American Journey ve Blue Buffalo: İki Büyük Markayı Karşılaştırmak

American Journey ve Blue Buffalo: İki Büyük Markayı Karşılaştırmak

Yani, aşağı inmişsin yavrularının yeni diyeti Amerikan Yolculuğuna Karşı Blue Buffalo? Ve bazı nedenlerden dolayı, ikisi arasında tam olarak karar veremiyor musunuz? Şanslısın! Bu kılavuzda, her ikisi hakkında da bilmeniz gereken her şeyi gözden geçiriyoruz. Doğru gıda kararlarını verebilmeniz için her markayı inceliyor ve birbiriyle karşılaştırıyoruz.

Hem Amerikan Yolculuğu hem de Mavi Bufalo iyi bir üne sahip gıda endüstrisinde. Bazı yemek tariflerinin benzer olduğunu, ancak bazılarının tamamen farklı olduğunu göreceksiniz. Maliyetleri de çantanın boyutuna ve içeriğine göre değişecektir.Bu makaleye her markanın geçmişine bakarak başlıyoruz. Daha sonra ürün geri çağırmalarına bakarız. her yaşam aşaması için sundukları ürünler . Bu, yavruları, yetişkinleri ve yaşlıları içerir ve her birini kazıyoruz. Sorunuz ne olursa olsun, cevabınızı aldığımızı düşünüyoruz, o yüzden hemen başlayalım!

Blue Buffalo Puppy Formülü
Bizim Puanımız

En İyi Köpek Formülü

Blue Buffalo Life ProtectionChewy.com'da görüntüle
American Journey Tahılsız Yetişkin Maması
Bizim Puanımız

En İyi Yetişkin Formülü

Amerikan Yolculuğu Tahılsız

Chewy.com'da görüntüle
American Journey Senior Köpek Maması Formülü
Bizim Puanımız

En İyi Kıdemli FormülAmerikan Yolculuğu Tahılsız

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Marka Geçmişleri

Blue Buffalo ve American Journey Markalı Köpek Mamaları

Harika ürünler harika markalarla başlayın . Hem American Journey hem de Blue Buffalo, köpek maması endüstrisinde çok iyi itibar kazanmıştır. Aşağıda, her markanın nasıl ortaya çıktığı ve itibarları hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz. Gelin ve her birine daha derin bir göz atalım.

Amerikan Yolculuğu

American Journey'in kökenleri hakkında çok fazla bilgi yok. Gördüğümüz kadarıyla yaklaşık 3 yıl önce 2017'de başladılar. American Journey'in ticari markası Nisan 2017'de açıldı. Bu, Chewy.com'daki ilk incelemelerin görünmeye başladığı zamandır. Gıda kalitesi söz konusu olduğunda genellikle diğer büyük rakiplerle karşılaştırılırlar. Bu, olmayı içerir Wellness gibi büyük markalara kıyasla .

American Journey, Chewy’nin ana markasıdır . Bu nedenle, American Journey'in kendi web sitesi yoktur. Şimdilik var onlar hakkında sadece sınırlı bilgi . Müşteri olarak herhangi bir sorunuz varsa, Chewy ile iletişime geçmeniz gerektiği anlaşılıyor. Görebildiğimiz kadarıyla özel bir Amerikan Yolculuğu müşteri ekibi görünmüyor.

American Journey ürünleri Chewy, PetSmart ve Amerika'daki bazı seçkin mağazalarda mevcuttur. Bununla birlikte, ürünleri için son zamanlarda yapılan bir itme ile, daha yaygın olarak bulunmalarını bekliyoruz.Mavi Buffalo

Blue Buffalo çok daha iyi bilinir evcil hayvan gıda pazarında. Markaları 2003 yılında kurulmuştur Connecticut'ta. Piskopos ailesi 2002'de ailesinin köpeği Blue'nun vefatıyla birlikte besleyici evcil hayvan yemi geliştirmek istedi. Yiyecekler, evcil hayvanları sağlıklı tutacak dengeli bir diyet sunacaktı. 2017 mali yılında, Blue Buffalo, yalnızca Amerika'da 1,275 milyar dolar net satış elde etti , ne kadar popüler olduklarını gösterir.

