Yavru Köpekler İçin En İyi Köpek Maması: Kuru Mama, Islak, Taze ve Daha Fazlası

Yavru Köpekler İçin En İyi Köpek Maması: Kuru Mama, Islak, Taze ve Daha Fazlası

Eve yeni bir köpek yavrusu getirmek çok heyecan verici bir zamandır. Sarılmalar ve heyecanın yanı sıra, sahiplerinin yapacak çok hazırlıkları var. Elbette, tüm doğru malzemelere sahip olduklarından ve bir yavru köpeğin ihtiyaç duyabileceği her şeye hazır olduklarından emin olmak isteyeceklerdir. Sahiplerin endişe duyduğu bir alan, yavru köpekler için en iyi yiyeceği bulmaktır.

Yavru köpekler için doğdukları ilk günden itibaren beslenmeleri çok önemlidir. Hayatta kalmak için ilk birkaç hafta annelerinin sütüne ihtiyaç duysalar da, çoğu yavru iki ila üç aylık olduklarında köpek maması yemeye doğru ilerlemektedir. Bir köpek yavrusu için hangi yiyeceğin en iyi olduğu birkaç farklı şeye bağlıdır. Tüm ürünler eşit yaratılmamıştır. Ek olarak, tüm köpeklerin aynı kaloriye veya aynı miktarda yiyeceğe ihtiyacı yoktur. Köpeğin yaşı, cinsi ve büyüklüğü, onlar için hangi yiyeceğin en iyi olacağını etkiler. Sağlıklı beslenme sorumlu evcil hayvan sahipliğinin büyük bir parçasıdır.Yavru köpeğinizi uygun yemle beslemek, yaşam boyu sağlığı için çok önemlidir. Büyümeyi ve doğru gelişmeyi beslemek için diyetinden enerji, besin ve besin alacaktır. Yavru köpeklerin beslenme ihtiyaçları yetişkin köpeklerden farklıdır, bu nedenle bazı yetişkin mamalarını yiyebilseler de yememeleri gerekir. Rehberimiz, sevimli yeni yavru köpeğiniz için en iyi köpek mamasını seçmekle ilgili bilmeniz gereken her şeyi size gösterecek.

Bir Bakışta: Yavru Köpekler İçin En Sevdiğimiz Yiyecekler

 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)

çiftçi köpeği

köpek itaat eğitimi
THEFARMERSDOG.COM'DAN GÖRÜNTÜLE
 Orijen Köpek Maması Turuncu Poşet

Orijen Puppy Yüksek Proteinli TahılsızAMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE
 Sadece Yavru Köpek İçin Tam Sağlık

Sadece Yavru Köpek İçin Tam Sağlık

AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz ortak ortağımızın sitelerinden birine götürebilir. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

içindekilerHatırlatıcılar

Köpek maması pazarı, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ürünle çok büyük. Mevcut tüm ürünleri incelememizin bir yolu yok, ama sizinle paylaşmak için tüm zamanların favorilerinden bazılarını seçtik. Bu köpek besleme seçenekleri en üst düzeydedir ve yavru köpeğinize büyümesini desteklemek için lezzetli, kaliteli beslenme sağlayacaktır. Her köpeğin farklı olduğunu ve benzersiz beslenme gereksinimlerine sahip olduğunu unutmayın.

Burada sunduğumuz bilgiler, sahiplerin kendilerine sunulan ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bilgilerimiz yararlı ve evcil hayvan sahiplerini bilgilendirmeye yardımcı olsa da, bir veteriner veya nitelikli evcil hayvan beslenme uzmanı ile yapılacak bir görüşmenin yerini alması amaçlanmamıştır. Seninle konuşmak her zaman en iyisidir Veteriner hekim Yavru köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarının karşılanmadığına dair endişeleriniz varsa.

Köpek Maması Çeşitleri

 4 çeşit köpek maması yan yana
Evcil hayvan yemi pazarı, yeni ve geliştirilmiş ürünler ortaya çıktıkça sık sık değişir.

Bulmak için tüm yeni trendlere ayak uydurmak zor olabilir. en iyi köpek maması , ancak beş ana köpek yemi kategorisi vardır. Çoğu yavru köpek, yüksek kaliteli, köpek yavrusu tarafından formüle edilmiş kuru mamalarda çok başarılıdır. Bu genellikle ıslak, yarı nemli, taze pişmiş veya dondurularak kurutulmuş gibi diğer gıda kategorileriyle birleştirilir.kuru mama veya kuru

kuru köpek maması kibrit de denir. Bu, köpek mamalarının en yaygın kullanılan çeşitlerinden biridir. Kibble en uygun fiyatlı türüdür. Birçok tat ve çeşit mevcuttur. Kibble, diğer köpek mamalarının çoğu ile aynı bileşenlerden yapılır.

Bunlar arasında hayvan proteinler, sebzeler, tahıllar, sağlıklı yağlar ve diğer eklenen vitaminler ve mineraller. Malzemeler birlikte karıştırılır, bir macun haline getirilir, pişirilir ve ardından topak haline getirilir. . Özellikle yavru köpekler için ve ayrıca cins büyüklüğü için formüle edilmiş birçok yüksek kaliteli kuru mama mevcuttur. Hatta cinse özgü bazı formüller bile vardır.

ıslak veya konserve

Konserve en yaygın seçimdir ıslak yemek . Bazen bir kese veya plastik bir kap içinde, hatta bir somun içinde gelebilir. Islak mamalar kuru mamada bulunan tüm içerikleri içerecektir. Biraz daha pahalı olma eğilimindedir. Bazı ıslak yiyeceklerin yağ oranı çok daha yüksektir.

