Köpekler İçin En İyi Köpek Can Yeleği (Yelekler): Derecelendirmeler ve İncelemeler

Köpekler İçin En İyi Köpek Can Yeleği (Yelekler): Derecelendirmeler ve İncelemeler

Köpeğinizin bir yüzme uzmanı ya da biraz korkmuş bir yüzücüyse, suyun tadını olabildiğince fazla çıkarabilmek için doğru ekipmana ihtiyacı var! Onu yüzmeye götürmeyi düşünmeseniz bile, ona nasıl yapılacağını öğretmek yine de önemlidir, çünkü Amerika'da her yıl tek başına boğulmaktan yaklaşık 10.000 köpeğin öldüğü tahmin edilmektedir.

İster teknenizde ister paddleboard'unuzda suya çıkmayı seviyorsanız, ara sıra yerel gölünüze dalmayı seviyorsunuz veya arka bahçenizde bir yüzme havuzunuz olsa bile bize (ve rakamlara! ) senin köpeğini söylediğimizde hayatında can yeleğine ihtiyacı var !Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla can yeleği var, bu yüzden onları sadece birkaç seçkiye indirdik ve sadece bunlar en iyileri değil, sizinle tam olarak konuşacağız. neden onlar en iyisidir ! Bu makale aynı zamanda yüksek kaliteli bir can yeleğinde tam olarak nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda size yol gösterecek, böylece mükemmel uyumu bulduğunuzu anlayacaksınız.

Bir Bakışta: Favori Köpek Can Ceketlerimiz

En İyi Genel Seçim: Dış Tazı Köpeği Yelek
İleri Teknoloji: Ruffwear Ağır Hizmet Can Yeleği
Bütçe Seçimi: Can Yeleğindeki Paws

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Alıcı Rehberi

Köpek Yelek Satın Alma Rehberi

Bu, ilk kez bir can yeleği satın almanız olabilir veya belki de zaten satın almışsınızdır, ancak bu işe bağlı değildir, bu nedenle hangi önemli özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Aşağıdaki özellikler can yeleğinin tartışılmaz nitelikleridir, bu nedenle aşağıdakilere sahip değilse devam edin!

Frug dog

Yüzdürme: Tabii ki, dikkate alınması gereken en önemli özellik budur, çünkü yüzdürme olmadan bir can yeleği oldukça anlamsız olurdu! Birkaç farklı can yeleği tasarımı vardır ve yüzdürme üniteleri ceketin farklı alanlarına yerleştirilir; bazı ceketlerin altlarında yüzer, bazılarının arkasında ve bazılarında yanlarda bulunur. Bazı ceketler hepsini kullanır ve bazıları bir karışım kullanır ve bazı ceketler de başını desteklemeye yardımcı olan boyun desteği sunar. Köpeğinizin yeteneğine veya ihtiyaçlarına bağlı olarak, belirli bir tasarım isteyebilirsiniz, ancak suya yeni başlayanlar için, göbek altı yüzdürme tasarımı çok daha fazla kaldırma kuvveti sunar.Ayarlanabilirlik: Can yeleğinin ayarlanabilir kayışlar veya bir çeşit nokta sunması önemlidir, çünkü pooch'unuz belirli bir boyuttaki brakete düşebilirken, kendilerini aynı boyutta brakette bulan tüm köpekler aynı şekilde değildir. Onun için kişiselleştirilebilir bir uyum elde edemezseniz, o zaman yüzmek için bacaklarını serbestçe hareket ettiremeyebilir veya suda sadece kayabilir, bu yüzden ona uygun olanı bulmanız gerekir.

Üstesinden gelmek: Sap, can güvenliği yeleği üzerinde iki nedenden dolayı önemli bir güvenlik özelliğidir. İlk olarak, acil bir durumda köpeğinizi suda tutabilmeniz önemlidir. İkincisi, köpeğinize ilk kez yüzmeyi öğretiyorsanız veya daha önce hiç ceket giymemişse, onu suya ilk aldığınızda kolu tutmak ona fazladan bir denge sağlayacaktır. Suya ya da ceketine daha hızlı gitme olasılığı daha yüksek olmakla kalmayacak, aynı zamanda onu suyun çıkış noktalarına yönlendirmenize olanak tanıyacak ve bu da güvenini büyük ölçüde artıracaktır.

