Pratik Olarak Yıkılmaz En İyi Ağır Hizmet Köpek Kasaları

Pratik Olarak Yıkılmaz En İyi Ağır Hizmet Köpek Kasaları

Çok yönlü bir köpek sandığının, köpek sahibi için birçok yararlı faydası vardır. Örneğin, işteyken veya gece yatağa girerken bir yavru köpeği evinizin belirli bir alanına hapsetmek için bir köpek sandığı kullanılabilir. Ayrıca köpek sandığı, bir yavru köpeği evde eğitirken kullanabileceğiniz değerli bir araç olabilir.

Ama köpeğiniz onaylanmış bir kaçış sanatçısı ise bir köpek sandığı sizin için çalışır mı? Ve bir köpek sandığı süper büyüklükte bir köpeği tutamayacak kadar dayanıksız olmaz mı? Bu size benziyorsa, ağır iş köpek sandığı dualarınızın cevabı olabilir!Bu kapsamlı kılavuzda, pratik olarak tahrip edilemez olan ağır hizmet köpek kasalarına daha yakından bakıyoruz. Ayrıca, şu anda piyasada bulunan en iyi ağır hizmet köpek sandıklarından dördünün derinlemesine incelemelerini de ekledik.

kraliyet canin vs bilim diyeti

Bir Bakışta: Favori Ağır Hizmet Kasalarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Sanatçı Köpek Irklarından Kaçış

Öyleyse, hangi köpek cinslerinin köpek sandığından kaçmaya çalışması en olasıdır veya bir koşum takımı , ve neden? Yavru köpeğinizin sıraya girip girmediğini görmek için ilk on köpek Houdinis'imize göz atın!

Labrador köpeği: Neşeli, arkadaş canlısı Labrador avcısı onaylanmış bir kaçak! Şiddetli, meraklı ve insanların yanında olmaya kararlı olan Laboratuvar, çirkin bir sandıktan çıkmaya zorlamaktan çekinmiyor.

Sibirya kurdu: Husky son derece enerjiktir ve koşmak için yetiştirilmiştir - kelimenin tam anlamıyla. Bu, kızak çeken bu güzellerin macera arayışı içinde bir köpek sandığından çıkmaya meyilli olduğu anlamına gelir.Boksör: Süper enerjik boksör, kötü şöhretli kararlı ve biraz çılgın bir karakterdir. kaçış sanatçısı . 'Kutudaki en keskin alet değil' olarak da bilinen boksör, sağlamlıktan daha az bir köpek sandığından fırlayarak çıkmanın hiçbir yolunu düşünmüyor.

Jack Russell Teriyeri: Jack Russell, genellikle bir kedi ya da sincap peşinde koşarak, pençelemek, ısırmak ve bir sandıktan dışarı çıkmak için çok uzun süre gidecek olan küçük, cesur bir köpektir.

Alman Kurdu: Alman kurdu, kolayca sıkılan ve hüsrana uğrayan güçlü, zeki bir cinstir. Bu nedenle Alman kurdu, köpek Houdini olarak da bilinir.Staffordshire Bull Teriyeri: Staffordshire boğa güreşi, standart bir tel veya tahta köpek sandığından kolayca dışarı çıkabilen, kaslara bağlı bir güç merkezidir.

Cocker Spaniel: İngiliz cocker spanieller insan şirketini sever. Bu nedenle, cins ayrılık kaygısından muzdarip olabilir ve sahiplerini aramaya gitmek için dayanıksız bir köpek sandığından dışarı çıkıp dışarı çıkar. Endişeli bir köpeğiniz varsa, kontrol edin bu kasalar endişeli yavrular için inşa edildi .

Amerikan Pitbull Teriyeri: Amerikan pit bull terrier, saf kaba kuvvet kullanarak standart bir köpek sandığından kolayca kaçabilen bir köpeğin harika bir yarasıdır. Bu güçlü yavrulardan birine sahipseniz, köpek arkadaşınızı kapalı tutmak için kesinlikle ağır hizmet tipi bir köpek sandığına ihtiyacınız olacak.

Golden Retriever: Çok yıllık ailenin favorisi olan golden retriever da kaçmaya eğilimlidir. Altınlar son derece zeki ve akıllıdır, ancak aynı zamanda çok fazla egzersize ihtiyaç duyarlar ve bunlardan muzdarip olabilirler. ayrılık kaygısı .Dakhund: Komik dachshund'u kaçışla ilişkilendirmeyebilirsiniz, ancak bu alıngan küçük köpekler avlanmak için yetiştirildi ve av sürüşleri hala güçlü. Ayrılık kaygısı da dachshund için bir sorun olabilir ve bu küçük köpekler, insan sahiplerini aramak için normal bir tel köpek sandığından dışarı çıkmaya çalışacaklar.

