Rottweiler için En İyi Köpek Kasaları: Kasa Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Rottweiler için En İyi Köpek Kasaları: Kasa Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Çürükler büyük yavrulardır. Rottweiler'ınız için en iyi köpek sandığını bulmak büyük ölçüde boyutlarına bağlı , mizaç ve aktivite seviyeleri. Bir Rottweiler'a sahip olmak, çok büyük bir cinse sahip olmak anlamına gelir ve bununla birlikte büyük sorumluluk getirir. İsteyeceksin Rottie'nizi en iyi yiyecekle besleyin , onları temin etmek dayanıklı oyuncaklarla ve mükemmel köpek sandığı.

Bu ayrıntılı incelemede size rehberlik edeceğiz ve sana ipuçları ver Bir sandık için alışveriş yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda. Göz önünde bulundurulması gereken çok sayıda değişken vardır; boyut, malzeme ve sandık, köpek yavrusu döneminden yetişkinliğe kadar büyümeye izin veren bir bölücüye sahip olabilir.Bütçeniz gibi diğer şeyler her zaman bir endişe kaynağı olacaktır, bu nedenle tüm bütçe spektrumlarında kasaları analiz ettik. Bunda kapsamlı inceleme kılavuzu , bu değişkenlerin her birine bakıyoruz ve Rottweiler'ınız için en iyi kasayı bulmanızı sağlıyoruz.

Frisco Katla ve Yavru Köpek Taşıma Sandığı
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Frisco Katlama ve Taşıma KasasıChewy.com'da görüntüle
Proselect Köpek Kasası Ağır Hizmet
Bizim Puanımız

Zor görev

Pro Select Heavy Duty

Chewy.com'da görüntüle
Frisco Yumuşak Taraflı Köpek Kasası
Bizim Puanımız

Yumuşak TaraflıFrisco Yumuşak Taraflı Kasa

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

rottweiler yavru mama tavsiyesi

Alıcı Rehberi

Rottweiler köpek sandığı kılavuzu

Muhtemelen daha önce dikkate almak isteyeceğiniz birkaç değişken vardır köpek sandığı satın almak . Bu değişkenlerden bazıları kasa türleri, boyutu, bütçe, kasa malzemesi ve donatıldığı özellikleri içerir. Tüm kasaların her duruma uyan tek bir senaryo için mükemmel olmadığını bilmek önemlidir.

Seyahat etmeyi planlıyorsanız, muhtemelen bir seyahat sandığı isteyeceksiniz, tercihen çökme testi yapılmış bir veya a havayolu onaylı sandık Uçakla seyahat etmeyi planlıyorsanız. Evinize uyan standart tel kasalar en yaygın olanıdır ve bunlar için orta düzey bütçe aralığında birkaç seçenek vardır. İçeri girelim ve her bir değişkene her ayrıntıda bir göz atalım, ardından her bir köpek sandığına derinlemesine bir göz atalım.

Köpek Kasa Çeşitleri

Yumuşak kenarlı kasalar: Araba ile çok seyahat ediyorsanız veya kamp ve diğer açık hava etkinliklerine gidiyorsanız, yumuşak kenarlı kasalara ihtiyacınız olabilir. Bu kasalar, çiğnemeyen ve sandık eğitimli Rottweiler'lar için iyi çalışıyor. Yumuşak kenarlı kasalar, metal bir çerçeve etrafına yerleştirilmiş naylon veya kanvas dış cepheye sahiptir. Bu kasaların, yumuşak malzemeleri nedeniyle çizilmeye ve çiğnemeye dayanamayacağını unutmayın.

Ağır hizmet kasaları: Düşünmelisin ağır hizmet kasasına yatırım yapmak Köpeğiniz kasadan dışarı çıkma eğilimindeyse. Bu kasalar sağlam kalın çelikten yapılmıştır ve Rottweiler'ınızı yerinde tutmak için güvenli mandallama mekanizmalarına sahiptir. Kaliteli yapıları göz önüne alındığında, ağır hizmet kasaları pahalıdır. Ağır hizmet kasaları, kaçış sanatçı köpekleri, çiğneme makineleri ve tırmıklar için mükemmeldir.Tel Katlama Kasaları: Tel katlama sandığı ekonomiktir ve köpeğiniz için iyi çalışır. Taşıma ve depolamayı kolaylaştıran katlanabilir tel örgüleri vardır. Bir diğer etkileyici özellik ise bölme paneli.

