En İyi Taze Köpek Maması Teslimatı: Hangi Şirket En İyisidir?

En İyi Taze Köpek Maması Teslimatı: Hangi Şirket En İyisidir?

Köpek bakımının en önemli unsurlarından biri beslenmedir. Köpekler, düzgün bir şekilde gelişmek, kendilerini sürdürmek için yeterli enerjiye sahip olmak ve yaşlılığa kadar sağlıklı kalmak için yaşamları boyunca sağlıklı ve dengeli beslenmeye ihtiyaç duyarlar. Beslenme, bir köpeği hayatı boyunca sağlıklı ve mutlu tutmanın temel taşı görevi görür ve sahiplerinin seçim yapabileceği birçok seçenek vardır.

Yaygın bir seçim kuru mama veya konserve yiyeceklerdir. Bazı sahipler, evcil hayvanları için çiğ veya biyolojik olarak uygun diyetlere çok düşkündür. Son birkaç yılda popülerlik kazanan bir seçenek, kapınıza kadar teslim edilen taze köpek mamasıdır. Doğal yiyecekler yemek ve sağlığa öncelik vermek, son yıllarda biz insanlar için büyük bir artış gördü ve birçok sahip, aynı yaklaşımı tüylü bebeklerini beslemek için de kullanıyor. Hatta bazıları, kuru mama yerine taze yiyecekleri tercih ederek, bir yiyecek seçenekleri melezi seçer.Evcil hayvan ürünleri ve mama teslimatı, bir web sitesinde kuru mama siparişi vermekten ve kapınıza teslim etmekten çok yol kat etti. Taze yiyecek dağıtım hizmetleri, her bir yavruya fayda sağlamak için özel olarak tasarlanmış insan sınıfı malzemelerden yemekler oluşturur ve hazırlar. Yemekler hazırlanır ve ardından servise hazır şekilde sevk edilir. Sahipler, yavrularının kendi benzersiz ihtiyaçlarına göre bir teslimat programı ayarlayabilir.

Taze köpek mamaları ve teslimat hizmeti alanı son yıllarda hızla genişlemektedir. Sahiplerin abonelik veya teslimat için bu seçeneklerden hangisinin en iyi olduğunu bilmesi zor olabilir. İncelemelerin ve araştırmaların son derece yararlı olduğu yer burasıdır. Bugün mevcut olan en iyi taze köpek maması dağıtım seçeneklerinden bazılarını öğrenmek için dalış yapalım.

Bir Bakışta

 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)

Çiftçinin KöpeğiTHEFARMERSDOG.COM'DAN GÖRÜNTÜLE
 Spot ve Tango Köpek Maması UnKibble Kuzu ve Kahverengi Pirinç

Spot & Tango

SPOTANDTANGO.COM'DAN GÖRÜNTÜLE
 Ollie Köpek Maması Tavuk Tarifi

Ollie

MYOLLIE.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz ortak ortağımızın sitelerinden birine götürebilir. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.İçindekiler

Taze Köpek Maması Nedir?

taze köpek maması farklıdır kabaca öğütmek veya birkaç farklı şekilde ıslak formül. Bu yemekler yapılır insan sınıfı malzemeler ve özellikle köpeklerin yemesi için pişirilmiş. Tarifler, en iyi tadı yaratmak için evcil hayvan beslenme uzmanları ve veteriner hekimlerin yardımıyla formüle edilir. sağlıklı , en besleyici ve muhtemelen yavrunuzu beslemek için en pahalı seçenek. Tüm şirketler teslimat hizmeti sunmaz. Bazıları yerel evcil hayvan dükkanınızdan veya bakkal evcil hayvan reyonundan satın alınabilir. Bu yazıda taze gıda olarak bahsettiğimiz markalar, insan kalitesinde bileşenlerden geliştirilmiş ve üretilmiş olanlardır. Birçoğu daha sonra donmuş olarak teslim edilir Ancak çözülmeye ve kapınıza kadar yemeye hazır.

hollanda kurdu fiyatları

İnsan sınıfı içerikler, bu yemeklerin insan tüketimi için güvenli olduğu anlamına gelir . Bu, bir kaşık alıp tatlı yavru köpeğinizin yanında yemek yemek istediğiniz anlamına gelmez. Bu taze mamalar köpeklerin beslenme ihtiyaçları için özel olarak geliştirilmiştir ve sadece onlar için faydalı olan içerikleri içerir. İnsan yemeklerimizi tatlandırmak için kullandığımız çeşnilere veya katkı maddelerine sahip değiller. Taze yemekler, seçici yiyiciler, yaşlı yavrular, hassas mideleri veya tıbbi durumları olanlar ve harika tada sahip yemek yemeyi seven diğer köpekler için harika bir seçim olabilir.Teslimat Nasıl Çalışır?

