Dev Irk Yavruları İçin En İyi Köpek Maması: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Dev Irk Yavruları İçin En İyi Köpek Maması: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Az önce dev bir köpek yavrusu evlat edindiniz mi ve nereden başlayacağımı bilmiyorum beslenme konusunda? Belki henüz evlat edinmediniz, ancak yiyeceğin ne kadara mal olacağını anlamak mı istiyorsunuz? Dev cins yavru köpekler için en iyi köpek mamasına bakarken sizi bu makalede ele aldık. Bu büyüklükteki köpekler için özel bir köpek sahibi gerekir. Ayrıca bilmeniz gereken özel beslenme ihtiyaçları vardır.

Dev cins yavru köpekler sabır gerektirir, büyük bir yürek ve makul büyüklükte bütçe . Bu büyüklükteki yavru köpekler için özel olarak yapılmış birçok köpek maması vardır. Bu, hangisinin uygun olduğuna karar vermeyi zorlaştırır. Yavruunuz için işe yarayanı bulmak için birkaç farklı formülü test etmek gerekebilir.Aşağıda, devasa yavrunuzu beslemenin pahalı dünyası hakkında bilmeniz gereken her şeye dalacağız. Maliyet, kalite, marka itibarı ve daha fazlasını karşılaştırarak favori markalarımıza bakıyoruz. Dev bir ırkı beslemek küçük bir ırkı beslemek daha pahalı olsa da zor olmak zorunda değildir. En sevdiğimiz üç yiyeceğe bir göz atalım, ardından derinlemesine bir bakış büyük yavrunuzun beslenmesinde.

Bir Bakışta: Dev Irk Yavruları İçin En İyi Köpek Maması

Science Diet Giant Breed Puppy
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Science Diet PuppyChewy.com'da görüntüle
American Journey Tahılsız Yavru Köpek Maması
Bizim Puanımız

Tahılsız

American Journey Puppy

Chewy.com'da görüntüle
Purina Pro Yavru Köpek
Bizim Puanımız

En iyi değeriPurina Pro Yavrusu

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Dev Irklar

Karda Dev Tür Köpek

Dev bir cins köpeğe sahip olmak bir taahhüt hiçbir şey gibi değil. Alan, yataklar, sandık boyutları, koşum takımları ve hepsinden önemlisi çocuklarla etkileşim (eğer varsa) için önceden planlamanız gerekir. Beslenmeleri pahalı ama bakımlarının da pahalı olduğunu söylemiştik. Dev ırklar, daha pahalı ilaç faturaları ve daha pahalı veteriner faturaları anlamına gelir.

Sahip olmaları daha pahalı olsalar da, çok az şey ailelerine getirdikleri büyük sevgiyi getirir. Ne yazık ki dev ırklar daha kısa ömürleri var bu nedenle, yavru köpeğinize doğru mamayı erken yaşta beslemek çok önemlidir. Köpek maması o kadar özelleşir ki, aslında onu cinse göre ayırabilirsiniz. Hatta bazı dev ırklar için özel bir rehberimiz bile var:

Büyüyen yavru köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak, güçlü bir bağışıklık sistemi kurmalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca güçlü kemikler oluşturacaklar ve vücutlarına kilo kas ekleyecekler. Onları doğru şekilde beslerseniz, yapmamaları için hiçbir sebep yoktur. 10 yıldan fazla yaşamak . Ekstra büyük arkadaşınızın ihtiyaç duyacağı beslenmeye bakalım.

