Boston Teriyerleri İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Boston Teriyerleri İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Karmaşık köpek beslenmesi alanında gezinmek, özellikle Boston Terrier sahipleri için kolay bir iş değildir. Bu yavrular seçici yiyiciler olabilir, bu nedenle Boston Terrier'ınız için en iyi köpek mamasını bulmak biraz test yapabilir . Boston Terrier, arkadaş canlısı, zeki ve eğlenceli olarak tanımlanan keyifli, küçük bir köpektir. Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nde oldukça popüler bir aile köpeğidir. Bununla birlikte, mutlu-talihli benliği olmak için bedenini ve zihnini besleyecek doğru beslenmeye ihtiyacı vardır. Bu kılavuzun kullanışlı olduğu yer burasıdır.

15 ila 17 inç boyunda küçük boyutlu bir köpek ve 12 ila 25 pound ağırlığında . Küçük köpeklerin büyük köpeklere göre farklı beslenme ihtiyaçları vardır. Boston Terrier kompakt bir ağza sahip olduğu için periodontal hastalıklara daha duyarlıdır. Bu, kuru tanelerin bu plağı parçalamaya yardımcı olacağı anlamına gelir. Ağzı daha küçük olduğu için daha küçük taneciklere de ihtiyacı var. Küçük ırklar için tasarlanmış mama taneleri, küçük ırklar için de gerekli olan optimize edilmiş besinleri içerir.Size yavru köpeği, yetişkin ve kıdemli aşamalarında rehberlik edeceğiz. Bu sana söyleyecek bilmen gereken her şey vücudu değiştikçe beslenme ihtiyaçları hakkında. Belirli malzemelerden yüksek kaliteli bir mamada nelere dikkat edilmesi gerektiğine ve sonunda aşırı kilolu bir bölüme kadar hepsini araştırdık. Dolayısıyla, hem Boston Terrier'ınız hem de çanta ipleriniz Boston Terrier yemek rehberimizde bir şeyler bulacaktır.

Bir Bakışta: Boston Terrier İçin Favori Yiyeceklerimiz

Blue Buffalo Puppy Formula Boston
Bizim Puanımız

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Mavi Buffalo Küçük IrkChewy.com'da görüntüle
American Journey Tahıl Dahil Yemek
Bizim Puanımız

Yetişkinler İçin En İyisi

Amerikan Yolculuğu Yetişkin

Chewy.com'da görüntüle
Küçük Irklar İçin Blue Buffalo Senior Formül
Bizim Puanımız

Yaşlılar İçin En İyisiBlue Buffalo Life Protection

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Boston Terrier Yavrularının Besin İhtiyaçları

Puppyhood her şey hakkında büyüyen ve gelişen sağlıklı bir yavruya dönüşür ve sağlıklı bir yaşamın temellerini atar. Bu nedenle, bir kibble isteyeceksiniz. özellikle küçük cins köpekler için formüle edilmiştir . Erken gelişimi destekleme olasılıkları daha düşük olduğundan, köpek yavrusu döneminde tüm yaşam evresindeki mama yemlerinden kaçının. Birçok Boston karışımları aynı boyut kategorisine girecek.

MSD Veteriner Kılavuzu yavru köpeklerin minimum% 22 protein içeriğine ihtiyaç duymalarını önerir. Daha yüksek protein içeriği daha faydalı olabilir. Eklemleri için yüksek kaliteli protein, enerji ve glukozamin sağladıkları için bütün etleri ve et öğünlerini arayın. Her bir malzeme tanımlanabilir olacak, yani Tavuk unu harika, kümes hayvanları unu o kadar iyi değil.

Staffordshire teriyerleri pitbullarla aynı mı?

Omega yağ asitleri derisini ve kaplamasını besledikleri için çok önemlidir. Aynı zamanda sağlıklı göz ve beyin fonksiyonunun yanı sıra genel gelişimi de desteklerler. Bunlar balık yağlarında, hayvansal yağlarda ve keten tohumlarında ve E vitamininde bulunabilir. Biyotin ve folik asit de sağlıklı bir tüyü desteklemek için aranacak harika bileşenlerdir. Dokosaheksaenoik asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) da bulunabilir. omega yağ asitleri. Yumurta ürünleri de olabilir ve bunlar da sağlıklı bilişsel ve göz işlevini destekler.

