Tazılar için En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Tazılar için En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Herhangi bir köpek için kaliteli bir koşum takımı bulmak zordur. Greyhound gibi benzersiz şekilli ırklarla bu daha da göz korkutucu bir görev. Boyunlarına ve omurgalarına yardımcı olmak için yeterli desteğe ve dolguya ihtiyaçları vardır. Tazılar daha büyük köpeklerdir, bu nedenle yavru köpeğinizi uygun boyutta koşum takımıyla donattığınızdan emin olmak istersiniz.

Orta boy köpekler Pit Bull orta boy koşum takımlarına sahip olmalıdır ve gibi daha küçük köpekler Fransız buldozerinin küçük koşum takımları olmalıdır . Genellikle belirli koşum takımları belirli ırklara daha iyi uyacaktır ve Tazı'nın vücudu çok benzersiz olduğu için, yavru köpeğinizi donatmadan önce araştırmanızı yaptığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.Öyleyse, Tazılar için en iyi emniyet kemerlerini nasıl bulabilirsiniz? Bu makale, en iyi seçimlerimizi vurgular ve size en iyi kararı vermenize yardımcı olacak bir alıcı kılavuzu sunar. Aşağıda kısaltılmış versiyon için favorilerimizi göreceksiniz ve daha derinlemesine öğrenmek size göreyse satın alma rehberimize dalabilirsiniz.

Bir Bakışta: Favori Tazı Kuşamlarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Uzun boyunları, zayıf vücutları ve dar yüzleri ile Tazı’nın farklı görünümünü gözden kaçırmak zor. Bu özellikler bu köpeği yaparken türünün tek örneği , doğru koşum takımını bulmayı Greyhound sahipleri için bir zorluk haline getiriyorlar. Bu köpekler kırbaçlara benzer ve yapıları da düzenli bir tasma ve tasma kullanmayı sorunlu hale getirir.

bernese çoban karışımı

Tüm köpekler yürürken tasmalarını bir dereceye kadar çekerler. Bu hareket, herhangi bir köpeğin omurgasında aşırı strese neden olabilir, ancak Tazılar, zayıf yapıları nedeniyle daha hassastır. Bir kayış, boynundaki baskıyı alır ve bunu göğüs ve omuzlarına eşit olarak dağıtır.

Çekme seçeneği yok Bunlar gibi aynı zamanda iyi bir seçimdir. Tüm koşum takımları eşit yaratılmamıştır. Öyleyse, Tazılar için en iyi emniyet kemerlerini nasıl bulabilirsiniz? Bu kullanışlı alıcı kılavuzu, bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için burada.Harness Türleri ve Stilleri

Köpekler için dört genel emniyet kemeri tipi mevcuttur. Birincisi bir arka klips, ikincisi bir ikili klips, üçüncüsü bir ön klips ve son olarak bir yelek. Her birinin, baskıyı eşit olarak dağıtmanın yanı sıra ek bir yararı vardır ve bu, sahibinin tercihine göre köpekten daha fazla seçim yapar.

Arka Klips Kablo Demetleri: Köpeğiniz iyi davrandıysa, arka klipsli bir kayış en iyi seçenek olabilir. Tasmanın arkadan bağlanması, ön klipsden daha az kontrol sağlar, ancak buradaki bariz fayda, köpeğinizin tasmalarında dolaşamamasıdır.

Köpeğinize ekstra hareket özgürlüğü vermek, eğitimlerinde mükemmel bir adımdır. Öğrendiklerini teyit eder ve emirlerinize itaatlerini kanıtlar. Ayrıca, köpeğiniz için tamamen daha rahattır.Hala köpeğinizi eğitiyorsanız, arka klips onların dikkatini çekmeye yardımcı olur. Sırt klipsinden hafif bir çekme, göğse herhangi bir zarar vermez. Aynı zamanda dikkatlerini dağınıklıktan uzaklaştırır.

Çift Klipsli Kablo Demetleri: İkili klips, tasmayı takmak için hem ön hem de arka seçenek sunar. İkisi arasında geçiş yapmak basittir, bu eğitim ve köpeğinizin konfor seviyesi için faydalıdır. Tazılar güçlü hayvanlardır ve ön bağlantı seçeneği, gerektiğinde köpeğinizi yönetmenin daha kolay bir yolunu sunar.

