Goldendoodles İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Goldendoodles İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Goldendoodle, güzel köpek karışımı of Golden Retriever ve Kaniş. Genellikle ile eşleştirilir standart boyutlu Kaniş ve bu tasarımcı köpek, dünyadaki köpek severler arasında popülerlik artışının tadını çıkarıyor. Bu köpeklerin hassas mideleri vardır, bu nedenle Goldendoodle'ınız için en iyi yiyeceği bulmak, yavru köpeğinizi eve getirdiğinizde öncelik verdiğiniz ilk şeylerden biri olmalıdır. Standart Goldendoodle enerji dolu ve eğlencelidir ve bu nedenle, vücuduna enerjik ve sağlıklı kalması için gereken her şeyi sağlayan dengeli ve sağlıklı bir diyet beslememiz önemlidir.

Yağsız vücudu ve enerjik kişiliğiyle Goldendoodle, gün boyunca enerji vermek için yüksek seviyede protein ve sağlıklı karbonhidrat içeren yüksek kaliteli bir diyete ihtiyaç duyacaktır. Goldendoodle da hassas bir sindirim sistemi ile acı çektiği biliniyor ve pek çok kişinin bir diyet öneren bir diyete ihtiyacı var. daha yüksek lif içeriği .Standart boyutlu Goldendoodle'ların beslenme ihtiyaçları göz önüne alındığında, piyasayı mevcut en iyi doğal kibbles için araştırdık ve her yaşam evresi için her Goldendoodle ve oradaki bütçeye hitap edecek en iyi 5 kibbles'ı seçtik.

* Lütfen bu kılavuzun, farklı beslenme gereksinimlerine sahip olduklarından, Kaniş ebeveyni Minyatür veya Oyuncak Kaniş değil Standart boyutta olan Goldendoodle'lara yönelik olduğunu unutmayın. Tipik bir Standart Goldendoodle, 15 ila 24 inç boyunda ve 40 ila 75 pound ağırlığında olacak ve bu nedenle büyük bir köpek olarak kabul edilecektir. Minyatür Goldendoodles büyüklüklerinden dolayı farklı yiyecek ihtiyaçları vardır.

Bir Bakışta: Goldendoodles İçin Favori YiyeceklerimizYavru köpekler: Science Diet Büyük Irk Yavru Köpek
Yetişkinler: Science Diet Büyük Irklı Yetişkin
Büyükler: Nutro Kıdemli Formülü
Ağırlık yönetimi: Nutro Sağlıklı Kilo KontrolüNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Goldendoodle Yavrularının Besin İhtiyaçları

Goldendoodle yavrularının ebeveynleri hem Kalça ve Dirsek Displazisi hem de diğer iskelet sağlığı sorunları nedeniyle risk altındadır. Bunlar beslenme ile engellenemezken, doğru beslenme kesinlikle onu geliştirme şansını düşürmeye yardımcı olabilir. Büyük cins yavru köpekler için özel olarak tasarlanmış yavru formülü şunları içerir: optimum seviyelerde kalsiyum, fosfor, D vitamini ve yağ seviyeleri kemiklerinin büyüme hızını kontrol etmeye yardımcı olacak. Kemikleri çok hızlı büyüdüğünde, bu tür koşulları geliştirme riski daha yüksektir, bu yüzden büyük cins köpek maması bir zorunluluktur Goldendoodle için.

Goldendoodle, gün boyunca çok fazla enerjiye ve aynı zamanda yavru yetiştirme gücüne ihtiyaç duyacak olan gürültülü ve enerjik bir köpektir, bu nedenle ona sağlayacak bir mama yemine ihtiyacı vardır. kaliteli protein ve bütün etler . Protein, kaslarının büyümesine ve güçlü kalmasına yardımcı olacak temel bir yapı taşıdır. MSD Veteriner Kılavuzu tüm yavru köpek mamalarının en az% 22'lik bir protein içeriği sağlamasını önerir, ancak büyük bir köpek olan Goldendoodle daha sağlıklı gelişir en az% 26 protein içeriği.

Gibi sağlıklı yağlar Somon yağı, Tavuk yağı ve keten tohumu dikkat edilmesi gereken harika malzemelerdir ve aynı zamanda ceketini besler ve sağlıklı bir kalp sistemini destekler.Sağlıklı ve güçlü kalması için bağışıklık sisteminin gelişmesine yardımcı olacağından, çeşitli vitamin ve minerallere de dikkat etmelisiniz. Birçok yüksek kaliteli mama da listelenecek dokosaheksaenoik asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) çünkü bunlar doğal olarak anne sütünde bulunur ve sağlıklı beyin ve göz gelişimi için çok önemlidir.

