Havanese Köpek İsimleri: Beyaz, Kırmızı, Siyah ve Daha Fazlası İçin 250'den Fazla İsim

Havanese Köpek İsimleri: Beyaz, Kırmızı, Siyah ve Daha Fazlası İçin 250'den Fazla İsim

Ailenizin son üyesi olarak eve getirmek için mükemmel Havanese köpeğini bulduğunuzda, bir sonraki önemli adım köpeğinizin görünüşüne, kişiliğine ve aile dinamiğinize uyan ideal ismi seçmektir. Doğru adı saptamak zorlu bir iş olabilir - genellikle ya aradığınız şeye uyan yeterli ad yok ya da o kadar çok isim var ki, bunaltıcı ve karar vermek imkansız gibi geliyor.

Metin ile yerde hasta köpek Reklamcılık

Havanese mükemmel aile köpekleridir ve isimlerini görünüşlerine, özelliklerine veya trend olan şeylere dayandırabilirsiniz. Bu köpeklerin hepsi aynı küçük boyutta olsa da, çeşitli renk ve kişiliklere sahiptirler. Eve beyaz bir köpek yavrusu getiriyor veya bej veya siyah Havanese köpeğiniz için en iyi ismi arıyor olabilirsiniz.Strateji ne olursa olsun, 250'den fazla derlenmiş köpek adından oluşan bu koleksiyona mükemmel uyan bir isim bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Köpek adlandırma sürecinizi basitleştirmek için ağları taradık ve en son adlandırma trendlerinin hepsini ekledik. Ve bir isim seçmek çok önemli olmakla birlikte, bir köpek sandığı ile de yeterince hazır olduğunuzdan emin olun. Gıda , ile kablo ağı ve tasma ve yeni yavrunuz için yeni bir oyuncak seti.

İçindekiler

kabarık Alman kurdu

Popüler Havan İsimleri

Açık havada yaprak yığını üzerinde oturan 2 köpek

Bu cins iyi huyludur, davranır ve harika bir aile arkadaşıdır.Havanlılar küçük ve sağlam köpekler kaynaklandığı 1500'lerde Küba . Onlar zeki, kıvrak zekalı köpekler itaat konusunda eğitilebilir ve çeviklik . Onları eğitebileceğiniz gibi, bu cins de kendi oyunlarını oluşturabilir ve sahibine onlarla birlikte oynamayı öğretebilir.Sadece 7-13 pound ve yaklaşık 10 inç yüksekliğinde, Çıkarması kolay ve harika seyahat arkadaşları olabilir . Cinsin görünüşü ve kişiliği hakkındaki bu genel bilgilere dayanarak, en popüler Havanese isimlerinden bazıları olarak birkaç isim yüzeye çıktı.

İşte hem erkekler hem de kadınlar için favorilerimiz.ErkekDişi
BaxterMelek
BenjiAnnie
ahbapBailey
busterChloe
CharlieGüzel
çiğnenebilirHindistan cevizi
İnsanPapatya
CooperDüşes
harleytilki
JackGracie
AslanHanım
Milolola
Murphymolly
OliverKuruş
OlliePrenses
OscarRoxy
zenginSadi
Gölgesofi
oyuncakTatlım
TobyWinnie

Beyaz Köpek İsimleri

Parkta oynayan beyaz köpek

En popüler renklerden biri beyazdır.

Köpeğinizin adı hakkında biraz daha spesifik olmak isterseniz, kürklerinin rengini ilham olarak kullanın görünüşlerine çok uygun bir isim bulmak için. Siyah veya kahverengi alt tonları olsa da, beyaz Havanese, unutulmaz bir ismi hak eden kabarık, melek görünümlü köpeklerdir.