Yıkılmaz Köpek Kasasına Kim İhtiyaç Duyar?

Çoğu köpek sandıkta sessizce oturacak şekilde eğitilebilir. Ancak, bazı yavrular, sınırlandırılmayı boş yere reddediyor! Bazı köpekler, normal bir kasanın zayıf noktasını bulma becerisine sahiptir. Önemli bir ısırma kuvvetine sahip büyük köpekler, tel kasadan kolayca dışarı çıkabilirler ve hatta teriyer gibi bazı küçük ırklar bile bir kafesi parçalara ayırabilir. Çoğu sandık dev boyutlarda olmadığından, dev ırkların daha fazla bakıma ihtiyacı vardır. Danimarkalılar, mastifler veya diğer yavrular için tam bir kasa listesi görebilirsiniz. tam burada .

Akıllı, zeki bir köpeğiniz varsa, normal bir köpek sandığındaki mandalı nasıl açacağını öğrenebilir. Küçük köpekler, bir kaçış yolu olarak mandal manipülasyonu söz konusu olduğunda olağan suçlular. Ayrıca çoğu kasa mandalı, bir insanın hızlı bir şekilde açması için kolay olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle kararlı bir yavruya karşı fazla direnç göstermezler.

Boğa mastiffleri ve Amerikan pit bull teriyerleri de dahil olmak üzere birçok güçlü, asi ırk, dayanıksız bir sandıktaki tüm zayıf noktaları kıracak kadar güçlü ve ağırdır. Ne yazık ki, normal kasa tasarımlarının çoğu katlanabilir, yani sağlam köşeleri yoktur.Dolayısıyla, normal tel kasalar, dışarı çıkmaya kararlı bir köpek tarafından kullanılabilecek bir dizi zayıf noktaya sahiptir. Ağır hizmet kasaları ise köpek kaçış sanatçıları düşünülerek inşa edilmiştir. Normal bir köpek sandığından sürekli olarak sıyrılan bir köpeğiniz varsa, onu ağır hizmet tipi bir sandıkla değiştirmeniz gerekecektir. Şimdi, birinci sınıf bir ağır hizmet köpek kasasında aramanız gerekenleri düşünelim.

Alıcı Rehberi

Normal bir köpek sandığı, ortalama bir yavru için mükemmeldir. Temel kasaların tam listesi için, favorilerimize buradan göz atın . Bununla birlikte, köpek Houdini'ye eşdeğer köpekleri barındırmak söz konusu olduğunda, daha sağlam ve kaçmaya dayanıklı bir köpek kasasına ihtiyacınız olacak. Ayrıca, köpeğinizi uzun bir yolculuğa göndermeyi planlıyorsanız, ihtiyacınız olan şey ağır hizmet köpek kasalarıdır. Bu nedenle, köpeğiniz için doğru boyutta ağır hizmet tipi bir köpek sandığı seçmenin yanı sıra, aşağıdaki özelliklere de dikkat etmeniz gerekecektir.

Dikkate Alınacak Özellikler

Aşırı inşa edilmiş: Ağır hizmet köpek kasaları, 'aşırı inşa edilmiş' olarak adlandırılanlardır. Köpeği güvenli ve emniyetli bir şekilde içeride tutmak için aşırı inşa edilmiş bir kasa tasarlanmıştır. Bu nedenle, ağır hizmet tipi bir köpek sandığının normal çubuklardan daha kalın olduğunu ve normal bir köpek sandığından çok daha sağlam bir yapıya sahip olduğunu fark edeceksiniz.Büyük, kararlı bir köpeğin uyguladığı kuvvete dayanamayacak, tel örgü yerine çubuklarla yapılmış bir sandık arıyorsunuz. Ağır hizmet tipi köpek kasaları, bir köpeğin sıkı bir şekilde tutabileceği ve ölümcül hasara neden olmak için yeterli gücü kullanabileceği daha az yere sahiptir.

Sandığın genel yapısı çok sağlam. Çelik çubuklar, güçlü bir köpeğin onları bükmesini veya bükmesini önleyecek kadar güçlü olacaktır. Dikişler, menteşeler ve eklemler, yavru köpeğiniz ne kadar zorlasa ve itse de Fido'yu içeride sıkıca tutacak kadar sağlam olacaktır!