Yetişkin Goldendoodle Besin İhtiyaçları

Goldendoodle bir yetişkin olarak kabul edilecek 18 aylıktan itibaren ve bu noktada onun yeni yetişkin mamasını aramaya başlamalısın. Tıpkı onun köpek yavrusu aşamasında önemli olduğu gibi, özel beslenme ihtiyaçlarını karşılayan bir mama bulmanız da çok önemlidir. büyük ırklar . Etrafında taşıyacak çok kaslı büyük bir köpek olduğu için kemiklerinin ve eklemlerinin desteklenmesi önemlidir.

MSD Veteriner El Kitabı, yetişkin köpeklerin kendisine en az% 18 protein içeriği sağlayacak bir mama yemine ihtiyaç duymalarını önermektedir, ancak kaslı ve atletik enerjik bir köpek olarak, bu tavsiyeyi şu şekilde yükseltebiliriz: en az% 23 protein içeriği.

Yetişkinlik döneminde, özel beslenme gerektiren bir tıbbi durumu yoksa, kasesi genel sağlığa odaklan . Beyin işlevi ve altın sarısı bukleleri balık yağları ve keten tohumu gibi maddelerden faydalanacak ve çeşitli bahçe sebzeleri ve meyveleri ona vitamin ve mineral sağlayacaktır. Sağlıklı karbonhidratlar ona ihtiyacı olan enerjiyi sağlarken, çok domuz gibi olmayın.Kıdemli Goldendoodle Besin İhtiyaçları

Arasında 7 ve 8 yılları Goldendoodle, kıdemli bir köpek olarak kabul edilecektir. Yavaşlamaya başlayacağını fark edeceksiniz, bu da çok daha az enerjiye ihtiyaç duyacağı anlamına gelir ve bu nedenle, onu değişen ihtiyaçlarını karşılayacak ve bunun için tasarlanmış bir yaşlı mama yemine geçirmelisiniz. büyük kıdemli ırklar.

Daha az aktivite daha az enerji demektir, ve onun kıdemli maması daha az kalorili olacak ve bunun yerine lifli içeriklerde daha yüksek olacaktır. Daha az kalorinin yanı sıra, aynı zamanda daha az yağ, Yavaşlayan sindirim sistemi bunu etkili bir şekilde parçalamak için mücadele edeceğinden.

Tıpkı insanlar gibi, eklemleri yaşlandıkça zayıflayacak ve et yemekleri ve takviyeleri gibi malzemeler ona temel kıdemli malzemeleri sağlayacaktır. glukozamin ve kondroitin . Zayıflayan bağışıklık sistemini desteklemek için ekstra vitamin ve minerallere ek olarak, taurin ve DHA, ARA ve EPA gibi bileşenler kalp sağlığına ve beyin fonksiyonuna bakacaktır, bu yüzden bunlara dikkat ettiğinizden emin olun.


Goldendoodle Puppies için En İyi Yiyecek

Goldendoodle Köpek Maması Yeme

Labradoodle gibi Goldendoodle yavruları son derece aktiftir. Bu yavrular, hem kanişli ebeveynlerinin enerji seviyesini karşılayabilen bir köpek mamasında en iyisini yapacaklardır hem de Golden Retriever ebeveynleri . Goldendoodle yavruları, ulaşana kadar bir köpek formülü kuru mama üzerinde olmalıdır. yaklaşık 12 ila 15 aylık . Bu genellikle boyutlarına ve olgunluk düzeylerine bağlı olacaktır, ancak yetişkin yiyeceklere geçişe başlamak için genellikle 12 ay yeterlidir.Besin yoğunluğu seviyeleri nedeniyle yavru formülleri tavsiye edilir. Daha yüksek seviyelerde yağ, protein, karbonhidrat ve kalori içerirler ve yavru köpeğinizin gün boyunca tüketmesi neredeyse garantidir. Bu nedenle, bu formüller, yavru köpeğinizin gençliği boyunca kilo almasını sağlamak için ek besin maddelerine sahiptir. Aşağıda bir liste Goldendoodle yavruları için favori yiyecek , Belirli bir sırada değil.

