Yürüyüş için En İyi Köpek Çizmeleri: Derecelendirmeler ve Yorumlar

Yürüyüş için En İyi Köpek Çizmeleri: Derecelendirmeler ve Yorumlar

Eğer üzereysen uzun bir yürüyüşe çıkmak Köpeğinizle ilk kez ve köpeğinizin bazı botlara ihtiyaç duyup duymayacağını merak ediyorsunuz, o zaman doğru yere geldiniz. Köpeğinizle ilk yürüyüşünüzden yeni döndüyseniz ve yavrularınızın yürüyüş ayakkabılarına ihtiyaç duymasının zor yolunu öğrendiyseniz, çünkü kendini yaraladı ya da onu son birkaç mil boyunca geri götürmek zorundaydın (kocamın ilk yürüyüşümüzde yaptığı gibi!) o zaman da doğru yere geldiniz!

Bu yürüyüş botu kılavuzunda, maceracı köpeğinizin neden bir iyi yürüyüş botları seti ve bir çift yürüyüşe layık köpek botunda tam olarak ne aranacağı. Bununla birlikte, neye dikkat etmeniz gerektiğini bilmeniz sizin için önemli olsa da, tüm zorlu çalışmaları ve zaman alan araştırmaları sizin yapmanıza gerek kalmayacak şekilde yaptık ve aşağıda en sevdiğimiz yürüyüş botu önerilerimizi listeledik. !Bu yazıda, yürüyüş botlarımız ormanda, soğuk dağlarda veya tarlalarda olsun, genel yürüyüşler içindir. Eğer arıyorsan belirli arazilerde yürüyüş yapmak kumlu bir çöl veya derin kar gibi bu özel araziye uygun . Ama önce, yürüyüş departmanında neden biraz daha yardıma ihtiyacı olduğunu tam olarak söyleyelim.

Bir Bakışta: Yürüyüş İçin Favori Köpek Çizmelerimiz

En İyi Genel Seçim: My Busy Dog Yürüyüş Botları
İleri Teknoloji: Ruffwear Köpek Yürüyüş Botları
Bütçe Seçimi: XPawlorer Köpek Yürüyüş Botları

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Afrika köpek ırkları

Köpeğinizin Yürüyüş İçin Neden Botlara İhtiyacı Var?

Köpeklerin yürüyüş botlarına ihtiyaç duymasının çeşitli nedenleri vardır ve pedleri genellikle ayaklarımızın tabanından çok daha kalın olsa da, bazen pençeleri de ağrır. Genel kural şudur: çok sıcak veya çok sert yürümen için muhtemelen çok acı verici ya da köpeğinizin yürümesi için çok sıcak yanı sıra. Tipik olarak, yürüyüş, çeşitli arazilerde saatler ve saatler boyunca yürümeyi gerektirir, bu nedenle ayaklarının genel bir günlük yürüyüşe kıyasla daha fazla desteğe ihtiyacı olacaktır.

Farklı arazilerin çeşitliliği nedeniyle, kaya veya dikenli bir çalı gibi keskin bir şeye basma olasılığı daha yüksektir, özellikle meraklı bir köpek ise, bu nedenle iyi bir yürüyüş ayakkabısı için kalın bir taban gerekir. onu keskin nesnelerden koru veya yüzeyler. Ayrıca yabancı bir cisim de bulabilir. tehlikeli bir tilki kuyruğu Ayak parmaklarının arasına sıkışarak çok fazla ağrıya neden olabilir, bu nedenle botlar onu kötü yabancı cisimlerden korur.Bazı köpekler, diğerlerine göre ağrılı pençeler geliştirmeye daha yatkındır ve bu nedenle ekstra hassas ayakları için ekstra korumaya ihtiyaçları vardır. Örneğin, İngiliz Bull Teriyerleri gibi bazı köpek ırkları, Pitbull tipi köpekler veya hem Kırbaçlar hem de Tazılar sadece birkaçını saymak gerekirse daha fazla risk altında pedlerinde ekstra Keratin seviyelerinin birikmesi nedeniyle çatlak pedler, nasırlar ve nasırlar geliştirmekten. Köpeğinizin genellikle hassas pençelere sahip olduğu biliniyorsa, o zaman kesinlikle iyi bir çift yürüyüş botundan faydalanacaktır.