Konserve yiyecekler genellikle sos formülünde bir macun, güveç veya parçalar halinde gelir. Kuru mamalardan daha yüksek nem içeriğine sahiptir. Bazı düşük kaliteli üreticiler etli görünen parçalar oluşturmak için buğday glütenini ikame olarak kullanacağından, konserve yiyeceklerdeki malzemeleri okumak önemlidir. Islak mama, bir yavru köpeğin diyetine ekstra nem ve lezzet artışı ekleyerek güzel bir katkı olabilir.Yarı Nemli

Özellikle yarı nemli köpek maması insan eti şeklindedir, besin değeri çok düşüktür. Bu ürünler genellikle çok fazla ilave renk, tatlandırıcı ve koruyucu içerir. Köpekler bunların tadını sevse de, bunlar en iyi şekilde ara sıra bir tedavi için saklanır. Besin değerleri düşük, kötü yağ ve kalorileri yüksek olduğu için yavru köpeklerde mümkünse bunlardan uzak durulması zorunludur.

Taze veya İnsan Sınıfı

Taze pişirilmiş insan sınıfı köpek maması dır-dir en pahalı ama en besleyici gıdalardan biri. Taze pazar hızla büyüyor ve birçok farklı abonelik mevcut. Sahipler taze, son derece yüksek kaliteli yemekler yiyebilir teslim edilmiş köpekleri için kapılarına kadar

Bazı evcil hayvan sahipleri kendi evcil hayvanlarını yapmayı seçebilir, ancak bunu yalnızca veterinerlerinin rehberliğinde yapmalıdır. Taze yemekler, çoğu küçük partiler halinde nazikçe pişirildiği için inanılmaz tadı ve besin değerini korur. . Bu tarifler genellikle sınırlı içeriklidir ve oldukça lezzetlidir. İnsan sınıfı bileşenler, kullanılan tüm bileşenlerin insan tüketimi için güvenli olduğu anlamına gelir.

Dondurularak Kurutulmuş

Dondurularak kurutulmuş evcil hayvan mamaları giderek daha popüler hale gelmektedir. Bunlar, köpeklere çiğ veya hafif pişmiş bir diyetin inanılmaz tadını ve besin değerini verir, ancak raf ömrü daha uzundur. Tıpkı taze mamalar gibi, bunlar en yüksek kalitede insan sınıfı malzemelerden yapılır ve kuru mama ile taze mama arasında bir yerde bulunan evcil hayvan ebeveynleri için harika bir seçim olabilir.Dondurularak kurutulmuş yiyeceklerin tadı harikadır ve köpekler onlar için çıldırır. Bağımsız yemekler olarak veya ikramlar ve yemek süsleri olarak kullanılabilirler. Bazıları doğrudan kaptan servis edilebilirken, diğerleri önce yeniden sulandırılmalıdır.

ham veya barf

Bazı sahipler inceleyebilir ham veya BARF (Biyolojik Olarak Uygun Ham Diyetler.) Bunlar çiğ et, kemikler, sebzeler ve diğer sınırlı bileşenlerden oluşur. Çiğ diyetler nispeten zorlayıcıdır ve yavru köpekler için uygun değildir, bu nedenle, yavrunuz çok büyüyene ve sindirim sistemi olgunlaşana kadar çiğ beslenmeden uzak durmak en iyisidir.

Köpek Yavrusu ve Yetişkin Beslenmesi

Yetişkin köpekler ve yavru köpeklerin farklı beslenme ihtiyaçları vardır S. Yavru köpekler yetişkin mamasını yiyecek olsalar da, bu onlara tam bir beslenme sağlamayacaktır. Bunun nedeni ise Yavru köpekler, hızlı büyümelerini desteklemek için diyetlerinde daha yüksek yağ ve kalori içeriğine ihtiyaç duyarlar. ilk yıllarında. Yavru köpekler tonlarca enerji kullanırlar ve büyümenin yanı sıra inanılmaz derecede aktiftirler.Yavru köpeklere özel tariflerle beslenmelidir. Köpek maması, protein ve yağ bakımından yetişkin yemeklerinden çok daha yüksek olma eğilimindedir. ve yavru köpeğiniz yetişkin mamasını yiyip büyümeye devam edecek olsa da, uygun büyüme ve sağlıklı kemikler geliştirmek için doğru miktarda besin ve mineral almıyor olabilir.

Büyük cins ve küçük cins yavrular da aynı şeyle beslenmemelidir. Eğer mümkünse. Yeni başlayanlar için, kuru mama boyutu tek başına son derece farklıdır. Daha küçük ırklar, daha küçük boyutlu ve besinlerle dolu mamalara ihtiyaç duyar.

Daha büyük ırkların vücutları çok daha büyük olduğu için daha da yüksek proteinli mamaya ihtiyaç duyarlar ve daha fazla enerji kullanın. Daha büyük ırklar, uygun kalsiyum, yağ, fosfor ve D vitamini içeren öğünlere ihtiyaç duyar, çünkü bu elementler kemik büyümesini düzenlemede çok önemlidir.

Daha küçük köpek ırkları, enerjiyi çok hızlı bir şekilde yakma eğilimindedir. Bunun nedeni, daha büyük ırklardan daha yüksek bir metabolizmaya sahip olmalarıdır. Bu nedenle, küçük köpekler gün boyunca daha küçük öğünlerle beslenmelidir. Daha küçük köpekler ayrıca vücut ağırlığının kilogramı başına daha büyük köpeklere göre daha fazla kaloriye ihtiyaç duyar.köpek yavruları ilk birkaç hafta emzirecek ve ardından yavru lapası ile tanıştırılacak. Puppy lapa, suya (veya köpek mamasına) batırılmış mamadır. Yavrular üç ila dört haftalıkken verilebilir. Bu çoğunlukla su ile başlamalıdır; Mamanın suya oranı, yavru köpeğiniz olgunlaştıkça ve daha fazla yerken artacaktır.

Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO), evcil hayvan mamalarına nelerin dahil edilmesi gerektiğine ilişkin yönergeler belirler. Bunu evcil hayvan ürünlerinin etiketlerinde arayın.

 1. arginin - Yavru köpekler için 0,62 ve yetişkinler için 0,51
 2. Protein – Yavru köpekler için %22 ve yetişkin köpekler için %18
 3. Yağ – Köpek yavruları için %8 ve yetişkinler için %5
 4. Kalsiyum – Yavru köpekler için %1 ve yetişkin köpekler için %0,6
 5. Fosfor – Yavru köpekler için %0,8 ve yetişkin köpekler için %0,5
 6. Sodyum – Yavru köpekler için %0,3 ve yetişkin köpekler için %0,06
 7. Lizin – Köpek yavruları için %0,77 ve yetişkinler için %0,63
 8. lösin Köpek yavruları için %0,72 ve yetişkinler için %0,59
 9. klorür – %0,45 yavru köpek 0,095 yetişkinler için

*Bu tam bir liste değildir.

Aranacak Malzemeler

Protein

Protein, tüm köpek mamalarında, özellikle yavru köpek mamalarında önemli bir bileşendir. Yüksek kaliteli protein bir kaynaktan gelmelidir. tam et veya et yemeği olarak adlandırılan . Yüksek kaliteli protein, bir yavru köpeğin enerjisinin çoğunun geldiği yerdir ve aynı zamanda zihinlerinin ve vücutlarının uygun şekilde gelişmesine yardımcı olmak için çok önemlidir. Et muhtemelen yavru köpek mamasının en önemli bileşenidir. Köpekler fazla proteini vücutlarında tutamazlar, bu yüzden bunu beslenmeleri yoluyla yenilemeleri gerekir.

Her zaman adlandırılmış bir protein arayın . Fazladan protein depolayamayan köpeklerin, yarısını doğal olarak üretemedikleri yirmi iki farklı amino aside ihtiyaçları vardır. Bunlar diyetlerinden, özellikle tam et proteinlerinden gelmelidir. Köpekler etin tadını sever. Popüler protein seçenekleri arasında tavuk, balık, sığır eti, kuzu eti, ördek, bizon ve geyik eti bulunur.

Sindirilebilir Karbonhidratlar

Köpekler, diyetlerinin bir parçası olarak sağlıklı karbonhidratlara ihtiyaç duyar. Karbonhidratlar glikoz sağlar ve ekstra arza yardımcı olur enerji. Köpekler karbonhidrat olmadan hayatta kalabilseler de, ette eksik olan besinleri eklerler. Sağlıklı karbonhidratlar, aşağıdakiler gibi bilinen bileşenlerden gelebilir: patates, bezelye, yeşillik, mercimek, pirinç ve tatlı patates . Karbonhidratlar ayrıca sindirime yardımcı olan lif sağlar.

Omega Yağ Asitleri

Omega yağ asitleri deri ve tüy sağlığını desteklemeye yardımcı olur. Ayrıca beyin ve gözlerin gelişimini ve büyümesini teşvik etmede çok önemlidirler. Yağ asitleri ayrıca kemik ve eklem sağlığı için gerekli unsurlardır. Omega-6 ve omega-3 yağ asitleri en önemlilerinden ikisidir. Bunlar genellikle kırmızı et, balık ve kümes hayvanlarında bulunur.

Meyveler sebzeler

Meyve ve sebzeler, lif sağlayan sağlıklı sindirim kaynaklarıdır. ve bağışıklık sistemine besin ve antioksidan takviyesi. Bunlar genellikle köpek mamalarına dahil edilir ve havuç veya elma gibi bazıları tek başına harika ikramlar olabilir. Tatlı patates, kızılcık, yaban mersini ve hatta ananas, köpeklerin yemekten keyif aldığı bazı sağlıklı meyvelerdir.

glukozamin

Glukozamin, kıkırdakta bulunan bir bileşiktir ve köpeklerde eklem sağlığını desteklemede inanılmaz derecede önemlidir. . Bileşik glukozamin farklı gıdalarda bulunabilir ve genellikle kabuklu deniz hayvanlarından hasat edilir. adı verilen başka bir bileşikle kombinasyon halinde kullanılabilir. kondroitin . Bu ikisi, eklem sağlığını desteklemek ve idrar yolu işlevini artırmak için birlikte çalışır.

Doğal Koruyucular

C ve E vitamini gibi doğal koruyucular ve nane ve biberiye özü gibi yağlar, yemeğin doğal olarak taze kalmasına yardımcı olur. Bunlar, tatlı yavru köpeğiniz için yapay koruyuculardan çok daha iyidir.

Vitaminler ve Mineraller

Vitaminler ve mineraller beslenmenin temel unsurlarıdır. Bu, köpek sağlığını birçok yönden artırmaya yardımcı olur. Bunlar genellikle köpek mamalarında bulunan bazı bileşenlerde bulunur veya köpeklerin ihtiyaç duydukları her şeyi almalarını sağlamak için farklı yağlar ve takviyeler yoluyla eklenir.