Bilim DiyetiOrijen YavrusuMavi BuffaloWellness ÇekirdeğiInstinct Puppy
Protein % 24,5 % 38 % 35 % 35 % 33.5
Yağlar % 162 % 16 % 14 % 14 % 18.5
Lif % 3 % 6 % 6 % 5.5 % 5
Nem % 10 % 12 % 10 % 10 % 9
Kcal / Kupa 373 449 411 387 485

Science Diet Büyük Irk Yavru Köpek

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • En uygun seviyede özel olarak yapılmış büyük cins köpek maması ...
 • Güçlü kemik ve dişleri desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Sağlıklı beyin ve gözü desteklemek için balık yağından DHA kullanır ...
 • Yüksek kaliteli protein, büyük yavrularınızın zayıf yapmasına ve korumasına yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu diyet bilime dayalıdır ve bu nedenle büyük bir yavru köpeğin ihtiyaç duyduğu her şeyi içerdiğinden emin olabilirsiniz. % 24,5 protein içeriği ile MSD’nin beklentilerini karşılar ve ilk bileşen, kendisine bol miktarda enerji, büyüyen güç ve eklemlerini desteklemek için glukozamin .En düşük lif içeriğine sahiptir, bu da onu düşük lifli diyetle daha iyi sonuç veren yavrular için harika bir seçenek haline getirir, ancak sağlıklı tahıllarla daha uzun süre dolacağından da emin olabilirsiniz. DHA balık yağlarında bulunabilir ve paltosu da bundan faydalanacaktır.

Severiz Bu tarifin, büyük cins yavru köpeklerin tam ihtiyaçlarını karşılayan bir formül tasarlayan bilim adamları ve köpek beslenme uzmanları tarafından yapıldığını.


Orijen Büyük Irk Yavru

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Puppy Large,…
 • ORIJEN Puppy Large köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu birinci sınıf tarif, tam bir av diyetini takip eder; bu, et, organlar, kıkırdak ve kan dahil olmak üzere atalarının yiyeceği gibi yiyeceği anlamına gelir. Bu size iştah açıcı gelmese de, Goldendoodle'ınız bunun için delirecek! Protein kaynak listesi Tavuk, Hindi, çeşitli balık ve yumurtaları içerir ve et bileşenlerinin üçte ikisi ekstra lezzet için taze veya çiğdir.Ayrıca, gelişen bağışıklık sistemi için önemli olan kabak, kara lahana ve elma gibi sağlıklı sebzeleri ve meyveleri de listeler. Glukozamin ve balık yağları, eklemlerini ve cildini esnek ve besleyici tutar ve tahılsız bir tariftir.

Severiz Bu tarifin önde gelen protein seviyelerine sahip olduğunu ve ilk 15 bileşenin yüksek kaliteli et kaynakları olmasıyla, Goldendoodle'ınızın ihtiyaç duyduğu tüm enerji ve köpek yakıtını alacağından emin olabilirsiniz.


Blue Buffalo Puppy Formülü

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Yavru köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahıl içermeyen tarif, ilk iki bileşen kemiği çıkarılmış Tavuk ve Tavuk yemeği ile gerçek Tavuk ile doludur ve ikinci öğün içeriği ayrıca göz ve beyin gelişimi için bol miktarda DHA ve ARA ve eklemleri için glukozamin sağlar. Genellikle diğer üst düzey köpek mamalarıyla karşılaştırıldığında, Blue Buffalo favorilerimizden biri Goldendoodle için.

Bu mama parçaları aynı zamanda Blue Buffalo'nun, büyük cins yavruların sağlıklı yetişkinler haline gelmeleri için ihtiyaç duydukları optimum vitaminler, mineraller ve antioksidanlarla yapılan LifeSource Bits ile karıştırılır. Bezelye, tatlı patates, havuç ve kızılcık da bağışıklık sistemi için listelenmiştir.

Severiz Bu tarifin, birçok yavrunun iyi yaptığı yüksek lifli bir diyet olduğu düşünülür ve böyle bir diyet, onu her zaman yiyecek avında bulursanız, daha uzun süre tok hissetmesini sağlar.