Kilitler: Normal köpek kasalarının mandalları vardır. Bu ortalama bir köpek için sorun değil, ancak akıllı bir köpek mandalı köpek kasasının içinden nasıl kullanacağını, kapıyı açıp keskin bir çıkış yaparak öğrenebilir! Ağır hizmet tipi köpek kasaları, en kararlı yavrular tarafından bile kapının içeriden açılmasını engelleyen sağlam kilitlere ve diğer tasarım özelliklerine sahiptir.

Güvenlikle ilgili bir not: Kapıyı ağır hizmet tipi bir köpek sandığına sabitlemek için asla bir karabina veya asma kilit kullanmayın. Acil bir durumda, köpeğinize çabucak ve zorlanmadan erişebilmeniz gerekir.Taşınabilirlik: Çoğu ağır hizmet tipi köpek kasası, daha kolay taşınabilirlik için tekerleklerle donatılmıştır. Ağır hizmet tipi köpek kasaları genellikle normal köpek kasalarından çok daha ağırdır ve kasayı evinizin etrafında hareket ettirebilmeniz için bir dizi tekerlek gereklidir. Bununla birlikte, köpek sandığınızı hava yolculuğu için kullanmayı planlıyorsanız, kasanın üst üste konması gerekebileceğinden tekerleklerin çıkarılabilir olduğundan emin olmalısınız. Araba ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, daha iyi seçenekler var . Daha küçük bir köpeğiniz varsa, küçük bir taşıyıcı sadece bilet olabilir.

Bazı ağır hizmet tipi köpek kasaları, depolamayı ve taşımayı daha yönetilebilir hale getirmek için katlanacak şekilde tasarlanmıştır; bu, evcil hayvanınızla birlikte hareket etmeyi planlıyorsanız, aramaya değer bir kalitedir.

Havalandırma: Ağır hizmet tipi bir köpek sandığının sağlam bir şekilde yapılması gerekmesine rağmen, köpeğinizin, özellikle de yoldaysa, yine de nefes alabilmesi gerekir. İyi kaliteli bir sandık, yavrularınızın bayat hava solumasına gerek kalmaması için bol miktarda havalandırmaya sahip olmalıdır. Ayrıca, sandık sıcak bir günde kapalı bir alanda tutulursa bir köpek kolayca aşırı ısınabilir. Bu nedenle, iyi hava sirkülasyonu sağlayan bir sandık arayın.

Dayanıklılık: Ağır hizmet tipi köpek kasası, dayanıklı malzemelerden, tercihen korozyona dayanıklı bir metalden yapılmalıdır. Metale zarar vermeden kasayı yıkamanız ve dezenfekte etmeniz gerekeceğinden bu çok önemlidir.

yıkılmaz köpek yatakları

Kolay Temizlik: Tuvalet kazaları olur ve kasayı kolayca temizlemeniz gerekir. Altında çıkarılabilir bir tepsi olan ağır hizmet tipi bir sandık arayın.

Uzun ömür: Ağır hizmet tipi köpek kasaları genellikle fiyat aralığının en üstünde bulunur. Bu nedenle, bir köpeğiniz varsa, yavrularınızı yetişkinliğe kadar rahatça barındıracak bir sandık satın almak iyi bir fikirdir. Sandıkta çıkarılabilir bir ayırıcı bulunduğundan emin olun, böylece köpek yavrusu büyüdükçe sandık boyutunu buna göre ayarlayabilirsiniz.

Kolay takılır, Çıkarılır: Ağır hizmet tipi bir köpek sandığı seçerken, her zaman sandığın, köpeğinizin kapıya veya çerçeveye takılmadan kasaya girip çıkmasına izin veren büyük bir kapısı olduğundan emin olun. Kapıyı hızlı ve kolay bir şekilde açıp kapatabilmelisiniz ve kapattıktan sonra da güvenli kalmalıdır.

Malzeme Yapısı

Ağır hizmet tipi köpek kasaları tipik olarak alüminyumdan veya yüksek kaliteli çelikten yapılır.Alüminyumun çeliğe göre birkaç avantajı vardır, çünkü daha kolay taşınabilirlik için daha hafiftir. Ayrıca alüminyum paslanmayacak veya aşınmayacaktır.

Bir kasanın dışarıda kullanılmasını istiyorsanız, paslanmaz çelik en iyi seçeneğinizdir. Bununla birlikte, çoğu yüksek kaliteli çelik kafes, hava koşullarına dayanıklılık için toz kaplamalıdır. Çok kolay çiğnendiği için ahşap, ağır hizmet köpek kasaları için iyi bir malzeme değildir. Plastik, kaçmaya yatkın bir köpeği götürmek üzere tasarlanmış büyük bir sandık için fazla dayanıksız olma eğilimindedir.