Gelişmekte olan bağışıklık sisteminin bol miktarda vitaminler, mineraller ve antioksidanlar. Bu besinler meyvelerde, sebzelerde ve eklenmiş takviyelerde bulunur ve bunların tümü yüksek kaliteli kuru yemişlerde bulunabilir.Yetişkin Boston Terrier Besin İhtiyaçları

12 ila 15 ay arasında, Boston Terrier'ınızı kademeli olarak yetişkin bir mama parçasına geçirmeniz gerekecektir. MSD El Kitabı, yetişkin köpeklerin ona yiyecek sağlayacak bir mama yemesi gerektiğini önermektedir. minimum% 18 protein içeriği.

Yetişkin bir Boston Terrier'in diyeti dengeli olmaya odaklanmalıdır. Protein ve enerjinin yanı sıra, omega yağ asitlerini, sağlıklı ve sağlıklı karbonhidratları, vitaminleri, mineralleri ve glukozamini düşünün. Tüm yüksek kaliteli kibbles, dengeli bir diyet yetişkin köpekler için optimize edilmiş beslenme dengesi sunar.

Onu besleyeceğiniz yiyecek miktarı kilosuna, yaşına ve yaşam tarzına bağlı. Enerji seviyelerini sürdürmek için yeterince yemesi gerektiğini söylemeye gerek yok. Yavru köpeğiniz ihtiyaç duyduğundan daha fazlasını yerse, aşırı kilolu olacaktır, bu yüzden porsiyon kontrolüne dikkat ettiğinizden emin olun.

Kıdemli Boston Terrier Besin İhtiyaçları

Boston Terrieriniz dikkate alınacak 7-8 yaşları arasında son sınıf öğrencisi ve bu süre zarfında kıdemli bir mama bulmanız ve onu yavaşça buna geçirmeniz gerekir. Vücudu yaşlandıkça beslenme ihtiyaçları da değişir, bu nedenle onu yaşlı ihtiyaçlarına odaklanan bir mama ile beslemek önemlidir.Daha az enerjiye ihtiyacı var ve bu nedenle kıdemli kibbles, fincan başına daha az yağ içeriği ve kalori. Ayrıca, daha uzun süre tok hissetmesi için biraz daha fazla lif sağlar ve umarım yemek isteyeceği atıştırmalıkların sayısını azaltır. Hala bol miktarda sağlıklı omega yağ asidine ihtiyacı var, bu nedenle daha önce bahsedilen temel bileşenleri arayın, çünkü cildi ve tüylerinin beslenmeye ihtiyacı var ve bunlar sağlıklı bilişsel işlevi desteklemeye yardımcı oluyor.

Glukozamin ve kondroitin son yıllarında çok önemlidir çünkü bunlar eklemleri ve kemikleri için destek ve ilave takviyelerde veya balık yağları ve et yemekleri gibi bileşenlerde bulunabilirler.


Boston Terrier Yavruları için En İyi Yiyecek

Boston Terrier Yavrusu yemek bekliyor

Boston Terrier yavruları benzersiz küçük köpeklerdir. Onların yüzünden benzersiz vücut şekli ve büyüme trendleri, Boston Terrier yavru köpeğiniz için en iyi köpek mamasını bulmak çok önemlidir. Büyüdükçe bağışıklık sistemlerini güçlendirecek, kalori ve besin açısından yoğun bir formül sağladığınızdan emin olmak istersiniz. Bahsettiğimiz gibi, Boston Teriyerlerinin özellikle yavru köpeklerde çok fazla proteine ​​ihtiyacı vardır. Bu, kasları güçlendirmelerine ve zayıflıklarını artırmalarına yardımcı olacaktır.Bazı Boston'lar tahıl hassasiyetinden muzdariptir, bu nedenle tahıl içermeyen bir seçeneği test etmeniz gerekebilir. Tahılsız her zaman gerekli değildir ve formüller genellikle daha pahalıdır. Ama o cankurtaran olabilir Köpeğinizin gıda alerjisi varsa. Ayrıca Boston Terrier'in kuru mamasını karıştırmanızı öneririz. kabak gibi sebzeler ve Tatlı Patates gibi daha yavaş yanan karbonhidratlar . Boston Terrier yavruları için en sevdiğimiz yiyeceklere bir göz atalım.