Wellness Core Büyük Irklı Köpek Yavrusu

Wellness Doğal Evcil Hayvan Yemi CORE Doğal Tahıl…
 • BÜYÜK Irk Yavru Köpeklerinizin EN İYİSİNİ YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • Garantili omega seviyeleri ile SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Somon yağı ve et yemekleri ona DHA ve ARA gibi önemli gelişimsel bileşenleri sağlayacak ve güzel ceketi de bunlardan fayda sağlayacaktır. Kemiksiz Tavuk, Tavuk ve hindi yemeği de içeriklerde listelenmiştir, bu nedenle beslenme ihtiyaçları kesinlikle bu mama ile karşılanmaktadır.

Bu formül aynı zamanda büyüyen bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan muz, ıspanak ve lahana gibi süper yiyecekleri de listeler ve kemikleri kalsiyum ve fosforla desteklenir. Her bir mama parçası, sindirim sistemini sağlıklı tutan benzersiz bir probiyotik çözüm olan acticoat ile kaplanmıştır.

Severiz Bu tarifin tahıl içermeyen bir tarif olduğu, bu da onu tahıllara duyarlı olan köpekler veya onu böyle bir diyetle beslemek isteyen sahipleri için harika bir seçenek haline getiriyor.


Instinct Raw Boost Puppy

Instinct Raw Boost Large Breed Puppy Grain ...
 • DONDURULMUŞ ÇİĞ KAFESSİZ TAVUK İLE TAHILSIZ YAVRU YAVRU MAMASI:…
 • YAVRU KÖPEK MAMASI PLUS DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: Kalsiyum ve ...
 • İLK HAM BOOST'LU BÜYÜK BREED YAVRU KÖPEK MAMASI: Ham Boost karışımları…
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu başka bir tahıl içermeyen tariftir ve bu formülde Tavuk, Tavuk yemeği ve dondurularak kurutulmuş, gevrek ve lezzetli çiğ Tavuk parçaları listelenir. Bu kibble aynı zamanda en yüksek yağ içeriğine ve kalori sayısına sahiptir, bu nedenle Goldendoodle yavrularınız sağlıklı ve güçlü bir yetişkin olmak için ihtiyaç duyduğu tüm protein ve besinleri alacaktır.

Ceketine keten tohumu ve Somon yağı iyi bakılır ve omega 3 ve 6 yağ asitlerinin bolluğu eklemlerini de esnek tutar. Kalsiyum ve DHA kemiklerini ve dişlerini güçlü tutar ve probiyotikler de sindirim sistemini düzenli tutar.

Severiz Bu tarifin, sadece besleyici olmakla kalmayıp, aynı zamanda tadı olan ve kasesine biraz doku katan kuru mama karışımıyla birlikte dondurularak kurutulmuş kabanlar da içerdiği.


Yetişkin Goldendoodles için En İyi Yiyecek

Yetişkin Goldendoodle Köpek Maması Bekliyor

Yavru köpeğiniz vurduğunda 12 aylık , onları yetişkin yiyecek formülüne dönüştürmeye başlamanın zamanı geldi. Büyük cins yetişkin maması tipik olarak daha düşük bir kalori sayısına ve Goldendoodle’ınızın yavaşlamaya başlayan enerji seviyelerine uyum sağlamak için daha az karbonhidrata sahip olacaktır. Bir köpeği son 15 ayda bir köpek mamasında tutmak neredeyse her zaman kilo alımıyla sonuçlanacaktır.

Değişikliği yapmaya hazır olduğunuzda, yeni gıda formülünü yavaşça uygulamaya koyduğunuzdan emin olun. Tipik olarak, ilk hafta% 25 yeni yiyecek ve% 75 eski yiyecekle karıştırılarak dört haftalık bir zaman çizelgesinde yapılmasını öneririz. İkinci hafta genellikle 50/50 bölünme bunu% 75 yeni yiyecek ve% 25 eski yiyecek olan üçüncü hafta izlemektedir. Haftada dört kez vurulduğunda, Goldendoodle'ınız mide rahatsızlığı olmadan yeni yiyeceğe iyice alışmış olmalıdır. Aşağıda, Goldendoodle'ınız için 12 aylıktan başlayarak ve yavrularının son yılına kadar en sevdiğimiz yemeği bulacaksınız.

Bilim DiyetiMerrick YetişkinMavi BuffaloSağlık YetişkinAcana Regional
Protein % 23.9 % 31 % 28 3.% 4 % 35
Yağlar % 14.7 % on beş % 13 % 12 % 17
Lif % 2,1 % 3,5 % 6 % 6 % 6
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 12
Kcal / Kupa 363 372 374 342 462

Science Diet Büyük Irklı Yetişkin

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Enerji ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiş kuru köpek maması ...
 • Doğal kaynaklarla yetişkin köpeğinizin ortak sağlığını destekler ...
 • Yaşlı köpeğinizin sağlıklı cildini ve parlak tüylerini ...
 • Yüksek kaliteli protein içeren büyük köpeklerde yağsız kası teşvik eder
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, büyük cins köpek yavrusu formülünden geliyor, bu yüzden eğer bunu bir yavru olarak iyi yaparsa, bu harika bir yetişkin mama yarışmacısı olur. Gerçek Tavuk ilk malzemedir ve arpa, sindirim sistemini düzenli tutmak için lif ve büyük vücudunun ihtiyaç duyduğu ekstra enerji sağlar.

Tavuk yemeği eklemlerine glukozamin ve kondroitin sağlar ve keten tohumu ve E vitamini takviyeleri cildini ve kabuğunu içten dışa doğru besler.

Severiz Bu diyet bilime dayalıdır, bu nedenle Goldendoodle yetişkinizin ihtiyacı olan her şeyi bu tariften alacağından emin olabilirsiniz.


Merrick Büyük Irk Yetişkin

Merrick Tahılsız Büyük Irk Kuru Köpek Maması…
 • Merrick Tahılsız köpek maması hikayesi, üstün ...
 • SAĞLIKLI CİLT VE KABAN, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız köpek maması ...
 • EN İYİ DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK BÜTÜN GIDALAR: Merrick Tahıl…
 • Merrick olarak, evcil hayvanınızın sadece ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu formül, kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve aynı zamanda yüksek seviyede glukozamin sunan Somon unu sayesinde yüksek protein içeriği sunar. Yumurta ürünleri ve Somon yağı ayrıca eklemleri desteklemek ve sağlıklı bilişsel işlevi sağlamak için DHA ve ARA sağlar. Bu, sık sık karşılaşılan başka bir üst düzey köpek maması markasıdır. Blue Buffalo gibi daha büyük şirketlerle karşılaştırıldığında .

Bu tahıl içermeyen bir tariftir ve tatlı patates ve bezelye, sindirim sistemini sağlıklı tutan ve enerji seviyelerini yükselten sağlıklı karbonhidratlar sağlar. Elma, yaban mersini, vitamin ve mineraller, bağışıklık sisteminin zinde kalmasını sağlar.

Severiz Bu formülün önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olması, onu ekstra büyük Goldendoodles veya eklem sorunları olduğu bilinen ve ekstra desteğe ihtiyaç duyanlar için harika bir seçenek haline getiriyor.


Blue Buffalo Wilderness Yetişkin

Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ Tarifi…
 • GERÇEK BİZON İLE DOLU: Rocky Dağları'ndan ilham alan bir tarif, ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif kümes hayvanı içermez ve bunun yerine ilk iki bileşen olarak kemiksiz Bizon ve balık unu kullanır; Sığır unu bir başka büyük protein kaynağı olarak birkaç maddeyi geride bırakmıştır. Aynı zamanda, sağlıklı kalça ve eklemlerin korunmasına yardımcı olan bol miktarda glukozamin ve omega yağ asidi sağlarlar.

Yavru köpek formülünün ardından, yetişkin versiyonu aynı zamanda büyük yetişkin köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm besinler, vitaminler ve minerallerle dolu LifeSource bitlerini de içerir. Kuru hindiba kökü, tatlı patates ve bezelye, bağırsak florasının sağlıklı kalmasına yardımcı olacak yüksek lif içeriğine katkıda bulunur.

Severiz bu tarifin Bizon aromalı Çoğu köpeğin sevdiği ve bazı köpeklerin sevmediği veya alerjisi olan yaygın kümes hayvanı aromalı tariflere harika bir alternatif sunar.


Wellness Core Original Large Breed

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • BÜYÜK Irk Köpeğinizin En İyisini YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLEME
 • SAVORY GIDA KÖPEKLERİN SEVGİSİ: Wellness CORE tahılda mevcuttur ve ...
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • Garantili omega seviyeleri ile SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama içindeki ilk üç bileşen, bu listedeki ikinci en yüksek protein içeriğini sağlayan kemiği çıkarılmış Tavuk, Tavuk unu ve hindi yemeği. Et yemekleri, öğütülmüş keten tohumu ile birlikte ceketini besleyecek, eklemlerini ve kemiklerini destekleyecektir.