Sandığınızı Konumlandırma

Köpeğinizin sandığı, evcil hayvanınız için güvenli ve emniyetli bir sığınak olmalıdır. Ayrıca, kasayı doğru şekilde yerleştirmek, köpeğinizin sakin kalmasına ve daha fazla kaçma girişiminin önlenmesine yardımcı olabilir. Öyleyse, köpeğinizin sandığını nereye yerleştirmelisiniz?

 • Köpeğinizin koşuşturmacadan uzaklaşabileceği sessiz bir yer seçin.
 • Sandığı pencerenin yakınına koymayın.
 • Dış etkiler köpeğinizi üzebilir ve bir kaçış girişimini tetikleyebilir.
 • Köpeğinizin aşırı ısınmasına neden olarak, güçlü güneş ışığının kasaya nüfuz edeceği yerlerden kaçının.
 • Kasayı radyatör veya ateş gibi bir ısıtma kaynağının yanına koymayın.
 • Köpeğiniz kolayca çok ısınabilir ve uyumak için daha serin bir yer aramak için sandıktan kaçmaya çalışabilir.
 • Kasayı mahzen gibi havalandırmanın zayıf olduğu bir yere koymaktan kaçının.
 • Sandığı, köpeğinizin kolayca nefes alabilmesi için temiz ve temiz havanın keyfini çıkaracağı bir yere yerleştirin.
 • Kasayı bol miktarda doğal ışık alacağı bir yere yerleştirin.
 • Bu, uzun süre sandıklanmış köpekler için önemlidir.
 • Sandığı köpeğinizi ev eğitimi için kullanıyorsanız, özellikle geceleri kendinize yakın bir yere koyun.
 • Yavru köpeğinizi yakınlarda tutmak, yavru köpeğin ayrılık kaygısını hafifletmeye yardımcı olacaktır.

Kaçış Sanatçınızı Alt Etmek

Bazı köpekler harika kaçış sanatçılarıdır! İşte yavrularınızı sandığında güvenle tutacak birkaç faydalı ipucu ve püf noktası!

Köpeğinize bir göz atın: Fido'nun sandığından nasıl kaçmayı başardığını öğrenmek için biraz araştırma ve gözlem yapmanız gerekecek. Çoğu köpek, mola vermeden önce sahibinin yok olmasını bekler, bu nedenle neler olduğunu görebilmek için bir web kamerası kurmayı veya bir güvenlik kamerası yerleştirmeyi deneyin.

Kasa dikişlerini güçlendirin: Çoğu köpek, sandık dikişlerini ayırmak için kaba kuvvet kullanarak kaçar. Geçici bir düzeltme, dikişleri sağlam tutmak için karabina kullanmak olabilir, ancak daha uzun vadede, yavrularınızın kopmasını engelleyeceğinizden emin olmak için güçlendirilmiş, kaynaklı dikişlere sahip ağır hizmet tipi bir köpek sandığı satın almanız gerekir. denemeler.

En sevdiği bir oyuncakla köpeğinizin dikkatini dağıtın: Köpeğinize sandığına hapsedilmişken oynaması için en sevdiği oyuncağı sağlamayı deneyin. Bazen bir oyuncak köpeğin dikkatini dağıtmaya ve kaçmaya çalıştığını unutmasına yardımcı olabilir. Sadece oyuncağın, evcil hayvanınız gözetimsizken onunla ayrılmanın güvenli olduğundan emin olun.

Köpeğinizi kasaya atmadan önce egzersiz yapın: Bir yavru köpeği sandığından kaçmaya çalışmaktan caydırmanın çok etkili bir yolu, onu uzun bir yürüyüşe çıkarmak veya onunla yorulacak oyunlar oynamaktır. Uykulu bir köpeğin kaçmaya çalışması, kurtulmak için çok fazla bastırılmış enerjisi olan birine göre daha az olasıdır.

Kasa yerleşimlerini değiştirin: Kasayı arada bir farklı bir konuma taşıyarak köpeğinizin dikkatini kaçmaktan uzaklaştırmak mümkün olabilir. Örneğin, köpeğinizin dikkatini dağıtacak ve onu eğlendirecek bolca dikkat dağıtacak şey olması için sandığı pencerenin yanına koymayı deneyin.

