İngiliz Bulldoglar için En İyi Köpek Kasaları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

İngiliz Bulldoglar için En İyi Köpek Kasaları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

için en iyi köpek sandığı arıyorsunuz İngilizce Bulldog'unuz ? yalnız değilsin! olduğunu düşünüyor olabilirsiniz İngilizce Bulldoglar inatçı olabilir , ve daha da kararlı. Asla bir sandığa ayak basmazlar, değil mi? Hayır, çoğu köpek köpek kasalarının güvenliğini ister ve tüm köpeklerin doğal bir in içgüdüsü vardır. İngiliz Bulldogları, dik başlı tavırlarına rağmen farklı değildir.

Uykusunu çok seven tembel köpekler için İngiliz Bulldog'un yaptığı gibi , kesinlikle kendi kişisel alanlarına sahip olmakla teselli bulabilirler. English Bulldog'unuzu sandık eğitimine her zaman karşı çıktıysanız, bu kılavuz fikrinizi değiştirmek için burada.İle birlikte çok fazla köpek kasası mevcut , İngiliz Bulldog'unuz için doğru olanı olup olmadığını nasıl anlarsınız? Bizimle kalın, çünkü büyüleyici köpeğinizle daha fazla zaman geçirebilmeniz için tüm zor araştırmaları yaptık. Size sadece yüksek kaliteli bir köpek kasasında ne arayacağınızı söylemekle kalmayacak, aynı zamanda ürünlerimizi de gözden geçireceğiz. Tüm İngiliz Bulldogları için favori sandık seçenekleri . Öyleyse, şımarık ekşi kupa İngiliz Bulldog'unuz için mükemmel sandığı bulalım!

Bir Bakışta: Favori İngiliz Bulldog Kasalarımız

Frisco Katlama ve Taşıma Köpek Sandığı Yavrulu Derecelendirmemiz

En İyi Genel

Frisco Köpek SandığıChewy.com'da görüntüle Midwest iCrate Köpek Sandığı Derecelendirmemiz

Bütçe SeçimiMidwest Köpek Sandığı

Chewy.com'da görüntüle Proselect Köpek Sandığı Ağır Hizmet Derecelendirmemiz

Zor görevProSelect Köpek Sandığı

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Tam Boy Köpek Sandığı

English Bulldog'unuz için kullanacağınız sandık tipine karar vermeden önce birkaç faktör belirlemek isteyeceksiniz.

Size önerilerimizi sunmadan önce, kaliteli bir sandıkta nelere dikkat etmeniz gerektiğini size anlatmak istiyoruz. Bu şekilde önerilerimize ulaştığınızda, köpeğiniz için hangisinin en iyi seçenek olacağını bileceksiniz. Hepsinden sonra, iki İngiliz Bulldog'u aynı değildir .

Sandık Amacı: Yakında olacak sandığının amacı, seçeceğiniz türü belirleyecektir. Onu evden heyecan verici bir yere ya da veterinere götürmek için bir sandıksa, hafif, taşınabilir bir sandık seçmek isteyeceksiniz. Buradaki en iyi seçenek yumuşak kenarlı bir sandıktır. Ev için bir tane istiyorsanız, geleneksel bir tel sandık seçeneğiniz var. Veya dekorunuza uyum sağlayan daha şık ve mobilya tarzı bir sandık.

Sandık Malzemesi: İngiliz Bulldogları, süper yükseliş güçleri ile ünlüdür. Yani, bir yatırım yapmanız gerekecek en kaliteli ağır hizmet tipi sandık bu birkaç kafa vuruşu, tekme ve yuvalama davranışı alabilecektir. Birçok kaliteli metal kasa ağır hizmet tipi olarak tanımlanır, bu nedenle bunlar İngiliz Bulldogları gibi inatçı köpekler için mükemmel bir seçenek olabilir. Bu yavrular endişelenebilir ve paniğe kapılmış bir İngiliz Bulldog'un kimseye faydası olmaz!

