Koşu İçin En İyi Köpek Koşum Takımları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Koşu İçin En İyi Köpek Koşum Takımları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Sağlıklı kalmak için hem köpeklerin hem de insanların aktif olması gerekir. Ve genellikle tek başına egzersiz yapmak oldukça sıkıcı olabilir. Öyleyse neden dört ayaklı en iyi arkadaşını bu işe dahil etmiyorsun? koşu rutinin ve bir taşla iki kuş vurmak mı? Çoğu köpek koşmayı sever. Tabii yoksa, İngilizce Bulldog'un var ya da elinizde bir Saint Bernard. Ama tıpkı bizim gibi, onları hareket ettirmek için doğru donanıma ihtiyaçları var. Koşmak için en iyi köpek koşum takımını seçmek biraz angarya olabilir, ama biz burada devreye giriyoruz!

Özenle seçtik şu anda favorilerimiz koşu, koşu ve diğer maceralı aktiviteler için özel olarak tasarlanmış piyasada mevcuttur. Sadece koşu koşum takımında ne arayacağınızı öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda neden koşum takımı kullanacağınızı da öğreneceksiniz. koşu sırasında tasmadan ziyade önemlidir.Ayrıca hangi özelliklere dikkat edilmesi gerektiğini de ele alacağız. yüksek kaliteli koşu koşum takımı ürün avınız sırasında her birine nasıl öncelik vermeniz gerektiğinin yanı sıra. Bu kılavuz ayrıca koşum takımları, koşu ve köpeklerle ilgili her şeyi kapsayan sık sorulan soruları da içermektedir.

Bir Bakışta: Favori Koşu Kemerlerimiz

Chais Seçimi En İyi Seçim Derecelendirmemiz

En iyi değeri

Chai'nin Seçimi Koşum TakımıChewy.com'da görüntüle Ruffwear Web Yöneticisi Derecelendirmemiz

Popüler Seçim

Ruffwear Web Yöneticisi Koşum Takımı

Amazon.com'da görüntüle Derecelendirmemiz

taktik seçimAuroth Taktik Koşum Takımı

Amazon.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerKoşum ve Yaka ile Koşu

Koşu Koşum ve Yaka

Koşum için tasmaları karşılaştırırken dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır.

Köpeğinizle koşarken, koşumlar tasmalara kıyasla çok daha iyi bir seçenektir. Evet, köpeğiniz tasma konusunda mükemmel bir şekilde eğitilmiş olsa bile. Koşarken, ikiniz de daha hızlı seyahat ediyorsunuz. Yavru köpeğiniz tuvalet molası vermek veya koklamak için durmaya karar verirse, onun boynunu çok fazla zorlayacak ve çekecek .

Bu çekme sadece nefes borusuna zarar vermekle kalmayacak, aynı zamanda sizi de yaralayacaktır. Bir koşum takıyorsa, elbette, yine de bir sarsıntı olabilir. Ancak çekiş, omuzlarına ve göğsüne doğru yer değiştirecek ve bu da nefes borusuna kıyasla çok daha fazla zorlanabiliyor. Bu nedenle, size çok daha az enerji yönlendirilir.

Bu konuda birçok köpek sahibi ve köpek eğitmeni, geleneksel tasmayı ve tasmayı kullanmayı tercih ediyor. Günlük yaşamda tasmanın faydaları olsa da, koşu söz konusu olduğunda hiç tartışma yok. Hem sizin hem de köpeğinizin rahatlığı ve sağlığı için koşum takımları gitmenin tek yolu! Dachshund gibi koşmayan bir yavru köpeğiniz varsa, o cins için yapılmış bir koşum takımına bağlı kalın .Alıcı Rehberi

Tasmalı Köpekle Koşum Takımında Koşmak

Bir koşum takımı satın alırken dikkate alınması gereken birçok farklı faktör vardır.

İster hevesli bir koşucu olun, ister arada sırada ormanda koşu yapmaktan hoşlanıyor olun, herhangi bir eski koşum takımı satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Tasmasız bir koşu fikri ideal gibi görünse de, nadiren stressiz bir şekilde sonuç verir. Düşünecek başka köpekler, hayvanlar, koşucular, yollar ve hızlı arabalar var.

