Cocker Spaniels İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Cocker Spaniels İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Cocker Spaniel'iniz için en iyi köpek mamasını mı arıyorsunuz? Popüler Cocker Spaniel hoş bir yavru Nazik, zeki ve mutlu olarak tanımlanan ancak mutlu ve sağlıklı benliği için doğru beslenmeye ihtiyacı var. Bulmak Cocker Spaniel'iniz için en iyi yiyecek Yavru köpeğiniz hayatın hangi aşamasında olursa olsun, yapılması gereken önemli bir seçimdir.

Yavru, yetişkin ve yaşlı olmak üzere hayatının her aşamasında Cocker Spaniel'in beslenme ihtiyaçları hakkında bilmeniz gereken her şeyde size rehberlik edeceğiz. Çünkü Cocker Spaniel sık sık lüksün hayatını yaşıyor , birçoğu yaşamlarının bir noktasında kendilerini biraz fazla kilolu buluyor ve bu nedenle bu kılavuzun sonuna bir kilo yönetimi bölümü de ekledik.Cocker Spaniel, küçük ila orta büyüklükte bir köpektir. 20 ila 30 pound ağırlığında olgunlukta, ancak daha küçük bir cins olmasına rağmen, bol miktarda enerjisi olan cesur, küçük bir adamdır. Tüm Cocker Spaniel'lere ve sahiplerinin bütçesine uyan en iyi mama parçalarını bulduk, böylece burada herkes kazanır!

Bir Bakışta: Cocker Spaniel İçin En Sevdiğimiz Yiyecekler

Mavi Buffalo Yavrusu
Bizim Puanımız

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Mavi Buffalo YavrusuChewy.com'da görüntüle
Canidae Saf Yetişkin
Bizim Puanımız

Yetişkinler İçin En İyisiCanidae Saf Yetişkin

Chewy.com'da görüntüleyin
Merrick Dog Senior Köpek Maması
Bizim Puanımız

Yaşlılar İçin En İyisiMerrick Senior Food

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Cocker Spaniel Puppy Besin İhtiyaçları

Cocker Spaniel'ler genellikle orta boy köpekler Bununla birlikte, özellikle ebeveynleri küçükse, küçük parantez içine düşecek bazı Cocker'lar vardır. Bu nedenle, buradaki mama mamalarımızın çoğu orta büyüklükteki yavruların ihtiyaçlarına dayanmaktadır, ancak Cocker'ınızın daha küçük bir köpek olacağından eminseniz, o zaman küçük köpek beslenme rehberimize göz atın biraz daha rehberlik için.

MSD Veteriner Kılavuzu yavru köpeklerin yapacak çok fazla büyümesi olduğundan, bir en az% 22'lik yüksek protein içeriği . Protein içerikleri tanımlanabilir olmalı ve ya bütün et ya da et yemekleri biçiminde olmalıdır. Et yemekleri ayrıca, Cocker ve enerjik yaşam tarzı için önemli olan kemik gelişimi ve eklem desteği için harika olan glukozamin ile doludur.

Cocker Spaniels, lüks bir ceketi olmasına rağmen, hassas ciltleriyle bilinir . Böylece bütün balık, balık yağı ve keten tohumu formundaki omega yağ asitlerinin yanı sıra E vitamini, biotin ve folik asit gibi vitaminler de cildini besleyecektir.

Yukarıdakilere ek olarak, dokosaheksaenoik asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) sağlıklı bilişsel ve göz gelişimine katkıda bulunur. Meyveler, sebzeler ve ilave besin takviyeleri büyüyen bağışıklık sistemini de destekleyecektir.Onu beslemeye ne karar verirsen ver, sadece olduğundan emin ol özellikle yavru köpekler için tasarlanmış yüksek kaliteli bir mama Çünkü ona sağlıklı bir yetişkin olması için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlayacaklar.

amerikan yolculuk köpek maması üreticisi

Yetişkin Cocker Spaniel Besin İhtiyaçları

Yaklaşık 12 aylıkken, onu yetişkinlerin beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak yetişkin bir mama yemine yavaşça geçirmeniz gerekecek. MSD Kılavuzu, yetişkin köpeklerin yiyecek sağlayacak bir mama yemesi gerektiğini önermektedir. % 26 protein içeriği.