Bütünsel Seçilmiş Yavru Köpek Tarifi

Holistic Select Küçük Irk Yavru Köpek

Holistic Select Küçük Irk Yavru Köpek
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Beyin gelişimi için DHA içerir.
 • Yan ürün yok.
 • Buğday yok, buğday glüteni.
 • Hiçbir tür dolgu maddesi yok.
 • Kupa başına 481 kalori.
 • % 30 Protein,% 20 Yağ,% 3.4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, bu listedeki en yüksek protein içeriğine sahiptir. Enerjik veya daha büyük bir Boston'unuz varsa, bu harika bir mama seçimi olacaktır. Hamsi ve Sardalya yemeği ilk malzemedir. Bu, sadece lezzetli değil, aynı zamanda glukozamin ve omega yağ asitleri ile dolu olduğu anlamına gelir. İkinci malzeme olarak tavuk unu listelenmiştir.

En düşük lif içeriğine de sahiptir, bazı küçük köpek yavruları çok daha iyidir, ancak sindirim sağlığı prebiyotik lifler ve probiyotik kültürlerle desteklenir. Vitaminler ve mineral takviyeleri listelenir ve kabak, yaban mersini, kızılcık ve papaya, bağışıklık için ekstra antioksidanlar ekler.Severiz Bu tarifin oyuncak ve daha küçük ırklar için harika olduğunu, bu nedenle özellikle küçük bir Boston'unuz varsa, bu tarifi yemeyi çok daha kolay bulacaktır.


American Journey Puppy Tarifi

Amerikan Yolculuğu Tahıl Dahil Yavru Köpek Maması

American Journey Tahıl Dahil Yavru Köpek Formülü
 • Bütçe dostu.
 • Gerçek tavuk birinci maddedir.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Cilt ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Gerçek sebze ve meyveleri içerir.
 • Kupa başına 365 kalori.
 • % 25 Protein,% 15 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, bu listedeki en yüksek lif içeriğine sahiptir, bu nedenle özellikle gazlı bir Boston'a sahipseniz veya daha fazla lifle çok daha iyi sonuç veren bir Boston'a sahipseniz, bu onun için daha iyi bir seçenek olacaktır. Kahverengi pirinç, arpa gibi yumuşak tahıllar ve yulaf ezmesi yardımcı olacak sindirim sistemini de düzenli tutmak için. Amerikan Yolculuğu iyi iş çıkardı 2017'de sahneye girdiğinden beri. Bu yiyecek, bütçeye önem veren Boston Terrier ebeveynleri için kaliteli bir seçenektir.

Kemiksiz Tavuk ve Tavuk unu, kasları ve büyüyen ihtiyaçları için enerji ve proteinle dolu ilk iki bileşendir ve balık yağları ve yumurta ürünleri, omega yağlarının yanı sıra bu önemli DHA ve EPA besinlerini sağlar.

Severiz Bu tarifin tahıl içermesi, bu da onu sindirim sistemi böyle bir diyette çok daha iyi çalışan yavru köpekler için harika bir seçenek haline getiriyor.


Wellness Complete Puppy Tarif

Wellness Complete Small Breed Puppy Formula

Wellness Küçük Yavru Köpek Mamasını Tamamlayın
 • Bütçe dostu.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Kemik gelişimi için kalsiyum.
 • Omegas kaynağı olan somon küspesi içerir.
 • Gerçek hindiden yapılmış daha küçük mama boyutu.
 • Kupa başına 480 kalori.
 • % 28 Protein,% 19 Yağ,% 4,25 Lif
Chewy.com'da görüntüle

Bu tahıl içeren tarif, lif ve enerji için yumuşak yulaf ezmesi ve esmer pirinç kullanır. Kemiksiz Hindi, Tavuk unu, Somon unu ve Menhaden balık unu protein ve omega yağ asitleri sağlar. Bu, derz ve kaplama ihtiyaçları için kritiktir.

Garantili kalsiyum ve fosfor seviyeleri sağlanır ve DHA balık yağlarında bulunabilir. Probiyotik ve prebiyotik lifler sindirim sistemine yardımcı olur ve kuru mama parçaları vitamin ve minerallerle güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin tam sağlığa odaklandığını, bu nedenle Boston'unuz sağlıklı gelişiminin her yönüne bu tarifle bakıldığını görecektir.