Görünürlük: Çoğu can yelekleri sarı ve turuncu gibi parlak renklerde gelir ve bu da suyun koyu rengine karşı onu daha kolay fark etmenizi sağladığı için bir diğer önemli güvenlik özelliğidir. Pek çok can yeleğinin üzerinde bir çeşit yansıtıcı malzeme vardır; bu, görünürlük o kadar büyük olmadığında, köpeğinizi suda görmenize yardımcı olduğu için, kırpma, yamalar veya dikişler gibi. Yani, sabahın erken saatlerinde veya gece geç saatlerde yüzmeyi seviyorsanız, onu net bir şekilde görebileceksiniz!Diğer özellikler: Güvenlik ve dayanıklılık gibi dikkat edilmesi gereken başka önemli özellikler de vardır ve bunlar normalde iyi yapılmış yüksek kaliteli can yeleklerinde bulunur. En pahalı can yeleğini satın almak, mutlaka en iyisi olduğu anlamına gelmezken, ortalama can yeleğinden biraz daha fazla harcamak, genellikle ucuz ve dayanıksız bir ceketten çok daha kaliteli olduğu anlamına gelir. Öyleyse, birkaç yüzmeden daha uzun sürmesini istiyorsanız, şimdi bizi seçtiklerimize getiren yüksek kaliteli bir can yeleği aradığınızdan emin olun!

Favori Can Ceketlerimiz

Köpekler İçin En İyi Yaşam Yelekleri

Piyasada çok sayıda can yeleği var, ancak tam olarak nereden başlıyorsunuz ve sevgili köpeğinizi güvende tutmak için onlara güvenebileceğinizi nasıl biliyorsunuz? İşte bu yüzden tüm araştırmaları sizin için yaptık, böylece aşağıdaki önerilerimizden bir can yeleği seçerseniz, onlara güvenebileceğinizi bildiğinizden emin olabilirsiniz.

Tüm köpekler eşit yaratılmaz ve can yelekleri de değildir, bu yüzden favorilerimize ve tam olarak neden en iyi listemize girdiklerine daha yakından bakalım!


Ruffwear Float Ceket

RUFFWEAR, Float Coat Köpek Can Yeleği…
 • CANINE LIFE YELEK: Sadece köpekler için tasarlanmış bir can yeleği; İçin ideal…
 • KOLAY YÜZME: Stratejik olarak yerleştirilmiş kapalı hücreli köpük paneller ...
 • AYARLANABİLİR UYUM: Teleskopik boyun kapatma, farklı ...
 • DAYANIKLI DOKUMA: Su uyumlu dokuma, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Hiçbir köpek ürün listesi, bir Ruffwear seçeneği olmadan tamamlanmayacaktır. onların ürünleri her zaman birinci sınıf standartlardadır ve bu can yeleği veya dedikleri gibi yüzen ceket de farklı değildir! Yüzdürme birimleri stratejik olarak yerleştirilmiş hem yan panellerde hem de karnının altında ve kapalı hücreli köpük paneller, herhangi bir zorlukta bulması durumunda, köpeğinizi doğal yüzme pozisyonuna çevirecektir. Kalın boyun paneli, tüm boyun ve göğüs şekillerine uyacak şekilde ayarlanabilir ve yüzme boyunca kapalı kalmaları için ceketin içine giren güvenli klipslere sahiptir, böylece kazada asla serbest kalmayacağından emin olabilirsiniz.

Malzeme, su içinde şeklini korumasını sağlayan su uyumlu dokumadan yapılmıştır ve ayrıca kolay temizlik için makinede yıkanabilir. Güçlü bir tutacağı var kürek kemikleri arasında Bu, acil durumlarda onu sudan çıkarabileceğiniz anlamına gelir ve pooch'unu onlara bağlı tutmayı tercih edenler için gizli bir tasma bağlantı noktasına sahiptir.