sandık Boyutu: Alacağınız boyut, boyutuna bağlı olacaktır. Ortalama olarak, arasında ağırlığındadır. 40 ila 50 lira , ve 14 ila 15 inç arasındadır. Sandık çok büyükse, yavrunuz içinde güvende hissetmeyecektir. Çok küçükse, muhtemelen tıknaz kıçını sıkıştırmaya bile çalışmayacaktır. İhtiyacı var onun içinde ayağa kalkabilmek ve rahatça arkanızı dönün ve yatarken biraz gerin. Bazı büyük kasalar önceden planlanır ve bir bölücü ile donatılmıştır.Kasa Konforu: Sandığı rahat olmalı, yoksa içine giremez. Bu, bir köpek yatağına sığabilecek bir sandık isteyeceğiniz anlamına gelir. Bazı yataklar rahatı için mükemmel bir haber olan polar astarlı bir taban ile birlikte gelir. Bazıları yok, bu yüzden bunlar için yapmanız gerekecek bir yatağa veya rahat bir yastığa yatırım yapın onun uzanması için.

Favori İngiliz Bulldog Kasalarımız

İngiliz Bulldog Dışında

Aşağıda İngiliz Bulldogları için favori köpek kasalarımız bulunmaktadır.

Artık farklı kasa seçeneklerinin ne olduğu ve nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunuza göre, ürün kısmına geçebiliriz. Burada İngiliz Bulldog ve muhteşem yüzü için en iyi beş sandık seçeneğimiz var. Var her köpeğin ihtiyacı için bir seçenek ve her sahibinin bütçesi. Ve belirli bir sırayla, işte buradalar.


MidWest LifeStages Tek Kapılı Kasa

Midwest iCrate Köpek Sandığı Orta Boy
 • Değer seçimi.
 • Sağlam metal yapı.
 • Tasarım katlayın ve taşıyın.
 • Güvenli cıvata mandalı.
 • Büyümeyi karşılamak için bölücü.
 • Kompozit plastik tava.
 • Kazalar için kolay çıkarılabilen tava.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tel sandık, kalın kıçını karıştırabileceği bolca alana sahip tek bir kapıya sahip. Onu kasada güvenli ve emniyetli tutan sürgülü cıvata mandallı metalden yapılmıştır. Kolay taşıma için katlanabilir ve kulpları da vardır. Sızdırmaz plastik kasa, kolay temizlik için çıkarılabilir ve ayrıca büyüdükçe en iyi boyutu elde etmek için bir ayırıcı ile birlikte gelir.Ayrıca dört lastik tekerlekli ayak ile birlikte gelir, bu da daha kolay taşıma için onunla birlikte tekerlekli olarak döndürülebileceği anlamına gelir. Güvenliğinin yanı sıra, içeri ve dışarı tırmanırken kafesin kaymaması ve kaymaması için. MidWest, bu sandık için bir yıllık sınırlı garanti sunar, yani mükemmel kalitede işçilikle yapıldığından emin olabilirsiniz.

Severiz Bu sandık bir bölücü ile birlikte gelir, bu da onu henüz tam boyutuna ulaşmamış bir Bulldog yavrusu için ideal bir sandık yapar.


Frisco Ağır Hizmet Katlama ve Taşıma Sandığı

Frisco Katlama ve Taşıma Köpekli Köpek Sandığı
 • En iyi değeri.
 • 6 farklı boyutta gelir.
 • Güçlü metal yapı.
 • İki kapılı tasarım.
 • Çıkarılabilir bölücü panel.
 • Katlayın ve yapıyı taşıyın.
 • Elektro kaplamalı kaplama.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, güçlü bir Bulldog düşünülerek yapılmış ağır hizmet tipi bir kablolu sandıktır. Diğer standart kasaların çoğundan daha kalın kablolara sahiptir. Ve siyah elektro kaplama kaplamadır, yani daha uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır. Kenarları onun güvenliği için yuvarlatılmıştır ve çift mandallı güvenli bir kilidi vardır. Bu sandık, kolay giriş ve çıkış noktaları ve arabada kullanım için çift kapıya sahiptir.Bu sandık ayrıca bir ayırıcı panel ile birlikte gelir, yani yavrularınız büyüdükçe büyür. Sandık eğitimi İngiliz Bulldog yavruları için ideal bir seçenek. Dayanıklı plastik tava, kolay temizlik için çıkarılabilir. Bu sandık ayarlanabilir kulplara sahiptir ve ayrıca alete ihtiyaç duymadan kolay taşıma için katlanır.

Severiz Bu kasanın çift kapılı olması, onu evdeki garip alanlar için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.