Onların ahlakı 'onları aile gibi sev, aile gibi besle'. Hikayelerini, süreçlerini, içeriklerini ve topluma nasıl yardımcı olduklarını açıklayan kendi web siteleri var. Ayrıca müşteri desteği için doğrudan bir iletişim numarası veya e-posta adresi vardır.

Ürünleri Amerika'daki çoğu mağazadan satın alınabilir. Aslında, dünyanın her yerinden satın alınabilir ve Chewy, Amazon ve çoğu çevrimiçi pazarda mevcuttur.

Geri çağırmalar

FDA Geri Çağırmaları

Geri çağırmalar, bir markaya bakarken dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. Bu size ürün güvenliğini ne kadar ciddiye aldıkları konusunda fikir verir. Aynı zamanda aynı derecede önemli markaların nasıl tepki verdiğini ve geri çağırmalarla nasıl başa çıktığını görmek için. Gerçekçi olarak, hatalar her zaman olacaktır. Ama yine de karşılaştırmamız gerekiyor.Amerikan Yolculuğu

Araştırmaya göre ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), Amerikan Veteriner Hekimler Birliği (AVMA), kayıtlı Amerikan Yolculuğu ürün geri çağırması yok gibi görünüyor. Köpek maması sahnesinde çok yeni olan biraz bütçeli bir marka için sıfır geri çağırma vaat ediyor.

Mavi Buffalo

Ne yazık ki, Blue Buffalo için aynı şey söylenemez. Bu tür hataları yapmak için fazladan 14 yılları vardı, bu yüzden karşılaştırma yaparken bunu aklınızda bulundurun. Blue Buffalo, yukarıda bahsedilen aynı web sitelerini kullanarak, 7 köpek maması ürünü geri çağırma :

Nisan 2007: Gönüllü bazı konserve köpek mamalarının hatırlanması ve ikramlar. Bir dış kaynaktan alınan pirinç proteini, tesislerine vardıklarında melaminle kirlenmişti. Bu, dünya çapında düzinelerce evcil hayvan maması markasını etkiledi. Blue Buffalo ile sınırlı değil. Blue Buffalo, malzemeleri Çin'den temin edilen üreticilerle ticarete son vereceğini açıkladı.Ekim 2010: Daha yüksek D vitamini seviyeleri içerebilecekleri için belirli üretim lotlarının gönüllü olarak geri çağrılması 16 köpek hastalandı ve araştırmadan sonra, hepsinin aynı Wilderness Tavuğu tarifini yedikleri keşfedildi. Diyetlerini değiştirdikten sonra tüm köpekler iyileşti.

Kasım 2015: Bir sürü çiğneme kemiğinin gönüllü olarak hatırlanması. Bu, bazılarının Salmonella ile kontamine olma potansiyelini gösteren rutin testlerin bir sonucuydu. Hiçbir hastalık rapor edilmedi.

Mayıs 2016: Sınırlı bir kuru gıda partisinin gönüllü olarak hatırlanması. Hepsi nem ve küf nedeniyle 2 saatlik bir süre içinde yapıldı.

Şubat 2017: Belirli miktarlarda ıslak konserve yiyeceklerin gönüllü olarak hatırlanması. Bunun nedeni olası alüminyum metal kontaminasyonu, rapor edilen hastalık veya yaralanma olmamasıydı.Mart 2017 (1): Bazı ürünlerde folyo ambalajla ilgili bir sorun nedeniyle gönüllü geri çağırma, bildirilen hastalık yok.