4 parlak renk seçeneğiyle sunulur ve ceketin tamamı boyunca yansıtıcı bir kesime sahiptir, bu da onu hangi açıdan bakarsanız bakın görülebileceği anlamına gelir. Ayrıca, ekstra güvenlik için Ruffwear işaret ışığını takmak için su geçirmez ve tamamen suya batırılabilen perdeli bir halkaya sahiptir. Ne kadar uğraşırsak uğraşalım, bu ceket hakkında bulabileceğimiz tek olumsuz nokta daha yüksek fiyat etiketi, ancak bunun için bütçeniz varsa, o zaman kesinlikle ekstra dolara değer!

Severiz Bu ceket, kusurlara ve işçiliğe karşı ömür boyu garantiyle birlikte gelir, böylece bu can yeleğinin en iyi kalitede olduğundan emin olabilirsiniz! Ruffwear ayrıca aşağıdakiler dahil başka harika ürünlere de sahiptir: kaçış geçirmez köpek koşum takımları ve çekme koşum takımı yok .
Vivaglory Spor Tarzı Can Yeleği

Vivaglory Yeni Spor Stili Ripstop Köpek Hayatı…
 • SATIN ALMADAN ÖNCE ÖLÇÜ: Bir beden seçmeden önce lütfen ölçün…
 • Yeni Spor Tarzı Tasarım: Spor tarzı tasarım sevdiklerinize ...
 • Güvenli Malzeme: Vivaglory köpek can yeleğinin malzemeleri ...
 • Yüksek Görünürlük: Parlak renkler ve Yansıtıcı ile tasarlandı ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Vivaglory, orijinal can yeleğini spor tarzı bir tasarımla yeniledi, bu da bacak hareketini kısıtlamayan daha yakın ve daha ergonomik bir oturuşa sahip olduğu anlamına geliyor. Boyun askısı daha fazla alan sağlar ve boynu için doğal hareket ve doğal bir yüzme pozisyonunu destekler. Ceket, hem çok dayanıklı hem de rahat olması için hafif olan ağır hizmet tipi 600D yırtılmaz Oxford kumaştan yapılmıştır.

Mükemmel bir uyum elde etmek için çok sayıda ayar klipsi vardır ve can yeleğini güvenli ve yerinde tutmak için tokalar sağlamdır. Güçlü bir tutamak var kürek kemikleri arasında Kolay tutuş için ve sapın altına yerleştirilmiş metal bir tasma takma noktası da vardır.Bu can yeleği, güvenliği ve görünürlüğü için harika olan yansıtıcı süslemeye ve yansıtıcı panellere sahip olmanın yanı sıra tamamı parlak olan 10 farklı renkte gelir. Bu ceket aynı zamanda 90 günlük bir garantiyle birlikte gelir, böylece ürününüzü test etmek için iyi bir pencereniz olur. Bu ceket biraz olabilir daha hafif pooches için ağır Bu, daha güçlü köpekler için daha uygun olabilir, ancak onların garantisiyle, uygun olmadığını fark ederseniz, iade edebilirsiniz!

Severiz Bu can yeleğinin en fazla renk seçeneğine sahip olması, onu havuz başında bir açıklama yapmayı seven moda bilincine sahip köpekler için harika bir seçenek haline getiriyor.