Yani, hiçbir yerin ortasında yaşayacak kadar şanslı değilseniz, o zaman doğru koşum takımını almak genellikle köpeğinizle egzersiz yapmayı çok daha az stresli hale getirir. Stresi azaltmak için egzersiz yapmak, ilk etapta egzersiz yapmamızın ana faktörlerinden biridir. Olması gerekenden daha fazla stresli hale getirmeyelim. Bu nedenle, alıcılar, göz önünde bulundurmanız gereken aşağıdaki faktörleri not eder.

Emniyet

Her zaman olduğu gibi çocuklar, güvenlik önce gelir! Onun için seçeceğiniz koşum takımının yüksek kaliteli koşu koşum takımı olması gerekiyor. Dışarı çıkıp almayın dolar mağazasından sadece herhangi bir koşum takımı . Koşmak için özel olarak tasarlanmalı ve güvenli olmalıdır. Klipslerin sağlam olması ve malzemenin kalın ve iyi dikilmiş olması gerekir, çift dikiş her zaman harika bir seçenektir.pug beagle karışımı

Ayrıca önemlidir ışığı yansıtan şeritleri olan bir koşum takımı arayın veya dikiş. Bu, şafakta veya gece koşucusuysanız, dört ayaklı partnerinizin herkesin görmesi için aydınlanmasını sağlayacaktır. Bu sadece onu güvende tutmaya yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda diğer koşucuların veya bisikletçilerin de onu görmesini sağlayacaktır. Burada herkes yararlanır! Yavrularınız için diğer tamamlayıcı aksesuarlarda güvenlik özellikleri aradığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. yürüyüş için yapılmış köpek botları ya da kar.

Ayarlanabilir

Köpekler, ekstra küçük Chihuahua'lardan ekstra büyük Danimarkalılara kadar birçok boyutta gelir, ancak tüm Chihuahua'lar aynı şekilde değildir, tüm Danimarkalılar ve tıpkı insanlar gibi, her köpek benzersizdir . Yavrunuzu doğru bir şekilde ölçmek ve ayarlanabilir kayışlara sahip bir koşum takımı almak önemlidir. Ayarlama özellikleri ne kadar fazla olursa, yavrularınız için mükemmel uyumu bulmak o kadar kolay olur. Danimarkalı gibi dev bir ırkınız varsa, Danimarkalı büyüklüğünde bir koşum takımı al .

Kendinize doğru şekilde uymayan koşu ayakkabılarını satın almazsınız, bu yüzden köpeğinize ona iyi uyan bir koşu koşum takımı aldığınızdan emin olun. Çok sıkıysa nefes almakta zorlanacak, onu endişelendirecek veya yaralanmasına neden olacak ve çok büyükse, daha küçük ırklar için bir koşum takımına ihtiyaç var . Aksi takdirde, yavru köpeğiniz muhtemelen kaçacak ve ek baş ağrılarına neden olacaktır.Konfor

Köpeğiniz için satın aldığınız koşumun onun için rahat olmasını sağlamak çok önemlidir. Aksi takdirde, bir dahaki sefere onu bir koşu için giydirmeye çalıştığınızda muhtemelen burnunu yukarı kaldıracaktır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi rahatlık sadece mükemmel uyum hakkında değil, aynı zamanda güçlü dolgu ve kayışlar , yine de esnek.

Aksi takdirde cildine girerek sürtünme ve ağrıya neden olurlar. Koşusu sırasında herhangi bir rahatsızlık hissederse, olduğu yerde durabilir, bu nedenle, size olası bir yaralanma olmadan kaygısız bir koşu yapmak istiyorsanız, rahat bir koşum takımına yatırım yapın.

dayanıklılık

Eğer deneyimli bir koşucuysanız, size birkaç koşudan daha fazla dayanacak uygun bir koşum takımı bulmak önemlidir. Bu nedenle, hangi koşumların mevcut olduğunu araştırmak önemlidir ve yüksek kaliteli bir marka seçin . Daha yüksek kaliteli koşum takımları, Çin'den veya dolar mağazasından alınan koşumlardan biraz daha pahalıdır.