Enerji ihtiyaçları yaşam tarzına bağlı olacaktır. Bazı Cocker Spaniel'ler lüks yaşamın tadını çıkarır ve tüm gün tembellik etmeyi sever, oysa bazı Cocker'lar hala av köpekleri olarak kullanılır ve bu nedenle çok daha fazla enerjiye ihtiyaç duyarlar. Orta derecede aktif olan ortalama büyüklükteki Cocker yetişkin, günde yaklaşık 720 kalori tüketin , bu nedenle paket talimatlarını izleyin ve köpeğinizin ihtiyacına göre ayarlayın. Cockers'da obezite nispeten yaygın bir sorundur, bu yüzden onu ihtiyaç duyduğundan daha fazla beslemeyin!

Yine, ceketi ve cildi, yukarıda açıklanan aynı bileşenlerden çeşitli omega yağ asitlerine ihtiyaç duyar. Genel olarak, sağlıklı bir yetişkin köpeğin beslenme ihtiyaçları, dengeli bir diyet hayatının her yönünü destekleyecek.Kıdemli Cocker Spaniel Besin İhtiyaçları

Yaklaşık 9 yaş civarında, Cocker Spaniel'inizi yavaş yavaş kıdemli bir mama parçasına geçirmelisiniz. kıdemli formüller yaşlı vücudunun benzersiz ihtiyaçlarına odaklanın. Protein, Cocker'da hala kilit bir odak noktasıdır, özellikle de hala enerjikse, kesinlikle daha az yiyecek ve enerjiye ihtiyaç duyar .

Ayrıca bir çok daha düşük yağ içeriği çünkü sindirim sistemi onu verimli bir şekilde parçalayamaz ve bu da aşırı kilolu olmasını engeller. Vitaminler, mineraller ve antioksidanlar zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirecekleri için de önemlidir.

Yüksek seviyeler glukozamin ve kondroitin Yaşlanan kemiklerine yardımcı olacakları ve hareketli kalmasına destek olacakları için önemlidir. Bu besinler et ve balık yemeklerinde, balık yağlarında ve ilave takviyelerde bulunabilir ve ayrıca kuruyan derisini ve kabuğunu da besler.
Cocker Spaniel Puppies için En İyi Yiyecek

Cocker Spaniel Köpek Maması Yeme

Cocker Spaniel, köpek yavrusu yıllarında son derece aktif. Bu nedenle, besin ihtiyaçlarını erkenden karşılayacak kuru mama yemine ihtiyaçları vardır, böylece eklemleri ve kas gelişimi desteklenebilir . Anne sütünden ayrıldıkları anda kuru bir köpek maması yemeye başlamalıdırlar. Bir köpek maması yedikten sonra, 12-15 ay boyunca o kuru mama üzerinde kalmalıdırlar. Bu zaman çizelgesi tamamlandığında, yetişkin bir köpek mamasına geçmeye başlayabilirler.

Yavru köpek mamaları normal yetişkin mamalarından daha besleyici ve kalori bakımından daha yoğun olacaktır. Daha yüksek seviyelerde yağ, protein ve karbonhidrat içerirler. Ayrıca eklerler antioksidan destek Yavru köpeğinizin bağışıklık sistemini erken yaşta geliştirmeye başlamak için. Ek kalori içeriği, yavru köpeğinizin yetişkinlik yıllarına ulaştığında büyüyüp güçlü olmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Aşağıda, Cocker Spaniel yavruları için en sevdiğimiz yiyecekleri belirli bir sıra olmadan bulacaksınız.

Purina ProVahşi TadıMavi BuffaloNutro SağlıklıSağlık Tamamlandı
Protein % 28 % 27 % 32 % 29
Yağlar % 18 % on beş % 16 % 16 % 19
Lif % 3 % 5 % 5 % 3 % 4,25
Nem % 12 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 428 360 427 387 480

Purina Pro Yavru Formülü

Purina Pro Plan Yavru Köpek Maması, FOCUS Tavuk ...
 • 34 pound Torba Purina Pro Plan FOCUS Tavuk ve Pilav Formülü Kurutma ...
 • Gerçek tavuk dahil olmak üzere yüksek kaliteli protein ile üretilmiştir.
 • Omega bakımından zengin balık yağından elde edilen DHA beynini beslemeye yardımcı olur ve ...
 • Antioksidan bakımından zengin formül, bir yavru köpeğin gelişimini desteklemeye yardımcı olur ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Purina bu tarifi, ciltleri veya sindirim yolları ile hassasiyetlerle mücadele eden yavru köpekler için tasarladı. Bunun için sindirimi kolay bir tahıl olan yumuşak yulaf ezmesini listeliyorlar ve her lokma, sağlıklı bir bağırsak florasına yardımcı olmak için garantili probiyotiklerle güçlendiriliyor.Kuzu ve balık unu, yavruların yağsız kaslar için büyütme gücü ve deri ve tüy sağlığı için omega yağ asitleri için ana protein kaynaklarıdır. EPA ve DHA sağlayan yumurta ve balık yağları ile güçlü kaslar için besinlerle dolu kanola yağı listelenmiştir.

