Avustralya Çoban Köpekleri İçin En İyi Köpek Yatakları: Kanepe, Yatak, Yükseltilmiş ve Daha Fazlası

Avustralya Çoban Köpekleri İçin En İyi Köpek Yatakları: Kanepe, Yatak, Yükseltilmiş ve Daha Fazlası

Kısaca Aussies veya Sheps olarak da bilinen Avustralyalı Çoban Köpekleri, neredeyse her zaman hareket halinde olan enerjik yavrulardır. İster çalışan bir köpek, ister bir aile hayvanı olsun, bu çalışkan köpek aktif bir köpektir. Bu, uyumanın ve pillerini şarj etmenin günlük rutinlerinin ayrılmaz bir parçası olduğu anlamına gelir. Ve yüksek kaliteli bir köpek yatağına ihtiyaç duymalarının birçok nedeninden sadece biri.

Ama bir köpek yatağını yüksek kaliteli yapan nedir? Ve rahat ve güvenli olması için hangi özelliklere ihtiyacı var? Bu Avustralya Çoban köpeği yatak kılavuzunda, tüm bunlara ve daha fazlasına bakıyoruz. Satın alma kılavuzumuzda neleri arayacağınızı ve kaçınacağınızı size göstermekle kalmıyor, aynı zamanda Avustralya Çoban Köpekleri için en iyi yataklardan bazılarını da öneriyoruz. Satın alma rehberimiz, köpeğiniz için en iyi yatağı bulmak için göz önünde bulundurmanız gereken her şeyi size sunar.Her Aussie köpeği farklıdır ve her köpek veya aile aynı gereksinimlere ve bütçeye sahip değildir. Bu nedenle, piyasayı taradık ve her biri farklı Avustralyalıların ihtiyaçlarına uygun geniş bir yatak yelpazesi önermek için tüm zaman alıcı araştırmaları tamamladık. Size ve yavru köpeğinize en uygun olanı bulmak için her incelemeyi okuyun. Hadi daha yakından bakalım.

Bir Bakışta: Avustralyalı Çoban Köpekleri İçin Favori Yataklarımız

 Bolster'ların yanı sıra
Chewy'de Görüntüle
 Frisco Yatak
Chewy'de Görüntüle
 K&H Evcil Hayvan Ürünleri Orijinal Karyola Yükseltilmiş
Chewy'de Görüntüle İçindekiler
 1. Satın Alma Rehberi
 2. Avustralya Çobanları İçin En İyi Yataklar
 3. Kanepe
 4. Yatak
 5. yükseltilmiş
 6. Bonus Yatak
 7. Son düşünceler

Satın Alma Rehberi

Bu bölüm, harika Aussie'niz için en iyi yatağı bulmanız için bilmeniz gereken her şeyi size gösterdiğimiz yerdir. Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, Avustralya Çobanları ciddi şekilde aktif köpeklerdir, bu yüzden onların dinlenme zamanı sağlıkları ve mutlulukları için çok önemlidir. Ve kaliteli bir yatak olmadan kaliteli bir dinlenme geçiremezler. Yorgun derzlerinin, yalnızca dolar mağazalarından aldığınız ince tüylerle değil, kaliteli malzemelerle ekstra desteğe ihtiyacı vardır.

Avustralya Çobanları orta boy köpeklerdir tipik olarak 40 ila 65 pound ağırlığındadır. Bu genellikle orta veya büyük boy bir yatağa ihtiyaç duydukları anlamına gelir. Ancak, farklı markaların dikkate alınması gereken farklı boyutlara sahip olduğunu unutmayın. Ayrıca, ister iç ister dış mekan kullanımı olsun, köpeğinizin hangi pozisyonda uyuduğunu ve daha birçok faktörü göz önünde bulundurmalısınız. Düşünmeniz gereken tüm hususlara daha yakından bakalım.Satın Alma Nedeni

İlk olarak, düşünün neden Aussie'niz için bir yatak alıyorsunuz? . Geceleri uyumak için ana yatakları mı olacak? Yoksa seyahat için bir yatak mı yoksa sahilde günler mi? Bu yatağın kullanım amacı, ihtiyacınız olan yatak tipini ve özelliklerini belirlemenize yardımcı olur. Köpek yatakları tipik olarak, hepsi farklı amaçlara sahip olan üç kategoriye ayrılır; kanepe, şilte ve yükseltilmiş. İçine sığacak bir yatak arıyorsanız onların sandığı , boyutların eşleştiğinden emin olmalısınız.