Sahipler genellikle yoğun kaldırımlar, köpek parkları veya diğer yüksek duyusal ortamlar için ön klipsler kullanır. Ön klipsin eklenmesi, sahibine daha fazla kontrol sağlar ve siz onları eğitirken Tazı'nızın hüküm sürmesine yardımcı olur. Ayrıca, her ikisinin de tek bir emniyet kemeri üzerinde olması uygun maliyetli bir seçenektir.

Yelek Tipi Kuşaklar: Yelekler maksimum konfor için üretilmiştir. Kolsuz yeleğe benzer şekilde, köpeğinizin etrafında rahatça dolaşan ek dolgu ve malzeme sunarlar. Eklenen bu unsurlar ayrıca Greyhound cinsi için avantajlı bir fayda olan ekstra destek sunar.Tazıların sırtları uzun olduğundan (yani dikenler), genellikle iskelet yapılarının sağlığını korumak için yardıma ihtiyaç duyarlar. Daha sonraki yıllarda onları mutlu ve sağlıklı tutmak için ek destek hayati olabilir. Yelekler de maksimum rahatlık için tipik olarak arkadan klipslenir. Bu nedenle, köpeğinizin yeni koşum takımıyla olabildiğince rahat olmasını istiyorsanız bu en iyi seçenek olabilir.

Ön Klips Kablo Demetleri: Son çeşit, önden klipsli bir koşum takımıdır. Bunlar, köpeğin boynunu ve omurgasını boğmadan veya çekmeden daha fazla kontrol sağladıkları için eğitim amaçlı mükemmeldir. Bu, boyun ve boğaz yaralanmaları riskini azaltır.

Yalnızca ikili çeşitlerin var olduğu gerçeği için ön klips önermiyoruz. Ön liderle antrenman yapma ve ardından arka liderle yürüme yeteneği, her iki dünyanın en iyisidir ve daha iyi bir seçimdir. Bununla birlikte, eğitimdeki köpek yavrusu için kuşkusuz zaman içinde koşumlarını aşacak bir ön klips seçeneği seçmek isteyebilirsiniz.

Ayarlamalar ve Boyutlandırma

Tıpkı giysileriniz gibi, bir koşum takımının da olabildiğince rahat bir şekilde oturması gerekir. Boyutlar belirsiz genellikle küçük gelir büyük veya hatta çok büyük. Bu boyutların her biri genellikle, sahiplerinin köpekleri için mükemmel uyumu oluşturmalarına yardımcı olmak için ayarlanabilir bir aralığa sahiptir.Bir Greyhound ile, sadece uzun değil, aynı zamanda dar bir boyunla uğraşıyorsunuz. Bu, mükemmeli bulmayı zorlaştırır, ancak bu mümkündür. İşin püf noktası, birden fazla ayarlama sunan bir emniyet kemeri bulmaktır. Ancak, tüm koşum takımları bu özelliği sağlamaz.

Ayrıca bir veya iki ayarlı seçenekler de bulabilirsiniz. Greyhound gibi bir cins ile köpeğinizin rahatı için daha fazla ayarlama her zaman daha iyi bir seçimdir. Uygun olmayan emniyet kemerinin, aksi takdirde sağlayacağı faydaları kaybedebileceğini unutmayın.

Yaşlı Köpekler için

Tazılar ve neredeyse tüm köpekler, yaşlandıkça biraz daha fazla bakıma ihtiyaç duyar. Yürüyüşleri sırasında destek ve nazikçe çekme, iskelet sağlığı ve boğazları için çok önemlidir. Bu nedenle, yaşlı köpekler için her zaman bir yelek koşum takımı öneririz. Eskiden olduğu gibi çekmeseler veya çekmeseler bile, yelek kullanmak, yaşamın bu aşamasında ihtiyaç duydukları rahatlık ve desteğe sahip olmalarını sağlamanın en kolay yoludur.Fiyat

Çoğu durumda, daha yüksek fiyatlı bir ürün, daha yüksek kalite anlamına gelmez. Aynısı köpek koşum takımları için de geçerlidir. Daha pahalı seçenekler genellikle ek özellikler sunarken, bu eklentiler yavrularınız veya yaşlılarınız için en iyi seçim olmayabilir.

Herhangi bir şey satın alırken fiyat aralığınıza uymaya inanıyoruz. Her akıllı müşteri gibi biz de bir ürünün arkasında kalite ve gerçek faydalar aramayı biliyoruz. Ancak, koşum takımları söz konusu olduğunda, işin püf noktası köpeğinizin ihtiyaç duyduğu desteği uygun bir fiyata bulmaktır. Bir koşum takımı şık göründüğü için çok fazla para harcamayın. Sadece köpeğinizin ihtiyaçlarına fayda sağlayacak bir şey satın alın.