ProSelect Empire Tek Kapılı Çelik Köpek Kasası

Proselect Köpek Kasası Ağır Hizmet Kasası
 • Ağır hizmet tipi seçim.
 • Yıkıcı Bulldoglar için harika.
 • Kilitleme tekerlekleri.
 • Kilitleme tepsili sandıklı zemin.
 • Tava/tepsinin temizlenmesi kolaydır.
 • 20 gauge çelikten yapılmıştır.
 • Çift sürgülü mandallar.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, 20 ayar kalın bir çelik sandık seçeneğidir. İngiliz Bulldog'unuz tazıların Houdini'si ise, bu sizin için en iyi seçenektir. Yarım inç çapında çelik boru ile güçlendirilmiş, gerilim noktalarında ekstra kaynak yapılmıştır. İki mandal Fido'nun ulaşamayacağı bir yerdedir, bu yüzden kendini dışarı çıkaramaz. Bu sandık, piyasadaki açık ara en güçlü kasalardan biridir.

Bu sandıkta dört kilitli tekerlek vardır, yani onu sabitleyebilir ve süper ağır olduğu için kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Zemin, sürgülü tepsi ile rendelenmiştir, bu da pislikleri ve kırıntıları kolaylıkla temizleyebileceğiniz anlamına gelir. Sandık, biraz stil katan çekiç tonlu bir kaplama ile tamamlandı. İçiniz rahat olsun istiyorsanız bu kasa tam size göre.Severiz bu sandık, her şeyden sıyrılabilen o yaramaz İngiliz Bulldog'lar için ağır hizmet seçeneğidir.


Frisco İç ve Dış Mekan Katlanır Sandık

Huskies için Frisco Yumuşak Taraflı Köpek Sandığı
 • Yumuşak kenarlı sandık.
 • Seyahat için harika.
 • 5 farklı boyutta mevcuttur.
 • Hafif yapı.
 • Açık hava ve/veya antrenman seansları için harika.
 • Suya dayanıklı taban.
 • 85 pound'a kadar olan köpekleri barındırır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, bu listeye dahil ettiğimiz tek yumuşak kenarlı sandık. Çünkü pek çoğu orta ila büyük boy bir köpeğin ağırlığına dayanamaz. Bu, 85 pound'a kadar köpek ağırlığı alabilen sağlam çelik çerçevesi sayesinde yapar. Malzeme dayanıklıdır ve kolayca yıkanabilir. Taban, bir kaza geçirmesi durumunda zeminlerinizi veya araba koltuklarınızı korumak için suya dayanıklıdır.

Bu sandığı hızlı bir şekilde kurabilirsiniz ve yine bu sandık için herhangi bir alet gerekmez. Üç fermuarlı kapı, hızlı giriş ve çıkış noktaları sunar. Kapıların her biri, rahatlığı ve güvenliği için hava akışını kontrol etme yeteneği sağlayan örgülü malzemeye sahiptir. Bu sandık hafiftir ve daha rahat taşıma için kulplara sahiptir. Bu sandık hem iç hem de dış mekan kullanımı için idealdir.

Severiz Bunun, İngiliz Bulldog'larıyla seyahat etmeyi sevenler için yumuşak kenarlı bir sandık seçeneği olduğunu. Arabayla uzun mesafeler katediyorsanız, bir yavrularınızı korumak için çarpışma testi yapılmış sandık .


Neşeli Ürünler Mobilya Stili Köpek Sandığı

Neşeli Maun Mobilya Sandığı
 • Mobilya tarzı sandık.
 • Üç farklı boyut.
 • Kolay çıkarılabilen plastik tepsi.
 • Kolay montaj.
 • Çoklu renk seçenekleri.
 • Çubuklar toz boyalı çeliktir.
 • Ahşap paneller çıkarıldıktan sonra taşınabilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, moda bilincine sahip İngiliz Bulldoglar için mükemmel olan en şık seçenektir. Kasalar her zaman göze hoş gelmez ve bu seçenek İngiliz Bulldog anne ve babalarına evinizin tarzından ödün vermeden zarif bir sandık sunar. Ayrıca sehpa olarak da kullanılabilir ve 40 pound ağırlığa kadar dayanabilir. Bu ürün bir yıllık sınırlı garanti ile gelir.

