Köpekler İçin 300'den Fazla Kurt İsmi: Erkekler ve Dişiler İçin Alfa Köpek İsimleri

Köpekler İçin 300'den Fazla Kurt İsmi: Erkekler ve Dişiler İçin Alfa Köpek İsimleri

aranıyor mükemmel kurt ismi yeni tüylü arkadaşına vermek için? Alman Çoban, Sibirya Husky ve Alaskan Malamute'un en yaygın olanları olduğu, kurt görünümüne sahip bir dizi ırk vardır. Birçok insan için mücadele Sibirya kurdu adını verin ya da bul Alman Çobanları için mükemmel bir isim. Bazıları için kurt-köpek karışımlarını bile adlandırmak zor olabilir.

Bu, birçok insanın kendi işine dönmesine yol açar. kurtlar hakkında en sevdiğim edebi eser , ya da 'kurt' kelimesinin diğer dillerde nasıl görünebileceğini bulma. Köpeğinize görünüşüne göre isim vermek yaygın bir temadır ve birçok köpek sahibi büyük köpek sahipleri davayı takip etme eğilimindedir .eğer bir kurt görünümlü köpek , aşağıda bulacaksınız 300'den fazla farklı adlandırma fikri köpek arkadaşınız için mükemmel takma adı bulmanıza yardımcı olmak için. Unutmayın, yavru köpeğinizin ilk günden itibaren bir isme ihtiyacı yoktur. Biraz zaman ayırabileceğiniz bir şey. Acele veya stresli hissetmeyin. Kurt görünümlü yavrular için en sevdiğimiz köpek isimlerine bakalım.

İçindekiler

Kızılderili Kurt Köpeği İsimleri

İnsanlar genellikle kurtları Kızılderili kültürüyle ilişkilendirir. Yerli Amerikalılar, geleneksel durumlarda kurt sembolizmini çok kullanırlar. Wolf Song of Alaska'ya göre, Yerli Amerikalılar kurtlar güçlüdür ve genellikle onları şifa törenlerinde kullanırlar. Kurtla aralarında bir bağ hissederler çünkü onlar ve kurtlar ailelerini korumak için güçlü bir içgüdüye sahiptirler. Yerli Amerikalılar ayrıca onlara avlanma yeteneklerinden dolayı saygı duyar ve bölgelerini savunma konusundaki güçlü iradelerini onurlandırır.Erkek

Dişi

AchackNokosiAmaKime
takasNeyseamarogAyrıca
animoshShunkahabeyaBoyut
HonanSinapuDakotaLelu
tatlımTaymahemeneMaiyun
KurukTekonBuradaSinapu
lokwaTonkaHoniahakatala
mikoTelKemeyansa

Kurt Anlamına Gelen Köpek İsimleri

Köpeğinizin isimlendirilmesinde gerçek olmak istiyorsanız, diğer dillerden ödünç almaya karar verebilirsiniz. “Kurt” kelimesine tamamen farklı sesler veren birçok farklı dil var. Aşağıda, her biri benzersiz güzellikte bir köpek ismi yapabilen farklı dillerde 'kurt' demenin en sevdiğimiz yolları verilmiştir.

üniseks

akasyayunusrafeülfred
AdawolfEdonRalphUlmer
AdolfaEyolfRandallUlrich
adoffKurtRandolphKurt
amarogFenrisRaoulkurtlar
AmarukGorgrudolfinsanlar
AmouxGunnolfRolfdudaklar
BardawulfkurtyuvarlanmakWörgen
beowulfKurtRuloKurt
BorisLeloorudikurt çetesi
bastonKurtrudolfwolfram
değiştirmeLupusSkollWolfrik
ChannonMaccontalaKurt
ConanOdolfTamaskakurtlu
ConneryokamitaşaWoolsey
ConnorGörmekUlfWulfgar

Coğrafi Kurt Köpek İsimleri

Coğrafya, bir kurt köpeğine uyan bir dizi isim sunabilir. Kurtların geldiği yere uygun isimlerle gidebilirsiniz. Doğal yaşam alanları Alaska, Kuzey Kutbu, Kanada, Meksika, güneybatı ABD, Büyük Göller bölgesi ve Rocky Dağları'dır.