Bu tahıl içermeyen formül, köpeğinize enerji verecek patates, tatlı patates ve bezelyeleri listeler ve lahana, yaban mersini ve elma gibi sebzeler ve meyveler, vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm antioksidan ve vitaminleri almasını sağlar. Her bir mama parçası, sindirim sistemini destekleyecek ve dışkısını sağlam tutacak probiyotik aktiat çözeltisi ile kaplıdır.

Severiz Bu mama mamasının en düşük kalorili içeriğe sahip olduğunu, bu da sağlıklı bir diyet için gerekli protein veya yağları azaltmadan çok fazla enerjiye ihtiyaç duymayan Goldendoodles için harika.


Acana Vahşi Atlantik

ACANA Bölgesel Kuru Köpek Maması, Vahşi Atlantik,…
 • ACANA Regionals Vahşi Atlantik köpek maması besin açısından yoğun ve yüksektir ...
 • Kaliteli hayvansal içeriklerin zengin katkılarıyla, ACANA köpek ...
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
 • Tahıl içermez, glüten, patates veya tapyoka içermez ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Her iki ebeveyni de geleneksel su köpekleri olduğundan, Goldendoodle'ınızın bu kibble'ı seveceğinden emin olabilirsiniz! Bazı köpeklerin sevmediği veya alerjisi olan yaygın kümes hayvanı içeriklerine harika bir alternatif olan protein kaynağı olduğu için 5 farklı balıkla yapılır. Aynı zamanda tam bir av diyetini takip eder, bu da tüm besinlerin ve tadın dahil olduğu anlamına gelir.

Tahılsız bir tariftir ve bunun yerine sağlıklı bir bağışıklık sistemi ve oksidatif durum için enerji, lif ve antioksidanlar sağlamak için balkabağı, kabak, yaban havucu, armut, elma ve kızılcık gibi yerel kaynaklı sebzeler ve meyveler kullanır. Tüm balıklar, balık yağları, balık organları ve kıkırdaklarla, eklemlerine ve tüylerine iyi bakıldığından ve kurutulmuş yosun kemiklerini ve dişlerini güçlü tutmaya yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğine ve en yüksek kalori sayısına sahip olduğunu, bu nedenle süper enerjik ve zıplayan Goldendoodle'lar için harika bir seçenektir. Bu, özellikle büyük ırklar için tasarlanmamış olsa da, tüm büyük cins kutuları ve daha fazlasını işaretler!


Senior Goldendoodles için En İyi Yiyecek

Köpek maması için bekleyen kıdemli Goldendoodle

Golden Retriever gibi ve diğer Golden Retriever karışımları Goldendoodle, yaşlandıkça bazı kalıtsal sorunlar için risk oluşturacaktır. Muhtemelen göreceğiniz en yaygın sorun Kalça displazisi . Bu sorunla erkenden mücadele etmek için şu adrese geçmenizi öneririz: kıdemli köpek maması formülü Glucosamine ve Chondroitin içeren 6 yaş civarında. Bu, yaşlılarınızın ihtiyaç duydukları besinleri almasına ve eklemlerini daha uzun süre sağlıklı tutmasına yardımcı olacaktır.

Bazı yaşlıların da hassas mideleri vardır yaşlandıkça . Goldendoodles, yiyecekleri söz konusu olduğunda seçici olmakla ünlü olmasa da, yavrularınızın sindirim sistemiyle uyumlu olduğu kanıtlandıktan sonra seveceği bir marka / formül almakta daha iyi olursunuz. Aşağıda bizim favori yiyecekler Kıdemli Goldendoodle için.

Bilim DiyetiMerrick SeniorMavi BuffaloNutro SağlıklıAvoDerm Senior
Protein % 19.4 % 32 yirmi% yirmi% yirmi%
Yağlar % 15.6 % 12 % 10 % 10 % 10
Lif % 3,3 % 3,5 % 7 % 4 % 6
Nem % 10 % on bir % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 364 372 344 315 3. 4. 5

Science Diet Large Senior Breed

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Büyük Irk…
 • Kolay sindirilebilir bileşenlerin sinerjik bir karışımı ...
 • Doğal kaynaklarla yetişkin köpeğinizin ortak sağlığını destekler ...
 • Kalbi ve böbreği desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Büyük köpeğinizin cildini besler ve parlak bir tüyü destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, Bilim Diyeti setini tamamlar, bu nedenle önceki mama yemlerinde başarılı olduysa, bu seçenekte iyi yapmalıdır. Kaslarını, eklemlerini ve paltosunu desteklemeye yardımcı olan ilk bileşen tavuk unu.