Ancak, çoğu zaman önemli ölçüde daha uzun süre dayanırlar çünkü daha iyi işçilik, daha iyi malzemeler ve onları yapmak için çok fazla araştırma ve profesyonel bilgi kullanılmıştır. Bu aynı zamanda, zor kazanılan paranız için de daha iyi bir değer oldukları anlamına gelir.En İyi Koşu Köpek Koşumları

Koşumluyken Sahibiyle Koşan Köpek

Koşmayı seven yavrular için harika olan birkaç koşum takımı vardır.

İşte size koşu veya koşu için en iyi köpek koşum takımlarını sunduğumuz bölüme geldik. Sizin yapmanıza gerek kalmaması için tüm zaman alıcı araştırmaları tamamladık. Beden, cins, bütçe veya renk tercihiniz ne olursa olsun, bu listede herkes ve her köpek için bir şeyler !

Bu koşum takımlarının her biri sadece yüksek kaliteli olmakla kalmaz, aynı zamanda dünya çapında birçok hevesli koşucu tarafından denenmiş ve test edilmiştir. Yavrunuzu yeni koşum takımı için ölçmek için, aksi belirtilmedikçe, tüm ürünler ana ölçüm olarak göğüs çevresi kullanır.

Göğsünün çevresi, vücudunu çevreleyen ön bacaklarının arkasındaki alandır. Bu, genel olarak göğsünün en geniş yeri . Boyutlar arasında düşerse, üreticilerin çoğu ikisinden daha büyük boyut almayı önerir. Ama tahminde bulunmak yerine mezuranızı çıkarıp göğsünü ölçtüğünüzden emin olun. Tüm marka boyutları biraz farklıdır.


Chai'nin Seçimi Köpek Koşum Takımı

Chais Choice Koşum Takımı Kırmızı
 • Bütçe dostu.
 • Reflektörlü dikiş ile yapılmıştır.
 • Tüm ırklar için birden fazla boyut mevcuttur.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renk seçenekleri.
 • Dört farklı ayar noktası.
 • Çift metal D halkası bağlantı noktaları.
 • Maksimum kontrol için arka kol.
Chewy.com'da görüntüle

Biri daha fazla kontrol için göğüs plakasında ve diğeri nazik veya çekmeyen bir köpek için arkada olmak üzere iki tasma bağlantı noktası ile bu koşum tüm güçlü yönlerden her iki çektirme için harika veya bir köpek yavrusu için bir eğitim koşum takımı olarak kullanılabilir ve daha iyi eğitim aldığında, başka bir koşum takımı satın almak zorunda kalmamak için onu arka ataşmanla değiştirebilirsiniz.

İyi dikilmiş dokuma ile desteklenen alüminyum halkalar ile bağlantılar güçlü ve uzun ömürlüdür. Olabildiğince rahat olması için dolguludur ve kişiye özel bir şekle izin vermek için dört ayar noktasına sahiptir. Ekstra Küçük, Küçük, Orta, Büyük ve Ekstra Büyük olarak mevcuttur.

Severiz Bu koşumun yerleşik bir cebi vardır, böylece koşarken onları taşımak zorunda kalmamak için poop torbaları veya ikramlar ile doldurabilirsiniz veya köpeğinizin olması durumunda bir talimat notu veya bir numara listesi yerleştirebilirsiniz. hiç kaçar.


Noxgear Aydınlatmalı Kemer

NoxGear Deniz Feneri
 • Işıklı tasarım.
 • Yansıtıcı malzemeden yapılmıştır.
 • Şarj eden bir pil kullanır.
 • Kolay açılır ve kapanır.
 • Birkaç ayar noktası.
 • Son derece görünür floresan renkler.
 • Askeri sınıf kumaştan yapılmıştır.
Amazon.com'da görüntüle

Bu aydınlatıcı kablo demeti pilsizdir, bu nedenle tek yapmanız gereken şarj başına 12 saat aydınlatma için şarj etmektir. Hafif ve nefes alabilir ve tüm hava koşullarına uygundur, yağmur bile ! Bu kablo demetinin temizlenmesi kolaydır ve çamaşır makinesine takılabilir. Askeri sınıf Cordura Kumaş ve 3M yansıtıcı malzeme ile üretilmiştir, bu nedenle dayanıklıdır.