Severiz Bu tarifin halihazırda hassas cilt belirtileri veya hassas sindirim sistemi gösteren yavru köpekler için harika olduğunu.


Vahşi Pasifik Akıntısının Tadı

Vahşi Pasifik Akıntısı Köpeğinin Tadı ...
 • Vahşi antik derenin tadı; füme somon ile; gerçek balık ...
 • Tahıl sorgum gibi eski, tam tahılların bir kombinasyonu ...
 • AAFCO ve FDA gerekliliklerine göre formüle edilmiş ve ...
 • Dünyanın her yerinden GÜVENİLİR, SÜRDÜRÜLEBİLİR kaynaklardan içerikler; ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahıl içermeyen tarif, protein içeriği olarak somon ve diğer balıklarla yapılır, bu da diğer et proteinlerine alerjisi olan yavru köpekler için harika bir seçenek olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda harika bir seçenektir diğer daha pahalı markalara kıyasla .

Aynı zamanda bu listedeki en düşük yağ ve kalori içeriğine sahiptir, bu nedenle, yavru köpeğiniz olması gerekenden daha hızlı kilo alıyor gibi görünüyorsa, bu onun için daha iyi bir seçenek olabilir. Sağlıklı bir sindirim sistemine katkıda bulunan birçok probiyotik bileşeni listeler ve oldukça lifli ve vitamin zengindir. tatlı patateslerle ve bezelye.

Severiz Bu tarifte balıkların tek protein kaynağı olarak kullanıldığı, yani omega yağ asitleriyle dolu olduğu anlamına gelir.


Mavi Buffalo Wilderness Köpek

Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ Tarifi…
 • GERÇEK BİFTE DOLU: Rocky Dağları'ndan esinlenen bir tarif, ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif sığır eti, kuzu eti, geyik eti ve balık unu ile protein açısından zengindir, bu nedenle enerji dolu Cockers Spanieller için harikadır. Blue Buffalo'nun, optimize edilmiş köpek besinleriyle dolu soğuk şekillendirilmiş mama parçaları olan özel LifeSource Bits'i dahildir.

Bu tahıl içermeyen formül sebzeleri listeler bebeğinizin bezelye, patates ve tatlı patates gibi enerji ve lif ihtiyaçları ve gelişen bağışıklık sistemi için meyveler ve vitamin takviyeleri. Ayrıca cildini ve ipeksi buklelerini besleyecek yumurta ve balık yağlarından elde edilen DHA ile doludur.

Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu, ki bu daha büyük veya daha enerjik Cocker Spaniel'ler veya yeterince büyüdüklerinde av gezilerinde ustalarına katılacak olanlar için harika.


Nutro Sağlıklı Yavru Köpek Formülü

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Small Breed Senior ...
 • Bir (1) 5 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Nutro Kıdemli Köpek Maması Bilişsel Sağlığı Korumak İçin Tasarlandı…
 • Küçük Irkınızın Eşsiz İhtiyaçları İçin Özel Beslenme
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk ve Tavuk yemeği, kas bakımı ve eklem desteği için harika protein, enerji ve glukozamin kaynakları olan ilk iki bileşendir. Tavuk yağı ve balık yağları aynı zamanda gözünün ve bilişsel işlevinin desteklenmesini, derisinin ve tüyünün de iyi korunmasını sağlar.

Bu tarif tahıl içerir, ancak kahverengi pirinç ve yulaf ezmesi sindirim sistemi için hassastır ve vitamin ve mineral takviyeleri de bağışıklık sistemini destekler.

Severiz Bu tarifin, bazı yavruların sindirmeyi çok daha kolay bulduğu en düşük lif içeriğine sahip olduğu, ancak yine de bol miktarda sindirim desteği sağladığını.