 1. A vitamini bağışıklık sistemini güçlendirmeye çalışır.
 2. B12 vitamini sinir sistemini güçlendirmede önemlidir.
 3. D vitamini kalsiyum ve fosfor gibi şeyleri düzenler.
 4. C ve E Vitaminleri antioksidanlardır ve tüm sağlığı destekler.
 5. K vitamini Kalsiyumu metabolize etmek için çalışır ve kan pıhtılarını önlemeye yardımcı olur.
 6. Ütü Kalsiyumu vücutta taşır.
 7. Kalsiyum ve fosfor kemik yapısında gereklidir.
 8. Çinko iyileşmeyi teşvik etmek için çalışır.

Marka Tarihi ve Geri Çağırma

Esastır malzemelerin ötesine bakmak ve bir markanın geçmişi hakkında bilgi edinmek. Geri çağırmalar, davalar ve güvenlik sorunları dikkat edilmesi gereken şeylerdir. Şirket, evcil hayvan nitrasyon uzmanlarıyla çalışıyor mu? Ürünleri nerede üretiliyor? Diğer incelemeler ne diyor? Bunların hepsi, sahiplerinin köpekleri için en iyi seçimi yapmalarını sağlamak için bir evcil hayvan maması şirketinde yaptıkları araştırmaların bir parçasıdır.

Yavru Köpekler İçin En İyi Mama

Aşağıda, piyasadaki en iyi yavru köpek mamalarından bazılarını inceledik. Bazıları belirli boyutlardaki köpekler içindir, ancak tümü yavru köpekler içindir. Bazı köpekler gıda alerjilerinden muzdarip olabilir ve özel diyetlere ihtiyaç duyacaktır. Çok fazla dolgu maddesi, isimsiz et veya isimsiz et yan ürünleri kullanan düşük kaliteli ürünlerden kaçının. . Tam tahıllar ve tatlı patates ve patates gibi sağlıklı bağlayıcılar içeren tariflere sadık kalın. Yüksek şeker seviyeleri, doymuş yağlar, ilave renkler, yapay tatlar veya kimyasal koruyuculardan kaçının.

En İyi Genel

Çiftçinin Köpeği

 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)
 • Taze pişirilir, şoklanır ve size gönderilir.
 • Kişiselleştirilmiş yemek planları.
 • 4 sağlıklı, veteriner tasarımı seçenek: sığır eti, tavuk, hindi veya domuz eti.
 • İnsan sınıfı malzemelerle yapılmıştır (dolgu maddesi veya koruyucu madde içermez).
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kalori ve besin değerleri tarife göre değişir.
TheFarmersDog.com'da görüntüle

Çiftçinin Köpeği taze dondurulmuş yemeklerin doğrudan size gönderilmesini sağlayan bir şirkettir. Yemek planları, cins ve bireysel köpek ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Tüm yemekler insan kalitesinde taze malzemelerle yapılır. Kalori ve besin değeri her tarife bağlıdır. Dolgu veya koruyucu yok.

Proteinler arasında tavuk, sığır eti, hindi ve domuz eti bulunur. Tüm tarifler tahıl içermez ve AAFCO sertifikalıdır. Yavru köpekler için bu mamaları sevmemize rağmen, her yaştaki tüm köpekler için uygundurlar. Yüksek kaliteli proteinlerin yanı sıra bunlar arasında yeşil fasulye, brokoli, tatlı patates ve daha fazlası dahil olmak üzere sağlıklı bir taze sebze ve lif karışımı bulunur. Köpekler tadı sever ve en iyi besin değerini alırlar.

Bu yemeklerin çok kaliteli olmasını ve planların özelleştirilebilir olmasını seviyoruz. İki haftalık bir deneme, sahiplerin bunun tatlı kürklü bebekleri için uygun olup olmadığına karar vermelerine yardımcı olur. Bu şirket, yavrusunun ihtiyaçlarına uygun doğru beslenmeyi bulamayan ve onun öğrendiklerinden diğer köpeklerin yararlanabileceğini fark eden sevgi dolu bir sahip tarafından kuruldu. 2014'ten beri bu şirket, köpeklere ve sahiplerine sindirim sorunlarını çözmelerine ve daha iyi yaşamlar sürmelerine yardımcı oluyor.

En İyi Kuru

orijen köpek yavrusu

 Orijen Köpek Maması
 • Ham hayvansal protein.
 • %85 protein.
 • Daha fazla tat.
 • Ekstra vitamin ve mineraller.
 • Tahıl alternatifleri.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Menşei Puppy, büyük ırklar da dahil olmak üzere tüm yavru köpekler için mükemmel bir genel seçimdir. Bu formül, taze kümes hayvanları ve balıklardan alınan yüksek kaliteli hayvansal proteinler içerir. Kuru mama tahıl içermez, yüksek protein içerir ve %85 oranında kaliteli hayvansal içeriğe sahiptir.

Bu mama biyolojik olarak uygun olacak şekilde formüle edilmiştir. ve büyüyen yavru köpekler için eksiksiz beslenme sunar. İlk beş malzeme, serbest dolaşan tavuk, hindi, hindi sakatatları, serbest avlanan pisi balığı ve bütün uskumru ve kafessiz yumurtalardır. Köpekler bu sindirimi kolay kuru mamaların tadına bayılır.