Mart 2017 (2) : Doğal olarak oluşan sığır tiroid hormon seviyelerinin yüksek seviyelerinin keşfedilmesi nedeniyle bir üretim lotunun gönüllü olarak geri çağrılması. FDA, potansiyel olarak normalden daha yüksek seviyelerde tükettikten sonra semptomlar gösteren bir köpek vakası bildirdi.

Ek olarak, 2014 yılında Purina PetCare Yanlış reklamdan dolayı Blue Buffalo aleyhine dava açtı , yan ürünleri asla kullanmadıklarını iddia eden tariflerinde kanatlı yan ürün yemeklerini bulduktan sonra. Blue Buffalo, kendi testlerini yaptıktan sonra bunun doğru olduğunu kabul etti, ancak bunun içerik tedarikçilerinden geldiğini belirtti.

Gıda Maddeleri

Köpek Maması Malzemeleri

Bu bölümün muhtemelen en önemli . Fido’nun kasesine ne koyduğunuzu anlamalısınız. Birçok üretici yapay olan gıda maddeleri kullanır. Bu, yavrularınız için daha sonra yaşamda potansiyel sağlık sorunlarına neden olabilir. American Journey ve Blue Buffalo'nun hangi malzemeleri kullandığına bir bakalım.

Amerikan Yolculuğu

Amerikan Yolculuğu ilk bileşen olarak kemiksiz et proteinini kullanmayı vaat ediyor. Bu, her formül için geçerlidir ve yüksek kaliteli bir marka olarak görülmelerinin ana nedenidir. Benzer fiyatlı tarifler bunu vaat etmediğinden, kendi fiyat aralığında yaygın değildir. Bu yüzden Amerikan Yolculuğunu seviyoruz. Her zamanki et malzemeleri kullanılır, Tavuk ve Somon en çok kullanılan et proteinleridir. Bunu Kuzu, Sığır Eti ve Türkiye izliyor. Ördek ve geyik eti eti, Sınırlı Malzemelerdeki tek protein olarak sunulur.

Amerikan Yolculuğu tahıl içeren ve tahıl içermeyen tarifler sunar. Tahılsız tarifler, üretimi daha zor olduğundan daha pahalıdır. Tahıl içeren tariflerinde söz veriyorlar asla mısır, buğday veya soya kullanmayın. Bunlar, birçok köpekte yaygın olan tahıl alerjenleri arasındadır. Kahverengi pirinç gibi tahıllar ve yulaf ezmesi en popüler tahıllardır. Pirinç kepeği ve bira pirinci de kullanılır. Bazıları bunları ucuz bir dolgu maddesi olarak kullanılan tartışmalı bileşenler olarak görüyor. Bununla birlikte, dolgu maddelerinin sahip olmadığı bazı besleyici faydaları olduğunu belirtmekte fayda var.

Amerikan Yolculuğu bezelye proteini ve diğer bezelye bileşenlerini tahtada kullanır. Bazı besinsel faydaları olsa da, genel protein içeriğini artırmak için kullanılır. Bu genellikle yiyecekleri tüketicilerin ilk düşündüğünden daha az etli hale getirir. Genellikle bezelyeyi ve ardından içerik listelerinde bezelye proteinini listelerler. Bu, bölme olarak bilinen, düşük bütçeli markalar tarafından kullanılan tartışmalı bir tekniktir.

American Journey, tüm yiyeceklerinin ABD'de yapıldığını belirtir. Ambalajlarının altındaki küçük baskıda, 'yerli ve ithal malzemelerden ABD'de üretilmiştir' . Bu, belirli et öğelerini başka ülkelerden temin etme olasılıkları olduğu anlamına gelir. Farklı ülkeler farklıdır (okuyun, aşağı) ABD'den gıda standartları. Bazıları iyi, bazıları değil. Bu tam olarak yukarıda bahsedilen Nisan 2007 dünya çapında hatırlanmasına neden olan şeydir.