Çoğu evcil hayvan maması teslimat şirketi için süreç oldukça basittir. Sahipler, web sitesinde bir profil oluşturacak ve özel abonelik seçeneklerinin ne olacağına karar verecek. Çoğu durumda, sahipler evcil hayvanlarının ihtiyaçlarına uygun bir planı özelleştirebilir ve oluşturabilir. Bazı şirketler cinse özgü tarifler sunarken, diğerleri sunmaz. Sahipler teslimat sıklığını seçecek, ödemeyi ayarlayacak ve yavrularının yemeklerini hazırlayıp kapıya kadar teslim etmenin avantajlarından yararlanmaya başlayacak.

Fiyatlar değişebilir ve bazı şirketler diğerlerinden daha fazla ürün ve abonelik seçeneği sunar. Sahipler neyin mevcut olduğuna bakmalı, köpeklerinin ihtiyaçlarını gözden geçirmeli ve onlar için en iyisini seçmelidir.

Aranacak Malzemeler

Tüm köpek diyetleri bir yüksek kaliteli bileşenlerin sağlıklı dengesi . Bunlar arasında protein, karbonhidratlar, Omega yağ asitleri, meyveler ve sebzelerin yanı sıra bol miktarda vitamin, mineral ve diğer besinler bulunur.

Protein

Protein, köpek beslenmesinin merkezinde yer alır ve herhangi bir köpek mamasının en önemli bileşenlerinden biridir. Taze gıdaların bir yararı, insan sınıfı, yüksek kaliteli, tam hayvansal proteinler kullanmalarıdır. Bunlar gelişimleri boyunca enerji ve destek köpekleri sağlar. Köpekler, onlara enerji sağlamak, onlara enerji vermek ve büyümelerini ve yaşam boyu sağlıklarını desteklemek için proteine ​​güvenirler. Bu yüksek protein ihtiyacı ile birlikte köpekler vücutta fazladan protein depolayamazlar. Tüm proteinlerini beslenme yoluyla almaları gerekir. Taze tarifler, köpekler için en iyi protein olan bütün etleri kullanır.Köpekler ayrıca diyetlerinden amino asitler gibi şeylere ihtiyaç duyarlar. İhtiyaç duydukları her şeyi yapamazlar, bu yüzden bunlar diyetlerinden gelmelidir. Bu amino asitler hayvansal proteinlerde bulunur. Yüksek kaliteli protein seçenekleri arasında sığır eti, balık, tavuk, kuzu eti, ördek ve geyik eti ve bizon gibi bazı sıra dışı seçenekler bulunur.

karbonhidratlar

Sağlıklı karbonhidratlar, köpeklere glikoz sağlar ve onlara daha fazla enerji sağlamaya yardımcı olur. Diyetlerine etten gelemeyen besinleri eklerler. Sağlıklı meyve ve sebzeler en iyi kaynaklardır bu karbonhidratlardan Mercimek, tahıl, pirinç, tatlı patates, bezelye ve daha fazlası gibi malzemelerde bulunabilirler.

Omega Yağ Asitleri

Omega yağ asitleri köpek sağlığı için özellikle önemlidir. Beyin ve göz gelişiminde önemli rol oynarlar. DHA, özellikle köpek yavrusu beyinlerinin yanı sıra yetişkin evcil hayvanın bilişsel işlevinin gelişiminde önemli olan bir omega-3 yağ asidinde bulunan bir bileşendir. Omega yağ asitleri ayrıca kronik böbrek hastalığı ve artrit gibi durumların tedavisine yardımcı olabilir ve ayrıca deri ve tüy sağlığı için önemlidir. Omega yağ asitleri de kemik ve eklem sağlığının desteklenmesinde önemlidir. Bunlar kümes hayvanlarında, ette ve balıkta bulunur.

Meyveler sebzeler

Meyve ve sebzeler, köpeğin bağışıklık sistemini güçlendirmek ve lif, antioksidanlar ve vitamin ve mineral takviyesi sağlamak için çalışır. Köpekler, tatlı patates, elma, kızılcık, yaban mersini, kereviz, havuç, ananas, brokoli, yeşil fasulye, mango, şeftali ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli farklı meyve ve sebzeleri yiyebilir.Vitaminler ve Mineraller

Köpekler, yaşam boyu sağlıklarını desteklemek ve uygun gelişimi sağlamak için diyetlerinde çeşitli vitaminler, mineraller ve diğer besinlere ihtiyaç duyar. Bunlar genellikle taze yemekler oluşturmak için kullanılan yüksek kaliteli bileşenlerde bulunabilir. Bazı durumlarda eklenirler, ancak çoğu formül bunu ikame veya yapay katkı maddeleri yerine yüksek kaliteli bileşenler kullanarak yapar.