Teknede Can Yeleği Paws

Köpek Can Yeleğindeki Pençeler, Neopren Köpek ...
 • EN ÖRGÜ DOSTUNUZU GÜVENLİ TUTUN - Canlı renkler ve yansıtıcı…
 • KALİTELİ MALZEMELER - Bu Köpek Can Yeleği Güvertesinde Pençeler ...
 • FASHION FORWARD - Modaya uygun ilk eşiniz için mükemmel, bu…
 • GELİŞMİŞ, NEFES ALABİLİR MESH KESİNTİSİZ - Geleneksel yaşamın aksine ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu can yeleği neopren malzemeden yapılmıştır, bu malzeme genellikle dalış kıyafetleri için kullanılır, bu da onu çabuk kurur ve vücut sıcaklığını iyi bir şekilde izole eder. Ayrıca, serbest hareket kabiliyetine izin verecek kadar hafiftir, böylece köpeğiniz bu ceketi uzun süre su eğlencesi için giymeye devam edebilir! Göbek altı malzemesi de ağlıdır. ekstra nefes alabilir hale getirir . Göğsüne ve göbeğine yerleştirilmiş 2 sağlam klips ve boynunun etrafında ayarlanabilir bir kayış vardır, bu da mükemmel uyumu bulabileceğiniz anlamına gelir.Bu can yeleğinin kürek kemikleri arasına yerleştirilmiş bir tutma sapı ve boyun bölgesine tutturulmuş metal bir D halkası vardır, her ikisi de mükemmel güvenlik özellikleri. Ayrıca göğüs kafesinde ve sırtında 2 adet yansıtıcı şerit vardır, böylece görüş zayıflığında görülebilmektedir. Ayrıca, çoğu parlak ve vahşi olan 8 farklı renk ve desende gelir.

Severiz Bu can yeleğinin daha küçük yavrular için çok uygun olduğunu, en küçük göğüs boyutunu ve Dachshunds, Corgis ve diğer benzer şekilli köpekler için gereken daha uzun uzunluğu sunduğunu.


Outward Hound Splash Can Yeleği

Orta Boy Köpek Can Yeleği, Dış Tazı Granby ...
 • EMNİYETLİ SÜPÜRME: Outward Hound Granby Splash Can Yeleği ...
 • YENİLİKÇİ VE DENEYİMLİ YÜZME DOSTU: Granby Splash köpek yaşamı…
 • ÇOK KOLLU TASARIM: Çift tutma sapları şunlara kolay erişim sağlar ...
 • KIZA GÖRE BOYUTLANDIRMA: Köpekler her şekil ve boyutta olabilir, yani…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu can yeleği, sadece dayanıklı olmakla kalmayıp aynı zamanda daha küçük veya daha kısa tüylü ırklar için bir yalıtım katmanı sağlayan neopren malzemeden yapılmıştır. Yan yüzdürme panellerine sahiptir. köpeğini stabilize etmeye yardım et Suda ve aynı zamanda daha az kendine güvenen köpekler için bir boyun flotasyonu sunuyor. Ayrıca, 2'si göğsünde ve biri göğsünde olmak üzere ayar kayışlarına sahiptir, bu da bu ceketi ekstra güvenli hale getirmek için özelleştirilebilir uyumu bulabileceğiniz anlamına gelir.

Bu can yeleğinin omurgası boyunca yer alan ve acil durumlarda onu tutmanız için size daha fazla fırsat sunan 2 tutma sapı vardır. Ayrıca 2 renkte gelir ve yansıtıcı bir çıtaya sahiptir ceketin etrafında. Bu ceketin metal bir D halka tasma eki yoktur, bu nedenle sudayken poşetlerini tasma üzerinde tutmayı tercih eden sahipler için uygun değildir.

Severiz Bu can yeleğinin, daha sakin koşullarda yüzmeyi yeni öğrenen köpekler için en iyi seçenek olduğu. Outward hound ayrıca başka harika ürünler de yapar. Labrador Retriever'lar için oyuncaklar .


EzyDog Köpek Flotasyon Cihazı

EzyDog Premium Köpek Yüzdürme Cihazı (DFD) -…
 • EN İYİ YÜKSEK PERFORMANSLI FLOTASYON CİHAZI KÖPEK YAŞAM YELEK CEKETİ:…
 • % 50 DAHA FAZLA YÜZME MALZEMESİ İLE AYARLANABİLİR TASARIM: Ayarlanabilir ...
 • ERGONOMİK ENTEGRE KAVRAMA KOLU: Entegre tutma kolu ...
 • YÜKSEK YANSITICI ENTEGRE TRİM: Yüksek derecede yansıtıcı ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu can yeleği veya üreticilerin dediği gibi köpek yüzdürme cihazı, çok dayanıklı ve güçlü olan ağır hizmet tipi polyesterden yapılmıştır. Ayarlanabilir neopren kayış ve tokalara sahiptir göğsüne ve boynuna yerleştirilmiş Her pooch için özelleştirilebilir bir uyum yaratan ve çok güvenli. Ayrıca göğsüne sıkıca oturan kıvrımlı bir boyun askısına sahiptir. Diğer yüzdürme üniteleri ceketin yanında bulunur ve bu onu suda dik tutmak için harika bir konumdur.