Alıcı Rehberi

Köpek Çizmesi Satın Alma Rehberi

Piyasada şu anda çok sayıda köpek botu var, bazıları harika ama yürüyüşe uygun olmayabilir ve bazıları sadece düz işe yaramazBu nedenle, herhangi bir eski köpek botunu satın almadan önce, kaliteli bir yürüyüş botunun ne olduğunu bilmeniz önemlidir. Burada, alıcı kılavuzumuzda dikkat etmeniz gereken ana bileşenleri listeliyoruz.

Malzeme: Bagaj malzemesinin sağlam ve yüksek kalitede olması gerekir ve ayrıca malzeme birbirine yapıştırılmak yerine birbirine dikilmelidir, aksi takdirde kramponun parçalanması uzun sürmez. Dayanıklı botlar biraz daha pahalı olabilir, ancak daha uzun süre dayandıkları için kendi masraflarını ödeyeceklerdir. Yürüyüş botları genellikle daha kalın kauçuk tabanlara sahiptir, bu da pedleri için keskin nesnelere karşı ekstra bir koruma katmanı sağlar. Daha kalın tabanlar ayrıca enerjiyi emerek yavrularınızın daha uzun süre yürüyüş yapmasına izin verir.Kaymaz Taban: İyi bir yürüyüş botu, kaymalarını önleyecek kalın bir kauçuk tabana sahip olacaktır. Yürüyüş genellikle çeşitli arazileri gerektirir, bu nedenle kendinizi ıslak veya kaygan kayalarda yürürken bulursanız veya yosunlu bir nehir yatağında yürümeniz gerekirse, kaymaz tabanlar yürüyüşü hem sizin hem de sizin için çok daha keyifli ve kolay hale getirecektir.

Güvenli: Özellikle köpeğiniz maceralıysa ve ışık hızında koşuyorsa, tüm köpek botlarının ayakları üzerinde güvenli bir şekilde kalması önemlidir. Yüksek kaliteli köpek botları, güvenli ve kişiselleştirilebilir bir uyum elde etmek için bileğinin etrafına sıkıca sarabileceğiniz bir veya iki Velcro kayışına sahip olacaktır. Köpeğinizin pençe boyutunu ürün talimatlarında belirtildiği gibi ölçmeniz de çok önemlidir çünkü doğru boyutta değilse düzgün şekilde kalmayacaktır.

Su geçirmez: Yüksek kaliteli bir yürüyüş botu da suya dayanıklı olacaktır, çünkü köpeğiniz ıslak ve ağır su yüklü bir bot giymekten hoşlanmayacaktır. Ek olarak, su geçirmez bir bot da onu daha soğuk araziden koru veya günlük yağmurlu yürüyüşler için. Bu aynı zamanda botları çıkarmanıza ve ayaklarının çamurlu ve ıslak olacağından endişelenmenize gerek kalmadan, sizin için daha az yıkama anlamına gelir!

Yansıtıcı: İyi bir çift yürüyüş botu, tasarıma dahil edilmiş yansıtıcı şeritlere veya kayışlara sahip olacaktır; bu, eğer köpeğiniz sabahın erken saatlerinde veya gece yürüyüşüne kısmi ise, diğer yürüyüşçüler, bisikletçiler veya araçlar tarafından görülebileceği anlamına gelir. Konfor ve dayanıklılık çok önemliyken, güvenliği dikkate almak da aynı derecede önemlidir.Favori Yürüyüş Botlarımız

Köpekler İçin En İyi Yürüyüş Botları

Artık yüksek kaliteli bir yürüyüş botunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyorsunuz, şimdi en iyi yürüyüş botu önerilerimiz olan heyecan verici bölüme geçebiliriz. Sadece bu botların en iyileridir , ancak bu botların her biri, dünyadaki diğer yürüyüş meraklıları tarafından da son derece gözden geçirildi, bu nedenle bu botların aynı derecede maceracı köpekler tarafından denendiğinden ve test edildiğinden emin olabilirsiniz. Tüm önerilerimiz de tanınmış ve saygın markalar tarafından yapılmaktadır, bu nedenle tüm botların uzmanlar tarafından tasarlandığını bilirsiniz. köpek yürüyüşü bilgisi .

