir kalori kısıtlayıcı köpek maması . CANIDAE, yavru köpeğinizin fazladan kilo vermesine yardımcı olacak bir kilo verme formülü yapar. Bu yiyecek, lezzet seçimiyle sınırlı olsa da, iri yavrular için mükemmel bir seçimdir.

CANIDAE Daha Az Aktif Formül

Tüm Yaşam Evreleri Daha Az Aktif Formül

CANIDAE Kilo Kaybı Formülü
 • Normal yetişkin formülüne göre% 27 daha az yağ içerir.
 • CANIDAE'den Özel HealthPlus Çözümü.
 • Kilo yönetimi için veteriner formüle edilmiştir.
 • Hayvansal protein, pirinç ve sebzeler içerir.
 • Tahıl içeren tarif.
 • Diğer markalara kıyasla bütçe dostu.
 • Mısır, buğday ve soya içermez.
Chewy.com'da görüntüle

CANIDAE, köpek arkadaşınızın sağlıklı bir kiloya ulaşmasına ve bunu korumasına yardımcı olacak bazı seçeneklere sahiptir. Bazen yavrular, özellikle daha az aktiflerse, biraz fazladan paketlenirler, ancak fazla kilonun sağlıklarını etkilemesini istemezsiniz.

Daha Az Aktif Formül, kilo verme formüllerinin en popüler olanıdır. Tahıl içerir ancak buğday, mısır ve soya içermez. CANIDAE lezzet, protein, lif veya temel vitaminlerden ödün vermez, daha az aktif yaşam tarzlarına uyum sağlamak için yağ içeriğini azaltır.

Tüylü arkadaşınız için o rotaya gitmeyi tercih ederseniz, tahılsız bir alternatif de var. CANIDAE’nin PURE serisi, tahıl içermeyen 'Sağlıklı Kilo' formülüne sahiptir. Sindirime yardımcı olması için sınırlı bileşenlerle özel olarak formüle edilmiştir.


Islak Yiyecekler

Ya ıslak yiyecekler? Asla korkmayın, onları dahil etmeyi unutmadık ve CANIDAE çok sayıda kaliteli seçeneğe sahiptir en zorlu köpekleri bile tatmin etmek için. 2012 hatırlamasının markanın ıslak yiyeceklerinin hiçbirini içermediğini unutmamalıyız.

CANIDAE’nin harika ıslak mama seçeneklerini incelemeden önce, yavrularınızın diyetlerinde kuru mama ihtiyacı olduğunu söyleyerek tartışmamıza önsöz vermek istiyoruz. Yavru köpeğinizi çiğ yiyecekle beslemiyorsanız, kuru mama, diş sağlığı için çok önemlidir. Bununla birlikte, ıslak yiyecekler, özellikle normal mama için bir üst malzeme olarak ara sıra mükemmel bir muamele yapar.

CANIDAE, tahıl içeren ve tahıl içermeyen ıslak yiyeceklere sahiptir. Her iki çizgiye de bir göz attık ve her birinden favorilerimizi vurguladık.

CANIDAE Tahıl İçeren Islak Köpek Maması

Tahıl Dahil Tüm Yaşam Evreleri Yaş Yemek

Canidae Islak Köpek Maması
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Veteriner hekimler tarafından formüle edilmiştir.
 • Her yaş, ırk ve büyüklükte konaklama imkanı sunar.
 • Lezzeti arttırmak için et suyunda kaynatın.
 • Mısır ve bezelye gibi köpek alerjenlerini içermez.
 • Tahıl içeren formül.
 • Bütçe dostu.
Chewy.com'da görüntüle

Bir teneke kutunun rahatlığındaki besleyici yiyecekleri yenmek zordur. Bu, özellikle tüylü arkadaşınıza yemek saatinde biraz özel bir şey vermek istediğinizde geçerlidir. Neden ıslak bir yiyeceği kırıp kuru yiyecekleriyle karıştırmayasınız?

CANIDAE, ıslak yiyecekler için bol miktarda protein, lif ve vitamin sağlar, ancak kuru köpek maması kadar besleyici yoğun değildir. Bununla birlikte, tariflerinin her birindeki ilk bileşen hayvan bazlı bir proteindir. Cildini ve tüylerini iyileştirmek için E Vitamini, keten tohumu yağı ve ayçiçek yağı bile içerirler.

CANIDAE Tahılsız SAF Islak Gıda

Tahılsız SAF Islak Köpek Maması

Canidae Islak Köpek Maması Tahılsız
 • Somon ilk malzemedir.
 • Bezelye gibi taze sebzeleri içerir.
 • Sınırlı içerik listesi.
 • Daha fazla lezzet için et suyunda yavaş pişirilir.
 • Et suyu pişirme dokuyu iyileştirir.
 • Tahılsız.
 • Deri ve kürk için omega 3 ve 6’ları içerir.
Chewy.com'da görüntüle

Islak yemek tarifleri hala sınırlı içerik içerir ve saf çizginin geri kalanı gibi tahıl içermez, ancak bu yemekleri et suyunda yavaş pişirirler. Hayvan, balık veya kuş proteini, her karışımdaki birincil içeriktir, ancak Deniz Somonu ve Uskumru tarifi en popüler tariflerden biridir.

Daha küçük ırklar, otuz poundun altındaki köpekler için, PURE ıslak mama serisinin ek seçenekleri vardır - doku için kıyılmış, lokma veya ezme. PURE petite serisi, tek servislik alüminyum kutularda gelir ve bu da onları sizin için uygun hale getirir.


Son düşünceler

CANIDAE, daha küçük bir köpek maması şirketidir. Bu onlara izin verir kaliteli bir ürün sunmak iyi miktarda et ve bütün yiyecekler içerir. Köpeğin ihtiyaçlarını karşılamak için tahıl içeren ve tahıl içermeyen yiyecekler için çeşitli seçenekler sunarlar. Yavru köpekler, yaşlılar ve kiloları konusunda biraz yardıma ihtiyaç duyanlar için bazı özel hususlar bile vardır.

Eğer arıyorsanız premium yiyecek köpek arkadaşınız için CANIDAE karışımlarından kesinlikle daha kötüsünü yapabilirsiniz. All-Stages Multi-Protein harmanı, bütçesi olanlar için uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir seçenektir. Sallanabiliyorsanız, tahıl içermeyen PURE formülleri, sınırlı içerikleri nedeniyle daha yüksek fiyat etiketine değer.

Yorumlar