Sırtında, çekiş yapmayan veya çok güçlü olmayan köpekler için mükemmel olan bir tasma eki vardır. Bu koşum, bu listedeki tüm ürünler arasında en küçük ve en büyük boy koşum takımını sunar, bu nedenle, bir koşum bulmakta zorlandığınız belirli küçük veya özellikle büyük bir köpeğiniz varsa, bu senin en iyi şansın olabilir ! Küçük, Küçük, Orta, Büyük ve Ekstra Büyük olarak mevcuttur.

Severiz Her yönden görülebilen parlak LED renklerle aydınlatılan ve 'Disco Dog' ve 'Bağımsızlık Günü' gibi farklı ayarlarla aydınlatılan bu koşum takımının yarım mil öteden görülebileceği test edildi!


Auroth Taktik Köpek Koşum Takımı

Auroth Taktik Koşum Takımı
 • Bütçe dostu.
 • Taktik koşum tasarımı.
 • Askeri sınıf kumaş.
 • Molle kese eki için cırt cırt.
 • Dört farklı boyut.
 • Çoklu renk seçenekleri.
 • Maksimum kontrol için arka kol.
Amazon.com'da görüntüle

Bu emniyet kemeri ergonomik olarak tasarlanmıştır, böylece kolayca giyilip çıkarılabilir. Göğüs, karın ve sırt bölgesinde dolgu vardır. Bu, onu yavrularınız için rahat bir seçim haline getirir. Sırtına yerleştirilmiş sağlam bir tutamağa sahiptir, bu da gerektiğinde onu tutabileceğiniz ve arabada emniyet kemeri için kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Yansıtıcı olmasa da, düşük ışık koşulları için yansıtıcı yamalar ekleyebileceğiniz kayış üzerinde cırt cırtlı alanlar vardır. Bu koşum, köpek arkadaşınız için mümkün olan en iyi teçhizatı sağlamaya yardımcı olacak dört farklı ayar noktasına sahiptir. İki dayanıklı metal D halkası bağlantı noktası, koşu sırasında köpeğinizin nasıl bağlanacağını seçmenize de olanak tanır.

Severiz ön çemberin açık olduğunu bu çekmeyen yavru koşum takımı oldukça yükseğe yerleştirilmiştir. Bu, çekmesiz bir seçenek olarak popüler olacağı anlamına gelir; bu, köpeğiniz bir çekiciyse ve koşuya yeni başlıyorsanız harikadır.


EzyDog Trail Ready Koşum Takımı

EZYDog Koşum Takımı
 • Altı farklı boy.
 • Dört farklı renk kombinasyonu.
 • Dayanıklı malzemelerle sağlam tasarım.
 • Önde ve arkada yansıtıcı şeritler.
 • Çektirme yapmayanlar için daha iyi tasarım (arkadan takma).
 • Daha az kısıtlayıcı tasarım.
 • Çıkarılabilir yan yamalar.
Amazon.com'da görüntüle

Bu ödüllü birinci sınıf köpek koşum takımı, benzersiz bir vücut şekline sahip köpekler için mükemmel bir seçenek olmasını sağlayan ayarlanabilir kayışlar ve klipslerle yapılmıştır. Tazı gibi veya Danimarkalıların yanı sıra standart boy köpek . Daha geniş boyut aralığı, kayışlardan sarkan fazla malzeme yerine yavrularınıza mükemmel şekilde uyacağı anlamına gelir. Tasma eki olarak kullanılan, ekstra güçlü ve güvenli paslanmaz çelik kaynaklı D halkasına sahiptir.