Canidae Saf Yavru Köpek Tarifi

Canidae Pure Puppy Formülü

Canidae Köpek Yavrusu Küçük Irk Saf Yiyecek
 • Sadece 9 malzemeden yapılmıştır.
 • Bağırsak sağlığı için probiyotikler içerir.
 • Yapay renkler veya koruyucu madde yok.
 • İlk malzeme tavuktur.
 • Gerçek sebzeler içerir.
 • Kupa başına 520 kalori.
 • % 30 Protein,% 12 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, 8 sınırlı bileşenle yapılır. CANIDAE bunu harika bir seçenek yapıyor hassas midesi olanlar için. Tahılsızdır ve enerji sağlamak için fasulye ve mercimek kullanır ve somon, somon küspesi ve dondurularak kurutulmuş somon, protein ve tadı sağlar.

Her bir mama parçası, sindirim sağlığı, cilt beslenmesi, bağışıklığı ve genel sağlığı için probiyotikler, antioksidanlar ve omega yağ asitlerinin bir karışımı olan HealthPLUS solüsyonunda kaplanmıştır.

Severiz Bu CANIDAE tarifinde, yaygın olarak kullanılan Tavuk bileşenlerine alerjisi olan Boston Teriyerleri için harika olan tek protein kaynağı olarak Somon balığı kullanıldığını.


Blue Buffalo Cankurtaran Köpek

Blue Buffalo Cankurtaran Köpek Formülü

Mavi Bufalo Küçük Irk Yavru Can Koruması
 • Antioksidan içeren Super 7 paketi.
 • Beyin sağlığı için DHA.
 • Cilt ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • İlk malzeme kemiği alınmış tavuktur.
 • Kupa başına 415 kalori.
 • % 29 Protein,% 17 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği bu listedeki ilk iki malzemedir. Bu, kas bakım ihtiyaçları için önemlidir. Enerji ve glukozamin ihtiyaçları için de önemlidir. Menhaden balık unu ve yumurta ürünleri, cildi ve ceketi için DHA ve ARA'nın yanı sıra omega yağ asitleri sağlar.

Yaban mersini ve yaban mersini ile uzun bir ek vitamin ve mineral takviyeleri listesi bağışıklığını korur. Optimize edilmiş kalsiyum ve fosfor seviyeleri, kemiklerini ve dişlerini ve kurutulmuş yosunu güçlendirmeye yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin, kasesine farklı bir doku katan optimize edilmiş köpek besinleriyle dolu soğuk şekillendirilmiş mama parçaları olan Blue Buffalo'nun Yaşam Kaynağı Bitlerini içerdiğini söyledi.


Yetişkin Boston Teriyerleri için En İyi Yiyecek

Yemek için çalışan yetişkin boston terrier

Boston Terrier'ınız yaklaşık bir yaşına geldiğinde, yetişkin bir köpek mamasına geçme zamanı gelir. Bu geçiş sırasında, yavaşlamanızı öneririz, böylece Boston’unuzun midesini üzmek . Bazılarının hassas mideleri olduğu bilinmektedir. Bu, köpek mamasına çok hızlı geçiş yapmanın mide rahatsızlığı için bir reçete olabileceği anlamına gelir.

Boston Terrier'ınızın gazlı hale geldiğini zaten gördüyseniz, şuna bakmak isteyeceksiniz. şişkinliği azaltmak için yapılmış köpek maması formülleri veya grensiz seçeneklere bakın. Tahıl içermeyen seçenekler harika bir seçim olabilir , ancak köpeğinizin hassas bir midesi olmadıkça bunlara gerek yoktur. Tıpkı yavru köpeklerde olduğu gibi, köpeğinizin diyetine sebzeler ve meyveler eklemenizi öneririz. Bazı meyveler kötü bir fikir değildir ve Kivi ilginç bir seçim yapabilir Ananas gibi. Bu, yemek zamanını daha keyifli hale getirecek ve yavrularınız için işleri biraz karıştıracaktır. Yetişkin Boston Teriyerleri için en sevdiğimiz yiyeceklere bakalım.


Null Freestyle Yetişkin Tarifi

Nulo Küçük Irk Yavru Köpek Maması

Nulo Small Breed Puppy Maması Yetişkin
 • Düşük glisemik içeriklerden yapılmıştır.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Antioksidanlar için sebze içerir.
 • Bağırsak sağlığı için probiyotikler.
 • Kupa başına 424 kalori.
 • % 30 Protein,% 16 Yağ,% 4,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu premium tarif, ilk 3 bileşen olarak yağsız kemiği alınmış Somon, hindi yemeği ve Menhaden balık unu listeler. Bu, kas bakım ihtiyaçları için harikadır, ancak aynı zamanda tadı için de harikadır. Bu tarif, yaygın olarak kullanılan bu bileşenlere tahammülsüz olan Bostonlar için tavuk ve yumurta içermez.

