Boksörler İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Boksörler İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Bir boksör sahibi olarak beslenme her zaman akılda tutulması gereken bir konudur. Bu özel bir cins ve özel beslenme gereksinimleri var. Bu kılavuzda size, hangi doğal kuru köpek mamasının Boxer'ınız için en iyi köpek maması olduğundan altın yıllarına kadar karar vermenize yardımcı olacak tüm bilgileri sağlayacağız.

Köpek sahiplerinin% 90'ından biraz fazlasının köpeklerinin beslenme ihtiyaçlarını tam olarak anlamadıkları tahmin edilmektedir, bu nedenle bunun gibi makaleler kafa karıştırmak için gerçekten önemlidir. Sadece Boxer'ınızı neyle besleyeceğinize karar vermenize yardımcı olmakla kalmaz, böylece ihtiyaç duyduğu beslenmeyi sağlar, aynı zamanda iyi köpek mamasında neye bakmanız gerektiğini anlamanız için.Boxer cinsi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Boxer için üreme rehberi veya bu astar boksör karışımları . Safkanlara benzer beslenme gereksinimleri olan birçok farklı melez boksör yavrusu vardır. Benzer beslenme gereksinimlerine sahip birkaç popüler karışım, boksör APBT karışımı veya Boxador .

Bir Bakışta: Boksörler İçin Favori Yiyeceklerimiz

Yavru köpekler: Purina Pro Yavru Formülü
Yetişkinler: Tüm Dünya Çiftlikleri
Büyükler: Orijen Senior Formülü

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Boxer Yavruları İçin Besinler

Boxer, başlangıçta, ana atası artık soyu tükenmiş Bullenbeisser olan ve 'boğa ısırıcısı' anlamına gelen bir av köpeği olacak şekilde tasarlandı. Bu köpek boğa ve yaban domuzu avlamak için kullanılıyordu ve vahşi hayvanlara ayak uydurabilmesi için son derece güçlü ve çok enerjikti ve Boxer yoğun enerjisini Bullenbeisser'dan alıyor.

Elbette, Boxer artık vahşi hayvanları avlamıyor ve daha çok aile komedyeni rolünü üstlenen bir aile hayvanı olduğu biliniyor. Ancak sağlıklı olması için hala günde 60 dakika egzersize ihtiyacı var ve bu aktiviteyi desteklemek için gün boyu enerji dolu kalmasını sağlayacak kaliteli gıdaya ihtiyacı var ve işte beslenme burada devreye giriyor.Boxer köpek yavrusu, farklı beslenme ihtiyaçları olduğu için bir yetişkine kıyasla farklı mama yemine ihtiyaç duyacaktır. Bir yiyeceğe ihtiyacı olacak daha yüksek protein içeriği bu onun büyümesini sağlayacak ve daha yüksek yağ içeriği . Ek olarak, büyümek çok fazla kalori gerektiren zor bir iştir; bu nedenle yavru köpeklerin yetişkin mamalarından daha kalori değerine sahip yiyeceklere ihtiyacı vardır. Omega-3 ve 6 yağ asitleri ayrıca beyin ve göz dokularının sağlıklı gelişimini teşvik ettiği kanıtlandığı için faydalıdır.

Yavru köpeğinizi yetişkin mamasıyla besleme konusunda cazip olmayın, çünkü beslenme yetersizlikleri yaşarlar ve büyümeleri muhtemelen yavaşlar ve elbette bu, tüm yaşamları boyunca başka komplikasyonlara neden olur.

Boxer yavru köpeğiniz yaşına geldiğinde 12 ila 16 ay , neredeyse büyümüş boyutuna ulaşmış olacak ve bu noktada yavaş yavaş yetişkin mamasına geçiş yapabilirsiniz. Ancak ona gerekenden daha uzun süre köpek maması yememeye dikkat edin, aksi takdirde bu ekstra kaloriler onu obez yapacaktır . Elbette her köpek yavrusu farklı olacaktır, bu nedenle bu noktada özel beslenme önerileri için Veterinerinize danışmanız en iyisidir.Yetişkin Boksörler İçin Besinler

Yetişkin Boksörler biraz farklı besinler gerektirir yavru boksörlere göre, bu aşamada tamamen büyüdü ve onun beslenmesi yalnızca enerjisini ve sağlığını korumakla ilgilidir . Boksörler, ona kas onarımı ve hücresel yenilenme için gerekli besinleri sağlayacak yüksek kaliteli, protein açısından zengin yiyeceklere ihtiyaç duyar. İdeal olarak, yetişkin Boxer mamaları şunları içermelidir: en az% 20 ila% 30 protein.

