Zor Köpek İsimleri: Erkek Köpekler İçin 200'den Fazla Güçlü ve Güçlü İsimler

Zor Köpek İsimleri: Erkek Köpekler İçin 200'den Fazla Güçlü ve Güçlü İsimler

Olarak erkek köpek sahibi , köpeğinize cinsine, boyutuna ve kişiliğine uygun bir isim vermek istersiniz. Bir bekçi köpeğini 'Fluffy' olarak adlandırmak işe yaramaz. Ancak, üzerinde çalışabileceğiniz bir fikir listeniz olmadığında, daha güçlü bir köpek için bu mükemmel sert köpek ismini bulmak zor olabilir.

İlhamınız yoksa, korkmayın! Bir liste derledik 200'den fazla erkek köpek ismi sert, güçlü ve güçlüdür. Eğer sen olsan önemli değil büyük bir köpeğe isim vermek veya orta büyüklükte bir Alman çoban köpeğinin isimlendirilmesi , köpeğinizin adının kişiliğini yansıtmasını istiyorsunuz.Aşağıdaki 200 artı köpek isimleri yalnızca şunlar için kullanılamaz: daha agresif ırklar ama aslında daha küçük yavrular için de eğlence olarak kullanılabilir. Senin adını vermemen için hiçbir sebep yok küçük Cavapoo 'Maximus' gibi bir şey. Haydi, en sevdiğimiz güçlü, güçlü ve sert köpek isimlerimize bir göz atalım.

Regal Köpek İsimleri

Eğer sen köpeğine kraliyet muamelesi yap , bu muhteşem isimlerden bazılarını düşünmelisiniz. Bunlardan bazıları, muhteşem bir geçmişten gelebilecek ırklar için veya köpekler telif hakkı için yetiştirilmişse harikadır. Bu isimler dikkati çeker ve cesur bir ifade verir.Erkek Köpekler İçin Regal İsimler

Komutan Kral Baron Şövalye
Şeyh Sultan Mansa Asil
Kral Değer Prestij tarafından
Şef tarafından Prens Yardımcısı

Askeri İlham Alınmış Köpek İsimleri

Ordu, güçlü bir köpek adı için ilham almak için harika bir yerdir. İster ABD ordusunun eski bir üyesi, ister denizaşırı bir askeri üye olsun, bu isimlerin her biri dikkat çekecek . Bu isimler askeri üyeler, gaziler, avcılar veya bu zorlu köpek isimlerini seven herkes için harikadır.

Erkek Askeri Köpek İsimleri

Amiral EĞER Cephane Savaş
Bullseye Kamuflaj genel Nişancı
Avcı Çavuş Çavuş Snipper
Asker Tank Kullanım Savaş

Benzersiz Güçlü Köpek İsimleri

Bazı köpek sahipleri, erkek köpeklerine tamamen benzersiz bir isim vermek ister. Bu bir isim olabilir Boerboel menşe ülkesinden sonra , diğer hayvanların, savaşçının veya hatta en sevdikleri filmden sonra zorlu bir köpek isminin veya sadece bazı çok korkunç köpek isimlerinden sonra gelen bir isim. Başka hiçbir yerde duyma ihtimalinizin olmadığı 75'ten fazla farklı zorlu köpek ismine bakalım.

Zor Çince Köpek İsimleri

Chong Bing Gan Wei

Zor Afrika Köpek İsimleri

Duma Tandi Jabari Meshindi

Zor Yunan Köpek İsimleri

Adonis Bir balta Apollo Cronus
Damon Hades Zeus Icarus

Zor Mısır Köpek İsimleri

Aker Anubis Horus Halit
Osiris Dışarı İsimler Sfenks

Zor Ünlü Köpek İsimleri

Mavnalar Herkül Hooch Kojak
Kujo Şanslı Max Zowie

Zor Savaşçı Köpek İsimleri

Atilla alev Kağan Marcus
Spartaküs İskender Patton Flynn

Güçlü Hayvan İsimleri

Buck Çita Timsah Mucizeler
Timsah Şahin Öküz Panter
Puma Python Kaplan Engerek

Korkutan Zor Köpek İsimleri

Basher Canavar Kasap Kemikler
Kırıcı Fang Gulyabani Gremlin
Katil Krueger Manyak Hayalet
Yırtıcı Psycho Cezalandırıcı Öfke
İntikam Kafatası Terminatör Terör
İzleme Kötü adam Gazap Hayalet