Eski bir yatağın yerini alacak bir yatak arıyorsanız, beğendiğiniz ve beğenmediğiniz özellikleri göz önünde bulundurun. Kendinize sorun, ne c BİR geliştirilecek mi? Yeni bir yatak bulmanıza ve kaçınılması gereken özellikleri belirlemenize yardımcı olması için cevapları kullanın. Köpeğiniz için doğru yatağı seçmek önemli bir karardır, bu yüzden neye ihtiyacınız olduğunu anlamaya değer.

Beden ve Uyku Pozisyonu

Avustralya Çobanlarının çoğu 40 ila 65 pound ağırlığındadır ve genellikle 18 ila 23 inç boyundadır. Ancak yatak söz konusu olduğunda ağırlıkları çok önemlidir. Çoğu yatak farklı boyutlarda gelir ve çeşitli ağırlık limitlerine sahip, bu nedenle köpeğiniz için en iyi boyutu bulmak çok önemlidir. Güvenliği için, bir yatak satın almadan önce daima köpeğinizi tartın.sen de yaparsan yardımcı olur Avustralyalınızın nasıl uyumayı sevdiğini düşünün. İnşallah gözleri kapalı! Ancak bazı köpekler top gibi kıvrılmayı sever, bazıları ise başını bir yastığa koymayı sever. Diğerleri uzanmayı ve mevcut alanın her santimini kullanmayı veya uzuvları yanlardan sarkan şekilde uyumayı sever. Farklı yatak tipleri, farklı uyku pozisyonlarına uygundur. Yavru köpeğinizin nasıl uyumayı sevdiğinden emin değilseniz, onu birkaç gün izleyin.

Yaş

Başka bir husus, Sheps yaşınızdır. Eğer yavrularsa, daha küçük bir yatak düşünebilirsiniz çünkü tam boy bir yetişkin yatağı onlar için çok büyük ve rahatsız olabilir. Yavru köpekler genellikle yıkıcıdır, bu nedenle çiğnemeye dayanıklı seçenekler isteyebilirsiniz. Temizlemesinin kolay olması ve sıvılara karşı dayanıklı olması da onları yeniden düzenlerken çok önemlidir. Makinede yıkanabilir kılıfları arayın.

Yetişkin Avustralyalıların, onları yerden uzak tutacak kadar kalın, tam boy bir yatağa ihtiyacı vardır. Kıdemli Sheps ihtiyacı ağrıyan eklemlerini destekleyen rahat bir yatak. Seçtiğiniz yatağın temizliği yine de kolay olmalıdır çünkü yetişkin Avustralyalılar her zaman maceracıdır ve kirlenirler. ılımlı kesiciler . Ve daha yaşlı Shep'ler idrar kaçırma sorunlarına eğilimlidir.Sağlık kaygıları

Avustralya Çobanları nispeten sağlıklı ırklardır, ancak kalça ve dirsek displazisi . Yavru köpeğiniz şu anda bu koşullardan muzdarip olmasa da, daha sonraki bir tarihte yaşayabilir. Ayrıca, ne kadar aktif oldukları göz önüne alındığında, tam bir dinlenme için yüksek kaliteli ve konforlu bir yatak şarttır. Yatağın onlar için kolayca erişilebilir olması gerekir. , özellikle yaşlı köpekler veya bir yaralanmadan kurtulanlar için.

Konfor

Seçtiğiniz yatak rahat olmalıdır. Aksi takdirde, köpeğinizin onu kullanmayacağına en düşük dolarınıza bahse girebilirsiniz. Uyku tarzlarına uygun olmalıdır. Örneğin, yayılmayı seviyorlarsa şilte tarzı bir yatak en iyi seçiminizdir. Ya da kafalarını dinlendirmek istiyorlarsa kanepe tarzı bir yatak en iyi seçenektir. ile yapılmış yüksek kaliteli bir yatak seçin. ortopedik veya hafızalı köpük sentetik dolgulardan daha çok çalışkan derzler için çok daha destekleyici olduklarından tercih edilirler.

