En İyi Tamamen Doğal Köpek Şampuanları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

En İyi Tamamen Doğal Köpek Şampuanları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Köpeklerimizin kendilerini bazı karmaşık durumlara soktukları biliniyor. Evinizdeki köpek dostu ne tür olursa olsun, zaman zaman uygun bir banyoya ihtiyaçları olacaktır. Yavru köpeğiniz için doğru şampuanı seçerken, onları güvenli ve doğal bir şekilde yıkadığınızdan emin olmak istersiniz.

Doğal bir köpek şampuanı bulmak, sağlıklı ve nemli bir tüy ile rahatsız veya kaşıntılı cilt arasındaki farkı yaratabilir. Doğal içeriklerin yavrularınızın cildini daha az tahriş etme olasılığı daha düşüktür banyoları sırasında ve genel cilt ve tüy sağlığının geliştirilmesine yardımcı olabilir.Bu kılavuzda, bir köpek şampuanındaki doğal bileşenlerin önemini ve sevdiğiniz arkadaşınızın banyo zamanı rutinine eklemek için en iyi doğal köpek şampuanlarını tartışacağız! Aşağıda, favorilerimizi 'bir bakışta' ve ardından her birinin daha ayrıntılı bir dökümünü inceleyeceğiz. Başlayalım.

Bir Bakışta: Köpekler İçin Favori Doğal Köpek Şampuanlarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Doğal Köpek Şampuanına Genel Bakış

Doğal bir köpek şampuanı kullanmak, köpeğinizin genel cilt sağlığını gerçekten iyileştirebilir. Sert kimyasallar içermeyen bir şampuan kullanarak, yavrularınızın cildine en iyi şekilde görünmesi için savaşma şansı verebilirsiniz!Köpeğinizin cildi en sağlıklı haldeyken, cildin yüzeyine saldırmaya çalışan istilacılarla kolayca savaşabilir. Sağlıklı cilt enfeksiyonlarla, parazitlerle ve cilt tahrişine neden olabilecek unsurlarla savaşabilir.

Artıları: Doğal bir şampuan kullanarak, evcil hayvanınızın cildini emen bileşenlerin hiçbir zarar vermeyeceğinden emin olabilirsiniz. Doğal bir köpek şampuanındaki malzemeler naziktir, bu nedenle cildin sağlıklı, güçlü ve düzgün çalışmasını sağlar. Sağlıklı cilt, yavrularınız için kuru pul, kötü koku ve gereksiz rahatsızlık olmaması anlamına gelir.Eksileri: Birçok şampuan, daha fazla ürün satma çabasıyla doğal olduğunu iddia edecek. Doğal bir ürün seçerken, gerçekten kaliteli bir şampuan seçtiğinizden emin olmak için içindekiler listesini okumanız gerekir. Malzemeler listelenmemişse, bu tüylü dostunuz için en iyi seçim değildir.

Alıcı Rehberi

En İyi Tüm Doğal Köpek Şampuanları

Deri, köpeğinizin vücudunun inanılmaz derecede önemli bir parçasıdır. Deri, vücudu enfeksiyonlardan, elementlerden ve zararlı olan diğer davetsiz misafirlerden koruyan büyük bir bariyer oluşturur. Böylesine önemli bir role sahip olduğunuzda, yavru cildinizin olabildiğince sağlıklı olması çok önemlidir.

Bir köpeğin derisi emicidir, yani köpeğinizin şampuanda maruz kaldığı bileşenlerin sağlıklarına zarar verme potansiyeli vardır. Potansiyel olarak toksik olan herhangi bir madde, cilde bir sünger gibi emilerek, vücut tarafından emilme yeteneği sağlar.Normal Köpek Şampuanındaki Zararlı Maddeler

En sevdiğimiz köpek şampuanlarımızın bazılarında zararlı bileşenler saklanabilir. Genellikle davetkar bir koku veya iyi bilinen bir marka tarafından çekilirdi, ancak en popüler şampuan markalarından bazılarının bile potansiyel olarak zararlı bileşenlere sahip olduğu bilinmektedir. Dikkat etmeniz gereken bazı maddeler şunları içerir:

L-Sülfatlar: Bu bileşenler, köpeğinizin cildindeki yağı ve kiri tutar, aynı zamanda cildinin nemli kalması için gereken yağların cildini de soyar. Bu cilt tahrişine neden olabilir.