Koşum takımının önünde ve arkasında yansıtıcı şeritler ve dikişler vardır, Bu, baktığı yön ne olursa olsun yavrunuza yardımcı olacaktır. LED ışıklarda klipsleme seçeneği de var. Kumaş konturlu ve nefes alabilir, bu da sürtünme veya tahriş anlamına gelir, minimumda tutulur, ilk kullanımda bile. ayrıca ekstra güvenlik için arkada bir tutamaç var. Yedi farklı boyutta mevcuttur, yani çoğu cins için uygun teçhizata izin vermesi muhtemeldir.

Severiz bu koşum özelleştirilebilir olduğunu. Pooches'ınızın adı veya mesajı ile cırt cırtlı yamalar ekleyebilirsiniz. Bunlar, herkesin görmesi için “arkadaş canlısı değil” veya “hizmet köpeği” gibi bir şey söyleyebilir. Özellikle maceralı koşu hafta sonları için bazı malzemeleri taşıması gereken köpekler için kese çantalar da eklenebilir. Bu, koşarken ekstra ağırlık veya malzeme taşımaktan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.


Rabbitgoo Köpek Koşum Takımı

Rabbitgoo Koşum Takımı
 • Bütçe dostu.
 • Dört boyutta mevcuttur.
 • Çoklu renk seçenekleri.
 • Çekmeyen özellikler.
 • Tıkanmayan tasarım.
 • Tamamen ayarlanabilir kayışlar.
 • Hızlı serbest bırakma tokaları.
Amazon.com'da görüntüle

Bu koşum, çekmemeyi öğrenen köpekler için bir göğüs klipsine sahiptir. Ayrıca, çok güçlü olan ve hakim olmak için fazladan yardıma ihtiyaç duyan yavrulara da yardımcı olur. Ayrıca, tasma konusunda daha iyi eğitilmiş olanlar için bir sırt klipsi de vardır. Yansıtıcı güvenlik şeritleri ve koşum takımının önünde ve arkasında dikişler kullanılır. Bu, sabahın erken saatlerinde veya akşam geç saatlerde koşarken yavrularınızın güvenliği için önemlidir.

Boyunda 2 ayarlanabilir kayış ve arkada iki ayarlanabilir kayış vardır, bu da onu köpeğinizin vücut şekline göre özel olarak uyarlayabileceğiniz anlamına gelir. Sadece rahatlık sağlamakla kalmayıp, koşu sırasında kayışların cildine girmesini önleyen dolguludur. Orta, Büyük ve Ekstra Büyük olarak mevcuttur.

Severiz Koşuya çıkmadan önce heyecanlarını dizginlemek için mücadele eden, hareket halindeki enerjik köpekler için harika olan, kolay açma ve kapama hareketi için koşumun her iki yanında 2 basit klips vardır.


Ruffwear Web Yöneticisi Koşum Takımı

Ruffwear Web Yöneticisi Köpek Koşum Takımı
 • Beş farklı boyut seçeneği.
 • Üç farklı renk.
 • Dokuma tasarımı daha fazla güvenlik sağlar.
 • Kaldırma kemeri olarak kullanılabilir.
 • Ek konfor için yastıklı.
 • Zorlu araziler için dayanıklıdır.
 • Beş farklı ayar noktası.
Amazon.com'da görüntüle

Bu Ruffwear koşum, bazı modellerinin birinci sınıf ve daha sağlam versiyonudur. daha popüler koşum takımları . Daha maceracı yavrular için özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle ciddi bir koşucuysanız, ekstra dolgu ile köpeğiniz için daha dayanıklı, daha güçlü ve daha rahat olduğundan bu daha iyi bir seçenek olacaktır.

Acil durumlarda ekstra tutuş için veya onu engellerin üzerinden kaldırmaya yardımcı olmak için üstte güçlendirilmiş bir tutamağa sahiptir. Geniş bir boyut yelpazesi ve 5 ayarlanabilir noktası ile bu koşum, etraftaki her köpek için mükemmel uyum sağlar! Ekstra Küçük, Küçük, Orta, Büyük ve Ekstra Büyük olarak mevcuttur.