Malzemeler

Avustralya Çobanları eğlenceli ve fasulye doludur ve yuva yapma davranışlarıyla tanınırlar. Bu, seçtiğiniz yatağın sağlam olması ve kazmaya ve yoğun kullanıma dayanması için naylon veya kanvas gibi sert malzemelerden yapılmış olması gerektiği anlamına gelir. Yapıştırılmış paneller yerine dikişli panellere sahip yataklar arayın, çünkü bunlar çok daha sağlamdır. Çok az yatak çiğnenebilir veya yırtılmaz veya ömür boyu garantilidir, ancak eğer öyleyse, genellikle önemli bir fiyat etiketi ile gelirler. Ama ne kadar süre dayandıkları düşünülürse, onlar bütçeniz izin veriyorsa genellikle para için iyi bir değerdir BT.

Temizleme yeteneği

Avustralyalılar maceracıdır ve pençeleri sonsuza kadar çamurlanır, bu da yataklarının hızla kokabileceği anlamına gelir. Bu nedenle temizlemesi kolay bir köpek yatağı seçmek çok önemlidir. Makinede yıkanabilir, çıkarılabilir örtüleri olan yatakları arayın. Bazı yataklar, köpüğü sıvılardan ve kirden koruyarak ömrünü uzatan su geçirmez veya dayanıklı kılıflara sahiptir.Bütçe

Yüksek kaliteli bir yatak seçmek çok önemlidir, ancak bir tane bulmak için bankayı kırmanıza gerek yoktur. Fakat, bütçe mağazalarından ucuz yataklardan kaçınmak en iyisi olur veya ince bir dolgu tabakasından yapılmış dayanıksız olanlar. Rahat veya destekleyici olmaları pek olası değil ve muhtemelen sezonu atlatamayacaklar. Bütçeniz ne kadar büyük olursa, daha uzun süre dayanan daha kaliteli bir yatak bulma olasılığınız o kadar artar.

Avustralya Çobanları İçin En İyi Yataklar

Her Avustralyalı Çoban farklıdır, bu yüzden Göz önünde bulundurmanız için çok çeşitli köpek yatakları seçtik. Avustralyalınızın bir yataktan ihtiyacı olan her şeyi almasını ve sizin de paranızın karşılığını almanızı sağlamak için dengeli bir kaliteye ve bütçeye sahibiz. Satın alma kılavuzundaki tüm hususları hatırlayın ve favori yataklarımıza bakın.

Kanepe

Bir çekyat aynı zamanda bir destek yatağı olarak da bilinir. Destek yatakları, köpeğinize baş ve boyun desteği sağlayan yükseltilmiş kenarlara sahiptir. Ayrıca birçok köpeğin doğal olarak arzuladığı barınak ve koruma sağlarlar. Bazı yatakların her yerinde destekler bulunurken, diğerlerinin yalnızca birkaç yükseltilmiş kenarı vardır. İşte Avustralyalılar için en iyi çekyatlarımız.

Serta Ortopedik Yastık Karyola

 Serta Ortopedik Yastık Karyola
 • ABD'nin 1 numaralı yatak şirketi Serta tarafından yapılmıştır.
 • Kalın dört inçlik ortopedik taban.
 • Ağrıyan eklemleri yatıştırmak için yumurta kasası teknolojisini kullanır.
 • Destek ve güvenlik için ekstra yüksek destekler.
 • Kılıf makinede yıkanabilir ve üç renkte sunulur.
 • ABD'de üretilmiştir.
Chewy'de Görüntüle