Tazılar için Favori Kuşamlarımız

Tazılar, benzersiz vücut şekilleri nedeniyle hemen hemen her ürünü satın almak için zor bir cinstir. Koşum takımları, sırtlarının nasıl şekillendirildiği ve bu türün koşmak için yapılmış olması ve sonuç olarak çekilmesi nedeniyle özellikle zor olabilir.

Dikkatli bir değerlendirmeden sonra, Greyhound'lar için en iyi koşum takımı olduğunu düşündüğümüz şeyleri bir araya getirdik. Her seçenek, ürünün size sunduğu faydaların yanı sıra pooch'unuzu açıklarken sevdiğimiz şeyleri içerir. Bu liste her şeyi kapsamamaktadır, ancak sizi köpeğinizi donatmak için doğru yola sokacaktır.
Voyager Step-In Air Dog Koşum Takımı

Voyager Step-in Air Dog Harness - Tüm Hava ...
 • DİKKAT: Boyutlandırma, doğrudan evcil hayvanınızınkiyle aynı DEĞİLDİR…
 • TÜM HAVA DURUMUNDA MESH: Yumuşak, nefes alabilen bir hava ağından yapılmıştır, bu ...
 • YANSITICI BANTLAR: Bunun yanlarında iki yansıtıcı bant…
 • ÜÇ GÜVENLİK ÖZELLİĞİ: Kanca ve halka tutturucumuz, toka ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu yelek tarzı kayış, bol miktarda rahatlık sağlamak için bol miktarda dolgu sunarken aynı zamanda basit bir kayma çözümü sunar. Arka klips tasarımında, köpeğiniz çektiğinde basıncı eşit olarak dağıtan tasma için iki metal halka bulunur. Her ikisi de, bu basıncı daha da dağıtan ek bir klipsle desteklenir. Bu özellikler aynı zamanda dayanıklılık da sağlar.

Yelek, her türlü hava koşuluna uygun, nefes alabilen örgü kumaştan tasarlanmıştır. İlk husus yatırımınızın uzun ömürlü olmasına katkıda bulunurken, ikincisi köpeğinizi yaz sıcağında serin tutar. Diğer bir yararlı özellik, arkadaki bu koşumu köpeğinizin etrafına bir esinti sabitlerken, aynı zamanda bu yeleği kolayca ayarlanabilir hale getiren cırt cırtlı kayış.

Voyager'ın boyutları, ekstra küçükten ekstra büyüğe değişir ve aralarından seçim yapabileceğiniz on altı renk seçeneği vardır. Sevdiğimiz bir diğer husus, bu ürünün yan tarafına yansıtıcı bantların dahil edilmesidir. Bunlar, arabaların geceleri köpeğinizi görmesine yardımcı olur ve bu, yürüyüşlerinizin sizi nereye götürdüğüne bağlı olarak mükemmel bir avantajdır.

Severiz örgü kumaşın rahat, destekleyici ve nefes alabilir olması. İkili D halkaları ve klips, dayanıklılık ve güvenliği artırır. Tasarımdaki kolay adım, ayarlamalar sağlarken koşum takımını da basitleştirir. Yansıtıcı bantlar gece yürüyüşleri için de harikadır.


Didog Yumuşak Flanel Yastıklı Köpek Yeleği

Didog Yansıtıcı Köpek Kışlık Mont Spor Yelek…
 • ★ DENEYİMLİ BEDEN TABLOSU - Beden tablosu ...
 • ★ SÜPÜRMEZ, ESNEK, RAHAT VE SICAK - Dışında naylon ile…
 • ★ ŞIK VE GÜVENLİ TASARIM - İki açık renkle tasarlandı, görünüm ...
 • ★ MAKİNE YIKANABİLİR, SAKLANMASI KOLAY - Bunu bir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu Didog koşum takımının benzersiz tasarımı, köpeğinizin göğsünün etrafına, bacaklarının altına ve boynunun hemen altına bir flanel bant yerleştirir. Materyal ve dolgu rahatlık sağlarken, ön ve arka klipsler antrenmandan yavaş yürümeye geçmenizi sağlar.

Güçlendirilmiş dikiş, bu ürünün dayanıklılığına katkıda bulunurken, aynı zamanda gece yürüyüşleri için çift yansıtıcı çizgileri tutar. Emniyet kemerini köpeğinizin başının üzerine kaydırın ve sağlam bir şekilde oturması için naylon tokayı kaydırın. Son olarak, kayıştan daha geniş bir ped, pooch'unuz tasmasını çekip çektiğinde basıncı azaltır.