Kokular: Köpek şampuanındaki koku hoş olsa da, bazı kokuların alerjileri tetiklediği ve köpeklerde cilt tahrişine neden olduğu bilinmektedir.

Cocomide DEA: Bu bileşen, bir şampuanda köpürtüldüğünde köpük oluşturmak için uzun bir süredir kullanılmaktadır. Bu kimyasal o kadar uzun süredir kullanılmaktadır ki, köpeklerde potansiyel toksisiteye neden olacak şekilde değiştirilerek bazı durumlarda organ hasarına yol açmıştır.Alkol: İnsanlar alkolü temizlikle ilişkilendirirken, cilde büyük miktarlarda emildiğinde inanılmaz derecede toksik olabilir. İzopropil alkol nörolojik hasara, karaciğer hasarına ve ciddi cilt tahrişine neden olabilir.

Yapay renkler: Bazı yapay renkler ve boyalar, şiddetli cilt tahrişine ve hatta köpeklerde kanser türlerine bağlanmıştır.

Zararlı Bileşenlerin Yan Etkileri

Zararlı bileşenler ciltte kullanıldığında bir dizi potansiyel yan etkiye neden olabilir. Bazı ticari marka şampuanlarda toksik maddelere yönelik bu yan etkilerden bazıları şunlardır:

 • Cilt kaşıntısı
 • Cilt kızarıklığı
 • Deride ağrılı kızarıklıklar
 • Kokularla tetiklenen alerjiler
 • Gözleriyle temas ettiğinde gözdeki ülserler
 • Seğirme, titreme ve nöbetler gibi nörolojik semptomlar

Bazı ticari köpek şampuanları, telaffuz edemeyeceğiniz malzemelerle doludur. Bunlar genellikle şampuana kokusunu, köpürme kabiliyetini, rengini ve şampuanın korunması için yararlı diğer tüm özellikleri veren bileşenlerdir. Her bir malzemenin bir amaca hizmet etmesi, onun yavrularınızın cildine ait olduğu anlamına gelmez.Doğal Şampuan Faydaları

Güzel Paltolu Köpek

Doğal içerikler, kullanımlarıyla birlikte gelen harika faydaların bir listesine sahiptir! Doğal ürünler kullandığınızda meydana gelen bazı harika şeyler şunları içerir:

Köpeğiniz zarar görmez: Doğal ürünlerden yapılmış bir şampuanı kullandığınızda, köpeğinizin cildini yakabilecek, cildini ıslatabilecek veya sağlığına zarar verebilecek zararlı kimyasallara maruz kalmadığını bilirsiniz. İç huzuru, köpeklerimiz söz konusu olduğunda sahip olmak için harika bir şeydir ve doğal ürünler bize tam da bunu sağlar.

Gözyaşı dökmek : Çoğu doğal köpek şampuanının, sert kimyasalların eksikliğinden dolayı gözyaşı içermediği bilinmektedir. Gözyaşı içermeyen ürün, köpeğinizin gözlerine ciddi bir tahrişe neden olmadan girebilen bir üründür. Köpeğinizin gözlerinin çevresinde kasıtlı olarak şampuan kullanmamalısınız, ancak en azından banyo sırasında kazalar olursa emin olabilirsiniz.Çevreye yardım edersiniz: Doğal içerikler genellikle biyolojik olarak parçalanabilir ve dünyanın sağlığı göz önünde bulundurularak yapılır. Doğal ürünler kullanarak, çevreye zararlı herhangi bir maddenin salınmasına katkıda bulunmadığınızı bilirsiniz.

Cildin tıbbi durumlarından yararlanın : Doğal köpek şampuanları zararlı kimyasallar içermediğinden, şampuanda herhangi bir cilt durumunu daha fazla tahriş edebilecek hiçbir içerik yoktur. Doğal ürünler genellikle ağrıya veya iltihaplanmaya neden olan cilt koşullarını yatıştırır.