Bu tahıl içermeyen bir tariftir. Lif ihtiyacının yanı sıra enerji ihtiyacı için bütün bezelye, tatlı patates, nohut ve mercimek kullanır. Kurutulmuş hindiba kökü ve patentli probiyotik solüsyonlar sindirim sistemine yardımcı olur. Kurutulmuş yaban mersini ve elma, güçlü bir bağışıklık sistemini destekler.

Severiz Bu tarifin çok yüksek protein içeriğine sahip olduğunu ve her zaman hareket halinde olan Boston'lar için harika olduğunu.


Amerikan Yolculuğu Yetişkin Tarifi

Amerikan Yolculuğu Tavuk Tahıl Dahil

Tahıl Dahil Yetişkin Yemekleri Amerikan Yolculuğu
 • Bütçe dostu.
 • Tahıl içeren tarif.
 • Gerçek kemiksiz tavuk içerir.
 • Keten tohumu ve sebzelerden elde edilen doğal lif.
 • Omega 3'ler ve 6'lar ceket ve cilt için.
 • Kupa başına 365 kalori.
 • % 25 Protein,% 15 Yağ,% 6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Yavru köpek formülünden yola çıkarak, bu tarif Tavuk ve sağlıklı kahverengi pirinç ile yapılır. Arpa ve yulaf ezmesi gibi diğer yumuşak tahılları içerir. Boston'unuz bunu bir köpek yavrusu olarak iyi yaptıysa, bu tarife bayılacak. Kupa başına en düşük kalori sayısına sahiptir ve o kadar aktif değilse dikkate alınması önemlidir.

Balık yağları ve yumurta ürünleri, bilişsel işlevi ve sağlıklı kalp sistemi için DHA ve ARA sağlar. Bu mama taneleri, benzer bir fiyatlandırma bandındaki diğer mama tanecikleri ile karşılaştırıldığında kaliteden ödün vermeden, daha sıkı bir bütçeye sahip olanlar için uygundur.

Severiz o bu tarif en yüksek lif içeriğine sahiptir bu listede. Sindirim sistemleri yüksek lifli köpek mamasında daha iyi olan Boston'lar için harikadır. Her zaman bir sonraki atıştırmalıklarını arayanlar için de iyidir.


Wellness Complete Yetişkin Formülü

Wellness Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması

Wellness Küçük Irk Yetişkin Doğal Yemek
 • Daha küçük ağızlar için daha küçük Kibble bitleri.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega 3'ler ve 6'lar.
 • Kondroitin desteği.
 • Bağırsak sağlığı için Prebiyotikler ve Probiyotikler.
 • Buğday, mısır veya soya içermez.
 • Kupa başına 420 kalori.
 • % 28 Protein,% 15 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tahıl içeren tarif, ana enerji kaynağı olarak yulaf ezmesi ve öğütülmüş kahverengi pirinç kullanır. Kemiksiz hindi, Tavuk yemeği ve Somon yemeği ile kaslarının da iyi bakıldığından emin olabilirsiniz. Somon yağı ve keten tohumu da cildine ve tüylerine iyi gelir.

Elma, tatlı patates, yaban mersini, havuç ve ıspanak gibi uzun bir antioksidan ve süper gıda listesi bağışıklığını destekler. Lactobacillus casei ve acidophilus gibi bileşenler bağırsağındaki sağlıklı bakterileri destekler.

Severiz bu tarif onun tam sağlığına odaklandığından, beslenme ihtiyaçlarının her yönünün karşılandığından emin olabilirsiniz.


Canidae Saf Yetişkin Tarif

Canidae Tahılsız SAF Küçük Irk

Canidae Saf Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması
 • Sadece 9 malzemeden yapılmıştır.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Mısır, buğday veya soya içeriği yok.
 • Probiyotikler ve antioksidanlar içerir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 520 kalori.
 • % 30 Protein,% 12 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Köpek yavrusu tarifinden devam ederek, Canidae daha küçük yetişkinler için sınırlı bir içerik tarifi de yaptı. Yavru köpeğiniz bu tarifte bir köpek yavrusu olarak geliştiyse, bu iyi çalışacaktır. Somon hala bu yemekteki tek protein kaynağıdır. Bu, cildi, ceketi, beyni ve göz işlevi ve genel sağlığı için harika.