Beş Harika Yıkılmaz Kasa

Artık kaçış sanatçınızı nasıl alt edeceğinizi ve ağır hizmet tipi bir sandıkla normal bir sandığın niteliklerini nasıl anlayacağınızı öğrendiğinize göre, favorilerimize biraz daha derinlemesine bakalım. Maliyet, kalite, dayanıklılık ve diğer özellikleriyle diğerlerinin karşısında öne çıkan markalar var.

En iyi tahrip edilemez ağır hizmet köpek kasalarına ilişkin ayrıntılı kılavuzumuzun bu bölümünde, bugün piyasada bulabileceğimiz en kaliteli beş ürünü inceliyoruz. Bu sandıkları belirli bir sıraya göre sıraladık, bu yüzden okumaktan çekinmeyin ve listemizdeki bir şeyi kaçırdığımızı düşünüyorsanız, lütfen yorumlar bölümüne bize bir satır bırakın.


Guardian Gear ProSelect Empire Köpek Kafesi

ProSelect Empire Kafesleri - Orta
 • Boyutlar: 33.75 'Y x 37' G x 25.13 'U | Çubuk Aralığı: 2.25 ''
 • 20 Kalibre Çelik Kafes - Bu ProSelect Empire köpek kafesi ...
 • Orta Ölçekli Kafes - (26 - 40 lbs)
 • Tepsili Yer Izgarası - Bu ProSelect köpeğiyle temizlik çok kolay ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Piyasadaki en iyi dört tahrip edilemez ağır hizmet köpek kasası listemizin başında Guardian Gear ProSelect Empire Köpek Kafesi var. ProSelect kafesi, satın alabileceğiniz en sağlam ve kaçmaya dayanıklı ağır hizmet köpek kasalarından biri olma konusunda müthiş bir üne sahiptir. Sandık, bükülmeden, kırılmadan veya sarkmadan en güçlü yavrudan herhangi bir suistimali alacak, bu da bir Houdini tazı varsa, bu köpek sandığını sizin için mutlak bir zorunluluk haline getirecektir.

ProSelect orta ve büyük boyutlarda gelir ve kolay taşınabilirlik için çıkarılabilir tekerleklere sahiptir. Kafesin altında temizlik için çıkarılabilen çelik bir tepsi var. Kafes zemini, herhangi bir dışkı veya idrarın doğrudan alttaki atık toplama tepsisine düşmesi için rendelenir, böylece köpeğiniz temiz kalır ve kafesi daha hijyenik hale getirir.

ProSelect Empire köpek kafesinin, kasayı neredeyse yok edilemez kılan ½ inç çapında çelik borularla güçlendirilmiş 20 kalibrelik çelik kullanılarak inşa edilmesini seviyoruz. Kafes üzerindeki tüm gerilme noktaları kaynaklarla güçlendirilmiştir. Kafes, dişlerden, pençelerden ve hava koşullarından korumak için bir çekiç kaplama ile kaplanmıştır. Sandıkta köpeğinize zarar verebilecek keskin kenarlar yoktur. Alttaki çıkarılabilir derin çelik tepsi sayesinde sandık temizliği hızlı ve kolaydır.

Yükseklik ölçümünün tekerlekler takılıyken yapıldığını unutmayın. Tekerlekler çıkarıldığında kafes yüksekliğinden dört inç düşürün

ProSelect Empire ağır hizmet tipi köpek sandığı, şüphesiz piyasadaki en sağlam ve sağlam kafeslerden biridir. Sandığın yüksek kaliteli yapısı ve düşünceli tasarımı, kafesi satın alan çoğu sahip için bunu bir kazanan yapar.

Bizim favorimiz özellikleri arasında kasanın taşınabilirliği ve kullanışlı, temizlemesi kolay atık tepsisi yer alır. En önemlisi, sahiplerin çoğu, kaçış girişimleri ne kadar kararlı olursa olsun köpeklerinin kafeste kaldığını bildirdi!


Sliverylake Köpek Kafesi Sandık Kulübesi

ceviz Köpek Kafesi Sandık Kulübesi Ağır Hizmet ...
 • ① DAYANIKLI VE DAYANIKLI: Pastan yapılmış bu ağır hizmet tipi köpek kulübesi ...
 • ② KİLİTLENEBİLİR TEKERLEKLER: Rahat taşınabilirlik ve kolaylık için 4 tekerlek ...
 • ③ TEMİZLİĞİ KOLAY: Çıkarılabilir (dışarı kaydırılabilir) plastik tepsi size şu konularda yardımcı olur ...
 • ④ MONTAJI KOLAY: Tüm donanım dahildir, sadece takılması gerekir…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bir sonraki favori kaçış geçirmez köpek sandığımız Sliverylake köpek sandığı. Kasa, ağır hizmet tipi çelikten yapılmıştır ve ürünü olağanüstü derecede güçlü ve dayanıklı kılar. En kararlı kaçış sanatçısı bile bu sandıktan kaçmayı neredeyse imkansız bulacaktır!

Hızlı ve kolay temizlik için kafesin altında çıkarılabilir bir kompozit plastik tepsi vardır ve kafes, evinizin etrafında kolay taşınabilirlik için dört tekerleğe sahiptir. Kasayı kendiniz monte etmeniz gerekecek, ancak işlem basittir ve üretici tarafından sağlanan talimatlar açıktır.

Kafes, ağır hizmet tipi çelikten yapılmıştır, bu da onu güçlü ve dayanıklı kılar. Tüm köşeler, dikişler ve potansiyel zayıf noktalar güçlü kaynaklarla güçlendirilir. Kafes, ısırmaya, itmeye ve pençelemeye dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Sandık, kolay temizlik için çıkarılabilir bir kompozit plastik tepsi ile donatılmıştır. Kasanın alt kısmı rendelenmiştir, yani herhangi bir dışkı ve idrar aşağıdaki tepsiye düşer. Izgara, kolay temizlik için çıkarılabilir.

Sandığın iki kapısı vardır; biri üstte diğeri önde, giriş ve çıkışı kolaylaştırır. Kilitler iyi yapılmıştır ve bir insan için kullanımı kolaydır. Öte yandan bir köpek bu kilitleri çözülemez bulacaktır! Bu ağır bir sandıktır, bu nedenle, üniteyi evinizde kolayca taşınabilir ve hareket ettirebilir hale getirmek için, üretici dört adet sağlam tekerlek eklemiştir. Yolcu çatırdarsa kasanın kaymasını önlemek için tekerlekler kilitlenebilir.

Severiz sağlam, sağlam yapı ve akıllı gümüş kaplamaya bayıldı. En sevilen özellikler arasında çıkarılabilir atık tepsisi vardı ve birçok kullanıcı, sandığa giriş ve çıkışı evcil hayvanları için bir esinti yapan çift kapıdan etkilendi.


SMONTER Ağır Hizmet Tipi Köpek Sandığı

SMONTER 48 'Ağır Hizmet Tipi Güçlü Metal Köpek Kafesi ...
 • DAHA GÜÇLÜ: Yükseltme korumalı ağır hizmet tipi çelik çerçeve ...
 • ÜÇ KAPI TASARIMI: Üstte açılabilir, Öndeki büyük kapı…
 • MONTAJI ÇOK KOLAY: Sadece açmanız ve dörde sabitlemeniz gerekiyor…
 • PAS VE KOROZYONA DAYANIKLI: Pas ve korozyona dayanıklı çelik…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Smonter ağır hizmet köpek sandığı, en sert köpekleri içerecek şekilde yapılmıştır! Sandığa hem siz hem de evcil hayvanınız için kolay erişim için üstten veya önden erişilebilir. Sağlam çelik korozyon önleyici ve paslanmaya dayanıklı malzemelerle işlendiğinden, bu dayanıklı kasayı dışarıda da kullanabilirsiniz.

Smonter ağır hizmet tipi köpek sandığı, üst düzey kasaların yapımında kullanılanlarla karşılaştırılabilecek en yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olsa da, fiyatı çok daha düşüktür. Dolayısıyla, bu kasalardan birini satın alırsanız, uzun süre dayanacak şekilde yapılmış ve paranızın tam karşılığını veren bir ürün alırsınız. Çift kilitler, en zeki yavrunun bile sandıktan çıkmasını neredeyse imkansız hale getiriyor.

Bu sandık, neredeyse tahrip edilemez ağır hizmet tipi çelikten yapılmıştır. Paslanmaya karşı dayanıklı, korozyon önleyici kaplama, kasaya uzun ömür sağlar ve paranın karşılığını fazlasıyla verir. Sandığa üstten ve önden erişilebilir. Ayrıca, köpeğinizi beslemek için kolay erişim sağlayan küçük bir ön kapı vardır. Rahat temizlik için kasanın altında çıkarılabilir bir plastik atık tepsisi vardır. Sandığın zemini, herhangi bir atık doğrudan atık tepsisine geçecek ve evcil hayvanınızın her yerinde bitmeyecek şekilde rendelenmiştir.