Bu kanepe tarzı yatak, ülkenin en popüler yatak şirketi olan Serta tarafından yapılmıştır. Sevgili evcil hayvanlarımızın kullandığımız aynı gelişmiş rahatlatıcı, destekleyici malzemeleri hak ettiğine inanıyorlar. Taban dört inç kalınlığındadır ve ortopedik yumurta kasası teknolojisi kullanılarak yapılmıştır. Yumurta kasası köpüğü, aktif yavru köpeğiniz için gerekli olan çalışkan ve yorgun eklemleri destekler ve rahatlatır. Aynı zamanda ağrılı noktaları da önler.Bu yatak, baş ve boyun desteğini ve ekstra güvenliği tercih eden köpekler için mükemmel olan üç adet ekstra yüksek desteğe sahiptir. Uyuma yüzeyi, burun ve patileri rahatlatan kapitone yumuşak pelüş malzemedir. Ön taraf açıktır ve yaşlı köpekler veya bir yaralanmadan kurtulanlar için erişilebilir hale getirir. Kılıf çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir, üç nötr renkte mevcuttur.

Severiz bu yatağın Amerika'nın 1 numaralı yatak firması Serta tarafından aynı teknoloji ve kalitede üretildiği. Yani Shep'iniz için en kaliteli olduğunu biliyorsunuz.

Midwest Ortopedik Destek Yatağı

 Midwest Ortopedik Destek Yatağı
 • Eklemleri desteklemek için terapötik ortopedik köpükten yapılmıştır.
 • Baş desteği için sürekli ve yüksek oranda destekli bir kenara sahiptir.
 • Önünde kolay erişim penceresi vardır.
 • Kılıfın çıkarılması ve makinede yıkanması kolaydır.
 • Ayrıca köpüğü sudan, lekelerden ve kokulardan koruyan teflon kaplıdır.
 • Kapak şık bir geometrik baskıya sahiptir.
Chewy'de Görüntüle

MidWest, yüksek kaliteli köpek yatakları üreten tanınmış bir markadır. Bu seçenek, bir sürekli destekli tarafı olan oval şekilli bir yataktır. Bu, bir yandan diğer yana sallanmayı ve dönmeyi seven, baş ve boyun desteğine ihtiyaç duyan köpekler için idealdir. Kolayca girip çıkabilmeleri için ön kısımda kolay erişim için alçaltılmış bir pencere vardır. Uyku alanı, Aussie'nizin sakinleştirici ve rahat bulacağı süper yumuşak bir polar astardır.Kalın taban, aktif eklemleri rahatlatan ortopedik yumurta kasası köpüğü kullanır. Kapak, kolay temizlik için çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir. Ayrıca köpüğün korunmasına yardımcı olmak için suya, lekeye ve kokuya dayanıklı hale getiren Teflon kaplıdır. Boyut tablosuna göre, çoğu Avustralyalı için en iyi boyut 41 inçtir, ancak küçük Avustralya Çobanları 35 inç seçeneğini tercih edebilir.

Severiz Bu yatağın kalite ve stili geometrik desenli kılıfıyla bir araya getirmesi, modaya uygun köpekler ve sahipleri için mükemmeldir.

FurHaven Soğutma Jeli Destek Yatağı

 FurHaven Soğutma Jeli Destek
 • İki tarafı takviyeli şezlong tarzı yatak.
 • Köpeğinizi serin tutmak için soğutma jeli köpük tabakasına sahiptir.
 • Şilte tıbbi sınıf destekleyici köpükten yapılmıştır.
 • Uyku yüzeyi peluş dalgalı suni kürkle kaplıdır.
 • Kılıf çıkarılıp makinede yıkanabilir.
 • Birkaç boyut ve renkte gelir.
Chewy'de Görüntüle

Soğutma jeli aşılanmış katman sayesinde bu yastık yatağı, özellikle sıcak aylarda ısınan ve rahatsız olan köpekler içindir. Basınçla etkinleştirilen jelle aşılanmış köpük, ısıyı yüzeyden uzaklaştırarak uyku yüzeyini bir ila iki derece daha serin tutar. Jel tabakasının altında, daha fazla dinlendirici uykuyu destekleyen tıbbi sınıf bir köpük taban bulunur.