 1. A vitamini bağışıklık sistemi sağlığını güçlendirir.
 2. B12 vitamini sinir sistemi fonksiyonunu güçlendirir.
 3. D vitamini kalsiyum ve fosfor gibi şeyleri düzenler.
 4. C ve E vitaminleri, antioksidanlar ve tüm vücut sağlığını destekler.
 5. K vitamini Kalsiyumu metabolize etmek ve kan pıhtılarını önlemek için çalışır.
 6. Ütü Kalsiyumu vücutta taşır.
 7. Kalsiyum ve fosfor kemik yapısında yoğun olarak yer alırlar.
 8. Çinko İyileşmeyi destekleme.

Glukozamin kondroitin

Bu iki unsur eklem sağlığını desteklemede önemlidir. Glukozamin, doğal bir anti-inflamatuar olarak çalışır. Bu, özellikle daha büyük ırklar ve oldukça aktif hayvanlar için önemlidir. Kıdemli yavrular, kemikleri, eklemleri ve kıkırdakları yıprandıkça buna daha fazla ihtiyaç duymaya başlayabilir. Bu temel element, balık yağları, yumurtalar ve yeşil dudaklı midye gibi takviyeler ve kaynaklar kullanılarak köpek mamasına eklenir. Hem glukozamin hem de kondroitin kıkırdakta bulunur ve bir köpeğin iskelet ve eklem sağlığını desteklemede çok önemlidir.

En İyi Taze Köpek Maması Teslimatı

Köpek besleme seçeneklerine bakmak ve farklı şirketleri incelemek için çok zaman harcıyoruz. Taze yiyecekler, sahiplerinin yapabileceği en iyi seçeneklerden biridir. Taahhütte bulunmadan önce farklı teslimat seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek faydalı olacaktır. Aşağıda en iyi taze köpek maması teslimat hizmetlerinin listesini bulacaksınız. Çoğu abonelik özellikle tüylü bebeğinize ve onun benzersiz ihtiyaçlarına göre belirlendiğinden fiyatlar değişiklik gösterir. Evcil hayvan maması teslimatı pahalı olabilir ve her bütçeye uygun olmayabilir.En Çok Talep Edilenler

Çiftçinin Köpeği

 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)
 • Taze pişirilir, şoklanır ve size gönderilir.
 • Kişiselleştirilmiş yemek planları.
 • 4 sağlıklı, veteriner tasarımı seçenek: sığır eti, tavuk, hindi veya domuz eti.
 • İnsan sınıfı malzemelerle yapılmıştır (dolgu maddesi veya koruyucu madde içermez).
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kalori ve besin değerleri tarife göre değişir.
TheFarmersDog.com'da görüntüle

Çiftçinin Köpeği 2014 yılında, çok sevdiği yavrusunun sindirim sorunlarına çare bulamayan ilgili bir köpek sahibi tarafından başlatıldı. . Sorunları kendi eline alarak, sindirim sorunlarının çoğunu çözmeye yardımcı olan ev yapımı bir diyet hazırlamaya başladı. Oradan The Farmer's Dog şirketi doğdu.

Bu yemekler her Tahılsız , ve dört farklı formül sunarlar: tavuk, sığır eti, hindi ve domuz eti. Tarifler her yaş ve her cins için uygundur. Sahipler, planlarını yavrularının ağırlığına, ideal kilosuna, yaşına, aktivite seviyelerine ve sağlığına göre özelleştirebilir. Her köpek benzersizdir ve tam olarak ihtiyaçları olan doğru miktarda mamayı alacaktır. Tüm satırlar şuna uygundur: Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO), evcil hayvan gıda endüstrisi için standartları belirleyen.

Sahipler önce The Farmer's Dog ile bir profil oluşturmalıdır. İsim, yaş, kilo, cinsiyet ve cins dahil olmak üzere her bir yavru hakkında bilgi girecekler. Diğer sorular vücut tipi, aktivite düzeyi, sağlık sorunları, mevcut beslenme ihtiyaçları ve vücut şekli hakkında bilgi alacaktır. Bu yapıldıktan sonra, sahipler porsiyon boyutları ve en çok tercih edilen tarifler öneren bilgiler alacaklar. Sahipler iki haftalık bir tat denemesi alırlar ve ardından yaklaşık sekiz haftada bir teslimat alırlar. Yemekler anında dondurulur ve çözülmesi ve yenilmesi gerekene kadar dondurucuda saklanır.