Beyaz kaplamalı ahşap paneller kasaları çerçeveler ve ızgaralar dayanıklı toz boya kaplı çelikten yapılmıştır, bu nedenle uzun ömürlü olmalıdır. Rahatınız için çıkarılabilir bir plastik tepsiye sahiptir ve montajı ve sökülmesi kolaydır. Bu sandık aynı zamanda bir ayırıcı ile birlikte gelir, böylece onu ilk yavruluk yıllarından altın yıllarına kadar kullanabilirsiniz.

Severiz stil ve işlev isteyen aileler için bu sandık en şık seçenek.


Sıkça Sorulan Sorular

Love Your Dog'da İngiliz Bulldog'u seviyoruz ve bu küçük kişilik demetlerini yaratmayla ilgili bazı ortak soruları yanıtlıyoruz. English Bulldog ve kasalar hakkında hâlâ sorularınız varsa, burada en sık sorulan sorulardan bazılarını bulabilirsiniz.

İngilizce Bulldog'umu Sandıkları İçin Nasıl Ölçerim?

Genel kural, onu burnundan kuyruğunun tabanına kadar ölçmektir (ucu değil) ve bu size uzunluğu verir. Onu başının üstünden yere, otururken veya ayaktayken ölçün ve bu size yüksekliği sağlayacaktır. Her ölçüme dört inç ekleyin ve aramanız gereken kabaca budur.

İngilizce Bulldog'umu Eğitmem Gerekiyor mu?

Bir sandık kullanmayı planlıyorsanız, evet, yavrularınızı eğitmeniz gerekir. Uygun başlatma süreci olmadan, bu konuda endişeli hissetme ve onu kullanma şansını mahvetme şansı vardır. Yavaş ve istikrarlı, sandık eğitimi ile yarışı kazanır ve kendi hızında gittiğinizden emin olun. Eğer yapmazsan, ondan kurtulmanın yolunu çiğneme şansı var.

İngiliz Bulldog'um Kasasında Ne Kadar Kalabilir?

Hiçbir köpek bir sandıkta birkaç saatten fazla kalmamalıdır. Bir sandık onun güvenli alanı olmalı ve onu saatlerce oraya kilitlerseniz, yakında yalnız ve endişeli bir yer haline gelecektir. Bir sandık, yavrularınızı saklamak için değildir. Onun rahatlığı için olmalı. Genel bir düşünce kuralı olarak, bağlı kalabileceğiniz bazı yönergeler vardır.

 • 8-10 Hafta: 30-60 dakikalık antrenman seansları
 • 11-14 Hafta: 1-3 saatlik eğitim seansları
 • 15-17 Hafta: 3-4 saatlik antrenman seansları
 • 17+ Hafta: Bir seferde 4 saat

İngiliz Buldogları ayrılık kaygısı yaşayabilir, bu nedenle yavrularınızı daha uzun süre kafeste tutmamanız önerilir. İngiliz Bulldog'unuz evden çıkarken çok endişeleniyorsa, Ayrılık kaygısı olan yavrular için özel olarak yapılmış köpek kasaları . Ayrılık kaygısı yaşamayan köpekler bile sadece gerektiğinde kafeslenmelidir. Eğitim sırasında bu zaman çizelgelerine bağlı kalırsanız, yavrularınız üzerinde daha az stresli hale getirmelidir.

İngilizce Bulldog'umu Uçağa Bir Sandık İçinde Alabilir miyim?

English Bulldog'unuzla uçakta herhangi bir yere seyahat etmeden önce, havayolu sandığı onayladı . Birçok havayolunun kasalarla ilgili farklı politikaları ve kuralları vardır.

Son düşünceler

Tutarlı sandık eğitimini bir rahat ve güvenli köpek sandığı , İngiliz Bulldog'unuz yakında kendi güvenli alanına aşık olacak. İngiliz Bulldog'un iki aşkı vardır ve bunlar yemek ve uykudur. Bu nedenle, sandığına bir ödül koyarsanız, onu dışarı çıkarmakta zorlanabilirsiniz!

Yukarıdaki önerilerimizden birini seçerek English Bulldog'unuzun sandığında tek başına vakit geçirmekten keyif alacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca sabırla eve gelmenizi bekleyin. Sandığıyla ilgili her şeyi eğlenceli, keyifli ve rahat hale getirin ve kazanan olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar