Alman Çoban Köpekleri İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Puanlar, İncelemeler ve En Çok Tercihler

Alman Çoban Köpekleri İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Puanlar, İncelemeler ve En Çok Tercihler

Alman Çoban köpeğiniz veya yetişkin yaşlı köpeğiniz için mükemmel köpek oyuncağını mı arıyorsunuz? Alman Çobanları çok popüler sahip olmak için doğurur. Cesur, eğlenceyi seven ve bahsetmiyorum bile, sevimliler. Bu harika köpekler, harika ortamlarda ve doğru ortamlarda olduklarında en mutlulardır. doğru köpek oyuncaklarını gerektirir .

Alman Çoban köpekleri, özellikle hizmet köpekleri olmak üzere dişleriyle ünlüdür. Bu, daha sonraki yaşamda kök kanalları veya kronları içerebilen sorunlara yol açabilir. Bunların hepsi son derece pahalı veteriner faturalarıdır, yoksa maliyetini karşılamanız gerekir. oyuncak seçimine dikkat et .İster bir Alman Çoban Köpeğinin gururlu sahibi olmak üzere olun, ister evcil hayvanınızın oyun süresini iyileştirmek istiyorsanız, size uygun birkaç köpek oyuncağı vardır. diğerlerinin üzerine çıkmak yaşlarına bağlı olarak. Alman Çoban Köpeğiniz için en iyi oyuncaklara köpek yavrusu aşamalarında, yetişkinlik döneminde bakacağız.

Bir Bakışta Alman Çobanları İçin Favori Oyuncaklarımız:

köpek yavrusu Derecelendirmemiz

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Kong Yavru Köpek OyuncakChewy.com'da görüntüle KONG Jumbler Köpek Oyuncak Derecelendirmemiz

Yetişkinler İçin En İyisi

KONG Jumbler Köpek Oyuncak

Chewy.com'da görüntüle Chuckit Topu Oyuncak Derecelendirmemiz

Getirmek İçin En İyisiChuck-it Ultra Top

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Turuncu Top Oyuncaklı Yetişkin Köpek

Yavrularınız için köpek oyuncakları stoklarken göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör vardır.

Köpek oyuncakları hepsi gelir şekiller, boyutlar, renkler ve malzemeler bugünlerde. Çoğu zaman, evcil hayvan sahipleri, yavrularıyla paylaşmak için en şirin veya en renkli oyuncağı seçmek ister. Bunların hepsi iyi kalpli bir eğlence olsa da ve iyi niyetli olduğunuzu biliyoruz, ancak bu, köpeğinizin oyuncaklarını seçmek için en iyi strateji olmayabilir.

Alman Çoban Köpekleri doğru tür oyuncaklara ihtiyaç duyarlar, yoksa çiğnemelerinden tatmin olmazlar ve egzersiz yapamazlar. bu doğal içgüdüler . Daha sonra muhtemelen ayakkabılarınız veya mobilyalarınız gibi başka şeyleri çiğnemeye devam edeceklerdir. İyi eğitilmişlerse, bir şeyleri çiğnemek yerine hayal kırıklığına uğrayabilirler. Alman Çoban Köpeğiniz için oyuncak alırken düşünmeniz gereken hususlar aşağıdadır.

Kauçuk Oyuncaklar

Alman Çoban köpeğinizin oyuncaklarında aramanız gereken en önemli şey, yapıldığı malzemelerdir. Doğru malzemeleri satın almak, oyuncağınızın bir günden daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.İdeal Alman Çoban oyuncakları kauçuktan yapılmıştır. kauçuk sağlam ve neredeyse yok edilemez , en azından köpekler söz konusu olduğunda. Kauçuk oyuncaklar süper serttir ve köpeğiniz onu çiğnemeye bayılır.

Ayrıca her türlü hava koşulunda iyi dayanırlar, bu nedenle bahçede bırakılmaları konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Temizlemeleri de çok kolaydır; biraz ılık su ve biraz sabun işe yarayacaktır.

Halat Oyuncaklar

Halat oyuncaklar, Alman Çoban Köpekleri için başka bir iyi seçenektir, ancak yalnızca yüksek kaliteli olmaları durumunda. Bazı çok sert, güçlü ip oyuncaklarının halat çekme oynamak ve çiğnemek için mükemmel olduğunu bulabilirsiniz. Gücünü ne kadar kalın olduğuna göre bileceksiniz; ne kadar kalınsa o kadar iyi.