Sandık, çalıştırması kolay, ancak yavrularınızın çalışması için son derece zor olan akıllı bir kapı kilitleme sistemine sahiptir. Sandık, kolay taşınabilirlik ve rahat saklama için kilitlenebilir ve çıkarılabilir dört tekerleğe sahiptir. Sandığı köpek geçirmez ancak kullanıcı dostu yapan çift kilitleme sistemi son derece popüler bir özelliktir. Ayrıca, üç kapılı tasarım, kullanıcılar ve köpek arkadaşları arasında bir favori.

Severiz Ürünün sağladığı üstün kalite ve olağanüstü para değeri. Kendi kendine monte edilen kasanın bir araya getirilmesi kolaydır ve üreticinin talimatlarını takip etmek kolaydır. Kilitler önceden yüklenmiştir, böylece bunları kendiniz takmanıza gerek kalmaz.


PARPET Heavy Duty Empire Köpek Sandığı

PARPET 37 İnç Heavy Duty Empire Köpek Sandığı…
 • EN ÜST DÜZEY PERFORMANS: PARPET Heavy Duty Empire Köpek Sandığı iyi ...
 • EKSTRA GÜÇ VE GÜVENLİK: Sağlam çelikten yapılmıştır ve ...
 • KOLAY TEMİZLİK: Çıkarılabilir güçlü metal tepsi ...
 • 360 DERECE DÖNER TEKERLEKLER: Dört adet çıkarılabilir 3 'TPR kauçuk tekerlek…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Parpet ağır hizmet köpek sandığı, dünyanın en çok satan ağır hizmet köpek kasalarından biridir. Sandık, son derece güçlü çelikten yapılmıştır ve en başarılı kaçış sanatçısının ona ara vermesini önlemek için sağlam mandallarla donatılmıştır!

Kafeste, üstün taşınabilirlik için 360 derece kilitli metal tekerlekler bulunur ve temizliği kolaylaştırmak için çıkarılabilir bir metal atık tepsisi vardır. Çift mandallar, yavru köpeğinizi güvenli bir şekilde içeride tutarken kasaya erişmenizi kolaylaştırır.

Kafes, 20 gauge çelikten yapılmıştır ve 1/2 inç çapında çelik kare borulara sahiptir. Ağır hizmet tipi güçlü kaynaklar, en güçlü köpeğin bile kasanın daha zayıf noktalarından geçmesini engeller. Yüksek kaliteli çekiç tonlu kaplama, kafese sağlam, şık bir görünüm verir ve evcil hayvanınıza zarar verebilecek keskin kenarların olmamasını sağlar.

Kolay temizlik için rendelenmiş zeminin altında çıkarılabilir metal bir tepsi vardır. Tepsiyi çıkarmak için 'D halkası' tutamacını kullanmanız yeterlidir. Sandık kendinden montajlıdır. Üretici, iki kişinin kasayı inşa etmesini tavsiye ediyor. Ön kapıda güvenlik için iki mandal kilidi vardır.

Severiz ünitenin genel görünümü. Sandığın sağlam yapısı için çok övgü var ve sandığın paranın karşılığını fazlasıyla verdiğini düşünüyoruz. Sandık kolayca taşınabilir, temizlemesi kolaydır ve nihayetinde köpeğinizin dinlenebileceği güvenli ve emniyetli bir yer sağlar.


PARPET Heavy Duty Empire Köpek Sandığı

SmithBuilt 48 'Extra Large Heavy-Duty Dog…
 • PREMIUM-SINIF YAPI: Ticari kalitede çelik yapı ...
 • UYGUN İKİ KAPILI TASARIM: Yavru köpekler, büyüyen evcil hayvanlar ve ...
 • KİLİTLEME TEKERLEKLERİ İLE HADDELEME: Aşağıdakiler için dört tekerlekli tekerlek içerir:
 • PAS VE KOROZYONA DAYANIKLI: Çok katmanlı, koruyucu ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

SmithBuilt Heavy Duty Dog Crate, birinci sınıf inşaat malzemeleriyle oluşturulmuştur. Kullanışlı bir iki kapılı tasarıma sahiptir ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Tasarım güvenlidir ve evcil hayvanların güvende ve kapalı tutulmasını sağlar. Sandıktaki daha kalın çubuklar, köpeklerin malzemeleri bükme veya çiğneme fırsatına sahip olmamalarını sağlar, bu da köpeklerin yaralanmasına neden olabilir.

Bu sandık, kilitli tekerleklere sahip yuvarlanma özelliğine sahiptir ve evcil hayvanlarını evin içinde farklı yerlere taşımayı planlayan kişiler için mükemmeldir. Kaplama hem paslanmaya hem de aşınmaya dayanıklıdır. Ayrıca, yavru köpeğinizin bir kaza geçirmesi durumunda temizlenmesi için çıkarması kolay bir tava ile donatılmıştır.