sibirya kurdu kırması

Bu, iki tarafı yükseltilmiş, şezlong tarzı, 'L' şeklinde bir yataktır. Bu, baş ve boyun desteğini tercih eden ve kısıtlanmadan esnemeyi seven köpeklere hitap eder. Kenarlar ekstra rahatlık için kadifemsi ve uyku yüzeyi ultra yumuşak bir malzemedir. Kılıf çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir, bu da temizliği çok kolaylaştırır. Bir Avustralyalı için en iyi beden, büyüklüklerine ve tercihlerine bağlı olarak büyük veya jumbodur.Severiz Bu yatağın, uyurken serin kalmayı seven Avustralyalılar için harika olan, basınçla etkinleştirilen jel aşılanmış bir hafızalı köpük içerdiğini.

Yatak

Şilte tipi yataklar, tıpkı bir şilte gibi düz olan basit yataklardır. Kenarları yükseltilmiş değildir ve kalındır, bu da basit bir rahatlık sağlar. Yataklar, bir sandık içine girmek veya uzuvlarını esnetmeyi seven Avustralyalılar için en iyi seçimdir. Şilte tarzı yataklar, daha kolay erişime ihtiyaç duyan yaşlılar veya yaralı Avustralyalılar için de idealdir. Avustralyalı Çobanlar için en sevdiğimiz şilte tarzı yataklarımıza bakalım.

Frisco Ortopedik Peluş Yatak

 Frisco Ortopedik Peluş Yatak
 • Süper kalın beş inçlik ortopedik taban.
 • Nihai konfor için parçalanmış hafızalı köpükten yapılmıştır.
 • Uyku yüzeyi peluş malzemeden yapılmıştır.
 • Dokulu kılıf makinede yıkamak için çıkarılabilir.
 • Süper basit, sorunsuz tasarım.
 • Çeşitli boyutlarda ve renk seçeneklerinde mevcuttur.
Chewy'de Görüntüle

Frisco, kalite ve satın alınabilirliği bir araya getirmesiyle tanınan Chewy's markasıdır. Bu basit şilte, nihai konfor için parçalanmış hafızalı köpükle doludur ve ağrılı noktaları önlemek için hava sirkülasyonu sağlar. Yavru köpeğinizin öğleden sonra esnemesine ve uyumasına izin vererek, beş inçlik rahat köpüğe batar. Aynı zamanda uygun boyutta kasalara sığar ve sandık eğitimi almış Avustralyalılar için mükemmel bir seçimdir.

Uyku alanı yumuşak ve pelüş bir malzemedir ve dış kabuk, sert, dokulu kanvas tarzı bir malzemeden yapılmıştır. Çıkarılabilir kılıf makinede yıkanabilir, böylece taze ve temiz tutabilirsiniz. Şık bir geometrik seçenek de dahil olmak üzere çeşitli renklerde sunulur. Çoğu Avustralyalı için en iyi beden, uyku tarzlarına bağlı olarak x-large veya xx-large'dir.

Severiz Bu yatağın beş inçlik destekleyici köpük sunması, onu Aussie'nizin batması için bu listedeki en kalın yatak haline getiriyor.

FurHaven Ultra Peluş Yatak

 Furhaven Çift Kişilik Yatak
 • Dinlendirici bir uyku için ortopedik yumurta kasası köpüğünden yapılmıştır.
 • Boğaz lekelerini önlemek için hava sirkülasyonunu arttırır.
 • Malzeme süper yumuşak ve sevimli.
 • Tırmanması ve inmesi kolaydır.
 • Çıkarılabilir kılıf makinede yıkanabilir.
 • Çeşitli boyutlarda ve nötr renklerde gelir.
Chewy'de Görüntüle

Burada başka bir FurHaven yatağımız var, bu sefer sade, gösterişsiz, dikdörtgen bir şilte. Aussie'niz için hangi boyutu seçtiğinize bağlı olarak, Aussies ve onların meşgul eklemleri için yeterince kalın olan üç veya dört inçlik bir tabana sahiptir. Aynı zamanda yaşlı veya yaralı köpekler için yeterince düşüktür. Çoğu Avustralyalı için en iyi beden büyüktür, ancak bazı daha büyük yavrular bir jumbo bedenle daha iyi durumda olabilir.