Cilt pH'ını koruyun: Doğal ürünler sert olmadığından, doğal bir köpek şampuanında köpeğinizin cildindeki doğal Ph'yi atacak kadar sert olabilecek kimyasallar yoktur. Takip ettiğiniz sürece önerilen banyo programı , köpeğinizin doğal yağları ve pH değeri bozulmadan kalacaktır.

Tüm cilt tipleri için uygundur: Doğal köpek şampuanları, her tür cilde sahip köpekler için uygundur. Köpeğinizin cildinin yağlı, kuru veya tahriş olup olmadığı; doğal köpek şampuanı hemen hemen her şey için bir içeriğe sahiptir.Ortak Doğal Maddeler

Doğal Şampuanda Yaygın Doğal Maddeler

Doğal köpek şampuanlarını araştırırken, aramanızda bazı yaygın bileşenlerin tekrarlandığını göreceksiniz. Bazı yaygın doğal maddeler şunları içerir:

Yulaf ezmesi: Yulaf ezmesi, bir köpeğin şampuanına eklendiğinde inanılmaz iyileştirici özelliklere sahiptir. Yulaf ezmesi cilde bağlanır ve koruyucu bir bariyer oluşturur. Bunu yaparak cilde nem tutmaya yardımcı olur ve cildin kurumasını önler. Ayrıca her türden tahriş olmuş ciltler için ideal olan çeşitli anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. Yulaf ezmesi şampuanları tüm farklı cinsler için popülerdir.

Aloe Vera: Aloe veranın her türlü cildi nemlendirdiği ve yumuşattığı bilinmektedir. Böcek ısırıkları, yanıklar, tahriş veya herhangi bir sebepten dolayı kızgın cildi yatıştırmak için yıllardır kullanılmaktadır. diğer rahatsız edici koşullar . Bunu bir köpeğin şampuanına ekleyerek cilde iyileştirici bileşenler sağlamış olursunuz.

k9 köpek oyunları

Bal: Balın cildi canlandırdığı ve her türden kabuğa parlaklık verdiği bilinmektedir. Aynı zamanda, köpek kürkü üzerinde koruyucu bir kalkan görevi görür ve onlara banyolarından uzun süre dayanan bir parlaklık verir.

Shea yağı: Shea yağı, insanlar ve köpekler için çeşitli sağlık ürünlerinde kullanılmaktadır. Nemlendirici özellikleri kuru ve çatlamış cildi iyileştirebilir ve işlem sırasında tahrişi önleyebilir. Ayrıca bir köpeğin ceketine ek bir parlaklık katabilir.

E Vitamini: E Vitamini, cilt, kaplama ve hatta eklemler için yağlayıcı özellikleriyle bilinir. Bu vitamin, sağlığı çeşitli şekillerde geliştirme konusundaki inanılmaz yeteneği nedeniyle çeşitli nedenlerle kullanılır.

Hindistan cevizi: Hindistan cevizinin sıcak bir günde nemlendirmenize yardımcı olabileceği gibi, köpeğinizin cildini nemlendirmeye de yardımcı olabilir. Nemlendirici özelliklerinin yanı sıra, kuru ve tahriş olmuş cildi rahatlatma yeteneğidir.

Favori Doğal Köpek Şampuanlarımız

Güvenebileceğiniz doğal bir köpek şampuanı bulmak zor bir süreç olabilir. Ne arayacağınızı bilmiyorsanız, gerçekten iyi bir ürün alıp almadığınızı ve listelenen malzemelerin gerçekten doğal olup olmadığını bilmek zor olabilir.

İşi sizin için yaptık ve güvenebileceğiniz doğal köpek şampuanlarının bir listesini hazırladık. En sevdiğimiz doğal köpek şampuanlarından bazılarına bir göz atalım ve onları neden onayladığımıza dair ayrıntılara girelim!