Dev Irk Yavru Beslenmesi

Aç Dev Cins Köpek

Dev cins yavru köpeğiniz yemek yiyecek. Çok. Köpeğe ve büyüme yörüngesine bağlı olarak GÜNLÜK 4 ila 8 bardak yemek yiyecekler. Onun yaygın olmayan bir şey değil için Amerikan Mastiff gibi devler ya da Kafkas Çoban Köpeği bu spektrumun daha yüksek ucunda yemek yemek. Bazı köpekler yiyecek alımlarını kendi kendilerine düzenlemede diğerlerinden daha iyidir. İlk başta köpeğinizin yiyecek alımına dikkat etmeniz gerekecek ve genellikle yavru köpeğiniz için beslenme zamanlarını 2-3 farklı oturuma ayırmanızı öneririz. fazla yemiyor .Sadece bu büyüklükteki köpekler değil çok yemek ama onlar da çok UYUYACAKLAR! Bu köpekler çok hızlı büyürler, bu nedenle büyüdükçe yeterince dinlenmeye ihtiyaçları vardır. Bazı yavruların, cinse bağlı olarak günde 18 saat uyuması nadir değildir. Var belirli beslenme gereksinimleri yavru köpeğinizin günlük olarak ihtiyacı olacaktır. Buna protein, yağ, kalori sayısı ve karbonhidratlar dahildir. Bazı vitamin ve mineraller köpeğinizin iskelet gelişimine yardımcı olacaktır. Bu, D, A vitaminleri, bakır, çinko ve kalsiyum içerir.

Yavru köpeğinizin,% 30'a yakın protein ve% 8-9 oranında yağ içeren kuru bir mama yemesini sağlamak isteyeceksiniz. Yavru köpek mamaları çok kalori yoğun olabilir ve bu da büyüme için iyidir. Yanlış yiyeceği seçmeniz de kötü olabilir. Küçük cins köpek maması amaçlanmamıştır büyük ırklar için veya dev ırklar. Küçük cins köpek maması son derece kalori yoğun mu? daha küçük porsiyon , onları yanlış formüle koyarsanız, yavrularınızın fazla yemesine neden olur. Bu, yavru köpeğinizin çok hızlı büyümesine ve potansiyel olarak kemik hasarına neden olur. Besin değeri hakkında konuştuk, ancak iyi bir dev köpek maması hangi malzemeleri içermelidir? Hadi bulalım!

Gıda Maddeleri

Herhangi bir büyüklükteki köpeği beslerken, bütçe önemlidir . Ama yiyecek malzemeleri de öyle, bu yüzden ikisi arasında iyi bir dengeye ihtiyacınız var. Dev türünüzün köpek maması yediğinden emin olmak istiyorsunuz. doğal maddeler içerir ve dolgu yok. Yavru köpeğinizin gerçek et veya et yan ürünü (et unu değil) içeren bir yiyecek yemesini sağlamak anahtardır. Mümkünse hayvansal yan ürün yeminden ve kanatlı yan ürün yeminden kaçının. Bazı insanların buna gücü yetmez ve biz bunu anlıyoruz.

Gerçek sebze ve meyvelerden yapılmış bir köpek maması satın almak da mükemmel bir fikirdir. Sebzeler, hastalıkla savaşmaya ve hastalık geliştirmeye yardımcı olan antioksidanlar içerir. sağlıklı bağışıklık sistemi . İdrar yolu sağlığı için tatlı patatesin yanı sıra bezelye, yaban mersini veya kızılcık içeren bir köpek maması öneriyoruz.Ayrıca kuru gıdaya ek olarak gerçek meyve ve sebzeler de . Gerçek tatlı patatesler, doğranmış dolmalık biber ve dilimlenmiş kabak hepsi köpek maması için taze, düşük kalorili harika kabanlar yapar. Tahıl tartışmasına mı değinmedik mi? Tahıl tartışmasına değinmedik, şimdi listeden birini kontrol edelim.

Tahıllar ve Tahıl Yok

Tahılsız Köpek Maması

Birkaç yıl önce, tahılsız köpek maması herkesin sevdiği en yeni şeydi. Hâlâ son derece popüler olsa da, vaka çalışmaları var bu oldu FDA tarafından yayınlandı , tahılsız köpek maması yemekten kaynaklanan sağlık kusurlarına bakıyor. Sonuçlar bu noktada kesin değildir ve örneklem büyüklüğü nispeten küçüktür.