Diğer Zor Köpek İsimleri

İdeal adı bulamadıysanız diye. İşte güçlü köpeğiniz için biraz daha. Bu isimlerin arkasında belirli bir anlamı olmayabilir, ancak kulağa zor geliyorlar.husky için kasa boyutu

Bu erkek köpek isimlerinin çoğu herhangi bir cinse uyabilir, ancak özellikle Alman Çobanları, Dobermanlar, Rottweiler ve diğer büyük ırklara uyarlar. Minyatür Doberman Pinscher, Chihuahua veya Fransız Bulldog gibi küçük bir köpeği, hayattan daha büyük bir karakter vermek için bu cesur isimlerden birini de kullanabilirsiniz.

Diğer Zor Köpek İsimleri

Okçu Yıkım Barnabus Barrett
Siyah Bıçak ağzı Blaze
cıvata Boomer Boris Patron
benzin pompası Boksör Tuğla Bruiser
Bruno Brütüs Buster Köpek
Çince Conrad Bedensel Hançer
Tehlike Hançer Denzel Dizel
Fink Bul Floyd Gex
Zafer Goliath Grady Çile
Holt saatler Hulk Cafer
ben Jasper Jax Jefferson
Jekyll Jet Jinks Kağan
Knox Kong Kjuo Leroy
Loki kedi Mack Kötü
Max Maximus Maxwell Kargaşa
Madalya Morton Rengârenk Oniks
Oz Padok Sulh Polk
Ralph Rambo Ramsey Randall
Reginald Renault Dönek
Rex İsyan Rocko Kayalık
Moloz Ryder Sanford Sampson
Yara izi Sentinel Gölge Kıvılcım
Başak Taş Fırtına Sersemletici
Tex Thor agresif Baba
Valkyrie Wendell Xander Yukon

Köpek Adlandırma İpuçları

Zor bir köpek adı seçmek, başka bir isim seçmek . Bir evcil hayvanın adını her koyduğunuzda, seçiminizi dikkatlice düşünmeniz çok önemlidir. Aşağıda, yeni yavru köpeğiniz için tüm ailenizin sevdiği bir isim seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçları verilmiştir.

1. İpucu: Bir İsim Seçmeden Önce Köpeğinizle Zaman Harcayın

Yeni yavru köpeğinizi seçmeden önce aklınızda bir isim olabilir, ancak daha sonra mükemmel olduğunu düşündüğünüz ismin doğru olmadığını anlayın. Onlara isim vermeden önce evcil hayvanınızla vakit geçirmek, ona uygun bir isim seçmenin en iyi yollarından biridir.Öyleyse, sevdiğiniz isimlerden oluşan bir kısa liste yapın ve evcil hayvanınızı tanıdıktan sonra en iyisini seçin. Yavru köpeğinize isim vermeden önce bir süre beklemenizde de sorun yoktur. Köpeğinizi ne kadar iyi tanırsanız, seçmek o kadar kolay olacaktır.

2. İpucu: Köpeğinizi Temsil Eden Bir İsim Seçin

İsim köpeğinizi temsil etmelidir. Bu nedenle, kırmızı bir Tibet Mastiff'e sahipseniz, Çince'de güçlü anlamına gelen 'Chong' gibi bir isim seçmek isteyebilirsiniz.

Ya da köpeğinize 'Kırmızı' adını verebilirsiniz çünkü bu, kürkünün rengidir. Köpeğiniz dev olduğu için 'Goliath' gibi özelliklerinden birini temsil eden bir isim de seçebilirsiniz. En uygun isimler bir şekilde hayvana bağlanır.