Earthbath Yulaf Ezmesi ve Aloe Şampuanı

Earthbath Yulaf Ezmesi ve Aloe Şampuanı, Vanilya ve…
 • Tamamen doğal evcil hayvan bakımı, yüzde 100 biyolojik olarak parçalanabilir ve zulüm ...
 • Sabun içermeyen şampuan
 • Cennet kokulu
 • Güvenli, nazik ve etkili
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Earthbath, doğal köpek ürünleriyle ünlüdür. Popülerlikleri kısmen çok çeşitli köpek şampuanlarından kaynaklanmaktadır, aynı zamanda ürettikleri ürünlerin kalitesidir. Bir Earthbath köpek şampuanı seçtiğinizde, her bir bileşenin köpeğinizin cildi için doğal ve güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Earthbath’ın yulaf ezmesi ve aloe şampuanı tahriş edici veya yapay sabun içermez, bu da onu ideal bir hassas ciltler için ideal şampuan . Yulaf ezmesi ve aloe, hassas cilde sahip köpeklerde kullanılan kanıtlanmış bileşenlerdir, bu nedenle bu şampuan, gerçekten hassas bir yavru göz önünde bulundurularak yapılmıştır.

Herhangi bir tahriş edici sabunun hariç tutulmasının yanı sıra, parfüm, fosfat veya sentetik boyaların olmamasıdır. Bu bileşenler cildin kurumasına ve kaşınmasına neden olabilir, bu nedenle bu köpek şampuanı, kullanıldığında yavrularınızın sağlıklı cildini kurutmaz. Earthbath, aslında tüylü arkadaşınızın cildinde mevcut olan kuru ve kaşıntılı lekelerle ilgilenirken, gelecekte kuruluğu önlemeye yardımcı olur.

Severiz şampuanının köpeğinizin cildini besleyecek maddeler içerdiğini. Her yaştan köpek için harika olan son derece popüler, tamamen doğal bir şampuandır.


Burt's Bees Yulaf Ezmesi Şampuanı

Burt's Bees for Pets All Natural Yulaf Ezmesi…
 • ABD'DE 1 NUMARALI EVCİL HAYVAN GELİŞTİRME MARKASI * -Milyonlarca evcil hayvana katılın…
 • YUMUŞATICILAR VE YUMUŞATICILAR - Burt's Bees Yulaf Ezmesi Şampuanı temizler, ...
 • EN YÜKSEK KALİTELİ İÇERİKLERLE YAPILMIŞ - Bu nazik formül ...
 • TÜM KÖPEKLER VE YAVRULAR İÇİN UYGUN - Bu hafif göz yaşartmayan şampuan ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Burt's Bees, sağlık endüstrisinde iyi bilinen bir başka isimdir. Sevgili evcil hayvanınızın banyo zamanı için kullanacağına güvenebileceğiniz, doğal içerikli kaliteli ürünler sağlamaya çalışırlar. Burt's Bees, yalnızca bitkilerden elde edilen bileşenleri kullanmayı vaat ediyor, yani bu şampuanı yapmak için hiçbir zararlı kimyasal kullanılmadığından emin olabilirsiniz.

Burt's Bees Yulaf ezmesi şampuanı, yavrularınızın cildine ek nem sağlamak için eklenen çeşitli bileşenlere sahiptir. Yulaf ezmesi ve bal iki ana bileşen olduğundan, kuru ve kaşıntılı yamaları yatıştırılacaktır. Bu üründe sert kimyasallar bulunmadığından, köpeğinizin cildi kullanımı sırasında tahriş olmayacak veya susuz kalmayacaktır.

Severiz Bu ürünün yalnızca bitkilerden yapıldığını, yani bir şampuanın alabileceği kadar doğal olduğunu!


Paws & Pals Doğal Şampuan

Paws & Pals 5'i 1 Arada Yulaf Ezmeli Köpek Şampuanı,…
 • SADECE ORTAKINIZ İÇİN EN ETKİLİ DOĞAL PET ŞAMPUAN: ...
 • ÖDÜN VERMEDEN KÖPEĞİNİZ İÇİN KALİTELİ ŞAMPUAN: Köpeğiniz bir…
 • BESLEYİCİ FORMÜLÜ: Şampuanımız yulaf ezmesi içerir, bu da yardımcı olur ...
 • YIRTILMAYAN SABUNSUZ FORMÜL, KÜVET SÜRESİNİ OYNATMA SÜRESİNE DÖNDÜRÜYOR: Bizim ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu doğal şampuan, köpek sağlığı dünyasında oldukça isim yapmıştır. Harika kokusu ve yatıştırıcı bileşenleri ile birçok köpek sahibi bu marka köpek şampuanına geçmiştir. Bu şampuan, yavrularınızın cildini ve tüylerini nemlendirip yatıştırmaya yardımcı olan doğal bileşenlerle reçel doludur. kokmuyorlar kısa bir süre sonra.