Dev yavrularınızı tahılsız yiyeceklerle beslemek kişisel bir seçimdir. Ödeyebilirseniz dev köpek sahiplerinin yemin edeceği pek çok marka var. Nutro mükemmel bir grensiz seçenek üretir, Amerikan Yolculuğu gibi . Bununla birlikte, çoğu köpek tahıl tüketmekte tamamen iyi olmalıdır. Ve tahıl içeren köpek maması bütçe açısından daha ucuz olabilir. Purina Pro, bazı mükemmel tahıl içeren formüllere sahiptir.Söylediğimiz gibi, tahıl veya tahılsızlık kararı köpek sahibi olarak size düşüyor. Yavru köpeğinizi önce tahıl içeren bir mama üzerinde test etmenizi öneririz. Yavru köpeğinizin hassas bir midesi varsa, daha sonra köpek yavrusu döneminde her zaman tahıl içermeyen bir köpek mamasına geçebilirsiniz.

Dev Irk Yavruları İçin En İyi Köpek Maması

Bir Kase Yiyecek ile Dev Irk Köpek

Belirli bir sırayla bakmayız. dev cins yavru köpekler için favori yiyecekler . Köpeğiniz için hem tahıl içermeyen hem de tahıl içeren seçeneklerimiz var. Seçtiğimiz her köpek maması, çevrimiçi olarak mükemmel incelemeler taşır ve yavrularınızın hızla değişen beslenme ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

En sevdiğimiz markalardan birkaçını, her bir yiyeceğin açıklamasının yanı sıra besin içerikleriyle birlikte ortaya koyduk. Bazı yiyeceklerin içerebileceğini unutmayın Kupa başına 400 kalori ve bazıları Kupa başına 500 kalori . Nihayetinde, bütçeniz ve yavru köpeğinizin beslenmesi için neyin doğru olduğuna karar vermeniz gerekecektir. Başlayalım!


Science Diet Puppy Formula

Science Diet Büyük Irk Yavru Köpek MamasıScience Diet Dev Köpek Maması
 • Eklem sağlığı için glukozamin içerir.
 • Bağışıklık sistemi gelişimi için antioksidanlar.
 • Yapay renkler veya tatlar yok.
 • Tavuk ve yulaf birincil bileşenlerdir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 394 kalori.
 • % 24 Protein,% 11 Yağ,% 3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Science Diet uzun süredir ortalıkta dolaşıyor ve kaliteli köpek mamasıyla eş anlamlıdır. Bu listedeki başka bir üretici olan Royal Canin ile oldukça sıkça karşılaştırılırlar. Science Diet köpek maması ucuz değil . Ama aynı zamanda satın alabileceğiniz en iyi yiyeceklerden biridir ve% 100 memnuniyet garantisiyle desteklenir. Yavru köpeğiniz bundan hoşlanmıyorsa, geri verebilirsiniz.

Bu formülün yiyecek çizelgesi, yavrularınızı 200 pound'a kadar çıkarır, bu nedenle Giant Breed yavruları için oldukça uygundur. Büyük cins köpek maması, eklem sağlığını artırmak için glukozamin ve kondroitin içerir ve güçlü kaslar geliştirmek . Bu yiyecek tahıl içerir, ancak yulaf tanesidir ve bu genellikle pirinç veya diğer tahıllara karşı daha hassas olabilecek yavrular için uygundur.

Severiz Bilim Diyeti Amerika Birleşik Devletleri'nde yapıldı. Hill's, tedarikçilerini titiz bir seçim sürecinden geçirir ve yiyeceklerini düzenli olarak tezgah testleri yapar.