Bu yemeğin bu kadar özenle ve yüksek kalitede yapılmasını seviyoruz. Sürekli olarak yüksek oranda incelenir ve hem sahipleri hem de evcil hayvanlar onu sever. Daha küçük ırklar için fiyatlar günde 2 dolardan başlıyor. Maliyet, köpeğinizin ağırlığına bağlıdır, yani daha büyük bir köpek daha pahalıya mal olur. Bu formüller yüksek protein, yüksek yağ ve düşük karbonhidrat yükü sağlar. Tüm tarifler USDA onaylıdır, yerel çiftliklerdir ve tüm yiyecekler burada ABD'de USDA onaylı mutfaklarda pişirilir.Spot & Tango

 Spot ve Tango Köpek Maması Fresh Hindi
 • Taze yiyecek ve “Unkibble”.
 • Eklemek için atıştırmalıklar mevcuttur.
 • Yemek veya yemek topper planları.
 • Sadece 12 malzeme.
 • Üç taze yemek tarifleri.
 • ABD mutfakları.
 • Özelleştirilebilir planlar.
SPOTANDTANGO.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Spot & Tango 2013'ten beri ortalıkta. Bu marka iki farklı ürün grubu sunuyor, biri öğütülmemiş ürün grubu, diğeri ise taze gıda grubu. Her iki gıda hattı da sağlıklı, yüksek kaliteli insan sınıfı malzemeler kullanılarak yapılır. Tüm tarifler beslenme açısından eksiksiz ve dengelidir ve AAFCO beslenme standartlarına uygundur. Her tarif, her yaş ve büyüklükteki köpeklerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiştir. Her tarif insan sınıfı sertifikalıdır. Yemekler en yüksek besin değerini korumak için pişirilir ve anında dondurulur. Dolgu maddeleri, koruyucular veya ilave renkler yoktur. Lezzet seçenekleri Hindi & Kırmızı Kinoa, Sığır Eti & Darı ve Kuzu & Kahverengi Pirinç'tir.

yavru köpek neden kokar

Spot & Tango ile sahipler bir hesap oluşturacak ve evcil hayvanlarının beslenme ihtiyaçları ve özel sağlık koşulları hakkında bazı temel soruları yanıtlayacak. Şirket daha sonra her köpeğin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacağını düşündükleri formülü önerecektir. Sahipler, üç taze öğünü de seçme seçeneğine sahiptir. Takdir ettiğimiz tam bir yemek veya yemek kabı planı seçebilirler. Bu, diğer birçok köpek maması dağıtım hizmeti tarafından sunulan bir şey değildir. Ödüller planlarını oluşturmayı tamamladıktan sonra, işlerin yolunda gitmesini sağlamak için iki haftalık bir deneme süresi alacaklar. Şirket “Mutlu Yavru Garantisi” sunuyor ve gerekirse o deneme kutusunu iade edecektir. UnKibble, aynı insan sınıfı malzemelerle pişirilir ve kurutulur.

Bu markanın yalnızca taze malzemeler kullanmasına ve sınırlı içerikli bir tarife sahip olmasına bayılıyoruz. Tarif başına sadece on iki malzeme kullanıyorlar. Spot & Tango, diğer tüm şirketlerin sunmadığı atıştırmalıklar da sunmaktadır. Bunlar normal aboneliğinize eklenebilir, böylece yavru köpeğiniz yüksek kaliteli yemeklerin yanı sıra onlarla birlikte lezzetli atıştırmalıklar alır. Ambalajın çevre dostu olduğunu da takdir ediyoruz. Planlar, taze için günde 2 dolardan ve UnKibble hattı için 1 dolardan başlar.

Bu markanın tarifleri, ortalamanın üzerinde protein, daha fazla karbonhidrat ve ortalamanın altında yağ sunar. Bu, sınırlı bir içerik formülüne bağlı kalırken bu yiyeceklerin lezzetli olmasına yardımcı olur. Ürünler, New York ve Wisconsin'de USDA onaylı mutfaklarda üretilmektedir.

Ollie

 Ollie köpek maması paketlerde
 • Tahılsız ve tahıl içeren seçenekler.
 • Dört tarif.
 • Sahipler bir teslimat tarihi seçerler.
 • %100 insan kalitesinde içerikler.
 • Yüksek kaliteli, gerçek proteinler.
 • Her yaş ve yaşam evresi için.
 • İhtiyacı olan evcil hayvanlara bağış yapar.
MYOLLIE.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Ollie 2016 yılından beri evcil hayvanlara hizmet veren bir firmadır. Marka, Los Angeles Times, Business Insider ve Forbes gibi son derece alakalı haber kaynaklarında yer aldı. Artık taze evcil hayvan maması pazarında liderlerden biri. Bu şirket ülke çapında hizmet vermektedir. Bu şirketle ilgili gerçekten sevdiğimiz bir şey, gelirlerinin %1'ini kurtarma organizasyonlarına ve öldürmeyen barınaklara bağışlamaları. Yani, Ollie'den satın almak, evcil hayvanınızın yanı sıra ihtiyacı olan diğer hayvanları da destekler.