Aşağıda, hem erkek hem de kadınlar için isimlerine göre isimleri paylaşıyoruz. kar beyazı paltolar . Umarım sevdiğin birini bulursun ya da başından beri aradığın ismi bulman için sana ilham verir.Havanese'lerine parlayan beyaz kürklerinden sonra şu evcil hayvan isimlerinden biriyle isim veren tüm evcil hayvan sahiplerine katılın:

ErkekDişi
AlaskaMelek
Titrek kavakBeyaz
kar fırtınasıBeyaz
KemiklerKurabiye
CasperPapatya
Pamukelsa
DominoÇiçek
EskimoKabarık
Everestsoğuk
flaşlütuf
BuzulZambak
Buz küpüLuma
Jack Frostinci
NimbusGökyüzü
erişteKartopu
Q-İpucukar tanesi
DenizciKar yağışlı
meraklıYıldız
soya peyniriFırtına
Kış mevsimiŞeker
KurtFısıltı
YetiKış mevsimi

Bej Köpek İsimleri

kabarık köpek

Bu cins küçük, sevimli, mutlu ve tüylü bir yavrudur.

Bu küçük ama canlı köpekler için bir başka popüler kürk rengi, açık kahverengi olarak da bilinen bej rengidir. Bu renk bir açık kremden derin bronzluğa, şampanyaya, kayısıya veya altın rengine. Bazen veya güneş ışığında daha kırmızı, daha sarı veya daha beyaz görünebilir. Ayrıca köpek yavrusu büyüdükçe renkleri biraz değiştirebilirler.

Değerli bej yavrunuz eve gitmeye hazırsa, ona uygun bir isme ihtiyacınız var. Yabancılar için mükemmel bir anlam ifade edecek bir isim bulmak için güzel kremsi renklerinden ilham alın. Ve onların muhteşem paltolarına olan sevginizi pekiştirin.Aşağıda, bej Havanese köpekleri ve yavruları için favori erkek ve dişi isimlerimizi paylaşıyoruz.

ErkekDişi
SimitWamaretto
Arpakehribar
Bisküvisarışın
ButterballBrie
tereyağıTereyağı
Kaşudüğün çiçeği
Peynirkaramel
kestanekremalı puf
TozluGeyik yavrusu
Ketenaltın
BataklıkBal
nachoSüt
kızarmış tavukLimon
OakleyHaşhaş
FıstıkSahra
İskoçKumlu
kıvrakYaz
TunaGüneşli
GözlemeGunes isigi
Viskiikiz

Kırmızı Köpek İsimleri

Açık Havada Tasma Üzerinde Havapoo

Sizinki beyaz veya bej değilse, bu Havapoo gibi kırmızımsı bir tonda olma ihtimalleri yüksektir.

Kırmızı rengi kategorize etmek zor olabilir, çünkü aynı zamanda kırmızı bir renk gibi görünebilir. bej, siyah veya kahverengi Havanese . Kırmızılar, daha kırmızı bir tonla bej gibi görünebilir veya daha çok çilek sarısı görünebilir. Ayrıca, kahverengiye sarışından çok daha yakın olan pas tonuna benzeyen daha koyu bir ceketleri olabilir.

Kırmızı köpeğinizin renk tayfının neresinde olduğuna bakılmaksızın, onları kırmızı ceket tonlarından sonra adlandırmak, onları sürüden ayırmanın harika bir yoludur. ve onlara kimsenin unutamayacağı bir isim verin. Kırmızı Havanese köpekleri için bu erkek ve kadın isimleri listeleriyle başlayın.ErkekDişi
kumralAlani
bordokehribar
TuğlaAriel
BuxleySonbahar
Chesterdut
CliffordÇiçek açmak
kuyruklu yıldızKızarmak
bakırBrendi
CooperKiraz
havai fişekTarçın
AlevKızılcık
Flynntilki
HarryZencefil
Hasatela
KetçapKına
bordoebegümeci
Anka kuşumacenta
Pinotmerlot
RedfordŞeftaliler
rufusRobin
Russetyakut
paslıKanama
Twizzlerkızıl
sevgiliSienna

Kara Köpek İsimleri

Siyah köpek oturuyor

Hâlâ küçük ve alçakgönüllü olsalar da, kara köpeklerin varlığında daha fazla gücü vardır ve bu da buna uygun sağlam bir isim gerektirir.

Havanese için bir başka popüler renk tamamen siyahtır. Kara Havanese köpekleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere farklı varyasyonlarda bulunur: koyu gümüş, gümüş, bitter çikolata gümüşü, mavi, seyreltilmiş gri, brindle, koyu samur veya tütün rengi kürkler.