Purina Pro Büyük ve Dev Irk

Purina Pro Büyük Irklı Köpek Maması

Purina Pro Giant Breed Köpek Yavrusu
 • Gerçek tavuk ve pilav ile yapılmıştır.
 • Omega 6 yağ asitleri.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Prebiyotik Lif.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • 468 Kupa başına kalori.
 • % 28 Protein,% 18 Yağ,% 3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Purina Pro, Purina One'dan daha kaliteli ve iyi, bütçe dostu bir seçenektir. 100 pound veya daha fazla ağırlık tablosu ile yapmanız gerekebilir ek bir yarım porsiyon ölçmek eğer gerçekten dev bir ırkınız varsa. Purina Pro'nun yetişkin formülü, günümüzde sektördeki en popüler köpek mamalarından biridir. Kaliteden ödün vermeden bütçe ve beslenmeyi bir arada harmanlayarak iyi bir iş çıkarırlar.

Purina Pro’nun büyük cins formülü, ilk bileşen olarak tavuk ve pilav ile yapılır. Bu formül tahıl içermez, ancak çoğu köpek için bu iyi olacaktır. Prebiyotikler içerir ve mideleri hassas olan köpeklerde işe yarar. Purina pro, bu formülde herhangi bir yapay renk veya tatlandırıcı kullanmaz. Beyin gelişimini desteklemek için DHA ve Omega 6'lar da içerir.

Severiz Purina Pro da ABD'de üretildi! Daha ucuz olan daha büyük çantalara sahipler, bu da onları diğer yüksek kaliteli markalara göre daha ucuz yapıyor.


Amerikan Yolculuğu Tahılsız Köpek Maması

American Journey Tahılsız Yavru Köpek

Tahılsız Köpek Maması Amerikan Yolculuğu
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Meyve ve sebzelerden yapılmıştır.
 • Omega 3'ler için somon yağı ve keten tohumu.
 • Lif bakımından zengin nohut.
 • Bütçe dostu seçenek.
 • Kupa başına 380 kalori.
 • % 30 protein,% 12 yağ,% 5 lif.
Chewy.com'da görüntüle

American Journey, Chewy’nin kendi markasıdır. 2017 civarında kurulan American Journey, birçok köpek sahibi tarafından çok sevildi. Listedeki ilk tahılsız yavru mamamız, bu, köpekler için mükemmel bir seçimdir. hassas mideleri var . İlk malzeme gerçek kuzu, ardından tatlı patates. Tatlı patatesler köpekler için harikadır ve sindirim rutinlerinde düzenlilik sağlamaya yardımcı olur.

Purina'ya benzer şekilde, bu yiyeceğin çizelgesi yalnızca 80 pound'a kadar çıkmaktadır, bu nedenle kendinizi tarifte ikiye katlarken bulabilirsiniz. daha yüksek bir büyüme trendinde . Bu formülün yapıldığı kemiği alınmış kuzu, seçici yiyiciler arasında büyük bir hit. Bu yiyecek ayrıca beyin gelişimini desteklemek için sağlıklı bir Omega 3 ve Omega 6 dozu içerir. Aynı zamanda sağlıklı eklemler ve kemikler için Glukozamin ve Kondroitin desteği de vardır.

Severiz American Journey, bankayı bozmadan tahıl içermeyen bir diyet uygulayan evcil hayvanlar için harika bir çözüm sunuyor.

rottweiler koşum takımı

Nutro Essentials Yavru Köpek Maması

Nutro Puppy Essentials Büyük Irk

Nutro Sağlıklı Temel Gıda
 • Çiftlikte yetiştirilmiş tavuktan yapılmıştır.
 • GDO içermeyen bileşenler.
 • Gerçek etten yapılmıştır.
 • Glukozamin ve Kondroitin artışı.
 • ABD'de üretilmiştir.
 • Kupa başına 393 kalori.
 • % 28 protein,% 15 yağ,% 3 lif.
Chewy.com'da görüntüle

Nutro favorilerimizden bir diğeri , birçok farklı köpek türü için. Yavru köpekler olarak nazik devler için bir listeye girmeleri şaşırtıcı değil. Etiketteki ilk malzeme tavuk ve tavuk yemeğidir. Bu formülde kullanılan yan ürün veya yan ürün yemek yoktur. İçerikler GDO içermeyen bileşenler köpek maması dünyasında her gün gördüğünüz bir şey olmayan çiftlikte yetiştirilen tavuklar dahil. Aynı zamanda yavrularınızın saatlerce enerji için kullanabileceği daha yavaş yanan bir karbonhidrat olan kahverengi pirinçten yapılır.