Yulaf ezmesi, karite yağı ve aloe, kuru ve kaşıntılı cildi rahatlatmaya yardımcı olan iyi bilinen bileşenlerdir. Bu malzemeler birleştirildiğinde, köpeğinizin cildinin ışıl ışıl parlayacağından emin olabilirsiniz.

Bu ürün, her köpeğe etkili bir temizlik sağlama yeteneğine sahipken, doğal içeriklerin kullanımına değer verir. Paws & Pals Şampuanları ayrıca yüksek kaliteli bir saç kremi içerir, böylece köpeğinizin tüyü her yıkamadan sonra parlayacaktır.

Severiz Bu ürün, cildi rahatlatmak için çok sayıda bileşen içeriyordu.


Veterinerin En İyi Hipo-Alerjenik Şampuanı

Veterinerin Köpekler İçin En İyi Hipo-Alerjik Şampuanı |…
 • HASSAS CİLT İÇİN GÜVENLİK - Veterinerin En İyi Hipo-Alerjenik Köpeği…
 • DOĞAL ÇÖZÜM - Veteriner hekim tarafından formüle edilmiş anahtar doğal, ...
 • GEREKLİ OLDUĞU GİBİ KULLANIN - Veterinerin En İyi Hipo-Alerjenik Köpek Şampuanı şunlar olabilir ...
 • DİĞER TEDAVİLERLE ÇALIŞIR - Şampuanımız diğerlerini etkilemez ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Vet'in En İyi Hipoalerjenik şampuanı, hassas cilde sahip köpekler için formüle edilmiş, veteriner tarafından önerilen bir üründür. Veteriner hekimin onayı ile, sevgili yavru köpeğinizin sağlığını tehdit edecek hiçbir zararlı bileşen olmadığından emin olabilirsiniz.

Bu ürün hipoalerjenik ve hassastır, bu nedenle köpeğiniz bu üründe herhangi bir tahriş bulmayacaktır. Hatta yırtılmaz!

Hipoalerjenik olduğu için bu şampuan köpeğinizin cildini kurutmaz. Cildi nemlendirdiği kanıtlanmış tüm bileşenler olan aloe vera, E vitamini ve allantoiin içerir. Bu şampuan o kadar nemlendiricidir ki, her kullanımda yavrularınızın saçını bile şekillendirir.

Severiz Bu şampuanın veteriner hekimler tarafından önerildiğini ve köpek dostunuz için% 100 güvenli olduğunu size iç huzuru verdiğini söyledi.


Four Legger Organik Tamamen Doğal Şampuan

4 Katmanlı USDA Sertifikalı Organik Köpek Şampuanı -…
 • USDA SERTİFİKALI ORGANİK YAĞLAR VE TEMEL ÖZELLİKLERİ İLE YAPILMIŞ KÖPEK ŞAMPUANI ...
 • BÜTÜNSEL VETERİNERLER VE DOĞAL YETİŞTİRİCİLER İÇİN 1 NUMARALI SEÇİM - O zamandan beri ...
 • ÇEKİCİLİK İÇİN EVCİL HAYVAN SAĞLIĞINDAN ÖDÜN VERMEYİZ - Bizim kolayımız…
 • KÖPEK ŞAMPUANLARININ YALNIZCA% 2'Sİ GERÇEKTEN SERTİFİKALI ORGANİKTİR - Yapmayın…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

4-Legger Tamamen Doğal Köpek Şampuanı, şaşırtıcı nemlendirici özellikleriyle köpek şampuanı dünyasında bilinir. Bir köpeğin cildini güzel ve nemli tutarak, cilt tahrişlerini önlemeye yardımcı olabilirsiniz.

Bu şampuan, organik gıda standartlarına göre onaylanmıştır, yani köpeğinizin cildinde ve diğer her şekilde% 100 güvenlidir. Bu listedeki tek organik gıda sertifikalı şampuandır.