3. İpucu: Sizin İçin Bir Şey İfade Eden Bir İsim Seçin

Seçtiğiniz isim, köpeğinizi temsil ettiği kadar sizi de yansıtır. Bu nedenle, size ve ailenize uyan bir isim seçmek çok önemlidir. Sahip olduğunuz hobileri veya tutkularınızı temsil eden bir şey de seçebilirsiniz.Tarihten hoşlanıyorsanız, tarihi bir isim seçmek isteyebilirsiniz. Hevesli bir silah toplayıcı veya gazi, köpeğine 'AK', 'Cephane', 'Nişancı' veya 'Asker' adını vermeyi seçebilir. Balık tutmayı seviyorsanız, köpeğinize 'Cuda' diyebilirsiniz.

4. İpucu: Yüksek Sesle Söylemekten Sakınmadığınız Bir İsim Seçin

Çoğu zaman köpeğinizle evde olurken, diğer insanların önünde köpeğinizi aramanız gereken zamanlar olacaktır. Örneğin, köpek parkına gittiğinizde veya köpeğiniz sizden uzaklaştığında.

Köpeğinizin adını başkalarının önünde söylerken kendinizi rahat hissetmiyorsanız, bu durumlar oldukça garip olabilir. Köpeğiniz dışarı çıkarsa isteyeceğiniz son şey, onu aramaktan utanmaktır.

5. İpucu: Ailenizin Sevdiği Bir İsim Seçin

Bir ailen varsa, yeni evcil hayvanın muhtemelen evindeki herkese yakın olacaktır. Bu nedenle, köpeğinize diğer ev arkadaşlarınızın aldırmayacağı bir şey demeye çalışmalısınız. Annenizle yaşıyorsanız, köpeğinize 'Katil' adını vermek en iyi fikir olmayabilir, çünkü muhtemelen arka bahçesinde çığlık atmak istemez.Bunun yerine, güçlü, muhteşem bir isim düşünmek veya köpeğinize bir Yunan tanrısının adını vermek isteyebilirsiniz. Annen muhtemelen komşularının 'Zeus' diye bağırdığını duymasını tercih ederdi. Ancak her aile farklıdır. Bu nedenle, yeni evcil hayvanınıza bakacak diğer insanlara danışmak iyidir.

6. İpucu: Karar Vermeden Önce Birkaç İsim Denemek Sorun Değil

Köpeğinize isim vermenin iyi yanı, beğenmezseniz adını kolayca değiştirebilmenizdir. Bu, bir doğum belgesi doldurmanız ve geniş arkadaşlarınıza ve ailenize seçtiğiniz adı bildirmeniz gereken bir bebeğe isim vermek gibi değildir.

Köpeğinize 'Maximus' adını verir ve daha sonra karar verirseniz, onlar daha çok bir 'Zeus' dur, önemli değil. Köpeğinize sahip olduğunuz ilk birkaç gün veya hafta içinde birkaç isimden geçerseniz, sorun olmayacaktır. Ancak, yavru köpeğinizin ismine karar vermeden önce çok uzun süre gitmek istemezsiniz. Aksi takdirde, eğitimi zorlaştırabilir.Son düşünceler

Artık 200'den fazla güçlü, güçlü ve güçlü listemizi okudunuz. sert erkek köpek isimleri , umarım seçebileceğiniz birkaç farklı isim vardır. Bu isimlerden hiçbiri ilham vermediyse, her zaman bakabileceğiniz başka yollar vardır. Yapabilirsin köpeğinize ceketinin renginden sonra isim verin hatta özellikle cinsleri için. Biraz isimler Labradorlar için daha iyi çalışıyor onlardan daha Sibirya kurdu için . Ancak yavru köpeğiniz için mükemmel ismi bulmak kesin bir bilim değildir.

Yukarıdaki ipuçlarını hatırlayın, yaratıcı olun ve eğlenin. Genellikle fazla düşünmemek en iyisi . Doğru isim size doğal gelmeli ve köpeğinize uymalıdır. Şüphe duyduğunuzda, aileniz ve yakın arkadaşlarınızla görüşün ve onların fikirlerini sorun. Nihayetinde, memnun olan kişi olmanız gerekir. yavru için mükemmel isim .

Bu İnfografiği Sitenizde Paylaşın

Lütfen bu grafikle LoveYourDog.com'a atıf ekleyin.

Zor Köpek İsimleri Bilgi GrafiğiYorumlar