Severiz Bu yastıklı yeleğin rahat olması ve ayrıca kullanımı kolay arka ve ön klipslerle donatılmış olması. Yansıtıcı çizgiler gece yürüyüşlerine fayda sağlar ve güçlendirilmiş dikiş dayanıklıdır ve uzun süre dayanır.


Sporn Dog Harness

SPORN Çekmesiz Köpek Koşum Takımı, Siyah, Küçük
 • MALZEME: Üstün kaliteli, sağlam, dayanıklı naylon ağdan yapılmıştır ...
 • ÖLÇÜMLER: Dayanıklı köpek koşum takımı, 8 inç uzunluğunda ...
 • OPTİMUM KONFOR: Çekmeyen örgü kayışımız toplam ...
 • UTMOST GÜVENLİK: Köpeğinizi hiçbir şey olmadan insanca kontrol etmek için tasarlandı ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Sporn tarafından 1992 eğitim koşum takımının tasarımından oluşturulan bu model, orta ila ağır çekişlerini yeterli göğüs dolgusu ile destekleyerek eğitimdeki köpekler için tasarlanmıştır. Naylon ağ, köpeğiniz için rahat ama nefes alabilir bir his yaratırken, nikel kaplama bağlantılar sahiplerin aradığı dayanıklılığı sunar.

Bu naylon ağa geri döndüğümüzde, elastik dokuma, eğitim sırasında en zorlu köpekleri bile barındıracak şekilde uzanır. Kayışlardaki dolgu, köpeğinizin rahatına da katkıda bulunur. Birden fazla ayarlama, bu koşum takımının güvenli bir şekilde kaymasını sağlarken rahat bir oturuş sağlar.

Severiz Sporn Harness'in bütçe dostu olduğunu. Esnek dokuma, eğitimdeki köpekler için mükemmeldir. Sırt klipsi, köpeğiniz boynunu ve sırtını çektiğinde naylon dokumaya dayanır. Alt göğüs bölümü de çeşitli vücut şekilleri için faydalıdır.


EcoBark Max Konfor ve Kontrol

Classic Dog Harness Yenilikçi Mesh Çekme Yok ...
 • KÜÇÜK KÖPEK DONANIMI: Oyuncak Cins için EcoBark Kırmızı Evcil Hayvan Yeleği Kuşakları ...
 • ÇEKMEZ VE BOĞULMA YOK: Yumuşak, nazik, nefes alabilen çift ...
 • ÇEVRE DOSTU - Güçlü Ultra Dolgulu Yelekler Geri Dönüşümlü Kayışlar içerir ...
 • GÜVENLİK STANDARDI: Yelek Koşumumuz, köpek ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Anında kalabalığı memnun eden renkli EcoBark Max, bol miktarda dolgu ve destek eklemek için çift gözlü bir tasarım kullandı. Özel dikiş, diğer yelek tasarımlarının yetersiz kaldığı yerlerde dayanıklılık sağlarken, özel toka çıtçıt da aynı şeyi yapar.

Bu yeleğin şekli, köpeğinizin boynunu ve üst göğsünü sıkıca sararken, tam oturması için alt tarafını sarar. Tasma arkaya takılır ve köpeğinizin zarar görmemesi için boyun örgüsünün rahatlığına güvenirken köpeğinizin çekilmesini sağlar.

Severiz EcoBark Max Comfort askı takımı, köpeğinizin göğsünün ön tarafındaki baskıyı azaltan rahat bir ağ ile tasarlandığından. Ayrıca inşa edilme şekli nedeniyle son derece dayanıklıdır.


Chai’s Choice En İyi Açık Hava / Macera Köpek Koşum Takımı

Chai's Choice En İyi Açık Hava Macera Köpeği ...
 • Şık, Dayanıklı, Çizilmez Oxford malzeme dış katman ...
 • Ergonomik Tasarım, takıp çıkarırken Kullanım Kolaylığı sağlar ...
 • Kayışları Ayarlamak İçin: Kayışları 'Truelove' Tokasından İtip Çekin…
 • Güvenlik Özellikleri arasında 3M Yansıtıcı malzemeli Naylon Dokuma yer alır ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Chai’s Choice'un boynundaki baskıyı ortadan kaldıran bu koşum takımı, baskıyı göğüslerinin ön kısmına yerleştirir ve tam dolgu ile gerginliği azaltır. Kullanılan malzemeler bu modeli hafif hale getirirken, Duraflex tokası bol miktarda dayanıklılık sağlar.