Severiz Ruffwear'ın bu koşum takımı üzerinde malzeme ve işçilik hatalarına karşı bir garanti sunduğunu. Tipik olarak, üzerlerinde garanti bulunan ürünler daha kalitelidir. Bu, koşu koşum takımını çok kullanacak olanlar için bunu harika bir seçim haline getirmeye yardımcı olur.


Sıkça Sorulan Sorular

 • Herhangi bir köpek ırkının benimle koşması uygun mudur?

  Daha az enerjik köpek ırklarından bazıları dışında, hemen hemen tüm köpekler koşmayı sever, ancak bu adamlardan bazıları bile her köpek farklı olduğu için bir veya iki kez koşmayı sever! Yanınızda yürüyüşe çıkmamanızı tavsiye edeceğimiz tek köpek türü. Brachycephalic bir köpektir .

  Puglar veya Shih Tzus gibi ırklar, fizyolojileri ve düz yüzleri nedeniyle mücadele edeceklerdir. Bu ırklar solunum sorunları ve ısı düzenleme sorunları yaşar ve bu nedenle koşu veya koşu bu adamlara uygun değildir.

 • Köpeğimle kaç yaşında koşmaya başlayabilirim?

  Buna cevap vermeden önce, köpeğinizi en iyi tanıyacağı ve size özel tavsiyeler sunabileceği için Veterinerinize danışmak her zaman en iyisidir. Bu kararı birçok faktör etkiler, ancak genel kural en az 6 aylık olana kadar beklemektir.

  Koşma gibi yüksek etkili egzersizleri beklemek iyi bir fikirdir. Bazı ırklar, özellikle daha büyük ırklar, diğerlerine kıyasla ortak sorunlara daha yatkındır. Bu nedenle, daha büyük ırklar 1 yaş civarında koşmaya başlamalıdır.

 • Köpeğimi benimle birlikte koşması için nasıl eğitebilirim?

  Koşmadan önce yürümeyi öğrenmeniz gerekir, bu nedenle onunla koşmayı düşünmeden önce tasma eğitiminin tamamlanması gerekir. Temel tasma adabına sahip olduğunuzda ve o yanınızda rahatça yürüdüğünde, hızınızı artırmaya başlayın.

  İlk önce dikkat dağınıklığının az olduğu alanlarda pratik yapmak iyi bir fikirdir ve bir kez alıştıktan sonra onu yerel koşu rotalarınızla tanıştırabilirsiniz. İlk başta her şeyi durdurmak ve koklamak isteyecektir, bu yüzden ilgisini çekmek için yanınızda bir torba küçük ikram bulundurmayı unutmayın ve emrinize bir şey bıraktığında, onu ikramlar ve sözlü övgü ile ödüllendirin.

 • Kemerin çok sıkı olup olmadığını nasıl anlarım?

  Bir koşum, köpeğinizin kaçmaması için yeterince sıkı olmalıdır, ancak kan dolaşımını kesecek ve sürtünme yaralarına neden olacak kadar sıkı olmamalıdır. Koşum takımı ile gövdesi arasına 2 parmak sığdırabildiğiniz sürece, bu mükemmel bir uyumdur.

  Köpeğiniz ayrıca çok sıkı olup olmadığını size hemen bildirecektir çünkü koşmayı reddedecektir veya kısa süre sonra onu çıkarır çıkarmaz koşum alanını yalayıp kaşıdığını göreceksiniz.

Son düşünceler

Sadece şunu hatırla seçtiğiniz daha kaliteli koşum , koşunuz o kadar eğlenceli veya stressiz olacak. Egzersiz yaparken 'bölgede' olmaktan, ardından ayakkabı bağlarınızı veya bu durumda köpek koşum takımınızı yeniden ayarlamak için durmak zorunda kalmaktan daha kötü bir şey yoktur. Eğer rahatsa, bundan zevk alacaktır.

Dolgu ile doğru boyutta olduğundan emin olun ve birçok ayarlanabilir özellik doğru uyumu elde etmek için. Bu nedenle, yukarıdaki önerilerimize uyun ve koşmak için en iyi köpek koşum takımlarından birini seçtiğinizi ve o bölgenizi kesintiye uğratacak yer bırakmadığınızı bilin!

Yorumlar