Bu şampuan, hindistancevizi, aloe vera, zeytin ve jojoba yağları ve biberiye ve limon otu gibi uçucu yağlar gibi nemlendirici bileşenlerle doludur. Nemlendirici özelliklerinin yanı sıra, bu bileşenlerin ürettiği harika aromadır. Bu şampuan çok nemlendirici olduğundan, çeşitli tahriş edici cilt sorunları olan köpekler için onaylanmıştır.

Severiz Bu doğal köpek şampuanının inanılmaz nemlendirici özellikleri.


Sıkça Sorulan Sorular

Doğal köpek ürünleri, birkaç soruyu karıştırabilir. İşte doğal köpek şampuanları hakkında en sık sorulan sorulardan bazıları.

S: Köpeğimi doğal bir şampuanla ne sıklıkla yıkayabilirim?
ALICI: Bir köpeğin cildinin sağlıklı kalması için ürettiği doğal yağlar nedeniyle, köpeğinizi haftada bir defadan fazla yıkamamanız önerilir. Ayrıca tüylerinde kir birikmesini önlemek için köpeğinizi yıkamak için 3 aydan daha uzun süre beklemenizi önermiyoruz.

S: Bebek şampuanı doğal bir köpek şampuanı olarak kullanılacak kadar yumuşak mı?
ALICI: Bir köpeğin derisi doğal Ph açısından bizimkinden farklı olduğu için, bebek şampuanı olsa bile köpekler üzerinde insan şampuanı kullanılmaması önerilir. İnsan şampuanı, cildindeki normal ortamı büyük ölçüde değiştirebilir ve cildine zarar verebilecek tehditlere maruz kalmasına neden olabilir.

S: Doğal köpek şampuanı bir köpeğin kuru ve kaşıntılı cildini iyileştirmeye yardımcı olabilir mi?
ALICI: Yulaf ezmesi, aloe, bal, shea yağı ve diğer birçok doğal bileşenin bir köpeğin kuru ve kaşıntılı cildini nemlendirdiği bilinmektedir. Birçok doğal şampuan ürünü bu ana bileşenleri içerdiğinden, çoğu doğal şampuanın nemlendirme özellikleri vardır.

S: Doğal bir köpek şampuanının gerçekten doğal olup olmadığını nasıl anlarsınız?
ALICI: Ne yazık ki, doğal olduğunu söylediği için bir ürüne güvenemezsiniz. Şampuan seçerken yulaf ezmesi, aloe vera, bal, shea yağı, vitaminler ve diğer doğal ürünler gibi doğal içerikler arayın. Uzun bir kimyasal listesi olan veya aşina olmadığınız veya telaffuz edemediğiniz herhangi bir bileşen içeren şampuanlardan kaçındığınızdan emin olun. Bu yönteme sadık kalarak, genellikle herhangi bir tehlikeli ürünü eleyebilirsiniz.

Cilt ve Tüy Sağlığı İçin Ek İpuçları

Yavru köpeğinizin banyo zamanı için doğal bir köpek şampuanı seçmenin yanı sıra, tüylerini ve cilt sağlığını iyileştirmek için yapabileceğiniz birkaç şey daha var.

 • Diyetlerinde uygun besinleri besleyin
 • Köpeğinizi her gün bir fırça ile fırçalayın
 • Doğru aletle haftalık olarak temizleyiniz
 • Köpeğinizi aşırı yıkamayın
 • Diyetlerine omega-3 ve yağ asitleri ekleyin
 • Veterinerinizi onların bakımına dahil edin

Son düşünceler

Şampuanları söz konusu olduğunda köpeğiniz için pek çok saygın ve doğal seçenek vardır. Yukarıdaki ürünlerin tümü yavrularınızın cilt ve tüy sağlığı için harika olsa da, diğerlerinden sıyrılan bir ürün var.

Earthbath, bir nedenden ötürü en popüler doğal köpek şampuanlarından biridir. Kaliteli içerikleri, güvenilir bir ürün ve tüylü arkadaşınız için rahatlatıcı bir banyo yapar! Bu doğal köpek şampuanları, cildinin genel sağlığını korurken, köpeğinize parlak bir ceket vermek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!

Yorumlar