Tahıl içermez ve fasulye, bezelye ve mercimek gibi aynı lifli bileşenleri kullanır. Kanola yağı, kas gücü ve bağırsak sağlığı için de harikadır. Folik asit, çinko, biotin ve keten tohumu da cildin beslenmesine katkıda bulunur. Bu formül, enerjik Bostonları devam ettirmek için fincan başına en yüksek kalori sayısına sahiptir.

Severiz Bu tarifin tek et proteini olarak Somon ile yapıldığını. Bu, Tavuk veya diğer yaygın olarak kullanılan proteinleri sevmeyen Bostonlular için harika.


Solid Gold Mighty Mini Tarif

Solid Gold Mighty Tarif

Solid Gold Küçük Irk Yavru Köpek Maması
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Oyuncak ve küçük ırklar için yapılmıştır.
 • Tek et protein kaynağı.
 • Sağlıklı sindirim için kabak içerir.
 • Tavuk, birincil içeriktir.
 • Kupa başına 450 kalori.
 • % 30 Protein,% 18 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, enerji ve lif için nohut, bezelye, tatlı patates ve balkabağı kullanan, tahıl içermeyen bir tariftir. Tavuk, Tavuk Yemeği ve balık unu bu tarif için protein kaynaklarını sağlar. Bu, enerjik Boston'lar için harika olan bu listedeki ortak en yüksek protein içeriğini açıklıyor.

yavru köpek neden kokar

Kabak, tatlı patates, yaban mersini ve kızılcık gibi süper besinler sindirim sağlığı için prebiyotikler ve antioksidanlar sağlar. Bu harman, her kilo mama tanesinde 90 milyon canlı probiyotik ile aşılanmıştır. Bu nedenle, gastrointestinal sağlığına özen gösterildiğinden emin olabilirsiniz.

Severiz Bu tarifin oyuncak ve daha küçük ırklar için tasarlandığını. Küçük bir Boston'unuz varsa, bu harika bir seçenek olacaktır.


Kıdemli Boston Teriyerleri için En İyi Yiyecek

Yemek için yalvaran kıdemli boston terrier

Boston Terrier'ınız yaşlanmaya başladığında, sağlık sorunları ortaya çıkmaya başlayabilir. Yedi yaş civarında, yapmalısın düşünmeye başla Boston yemeğinizi daha fazlasıyla değiştirmek Kıdemli dost yiyecek formülü . Bağışıklık sistemini güçlendirmek için ek antioksidanlara ihtiyacı olacak.

Ayrıca, kilo yönetiminin bir sorun haline gelmemesi için kalori alımını da geri çekmek isteyeceksiniz. Boston’ların küçük tereyağı toplarına dönüştüğü bilinmektedir. gıda alımını izlemek son yıllarında kritiktir. Haydi, yaşlanan Boston Teriyerleriniz için en sevdiğimiz yemeğe bir göz atalım.


Merrick Lil ’Plates Senior

Merrick Lil 'Plates Senior

Merrick Lil Plates Senior Formula Food
 • İlk malzeme gerçek kemiksiz tavuktur.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Glutensizdir, yapay renkler veya tatlar içermez.
 • Prebiyotikler ve probiyotikler eklendi.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 348 kalori.
 • % 32 Protein,% 12 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği ilk iki malzemedir. Bu yiyecek listesindeki en yüksek protein içeriğine katkıda bulunurlar. Ayrıca eklemleri için önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyelerini sağlarlar. Salon yemeği ve Somon yağı, genel sağlığı için omega yağ asidi ihtiyacını da karşılamaktadır.

Uzun bir vitamin ve mineral listesi bağışıklık sistemini güçlü tutar. Tatlı patates, bezelye, yaban mersini ve elma gibi sağlıklı meyve ve sebzeler de yardımcı olur.

Cavapoo

Severiz bu tarifin yaşlanan eklemlerini desteklemek için en yüksek glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğunu söyledi.


Amerikan Yolculuğu Kıdemli Tarif

Amerikan Yolculuğu Kıdemli

American Journey Senior Formula Grain Dahil
 • Bütçe dostu.
 • İlk malzeme olarak gerçek tavuk.
 • Görme desteği için A vitamini.
 • Kürk ve cilt sağlığı için Omega 3'ler ve 6'lar.
 • Beyin sağlığı için antioksidan karışım.
 • Kupa başına 307 kalori.
 • % 25 Protein,% 11 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, baştan sona tavsiye ettiğimiz Tavuk ve kahverengi pirinç formüllerini tamamlıyor. Listemizdeki en yüksek eklem lifi içeriğine sahiptir. Bu, onu daha uzun süre tok hissetmesi için harikadır ve yavaşlayan sindirim sisteminin düzenli kalmasına yardımcı olacaktır. Tavuk ve Tavuk yemeği, kaslarının ve eklemlerinin arzuladığı protein ve glukozamini sağlar.