Wellness Complete Small Breed Puppy

Wellness Complete Health Natural Dry Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Wellness Complete, teneke kutuda veya bu durumda ambalajda yazdığı şeyi tam olarak yapar ve onun tam sağlığı ile ilgilenir. Nazik prebiyotik lifler ve probiyotik bileşenler listelenmiştir, bunlar yumuşak tahılların yanı sıra düzenli bir sindirim sistemine katkıda bulunur.

Kemiksiz hindi, Tavuk unu ve Somon unu, fantastik amino asit, enerji, glukozamin ve DHA kaynakları olan ana protein kaynaklarıdır.

Severiz Bu tarifin küçük cins yavru köpekler için tasarlandığını, bu da bunu yakında ortalama Cocker Spaniel'lerden daha küçük olacaklar için harika bir seçenek haline getiriyor.


Yetişkin Cocker Spaniels için En İyi Yiyecek

Cocker Spaniel Yetişkin Yeme Yemek

Cocker Spaniel'iniz yaklaşık 12 aylık olduğunda, onları yetişkin bir köpek formülüne taşımanın zamanı gelmiştir. Tipik olarak yetişkin Cocker Spaniel şunları yapabilir: 10 yaşına kadar yaşa , bu nedenle bu mama, onları en az 7 yaşına gelene kadar, onları Senior formül köpek mamasına veya belki de bir yemek tarifi içeren bir Glukozamin ve Kondroitin artışı .

Yeni bir yiyeceğe çok yavaş geçiş yapmanızı tavsiye ederiz. Aşağıda, yalnızca orta boy köpekler için uygun olan yiyecekleri seçtik. Köpeğinizin diyetine genç yaşta Tatlı Patates veya Kabak gibi sebzeler eklenmişse, aynı sebzeleri onların yanında bulundurursanız, yeni bir yetişkin köpek mamasıyla tutarlı kalmasına yardımcı olabilir. yeni mama akşam yemeği sırasında. Bu, yetişkin bir köpek mamasına geçişlerinin biraz daha kolay olmasını sağlayacaktır, çünkü GI kanallarını bozma olasılığı daha düşük olacaktır.

Purina ProMerrick YetişkinMavi BuffaloCanidae PureSağlık Tamamlandı
Protein % 26 % 26 % 30 % 32 % 28
Yağlar % 16 % 16 % on beş % 18 % on beş
Lif % 4 % 3,5 % 6 % 4 % 4
Nem % 12 % on bir % 10 % 10 % on bir
Kcal / Kupa 498 393 393 496 420

Purina Pro Plan Yetişkin Formülü

Purina Pro Plan Hassas Mide Kuru Köpek…
 • Bir (1) 41 lb. Çanta - Purina Pro Plan Hassas Mide Kuru Köpek…
 • Gerçek somon 1 numaralı malzemedir
 • Yulaf ezmesi kolayca sindirilebilen bir karbonhidrat kaynağıdır
 • Mısır, buğday veya soya içermez
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kuzu, balık unu ve kurutulmuş yumurta ürünü, tümü sindirimi kolay olan ve enerjik programı için kas bakımı ve onarımı için ihtiyaç duyduğu enerji ile dolu olan ana protein kaynaklarıdır.

Yulaf ezmesi ve arpa, kolay sindirim için gereken lifleri ve tahılları sağlar ve onun bağışıklığını desteklemek için çeşitli vitamin takviyeleri de vardır. En yüksek kalori içeriğine sahiptir, bu nedenle enerjik köpekler bu tarife göre gelişir. Profesyonel formül yetişkin köpekler için harika bir besindir ve daha pahalı seçenek Normal Purina bir gıda hattından daha.

Severiz Bu tarifin hassas cilt ve mide köpeği formülünden kaynaklandığı ve Cocker Spaniel'inizin cilt ve mide hassasiyetlerini yatıştırması durumunda bunu harika bir seçenek haline getireceğini söyledi.

husky köpek isimleri

Merrick Sağlıklı Tahıllar Yetişkin Tarifi

Merrick Tahılsız Kuru Köpek Maması Gerçek Teksas ...
 • Gerçek kemiksiz sığır eti her zaman bu kümes hayvanlarının ilk bileşenidir ...
 • % 65 protein ve sağlıklı yağ içerikli köpekler için kuru mama…
 • Glukozamin ve kondroitin, sağlıklı kalçaların korunmasına yardımcı olur ve ...
 • Çiftçilerden elde edilen gerçek, bütün gıdalardan yapılan doğal köpek maması ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, sadece sindirimi kolay değil, aynı zamanda kıvırcık bukleleri için harika olan keten tohumunun yanı sıra ona omega yağ asitleri de sağlayan eşsiz bir kahverengi pirinç, arpa, yulaf ezmesi, kinoa ve chia tohumu karışımı ile yapılır. Lactobacillus acidophilus gibi probiyotikler, içeriden sağlıklı bir bağırsak florasını destekler.

Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve hindi yemeği kasları için protein kaynağı sağlar ve süper lezzetli olmasını sağlar. Havuç, elma ve yaban mersini, sağlıklı bir oksidatif durum için antioksidanlar sağlar.

Severiz Bu tarifin tahıl içermesi, sindirim sistemi böyle bir diyette daha iyi çalışıyorsa harika bir seçenek.


Blue Buffalo Wilderness Yetişkin

Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ Tarifi…
 • GERÇEK BİFTE DOLU: Rocky Dağları'ndan esinlenen bir tarif, ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yavru köpek formülünün ardından, bu tahılsız tarif, kemiksiz Dana eti, balık unu, kemiği alınmış Kuzu ve Geyik eti sayesinde bu listedeki ikinci en yüksek protein içeriğine sahiptir, bu nedenle sadece kas kütlesi değil, tadı da giderilir. tomurcuklar!

Bu tarif, besin açısından yoğun ve yetişkin vücudu için optimize edilmiş besinlerle dolu Yaşam Kaynağı Bitlerini içerir. Bunun yanı sıra yaban mersini, kızılcık ve eklenen vitamin takviyeleri bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Bu yüksek lifli bir diyettir, düzenli kalmak için çok fazla life ihtiyaç duyan Cocker Spaniel'ler için harikadır ve her ısırıkta probiyotiklerle doludur.

Severiz Bu tarifin Tavuk ve kümes hayvanı içermediğini, bu da onu bu yaygın protein kaynaklarına alerjisi olan Cocker Spanieller için harika bir seçenek haline getirdiğini söylüyor.


Canidae Saf Yetişkin Somon Tarifi

CANIDAE Tüm Yaşam Evreleri, Premium Dry Dog ...
 • TÜM KÖPEKLER İÇİN OPTİMAL PROTEİN: Tüm Yaşam Evreleri ...
 • HİÇBİR BUĞDAY, MISIR veya SOYA OLMADAN ÜRETİLMİŞTİR: Hiçbir şey yok ...
 • HER BİTKEDE SAĞLIK ARTISI ÇÖZÜMLERİ: Her ısırığa probiyotikler eklenir ...
 • LEZZETLER VE ÇEŞİTLER: 5 farklı çeşidiyle bir Canidae var ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu sınırlı içerikli tarif, hassas midesi olanlar için ideal olan sadece 8 malzemeden yapılmıştır. Tek protein kaynağı olarak somon ve balıktan yapılmıştır, bu nedenle cildi, kürkü ve eklem sağlığı ve genel sağlığı için omega yağ asitleriyle dolu olduğundan emin olabilirsiniz. CANIDAE’nin PURE gıda serisi birçok köpek sahibi arasında popülerdir.

Tatlı patates ve bezelye sağlıklı karbonhidratlar sağlar ve yonca ilave vitamin ve minerallerle birlikte güçlü kemikler ve eklemler için kalsiyum sağlar. Probiyotik bir çözelti ile pişirildikten sonra güçlendirilmiş, sağlıklı ve daha kolay sindirim sağlar.

Severiz Bu tarifin, ciddi şekilde aktif Cocker Spaniel'ler veya protein açısından zengin bir diyete alışkın olanlar için önemli olan en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu.


Wellness Complete Small Breed Adult

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • Ömür boyu esenliğin tadını çıkarın: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • Optimal enerji ve sağlıklı bağışıklık sistemleri: Antioksidan bakımından zengin ...
 • Tüm vücut sağlığı: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • Doğru yemeği bulun: Wellness, aşağıdakiler için çok çeşitli yiyecekler sunar:
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif küçük ırklar için yapılmıştır, bu nedenle ortalama bir Cocker'dan çok daha küçükse, mama parçalarının daha küçük ırkların ihtiyaç duyduğu optimize edilmiş besinlere sahip olmasının yanı sıra, onu çiğnemesi çok daha kolay olacaktır.