Ayrıca ona yapabilmesi için ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayacak doğal karbonhidratlara da ihtiyacı var. her gün 60 dakikaya kadar egzersiz yapın ve gün boyu devam etmesini sağlamak için ona dayanıklılık sağlar. Patates ve bezelye gibi kompleks karbonhidratlar herhangi bir köpek için en iyi karbonhidratlardır ve sadece köpeğinize enerji vermekle kalmaz, aynı zamanda dişlerinde plak oluşumunu önlemek .

Boksörler, ortalama bir köpekten daha çok kalp sağlığı şikayetlerinden muzdarip olduğu için, yüreğine iltifat edecek yiyecekler verin. Gibi besinler Taurin ve L-karnitin kalp sağlığı için çok önemlidir; Taurin, kalp dokusunda bulunan bir amino asittir ve L-karnitin, hücrelerin normal çalışması için kalbe yakıt taşımasını sağlayan bir maddedir.

Kıdemli Boksörler İçin Besinler

Yaşlı Boksörler, yavru köpeklerden ve hatta yetişkinlerden farklı bir besin dağılımı gerektirir. Hayatın bu aşamasında, çoğu boksör gerçekten olgunlaşmaya başlar ve vurduklarında neredeyse kanepe patates haline gelir. altın yılları . Bu nedenle, kilolu olmalarını önlemek için kilolarını dikkatli bir şekilde yönettiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Boxer'ınızı aktif tutmak için hafif yürüyüşler bir zorunluluktur. Günde 30 dakika Her boksör farklı olsa da 7 yaşını geçtikleri için yeterli olmalıdır.Tıpkı Yaşlı Huskies'in diyet ihtiyaçları , yemek yediklerinden emin olmak istersiniz. daha yüksek protein ve yağ dağılımı Yağsız kas kütlesini korumak ve yağı uzak tutmak için daha düşük karbonhidrat oranları ile. Glukozamin içeren yiyeceklerle beslemek de iyidir. düzgün çalışan eklemler ve önle yaralanmalar . Uyanıklığı artıran ve beyni keskin tutan antioksidanlara sahip olmak, seçtiğiniz yiyecekler içeriyorsa, ek bir avantajdır.


Boxer Yavruları İçin En İyi Yiyecek

Boxer Köpek Maması

Önerilerimiz, hem doğal hem de sağlıklı yavrulara yönelik kuru mamaya dayanmaktadır. en iyi genel besin içeriği . Uzman şirketlerden en iyi ürünleri seçtiğinizi bilmeniz için her markanın itibarının yanı sıra genel ürün derecelendirmesini de göz önünde bulundurduk. Yavruların yüksek düzeyde proteine, uygun besin değerine sahip orta düzeyde yağ içeriğine ihtiyacı vardır.

Royal Canin YavrusuWAG Puppy FormülüWellness ÇekirdeğiPurina Pro PlanıMavi Buffalo Yavrusu
Protein % 28 % 36 % 36 % 28 % 27
Yağlar % 16 % 16 % 17,5 % 13 % 16
Lif % 3.7 % 5 % 5.5 % 6 % 5
Nem % 10 % 10 % 10 % 12 % 10
KCal / Kupa 335 346 417 417 366