Plastik Taşınabilir Köpek Kasaları: Evcil hayvan taşıyıcıları olarak da anılan plastik portatif köpek kasaları, seyahat ederken veya arabada dolaşırken köpeği taşımanın harika bir yoludur. Bu kasalar, metal bir tel kapı ile donatılmış sert plastik bir kabuğa sahiptir. Tek endişe, çoğu plastik taşınabilir köpek kasasının 130 pound ağırlığındaki bazı Rottweiler'ları barındıracak kadar küçük olmasıdır.

SUV Kasaları: SUV tarzı bir kasa, birden fazla Rottweiler'ınız varsa doğru muhafazayı sağlar. Bu kasa türünün birden fazla kapısı vardır ve diğer kasalardan daha dardır. SUV kasalarını araca binmeyi daha kolay bulacaksınız ve standart kasalarla aynı korumayı sunuyorlar. Birkaç kapı, arabanın hızlı bir şekilde konumlandırılmasına izin verir ve saklanmalarını kolaylaştırır.

Rottweiler Kasa Boyutları

Büyük Rottweiler

Bir köpek oranının uygun boyutunu bulmak zorluklardan biridir çoğu Rottweiler sahibi yüzleşecek . En iyi köpek oranının, Rottweiler'ınızın kolayca dönmesine, duvarları sıkıştırmadan yukarı veya aşağı oturmasına ve yavrularınızın herhangi bir kısıtlama olmaksızın serbestçe hareket etmesine izin vermesi gerektiğini unutmayın. Denge, sandığın Rottweiler'ınızın rahat olmasını sağlayacak kadar büyük ve sandık ve lazımlık eğitimine yardımcı olacak kadar küçük olmasıdır.70-100 pound ağırlığındaki dişi bir Rottweiler için ideal beden 42 veya 48 'kasa . Yaklaşık 130 kilo ağırlığındaki erkek bir Rottweiler iyi iş çıkarır. 54 inçlik bir kasa ile .

amerikan yolculuğu sınırlı bileşen köpek maması

Rottweiler'ı burun ucundan kuyruğunun ucuna kadar ölçerek de doğru boyutu elde edebilirsiniz. Ardından, bu sayıyı iki ila dört inç artırın. Rottie'nizi otururken kulaklardan yere kadar ölçmelisiniz. Ayrıca, Rottie'nizin genişliğini ölçmek ve doğru boyutu belirlemenize yardımcı olması için yavru genişliğine yaklaşık 4 inç eklemek isteyeceksiniz.

Bir Rottweiler yavrusu yetiştirirken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus, bölücü panele sahip bir sandık almaktır, çünkü bu, Rottie'niz büyüdükçe daha fazla alan yaratmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda, çocukluk döneminden yetişkinliğe kadar bunu engelleyebileceğiniz için bütçeniz daha azdır.Kasa Malzemesi ve Özellikleri

Bir Rottweiler sandığı için alışveriş yaparken, ödemeniz gerekir özelliklerine dikkat ve neyden yapıldığını. Satın aldığınız sandığın aşağıdaki özelliklere sahip olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz:

 • Metal ve tel kasalar en yüksek güvenliği sağlayacak
 • Plastik kasalar sadece seyahat için olmalıdır
 • Yaralanmayı önlemek için keskin olmayan yuvarlak kenarlar
 • Kaçışları önlemek için dayanıklı
 • Yavru köpeğinizi kilitleyen güvenli sürgülü mandallar
 • Yavru köpeğinizin çiğnemesi durumunda toksik olmayan yüzey
 • Kolay taşıma sağlamaya yardımcı olmak için katlanabilir
 • Kaygıyı azaltmak için uygun havalandırma

Yukarıdaki noktaların her birine ulaşmanızı sağlamak, Rottie'nizin eğitimi daha hızlı bir şekilde sandıklamak için ayarlanmasına yardımcı olacaktır. Köpekler başlangıçta antrenman yaparken, sandıkları konusunda fazla endişelenirlerse kendilerine zarar verebilirler, bu nedenle eğitimlerinin hem güvenli hem de insani olmasını sağlamak sizin işinizdir.