Köpeğinize ne isim vereceğinize takılıp kaldıysanız ve siyah paltolarının rengine yaslanma fikrini seviyorsanız, siyah köpek yavruları için bu erkek ve dişi isimlerden herhangi birini düşünün.ErkekDişi
OkArya
KülAtina
Blackjackbessy
Odun kömürübrownies
kargaDakota
alacakaranlıkDalya
TozluDorthy
Grafitelektr
Mürekkepifade
JaguarEvie
JetGodiva
KatilÇingene
Şövalyeçivit
büyüDeri
Gece yarısıkara
minnyOfelia
Ayavcı
bulutsuBiber
Havalandırmakuzgun
İsyancıkılıç
Rexizci
GölgeGölgeli
kayrakGökyüzü
dumanlıFırtınalı
AskerTrixie
maçaalacakaranlık
vuduÇarşamba

Gri Köpek İsimleri

Gri Havanese yerde oturuyor

Bir diğer popüler renk ise tozlu gri tonudur.

Diğer renklerde olduğu gibi, gri Havanese köpeklerinin de bir karışımı olabilir. dumanlı veya arduvaz grisi ile birlikte kahverengi, beyaz veya siyah kürk . Gri kürklerine uygun bir isim istiyorsanız, hayatınızdaki gri erkek veya dişi Havanese için mükemmel olan bu isimlerden herhangi birini kullanmayı düşünün.

ErkekDişi
AşerEvie
AtlasGreta
haydutMerhaba
kovalamakAy
evrenSisli
Şahinzeytin
Floydphoebe
Graysonadaçayı
YağmurSafir
izciParlak
Gümüş rengiYıldız
kayrakFırtına
dumanlıcicili bicili
sterlinKadife
Gök gürültüsüMenekşe
KurtFısıltı
YukonSöğüt
AlanZelda

Boyut Bazlı Köpek İsimleri

Çimenlerin arasında iki Havanese köpeği

Birçok insan köpeğinin boyutuna göre isim seçmeyi sever.

Bir köpeğe kürkünün rengine göre isim vermek istemiyorsanız, onu da anlıyoruz. Renk veya popülerliğe dayalı isimlerle sınırlı değilsiniz - İstediğiniz herhangi bir şeye göre bir köpek adı seçebilirsiniz. Havanese için bu, küstah, enerji ve tatlılıkla küçük bir köpeğe çok uygun bir isim anlamına gelir.shiba corgi karışımı

Yeni aile üyeniz için mükemmel bir küçük köpek ismi istiyorsanız, şunlardan bazılarını göz önünde bulundurun:

ErkekDişi
AsBebek
PatronKız
çürükHindistan cevizi
Böcekkek
ButonKutu
EddieJöle fasulye şekerleme
Yağda kızartmakMimi
gizmokızarmış tavuk
Yarım BiraŞeftaliler
HerkülÇakıl Taşları
Katilİşemek çiş
cesurkorkak
MinikTatlım

Havanese Köpek İsim Trendleri

Çimenlerin arasında beyaz köpek yavrusu

Doğal olarak küçük, tatlı ve arkadaş canlısı olan bu köpekler, birçok renk ve kürk modeline sahiptir.

Eğilmenin birkaç yolu var köpek isimlendirme trendleri köpeğiniz için mükemmel ismi bulmak için. Köpeğinize uyacak modaya uygun isimler bulmak için bu tanımlayıcılardan herhangi birini kullanın. Modaya uygun bir küçük köpek ismiyle gitmek istiyorsanız, Cupcake, Princess veya Tiny gibi bir şeye ne dersiniz? Arkadaş canlısı ve sevgi dolu köpeğinize uygun modaya uygun bir isim bulmak istiyorsanız, Bella, Daisy, Teddy, Wilson veya Winny gibi isimleri düşünün.

Havanese köpekleri yumuşak, kabarık tüyleriyle bilinir. Havanese köpeğinize bu son derece evcil ve rahat katlardan sonra isim vermek güncel bir trend. Bu senin işinse, Cloud, Marshmallow veya Fluffy gibi isimler ilgini çekebilir.