En iyi ip oyuncakları ayrıca birkaç farklı yerde üzerlerine bağlanmış büyük düğümlere sahip olacaktır. Bu düğümler onu güçlü tutar ve yavrulara odaklanmanız için bir şeyler verir.Ayrıca boya içermeyen ve doğal elyaftan yapılmış bir ip almak en iyisidir. Bu, oyuncağı toksinlere maruz kalma riski olmadan köpeğiniz için daha iyi hale getirir. Ağızlarına alacaklarsa, bunları dikkate almak önemlidir.

Oyuncak Boyutu

Veterinerinizin, köpeğiniz için aldığınız kemiklerin veya çiğneme oyuncaklarının boyutunu tartıştığını duymuş olabilirsiniz. Birçok evcil hayvan sahibinin de bu konularda endişeleri vardır. Bunun nedeni, çok küçük oyuncakların boğulma tehlikesi oluşturmasıdır.

Bununla birlikte, boyut önemlidir ve bu nedenle piyasada bu kadar geniş ve çeşitli köpek oyuncakları, ikramları ve kemikleri bulunur. Küçük bir Chihuahua sahibinin satın alabileceği bir kemiğin büyüklüğünü düşünün. Büyük Alman Çobanınız için aynı kemiği satın almazsınız çünkü onu bir lokmada yutmaya çalışır.Oyuncaklarınız boyutlarına uygun olmalıdır. GSD'nize tamamen ağzına sığacak kadar küçük bir oyuncak almayın. Oyuncaklarıyla baş başa bırakacak kadar güvende hissetmelisiniz ve oyuncaklar onun yutabileceği kadar küçük olmamalıdır.

Doku ve Şekil

Bir köpek sıkıldığında, eşyalarınıza kötü şeyler olur. İlginç tutun! Köpeğinizin gerçekten sevdiği bir oyuncak bulsanız bile, onu orada bırakmamalısınız. Çocuğunuza aynı oyuncağı tekrar tekrar almadığınız gibi, köpeğinizi de aynı oyuncağı sıkmamalısınız.

Açın. Birçok kauçuk oyuncak, çeşitli dokularla çok farklı şekillerde gelir. Düz bir lastik kemikten sivri uçlu bir lastik topa kadar her şeyi bulabilirsiniz. GSD'niz seçeneklerini keşfetmekten ve farklı yüzeyler ve şekiller deneyimlemekten keyif alacaktır.

Ayrıca bazı oyuncakların fırlatıp getirmenin daha iyi olduğunu, bazılarının ise oturmak ve çiğnemek için daha iyi olduğunu görebilirsiniz. Çok çeşitli seçenekler, sizin ve yavrularınız için en iyi olanı keşfetmenizi sağlar.Kaçınılması gerekenler

Alman Çoban sahiplerinin tüm paralarını mükemmelleştirmek için harcamak yerine tamamen kaçınmaları gereken bazı köpek oyuncakları var. Bunlardan ilki her türlü peluş oyuncaktır.

Doldurulmuş hayvanlar bu cins ile baştan mahkumdur. Bu, evcil hayvan sahipleri için cesaret kırıcı olabilir, çünkü sadece ucuz değiller, aynı zamanda pek çok sevimli tarza sahipler. Bir peluş oyuncağın, eski oyuncak ayınız gibi, yavrularınızın en iyi uyumak için arkadaşı olacağını düşünebilirsiniz, ancak bu oyuncaklar ön kapıdan girer girmez yok edilmek ve parçalanmak üzeredir.

Bu sadece saf bir para kaybı değil, aynı zamanda temizlikle de uğraşmanız gerekecek. Bir peluş oyuncak doldurma ile doldurulur ve yakında bu doldurmayı her yerde bulacaksınız. Bunlardan bazılarında ayrıca gıcırtı sesleri vardır ve GSD'nizin sağlık nedenleriyle gıcırtıyı veya dolguyu yutmasına izin verilmemelidir.

ayrılık kaygısı olan köpekler için sandıklar

Bütçe

Bütçe, herhangi bir Alman Çoban Köpeği sahibi için bir endişe kaynağı olmalıdır. Bunlar ucuz köpekler değil. Neyse ki, köpek oyuncakları genellikle köpek arkadaşınız için satın alabileceğiniz en ucuz şeylerden bazılarıdır.

Bu önemlidir, çünkü Alman Çoban Köpeğinizin yemek faturası için para biriktirmeniz gerekir. yürüyüş için koşum takımı , köpek kasaları, Alman Çoban köpeği boyutunda köpek yatakları, veteriner faturaları ve daha fazlası.