Severiz Bu sandığın bir bütçeye göre inşa edildiğini. Listemizdeki diğer kasalar kadar pahalı değil ve yapı, ailenizdeki kaçış sanatçılarının dışarı çıkarken zorlanmasını sağlıyor. Bütçeniz varsa, bu makul bir maliyet için harika bir seçimdir.


Sıkça Sorulan Sorular

Kılavuzumuzun bu bölümünde, ağır hizmet köpek kasaları hakkında en sık sorulan bazı sorularınızı yanıtlıyoruz. İhtiyacınız olan bilgileri görmezseniz bize bir e-posta gönderin, size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız!

S: Yumuşak bir ağır hizmet tipi köpek sandığı satın alabilir miyim?
C: Ağır hizmet tipi bir köpek sandığı ideal olarak, onaylanmış bir kaçış sanatçısını kapalı tutacak sağlam, sağlam malzemeden yapılmalıdır. Bu nedenle yumuşak malzemeler bu kasa tipine uygun değildir.

S: Köpeğimin sandığını çiğnemesini nasıl durdurabilirim?
C: Isırığı standart bir köpek sandığını çiğneyecek kadar güçlü olan bir köpeğiniz varsa, onu daha güçlü, ağır hizmet tipi bir köpekle değiştirmelisiniz. Onaylanmış çiğneme makineleri tahta, tel, kumaş ve plastik kasaları kolayca parçalayabilir. Bu nedenle, köpeğinizi kapalı tutmak için kalın çelik çubuklu bir sandık satın almanız gerekecek.

S: Ağır hizmet kasaları büyük köpekler için en iyisidir?
C: Great Dane, mastiff veya pit bull terrier gibi büyük bir köpek ırkınız varsa, evcil hayvanınıza uygun bir XXL sandığı satın almayı düşünmelisiniz. Yavru köpeğiniz kaçmanın yollarını bulmaya eğilimli değilse, mutlaka ağır hizmet tipi bir sandık satın almanıza gerek yoktur. Bununla birlikte, bazı büyük, ağır köpekler sandıklarının yan tarafına yaslanmayı sever ve bu, zamanla yanların sarkmasına ve bükülmesine neden olabilir. Bu durumda, güvenlik ve uzun ömürlülüğü göz önünde bulundurarak, ağır hizmet tipi bir kafes en iyi satın alımınız olacaktır.

S: Ağır hizmet kasaları bir arabada kullanılabilir mi?
C: Hayır, pek değil. Burada sorun sandığın boyutları değil. Bir köpeği ağır hizmet tipi bir sandıkta taşımakla ilgili sorun, bu birimlerin genellikle bir araca kolayca kaldırılamayacak kadar ağır olmasıdır. Ayrıca, sandık ve yolcunun ağırlığının aracın güvenli kullanımını etkileyebileceğini unutmayın. Özellikle köpeğinizi arabanızda taşırken kullanmak için normal bir sandık satın almanız daha iyi olur.

S: Köpeğimi sandıkta ne kadar süreyle bırakabilirim?
Y: İdeal olarak, köpeğinizi sekiz saatten fazla bir süre sandığa koymamalısınız. Yavruların, kendilerini rahatlatmaları için sandıktan çıkmalarına izin verilmeden önce bu kadar uzun süre beklemeleri beklenmemelidir.

Son düşünceler

Yıkılmaz ağır hizmet tipi köpek kasaları, kaçma eğilimi olan köpekler için en iyisidir. Ağır hizmet tipi bir köpek sandığı seçerken, sağlam bir yapıya sahip, kilitleri güvenli ve kolayca taşınabilir olanı arayın. Köpeğinizin sandığını hava yolculuğu için kullanmayı düşünüyorsanız, havaalanı servis personelinin gerekirse kasayı istiflemesini sağlamak için tekerleklerin çıkarılabilir olduğundan emin olun.

Kasa dışarıda kullanılacaksa, korozyon önleyici ve pas önleyici koruma ürünleriyle işlenmiş sağlam çelikten yapılmış olanı seçtiğinizden emin olun. İç mekan kasasını hava akımı olmayan, doğrudan güneş ışığı almayan ve ısı kaynağının yanında olmayan sessiz bir konuma yerleştirin. Sandığı gölgeli bir yere koyun ve düşen dalların evcil hayvanınız için güvenlik tehlikesi oluşturabileceği ağaçların altına yerleştirmeyin.

pomeranya karışımı

Yorumlar