Yatak, artritik köpeklere ekstra destek ve daha dinlendirici bir uyku sağlayan yumurta kasası ortopedik köpük kullanır. Artan hava sirkülasyonu ağrılı noktaları da önler. Kolay temizlik için kılıfını açıp makinenize koyabilirsiniz. Bu yatak ayrıca üç nötr renk seçeneğiyle gelir.

Severiz Bu yatağın lüks bir his ve dinlenme için ultra peluş, sevimli bir uyku yüzeyi vardır.

Brindle Su Geçirmez Ortopedik Yastık

 Brindle Su Geçirmez Ortopedik Yastık
 • Dört inçlik yüksek yoğunluklu destek köpüğü ve hafızalı köpük.
 • Malzeme yumuşak ve kadife benzeridir.
 • Köpük, uzun ömürlülüğü artıran su geçirmez bir astar ile korunmaktadır.
 • Güvenlik için kaymaz tabana sahiptir.
 • Kılıf çıkarılıp çamaşır makinesine atılır.
 • Birden fazla boyutta ve renkte mevcuttur.
Chewy'de Görüntüle

Brindle bu yatağı basit stil ve işlevsellik göz önünde bulundurarak yarattı. Köpüğü sudan, lekelerden ve kokudan koruyan bir iç astar içerir. Bu, sonsuza kadar çamurlu ve ıslanan maceracı Avustralyalılar için mükemmel bir özellik. Aynı zamanda hayatınızı kolaylaştırır, bu nedenle sadece kılıfı makinede yıkamanız yeterlidir. Yatağın alt kısmında, köpeğinizin güvenliği için önemli olan kaymaz bir yüzey bulunur.

Yatağın kendisi iki kat köpük içerir. Üst katman, köpeğinizin içine batabileceği yumuşak, ortopedik hafızalı köpüktür ve alt kısım, yüksek yoğunluklu destekleyici bir katmandır. Birlikte, yavru köpeğinize baskı noktalarını azaltan dört inçlik destek sağlarlar. Yatak aynı zamanda dayanıklı olan yumuşak bir kumaşla kaplanmıştır ve çeşitli renk ve boyutlarda gelir. Çoğu Sheps için en iyi boyut orta seçenektir.

Severiz Bu şilte tarzı yatağın, hafızalı köpüğü korumak ve daha uzun süre daha taze ve temiz kalmasını sağlamak için su geçirmez bir iç astarı vardır.

Komik Bulanık Okyanus

 Komik Bulanık Okyanus
 • Dokunmak için harika.
 • Yüksek sekme köpüğü ile yastık tasarımı.
 • Güvenlik gizli fermuar.
 • Yıkanabilir kılıf
 • Kaymaz alt.
 • Daha büyük yavrular için büyük boyutta gelir.
Siteyi ziyaret et

Funny Fuzzy'den gelen bu köpek yatağı, Aussie'nize okyanus tatili hisleriyle rahatlamak için serin bir yer sağlar. Rahat ve destekleyici olan kalın köpükten yapılmıştır. Kılıf fermuarlıdır ve makinede yıkanabilir. İki renk seçeneği vardır, ancak her ikisi de deniz gibi dalga tasarımına sahiptir.

Severiz başlarını dinlendirmek için bir yan yastığa sahip olduğunu ve boyutları olan geleneksel köpek yatağınız olmadığını. Avustralyalınız yana devrilebilir ve yayılabilir. Üç boyutta mevcuttur, ancak bu cinsin muhtemelen daha büyük bir boyuta ihtiyacı vardır.

yükseltilmiş

Yükseltilmiş köpek yatakları yerden yükseltilir. Uyku yüzeyi, taşınabilirlikleri sayesinde dış mekan kullanımı veya seyahat için harika olan ayaklara oturur. Yükseltilmiş tasarım, hava sirkülasyonunun onları daha sıcak aylarda daha serin tutması anlamına gelir. İşte Aussies için en yüksek köpek yataklarımız.