Alman Çoban Köpekleri İçin Oyuncaklar

Köpek Kovalayan Dayanıklı Yüzük Oyuncak

9-12 aya kadar olan köpekler için yumuşak ama dayanıklı kauçuk oyuncakları düşünmek isteyeceksiniz.

Köpek yavrusu aşamasında, Alman Çobanları farklı bir köpek oyuncağı setine ihtiyacınız var yetişkin olarak yaptıklarından daha fazla. Büyük olasılıkla, çiğneme dürtüsünü tatmin etmeye yardımcı olacak oyuncaklara odaklanmak isteyeceksiniz ve ayrıca sandık eğitimi sırasında onlara biraz rahatlama sağlama potansiyeline sahip olacaksınız (sandık treni yapmayı planlıyorsanız).

Dayanıklılık, daha güçlü bir ısırma kuvvetine sahip 6-9 aylık köpekler için de önemlidir, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun. Aşağıdaki oyuncaklar, Alman Çobanları için harikadır. yaklaşık 9-12 aylık . Bu noktada, özellikle yetişkin köpekler için yapılmış doğru köpek oyuncaklarına adım atmak isteyeceksiniz.


KONG Yavru Köpek Oyuncak

Diş Çıkarma İçin Köpek Yavrusu
 • Bütçe dostu.
 • Dört farklı boyut.
 • Çeşitli renkler.
 • Getirme oyunları oynamak için harika.
 • Düzensiz sıçrama deseni.
 • İkramlarla doldurmak için harika.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

KONG yavru köpek oyuncağı, KONG klasiğinin daha yumuşak versiyonudur ve özellikle yavru köpekler için yapılmıştır. Bu oyuncak, her köpek sahibinin cephaneliğine aittir. Bir getirme oyunu sırasında ortaya çıkan düzensiz sıçrama modeli, Alman Çoban köpeğinizi saatlerce meşgul edecek. Yumuşak ama dayanıklı kauçuk, köpeğinizin dişlerine zarar vermeden çiğneme dürtüsünü de giderecektir.

KONG yavru köpek oyuncağı, çeşitli farklı yiyeceklerle doldurulabilen içi boş bir uca sahiptir. İçini ikramlar, köpekler için güvenli fıstık ezmesi veya diğer köpek atıştırmalıkları ile doldurabilirsiniz. Bu özel oyuncak, 40 yılı aşkın süredir veterinerler ve köpek eğitmenleri tarafından kullanılmaktadır. Aynı zamanda bütçe dostudur, yani yavru köpeğinizin en çok hangisini sevdiğini görmek için birden fazla oyuncak satın alabileceğiniz anlamına gelir.

Severiz Bu yavru köpek oyuncağının Amerika Birleşik Devletleri'nde yapıldığını. Köpeğiniz için daha sonra satın alacağınız KONG klasiğine harika bir giriş.


KONG Köpek Yavrusu İyi Kemik

KONG Köpek Yavrusu İyi Kemik
 • Ayrıca bütçe dostu.
 • Kolay tutuş için klasik kemik şekli.
 • Uçları ikramlarla doldurabilir.
 • Yavru köpeğinizi saatlerce meşgul edebilir.
 • Kauçuk yumuşaktır ve diş etlerini yatıştırır.
 • Diş çıkaran köpek yavruları için harika.
 • 9 aya kadar olan yavrular için yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

KONG Goodie Bone, Alman Çoban köpekleri için mükemmel bir çiğneme oyuncağıdır. Yavru köpeğinizin cinsiyetine uyması için iki farklı renkte gelir ve daha yumuşak kauçuk formülü köpeğinizin dişlerine karşı daha naziktir. Kauçuk, çiğneme dürtüsünü tatmin ederken, yavru köpeğinize biraz diş çıkarma rahatlığı sağlayacak kadar dayanıklıdır.

KONG Goodie Bone'un uçları oyuktur, bu da içlerine bir şeyler doldurmanıza olanak tanır. Bu fıstık ezmesi veya başka türde ikramlar olabilir. Bu oyuncak, 9 aya kadar olan yavru köpekler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu oyuncak, oyun oynamayı seven Alman Çoban Köpeklerinden daha çok çiğneyenler için daha iyidir. Yavrunuz kovalamayı ve almayı seviyorsa, düzensiz sıçrama kalıpları için KONG classic'e bağlı kalın.