Bu yiyeceğin ağırlık çizelgesi 120 pound'a kadar çıkıyor. Bu, birinci yıldan sonra biraz zihinsel matematik yapacağınız anlamına gelir, çünkü çoğu dev cins 9-12 aya ulaştıklarında bu eşiğe ulaşacaktır. Bu, bunun deviniz için harika bir yemek olmadığı anlamına gelmez. Nutro yapay koruyucu kullanmaz mısır, buğday veya soya proteini. Sağlıklı beyin gelişimi için Omega 3 ve DHA içeren bir glukozamin desteği vardır.

Severiz Nutro'nun 30 kiloluk yüksek kaliteli dev cins köpek maması torbasını makul bir fiyata getirmesi. Nutro, arıyorsanız harika bir seçenektir mavi bufalo'ya bir alternatif veya diğer büyük markalar.


Kraliyet Canin Dev Cinsi

Royal Canin Dev Irk Yavrusu

Royal Canin Köpek Yavrusu Dev Cinsi
 • 220 pound'a kadar olan dev cins köpekler için üretilmiştir.
 • Besinler sindirim sağlığını destekler.
 • Glukozamin ve kondroitin desteği.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Kemik gelişimi için uygun kalsiyum seviyeleri.
 • Kupa başına 341 kalori.
 • % 32 protein,% 12 yağ,% 3.4 lif.
Chewy.com'da görüntüle

Listemizi Royal Canin ile kapatıyoruz. Royal Canin, dev köpeklerin kutlanışının gerçek bir örneğidir. Bu formül ağırlık çizelgesinde 220 pound'a kadar çıkıyor ve dev ırklar için mükemmel her boyutta. Bu formül kesinlikle kalorilerle doludur ve yoğun büyüme için özel olarak formüle edilmiştir. Formül, yavru köpeğinizin hızlı büyümesi nedeniyle kontrollü enerjiyi uyarmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Bu yiyecek, yavru köpeğinizin bağışıklık sistemini ve sindirim sistemini güçlendirir. Listemizdeki en pahalı yiyecek, ancak 30 kiloluk bir poşet, yani daha az ikmal yapacaksınız. Royal Canin, bu tarifi kalsiyum ile aşılamak Gerçekten büyük yavruların, büyüdükçe kemik ve eklem sorunları geliştirme olasılığının daha yüksek olması nedeniyle. Düzgün desteklenmezse, bu, yetişkinlik döneminde maliyetli veteriner ziyaretlerine yol açabilir.

Severiz Royal Canin'in özellikle sahip olabileceğiniz en büyük köpekler için bir mama oluşturduğunu. Dengeli bileşenlerin aynı zamanda sağlıklı bir sindirim sistemini desteklediğini de belirtmek gerekir.


Son düşünceler

Dev cins yavru köpeğiniz hızla büyüyecek. Son derece büyüyecekler ve sizi daha da çok sevecekler. Onları kurmayı nazik devine borçlusun daha sağlıklı yetişkin yaşam , onlara gençken doğru köpek mamasını vererek. Çitin tahılsız tarafında kalmayı veya Purina Pro'ya bakarak cüzdanınızı korumayı tercih edin, konuştuğumuz seçeneklerden herhangi biri, yavru köpeğinizi başarıya hazırlamalıdır. Muhtemelen fark ettiğiniz gibi, dev ırklar için en iyi köpek mamasını bulmak pahalı olabilir, ancak zor olmak zorunda değil.

Yorumlar