Royal Canin Boxer Köpek Maması

Royal Canin Boxer Köpek Irkına Özgü Kuru ...
 • Royal Canin Boxer Puppy kuru köpek maması, ...
 • Özel kişiye özel mama tasarımı Boxer yavrularına kolayca yardımcı olur ...
 • Yavru köpeğin gelişmekte olan bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur ve ...
 • Boksörün gelişen kaslarını ve düşük vücut yağını ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Royal Canin, özellikle 2 aydan 15 aya kadar olan bu kuru mamayı, yavru Boxer'ı düşünerek yarattı. Ana bileşenler, sürekli büyüyen Boxer köpek yavrusu için kas gelişimi ve hücresel yenilenme için harika olan protein açısından zengin besinler sağlayan yan ürün tavuk yemidir. İçerikler ayrıca kalbinin sağlığını destekleyen bir amino asit olan taurini ve EPA ve DHA besinlerini de listeliyor.Daha küçük dalga şeklindeki bisküviler, yavru Boxer'ın yiyeceği düz yüzü ve altından ısırarak kavramasını kolaylaştırır ve ayrıca sindirimi için daha iyi olan çiğnemeyi ve yavaş yemeyi teşvik eder. Royal Canin, 1968'de kurulmuş, tanınmış ve köklü bir markadır. Dünya çapında köpek maması üretmektedir ve yalnızca bilimsel olarak araştırılmış en iyi mamayı kullanmaktan gurur duymaktadır.


Wellness Core Doğal Formül

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • YAVRUĞUNUZUN EN İYİ YAŞAMINI YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME: ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • Garantili omega seviyeleri ile SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu kuru mama protein açısından zengindir, sadece en kaliteli tavuk, hindi ve somon ürünleri ile yapılır ve% 100 tahıl içermez. Eklem sağlığını iyileştiren ve beyin gelişimine yardımcı olan omega-3 yağ asidi DHA'nın yanı sıra yavruların büyümesi için önemli olan daha yüksek kalori içeriğine sahiptir. Mama boyutu, yavru köpekler için daha küçüktür ve onların daha küçük ağızlarına uygundur. Ayrıca kemik büyümesini desteklemeye yardımcı olmak için ideal bir kalsiyum ve fosfor oranına sahiptir.Wellness ailesi, köpeğiniz için sadece en iyi ve doğal yiyecekleri kullanmaktan gurur duyar. 1990'lardan beri köpek beslenme uzmanlarıyla çalışıyorlar ve% 100 tahılsız yiyecekler sağlıyorlar.


Wag Puppy Formülü

Amazon Markası - Wag Kuru Köpek Maması Sığır Eti ve Mercimek…
 • Gerçek Amerikan sığır eti, yavrularınıza bir ...
 • Mercimek ve bezelye gibi besleyici sebzeler vitamin sağlar, ...
 • Eklenmiş tahıl, mısır veya buğday içermez; yapay eklenmemiş ...
 • Kaliforniya, ABD'de bir aile tesisinde, güvenilen, ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Gerçek tavuk, Wag’in köpek yavrusu formülündeki ilk bileşendir, bu nedenle bu zengin protein içeriği, kas gelişimi için harika olduğu anlamına gelir. Vitamin ve antioksidan sağlamak için bezelye ve mercimek gibi besleyici sebzelerin yanı sıra, eklem sağlığını ve sağlıklı gelişimi artıran somon yağı ve DHA gibi omega-3 yağ asitlerini içerir.

Wag, Amazon'un kendileri için nispeten yeni bir girişim olan kendi köpek maması markasıdır, ancak, daha köklü markaların yanı sıra besin değeri ücretlerinin altındaki karşılaştırma tablosundan da görebileceğiniz gibi ve her zaman yüksek protein ve yağ içeriğine sahiptir. kaliteli bir mama mamasının iyi bir işaretidir.
Purina Pro Plan Yavru Köpek Maması

Purina Pro Plan Brand Large Breed Dry Puppy ...
 • Bir (1) 34 lb. Çanta - Purina Pro Plan Büyük Irk Kuru Yavru Köpek Maması, ...
 • Büyük cins için uygun bir büyüme oranını desteklemek üzere formüle edilmiştir ...
 • Glukozamin gelişen eklem ve kıkırdağı destekler
 • İlk bileşen olarak gerçek tavuk içeren yüksek proteinli formül
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu köpek maması, zengin protein içeriği kullanılarak yapılır ve gerçek tavuk bir numaralı içeriktir. Balık yağı aynı zamanda eklem ve kıkırdak gelişiminin yanı sıra normal beyin gelişimine yardımcı olan önemli bir bileşendir. Purina, 1894'ten beri faaliyet gösteriyor ve Amerika'nın en büyük evcil hayvan maması şirketidir ve bu nedenle güvenebileceğinizi bildiğiniz bir markadır.