Fiyat ve Bütçe

Seçeneklerinizi daralttıktan sonra, şimdi bütçenize bağlı olarak bir köpek sandığı almaya karar vermenin zamanı geldi. Ağır hizmet tipi metal köpek kasalarının plastik köpek kasalarından daha pahalı olabileceğini unutmayın. Bununla birlikte, makul fiyatlı ve Rottweiler'ınız için iyi çalışan kaliteli kasalar vardır.

Ayrıca, garanti ve müşteri desteğini de göz önünde bulundurun, çünkü bu, sandık standartlarınızı karşılamadığında yenisini alacağınız konusunda içinizin rahat olmasını sağlar.Rottweilers için En İyi Köpek Kasaları

Sandık Eğitimi Rottweiler

Rottie'niz için bir sandık satın almak ucuz bir çaba değildir. Onlar büyük bir cins ve her zaman rahat bir şekilde bir sandık için harcayabileceğiniz kadar harcamanızı öneririz. Ucuz bir sandık satın almak, genellikle Rottie'niz onu yırtıp attığında yeni bir tane satın almanıza veya yavrularınızın kendilerine zarar vermesine neden olur. Aşağıda, tüm bütçe yelpazelerinde ve stillerinde Rottweiler için tüm mükemmel seçenekler bulunmaktadır.


Frisco Çift Kapılı Katlama ve Taşıma Kasası

Frisco Katlama ve Köpek Taşıma Sandığı
 • Tüm konumlarda esneklik için çift kapılar.
 • Güvenlik için yuvarlatılmış köşeler.
 • Daha fazla güç için daha ağır, daha kalın tel ölçüsü.
 • Taşımaya ve saklamaya elverişlidir.
 • Sızdırmaz ve temizlenmesi kolay plastik tava.
 • Birden fazla boyutta mevcuttur.
 • Daha küçük alanda kıvrımlar ve depolar.
Chewy.com'da görüntüle

Yumuşak kenarlı bir kasa arıyorsanız, Frisco Çift Kapılı Katlama ve Taşıma Katlanabilir Tel Köpek Kasası mükemmel bir seçenektir. Bu sandık geniş çapta incelenmiştir ve birçok farklı cins için en iyi seçimlerden biridir. Ekstra büyük bir Rottweiler'ınız varsa, Dev ırkları barındırabilen 54 inçlik bir versiyon sunarlar.

Bu sandık telden yapılmıştır ve yavrularınızı yaralanmalardan korumaya yardımcı olacak yuvarlak kenarlara sahiptir. Ayrıca büyüyen Rottweiler'lar için mükemmel olan bir bölme paneli ile donatılmıştır. Montajı için gerekli herhangi bir alet yoktur ve hızlı bir şekilde kurulabilir. Tabandaki dayanıklı plastik tava, bir kaza durumunda çıkarılabilir.

Severiz Frisco çift kapılı kasanın yerleştirilmesi ve indirilmesi kolay. Katlanabilir ve taşımayı ve taşımayı kolaylaştıran bir tutacağı vardır.


Midwest iCrate Çift Kapılı Kasa

Midwest iCrate Büyük
 • Stabilite ve güvenlik için damla pimli yapı.
 • Dayanıklılık için koruyucu E-kaplama kaplaması.
 • Çıkarılabilir plastik tepsi.
 • Üç cıvatalı mandallı metal kasa tasarımı.
 • Çift kapılı katlanır kasa.
 • Güvenlik için yuvarlatılmış kenarlar.
 • Kapılar çift mandallıdır.
Chewy.com'da görüntüle

Midwest ICrate Dog Crate popülerdir ve çoğu köpek sahibinin favorisidir ve bunun bir nedeni vardır. Hızlı konumlandırma için biri önde ve diğeri yanda olmak üzere iki kapı ile birlikte gelir. Ayrıca, yavrularınızın büyümesine veya büyümesine izin vermek için birden fazla boyut sunar. köpek yatağında rahat ol .