Nihai ismi kendi başınıza bulmanız için size ilham verebilecek bazı genel köpek ismi trendleri arasında, onları popüler TV şovları ve filmlerinden (Michael Scott, Jon Snow), yiyeceklerden (Honey, Butters), doğadan (Hunter, Autumn), sonra adlandırmak sayılabilir. ünlüler (Leo, Scarlett) veya alkol (Viski, Brendi).


Köpek İsimlendirme İpuçları

köpeğinize isim vermek zorlu bir süreç ve karar olabilir. Bazı aileler, yeni evcil hayvandan 'köpek' veya 'yavru' olarak bahsetmeyi bırakabilmek için bir isme acele etmeye çalışırlar, ancak bu genellikle tam olarak uymayan bir isim seçilmesiyle sonuçlanır. Diğer aileler zamanlarını alacaklar ve genellikle birkaç gün hatta haftalarca isimsiz bir köpeğe bakacaklar. Bu, adlandırma işlemi sırasında rahatsız edici olsa da, otantik ve uygun bir isim bulabilmeniz için Havanese köpek yavrusu veya köpeğini tanımanız için size yeterli alan ve zaman sağlar.

Doğru adı seçtiğinizden emin olmak için en iyi beş ipucumuz:

İpucu 1: Basit Sesleri Seçin

En iyi köpek isimleri, köpeğinizin kulaklarına özgü basit seslerden oluşur. Adlarına D, K veya T gibi bir ünsüz ile başlayın köpeğinizin duymasını kolaylaştırmak için. F veya S gibi daha yumuşak bir harf seçerseniz, onları tanımaları daha zor olabilir.

2. İpucu: Kısa ve Tatlı

Uzun isimler güzel görünüp kulağa hoş gelse de, konu köpeğinizi aramak olduğunda kullanışlı değillerdir. Komutlarınızı kısa ve tatlı hale getirmeniz gerekiyor ve bunun bir kısmı kısa bir köpek adı anlamına geliyor. Bir ila iki hece hedefleyin. Veya, seçin güvenebileceğiniz birkaç kısa takma ad içeren daha uzun bir ad.

3. İpucu: Komutlardan Uzak Durun

En çok kullandığınız komutları düşünün ve kulağa benzer gelen veya 'otur', 'kal' veya 'bekle' gibi bir şeyle kafiyeli olabilecek herhangi bir şeyden uzak durun.

4. İpucu: Kamuya Uygunluk

Komik bir isim evde iyi geçebilir ve kahkahaları sağlayabilirken, köpeğinizin adını en çok kullanacağınız zaman, komut verirken halka açıktır. Genel kulaklar için güvenli olduğundan emin olun.

İpucu 5: Irk ve Miras

Köpeğinizin mirasını düşünün ve bunun bir isim için herhangi bir ilham kaynağı olup olmadığına bakın. Örneğin Havanese, bir Küba köken, bu yüzden belki Havana, Cafecito, Chico veya Blanca gibi bir İspanyol adı iyi sonuç verebilir.


Son düşünceler

Ailenize katılması için yeni bir Havanese köpeğini eve getirmek heyecan verici bir zamandır. Yeni bir köpek yatağı ve sevebileceklerini düşündüğünüz bazı oyuncaklarla evi hazırlıyorsunuz, alacağınız tüm maceraları ve kucaklaşma zamanını dört gözle bekliyorsunuz. Ve köpeğin nasıl göründüğünü ve nasıl davrandığını yansıtan mükemmel bir köpek ismi bulmaya çalışırken, yine de ailenize iyi uyum sağlamaya çalışın.

Bir ad seçme adımında takılıp kaldıysanız, yararlı ipuçlarımızın ve fikirlerimizin size aradığınız yanıtı verebileceğini umuyoruz. En azından, bunun tüylü arkadaşınız için en uygun ismi bulmanıza ilham vereceğini umuyoruz. Adını belirledikten sonra, rahatlamanın ve yeni en iyi arkadaşınla birlikte vakit geçirmenin tadını çıkarmanın zamanı geldi.

Yorumlar