Ziyaret ettiğiniz veya kalbiniz için değerli olan yerlerin adlarını seçebilirsiniz. Bazı coğrafi isimler, sizde uyandırdıkları ve köpeğinizi düşünmenizi sağlayan duygudan da gelebilir.alman kurdu ömrü

Erkek

Dişi

AlaskaFranklinArlingtonsavana
artikGeorgeBerlinSidney
BrooksHoustonKanadatahoe
CharlestonErihaKarolinatundra
KolombKodiakCheyenneVirjinya
DenverLondraKristaltekerlekli
DiegoMemphisDakotaWatsons
TozluOmahaDixieıslık
çakmaktaşıKayalıkParisWyoming
OrmanvegasŞaka yapmak

Doğa Temalı Kurt İsimleri

Doğanın güzelliği her yanımızdadır ve kurtlar da bunun bir parçasıdır, bu yüzden bunu yansıtan bir isim seçmek isteyebilirsiniz. Ağaç isimlerinden astrolojik isimlere kadar her şeyi kullanabilirsiniz. Yavru köpeğinize bir yıldızdan sonra veya güzel bir kaya türünden sonra isim vermeye karar verirseniz, aşağıdaki isimlerin çoğu kurt köpeğinize uygun olabilir.

Erkek

Dişi

meşe palamuduMeşesuZambak
MaviÇamTitrek kavakAkçaağaç
UçurumkamışSonbaharAy
EvrennehirkoyKabak
EverestKayalıkSediradaçayı
TilkiGölgePapatyaSahil
kara lahanaToplantıRezeneKar yağışlı
YaprakGök gürültüsüeğreltiotuYıldız
ŞimşekOrmanİrisFırtına
semendervahşiArdıçYaz

Wolfy Mitolojik Köpek İsimleri

Mitoloji bize tanrılar ve tanrıçalar hakkında inanılmaz hikayeler sunar. Hayranlık uyandıran işler yapan ve diğer dünyaya ait niteliklere sahip insanlardan bahsediyorlar. Onlar mirası olan kahramanlardır. Pek çok kurt köpeği sahibinin yeni aile üyelerine bir isim bulmak için mitolojiden ödünç alması şaşırtıcı değildir.

Erkek

Dişi

AşilkawiilAglayazaman
AdonisMagniBellonaAy
AellaDerisedyenyx
ConallPeruÇandainsanlar
KahramanPoseidonaşk tanrısıselen
HeraklesThorkipakaUranya
HaziranZeusenyovayu

Ünlü Kurtların İsimleri

Kurtlar genellikle masallardaki ve diğer hikayelerdeki karakterlerdir. Bazen kötü adam bazen de kahraman olurlar. Muhtemelen bir kitap okudunuz, bir hikaye duydunuz veya bir kurdun öne çıkan bir karakter olduğu bir televizyon programı veya filmi izlediniz. En sevdiğiniz ünlü kurdu onurlandırmak istiyorsanız, aşağıdaki isimlerden birini düşünmek isteyebilirsiniz.üniseks

akelegmorkacı baklatestere
BeyazmerhabaMartaSeif
çıplakHugoMaugrimtan
BeyazkulübeMoorbeyaz diş
CanimKazangecegözlerikurtlar
FaolcaKimRakşa
DüşmüşLinuxSebastianZilo
HayaletKurtShiroLucian

Havalı Kurt Köpek İsimleri

Alışılmışın dışında düşünmeyi seviyorsanız ve köpeğinizin benzersiz bir isme sahip olmasını istiyorsanız, köpeğiniz için düşünebileceğiniz havalı kurt isimlerini bir araya getirdik. Eğlenceli ve bazen tuhaftırlar. Köpeğinize bu tür bir isim vermek, başkalarının kurt köpeğinizle daha rahat hissetmesine ve onlarla ilişkili bazı klişeleri ortadan kaldırmasına yardımcı olabilir.

üniseks

Bam BamDozeryalnızışıltılı
DayanmaktilkiEt DilimiVladimir
BüyükSosPatiLogan
BağlamakulumaSaçWall Street
BrewskygençfırfırWolverine
yavrukral kongKöpek balığıHugh
SöylemekKüçük kırmızıShe-Raşakra

Wolfy Alfa Köpek İsimleri

Kurtlar yük hayvanları olduğu için her zaman bir alfa vardır. Animal Planet, alfaların erkek veya dişi olabileceğini ve bir paketin lideri . Diğer paket üyelerinin güvenliğinden en fazla sorumluluğa sahip en yüksek rolü üstlenirler. Alfa köpek isimleri ciddi ve muhteşemdir. Kraliyet mensubu oldukları için diğer paket üyelerinden özel muamele görürler, ancak aynı zamanda her şeyin adil olduğundan emin olmak için kuralların uygulayıcısı olarak hareket ederler. Alfa köpek isimleri neredeyse her zaman kabul edilir sert veya güçlü .