Yavaşlayan metabolizmasını uyarmaya yardımcı olan L-karnitin listelenmiştir. Kalp sağlığını desteklemeye yardımcı olan taurin de listelenmiştir.

Severiz Bu tarifin her büyüklükteki yaşlılar için tasarlandığını. Boston'unuz daha büyük bir gevrekliği tercih eden daha büyük bir köpekse, o zaman bu onun için tarif olabilir.


Wellness Complete Senior Formula

Wellness Complete Health Small Breed

Wellness Small Breed Senior Tam Sağlık
 • Kalp sağlığı için düşük sodyum.
 • Glukozamin ve Kondroitin artışı.
 • Omega 3'ler ve 6'lar deri ve kürk için.
 • Daha az aktif Boston Teriyerleri için daha düşük kalori.
 • Dolgu maddesi veya yan ürün yok.
 • Kupa başına 437 kalori.
 • % 25 Protein,% 12 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, Boston yaşam evresi serisini tamamlamak için bir başka tarif. Önceki Wellness formüllerinde başarılı olduysa, bu harika bir seçenek olabilir. Kemiksiz Hindi ve Tavuk unu, yağsız protein kaynakları sunar. Sağlıklı yağlar ve karbonhidratlar, yüksek kalorili sayıma rağmen sağlıklı kalmasını sağlar.

Ispanak ve yaban mersini, bağışıklığı için antioksidan bakımından yüksektir ve vitamin ve mineral takviyeleri ile genel sağlığı güçlü ve genç kalacaktır.

Severiz Bu tarifin fincan başına en yüksek kalori sayısına sahip olduğu. Bu, kıdemli Boston'unuz bir zamanlar olduğu gibi hala enerjikse ve ek kaloriye ihtiyaç duyuyorsa işe yarar.


Simply Nourish Small Breed Senior

Simply Nourish Senior Formula

Simply Nourish Senior Food
 • Kemiksiz tavuk birinci bileşendir.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega 3'ler.
 • Glukozamin ve Kondroitin artışı.
 • Gerçek meyve ve sebzeleri içerir.
 • Bağışıklık sistemi sağlığı için antioksidanlar.
 • Kupa başına 365 kalori.
 • % 25 Protein,% 14 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve Tavuk kıkırdağı birincil içerik olarak listelenmiştir. Yüksek kaliteli protein ve glukozamin ile yaşlıların seveceği etli tadı dolu.

Kuru havuç, karalahana, balkabağı ve yaban mersini ona sağlıklı prebiyotik lifler ve enerji kaynakları sağlar. Bu bileşenler aynı zamanda antioksidan bakımından da yüksektir. Bu tarife vitaminler ve mineraller eklenir ve yulaf ezmesi ve esmer pirinç gibi yumuşak tahıllar da listelenir.

Severiz bu tarifin çok yüksek lif içeriğine sahip olduğu. Bu, atıştırmaktan ve aşırı kilolu olmaktan kaçınmak için tok hissetmesi gereken yaşlanan Bostonlar için önemlidir.


Blue Buffalo Life Protection Senior

Blue Buffalo Life Protection Senior Yiyecek

Blue Buffalo Life Protection Senior Formül
 • Kas bakımı için yüksek protein içeriği.
 • Glukozamin ve Kondroitin artışı.
 • Mısır, buğday, soya veya tavuk yan ürünü yok.
 • Antioksidan bakımından zengin içeriklerden oluşan Super 7 paketi.
 • Kemiksiz tavuk ilk bileşendir.
 • Kupa başına 371 kalori.
 • % 23 Protein,% 13 Yağ,% 6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği, kaslarını güçlendirmek için protein sağlar. Eklemlerinin çalışmasını sürdürmek için glukozamin takviyesi de alacaksınız. Bu formül en düşük protein içeriğine sahiptir. Bununla birlikte, bazı kıdemli köpekler bu konuda çok daha iyisini yapıyor. Bazı yavrular, büyüdükçe onu çok zengin bulabilirler.