Mavi Buffalo

Blue Buffalo ayrıca İlk bileşen olarak kemiği alınmış et proteinini kullanın . Amerikan Yolculuğu gibi tipik et kaynaklarını da kullanıyorlar. Blue Buffalo ayrıca Alligator, Bacon gibi etleri kullanır. Bizon , Domuz eti, Tavşan, Bıldırcın, Geyik eti. Morina balığı, Sardalya, Alabalık, Ton balığı, Karides, Pollock, Beyaz Balık ve Halibut gibi çeşitli balıkları da kullanırlar. Bazıları tariflerde ön plana çıkarken bazıları diğer etlerle birlikte kullanılır.

Tıpkı Amerikan Yolculuğu gibi, onlar da çeşitli tahılsız ve tahıl içeren tarifler sunar. Tahılsız seçenekler genellikle biraz daha pahalıdır. Tahıl içeren tariflerinde, asla mısır, buğday veya soya kullanmayın. Kahverengi pirinç ve yulaf ezmesi gibi yumuşak lifler kullanırlar. Blue Buffalo ayrıca, American Journey'den daha az sıklıkla pirinç kepeği ve bira pirinci kullanır. Özellikle bezelye malzemeleri söz konusu olduğunda, bileşen bölme işlemi yapıyorlar. Örnekler bezelye, bezelye proteini, bezelye nişastası ve bezelye lifidir. Bu bileşenlerin tümü genellikle ilk 15 bileşen içinde bulunur.

Blue Buffalo ayrıca her köpek tarifinde LifeSource Bit'lerini sağlar. Bu demek oluyor ki köpeklerin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve antioksidanlarla dolu , potansiyellerini korumak için soğuk şekillendirildi. Blue Buffalo, American Journey gibi, tüm köpek mamalarının imal ABD'de. Web siteleri, tüm bileşenlerinin ABD kaynaklı olduğunu özellikle belirtmiyor. Bu, bazı mikro bileşenlerin olmayabileceğine inanmamıza neden olur.

Formül Aralığı

Amerikan Yolculuğu ve Mavi Bufalo Formülleri

Sahip olmak çok çeşitli formüller idealdir. Biz insanlar gibi, her köpek aynı değildir, hoşgörüsüzlükleri veya tat tercihleri ​​de değildir. Aşağıda, köpeğinizin yaşam evresine göre her markanın cesaretine değineceğiz. Ayrıca her markaya gerçek bir karşılaştırma formatında bir kazanan atayacağız. Her iki markanın da şu anda her yaşam evresinde sunduklarına daha yakından bakalım.

Köpek Formülleri

Mavi Buffalo Yavrusu Can Koruması

Blue Buffalo Puppy Formula Yaşam Koruması
 • Yavru köpekler için en iyi seçim.
 • Super 7 antioksidan paketi.
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Mısır, buğday, soya veya yan ürün yok.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Kupa başına 398 kalori.
 • % 27 Protein,% 16 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Yavru beslenmesi önemli olduğu için sağlıklı yaşamın temellerini atar . Küçük veya büyük cins bir köpeğiniz varsa, onlara büyüklüklerine göre tasarlanmış yiyecekler sunmanız önemlidir.

Amerikan Yolculuğu

American Journey var toplam 6 köpek formülü mevcuttur. Tahılsız ve tahıl içeren bir et aroması karışımına sahiptirler. Bunlardan 2 tanesi formüller büyük cins yavru köpekler içindir ve ayrıca protein açısından zengin bir formül de var.

American Journey aynı zamanda tahıl içermeyen bir formül ve tahıl içeren bir formül de taşır. Tahıl içermeyen formül, yavru köpekler için ikisinden daha popüler olanıdır. Tüm yavruların tahıl içermeyen bir yiyeceğe ihtiyacı olmayacaktır. Yavru köpeğinizin hassas bir midesi olmadığı sürece, muhtemelen gerekli değildir. Tahılsız yiyecekler daha pahalıdır. Yavruların tahılları işleyemeyeceğini bilmiyorsanız, tahıl içeren formülü tavsiye ederiz.