Kahverengi pirinç ve yulaf gibi sindirimi kolay bileşenlerin optimum bir karışımına ve yaşlanan vücudunu ve bağışıklık sistemini desteklemek için ekstra vitamin ve takviyeler içerir. Science Diet markaları ne olursa olsun neredeyse her zaman mükemmel bir seçimdir kime karşılar .

Severiz Bu tarifin, büyük cins yaşlıların ihtiyaçlarını inceleyen bilim adamları ve köpek beslenme uzmanları tarafından formüle edildiğini ve hepsini tek bir mama parçasına koyduğunu.


Merrick Senior Formula

Merrick Tahılsız Kıdemli Kuru Köpek Maması Gerçek ...
 • Bir (1) 22,0 lb Torba - Merrick Tahılsız Kıdemli Kuru Köpek Maması Gerçek…
 • Gerçek kemiği alınmış tavuk her zaman bu tahıldaki ilk içeriktir ...
 • Daha az kalori ve yağ ile formüle edilmiş köpekler için kuru mama ...
 • Glukozamin ve kondroitin, sağlıklı kalçaların korunmasına yardımcı olur ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Genellikle 'tüm cins' mama mamasını önermesek de, bu formül, daha büyük ırklar için çok gerekli olan son derece yüksek glukozamin seviyelerine sahiptir. Kemiksiz Tavuk ve Tavuk unu, bu listedeki en yüksek protein içeriğini de sunan ilk iki bileşendir.

Balık yağları, sebzeler ve meyveler, bu mama mamasının yaşlı köpeğiniz için hem lezzetli hem de besleyici olmasını sağlar ve hassas midesi olanlar için tahılsızdır.

Severiz Bu tarifin önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğunu, hatta büyük ırklar için özel olarak tasarlanmış diğer mama tanelerinden daha fazla olduğunu, böylece eklemlerinin desteklendiğinden ve iyi bakıldığından emin olabilirsiniz.


Blue Buffalo Senior Büyük Irk

Blue Buffalo Yaşam Koruma Formülü Büyük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • BÜYÜK Irk BÜYÜK KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü Büyük ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği, bu tarifte onu enerjik tutan ancak fazladan kalori almayan ana protein kaynaklarıdır ve eklemlerini ve kemiklerini esnek tutmanın yanı sıra derisini ve kabuğunu beslediğinden emin olabilirsiniz.

Tıpkı önceki öneriler gibi, bu mama mama, yaşlı büyük ırkların yavaşlayan vücutları ve zayıf bağışıklık sistemleri için ihtiyaç duydukları kesin bir besin karışımı olan LifeSource Bitlerini içerir.

Severiz Bu listedeki en yüksek lif içeriğine sahip olduğunu ve sindirim sisteminin yavaşlamaya başladığında iyi bakılmasını sağlayacak.


Nutro Sağlıklı Kıdemli Büyük Irk

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Senior Large Breed ...
 • Bir (1) 30 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Büyük Irk Yaşlı Köpekler İçin Nutro Maması Doğal ...
 • Bilişsel Sağlığın Korunmasına Yardımcı Olmak Üzere Üretilmiştir ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk ve Tavuk yemeği, bu üst düzey mama yeminin, ilave yağ ve kalori olmadan, yetişkin ve köpek maması kadar lezzetli kalmasını sağlar. Bu tarif, yaşlanan beynini DHA bileşenleri ile devam ettirmek ve sağlıklı bir tüyü desteklemek için hazırlanmıştır. Nutro, bu formülün uzmanlığı ve diğer üreticiler nedeniyle birçok kıdemli yavru için harika bir markadır. aynı başarıyı tekrarlamaya çalışıyorlar .

Tatlı patates, esmer pirinç ve kuru pancar posası sindirim sistemini düzenli tutmaya yardımcı olurken, elma, yaban mersini ve havuç da bağışıklık sistemine çok çeşitli vitamin ve antioksidanlar sağlar.

Severiz Bu mama mamasının bütçesi olanlar için en iyisi olduğunu, ancak kaliteden ödün vermeden.