Bu kuru mama tanesinin tüm ırklar ve bedenler için uygun olmasını seviyoruz. Uygun fiyatlı, lezzetli ve çok incelendi. Sindirimi zor dolgu maddesi yok. Sadece yüksek kaliteli yemek. Bu, protein açısından zengindir ve yavrunuzu büyümesinin ilk yılında kolayca destekleyebilir.

en iyi ıslak

Sadece Yavru Köpek İçin Tam Sağlık

 Sadece Yavru Köpek İçin Tam Sağlık
 • Proteinle dolu.
 • Köpeğe özel formül.
 • Sınırlı içerik tarifi.
 • Sindirim sağlığını destekler.
 • Tüm vücut beslenmesi.
 • Tahılsız ve tahıl içeren seçenekler.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Wellness Complete Health Just for Puppy, büyüyen yavrular için sağlam bir seçimdir. İlk birkaç bileşen arasında tavuk suyu, tavuk, tavuk, karaciğer, somon ve öğütülmüş arpa bulunur. Elma, armut ve muz gibi meyvelerin yanı sıra tatlı patates ve havuç gibi antioksidan bakımından zengin sebzeler, sindirime yardımcı olmak için sindirilebilir karbonhidratlar ve lif sunar. Keten tohumundan elde edilen omega yağ asitleri, sağlıklı deri ve tüyleri destekler.

Bu tarif %9 ham protein, %6 ham yağ, %1 lif ve %78 nem sunar. Bu, yavru köpeğinizin diyetine lezzet ve su katmak için harika bir mamadır. Tamamen doğal ezme pürüzsüz, yemesi kolay ve sindirimi kolaydır. Hatta yüksek kaliteli kuru mama ile birlikte kullanabilirsiniz.

Bu konserve ürünün sınırlı içerik kullanmasına ve büyük ve küçük ırkları destekleyebilmesine bayılıyoruz. Hem tahıl içeren hem de tahıl içermeyen seçenekler mevcuttur. Bir sürü doğal iyiliğe sahip lezzet dolu, yapay renkler, tatlar veya buğday glüteni dolgu maddeleri yok.

Diğer Önemli Seçenekler

Ufak cins

Küçük cins yavrular olan yiyeceklerden faydalanabilir. ihtiyaçlarına göre özel olarak uyarlanmış s, daha küçük kuru mama boyutlarından yüksek protein, yağ ve kaloriye kadar. Aşağıda, küçük cins yavru köpek mamaları için en iyi seçimlerimizden bazıları bulunmaktadır.

Blue Buffalo Can Koruma Yavrusu

 Blue Buffalo Küçük Irk Köpek Yavrusu Can Koruma
 • Tamamen doğal küçük cins yavru köpek mamasıdır.
 • Gerçek et, ilk malzemedir.
 • Dolgu maddesi veya yapay içerik içermez.
 • Yaban mersini, bezelye ve havuç ve tatlı patates içerir.
 • Daha küçük çeneler için daha küçük boyutlu kuru mama tanesi.
 • Fincan başına 415 kalori.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Blue Buffalo Life Protection Formula Natural, küçük cins bir formüldür . %29 protein, %17 yağ ve %5 lif içerir. Bu, fincan başına 415 kalori içerir. Gerçek et, kemiksiz tavuk ve tavuk unu ilk malzemelerdir.

Blue Buffalo her yaştan köpek için ürünler sunar, bu nedenle yavru köpeğiniz bu konuda başarılıysa, onu bir sonraki adıma taşıyabilir ve markada kalabilirsiniz. bu var daha yüksek lif içeriği gevşek dışkısı olan köpekler için iyi olabilir.

Bunun sadece küçük cins yavru köpekler için basit ve uygun fiyatlı bir formül olmasına bayılıyoruz. . Bu yem tamamen doğaldır ve çoğu küçük ırk için iyi çalışabilir.

Wellness Complete Küçük Irk Köpek Yavrusu

 Wellness Komple Küçük Köpek Maması
 • Et yan ürünleri veya dolgu maddeleri içermez.
 • İlk bileşen gerçek et.
 • Küçük cins enerji ihtiyaçlarını destekler.
 • Kalsiyum Kemik gelişimini destekler.
 • Omega 3'ler ile deri ve tüy desteği.
 • Fincan başına 489 kalori.
CHEEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Wellness Complete Küçük Irk Köpek Yavrusu küçük ırklar için yapılmış yüksek kaliteli bir kuru mamadır. Kemiksiz hindi, tavuk ve somon yemekleri kullanır. Bunlar, beyin ve vücut gelişimini desteklemek için harika protein ve yağ asitleri kaynaklarıdır.

Bu tarifte yulaf ezmesi, arpa ve kahverengi pirinç gibi sağlıklı karbonhidratlar bulunur. Elma, yaban mersini ve ıspanak vitamin sağlar ve antioksidanlarla bağışıklık sistemi sağlığını destekler. Tüm yiyecekler ABD'de üretilmektedir. Mısır, buğday veya soya yok. Kupa başına 489 kalori ve sindirimi kolaydır.

Bunun doğal bir besin olduğunu ve sindiriminin kolay olduğunu seviyoruz. Bu saygın markanın her boyut ve yaş için bol miktarda tarifi vardır, bu nedenle her yaştan yavru ve köpek en kaliteli beslenme ve lezzet çeşitliliğine sahip olabilir.

Canidae Saf Küçük Cins Köpek Yavrusu

 Canidae PURE Sınırlı Bileşen Bizon, Mercimek ve Havuç
 • Tamamen doğal malzemelerle üretilmiştir.
 • Dolgu maddesi, mısır, buğday veya soya yok.
 • Probiyotikler ile sindirimi destekler.
 • Hassas mideler için tahıl içermez.
 • Sadece 8 malzeme.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Canidae Pure Small Breed Puppy bir l sadece küçük ırklar için yapılmış taklit içerikli formül. Sadece sekiz bileşenle, sindirimi kolaydır ve hacimli dolgu maddeleri ve katkı maddeleri içermez. Bu, küçük ırklar için harikadır, özellikle Shih Tzus, Shar Peis, Yorkies ve Minyatür Schnauzer'lar gibi hassas mideleriyle bilinenler, sadece birkaç isim.