Severiz Bu oyuncağın, yavru köpeğinizin diş çıkarma ihtiyaçlarını karşılarken çiğnemesi için yeterince yumuşak olduğunu. Aynı zamanda bütçe dostudur ve KONG markasının desteğiyle birlikte gelir.


Nylabone Diş Çıkarma Emziği

Nylabone Diş Çıkarma Emziği
 • Diş etlerini yatıştırmak için harika.
 • Sağlıklı çiğneme alışkanlıklarını güçlendirir.
 • Dişleri temiz tutmaya yardımcı olur.
 • Bir köpeğin çiğneme dürtüsünü tatmin eder.
 • Veterinerin tavsiye ettiği diş çıkarma oyuncağı.
 • Parlak renklendirme, köpeğinizin dikkatini çeker.
 • En iyi sonuç için dondurucuda soğutun.
Chewy.com'da görüntüle

Nylabone, köpek oyuncak dünyasında çok popüler bir markadır. Bu diş çıkarma emzik oyuncağı, diş çıkarma aşamasına giren Alman Çoban Köpekleri için harikadır. Bu oyuncak en iyi dondurucuda soğutulduğunda kullanılır ve 28 köpek dişinin olduğu yavru aşamasında biraz rahatlama sağlar.

Bu özel oyuncak bütçe dostudur. Bu, cüzdanınıza zarar vermeyeceği anlamına gelir ve Alman Çoban köpeğinizi meşgul etmek için diğer oyuncaklarla birlikte sepete atmayı göze alabilirsiniz. Bu, veteriner tarafından önerilen bir oyuncaktır ve özellikle 25 pound'a kadar olan diş çıkarma köpekleri için tasarlanmıştır. Yavru köpeğiniz o ağırlığa ulaştığında, onu bırakıp diğer oyuncaklara odaklanmanın zamanı geldi.

Severiz Bu soğuk köpek oyuncağı diş çıkarma rahatlaması sağlayabilir. Her köpek sahibi, dondurucudan bir miktar soğuk kompres rahatlığı sağlarken, köpeğinizin çiğneme dürtüsünü tatmin etme yeteneğine sahip en az bir oyuncağa sahip olmalıdır.


KONG Aşırı Top Oyuncak

KONG Aşırı Top
 • Son derece dayanıklı kauçuktan yapılmıştır.
 • Getirme oyunları için harika.
 • İnanılmaz derecede yüksek hemen çıkma oranı.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Daha agresif çiğnemeler için harika.
 • Patlamaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir.
 • Uygun bakım ile yıllarca sürebilir.
Chewy.com'da görüntüle

Fırlatmak ve almak için harika bir top oyuncağı için KONG'a geri dönüyoruz. KONG, yavru köpekler için bunun daha yumuşak bir versiyonunu sunarken, muhtemelen biraz daha ağır ve atması kolay bir şey isteyeceksiniz. Aşırı top dayanıklıdır ve getirme oyunları sırasında ağır miktarda suistimal alacaktır.

Bu top son derece dayanıklıdır. Bu, muhtemelen yetişkinliğe kadar devam edeceği anlamına gelir. Kauçuğun kalınlığı nedeniyle büyük miktarlarda kötüye kullanıma dayanabilir. Köpeğiniz agresif bir çiğneme yapıyorsa, çiğneme alışkanlıklarına dayanacak şekilde daha iyi yapılmış birkaç oyuncak vardır. Bu topun sahip olduğu aşırı zıplama, köpeğinizin saatlerce çıldırmasını sağlayacaktır.

Severiz yine KONG, hem bütçe hem de kalite ihtiyacını karşılayan bir oyuncak sunuyor. Yavru köpeğiniz için bir beden küçük almanızı ve yetişkinliğe girerken orta/büyük bir bedene geçmenizi öneririz.


Smart Pet Love Snuggle Köpek Yavrusu

Akıllı Evcil Hayvanlar Snuggle
 • Sandık eğitimi için en iyisi.
 • Yakındaki başka bir köpek yavrusunu simüle eder.
 • Samimiyet ve sıcaklığı yeniden yaratmak için tasarlandı.
 • Sentetik kalp atışı dahildir.
 • Tek kullanımlık ısınma paketi gerçek bir köpeği simüle eder.
 • Herhangi bir elektrik kullanmaz.
 • Isı paketi ve AAA piller dahildir.
Chewy.com'da görüntüle

Smart Pet Love Snuggle Puppy, yavru köpeğinizi eğitmek için harika bir oyuncaktır. Bu oyuncak, başka bir köpeğin kalp atışlarını taklit edecek şekilde tasarlanmıştır ve yavrularınızı yatıştırmak için geceleri sandıklarında bir ortak sağlar. Bir bulurken Alman Çoban Köpeğinize uyan sandık önemlidir, eğitim sürecinde kaygı düzeylerini azaltmak da süreci yavrularınız için çok daha rahat hale getirecektir.

Bu oyuncak, fiziksel sıcaklıkla samimiyet yaratmak için tasarlanmıştır. Tek kullanımlık ısıtma paketlerini ısıtabilir ve oyuncağın içine yerleştirebilirsiniz; bu, yavru sandığınız hareket ederken ağlamayı ve sızlanmayı kolaylaştıracaktır. Temizlemesi kolaydır ve kalp çıkarıldıktan sonra makinede yıkanabilir. Bu oyuncak en iyi uyku saatlerinde kullanılır ve malzeme ve maliyeti nedeniyle çiğneme oyuncağı olarak kullanılmamalıdır.

Severiz Smart Pet Love Snuggle Puppy, Alman Çoban Köpeklerinin hayatlarının kritik bir döneminde sandıklarına alışmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Daha ucuz olmasını dilesek de, erken yaşta sandık eğitimi alan genç yavrular için hala harika bir çözüm.


Alman Çoban Yetişkinleri İçin Oyuncaklar

Konglu Yetişkin Köpek

Genç ve yetişkin Alman Çoban köpekleri için birçok harika oyuncak seçeneği var.

Bir evcil hayvan sahibi olarak, muhtemelen köpeğinizin en iyisini hak ettiğine karar vermişsinizdir. Yeni sahipler: gözcü; bunu yakında öğreneceksin! Akılda tutulması gereken bir şey, diş çıkaran yavruların kesinlikle farklı oyuncaklara sahip olmaları gerektiğidir. Aşağıdaki listede bazı çakışmalar olsa da, bu kılavuzu bir araya getirdik Bu, özellikle diş çıkaran yavru köpekler için oyuncaklarda size yol gösterecek.

Aşağıdaki liste hiçbir şekilde her şeyi kapsamasa da, bunlar ayrıca test ettiğimiz ve kendi köpeklerimizle kullanmaktan zevk aldığımız bazı hayran favorileri. Bir göz atalım ve köpeğinizin bir sonraki doğum gününü veya Noel hediyesini keşfedelim.


KONG Klasik Köpek Oyuncak

KONG Orijinal Köpek Oyuncak
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Veterinerler tarafından güvenildi.
 • Getirme oyunları için harika.
 • Öngörülemeyen hemen çıkma oranı.
 • Yenilebilir malzemelerle doldurması kolaydır.
 • Son derece dayanıklı.
 • Bakım yapılırsa yıllarca kullanılabilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncaklardan birini henüz görmediyseniz, kesinlikle çok şey kaçırıyorsunuz. Kong Classic çok popüler bir köpek oyuncağıdır ve bunun iyi sebepleri vardır. Bu doğal kauçuk oyuncak çok yönlü ve dayanıklıdır.

Kong Classic ile köpeğinizle oynayabilir veya onun eğlenmesine izin verebilirsiniz. Bir getirme oyuncağı olarak harika çalışıyor; arka bahçeye götürün, etrafa atın ve oynamayı bitirdiğinizde mutfak lavabonuzda veya hatta bulaşık makinenizde kolayca temizleyin.

Ayrıca, kedinizin oturup çiğnemek istediği zamanlar için de harikadır. Kalın kauçuk süper serttir ve en güçlü, en kalıcı çenelerin çiğnemesine dayanabilir. Evcil hayvanınız için çiğnemeyi daha da keyifli hale getirmek istiyorsanız, içini ikramlar veya doğal fıstık ezmesi ile doldurabilirsiniz. Onları saatlerce meşgul edecek.

Bu oyuncağın benzersiz şekli, yalnızca köpeğinizin bulması için lezzetli şeylerle doldurmak için değil, aynı zamanda oyun süresi için tahmin edilemez bir sıçrama yaratır. Siz ve köpeğiniz oyuncağın hangi yöne sıçrayacağını asla bilemeyeceksiniz. Bu, her oyuna ek bir eğlence katıyor.

Severiz benzersiz şeklin getirme ve çiğneme için harika olduğunu. İçi boş, en sevdiğiniz ikramın doldurulmasına izin verir. Dayanıklı kauçuk yapı onu son derece dayanıklı kılar ve altı boyut seçeneği evcil hayvanınız için en iyi stili seçmenize olanak tanır. Bu kaliteli oyuncak sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Klasik Kong ile yanlış gidemezsiniz.


Bones & Chews Elk Boynuz

ABD Kemikleri ve Çiğneme Boynuzları
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Tüm doğal boynuzlar.
 • Yapay dolgu maddesi içermez.
 • Yapay tatlar yok.
 • Düşük koku ve alerjik olmayan.
 • Koruyucu yok.
 • Diğer besinler üzerinde kalsiyum içerir.
Chewy.com'da görüntüle

Pek çok evcil hayvan sahibi mümkün olduğunca doğal kalmayı sever ve Bones & Chews Elk Antlers'dan daha doğal olmaz. Bu çiğneme oyuncakları çok popülerdir çünkü doğrudan doğanın kendisinden gelirler ve en ağır çiğnemelere karşı direnen doğuştan ve yetiştirilmiş bir güç sunarlar.

Bu geyik boynuzları en yüksek kalitededir ve 45 ila 70 pound arasındaki büyük köpekler için mükemmeldir. Köpeğinizin ilgisini çekmeye ve zararlı çiğneme alışkanlıklarına yol açabilecek can sıkıntısından uzak tutmaya hizmet ederler.

Bones & Chews kokusuz, sentetik olmayan, temiz ve harika bir besin kaynağı olan bir ürün sunar. Ek olarak, geyik çiftliklerinden tedarik etmeyi ve ürünlerini vahşi kaynaklardan almayı reddediyorlar. İşleri daha da iyi hale getirmek için bu şirket, satışlarının bir yüzdesini kullanarak her ay kurtarma sponsorları sunuyor.

Severiz Bu çiğneme oyuncağının tamamen doğal olduğunu ve koku, parçalanma veya sentetik malzemeler olmadan hem güç hem de çekicilik sağladığını. Yavrularınız için beş farklı boy seçeneği mevcuttur ve ayrıca çiğneme seansları sırasında sağladığı besinleri de vardır.


Chuckit! Ultra Top

Chuckit Orijinal Top Oyuncak
 • Yüksek zıplayan toplar.
 • Yakalamak için özel olarak yapılmıştır.
 • Su üzerinde yüzer.
 • Temizlemesi kolay.
 • Ekstra kalın kauçuktan yapılmıştır.
 • Daha fazla görünürlük için parlak renk.
 • Chuckit ile uyumlu! fırlatıcılar.
Chewy.com'da görüntüle

Henüz görmediyseniz, Alman Çobanınızın tenis toplarını bile parçalayabildiğini fark etmişsinizdir. Chuckit Ultra Ball, bu ağır çiğneme makineleri için mükemmel bir çözümdür. Dayanıklı, sağlam kauçuktan yapılmış, en güçlü çeneler bile bu toplarda iz bırakmak için çok çalışmak zorundadır.

Bu kauçuk oyuncaklar yüksek zıplama sağlar ve çok hareketlidirler, bu da onları tüylü arkadaşınızla birlikte suda kullanmanıza olanak tanır. Kauçuk tamamen doğaldır, toksinlerden ve zararlı kimyasallardan arındırılmıştır ve temizlenmesi çok kolaydır.

Bu ürün, 2,5 inçlik toplardan XXLarge 4 inçlik toplara kadar çeşitli boyut seçenekleri ve paketleri halinde gelir. Ayrıca eğlenceyi ikiye katlamak için tekli paketler veya ikili paketler halinde sipariş verebilirsiniz. Turuncu ve mavi renkli tasarım, yavrularınız için yüksek görünürlük sağladığı için amaca yöneliktir. Çok makul bir fiyata, siz ve köpeğiniz her yerde saatlerce getirme oyunu oynayabilirsiniz.

Severiz son derece dayanıklı olduğunu ve bir dayağa dayanacak sert kauçuğa sahip olduğunu. Farklı boyutları, renkleri vardır ve yüzdürme özelliği, yavrularınızın suda bulabilmesi için tasarlanmıştır. Chuckit ile yanlış gitmek zor. Bu, diğer oyuncak listelerimizin bazılarında bir örtüşmedir, ancak bunun iyi bir nedeni vardır.


Otterly Pets Köpek İp Oyuncakları

Otterly Pet Halatlar
 • Dayanıklı oyuncaklar kötüye kullanıma dayanabilir.
 • Römorkör için harika.
 • Beş farklı oyuncak seçeneği.
 • Tartar çıkarmak için harika.
 • %100 toksik olmayan pamuk lifleri.
 • Fırlatma ve getirme için kullanılabilir.
 • Orta ila büyük köpekler için daha uygundur.
Chewy.com'da görüntüle

Köpeğiniz için harika bir fiyata iyi ve kaliteli bir oyuncak çeşidinden daha iyi bir şey yoktur. Otterly Pets Dog Rope Toys paketi, en agresif oyuncular ve çiğneyenler için tasarlanmış, iyi yapılmış ip oyuncaklar koleksiyonudur.

Toksik olmayan pamuktan yapılmış bu ip oyuncak çeşitleri sadece evcil hayvanınız için zararlı olmakla kalmaz, aynı zamanda dişleri temizlemeye ve tahriş olmuş diş etlerine masaj yapmaya da yardımcı olur. Bu, aynı anda hem diş çıkaran yavrular hem de yaşlı köpekler için harikadır.

Paketiniz dört düğüm, 6 inçlik bir halka, bir şekil-8 ip, 20 inçlik bir ip ve 3,5 inçlik bir maymun yumruğu içerir. Çok iyi bir fiyata, tüm bunları, köpeğinizi yıkıcı can sıkıntısından uzak tutmak ve eğlendirmek için alırsınız. Ayrıca her parça yıkanabilir.

Severiz Bu oyuncak paketinin uygun fiyatlı olması, beş farklı ip oyuncak çeşidi içermesi ve bunların doğal malzemelerden yapılmış olması. Bu, tahriş olmuş diş etlerine önemli ölçüde yardımcı olur ve dişleri de temizler. Ayrıca, etkileşimli oyun zamanı eğlencesiyle dolu, güzel tasarlanmış bir paket sunmak için parçaların hepsinin renk uyumlu olduğunu takdir edeceksiniz.


Kong Tire Aşırı Köpek Oyuncak

KONG Lastikleri Köpek Oyuncak
 • Bütçe dostu.
 • Çiğneyen Alman Çobanları için harika.
 • Son derece sağlam ve dayanıklıdır.
 • Köpek maması ile doldurulabilir.
 • Getirmek için kullanılabilir.
 • Tamamen doğal siyah kauçuktan yapılmıştır.
 • Yan duvarlar kolayca delinmez.
Chewy.com'da görüntüle

Güçlü, kauçuk bir ürün düşündüğümde aklıma lastik geliyor. Bu, lastik aşırı köpek oyuncağını icat ettiklerinde Kong'un düşünce tarzı olmalı, çünkü bu oyuncak başka hiçbir şeye benzemez. Küçük veya orta/büyük ebatlarda mevcut olan bu lastik, agresif çiğnemeleri işleyebilir.

yulaf ezmesi köpekler için iyi mi

Sert, doğal kauçuğunun yanı sıra yuvarlak ve kabarık tasarımı arka bahçede uzun süren oyun oynamaları için harikadır. Bu lastiğin içi boştur. Bu, yavrularınızın keşfetmesi ve tadını çıkarması için ikramları ve nefis doğal fıstık ezmesini saklayabileceğiniz anlamına gelir. Lastiği çiğnerken aynı zamanda dişlerini temizliyor ve tahriş olmuş diş etlerini yatıştırıyor.

Bu oyuncak, genç, diş çıkaran köpek yavrularının yanı sıra daha yaşlı, tam eğitimli köpekler için harikadır. Sonsuza kadar dayanır ve kauçuğunun temizlenmesi çok kolaydır. Ayrıca Kong, köpek oyuncaklarında oldukça popüler ve güvenilir bir isimdir.

Severiz benzersiz lastik şekli ve tüm Kong'lar gibi, yavrularınızı saatlerce eğlendirmek için merkezi ikramlarla doldurabilirsiniz. Ayrıca yeterince yumuşak, bu da önemli çünkü GSD'lerin dişleri üzerinde çok zor olduğu biliniyor.


KONG Jumbler Köpek Oyuncak

KONG Jumbler Köpek Oyuncak
 • İkisi bir arada top oyuncak tasarımı.
 • Gıcırdayan interaktif oyuncak.
 • Gürültü, köpeğinizi eğlendirir.
 • Römorkör için iki tutamak.
 • Çok köpekli evler için de harika.
 • Fırlatmak ve yakalamak için harika.
 • Uzun oyun seansları için mükemmel.
Chewy.com'da görüntüle

KONG Jumbler Ball Köpek Oyuncak, köpeğinizin kısa sürede çıldırmasına neden olacak bir köpek oyuncağıdır. İçinde zıplayan bir tenis topu olan daha büyük bir top. Tek başına gıcırtılı ses, en rahat köpeğin kanepeden kalkıp kovalamaya gitmesi için yeterlidir.

Bu oyuncak, daha uzun getirme oyunları için harika. Kulplar, onu almayı ve sallamayı oldukça kolaylaştırır, bu da yavrularınızı saatlerce eğlendirir. Ayrıca, yavrularınızın oyuncağı kapmasını ve onunla koşması için almasını son derece kolaylaştırır. İki farklı kulp olduğu için, halat çekme için harikadır ve çok köpekli evler için harika bir oyuncaktır.

Severiz Bu oyuncağın gıcırtı yönü. Diğerlerinden daha pahalı olsa da, gürültü faktörü nedeniyle köpeğinizi eğlendirme olasılığı daha yüksektir. Ayrıca, köpeğinizin birkaç saatlik zorlu oyundan sonra yiyebileceği, içinde gıcırtı olan ucuz bir peluş oyuncak değildir.


Sıkça Sorulan Sorular

 • Alman Çoban Köpeğimin kaç oyuncağı olmalı?

  Alman Çobanınızın - ya da bu konuda herhangi bir köpeğin - sahip olması veya olmaması gereken belirli sayıda oyuncak yoktur. En önemli şey, onlar güvenli, uygun ve egzersiz zihinleri, bedenleri ve sizinle olan ilişkileri.

 • Alman Çoban Köpekleri diğer köpeklerle oyuncaklarını paylaşır mı?

  Çoğu Alman Çoban, kendi evlerinde diğer köpeklerle iyi oynar, bu nedenle ikinci bir köpek almak istiyorsanız çok fazla endişe duymazsınız. Bununla birlikte, özellikle aynı cinsiyetten olan yabancı köpeklere karşı saldırgan veya savunmacı olabilirler.

 • Alman Çobanım tüm oyuncakları yok edecek mi?

  Önerdiğimiz daha dayanıklı seçeneklere bakarsanız, hayır, yok edilmemeleri gerekir. Bu cinsin, yumuşak veya daha yumuşak malzemeden yapılmış oyuncakları yok ettiği daha iyi bilinmektedir. Peluş bir oyuncak seçerseniz, oyun süresinin her zaman denetlendiğinden emin olun.

 • Kabarık veya peluş oyuncaklardan kaçınmalı mıyım?

  Kabarık veya peluş oyuncaklar cins için fena değil. Bu sadece, yavrularınızın oyun süresi boyunca denetlenmesi gerektiği anlamına gelir. Tercih ettikleri oyuncak olup olmadığını görmek için peluş bir oyuncağı yavrunuzla test etmenizi öneririz ve eğer öyleyse, oyun süresi boyunca daha sık denetlemeniz gerektiğini bekleyin.

 • Bu oyuncaklardan hangisi köpeğimi eğlendirecek?

  Hemen hemen hepsi. Köpeklerin tercihleri ​​​​olma eğilimindedir, bu yüzden yavrularınızla test etmek için çeşitli oyuncaklar almanızı öneririz. Ancak genellikle, atabileceğiniz veya römorkörle oynayabileceğiniz her şey Alman Çobanınızın dikkatini çekmeli ve onları eğlendirmelidir.

Son düşünceler

Evcil hayvan sahipleri olarak Alman Çobanlarımızın hayatlarından mutlu olmalarını istiyoruz. Bu açıkça onları meşgul edecek ve mutlu edecek oyuncaklar içeriyor. Bu aktif köpekler büyük çiğnemeler , bu yüzden oyuncaklarının endüstrinin sunabileceği en sağlam şeyler olması gerekiyor.

Genel olarak, yavrularınız için seçebileceğiniz en iyi oyuncaklar, rahatça karşılayabileceğiniz, her hafta değiştirmeyeceğiniz kadar dayanıklılık sağlayan oyuncaklar olacaktır. istemiyorsun düşük kaliteli köpek oyuncaklarını yakmak ve sonunda her hafta onları değiştirin.

Köpeğinizi meşgul etmek için çeşitli oyuncaklar satın almanızı öneririz. Alman Çobanınızın hangi oyuncak türünü diğerlerine tercih edeceğini bilemezsiniz. gibi oyuncaklarla yanlış gitmek zor KONG classic veya Chuckit Ultra Ball Getirmeyi ve almayı seven köpekler için.

Yorumlar