Bir yürüyüş botunda tam olarak ne aradığınızı hatırladığınızdan emin olun veya hangi arazide yürüdüğünüzü düşünün, çünkü bu botların her biri biraz farklı ihtiyaçları karşılar ve seçiminizi biraz değiştirebilir. Ancak bir yürüyüş botunda aradığınız her ne ise, bu seçimlerin her birinin özel olarak tasarlandığından emin olabilirsiniz. maceracı köpek yürüyüşçüleri . Yani, belirli bir sıraya göre, işte en sevdiğimiz yürüyüş botlarımız!


QUMY Su Geçirmez Köpek Çizmeleri

QUMY Büyük Irk Köpekler için Köpek Çizmeleri Ayakkabıları ...
 • Çeşitli boyutlar: Boyut 2: 18-27 lbs için 2,5'x1,7 '(L * W); boyut 3:…
 • Yüksek Kalite: Sağlam taban ve yüksek kaliteli kumaşlar ...
 • Rahat: Pençelere yumuşak ve nefes alabilir, köpeği etkili bir şekilde korur ...
 • Kullanışlı: Köpek botları patileri kuru, sıcak ve temiz tutar. Daha fazla yok…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu yürüyüş botları, güçlü kauçuksu malzemeden yapılmış sağlam bir tabana sahiptir, bu da tek dış kısımdaki ekstra tutuşlar sayesinde kaymasını önleyen ve uzun süre ekstra çekiş sağlar. maceralı yürüyüşler . Botlar suya dayanıklı malzemeden yapılmıştır, bu da onları sığ suda yürümek için mükemmel kılar. Bagaj malzemesi de yapıştırılmak yerine birbirine dikilir, bu da onları ekstra dayanıklı ve enerjik yürüyüşler için daha uygun hale getirir. QUMY, domuz derisinden yapılmış bu botların içine kaymaz paspaslar ekledi, bu da botların yerinde kalmasına yardımcı oluyor, bu da standart botlarına kıyasla ek bir artı.Bu botlarda ayrıca 2 Velcro kayış, bu da onları çok güvenli kılar. 2 kayış ayrıca köpeğiniz için daha kişiselleştirilebilir bir uyum elde etmenizi sağlar, bu da botların kolayca kaymayacağından emin olabileceğiniz anlamına gelir. Her iki kayış da yansıtıcıdır, bu da onun karanlıkta veya zayıf görüşte görülebileceği anlamına gelir, bu onun güvenliği için harikadır. Bu botlar 2 renkte gelir.

Severiz Bu botların uzatılabilir bir görünümle tasarlandığını, yani yürüyüşünüzden önce ve sonra giyip çıkarmanın daha kolay olduğu anlamına gelmez, aynı zamanda pooches pençelerinize daha özel bir uyum sunarlar.