Güçlü bir tutamağa sahiptir sırtına yerleştirilmiş ve ayrıca suda iken onu tasmalı tutabilmeniz için bir tasma tutturma halkasına sahiptir. Bu can yeleği, vücut boyunca yansıtıcı bir çıtaya ve çizgilere sahiptir ve 3 parlak renk seçeneği ile birlikte, görüşün zayıf olduğu yüzmeler için çok görünür bir cekettir.

Severiz Bu can yeleğinin köpekler için en büyük boyutu sunması, bu da onu ekstra büyük yüzücüler için harika bir seçenek haline getiriyor. EzyDog ayrıca bazı harika köpeğinizle koşmak için koşum takımları ve Pugs gibi köpekler için daha küçük koşum takımı seçenekleri .


He & Ha Pet Can Yeleği

He & Ha evcil Köpek Can Yeleği Köpek Can Yeleği XL…
 • YÜKSEK YÜZERLİK köpek can yeleği XL. Flotasyon şu yolla sağlanır:
 • GÜÇLÜ DAYANIKLI TUTAMAK OPTİMAL OLARAK KONUMLANDIRILMIŞ köpek can yeleği XL. ...
 • Köpekler için GELİŞTİRİLMİŞ MULTI-REFLECTIVE TRIM can koruyucu. Özel…
 • KÖPEKLERİNİZ İÇİN% 100 GÜVENLİ. Gelişmiş nefes alabilen file altlık ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu can yeleği, ekstra destek ve yüzdürme sağlayan göbek altı yüzdürme ünitelerine sahiptir, bu da onu suya veya lastiğe kolayca güvenmeyenler için harika bir seçenek haline getirir. Aynı zamanda çene şamandırası var bu da boynu ve başı için bir başka harika kaldırma desteği özelliğidir. Hepsi sağlam ve sağlam olan üç ayarlanabilir kayış ve toka vardır. Malzeme, nefes alabilen ve daha hızlı kuruyan kumaş sunan baştan aşağı ağlıdır. Metal bir D halka tasma aparatına sahiptir, böylece onu kendinize, teknenize veya tahtanıza yakın tutabilirsiniz.

Bu can yeleğinin yerleştirilmiş ekstra büyük bir tutma kolu vardır. kürek kemikleri boyunca , acil durumlarda daha fazla kontrole izin verir. Ayrıca ceket boyunca her açıdan görünürlük sağlayan yansıtıcı kesim ve kayışlara sahiptir. Tek renkte gelir, ancak bu parlak turuncu seçeneği, köpeğinizin ekstra görünür olmasını sağlar.

Severiz Bu can yeleğinin ayrıca bir iç kimlik etiketi olduğunu, bu da acil durum irtibat bilgilerinizi biraz fazla yüzmesi durumunda yazabileceğiniz anlamına gelir.


Kurgo Surf 'n' Turf Can Yeleği

Kurgo Surf n ’Turf Köpek Can Yeleği |
 • Köpek Ceketi ve Yağmurluk Olarak Çiftler - Bu 2 sezonluk ceket ...
 • 2 Kontrol Kolu - Köpek ceketinin hızlı ...
 • Görünürlük için Yansıtıcı Trim - Parlak renkli can yeleği ...
 • Size & Fit - Size Medium, 24 ila 32 inç çevresi, 18 ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu can yeleği çok amaçlı bir cekettir ve sadece bir yağmurluk olarak kullandığınızda daha ince astarlı bir uyum için yüzdürme panellerini çıkarabilirsiniz. Yırtılmaz malzemeden yapılmıştır, yani dayanıklı ve çekmeye dayanabilir ve yırtılma. 2'si göğsünde ve 1'i boynunda olmak üzere 3 ayar kayışı vardır, bu da güvenli bir can yeleği için önemli olan özel uyumu bulmak için harika. Bu ceket makinede yıkanabilir, bu da temizliği kolaylaştırır.