Bu tarif, bir et proteini ile tahıl içermez, sindirimi kolaylaştırır. Somon, bir ton protein ve sağlıklı yağ sağlar. Kurutulmuş bütün yumurtalar daha da fazla protein ekler. Bunda %30 protein, %12 ham yağ ve %5 ham lif var. Bardak başına 521 kalori, bunu küçük, yüksek enerjili ırklar için mükemmel bir seçim yapar.

Kuru mama parçalarının çiğ, dondurularak kurutulmuş somonla kaplanmasını seviyoruz. Bu, bir ton lezzet ve ekstra protein artışı sağlar. Bu, sınırlı içeriği ve kolay sindirimi nedeniyle küçük cins sahipleri arasında çok popüler bir seçimdir.

Büyük Irk

Büyük cins yem iri ve dev ırkın hızlı büyümesini ve aşırı kilosunu desteklemek için geliştirilmiştir. Genel köpek mamasını yiyebilseler de, büyük cins tarifler daha iyidir ve kemik, eklem ve kas sağlığı için daha fazla destek sunar.

Wellness Core Büyük Cins Köpek Yavrusu

 Büyük Irk Sağlık Çekirdeği
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Birinci sınıf malzemeler.
 • Et yan ürünleri yok.
 • Yüksek konsantrasyonlu hayvansal protein.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Fincan başına 387 kalori.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Wellness Core Büyük Cins Köpek Yavrusu daha büyük ırklar için en iyi seçimdir. Bu yüksek kaliteli kuru mama, kemiksiz tavuk, tavuk unu, tavuk yağı ve hindi unu ile yapılır. Muz, brokoli ve ıspanak gibi süper gıdalar da listelenir. Bu, oldukça konsantre, protein dolu bir yemdir.

Kibble'ın sindirimi kolaydır ve besin ve minerallerle dolu büyük cins sağlığını desteklemek . Bu lezzetli ve besleyici açıdan dengeli hale getirmek için taze, tam gıda bileşenleri kullanılır. Optimal taurin ve protein seviyeleri, güçlü kaslar geliştirmek ve bu daha büyük ırkların geniş çevresini desteklemek için çalışır.

Bu kuru mamanın büyük ve dev ırkları desteklemek için özel olarak yapılmış olmasına bayılıyoruz. Alman Çoban Köpeği ve Danua gibi. Bu büyük yavruların birinci sınıf beslenmeye ihtiyacı var ve bu kuru mama harika bir destek olabilir. Her kuru mama parçası, sağlıklı bir gastrointestinal sistemi destekleyen probiyotik bir solüsyon olan 'acticoat' ile kaplıdır.

Instinct Raw Boost Büyük Cins Köpek Yavrusu

 Instinct Raw Boost Büyük Cins Köpek Yavrusu
 • Yüksek proteinli kuru mama ve dondurularak kurutulmuş ham nuggetlar.
 • Kafessiz tavuk ilk malzemedir.
 • Kümes hayvanları, balık ve etin dengeli bir karışımı.
 • Tavuk yumurtasından elde edilen doğal DHA.
 • Tahıllar, patates, mısır, buğday, soya, yan ürün küspesi ve yapay renkler ve koruyucular içermez.
 • Fincan başına 485 kalori.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Instinct Raw Boost Büyük Cins Köpek Yavrusu kuru mama ve çiğ beslenmenin nefis bir karışımıdır. Bu, büyük cins yavru köpekler için idealdir. Dondurularak kurutulmuş ham külçeler, besin açısından yoğundur ve doku çeşitliliğinin yanı sıra bir lezzet artışı sağlar. Bu, büyük cins köpekler için yemesi keyifli bir yemektir.

Bu kuru mama tanesinin fincanı 485 kaloriye sahiptir. Tavuk, tavuk unu, tavuk yağı, menhaden balık unu, kuzu unu, dondurularak kurutulmuş tavuk ciğeri, kurutulmuş tavuk kalbi ve somon yağı protein ve sağlıklı yağlar sağlar.

Bu yiyeceğin minimum düzeyde işlenmiş olmasına ve lezzetli, dondurularak kurutulmuş külçelere sahip olmasına bayılıyoruz. . Köpekler tadı sever ve her şey tahılsızdır ve sindirimi kolaydır. Probiyotikler ve antioksidanlar, sindirim ve bağışıklık sistemi sağlığını destekler.

Nulo Puppy Tahılsız

 Nulo Puppy Tahılsız Islak Konserve
 • Daha fazla protein ve hayvansal yağ içerir.
 • Sağlıklı cildi, daha parlak tüyleri ve daha fazla enerjiyi destekler.
 • Sağlıklı bir bağışıklık sistemi için faydalı bir vitamin, mineral ve antioksidan karışımı.
 • Tavuksuz tarif.
 • Köpek maması alerjilerini veya hassasiyetlerini azaltır.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Nulo Puppy Grain Free ıslak, büyük cins yavrular için başka bir harika mamadır. Bu ıslak bir versiyondur ve protein açısından yüksektir. Bu tarif hindi, somon ve morina ile yapılır. Tahıl içermez ve sağlıklı yağlar açısından zengindir. Yüksek et ve düşük karbonhidrat bu tarifin odak noktasıdır.

Hindi, hindi suyu, somon suyu, hindi ciğeri ve morina ilk beş malzemedir. Tatlı patates, bezelye, mercimek. Kabak, kızılcık ve yaban mersini bu lezzetli ıslak yemeğe katkıda bulunur. Bu lezzetli, kalın bir pate , bu da onu tek başına bir yemek için veya yüksek kaliteli büyük cins kuru mamalarla karıştırmak için mükemmel kılar.