Protein, kemiksiz hindi, tavuk unu ve hücresel onarım için gerekli olan enerji ve besinlerle dolu Somon unu sayesinde hala ana odak noktasıdır. Somon yağı, keten tohumu ve eklenen vitaminler sayesinde deri ve tüy sağlığına da özen gösterilmektedir.

Severiz Bu tarifin küçük cins köpek yavrusu tarifinden kaynaklandığı ve Cocker Spaniel'inizin çoğundan daha küçük olması harika bir seçenek.


Kıdemli Cocker Spaniel'ler için En İyi Yiyecek

Üst düzey cocker spaniel yeme

Kıdemli Cocker Spaniel'ler tipik olarak kıdemli bir köpek mamasına geçecektir. 7. yaş günlerinde . Üst düzey formüllerin daha düşük kalori sayısının yanı sıra antioksidan artışına sahip olduğu bilinmektedir. Üst düzey formüller, yavrularınızın sağlığını korumak için genellikle farklı türlerde sebzeleri ve yeşillikleri entegre eder. Ayrıca deniz mahsullerini ve Omega 3 Yağ Asitlerini ve Omega 6’ları artıran diğer bileşenlerin de dahil edilmesi nadir değildir.

Cocker Spaniel'lerin yaşlandıkça çok fazla sağlık sorunu yaşaması olası değildir. Ancak glokom, kiraz gözü ve katarakt gibi göz sorunlarıyla karşılaşabilirler. Kalça ve dirsek displazisine de girebilirler, ancak boyutu nedeniyle bu cinste kalça sorunları daha az görülür. Yavru köpeğinizin sağlıklı bir diyet uyguladığından emin olmak, daha yaygın bazı sorunların önlenmesine yardımcı olabilir. Belirli bir sıra olmadan, yaşlı Cocker Spaniel'ler için en sevdiğimiz yiyeceklere bir göz atalım.

Nutro UltraMerrick SeniorMavi BuffaloCanidae PureBoş Kıdemli
Protein % 26 % 32 % 28 % 28 % 30
Yağlar % on bir % 12 % 12 % 10 % 12
Lif % 4 % 3,5 % 7 % 5 % 5
Nem % 10 % on bir % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 316 372 383 409 396

Nutro Ultra Kıdemli Tarif

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Senior Natural Dry…
 • Bir (1) 30 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Nutro Kıdemli Köpek Maması Bilişsel Sağlığı Korumak İçin Tasarlandı…
 • Omega 3 & 6 Yağ Asitleri Sağlıklı Bir Cilt Ve Yumuşak, Parlak Bir Cildi Teşvik Eder ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, tavuk, kuzu ve somon, hem bütün et hem de yemek formlarında listelenmiş, protein ihtiyaçları ve genel sağlığı için harika olan üçlü bir protein sunar. Yağsız etler ayrıca çok fazla yağ olmadan bol miktarda enerji alması anlamına gelir.

Bu tahıl içeren tarif, enerji ihtiyaçları için kahverengi pirinç, yumuşak yulaf ezmesi ve chia tohumlarını listeler ve ayrıca lahana, kuru hindistan cevizi, balkabağı ve yaban mersini gibi egzotik antioksidanların yanı sıra eklenmiş takviyelerin bir listesi ile doludur. Nutro genellikle diğer markalara kıyasla ama burada Senior kategorisinde kazanır.

Severiz Bu tarifin zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan bol miktarda vitamin, mineral ve antioksidan listelediği.

avustralya çoban beagle karışımı

Merrick Senior Tarif

Bu tahılsız tarif, ilk üç bileşen olarak listelenen kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve Somon unu sayesinde bu listedeki en yüksek protein içeriğine sahiptir. Bu, yaşlanan tat tomurcukları ve yorgun eklemleri için harikadır.

Bol miktarda balık yağı ve Tavuk yağı sayesinde Omega yağ asitleri listelenir ve tatlı patates, havuç ve bezelye gibi sağlıklı karbonhidratlar dahildir. Vitamin takviyeleri ve elmalar vücuduna antioksidanlar sağlar ve probiyotik bileşenler sağlıklı bir sindirim sistemine yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin yaşlanan kemiklerini ve eklemlerini desteklemek için en yüksek glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğunu söyledi.