Kapalı tel göstergesi yaralanmaları önler ve üç kilit, Rottweiler'ınızın kaçmayı planlaması durumunda kapıyı sabitler. Düşme pimi yapısı sayesinde kasa kitini montajı kolay bulacaksınız. Ayrıca çıkarılabilir plastik tepsi, dayanıklılık için kompozit malzemeden oluşur.

Kenarları yuvarlaktır ve diğer kasalar gibi keskin değildir. Elektro kaplama kaplamadan oluşan güzel dış kaplamayı bulun. Bu malzeme aynı zamanda ağır çiğnemeciler için de güvenlidir. 48 inçlik bir kasa olmak, yetişkin Rottweiler'ınızı içeride tutabileceğiniz anlamına gelir.

Severiz Rottweiler'ınızın boyutuna bağlı olarak kasanın yaşam alanının boyutunu ayarlamanıza olanak tanıyan ayırıcı panel. Tepsiyi temizledikten sonra dışarı kaydırabilir veya tekrar yerine koyabilirsiniz.


Frisco Ultimate Ağır Hizmet Tipi Çelik Kasa

Frisco Ağır Hizmet Tipi Köpek Sandığı Büyük
 • 22 kalibre, yüksek kaliteli çelik.
 • Özellikle güvenlik ve dayanıklılık için.
 • Tarz için çekiç tonlu kaplama.
 • Dahili ayak frenleri.
 • Sağlam mandallı çift kilitler.
 • Çiğnemeye dayanıklıdır.
 • Tekerlekler kasayı hareket ettirmeyi kolaylaştırır.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco Ultimate Ağır Hizmet Tipi Çelik Kasa, 22 kalibre çelik çubuklara sahip ağır hizmet tipi bir kasadır. Rottweilerlarınız kasayı kırmayacak veya bükmeyecektir. Kasayı sabitlemek için çift kilitleri vardır. 110 pound'a kadar olan yetişkin Rottweiler'lar bu kasaya rahatça sığar.

Rottweiler'ınıza bağlı olarak size bir seçenek sunan altı boyutta gelir. Alt kısımda temizlenmesi kolay çıkarılabilir plastik bir tava var. Sandık, montaj için açılır ve saklama için katlanır, bu da rahatlığına katkıda bulunur.

Severiz ek yerindeki güçlendirilmiş kaynak ve paslanmaya karşı dirençli kayma, bu sandığı uzun ömürlü kılar. Bununla birlikte, Rottweiler'ınız plastik çiğnemeyi seviyorsa, başka bir köpek sandığı aramanız gerekebilir.


ProSelect Empire Heavy Duty Köpek Kasası

Proselect Dog Crate Heavy Duty Sandık
 • 20 çaplı çelik ve ağır hizmet kaynakları.
 • Sağlam sürgülü mandallar.
 • Kolay yuvarlanma için çıkarılabilir tekerlekler.
 • Kalın çelik konstrüksiyon.
 • Kolay temizlik için tepsili yer ızgarası.
 • Montajı basit.
 • Kaçış sanatçıları için harika.
Chewy.com'da görüntüle

ProSelect Empire Köpek Kafesi, en iyi kaçış korumalı ve en güçlü sandıktır. Ağır hizmet kaynaklarından, kalın çelik boru konstrüksiyonundan ve eşleştirilmiş kapı mandallarından yapılmıştır, bu da onu yok edilemez kılar. Sandık, köpeğinizin kafesini çiğnemesine veya çizmesine neden olabileceği herhangi bir kötüye kullanım için yapılmıştır.

boxer pitbull kırması

Yüksek kaliteli çekiç taşı kaplaması bu kafesi dayanıklı kılar. İkisi kilitleme tekerlekleri olan dört inç uzunluğunda tekerlekler bulun. Empire Dog Cage ayrıca, dökülmeleri veya kazaları temizlemeniz gerektiğinde bunu kolaylaştıran çıkarılabilir bir tepsiye sahiptir.