Ollie, insan kalitesinde yemekler için dört farklı tarif sunuyor. Irklara veya belirli yaşam evrelerine göre uyarlanmış tarifler sunmazlar, ancak her köpeğin bireysel beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak bir plan oluştururlar. Tüm tarifler AAFCO kurallarına uygundur ve tüm yaşam evreleri ve cins boyutları için uygundur. Tarifler tahıl içeren veya tahılsız olabilir.

Planlar, her evcil hayvanın yaşam tarzı, kilosu ve beslenme ihtiyaçlarını dikkate alacak şekilde kişiselleştirilir. Her bir bileşen insan kalitesindedir. Protein seçenekleri sığır eti, tavuk, hindi ve kuzu etidir. Ollie, Amerika'da yetiştirilen hormonsuz tavuk, hindi ve sığır etinin yanı sıra ABD ve Avustralya'dan merada yetiştirilen kuzu eti kullanır.

Ollie'nin mal sahiplerinin teslimat tarihlerini seçmesine izin vermesine bayılıyoruz . Aboneliklerin ayrıca ülke çapında ücretsiz gönderimi vardır. Tüm abonelikler, yemekleri en taze ve süper lezzetli tutmak için ücretsiz bir kapla birlikte gelir. Planlar günde yaklaşık 2 dolardan başlıyor.

Diğer Önemli Markalar

isim isim

 isim köpek maması
 • 5 yıldızlı derecelendirme.
 • Adlandırılmış etler.
 • 15 $ için numune paketi.
 • Köpekler 30 gün sonra mutlu olmazsa tam para iadesi.
 • Kolay yırtılan ambalaj.
 • Yüksek proteinli tarif.
NOMNOMNOW.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

isim isim tamamen doğal malzemelerle önceden porsiyonlanmış yemekler yapar. Dört tarifleri var: sığır eti, hindi, tavuk ve domuz eti. Yemekler geri dönüştürülebilir malzemelerle paketlenir. Diğer birçok taze yiyecek dağıtım seçeneğinde olduğu gibi, fiyatlar da bir yavrunun yaşına ve ağırlığına bağlıdır. T hey, potansiyel müşterilerin tam bir abonelik taahhüt etmeden önce ürünleri köpekleriyle test etmelerine olanak tanıyan 15 $ 'lık bir numune paketi sunuyorlar. Ek olarak, Nom Nom, sahiplerin evcil hayvanlarında 30 gün sonra bir fark görmemesi durumunda tam bir geri ödeme sunar.

Bu marka, Dog Food Advisor'da beş yıldızla derecelendirilmiştir. tariflerindeki yüksek et içeriği nedeniyle. Adı geçen et, önemli bir hayvansal protein kaynağıdır ve yemekler en iyi kalitede, %100 insan kalitesinde malzemelerle yapılır. Bu öğünler orta derecede yağ içeren protein bakımından yüksektir, tadı harikadır ve köpekler onları sever. Ambalaj, kolay yırtılan üst kısımlarla birlikte gelir, bu da onu çok rahat ve beslemesi kolay hale getirir.

Nom Nom'un tariflerinin pratisyen bir veteriner tarafından formüle edilmesine bayılıyoruz. Justin Shmalburg çalışan bir veteriner ve profesördür. Veteriner hekimlerin tariflerine dahil olmasının sadece bir iddiadan daha fazlası olduğunu göstermek için şirket tarafından bu uzmanın seçilmesini takdirle karşılıyoruz.

PetPlaka

 • Topper ve yemek planı.
 • Tahılsız ve tahıl içeren seçenekler.
 • Altı farklı protein seçeneği.
 • 5 yıldızlı incelendi.
 • Gıda hassasiyetlerini açıklar.
 • Tüm yaşam evreleri için uygundur.
PETPLATE.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

PetPlate'in bir büyüleyici marka geçmişi . Bu şirket, kurucuları Shark Tank'ta bir savunma yaptığında televizyonda yer aldı. O şov için finanse edilmediler. Ancak pes etmediler ve oldukça başarılı oldular.