Ruffwear Grip Trex Köpek Botları

RUFFWEAR, Grip Trex Outdoor Köpek Botları ...
 • TRAIL-HAZIR ÇİZMELER: Pençelerini iz ne olursa olsun koruyun ...
 • SAĞLAM DIŞ TABAN: Sağlam çıkıntıya sahip işaretsiz vibram dış tabanlar…
 • NEFES ALABİLİR MESH: Kiri tutan sıkı dokunmuş hava ağından yapılmıştır ...
 • GÜVENLİ UYUM: Bunu kolaylaştıran geniş bir açıklıkla tasarlandı ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Ruffwear, birinci sınıf köpek ürünleriyle tanınan tanınmış bir markadır ve bu yürüyüş botları da farklı değil! Bu botların işaretsiz bir Vibram dış tabanı var, bu da son derece sert ve dayanıklı malzeme , böylece bu botların size çok uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz! Ayrıca, kaygan yüzeyler için harika olduğu ve hızlı koşarken dik durması için ihtiyaç duyduğu çekişi sağlayan kaymaz bir tutuş tasarımı sağlar. Kancalı Velcro halkası güvenli ve sağlamdır, bu nedenle bu botlar kaymayacaktır ve karanlıkta görülebilmesi için yansıtıcı malzemeden yapılmıştır ve ayrıca yansıtıcı dikişler.

Çizmeler yapıştırılmak yerine dikilmiştir, bu da çok daha uygun oldukları anlamına gelir. yüksek enerji artışları Günlük yürüyüşe kıyasla, nefes alabilen malzeme sayesinde pençelerini serin tutmaya yardımcı olan file malzemeden yapılmıştır. Bu botlar üç farklı renkte gelir. Ayrıca bu botları bir çift olarak veya tam 4 set halinde satın alabilirsiniz, bu nedenle ihtiyaçlarına göre veya bir botu değiştirmeniz gerekip gerekmediğine bağlı olarak, burada ekstra seçenekler var.

Severiz Bu botların yüksek performanslı ve en zorlu yürüyüşler ve araziler için yapıldığı ve çalışan köpekler için mükemmel olduğu. Ruffwear, aşağıdakileri içeren diğer harika yavru ürünlerini yapar: köpekler için favori can yeleklerimizden biri .


Xanday Nefes Alabilir Köpek Çizmeleri

Xanday Nefes Alabilir Köpek Botları, Fileli Köpek ...
 • 1. ÖLÇÜ: Son resme göre, köpeklerinizin…
 • 2. NEFES ALABİLİR VAMP VE AŞINMAYA DAYANIKLI TABANLAR: Solunumu kullanmak ...
 • 3. DAHA FAZLA KAYMAZ, KOLAY VE YIKANABİLİR: Giymesi kolay /…
 • 4. YÜKSEK KALİTELİ MALZEME VE MODA TASARIM: Yüksek kalite kullanın ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu botların tabanları, uzun ömürlü ve dayanıklı oldukları anlamına gelen güçlü kauçuk malzemeden yapılmıştır. Aynı zamanda kavranan bir tasarıma sahipler, bu da olmayacağı anlamına gelir. kayma riski , ıslak yüzeylerde bile ve çeşitli arazilerde tırmanmak veya koşmak için ihtiyaç duyduğu güveni sağlarlar. Bagaj malzemesi hafif ve nefes alabilir, bu da pençelerinin terlemeyeceği veya çok ısınmayacağı, ancak yağmurlu yürüyüşler için suya dayanıklı olduğu anlamına gelir.

İki Velcro kayış vardır, bu da botların tüm yürüyüş boyunca güvende kaldığı anlamına gelir ve ayrıca bu özelleştirilebilir uyumu elde etmeye yardımcı olur. Kayışlar da yansıtıcıdır, yani karanlık saatlerde görünür ve malzeme yapıştırılmak yerine dikilir, bu da onları daha dayanıklı kılar. Bu botlar üç farklı renkte gelir.

Severiz Bu botların parmaklarında ekstra yansıtıcı bir yama var, bu da bu botları güvenlik bilincine sahip ebeveynler için bu listede en görünür olanlardan biri yapıyor.