Blue Buffalo Yaşam Koruma Formülü

Blue Buffalo Life Protection Formula Puppy ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • YAVRU KÖPEKLER İÇİN: Yavru köpekler için özel olarak formüle edilmiştir, BLUE Life ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek mamaları en iyi ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu yavru köpek mamasındaki ilk bileşen, kas büyümesi için önemli olan protein açısından zengin olan kemiksiz tavuktur. Aynı zamanda anne sütünde bulunan ve vücut büyümesi ve beyin fonksiyonu için önemli olan DHA ve ARA içerir. Veteriner hekimler ve Köpek Beslenme Uzmanları tarafından bağışıklık sağlığını ve köpek yavrusu gelişimini desteklemek için seçilen bir vitamin, mineral ve antioksidan karışımı olan 'Lifesource Bits'i içerir.

Blue Buffalo, her tarifte yalnızca en iyi doğal malzemeleri ve gerçek eti kullanmaktan gurur duyuyor ve köpek maması sahnesinde nispeten yeni bir firma olsalar da web siteleri, Protection Formula mamalarının Amerika'daki 1 numaralı doğal evcil hayvan maması olduğunu ve aynı zamanda mastiffler için favorilerimizden biri .


Yetişkin Boksörler İçin En İyi Yiyecek

Yetişkin Boxer Yeme Yemek

Diyet bozukluklarından kaçınmak için aşağıdakiler önemlidir: yavaş yavaş geçiş yavru köpek mamasından kuru yetişkin mamasına. Özellikle hassas midesi olan yavru köpekler için çok önemlidir. Besin değeri ve besin içeriği farklı olacağından, onu aynı markayla besliyor olsanız bile bu süreci aceleye getirmemek önemlidir.

Boxer'ınızı yavru köpeğini yetişkin yemekleriyle beslerken, uygun bir geçiş dönemi sağlayacak aşağıdaki tabloyu takip ediyorum. Yine, köpek maması gibi, önerilerimiz de yetişkin köpekleri hedefleyen en iyi genel besin içeriğiyle doğal olan kuru mamaya dayanmaktadır.

nutro vs bilim diyet
Tüm Dünya ÇiftlikleriRoyal Canin BoxerPurina Pro YetişkinBlue Buffalo WildernessACANA Mirası
Protein % 26 % 24 % 26 3.% 4 % 30
Yağlar % 14 % 18 % 16 % on beş % 42
Lif % 3,5 % 4,5 % 3 % 6 % 6
Nem % on bir % 10 % 12 % 10 % 10
Kcal / Kupa 348 335 382 409 388

Whole Earth Farms Natural Formula

Whole Earth Farms Tahılsız Tarif Kuru Köpek…
 • Bu tüm dünya çiftlikleri tahılsız köpek maması tarifi ...
 • İlave vitamin ve mineraller içeren bu doğal köpek maması tarifi ...
 • Tamamen doğal olan tahılsız kuru köpek maması tarifi ...
 • Mısır yok, Buğday yok, Soya yok, Kanatlı yan ürünleri yok, Yapay yok ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Whole Earth Farms, bu tahılsız kuru gıdayı, yalnızca topraktan gelen doğal ve besleyici bileşenleri kullanarak, birden fazla protein kaynağı, vitamin ve mineral kullanarak yarattı. Boxer’ın tüm protein ihtiyaçları için ana malzemeler domuz eti, sığır eti ve kuzu etidir. Patates ve tatlı patatesler, bu doğal karbonhidratlar ile Boxer'ınıza ihtiyacı olan enerjiyi sağlar.

Bezelye ve elma, Boxer'ınıza bağışıklık sistemini sağlıklı tutması ve sindirim sistemini en iyi durumda tutması için antioksidan ve lif sağlar. Somon yağı ayrıca Boxer'inizin acı çektiği bilinen kalbinin ve eklemlerinin sağlığına da yardımcı olur. Whole Earth Farms, dünyanın iyiliğini kullanarak Amerikan malzemelerini kullanmaktan gurur duymaktadır.