K&H Evcil Hayvan Ürünleri Yükseltilmiş Yatak

 K&H Evcil Hayvan Ürünleri Orijinal Karyola Yükseltilmiş
 • Hava sirkülasyonu sağlamak için basit yükseltilmiş yatak.
 • Yıkanabilir, suya dayanıklı denye kumaş kaplamaya sahiptir.
 • Fileli merkez nemi, küfü ve bakterileri uzaklaştırır.
 • Aletsiz montajı kolaydır.
 • İç mekan, dış mekan ve seyahat kullanımı için harika.
 • Geniş bir aksesuar yelpazesi ekleyebilir.
Chewy'de Görüntüle

K&H Pet Products, bu basit yükseltilmiş yatağı iç ve dış mekan kullanımı için tasarladı. Ve montaj için alet gerektirmediği için seyahat etmek için de harikadır. Metal çerçeve, Aussie'niz için yeterince sağlam olan 200 pound'a kadar köpek ağırlığına dayanabilir. Yerden yedi inç yükseltilerek, hava sirkülasyonunun yavru köpeğinizi serin tutmasına izin verirken, tırmanması ve inmesi kolay olmaya devam eder.

Ağır denye kumaşın temizlenmesi kolaydır ve nemi, küfü, küfü, bakterileri ve kokuları uzaklaştırır. Ayaklar, yatağı yerinde tutan ve yüzeyleri çizmesini engelleyen kauçukla kaplıdır. Bu yatak ile özelleştirilebilir gölgelik Aussie'nizi güneşten ve ekstra rahatlık için yastıklı astarlardan uzak tutmak için. Ayrıca yedek kapaklar da satın alabilirsiniz, bu da çerçeveyi ömrü boyunca tutabileceğiniz anlamına gelir.

Severiz Bu yatak, gölgelik veya yastık (ayrı olarak satın alınır) gibi çok çeşitli aksesuarlarla gelir, böylece onu tam ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz.

Gen7Pets Yükseltilmiş Karyola

 Gen7Pets Yükseltilmiş Karyola
 • Yerden yedi inç yükseltildi.
 • Baş desteği ve güvenlik için bir arka panele sahiptir.
 • File dinlenme alanı, yumuşak veya sıkı bir uyum için ayarlanabilir.
 • Seyahat ve depolama için hızlı geçmeli tasarım.
 • Metal çerçeve 90 pound'a kadar taşıyabilir.
 • Çelik çerçeve ayrıca ekstra dayanıklılık için toz boya ile kaplanmıştır.
Chewy'de Görüntüle

Bu yatak, yükseltilmiş tasarımı destekli yan taraflarla birleştirerek yerden yüksekte olmayı seven ancak yine de baş ve boyun desteğine ihtiyaç duyan Avustralyalılar için mükemmel bir seçenek haline getiriyor. Yükseltilmiş taraf ayrıca köpeğinizi rüzgardan korur, bu dış mekan kullanımı için mükemmeldir ancak gerekmediğinde aşağı itilebilir. Yerden yedi inç yükseltilerek erişilebilir hale getirilir. Çelik çerçeve, paslanmayı önlemek ve onu elementlerden korumak için toz boya ile kaplanmıştır.

Fileli malzeme, havanın köpeğinizde dolaşmasına izin vererek cilt tahrişine ve sıcak noktalara neden olabilecek su birikintisi ve ter sunar. Çift dikişli tasarım, malzemeyi sağlam kılar, ancak yavru köpeğinizin ne kadar sıkı ya da gevşek olmasını tercih edebilirsiniz. Kullanışlı geçmeli tasarımı sayesinde saklaması ve kurması kolaydır, bu nedenle seyahat için de idealdir.

Severiz Bu yükseltilmiş yatak aynı zamanda Avustralyalınıza baş ve boyun desteği, barınak ve rüzgarlardan koruma sağlayan katlanabilir destekli bir kenara sahiptir.