My Busy Dog Su Geçirmez Çizmeler

My Busy Dog Suya Dayanıklı Köpek Ayakkabıları ...
 • SAĞLAM: Sağlam, su geçirmez, kaymaz taban, denge sağlar ve ...
 • KALİTE: Ayakkabılarımızın sağlam tabanı ve kaliteli kumaşları var ...
 • BOYUTLANDIRMA: Şunları belirlemek için resimlerde bulunan beden tablosunu kullanın ...
 • UYGUN: Suya dayanıklı ayakkabılar pençeleri kuru ve sıcak tutar. Daha fazla yok…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu botlar, yalnızca yürüyüş sırasında karşılaşılan zorlu arazilere direnmekle kalmayıp aynı zamanda lastiksi ve kavrama tasarımı sayesinde kaymayı önleyen sağlam bir tabandan yapılmıştır. Tüm malzemeler birbirine dikilmiş Yapıştırılmış değil, ve geniş ayrık dikiş sayesinde maceranız bittiğinde botların kayması ve çıkarılması kolaydır. Bagaj malzemesi güçlü ve suya dayanıklı olduğundan yağmurlu yürüyüşler için harika bir seçenek.

Bu botların 2 yansıtıcı Velcro kayışı var, bu sadece botu güvende tutmakla kalmıyor, aynı zamanda daha karanlık sabahlarda veya gecelerde köpeğiniz için en üst düzeyde güvenlik sağlıyor. Bu botlar içeri geliyor dört farklı renk ve bunun botla hiçbir ilgisi olmasa da, bu botların her satın alınması, ihtiyacı olan bir köpeğin 'Paw for Paw' programına yardımcı olur, bu sadece olumlu bir şey olabilir!

Severiz Bu botların çevrimiçi olarak en çok incelenen botlar olduğunu ve Canine Journal tarafından en iyi köpek botları için bir ödül kazandıklarını, bu nedenle bu botların bu listede yer almaya değer olduğunu biliyorsunuz.


Kurgo Blaze Köpek Çizmeleri

Kurgo Blaze Cross Köpek Ayakkabıları | Kışlık botlar…
 • Dört mevsim köpek botları: bu köpek ayakkabıları her ...
 • Yansıtıcı ve hafif: Ayarlanabilir Ayak koruyucuları ...
 • Suya dayanıklı köpek ayakkabıları: köpek pençe botları suya dayanıklıdır, bu yüzden ...
 • Nasıl ölçülür: 4 ayakkabı seti dahildir; en iyi uyum için, Köpek ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu birinci sınıf köpek botları, kaymaz olmalarını sağlamak için bol miktarda tutamağa ve oluğa sahip kalın ve dayanıklı bir kauçuk tabana sahiptir ve aynı zamanda köpeğinize ihtiyacı olan çekiş hız için. Köpeğinizi sıcak ve soğuk havanın yanı sıra engebeli araziden ve keskin dikenlerden korurlar. Onları kolayca giyip çıkarmak için harika kılan ergonomik bir tasarıma sahipler, ancak yürüyüşünüz sırasında onları güvende tutan ayarlanabilir bir kayış ve ayak bileği kordonuna sahipler.

Materyal hafif ve nefes alabilir, bu da köpeğinizi terli pençelerden ve kızarıklıklardan korur ve tüm materyal birbirine yapıştırılmak yerine dikilir, bu da dayanıklılık için harikadır. Ayarlanabilir kayış, yansıtıcı dikişe sahiptir ve ayrıca botun her iki tarafında da yansıtıcı yamalar vardır, bu da güvenliği için önemli olan her yönden görülebileceği anlamına gelir. Bu botlar tek renkte gelir.

Severiz Bu birinci sınıf çizmelerin ömür boyu garantili olduğunu, böylece ömür boyu dayanacak şekilde yapıldığından emin olabilirsiniz ve yoksa ücretsiz olarak başka bir çift alabilirsiniz! Kurgo da harika bir çekişsiz köpek koşum takımı yapar ve bir pitbull'lar için üst düzey koşum takımı .