Royal Canin Boxer Yetişkin Köpek Maması

Royal Canin Boxer Yetişkin Irklara Özgü Kuru ...
 • Royal Canin Boxer Yetişkin kuru köpek maması, ...
 • Özel özel yapım mama tasarımı, Boxer'ların ...
 • Boksörün güçlü kaslarını ve düşük vücut yağını korur ...
 • Aşağıdakiler dahil belirli besinler ile kalp sağlığını destekler ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Royal Canin, bu kuru mamayı yetişkin Boxer'ı düşünerek yarattı. Dalga şeklindeki bisküviler, Boxer'in yassı yüzü ve alttan kapanışıyla yiyeceği kavramasını kolaylaştırır ve ayrıca sindirimi için daha iyi olan çiğnemeyi ve daha yavaş yemeyi teşvik eder. Ana malzemeler, hücresel yenilenme için harika olan protein açısından zengin besinler sağlayan tavuk unu ve domuz eti unu. Boxer köpek mamasına benzer şekilde, içerikler de kalbinin sağlığı için anahtar olan taurin, EPA ve DHA besinlerini listeler.


Probiyotikli Purina Pro Planı

Probiyotikli Purina Pro Planı Kuru Köpek Maması, ...
 • Bir (1) 35 poundluk Purina Pro Planı Probiyotikli Kuru Köpek…
 • Gerçek tavuk dahil olmak üzere yüksek kaliteli protein ile üretilmiştir.
 • Sindirimi desteklemek için garantili canlı probiyotiklerle güçlendirilmiştir ve ...
 • Çıtır çıtır ve yumuşak, etli parçalar nefis bir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Purina, Boxer'ınızın seveceği dokusal bir kombinasyon sağlayan, gevrek mama ve kıyılmış et parçalarının bir arada bulunduğu bu kuru mamayı yarattı. İlk bileşen, harika bir protein kaynağı olan gerçek tavuktur. Bağışıklık sistemini ve sindirim sistemini desteklemek için canlı probiyotiklerle güçlendirilmiştir.


Blue Buffalo Wilderness

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE PAKETLENMİŞ: Köpeğinizin tatmin etmesi için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Blue Buffalo, listelenen ilk içeriği olarak yalnızca gerçek eti kullanır ve bu yüksek kaliteli protein, Boxer'ın sağlıklı kaslarını ve hücre büyümesini koruyacağı anlamına gelir. Aynı zamanda, eklem ve saç sağlığını geliştirecek, içten dışa sağlıklı bir kürkü destekleyen hem mega-3 hem de 6 yağ asidi içerir. Tahılsızdır ve sağlıklı bir bağışıklık sistemini teşvik edecek antioksidanlar, vitaminler ve mineraller içeren özel olarak tasarlanmış bir formül olan Blue Buffalos'a özel 'Lifesource bitlerine' sahiptir.


ACANA Heritage Kuru Köpek Maması

ACANA Heritage Kuru Köpek Maması, Kırmızı Et,…
 • ACANA Red Meat köpek maması besleyicidir ve protein bakımından yüksektir, ...
 • Kaliteli hayvansal içeriklerin zengin katkılarıyla, ACANA köpek ...
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
 • Tahıl içermez, glüten, patates veya tapyoka içermez ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

ACANA, atalarının yediği bir diyete çok benzeyen,% 60 et bazlı ve% 40 sebze ve botanik bazlı doğal bir kuru köpek maması yarattı. Aynı zamanda dondurularak kurutulmuş ciğer ile aşılanmıştır, bu da Boxer'ınız için süper lezzetli olduğu anlamına gelir. Bu yiyecek% 100 tahılsızdır ve tam bir av diyetine dayanır. Acana tanınmış bir markadır , köpek maması endüstrisinde mükemmel bir üne sahip.

Bu et içeriğinin içinde, vahşi doğada yediği gibi avın tamamını yansıtan bir et, organ, kemik ve kıkırdak dengesi bulunur. ACANA, 25 yıldan uzun bir süre önce kuruldu ve onların ahlakı, tüm köpekler kurttan türediği gibi, yine de bir köpek gibi yemeleri gerektiğidir, böylece yiyecekleri biyolojik olarak uygundur ve tüm av öğünlerini yansıtır.