Birden fazla ayar noktası, bu koşumu Tazı da dahil olmak üzere çoğu ırk için mükemmel bir uyum haline getirir. Sevdiğimiz bir yönden, kritik alanlardan gelen baskıyı uzaklaştıran ve rahat bir basınç yükü oluşturmak için köpeğinizin çekme ağırlığını yeniden dağıtan kayışların yerleştirilmesidir.

Severiz Chai’nin dış mekan macera koşum takımı, özellikle uzun sırtları olan ırklar için özel olarak üretildi. Alt yaka, onu yavrularınız için rahat ve güvenli hale getirir. Birden fazla ayar noktası vardır, bu da onu tazılar büyüdükçe mükemmel hale getirir.


2 Tazı Tasarım Özgürlüğü

2 Tazı Tasarım Özgürlüğü Çekmesiz Tasmasız ...
 • Freedom Çekmesiz Kablo Demeti tasarımı, en aza indirir veya ortadan kaldırır ...
 • Kayışta yumuşak bir İsviçre kadife astarı var ...
 • Çok işlevli: Emniyet kemeri cesareti kırmak için kullanılabilir ...
 • Çekmeyi azaltır!
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Herhangi bir dolguyu ortadan kaldıran ve tasma fikrini yeniden icat eden 2 tazıdan gelen bu tasarım, aslında dev bir tasma benzeri koşum takımıdır. Basıncı daha iyi dağıtmak için eklenen bir naylon döngüye bağlı arka klipsli ön ve arka klipslere sahiptir.

Whole Dog Journal ve Veteriner Bilgi Ağı tarafından önerilen bu, olağanüstü bir eğitim koşum takımıdır. Kayışların tasarımı, çekme ve bükülmeden kaynaklanan baskıyı ortadan kaldırırken, iç kısımdaki yumuşak kadife astar ekstra rahatlık sağlar.

değişik erkek köpek isimleri

Severiz Hounds Freedom Harness'in ek bir konfor seviyesi ile dayanıklı bir tasarıma sahip olduğu. Dört bağlantı noktası, ayarlanabilirlik için mükemmeldir. Bu koşum takımı çiğnemeye karşı garantilidir ve ayarlanabilir ön ve arka klipsleri vardır. Bu, bütçesi olan herkes için harika bir seçimdir.


RUFFWEAR Web Master

Farklı bir anatomik tasarım sunan Web Master, standart iki yerine üç bantlı bir tasarım kullanır. İlki ön göğüs dolgusunu oluşturur, ardından köpeğinizin bacaklarının arkasındaki alt tarafa bağlanır. Üçüncü bir kayış, midenin hemen üzerine sabitlenir ve çekme basıncının rahatlamasını sağlar.

Tüm kayışlar ayarlanabilir, bu mükemmel bir şey, ancak bu ürünün benzersiz yönü, dolguya yaptığı vurgudur. İnanılmaz rahatlık için pedler alt tarafa, göğsün üzerine ve arkaya yerleştirilmiştir. Sırt klipsi ve tutacağı ile aynı zamanda mükemmel bir antrenör olur.

Severiz RUFFWEAR Web Master, çoğu RUFFWEAR ürününü yaptığımız gibi. Maksimum konfor için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır ve tamamen ayarlanabilir. Dayanıklı sırt klipsi ve eğitim / kılavuz sapı, köpeğinizi eğitmek için mükemmel hale getirir.


Sıkça Sorulan Sorular

Okurlarımızdan en iyi tazı koşum takımları hakkında sorular alıyoruz, bu nedenle aşağıdaki Q / A kılavuzu, yavru köpeğiniz için doğru uyumu bulma konusunda sahip olabileceğiniz tüm soruları çözmeye çalışır. Greyhound koşum takımları hakkında sitemizde en sık sorulan sorulardan bazıları burada.

S: Greyhound'umun bir koşuma ihtiyacı var mı?

C: Bir koşum takımı asla gerekli olmasa da, Greyhound gibi uzun ırklara ve diğer ırklara ve yapılara sundukları çeşitli faydalar vardır. Tazılar için fayda, çekme ve çekmenin neden olduğu basınç eksikliğidir.