Balık yağı ve keten tohumu kuruyan cildini ve tüylerini besler. L-karnitin, metabolizmasının olması gerektiği gibi çalışmasını sağlar ve taurin, kalp sağlığını desteklemek için listelenir.

Severiz Bu tarifin, optimize edilmiş kıdemli besinlerle dolu Blue Buffalo'nun Yaşam Kaynağı Bitlerini içerdiği.


Kilolu Boston Teriyerleri için Yiyecek

Kilolu Boston Terrier

Boston Terrier'ınız biraz fazla kilolu hale geliyorsa, kilo yönetimi köpek maması zamanı gelmiş olabilir. Amaç, yavrularınızın obez olmasını veya daha fazla kilo ile ilgili sağlık sorunları geliştirmesini önlemektir. Bu bir olabilir ortak problem Boston's, uygun bir kilo yönetimi formülüyle bile.

Bu nedenle kesinlikle tavsiye ediyoruz gıda alımını izlemek her öğün yavrularınız için. Ağırlığın geri alınmasına yardımcı olmak için üreticinin besleme önerilerine uyduğunuzdan emin olun. Açlıktan uzak durmaya yardımcı olmak için onları düşük kalorili atıştırmalıklarla besleyin ve ağır bir şekilde önleyin Makarna ve Peynir gibi işlenmiş yiyecekler .


Hill's Science Diet Light Küçük Lokmalar

Science Diet Small Bites Light

Science Diet Lite Küçük Isırıklar
 • Düşük kalorili köpek maması.
 • Kalp işlevi için taurin içerir.
 • Antioksidanlar kalorileri azaltırken sağlığı da artırır.
 • Yapay renkler, tatlar veya koruyucular yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 271 kalori.
 • % 20 Protein,% 5.5 Yağ,% 14 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

İlk malzeme, kaslarını ve eklemlerini desteklemek için protein ve glukozaminle dolu Tavuk unu. Protein içeriği% 20, yağ içeriği% 5.5, lif içeriği% 14 ve fincan başına 271 kalori vardır. L-karnitin, metabolizmasını desteklemek için ve taurin kalp sağlığı için listelenmiştir.

Severiz Science Diet'in birçok farklı cins için kilo yönetimi formülü. Bunun hem bir kilo kontrol formülü olması hem de daha küçük bir ısırma yarıçapı için yapılmış olması ek bir avantajdır.


Ultra Nutro Kilo Kontrolü

Nutro Küçük Irk Zayıflama Formülü

Nutro Ultra Zayıflama Formülü Küçük Irk
 • Azaltılmış kalorili formül.
 • Üç yağsız hayvansal protein bazı.
 • Yapay renkler, tatlar veya tatlandırıcılar yok.
 • Glukozamin ve Kondroitin artışı.
 • Vitaminler, antioksidanlar ve minerallerle doludur.
 • Kupa başına 288 kalori.
 • % 24 Protein,% 13 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, genel enerji ihtiyaçları için harika olan üçlü bir protein sunar. Köpekler tadı sever ve uzun bir vitamin, mineral ve antioksidan listesi sunar. Bu, bağışıklık sisteminin güçlü kalmasına yardımcı olacaktır. Protein içeriği% 24, yağ içeriği% 10, lif içeriği% 4 ve kalori sayısı fincan başına 288'dir.

Severiz Nutro’nun kilo yönetimi formülü ve köpek maması tariflerinin çoğunun hayranları . Bu, köpeğinizin ağırlığını kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak, bütçeye uygun bir seçenektir.


Son düşünceler

Boston Terrier'ınız için en iyi köpek mamasını temin etmek artık çok daha kolay olmalıydı. Boston Terrier, köpek dünyasının Amerikalı beyefendisidir. Bazıları söylemeye çalışsa bile Fransız Bulldog bu ayrımı alıyor . Böyle olunca da hak ediyor en iyi beslenme onu mutlu ve sağlıklı tutmak için. Beslenme ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmak, bir numaralı önceliğiniz olmalıdır. Beslenme ihtiyaçları yaşlandıkça değişirken, onları tatmin etme ihtiyacı değişmeyecektir.

Bütçenin her kararda bir rol oynadığını biliyoruz, bu nedenle önerilerimiz bütçe yelpazesine göre değişir. Boston Buddy'niz için kaliteden ödün vermeden her zaman alabileceğiniz en kaliteli köpek mamasını satın almalısınız.

Yorumlar