Mavi Buffalo

Blue Buffalo teklifleri 5 farklı satırda toplam 18 köpek formülü - Yaşam Koruma, Temel Bilgiler, Özgürlük, Vahşi Yaşam, Carnivora. Dengeli bir tarife mi ihtiyacınız var? Sınırlı bir içerik tarifi mi? Tahıl ve glütensiz bir tarife ne dersiniz? Veya protein açısından zengin bir tarif, bezelye içermeyen et, organlar ve kıkırdak açısından zengin bir tarif? Seni korudular.

Bunların bir karışımı var tahıl içermeyen ve tahıl içeren tarifler . Blue Buffalo ayrıca hem büyük cins hem de küçük cins köpek tarifleri , çeşitli tatlar ile. Baby Blue olarak bilinen tariflerden 4 tanesi daha yeni çıktı. Henüz çevrimiçi pazarlarda değil, yalnızca mağazada veya doğrudan web sitelerinde mevcut değiller.

kazanan

Blue Buffalo, daha geniş bir köpek yavrusu kitlesini kapsayacak şekilde çok daha geniş bir mama çeşidine sahiptir. American Journey, küçük cins köpek formülleri sunmamaktadır. Ürünleri tüm köpek boyutlarına yöneliktir, Blue Buffalo hem yaşam evresini hem de mama boyutunu hedefler. Blue Buffalo'ya başını salladık bu kategoride.

Yetişkin Formülleri

American Journey Tahılsız Formül

Tahılsız Yetişkin Yemekleri Amerikan Yolculuğu
 • Yetişkin köpekler için en iyi seçim.
 • Bütçe dostu.
 • Mısır, buğday ve soya içermez.
 • Malzemeler arasında gerçek meyve ve sebzeler bulunur.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega 3'ler ve 6'lar.
 • Kupa başına 390 kalori.
 • % 32 Protein,% 14 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bir yetişkinin diyetine odaklanılmalıdır dengeli bir diyet , yavrularınızın bireysel ihtiyaçlarını karşılar. Köpeğinizin diyetine her zaman ek meyve veya sebze eklemenizi öneririz. Ancak bu, yavrularınız için yapı taşları olan iyi bir kuru mama hamurunun yerini almaz.

Amerikan Yolculuğu

American Journey teklifleri yetişkinler için toplam 22 mama . 8 tahıl içermeyen tarif, 7 kahverengi pirinç tarifi, 2 yüksek proteinli tarif ve 5 sınırlı içerikli tarif vardır. Bu tariflerden 3 tanesi diyet yönetimi tanecikleri olup 4 tanesi büyük ırk yetişkinler için tasarlanmıştır.

Ne yazık ki, Amerikan Yolculuğu burada küçük cins yavruları unutmuş görünüyor. Eksikliği var daha küçük mama parçalarına sahip seçenekler küçük ağızları için. Bazı büyük küçük ırklar yetişkin mama yemlerini idare edebilirken, küçük ve oyuncak köpekler bunu yapmayacaktır.

Mavi Buffalo

Blue Buffalo teklifleri yetişkinler için toplam 73 farklı mama . Yavru köpek bölümünde belirtilen ürün gruplarına ek olarak, ayrıca 2 satır daha sunarlar. Bu satırlara Gerçek Çözümler denir. Bu gıda hattı belirli sağlık sorunlarına yöneliktir. Bu, sindirim bakımı, hareketlilik desteği ve mükemmel cilt ve tüyü içerir. Ayrıca, yalnızca Veterineriniz tarafından tavsiye edilebilecek bir Veteriner serisi sunarlar. Bu formüller yalnızca belirli sağlık sorunları içindir.