Bu ani hareketler, köpeğinizin omurgasına ve iskelet sistemine zarar verme potansiyeline sahiptir. Ayrıca boğaz yaralanmasına da neden olabilirler. Emniyet kemerleri, rahat ve daha güvenli bir alternatif lehine tüm bunlardan kaçınmanıza izin verir. Emniyet kemeri bir gereklilik olmasa da tavsiye ediyoruz.

S: Hangi klips stilini satın alacağımı nasıl anlayabilirim?

C: Bu, köpeğinizin eğitim seviyesine, kendinizi en rahat hissettiğiniz yere ve köpeğinizin vücuduna bağlıdır. Göğüs kemikleri daha büyük olan köpeklerde genellikle ön kısmı açık olan bir arka klips gerekir. Uzun dikenleri olanlar tipik olarak sırt klipsli bir yelek gerektirir. Bununla birlikte, eğitimdeki köpekler, ön klipsden elde ettiğiniz ek kontrolden yararlanabilir.

Burada hiçbir cevap% 100 doğru değil. Sahibi olarak, yürüyüşleriniz sırasında ön klips çeşitlerini can sıkıcı bulabilirsiniz. Öte yandan, ek kontrolün keyfini çıkarabilirsiniz. Doğru klips stili hem siz hem de köpeğiniz için işe yarayan stildir.

S: Greyhound'umu doğru uyum için nasıl boyutlandırabilirim?

C: Bir koşum takımı için ölçüm yapmak göz korkutucu bir iştir, ancak değerli bir görevdir. Greyhound'unuzun boynunu ve göğsünü ölçerek başlayın. Bu ölçümler, tüm koşum takımlarının boyutlarıyla örtüşür, ancak boyutların markadan markaya değişebileceğini unutmayın.

Köpeğiniz tam boyutuna gelene kadar büyümesi için yer bırakmanıza da yardımcı olur. O zaman bile, daha büyük bir boyuta uyum sağlayan bir emniyet kemeri seçilmesi şiddetle tavsiye edilir. Bu şekilde, kilo alımı ve kış kürkünün yanı sıra konforu da ayarlayabilirsiniz.

S: Emniyet kemerinin çok sıkı mı yoksa çok gevşek mi olduğunu nasıl anlayabilirim?

C: Doğru ayarlamalar, köpeğinizin koşum takımının doğru şekilde çalışmasına izin verir. Mükemmel uyumu bulmak maalesef doğru bedeni satın almaktan daha zordur. Ancak çok gevşek olan bir koşum takımının tanımlanması kolaydır. Ya köpeğinizin vücudunun etrafında kayacak ya da dışarı çıkacaklardır.

Çok sıkı olanı belirlemek daha zordur. Başparmak kuralı, koşum takımının durduğu yerin altına iki parmağınızı yerleştirmektir. Yapamıyorsanız, çok sıkıdır. Daha fazlasını sığdırabilirseniz, o zaman çok gevşektir. Parmaklarınız rahatça oturuyorsa, mümkün olduğunca mükemmele yakın.

Son düşünceler

Tazı'nın vücudu, köpek dünyasında benzersizdir. Öyle ki bazıları onlardan çitaya benziyor. Bu şık görünümü korumak için, Tazıların bol miktarda egzersize ihtiyacı vardır. Bu nedenle, uzun boynunu destekleyen ve çoğu zaman inatçı doğalarına rahat bir çözüm ekleyen bir emniyet kemeri bulmak çok önemlidir.

Tazılar için en iyi koşum takımını bulmak her zaman kolay değildir, ancak evcil hayvanınızın uzun ömürlülüğü ve sağlığı için hayati bir unsurdur. Ancak Voyager köpek kayışının bu cins için ideal bir çözüm olduğunu düşünüyoruz. Rahat örgü kumaşı, çift D halkası tasarımı ve çeşitli ayarlamaları, onu her yürüyüşte güvenli ve tam oturmasını sağlar.

Yorumlar

Melodee
Bir sorum var - tazılar için en iyi koşum takımları için makalenizde Kırmızı çapraz koşum takmış mavi bir tazı fotoğrafı var ama bu konuda hiçbir bilgi verilmiyor. Bana bu koşum takımıyla ilgili ayrıntıları verir misin? Tazılarım için mükemmel olacağını düşünüyorum.
Kelly Wilson (Yazar)
Merhaba Melodee! Maalesef bu modelin hala satılıp satılmadığından emin değiliz. Önerdiğimiz en yakın şey, Tazılar için en iyi seçimlerimizden biri olan Chai's Choice olacaktır. Bu yardımcı olur umarım!