AvoDerm Kıdemli Tarif

AvoDerm Doğal Tavuk Yemeği ve Kahverengi Pirinç -…
 • Bir (1) 26 Pound Torba: Avoderm Doğal Büyük Tavuk Yemeği ve Kahverengi…
 • Sağlıklı Eklemleri Destekler: Doğal Kondroitin Sülfat Ve…
 • Sağlıklı Cilt ve Tüyleri Teşvik Eder: Birinci Sınıf Doğal Kuru Köpek Maması Üretilmiştir ...
 • Tüm Doğal Malzemeler: Buğday İçermez, Mısır İçermez ve Soya İçermez. Hayır…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk unu, Tavuk kıkırdağı ve Ringa yemeği, kaslarını güçlü tutan ve eklemleri destekleyen ana protein ve glukozamin kaynaklarıdır ve yosun unu da kemiklerini ve dişlerini güçlü tutar.

Avokado yağı, biotin ve E vitamini, tüylerinin canlı ve ipeksi görünmesine yardımcı olur ve ayrıca yaşlanan vücudunun kalbini genç tutması için ihtiyaç duyduğu hassas bir vitamin ve mineral karışımı da vardır.

Severiz Bu tarifin avokado yağları ve yaşlanan ceketini içten dışa besleyecek diğer bileşenlerle dolu olması, altın buklelerinin ihtiyaç duydukları tüm besinleri almasını sağlıyor.


Kilolu Goldendoodles için Yiyecek

Kilolu Goldendoodle köpek maması bekliyor

Goldendoodle'ınızın çok fazla yiyecek tüketimi veya bir yaralanma nedeniyle egzersiz eksikliği nedeniyle biraz fazla kilolu olduğu bir zaman gelirse, emin olun onu bir kilo kontrolü maması . Fazla kilolu olmak sadece eklemlerindeki baskıyı artıracak ve ayrıca kilo ile ilgili diğer sağlık sorunlarının olasılığını artıracaktır, bu yüzden ciddiye aldığınızdan emin olun. Neyse ki, aşağıdaki öneriler tıpkı lezzetli olduğu kadar, yeni 'diyetine' karşı daha akıllıca olmayacak.


Nutro Büyük Irk Sağlıklı Kilo

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Yetişkin Sağlıklı…
 • Bir (1) 30 lb. torba NUTRO BÜTÜN TEMELLER Sağlıklı…
 • Çiftlikte yetiştirilmiş tavuk, bu harika tada sahip olan ilk malzemedir ...
 • Sağlıklı kilo vermeyi ve kilo yönetimini desteklemeye yardımcı olur ...
 • Doğal glukozamin ve kondroitin kaynakları içerir ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kupa başına% 7 yağ içeriği ve sadece 227 kalori ile bu tarif, oldukça fazla kilo vermesi gerekenler için harika. % 22 protein içeriğine sahiptir ve Tavuk hala ilk bileşen olduğundan, büyük kas kütlesi ve eklemleri hala desteklenmektedir.


Earthborn Bütünsel Kilo Kontrolü

Earthborn Bütünsel Kilo Kontrolü Tahılsız…
 • Tahıl, glütensiz, patatessiz, bu eşsiz az yağlı, düşük kalorili ...
 • Premium tavuk unu, yüksek kaliteli bir protein kaynağı sağlar ...
 • Bezelye, elma gibi sebze ve meyvelerden elde edilen lifler ...
 • L-Carnitine yağ yakmaya ve yağsız kas kütlesini korumaya yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahıl içermeyen seçenek,% 25 protein içeriği,% 7 yağ içeriği ve fincan başına 325 kalori sunar. Bu tarif, metabolizmasını ve zayıflığını artırmaya yardımcı olabilecek yağ yakıcı madde L-karnitini listeler.


Son düşünceler

Standart boyutlu Goldendoodle, büyük kas kütlesini ve ekstra eklem desteğini desteklemek için büyük cins beslenmeye ihtiyaç duyan büyük boyutlu bir köpektir. Tıpkı Bernedoodle veya Huskydoodle Goldendoodle, ihtiyaçlarını karşılamak için özel bir besin karışımına ihtiyaç duyar. Tavsiyemize uyarak ve yukarıdaki listelerden önerilerimizden birini seçerek, Goldendoodle'ınızın kasesine koyduğunuz şeyi hem seveceğinden hem de bundan yararlanacağından emin olabilirsiniz.

Yorumlar