Tüm serilerde hem oyuncak hem de küçük ırklar için 13 seçenek vardır. Her ikisi de sağlıklı kilo ürünleri dahil olmak üzere büyük ırklar için 15 seçenek vardır. Ayrıca 2 küçük lokma seçeneği vardır. Bunlar küçük olmayan ancak daha küçük taneli mama parçalarını tercih eden köpekler içindir. Bu, genellikle düz yüzlü ırklar için çiğnemesi daha kolay olan mama yemine ihtiyacınız olduğunda önemlidir. Tahıl içeren ve tahıl içermeyen çeşitli seçenekler vardır. Ayrıca farklı et proteinleri de mevcuttur. Tavuk ve kümes hayvanı içermeyen tarifler de kümes hayvanlarına alerjisi olanlar için popülerdir.

kazanan

73'e kıyasla 22 kibbles eşleşmiyor. Blue Buffalo, American Journey'e kıyasla burada üstündür ve ayrıca diğer markalara kıyasla . Daha geniş çeşitlilikte ürün grupları, sağlık destekleri ve formüller sunarlar. Ama Amerikan Yolculuğu bütçeyi kaliteyle dengeler . Tahılsız somon ve tatlı patates tarifleri son derece popüler. Bütçe ve popülerlik nedeniyle, American Journey'e başını salladık bu kategoride.

Kıdemli Formüller

American Journey Tahılsız Senior

Tahılsız Kıdemli Köpek Maması Amerikan Yolculuğu
 • Yaşlılar için en iyi seçim.
 • Bütçe dostu.
 • Tahılsız.
 • Glukozamin desteği.
 • Bağışıklık sistemi sağlığı için antioksidan karışım.
 • Kupa başına 355 kalori.
 • % 30 Protein,% 11 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Köpeğinizin yaşlılık yıllarına gelince, şuna bakmak önemlidir. glukozamin ve kondroitin içeriği. Bu bileşenler, yaşlanan eklemlerin desteklenmesinde çok önemlidir. Bu, özellikle büyük bir ırkınız varsa geçerlidir. Yaşlıların farklı beslenme ihtiyaçları vardır. Bu, özel bir formül köpek mamasına ihtiyaç duyacakları anlamına gelir. Her iki marka da yaşlı köpekler için yiyecekler ama en iyisi hangisi?

Amerikan Yolculuğu

Amerikan Yolculuğu 3 yaşlı mama sunar , 2 tanesi grensiz ve 1 tanesi gren içerir. Ne yazık ki, son yıllarında küçük veya büyük ırklara hitap etmiyorlar.

Glukozamin ve kondroitin içeriği, 3 farklı kibbles arasında önemli ölçüde değişir. Tahıl içeren tarif, daha düşük içerik sayısı sunar. Bununla birlikte, tanesiz tanecikler çok daha yüksek bir içerik sunar. Somon ve tatlı patates tarifi 800 mg / kg glukozamin ve 600 mg / kg kondroitin sunar. Bu önemli Blue Buffalo'nun yiyeceklerinin çoğuna kıyasla daha yüksektir. Aynı zamanda büyük cins tariflerinden daha yüksektir.

Mavi Buffalo

Blue Buffalo sadece 7 kıdemli mama , yavru ve yetişkinlere göre daha düşük bir teklif. Bununla birlikte, hem tahıl içeren hem de tahıl içermeyen formüller sunarlar. Hem küçük hem de büyük ırklar için her biri 1 seçeneğe sahiptir. Kıdemli hatları arasında Life Protection, Freedom, Basics Limited ve Wilderness bulunmaktadır.