Veteriner beslenme uzmanları bu tarifleri formüle ediyor . Bu, hem topper hem de eksiksiz bir yemek planı sunan başka bir şirkettir. Yemekler USDA onaylı mutfaklarda pişirilir. PetPlate altı çeşit sunar: sığır eti, tavuk, hindi, kuzu eti, domuz eti ve geyik eti. Tarifler, yüksek kaliteli proteinlerin yanı sıra besleyici sebze ve meyveleri kullanır. PetPlate, gıda hassasiyetlerini hesaba katar, ancak belirli sağlık sorunları veya kilo kaybı için formüllere sahip değildir.

Bu tariflerin etli, tadı lezzetli (köpekler için) ve hem tahılsız hem de tahıl içeren seçenekler içermesine bayılıyoruz. Diğer birçok evcil hayvan yemi teslimat seçeneği gibi, bu şirket de Dog Food Advisor'da 5 yıldızlı olarak değerlendirilmiştir. Bir PetPlate aboneliğinin, evcil hayvanınızın boyutuna ve özel ihtiyaçlarına bağlı olarak haftada 20 ila 100 ABD Doları arasında bir maliyete sahip olacağı tahmin edilmektedir.

SadeceKöpekler İçin Yiyecek

 SadeceKöpekler İçin Yiyecek
 • Sektördeki en eskilerden biri.
 • Kedi ve köpek mama seçenekleri,
 • Tahıl ve glütensiz seçenekler.
 • PantryFresh hattı.
 • Yerel kaynaklı ürünler.
 • Veteriner tarafından reçete edilen özel tarifler mevcuttur.
JUSTFOODFORDOGS.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Bu şirket, taze köpek maması sunan ilk şirketlerden biridir. Özenle pişirilip sonra dondurulan çok sayıda tarifleri var. JustFoodForDogs Yerel kaynaklı ürünler ve tüm malzemeleri kullanır. Bu teslimat hizmeti, tek seferlik satın almalara veya abonelik hizmetlerine izin verir. Bu şirket, sahiplerine bir profil oluşturdu ve köpeğe özel ihtiyaçlarını listeledi, ancak sahipleri 250 $ ücret ödemeye istekli olmadıkça kişiselleştirilmiş yemekler sunmuyor.

Bu şirket, sevgili köpeklerimiz için en iyi beslenmeyi sağlamaya destek olmak için ürününün arkasında bütün bir ekibi bir araya getiriyor. Bunlara veterinerler, beslenme uzmanları ve hatta dermatologlar dahildir. Bu, özel beslenme ihtiyaçları olan evcil hayvanlar için harika bir seçenektir. . Abonelikler bir köpeğin ağırlığına bağlıdır ve 12 kiloluk bir köpek için günde 3 dolardan daha büyük ırklar için çok daha fazlasına mal olabilir. Bu abonelik kutuları, balkabağı ikramları, takviyeleri ve besin karışımları gibi diğer ürünler için seçenekle birlikte gelir.

Bu şirketin birden fazla tarifin yanı sıra tahıl ve glütensiz seçenekler sunmasını seviyoruz. Ayrıca tahıl içeren seçeneklere sahiptirler ve çok çeşitli diyet ihtiyaçları olan yavrulara hizmet edebilirler. Islak PantryFresh Line'ın yanı sıra veteriner tarafından reçete edilen özel tarifler için seçenekler var. Bu şirket ayrıca, her yavru için mükemmel beslenme durumunu belirlemeye yardımcı olmak için telefonla ulaşılabilen veteriner eğitimli danışmanlara sahiptir. Unutulmaması gereken bir diğer nokta da bu şirketin ayrıca teklifler kediler için taze yiyecek.

Yukarıda Bir Yavru

 Yukarıda Bir Yavru
 • Sous vide yöntemiyle nazikçe pişirilir.
 • Taze donmuş.
 • Örnekleyici paketi seçeneği.
 • Marka sürdürülebilirliğe odaklanır.
 • Uygun fiyatlı seçenek.
 • Tek seferlik satın alma veya abonelik.
APUPABOVE.COM'DA GÖRÜNTÜLE

A Pup Above, diğer bazı taze yiyecek dağıtım seçeneklerinden biraz farklıdır. . Tariflerini kullanarak pişiriyorlar sous vide yöntemi . Bu, malzemelerin kusursuz sıcaklık kontrolü kullanılarak pişirildiği bir pişirme tekniğidir. 'Sous vide' terimi, Fransızca'da vakum altında anlamına gelir ve bu yemeklerin vakumlu bir torbada pişirilme şeklini ve ardından ılık su banyosunda belirli bir sıcaklığa kadar pişirilme şeklini doğru bir şekilde tanımlar. Bu süreç inanılmaz tat ve besinleri korur. Pişirildikten sonra ürün taze dondurulur ve pişirildikten sonra kapınıza kadar teslim edilir.