Bu tarifin balık oranı yüksek olmasını ve tavuk bazlı yiyeceklere lezzetli bir alternatif sunmasını seviyoruz. Bunlar her zaman sindirilebilir değildir, bu nedenle bunun gibi yüksek aromalı, yüksek proteinli bir yiyecek, sahip olmak için harika bir seçimdir. Büyük ırklar için harika ama aynı zamanda daha küçük köpekler için de uygundur.

En İyi Taze

The Farmer's Dog ile birlikte yavru köpekler için birkaç olağanüstü taze yemek seçeneği daha var.

isim isim

 isim köpek maması
 • Kurul onaylı veterinerler tarafından oluşturulan tarifler.
 • Yüksek protein formülleri.
 • İnsan sınıfı malzemeler.
 • Tüm malzemeler ayrı ayrı pişirilir ve daha sonra birlikte karıştırılır.
NOMNOMNOW.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Nom Nom, çok incelenmiş, beş yıldızlı bir markadır. Küçük cins köpek yavruları ve yetişkinler için taze, insan kalitesinde yemekler yaparlar. Bu tarifler bütün yumurtaları ve bütün hayvansal proteinleri içerir. Taze sebzeli sığır eti, tavuk, domuz eti ve hindi. Sınırlı malzemeler ayrı ayrı pişirilir ve mükemmel yemeği oluşturmak için birlikte karıştırılır.

Yemekler orantılıdır ve bir yavrunun benzersiz ihtiyaçlarına uyacak şekilde yapılmıştır. Yemek lezzetli ama aynı zamanda dışkıyı azaltmaya yardımcı olur, nefesin daha iyi kokmasını sağlar, tüy parlaklığını artırır ve azaltmaya yardımcı olur alerji belirtileri köpeklerde . 48 eyalete yemek dağıtımı yapılıyor.

Yemeklerin bu kadar taze olmasına ve bu kadar özenle pişirilmesine bayılıyoruz. Bu yemekler protein açısından yüksektir ve çok sağlıklı malzemeler kullanır.

yaşlı köpeklerde arka bacak tutmaması

SadeceKöpekler İçin Yiyecek

 SadeceKöpekler İçin Yiyecek
 • %100 insan kalitesinde içerikler.
 • Açık mutfaklarda el yapımıdır.
 • Bağışıklık sağlığını destekler.
 • Küçük parti hazırlama.
 • En iyi beslenme için doğal, bütün malzemeler.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

JustFoodForDogs, köpekler için en kaliteli taze mamaları yapar. Sadece insan sınıfı malzemeler kullanıyorlar. Bu şirket, birçok kişiden daha uzun süredir var ve birden fazla tarif sunuyor. T hey ayrıca bir kiler taze hattı sunuyoruz Aynı yüksek kaliteli malzemeleri kullanan ancak rafta taze yemeklerden çok daha uzun süre dayanan.

Bu şirket, en iyi tarifleri formüle etmeye yardımcı olmaları için veteriner hekimler, beslenme uzmanları ve hatta dermatologlar getiriyor. Abonelikler bir köpeğin ağırlığına göre yapılır ve bir köpek yavrusu hattı mevcuttur. Küçük mutfaklarda her şey elle hazırlanır.

Bu şirketin küçük partiler halinde hazırlanmış birden fazla tarif sunmasına bayılıyoruz. Tahıl ve glütensiz ve tahıl içeren tariflerle, çok çeşitli beslenme gereksinimleri olan yavrulara hizmet edebilirler. Islak PantryFresh Line'ın yanı sıra veteriner tarafından reçete edilen özel tarifler için alternatifleri var. Bu şirket, her yavru için mükemmel beslenme planını geliştirmeye yardımcı olmak için veteriner eğitimi almış danışmanlar sağlar.

En İyi Dondurularak Kurutulmuş

Dondurularak kurutulmuş yem, her iki dünyanın en iyisi . Birinci sınıf lezzet ve inanılmaz besin değeri.

Stella & Chewy'nin Akşam Yemeği Köfteleri Perfectly Puppy

 Stella & Chewy's Yemek Mikserleri
 • Özellikle yavru köpekler için yaratılmıştır.
 • Çiğ, dondurularak kurutulmuş köfte.
 • Yüksek protein formülü.
 • %95 otla beslenen sığır eti ve doğal ortamda yakalanmış somon.
 • %100 organik meyve ve sebzeler.
 • Dolgu maddesi, koruyucu madde veya yapay içerik içermez.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Stella ve Chewy's yavru köpekler için lezzetli, dondurularak kurutulmuş akşam yemeği köftesi yapar. Bu, tüm av malzemelerini kullanan bir çiğ yemek köftesidir. Proteinler arasında otla beslenen sığır eti ve vahşi yakalanmış somon bulunur.

Köfte protein açısından zengindir ve tadı lezzetlidir. Sığır karaciğeri dahil olmak üzere %95 somon, sığır eti, organlar ve kemikten yapılırlar. Tüm ürünler %100 organiktir. Dondurularak kurutulmuş çiğ etler tüm vücut sağlığını destekler. Ek olarak, lif, sindirim desteği için probiyotikler ve taurin kalp fonksiyonunu destekler. Dolgu maddesi, koruyucu veya yapay içerik içermeyen tahılsız tarifler.

Bu köftenin yavru köpekler için yapılmış olmasına bayılıyoruz. Bu aynı zamanda gıda hassasiyeti olan köpekler için de iyi bir seçimdir çünkü içerikleri sınırlıdır, sindirimi kolaydır ve çok tazedir.

Primal Raw Pronto Köpek Yavrusu

 Primal Raw Pronto Köpek Yavrusu
 • Kafessiz tavuk.
 • Organik ürün.
 • Besin emilimini en üst düzeye çıkarmak için geliştirilmiştir.
 • Dondurularak kurutulmuş çiğ yiyecek.
 • Köpeğe özel formül.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Primal Raw Pronto Puppy Dondurularak Kurutulmuş kafessiz tavuk ve kabak, lahana, havuç, elma, kabak çekirdeği ve daha fazlası dahil olmak üzere organik meyve ve sebzelerle yapılır. Yüksek oranda sindirilebilir formül besin emilimini en üst düzeye çıkarmak için geliştirilmiştir. Proteinler arasında tavuk, tavuk karaciğeri, sığır eti, kıyma kemiği ve somon bulunur.

Bütün gıda maddeleri ve ham beslenme hepsi uygun dondurularak kurutulmuş öğünlerde paketlenmiştir. Bu, beslenme için harikadır ve sahipler için kullanımı kolaydır.

Bunun çok protein dolu ve lezzet açısından yüksek olmasını seviyoruz . Ayrıca köpek yavrusu için özel bir formül olmasını da seviyoruz. Sadece su ekleyin ve servis yapın.

Hassas Mide İçin En İyisi

Bazı köpek yavrularının mideleri çok hassastır ve kolayca sindirebilecekleri yiyeceklere ihtiyaç duyarlar. Altta yatan sorunları ekarte etmek için veterinerinize danışabilirsiniz veya yiyecek alerjisi .

Ollie

 Ollie Köpek Maması Kuzu Tarifi
 • Tek protein, kuzu.
 • Hipoalerjenik formül.
 • Hassas mideler için.
 • Her yavru için benzersiz bir plan.
 • Özelleştirilebilir tarif.
MYOLLIE.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Bunların içindeki her bileşen insan kalitesindedir. Kuzu yeni bir proteindir ve sindirim hassasiyeti olan ırklar ve bireysel yavrular için mükemmel bir seçenektir. Ollie çalışıyor her yavrunun özel ihtiyaçları etrafında bir plan oluşturun herkese uyan tek bir yaklaşım sunmak yerine.

Ollie'nin Taze Kuzu tarif, aşırı hassas mideleri olan yavrular için mükemmel bir seçimdir. Bu tarif, sindirimi çok kolaylaştıran tek bir hayvan kaynağı kullanır. Tarifler hipoalerjeniktir ve en hassas yavrular tarafından bile tolere edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu ürünün tek bir protein kullanmasına ve önceden porsiyonlanmış paketlerde kapıya teslim edilmesine bayılıyoruz. Ollie kullanışlı ve kalitelidir. Pahalı ama yemeklerinde hipoalerjenik mamaya ihtiyaç duyan yavrular için güzel. Ayrıca, malzemeleri dışarıda bırakmak isteyip istemediğinize karar verebilir ve yavru köpeğiniz için özel bir tarif oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 Küçük şirin Labrador retriever yavru köpek yemeğini yerdeki yeşil plastik kaseden yiyor.
Köpek kuru mama vücut ve beyin gelişimini desteklemek için daha yüksek kalori, protein ve yağ içerir.

Yavru köpeğim yetişkin köpek maması yiyebilir mi?

Yavru köpeğiniz yaklaşık bir yaşına gelene kadar yetişkin yemi yememelidir. Yaklaşık 11 aya kadar sadece yavru köpek mamasına bağlı kalın, ardından geçişi yaparken yavaş yavaş yetişkin mamasına geçin. Bu işlem birkaç ay sürer ve ciddi sindirim sıkıntısına neden olabileceğinden hızlı yapılmamalıdır.

Yavruların ıslak mamaya ihtiyacı var mı?

Islak mama, yavruları yemeye teşvik etmek için harika bir seçim olabilir. Bir ton lezzet, nem ve protein ekler. Islak, yüksek kaliteli köpek yavrusu mamasıyla birlikte kullanılabilir.

Yavru köpeğim için çiğ beslenme uygun mu?

Çiğ yiyecekler ara sıra bir tedavi olabilir, ancak bakteri yayma riski taşır. Yavru köpekler çiğ et ikramını sevebilir ancak yetişkinliğe ulaşana kadar çiğ beslenmemelidir.

8 haftalık yavru köpeğimi ne ile beslemeliyim?

8 haftalık bir köpek yavrusu, bir köpek yavrusu lapası üzerinde olmalıdır. Püre, yumuşatılmış yavru mama veya suyla karıştırılmış ıslak mama karışımıdır.

Yavru köpekler ne zaman sütten kesilir?

Yavrular yaklaşık dört haftalıkken sütten kesilmeye başlar, ırka bağlı olarak. Bazıları biraz daha uzun süre emzirebilir, ancak çoğu altı ila sekiz hafta arasında tamamen sütten kesilir.

Son düşünceler

Yeni bir köpek yavrusu çok önemli bir olaydır ve kutlama sebebidir. Yeni yavru köpeğiniz için hangi yiyeceğin en iyi olduğuna karar vermek zorlu bir iştir. Pek çok seçenek var, bu yüzden iyi haber şu ki, sahipler kesinlikle kendilerine uygun bir şey bulacaklar. Yüksek kaliteli yiyeceklere bağlı kalın ve dolgu maddeleri ve ucuz protein ikameleri kullananlardan kaçının. Umarız rehberimiz yavru köpekler için en iyi mama hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olmuştur. Yavru köpeğinizin beslenme yolculuğunda bol şans.

Yorumlar