Expawlorer Suya Dayanıklı Köpek Botları

EXPAWLORER Su Geçirmez Köpek Çizmeleri Yansıtıcı ...
 • Boyut 7: 63-75 lbs için 2.95'x2.99 '(L * W). Altın için harika…
 • Ölçüm Talimatı: Pençeyi bir parça üzerine yerleştirin ve aşağı bastırın…
 • Seçim Rehberi: Bu boyut verileri, boyutların içindeki önyüklemelerdir,…
 • Üstün Malzeme: Yansıtıcı malzeme ve kaymaya dayanıklı ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu botlar, çekiş ve koruma için harika olmasının yanı sıra lastik gibi bir tabana sahiptir. Kaymaz , yürüyüş sırasında zum yapan köpekler için harika! Bagaj malzemesi dayanıklı ve suya dayanıklıdır ve ergonomik tasarımları sayesinde kolayca takılıp çıkarılır.

Yürüyüş sırasında rahatlık ve güvenlik için onları harika kılan 2 Velcro kayış vardır, böylece düşmeyeceklerinden emin olabilirsiniz. Kayışlar da 4 satır reflektif dikişle tasarlandığından karanlıkta görülecektir. Bu botlar aynı zamanda çarpışmayı önleyen lastik burunlu olarak tasarlanmıştır ve bu da onları harika bir seçenek haline getirir. o yaşlı köpekler için eğilimi olan ayaklarını sürükle onlar yürürken zemin boyunca. Bu botlar 2 farklı renkte gelir.

Severiz Bu botların uzun bir uzunlukta tasarlandığını, bu da onu daha uzun bacakları olan büyük köpekler veya büyük çiğ pençeleri olan köpekler için harika bir seçenek haline getiriyor.

alerjisi olanlar için köpek

PUPWE Skid Proof Köpek Botları

PUPWE Köpek Patikleri, Köpekler için Koşu Ayakkabıları, Köpek ...
 • ❤ MALZEME - Suya dayanıklı malzeme, yüksek kalite ...
 • ❤ KALİTE -Dayanıklı tabanlar, sağlam kaymaz taban ...
 • ❤ KONFORLU - Yumuşak ve pençelere nefes alabilen , böylece ...
 • ❤ UYGUN -Hafif ve kullanışlı , giymesi kolay…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu botlar, yumuşak ve nefes alabilen bir malzemeden yapılmış olarak tanımlanıyor, ancak yürüyüş ve dört mevsim hava için yeterince sert olan malzeme. Taban kauçuktan yapılmıştır, yani pooch'unuzu sıcak ve soğuk hava keskin veya kaygan yüzeylerin yanı sıra. Kavrama taban deseni, köpeğinizin tutuşu ve dengesi konusunda da yardımcı olur.

Botlar hafif ve kullanışlıdır ve giyilmesi ve çıkarılması kolaydır, bu da heyecanlı kıvrımlı köpekler için harikadır. Bu botlar, onları yerinde tutmaya yardımcı olan 2 Velcro kayışa sahiptir. yürüyüş sırasında ve 4 yansıtıcı dikişli çizgileri vardır, bu da sabahın erken saatlerinde veya gece geç saatlerde yürüyüş için mükemmel oldukları anlamına gelir. Bu botlar tek renkte mevcuttur.

Severiz Bu botların bu listedeki en ucuz botlardan biri olduğunu ve bu da onları daha sıkı bütçeli ebeveynler için harika bir seçenek haline getiriyor.


Sıkça Sorulan Sorular

Love Your Dog'da çeşitli köpek ürünleri hakkında epeyce soru alıyoruz. Aşağıda, okuyucularımız tarafından sıkça sorulan soruların bir listesini her birinin yanıtlarıyla birlikte derlediğimizi göreceksiniz. Kaçırdığımızı düşündüğünüz bir şey varsa, yorumlar bölümünde bize bir satır bırakın!

S: Köpeğimin botlarını beğenmesini nasıl sağlayabilirim?