Frisco Yükseltilmiş Yatak

 Frisco Çelik Çerçeveli Yükseltilmiş
 • Sağlam çelik çerçeve, uzun ömür için toz boya ile kaplanmıştır.
 • Güvenlik için kaymaz ayaklara sahiptir.
 • Nefes alabilen malzemenin yıkanması kolaydır.
 • Kumaş sıkıdır ve şeklini iyi korur.
 • Montajı kolaydır.
 • Bazı köpekler ve alanlar için daha iyi olan önceki seçimlerden daha yüksek yükseklik.
Chewy'de Görüntüle

Bu da başka bir Frisco yatağı ama bu kez ihtiyacınıza göre iç ve dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Yerden sekiz inç'in biraz altında yükseltildi, bu da onu en yüksek seçenek haline getiriyor, bu da bazı köpekler veya dış mekanlar için daha iyi. Çerçeve, seçtiğiniz boyuta bağlı olarak 85 pound'a kadar köpek ağırlığını taşıyabilen sağlam çeliktir. Çerçeve de paslanmayı önlemek için toz boya ile kaplanmıştır.

Kumaş dayanıklıdır ve PVC kaplıdır, bu da onu uzun ömürlü kılar. Nefes alabilir, yani hava köpeğinizin içinde dolaşarak onu serin ve rahat tutabilir. Ancak aynı zamanda sıkıdır ve birçok düşük kaliteli yatağın aksine uzun süreli kullanımdan sonra sarkmaz. Malzemenin temizlenmesi de kolaydır. Çerçeve, Aussie'nizi sabit tutan kaymaz ayaklara sahiptir. Shep'iniz için en iyi boyutlar orta veya büyüktür.

Severiz Bu yatağın çok çeşitli renk ve boyutlarda olması, Aussie'niz için en iyi seçeneği bulmanızı kolaylaştırır.

Bonus Yatak

Snoozer Evcil Hayvan Ürünleri Cosy Cave

 Snoozer Klasik Rahat Mağara
 • Koruma ve güvenlik için bir kapüşona sahiptir.
 • Peluş Sherpa malzemeden yapılmıştır.
 • Mikro süet kılıf makinede yıkanabilir.
 • Davlumbaz, istenirse sert olması için bir iç boruya sahiptir.
 • Birden fazla boyut ve renkte gelir.
 • Abd'de üretilmiştir.
Chewy'de Görüntüle

Bu bonus yatağın bir başlığı vardır, bu nedenle Avustralyalınızın tek yapması gereken katmanların arasına girip dinlenmektir. Artık yuva yapmak ve etrafta battaniye kovalamak yok. İç kısım, onları sıcak ve rahat tutan peluş Sherpa malzemesidir ve dış kabuk yumuşak mikro süettir. Taban dört inç uzunluğundadır, bu nedenle kalın ve destekleyicidir. Ayrıca kokuyu kontrol etmeye ve böcekleri kovmaya yardımcı olan sedir içerir.

Kaputun, sağlam ve açık kalmasını sağlamak için jantın içine yerleştirilmiş plastik bir tüpü vardır. Ancak, yavru köpeğiniz kapüşonun gevşek olmasını tercih ediyorsa, bunu çıkarabilirsiniz. Boyutlandırma talimatlarına göre, bir Avustralyalı için en iyi boyut, boyutlarına bağlı olarak ya büyük ya da ekstra büyüktür. Dekorunuza uyacak şekilde birden fazla renkte gelir. Kapak, makinede basit yıkama için çıkarılabilir. Sadece iç lastiği çıkardığınızdan emin olun.

Severiz Bu sıcacık mağara, ekstra bir uyku için kendilerini battaniyelerin altına gömmeyi seven Avustralyalılar için harika bir seçim.

Son düşünceler

Dinlenme zamanı, çalışkan ve enerjik Avustralyalınız için çok önemlidir, bu nedenle onlar için yumuşak ve destekleyici bir yatak bulmak çok önemlidir. Ancak uygun, yüksek kaliteli bir köpek yatağı seçmek zordur. Ancak yukarıdaki önerilerimiz sayesinde, her Avustralyalı ve ev sahibi için bir şeyler vardır. Satın alma kılavuzundaki tüm hususları hatırlayın ve Avustralyalı Çoban köpeğiniz için orada en iyi yatağı bulacaksınız.

Yorumlar