A Pup Above, Texas Beef Stew, Turkey Pawella, Porky's Luau ve Chika Bow Wow olmak üzere dört tarif sunar. Dört tarifin tümünü içeren bir örnekleyici paketi de satın alabilirsiniz.

Diğer bazı seçenekler kadar cevaplanacak soru olmadığı için burada sürecin biraz daha hızlı olmasını seviyoruz. Bir kerelik satın alma veya abonelik olabilir. Şirket sürdürülebilirliğe odaklanıyor ve diğer bazı seçeneklerden daha uygun fiyatlı.

Açık Çiftlik

 Açık Çiftlik Rustik Yahnileri
 • Çoklu ürün hatları.
 • Abonelik olmadan satın alınabilir.
 • Yavaşça pişirilmiş yiyecekler.
 • 10 gün içinde tamamen geçiş yapabilir.
 • Dört protein seçeneği.
 • Yavaş pişirilmiş sous vide tarzı.
OPENFARM.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Açık Çiftlik mükemmel bir seçenektir . Bu firma, geniş bir ürün yelpazesine sahip olması ve kuru, ıslak, dondurularak kurutulmuş ve hafif pişmiş yemekler sunması ile diğerlerinden farklıdır. Hafifçe pişirilen hat, sığır eti, sörf ve çim, hindi ve tavuk olmak üzere dört farklı seçenek sunar.

Abonelik seçenekleri ve fiyatları değişiklik gösterir. Sahipler, yavrularının ihtiyaçlarına bağlı olarak bir ürün karışımı ekleyebilirler. Abonelik olmadan da satın alınabilir. Bu şirket ABD, Kanada ve Avustralya'ya gönderiyor.

Bu yemeğin yavaş pişirilmiş sous vide tarzı olmasına ve tam hayvansal proteinler kullanmasına bayılıyoruz. . Harika bir tat ve yüksek besin değeri sunar. Tariflerde mısır, buğday, bezelye veya baklagil kullanılmaz. Ek olarak, Ollie 10 günlük bir süreçte tamamen geçiş yapacak şekilde tasarlanmıştır.

Az Bilinen Taze Köpek Maması Teslimat Seçenekleri

Chi Köpek

 Chi Köpek
 • Element tabanlı tarifler.
 • Çin yemeği terapi tekniklerini takip eder.
 • Bir vegan tofu tarifi sunar.
 • Tarifler, belirli sağlık sorunlarını ele almak için formüle edilmiştir.
 • Yüksek protein.
 • Hassas mide uygun.
CHIDOG.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Chi Dog, taze gıda formülleri ve yaklaşımında benzersiz bir dönüşe sahip, daha az bilinen bir şirkettir. Bu şirket, dayalı terapötik tarifler oluşturur Çin yemeği terapi teknikleri. Bütünleştirici bir veteriner ve lisanslı bir geleneksel veteriner, bu teknikleri temel alarak bu şirketi kurmak için birlikte çalıştı. Tarifler elementlere yöneliktir ve hepsi tek bir protein içerir. Hatta vejeteryan ve protein kaynağı olarak tofu ve yumurta içeren bir tarifleri bile var. Tarifleri protein bakımından yüksektir, önemli miktarda yağ içerir ve makul karbonhidrat içeriğine sahiptir.

Bu tarifler, 'besin ilk ilaçtır' konsepti etrafında tasarlanmıştır. Beş temel tarif vardır: Odun (Tavuk ve Yumurta), Ateş (Hindi ve Darı), Toprak (Yumurta ve Tofu), Metal (Sığır Eti ve Beyaz Patates) ve Su (Domuz Eti ve Arpa). Her tarif, diyabet, artrit, obezite, nöbetler, karaciğer desteği, sindirim sorunları, bağ yaralanması, anksiyete, artrit ve alerjiler dahil olmak üzere belirli sağlık dengesizliklerini gidermek için tasarlanmıştır. . Etiketler, tariflerin desteklemek için tasarlandığı dengesizlikleri listeler.

Bu yemeklerin hafif pişmesine bayılıyoruz. Sürdürülebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir yeşil hücre köpüğü ile paketlenmiş çevre dostu kutularda gelirler. Planlar günde yaklaşık 3 dolardan başlar ve ücretsiz gönderim içerir.

husky kurt karışımı

her zaman

 köpek maması
 • Kadınların sahip olduğu küçük şirket.
 • Sadece organik maddeler.
 • Malzemelerin çoğu ABD'de tedarik edilmektedir.
 • 5 yıldızlı incelendi.
 • Mısır, buğday, beyaz pirinç, makarna veya patates yok.
EVERMOREPETFOOD.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Evermore, kadınlara ait küçük bir şirkettir Bu, Dog Food Advisor'da ve müşterilerden beş yıldızlı incelemeler alıyor. Bu bir Alerjisi olan yavrular için harika bir seçenek. Yalnızca organik içerikler kullanırlar ve patates veya diğer sindirilmesi zor nişastalar kullanmazlar. Bu tarifler tamamen otla beslenen protein, kuzu eti, tavuk ve hindi kullanır. Ayrıca yalnızca organik, merada yetiştirilen yumurtalar kullanırlar ve çoğu malzeme ABD'den temin edilir. Yeni Zelanda kuzusu kullanıyorlar. Mısır, buğday, beyaz pirinç, makarna veya patates yok.