Kıdemli Boksörler İçin Yiyecekler

Üst düzey boksör yemek yeme

Daha yaşlı bir boksör yavrunuz var mı? Yaşlı köpeklerin sahip olması sürpriz olmamalı farklı beslenme ihtiyaçları genç köpeklerden. Daha büyük yavrular tipik olarak daha az kalori yakarlar ve daha genç yavruların büyürken ihtiyaç duydukları daha besleyici yoğun gıdalardan uzak durmalıdırlar. İşte kıdemli boksörünüzü besleyebileceğiniz favori yiyeceklerimizden bazıları. Yüksek lif seçeneği arıyorsanız, bu listeye bak .

Blue Buffalo SeniorsPurina Pro BüyüklerNUTRO Senior FormülüDoğanın TarifiOrijen Senior Formülü
Protein % 18 % 29 2.% 3 % 19 % 42
Yağlar % 10 % 14 % 12 % 8 % 37
Lif % 7 % 5 % 4 % 5 % 6
Nem % 10 % 12 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 357 451 317 304 414

Büyükler İçin Mavi Buffalo

Blue Buffalo Life Protection Formula Senior…
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • ÜST DÜZEY KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü? yaşlı köpek maması ...
 • LIFESOURCE BITS İLE ?: Bu formül MAVİ'ye özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Daha yaşlı köpekler farklı bir besin karışımına sahip olmalıdır. Blue Buffalo, yavru köpekler, yetişkinler ve yaşlılar için listemizi oluşturur. Yiyecek çeşitleri oldukça çeşitlidir ve farklı yaştaki köpeklerin ihtiyaçlarını karşılarlar. Gıda hatlarının her birinde ilk bileşen olarak gerçek et bulunur ve diğer köpek maması üretim şirketlerinin kullandığı fazla dolgu maddelerini azaltırlar.

Blue Buffalo tamamen doğaldır ve formüllerinin hiçbirinde yan ürün içermez. Bu üst düzey köpek maması, boksörünüz yaşlandıkça önemli olan eklem sağlığını desteklemeye yardımcı olmak için glukozamin ve kondroitin içerir. Blue Buffalo, Boxer'ların son yıllarında daha fazla piknik yapmakla ünlü olduğu zaman, seçici yiyiciler için harika bir yiyecek olarak da bilinir.


Yaşlılar İçin Purina Pro Planı

Purina Pro Plan Büyük Irk Kıdemli Kuru Köpek ...
 • Bir (1) 30 lb. Çanta - Purina Pro Plan Large Breed Senior Dry Dog…
 • Geliştirilmiş botanik yağların uyanıklığı teşvik ettiği ve ...
 • İlk bileşen olarak tavuk dahil yüksek kaliteli protein
 • EPA, bir omega-3 yağ asidi ve glukozamin eklemi desteklemeye yardımcı olur ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Purina'dan bu listede zaten bahsedilmişti, ancak Bright Mind formülü özellikle yaşlı yavrular için oluşturuldu. İçerikler, yaşlı köpeklerde zihinsel uyanıklığı ve keskinliği teşvik etmek için tasarlanmış gelişmiş botanik yağları içerir. Yağsız kas kütlesini korumak ve daha az aktif köpeklerde kilo alımını önlemek için çeşitli tatlarda gelir ve% 29 ila% 14 yağ oranı taşır.

Ayrıca yaşlılarınızın eklemlerinin uzun süre ağrısız kalmasını sağlamak için omega yağ asitleri ve glukozamin içerir. Birden fazla tada sahiptir, bu da kıdemli yavrularınızın altın yıllarında tadını çıkarabileceği birçok seçeneğe sahip olduğunuzdan emin olduğunuz anlamına gelir. Bu, yaşlı köpekler için her yönüyle harika bir besindir ve kaliteyi maliyetlerle dengeleyen harika bir iş çıkarır.


NUTRO Senior Formülü

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Senior Natural Dry…
 • Bir (1) 15 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural…
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Nutro Kıdemli Köpek Maması Bilişsel Sağlığı Korumak İçin Tasarlandı…
 • Omega 3 & 6 Yağ Asitleri Sağlıklı Bir Cilt Ve Yumuşak, Parlak Bir Cildi Teşvik Eder ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Nutro Essentials, köpek maması pazarına daha yeni girmiş ve büyük övgü ile gelmiştir. Yalnızca tamamen doğal malzemeler kullanılarak hazırlanan bu üst düzey formül, çiftlikte yetiştirilen et, doğal kahverengi pirinç ve tatlı patates ile yapılır. Diğer vitamin ve besin maddelerine de sahiptir.