Erkek

Dişi

AlfaMowgliakeleNikita
kar fırtınasıkılıçKimRakşa
PatronYara iziBöylehaydut
BoksörgizlimeekaA
şeytanZiloMotakiZuni

Wolfy Pups İçin Son Moda İsimler

Trendleri takip etmeyi seven biriyseniz, o zaman belki de şu anda popüler olan köpek ismi için en iyi seçiminiz. American Kennel Club'a göre, köpekler için en iyi isimler bebekler için en iyi isimlerle aynı çizgiyi takip ediyor gibi görünüyor. Yani, bunların aynı zamanda köpekler için en popüler insan isimleri olduğunu söyleyebilirsiniz.

Erkek

Dişi

BulmakMaks.AveryQuinn
HudsonMaynardGüzelYıldız
JacktestereSarmaşıkdalgalı

Mükemmel Wolfy Adını Seçmek

Bir köpeğe isim vermek zor bir iştir çünkü çok şey ifade eder. Sonuçta, adı sık sık dile getirecek ve düzenli olarak başkalarıyla paylaşacaksınız. Sahte bir isimden kaçınmanıza yardımcı olmak için, seçimlerinizi daraltırken aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler var.Söylemeyi Kolaylaştırın

Sizin ve aile üyelerinizin söylemesinin kolay olduğundan emin olun. New York Times, bir bir veya iki heceli basit isim . Dikkate alınması gereken bir şey, belirli harf seslerini söylemekte zorlanabilecek çocuklardır. Köpeğinizin ismine duyarlı olmasını ve herkesi dinlemesini istiyorsanız, çocuklarınızın telaffuz etmesi çok zor olan bir şey seçmediğinizden emin olun.

Olumlu Tutun

Bu kadar kapılmak çok kolay köpek ismi seçme Seçtiğiniz ismin olumsuz bir çağrışım olduğunu fark etmemiş olmanız. Çok iyi bir örnek IŞİD. Bu güzel bir isim ve eskiden tüm ırklardan dişi köpekler için çok yaygın olan bir isim. Ancak aynı adı taşıyan terörist grup nedeniyle artık daha az tercih edilmektedir.

Köpeğinizin adını seslenirken mahallenizde yaratacağınız izlenimi biraz düşünmek istiyorsunuz. Birinin 'İblis! Buraya gel, İblis!”

Köpeğinize istediğiniz ismi verme hakkınız olsa da, bu konuda akıllı olmak iyi bir fikirdir. İstediğiniz ad olumsuz bir görüntüye sahipse, bunun yerine adı biraz değiştirmeyi düşünün. Örneğin, Adolph pek başarılı olmadı, ancak onu bir Nazi diktatörünün resimlerini getirmeyen Dolph'a kısaltabilirsiniz.Kafa Karıştıran İsimlerden Kaçının

Köpeğinizin adı açık ve kolay olmalı, onun adı olarak ayırt edilmesi kolay olmalıdır. Ailenizdeki insanların veya diğer evcil hayvanların komutlarına veya adlarına benzeyenler gibi, köpeğinizin kafasını karıştırabilecek isimler seçmekten kaçının. Kulağa çok sık gelen kelimelere benzeyen bir kelime kullanmadığınızdan emin olun.

Her zaman duymadığınız bir şey seçin, bu da karışıklığı önlemek için başka bir numaradır, özellikle halka açıkken veya ortak bir adın yavrularınızın odağını kaybetmesine neden olabileceği bir köpek parkındayken.

Onunla Yapış

Bir isim seçtikten sonra, o ismi kullanmaya devam edin. Farklı isimler denemeyin. Bu sadece köpeğinizin kafasını karıştıracak ve daha az duyarlı hale getirecektir. Gerçek adının ne olduğunu bilmeyecek. Bu aynı zamanda takma adlar için de geçerlidir. Takma adlar kullanmak istiyorsanız, yavrularınız gerçek adını tam olarak öğrenip tanıyana kadar bunları kullanmayı bekleyin.Son düşünceler

Doğru adı seçmek kişisel tercihinize bağlıdır. Önerileri gözden geçirmek için zaman ayırın ve kurt görünümlü yavrularınız için mükemmel ismi bulacağınızdan emin olabilirsiniz veya kurt-köpek melezi . Her zaman başkalarından da öneriler isteyebilirsiniz, ancak başkalarının ne düşündüğü konusunda endişelenmeyin. Sevdiğin şey başkasının çayı olmayabilir, ama önemli değil. O senin köpeğin, yani önemli olan tek şey senin adını beğenmen.

Bu Bilgi Grafiği Sitenizde Paylaşın

Lütfen bu grafikle LoveYourDog.com'a atıfta bulunun.

tenis topu neden yeşildir
Köpekler İçin Kurt İsimleri

Köpekler İçin Kurt İsimleri

Yorumlar