Yaşlı mama parçalarının çoğunda glukozamin içeriği 400 mg / kg'dır. Kondroitin içeriği 300 mg / kg'dır. Bu, büyük cins formülü istisnadır. Buradaki içerik sırasıyla 700 mg / kg ve 550 mg / kg'da daha yüksektir.

kazanan

Blue Buffalo, geniş bir mama yelpazesi sunar. American Journey’nin tahıl içermeyen kuru maması, daha yüksek glukozamin ve kondroitin içeriği . Bu, son yıllarda ihtiyaç duyulan temel besin maddelerinden biridir. Bu nedenle, Amerikan Yolculuğunun burada daha iyi bir iş çıkardığını düşünüyoruz.

Islak Yiyecekler

Blue Buffalo Islak Köpek Maması

Blue Buffalo Islak Yiyecek
 • En iyi ıslak yiyecek seçimi.
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Yan ürün içermez.
 • Mısır, buğday veya soya içermez.
 • Yapay içerik yok.
 • Kupa başına 451 kalori.
 • % 8.5 Protein,% 5.5 Yağ,% 1.5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Pek çok köpek için ıslak mama, kuru mama eklemek için harika bir seçenektir. Kuru yiyecekler için harika toppers yaparlar ve seçici yiyicileri yemeye ikna etmek için harika bir yiyecek seçeneğidir. Hem American Journey hem de Blue Buffalo, çeşitli ıslak köpek maması seçeneklerine sahiptir. Şimdi bu kategorideki her iki markaya da göz atalım.

pitbull boxer kırması

Amerikan Yolculuğu

American Journey teklifleri 7 ıslak yiyecek farklı tatlarda. Sınırlı malzeme tariflerine ayrılmış bir seri de var. Tahıl içeren seçenekler sunmazlar ve küçük veya büyük ırklara hitap etmezler. Ne yazık ki, köpek yavrusu veya yaşlı tarifleri de yok. Bu, ıslak formüllerinin sınırlı olduğu anlamına gelir.

Mavi Buffalo

Blue Buffalo teklifleri 101 ıslak yiyecek , yani burada bolca seçenek var. Oyuncak, küçük, orta ve büyük ırklara hitap ediyorlar. Yavru köpekler, yetişkinler ve yaşlılar için de çeşitli tarifler ve tatlar var. Farklı hatlarında tahıl içeren ve tahıl içermeyen diyetler sunarlar, bu nedenle burada her köpek için bir şeyler vardır.

kazanan

Mavi Buffalo Bu turu American Journey'e kıyasla çok çeşitli farklı ıslak yiyeceklerle alıyor. American Journey'in teklifinin sağlam bir takipçisi var gibi görünüyor. Ancak burada, Blue Buffalo'nun sahip olduğu seçeneklerin sayısına bağlı olarak onlara galibiyeti vermek zor.

Son Düşünceler ve Kazanan

American Journey ve Blue Buffalo'yu karşılaştırırken gördüğünüz gibi, her ikisi de harika markalar. Her ikisi de ilk içerik olarak gerçek eti kullanıyor, ancak tüm şirketler bunu yapmıyor. Farklı köpek sahiplerine hitap eden tamamen farklı yiyecek türleriyle benzer bir kitleye hizmet ediyorlar.

American Journey daha yeni bir markadır. Bu nedenle, daha az ürün ve seçeneğe sahipler. Chewy'nin markası olduğu için şirket içindeler ve kendi web siteleri yok. Harika bir başlangıç ​​yapıyorlar ve hatırlamaları yok. Yolculuklarını ciddiye alıyor gibi görünüyorlar ve benzer fiyata diğer ürünlerden çok daha kaliteli.

Blue Buffalo kuruldu ve daha az geri çağırma yaptı. Bunu ürettikleri ve uğraştıkları miktarla karşılaştırdığınızda, bu etkileyici ve güven verici. Çok daha geniş bir ürün yelpazesi sunarlar ve oradaki her köpeğe hitap ederler.

Bütçeye Göre Kazanan: Amerikan Yolculuğu

Yemek Çeşitliliğine Göre Kazanan: Blue Buffalo

Yorumlar