Severiz Kasayı evin etrafındaki diğer alanlara yuvarlamak için takılabilen çıkarılabilir tekerlekler. Denge için tekerlekleri çıkarabilirsiniz. Rendelenmiş zemin, kolay temizlik sağlar.


Frisco Yumuşak Taraflı Köpek Kasası

Huskies için Frisco Yumuşak Taraflı Köpek Sandığı
 • Hafif yapı.
 • Dış mekan için harika.
 • Havalandırma için dayanıklı ağ.
 • Giriş ve boşaltma için 3 kapısı vardır.
 • Çelik çerçeve.
 • Suya dayanıklı taban.
 • Yalnızca daha küçük Çürükler için kullanılmalıdır.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco, özellikle seyahat eden yavrular için yapılmış bir başka harika köpek sandığı yapar. Bu sandığı yalnızca dış mekanlarda daha küçük bir Rottie için yumuşak kenarlı bir kasaya ihtiyacınız varsa öneririz. Boyutları nedeniyle, yumuşak kenarlı kasalar iç mekanlarda minimum koruma sağlar ve Rottweiler'inizin kumaşta bir delik açması oldukça olasıdır.

Dışarıda, ancak, Rottweiler'ınız etrafınızda olduğu için daha sakinse, bu tür bir sandık hareket kabiliyeti nedeniyle iyi olabilir. Ayrıca sıcak bir günde harika olan Rottie'niz için gölge sunar. Bu sandık muhtemelen sadece yaklaşık 90 pound'a kadar olan Çürüklere uyacaktır, bu nedenle Rottie'niz büyükse, geçici dış mekan kullanımı için bile bir tel sandıkla yapışmanız daha iyi olur.

Severiz Bu sandık, dışarıda çürükleriyle vakit geçirmeyi tercih eden köpek sahipleri için bir seçenek. Kullanışlıdır, kolayca kurulur ve Rottie'nizi serin tutmak için uygun havalandırmaya izin verir.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Rottweiler'ınızı Sandıkla Eğitmek Gerekli mi?

C: Rottweiler'ınızı eğitmek, çiğneme gibi kötü davranışlardan kurtulmasını sağlar. Ayrıca, bir sandığınız varken evcil hayvanınızla seyahat etmenizi kolaylaştırır. Bir sandık köpeğinize rahat edebileceği geniş bir alan sağlar.

S: Rottweiler için Hangi Boyutta Sandık İdealdir?

C: Yetişkin Rottweilers, bu boyut 150 pound'a kadar alabildiğinden 48-54 inçlik bir kasaya sığar. Yavru bir Rottweiler, 30-42 inçlik bir kasaya rahatça sığar.

S: Bir Rottweiler'ı Sandıkla Eğitmek Zor mu?

C: Popüler inanışın aksine, Rottweiler'lar zeki ve alçakgönüllüler, bu onları eğitmeyi kolaylaştıran bir şey. Sandıklarında rahat oldukları sürece onları eğitmenin kolay olduğunu göreceksiniz. Yavruların yetişkinlere kıyasla eğitilmesinin daha kolay olduğunu unutmayın.

Son düşünceler

Rottweiler, evde veya dışarıda takılmak için aktif ama eğlenceli bir türdür. Ancak, bunların üstesinden gelmek çok zor olabilir, bu yüzden Rottie'nizi eğitmeniz gerekir. Yavru bir Rottweiler köpeğiniz veya bir yetişkiniz olsun, favori seçimin önerilerimizde Rottie'niz için en iyi köpek sandıklarımızda. Doğru uyumu elde ettiğinizden emin olmak için daima köpeğinizin boyutunu ölçün.

Yorumlar