Diğer taze evcil hayvan maması dağıtım seçenekleri gibi, sahipler de tüylü bebekleriyle ilgili bilgileri doldurur ve onlar için çalışan bir abonelik oluşturur. Tüm abonelik siparişleri ücretsiz gönderilir. Tatlı yavru köpeğinizin benzersiz beslenme ihtiyaçlarına bağlı olarak fiyatlar haftada yaklaşık 15 ila 300 ABD Doları veya daha fazladır.

Her tarifte, tüm proteinin ilk bileşen olmasını ve ardından protein kalbinin, örneğin sığır eti ve ardından sığır kalplerinin gelmesine bayılıyoruz. Tarifler ayrıca lahana, kurutulmuş yosun, yumurta kabuğu tozu, aspir yağı ve organik meyve ve sebzeler gibi malzemeleri içerir.

Sıkça Sorulan Sorular

Taze köpek maması pahalı mı?

Bu maalesef en pahalı seçeneklerden biri. Para sorun olmasaydı, bu muhtemelen her köpek sahibinin ilk tercihi olurdu. Bu tür yüksek kaliteli malzemeler ve pişirme yöntemleri kullanmanın maliyeti daha fazladır ve fiyata yansıtılır. Çoğu abonelik planı, köpeğin özel ihtiyaçlarına ve sahiplerinin eklemeyi seçtiği diğer seçeneklere bağlı olacağından değişiklik gösterir.

Bu öğünlerde paradan tasarruf etmek için, onu standart kuru mamanızın üzerine bir topper olarak kullanabilir veya tolere edebilenler için sağlıklı tahıllar sağlayan ev yapımı pirinçle karıştırabilirsiniz.

Köpeğim sadece taze mama mı yemek zorunda?

Hayır, yavru köpeğiniz kuru mama gibi taze ve diğer seçeneklerin bir karışımını yiyebilir. Birçok işletme sahibi, taze yiyecekleri takviye, topper veya sadece ara sıra bir ikram olarak kullanır. Bu, standart kahverengi topların üzerinde lezzetli bir ikram sağlar ve ayrıca sadece taze pişirilmiş yemek planlarını beslemekten daha ucuzdur.

Aboneliğimi iptal edebilir miyim?

Evet, tüm bu şirketler abonelikleri iptal etmenin, bazı durumlarda değiştirmenin ve hatta duraklatmanın yollarını sunar. Birçoğu para iade garantisi sunar. Bir teslimat aboneliği ayarlamadan önce tüm ince yazıları okuduğunuzdan emin olun. Emin değilseniz, taahhütte bulunmadan önce bireysel satın almalara izin veren bir tane arayın.

Yavru köpekler taze yemek yiyebilir mi?

Evet, yavru köpekler bu mamaları etikette her yaştan yazdığı sürece yiyebilir. Yavru köpeğinizin doğru miktarda yiyecek aldığından emin olmak için besleme yönergelerini izleyin. Her marka farklıdır, bu yüzden önce bu etiketleri okuduğunuzdan emin olun.

Son düşünceler

Taze köpek maması teslimatı, yavruları insan sınıfı yemeklerle beslemek için lezzetli, sağlıklı, birinci sınıf bir seçenektir. Teslimat, zaman sıkıntısı çeken ancak tüylü bebeklerini kendileri pişirme yükü olmadan taze, lezzetli yemeklerle beslemek isteyen sahipler için mükemmel bir seçenektir.

Bu ürünler, tüm güvenlik prosedürlerini ve beslenme yönergelerini takip ederken en iyi tadı ve beslenmeyi sağlayacaklarından emin olan veteriner hekimler ve diğer hayvan besleme uzmanları tarafından tasarlandığından ve yapıldığından, insan sınıfı, teslimat yemekleri genellikle daha iyi bir seçenektir. En iyi taze köpek maması dağıtım seçenekleri listemizin, tatlı yavru köpeğiniz için en iyi beslenme kararlarını vermenize yardımcı olacağını umuyoruz.

Yorumlar