Bu can yeleğinin 2 çapraz tutacağı vardır, böylece onu tutmanız gerektiğinde ekstra kontrole sahip olursunuz ve ayrıca bir tasma bağlantı noktası olarak kullanılabilen 2 metal D halkasına sahiptir. Uzaktan görülebilmesi için yeterince parlak olan biber kırmızısı renginde gelir ve aynı zamanda yansıtıcı süslemenin tadını çıkarır, böylece hem gündüz hem de gece ekstra görünürdür.

Aynı zamanda gizli bir şişe açacağı da var, bu da suyun yanında bir içki içmek istediğiniz o günler için harikadır, ancak köpeğinize hiç vermemeye dikkat edin! Bu ceket ayrıca ömür boyu garantiyle birlikte gelir , böylece en iyi malzeme ve işçilikle yapıldığından emin olabilirsiniz, yoksa paranızı geri alabilirsiniz!

Severiz Bu can yeleği yağmurluk olarak da ikiye katlanıyor, bu yüzden yağmurda yürüyüş yapmayı ve göle dalmayı seven köpekler için harika. Kurgo iyi bilinir Pitbull koşum takımları için Hem de Corgis için daha uzun emniyet kemerleri .


Sıkça Sorulan Sorular

Yavru köpeğiniz için bir can yeleği veya yelek seçmeye gelince, Love Your Dot'ta epeyce soru soruyoruz. Yanıtlarla birlikte sık sorulan soruların bir listesini derledik ve bir şeyi kaçırdığımızı düşünüyorsanız, lütfen yorumlar bölümümüze bir satır bırakın!

S: Köpeğime yüzmeyi nasıl öğretirim?
C: Burada açıklamak yerine, WikiHow tarafından hazırlanan bu kılavuz Yavru köpeğinizi suya sokmak için gereken adımları açıklamak için harika bir iş çıkarır.

S: Labradors gibi köpeklerin gerçekten can yeleğine ihtiyacı var mı?
C: Bir Labrador'un can yeleğine ihtiyacı olduğunu düşünmeyebilirsiniz, ancak gerçek şu ki Labradorlar gibi türler bile mükemmel yüzücüler kimler kendilerini biraz dertte bulabilirler. Suyu soluyabilirler veya yakalanmış bir uzuv bulabilirler, bu nedenle herhangi bir köpeğe, herhangi bir yüzme yeteneğine sahip, sudayken ekstra destek vermek her zaman en iyisidir.

S: Can yeleğinin köpeğime uygun olup olmadığını nasıl anlarım?
C: Öncelikle, ölçümlerini ürün açıklamasında açıklandığı gibi almanız gerekir. Hatta birçok üretici, büyük bir yemek yemiş ve göbeğinin normalden daha büyük olması durumunda, ölçümlerini farklı günlerde iki kez almanızı bile önermektedir. Çoğu üreticinin bir iade politikası vardır, ancak bunu yapmanın zahmetinden kaçınmak için önceden ölçmek en iyisidir.

Son düşünceler

Umarım, köpeğiniz ne olursa olsun yüzme yeteneği ne olursa olsun, sadece gönül rahatlığınız için değilse, hayatında bir can yeleğine ihtiyacı olduğuna ikna oldunuz! Bu can yeleklerinden biriyle, sadece siz ve köpeğiniz gün boyu suyun tadını çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda sudan çıkmış bir balık gibi hissetmeyecektir!

Öyleyse, hangi yüzdürme ceketini veya köpek yüzdürme cihazını seçerseniz seçin (yelek, ceket veya başka türlü), favori listemizden birini seçerseniz, sevgili köpeğiniz için en iyi ve en güvenli olanlardan birini aldığınızı bilin.

Yorumlar