C: Köpeğiniz daha önce hiç çizme giymemişse, bu duygu ona çok yabancı olacaktır ve muhtemelen ya başlangıçta hiç yürümeyecek ya da bacakları her yerde olacaktır. Köpeğinize bu yeni ve garip duyguya alışması için zaman tanımanız önemlidir, bu nedenle onları evde en rahat olduğu yerde ilk kez giymeniz önemlidir. Onu size doğru yürümesi için cesaretlendirin ve onu birkaç ikramla ödüllendirin ve onu övün, sonunda botları giymeyi olumlu bir deneyim olarak görecektir. Ona zaman verin ve sabırlı olun. Çoğu köpek, cesaretle ilk 15 dakika içinde çizme hissine alışır ve sonunda botlarını heyecan verici yürüyüşlerin bir işareti olarak görecektir.

S: Köpeğimin çiğ pençeleri var, bu botların devam etmesini engelleyecek mi?

C: Genelde çiğ pençeleri bir sorun oluşturmaz, ancak endişeleniyorsanız, yukarıda önerilen ekstra uzun Expawlorer botlarını satın almak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, bazı köpek sahipleri incelemelerde, köpeklerinin özellikle büyük çiğ pençeleri veya ortalamadan daha fazla yapışan çiğ pençeleri varsa, botun tüm yürüyüş boyunca güvenli kalmasını önleyebileceğini veya sürtünebileceğini bildirdi. pençe derisine. Buradaki püf noktası, sürtünmeyi önlemek için çiğ pençelerini olabildiğince kısa ve keskin tutmaktır. Pek çok işletme sahibi ayrıca botun çiğ pençesini ovalamasını önleyen önyükleme astarlarının kullanılmasını da önerir ve Ruffwear'den Bark ‘n’ Boot Liners, bu soruna denenmiş ve test edilmiş bir çözümdür.

S: Köpek botlarına alternatif var mı?

C: Nadir bir durum olsa da, köpeğiniz ayaklarındaki çizme hissinden nefret ediyorsa, hareket etmeyi reddediyorsa veya sürekli olarak onları çiğnemeye çalışıyorsa, o zaman çizmelerle onunla uzun bir yürüyüşün tadını asla çıkaramayacaksınız. Yani, bir alternatif düşünmelisiniz. Bir alternatif, bot giymeyi reddeden köpekler için harika bir alternatif olan Musher'in Gizli Pençe Koruma Balmumu'dur. Balmumu pençe pedlerine sürün ve emmesine izin verin. Pedlerine sıcak kaldırımlardan, kumdan, buzdan ve tuzdan ekstra koruma katmanı sağlar ve yatıştırmaya ve onarmaya yardımcı olan E Vitamini ile doludur. ve boğaz pedleri. Onu yalamaya çalışabilir, ancak birkaç dakika onu ikramlar veya iyi bir göbek ovma ile dikkatini dağıtabilir ve sonra yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Son düşünceler

Herkes uzun bir yürüyüşü sever, özellikle de dört ayaklı en iyi arkadaşlarımız, öyleyse neden onu onun için daha eğlenceli hale getirmeyesiniz ve ona ekstra destek ve rahatlık bir yürüyüş botu veya dört şeklinde ihtiyaç duyduğu. Yürüyüş botlarına ihtiyacı olduğunu düşünmeyebilirsiniz, ancak bize güvenin, eğer bir yürüyüşten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız ve onu geri taşımak istemiyorsanız, o zaman gerçekten biraz satın almalısınız!

Satın almak önemlidir yüksek kaliteli yürüyüş botları Birkaç yürüyüşten daha uzun sürmelerini istiyorsanız. Bu nedenle, yukarıda açıklanan önemli bileşenlerin yanı sıra sizin ve köpeğinizin ihtiyaç duyduğunu düşündüğünüz şeylere bir yürüyüş botundan dikkat ettiğinizden emin olun. Sadece onları satın almadan önce pençesini ölçmeyi unutmayın ve belirli bir beden olduğunu varsaymayın.

Bizimkilerde herkes için bir şey var yürüyüş botları listesi ve önerilerimizden birini seçerseniz, etraftaki en iyi yürüyüş botlarından birini satın aldığınızdan ve neden daha önce almadığınızı merak edeceğinizden emin olabilirsiniz!

Yorumlar