Tavuk aromalı yiyecekler için bir numaralı bileşen, güçlü kasları ve zayıflığı geliştirmeye yardımcı olan, çiftlikte yetiştirilen tavuktur. Köpeğinizin bağışıklık sistemini desteklemek için gerekli antioksidanları ve yavru tüylerinizi en iyi durumda tutmak için yağ asitlerini içerir. NUTRO kıdemli formülünün en iyi yanı, çoğunlukla GDO'suz malzemelerle yapılmış olmasıdır.


Nature's Recipe Senior Formula

Nature's Recipe Kıdemli Kuru Köpek Maması, Kuzu ...
 • 1 - 4,5 Pound Torba Kuru Köpek Maması içerir
 • Kuzu Unu mükemmel bir yüksek kaliteli protein kaynağıdır ...
 • Arpa ve yulaf ezmesinden elde edilen doğal lif, sağlıklı…
 • Eklenmiş vitamin, mineral ve besin maddeleri içeren doğal köpek maması
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yaşlılar için Doğanın Tarifi'nin birkaç farklı çeşidi vardır, bu da onu en yaşlılar için bile harika bir seçim yapar. Sindirimi iyileştirmek için arpa ve yulaf ezmesinden elde edilen doğal lif içerir. Kas tutulmasını destekleyen ve yaşlı yavrularınızın obez olmasını önlemeye yardımcı olan yüksek kaliteli protein içerir. Eklenmiş mısır, buğday, soya veya herhangi bir et / kümes hayvanı yan ürünü içermez. Ayrıca yapay renkleri veya aromaları yoktur.


Orijen Senior Formülü

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Kıdemli, Biyolojik…
 • ORIJEN Senior köpek maması, zengin ve çeşitli taze, ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bütçe sorun değilse ve yavrularınız için sadece altın yıllarında en iyisini istiyorsanız, Orijen sizin seçiminiz olmalıdır. % 85 hayvansal içerikten oluşturulan bu formül, doğru kullanıldığında tüm günlük besin gereksinimlerini karşılayan yaşlılar düşünülerek özel olarak üretilmiştir.

Bu yiyecek, organlar, kemikler, et ve kıkırdak gibi taze ve çiğ malzemeler kullanır. Bu yemek Kentucky'de yapılır ve karışım için malzemeler yerel olarak temin edilir. Tek bir lezzet varken, tavuk, hindi, balık ve kafessiz yumurtalarla oluşturulur. Bu kadar taze yiyeceklerin her kıdemli yavrunun keyif alacağı bir şey olmasını sağlayabilirsiniz.


Özel Gereksinimli Boksörler İçin Yiyecek

Hassas Mide ile Boksör

Boxer'ınızın hassas bir cildi veya hassas bir midesi var mı? Belki de boksörünüz aşırı kilolu ve diyet yapması gerekiyor? Özel ihtiyaçları karşılamak, köpekler için zor olan bir şeydir, ancak fazladan bakıma ihtiyaç duyan bir insana bakmaktan farklı değildir.

Hassas mideler için, genellikle yiyecekleri değiştirerek kolay bir çözümdür. Ancak kilo vermek için köpeğinizi daha az beslemek her zaman en iyi seçenek değildir. Kilo yönetimi önemli hale gelir ve bu dikkate alınmalıdır. Özel ihtiyaçları olan boksörler için favori yiyeceklerimize bakalım.


Bilim Diyet Hassas Mide

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Bu yetişkin kuru köpek maması sindirim sağlığını desteklerken ...
 • Dengeli bir bağırsak mikrobiyomunu destekleyen bir prebiyotik lif kaynağı ...
 • Bu köpek maması, optimum düzeyde sindirilebilir olması için formüle edilmiştir ...
 • Büyümenize yardımcı olmak için E vitamini ve Omega-6 yağ asitleri ile paketlenmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Cilt alerjisi ve hassas midesi olan boksörler genellikle her iki sorunu da hedefleyen tek bir formülle beslenebilir. Çeşitli alerjenlere karşı hassas veya alerjik olan ciltleri hedef alır ve cildini içten dışa beslemenin yanı sıra sağlıklı ve parlak bir tüy sağlamaya yardımcı olan bir omega-6 yağ asitleri ve E Vitamini artışı sağlar. Boxer'inizin bağırsağı için oldukça sindirilebilir ve basit olması, aynı zamanda dengeli bir sindirim sistemini desteklemek için ona prebiyotik lif sağlaması amaçlanmıştır.


Blue Buffalo Kilo Verme Formülü

Blue Buffalo Life Protection Formula Sağlıklı…
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • AĞIRLIK YÖNETİMİ KÖPEK MAMASI: Düşük kalorili formüle edilmiştir ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek mamaları en iyi ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Boxer'ınız kilolu mu? Bu doğal kuru köpek maması, daha az kaloriye ve daha az yağ içeriğine sahip olacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir, böylece Boxer'ınız obeziteye eğilimliyse veya sadece bir atıştırmayı seviyorsa sağlıklı bir kiloya ulaşabilir ve bunu koruyabilir. Bu yiyeceğin talimatlarını okuduğunuzdan emin olun ve yiyecek alımını izleyerek ve tüketimini tedavi ederek ona yardım etmeniz gerektiğini unutmayın. Onu yağlı insan yiyecekleri ile beslemeyin ve önerdiği egzersizle sağlıklı bir kiloya ulaşın.


Boxer'ınızı Asla Bunlarla Beslemeyin

Bir Boxer asla aşağıdaki yiyecek veya içecek ürünlerini yememelidir:

  • Alkol - Yavru köpeğinizin karaciğeri ve beyni üzerinde zehirli bir etki yaratmaya başlamak sadece biraz alkol alır.
  • Üzüm ve Kuru Üzüm - bunlar köpekler için tehlikelidir ve kısa sürede böbrek hasarına neden olabilir.
  • Çikolata - bu, özellikle bitter çikolatada güçlü ve köpekler için toksik olan teobromin içerir.
  • Şeker ve Sakız - bunlar, köpeklerin insülin seviyelerini tehlikeli bir şekilde artıran ksilitol içerir.
  • Soğan ve Sarımsak - bunları herhangi bir şekilde yemek anemiye neden olur.
 • Domates - bunlar bazı köpeklerde kalp titremesine ve çarpıntıya neden olabilir.
 • Avokado - Avokadoda bulunan kimyasal persin köpekler için zehirlidir.
 • Kahve ve Soda gibi Kafeinli İçecekler - Yeterince kafein bir köpek için ölümcül olabilir.

Son düşünceler

İyi belgelenmiş bir geçmişi veya çevrimiçi incelemeleri olmayan şirketlere karşı dikkatli olun. Boxer'ınız için sağlıklı olduğundan emin olabileceğiniz denenmiş ve test edilmiş yiyeceklere bağlı kalmak her zaman en iyisidir ve yukarıdaki tüm önerilerimiz denenmiş, test edilmiş ve kesinlikle güvenilirdir.

Genel olarak, Boxer,% 20 ila% 30 arasında protein içeren yüksek kaliteli bir kuru mama ile beslenmelidir ve fazladan herhangi bir şey sadece ek bir bonus! Doğal içerikler her zaman en iyisidir ve omega yağ asitleri kemiklerine ve eklemlerine fayda sağlar, bu da potansiyel displazi sorunlarına yardımcı olur ve mücadele ettiği bilinen sağlıklı bir kalbi korur. Yaşına uygun yiyeceklerle beslenmelidir, bu nedenle onu köpek yavrusu olarak köpek maması ve yaklaşık 12-16 aylık yetişkin maması ile beslediğinizden emin olun.

Beslenme, Boxer'ınızın olabildiğince sağlıklı kalmasını sağlamanın en kolay yoludur ve ödediğinizin karşılığını aldığınızı unutmayın, bu yüzden en kaliteli mamaları tercih edin!

Lütfen bunu hatırla biz veteriner değiliz Bu nedenle, herhangi bir şüpheniz varsa veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen köpeğiniz için doğru mama hakkında size kesin bir cevap vermekten mutluluk duyacak olan Veterinerinize danışın. Ancak bu makalenin size düşünmeniz için yiyecek verdiğini ve Boxer'ınız için hangi yiyeceğin en iyi olduğunu seçme yolunda size yardımcı olduğumuzu umuyoruz.

Yorumlar