Blue Buffalo Wilderness Senior

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Kedinizin vahşi tarafını beslemek için yapıldı,…
 • TAHILSIZ KEDİ MAMASI: BLUE Wilderness tahıl içermeyen yetişkin kedi maması…
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KEDİ MAMASI: MAVİ kuru kedi maması sağlık için formüle edilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, Cocker Spaniel için seçtiğimiz Wilderness setini tamamlıyor ve hala Tavuk ve kümes hayvanları içermiyor. Keten tohumu, balık yağları ve kurutulmuş yumurta ürünleri eklemlerine glukozamin sağlar ve cildi omega yağ asitleri ile kaplar, böylece son yıllarında genç ve sağlıklı görünmeye devam eder.

Havuç, yaban mersini ve kızılcık ona genel sağlığı için birçok antioksidan sağlar ve optimize edilmiş kıdemli besinlerle dolu Yaşam Kaynağı Bitleri ile birlikte bağışıklığı gücünü koruyacaktır.

Severiz Bu tarifin, kendisini daha uzun süre tok hissetmesini sağlamak için bu listedeki en yüksek lif içeriğine sahip olduğunu, özellikle de sonsuza dek aç bir yaşlıysa.


Canidae Pure Limited Ingredient Senior

CANIDAE PURE Gerçek Somon, Sınırlı İçerik, ...
 • 10 ANAHTAR İÇERİK veya DAHA AZ: 7-10 arasında hazırlanmış sınırlı malzemeler…
 • HASSAS BÖCEKLERE SAHİP KÖPEKLER İÇİN TAHIL İÇERMEZ: Hiçbir şey yok ...
 • HER BİTKEDE SAĞLIK ARTISI: Probiyotikler, her bir mama, ...
 • LEZZETLER VE ÇEŞİTLERİ: 6 farklı protein içerir (Somon, Kuzu, Ördek, ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, sindirim sistemi ve yavaşlamaya başlayan metabolizması için harika bir haber olan sadece 9 maddeden yapılmıştır. Bu tahıl içermeyen tarif, enerji için tatlı patates, fasulye ve bezelyeye dayanır, bu onun kıdemli gereksinimleri için oldukça fazladır ve en düşük yağ içeriğine sahiptir.

Tavuk, Tavuk unu ve hindi yemeği, yağsız ve yaşlanan eklemleri için glukozamin ve kondroitin ile kas bakımı için protein içeren ilk üç malzemedir. Kalp sistemi ve genel bağışıklığı ve yaşlanan vücudu için taurin bakımı gibi vitaminler eklendi.

Severiz Bu tarifin sınırlı malzemelerle yapıldığını, bu nedenle hassas bir midesi olan Cocker Spaniel'ler için harika.


Null Senior Tarif

Nulo Kıdemli Tahılsız Köpek Maması ...
 • İçerdiği Bileşenler: Kıdemli Tahılsız Kuru Köpek Maması Alabalık ve Tatlı ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahılsız tarif, enerjik yaşlılar için harika olan bu listedeki ikinci en yüksek protein içeriğine sahiptir ve düşük glisemik bileşenler, yeterli enerji almasını sağlar, ancak kilo almaya başlamak için yeterli değildir. Protein kaynakları, Alabalık, Hindi yemeği ve Somon yemeği, yaşlanan eklemleri için de bol miktarda omega yağ asidi ve glukozamin sağlar.

Tatlı patates ve nohut gibi prebiyotik lifler sayesinde sindirimi kolay bir tariftir ve yaşlanmasına ve bağırsağını yavaşlatmasına yardımcı olmak için probiyotik bir çözelti eklenir.

Severiz bu tarifin cildi, kürkü ve eklem sağlığı için omega yağ asitleri ile dolu ve süper lezzetli olması!


Kilolu Cocker Spanieller için Yiyecek

Kilolu Cocker Spaniel

Maalesef, Cocker Spaniel'lerin kendilerini aşırı kilolu bulmaları oldukça yaygındır ve bunun büyük bir kısmı, artık günün çoğunda sık sık tembellik yaptıkları için ve çok fazla yemek . Bu sizin Cocker'ınız gibi geliyorsa, onu bir kilo kaybı obez olmasını ve kilo ile ilgili başka sağlık sorunları geliştirmesini önlemek için.


Wellness Core Azaltılmış Yağ Formülü

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • KÖPEĞİNİZİN EN İYİ YAŞAMINI YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME: Premium ...
 • SAVORY GIDA KÖPEKLERİN SEVGİSİ: Wellness CORE tahılda mevcuttur ve ...
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI, garantili omega seviyeleriyle DESTEKLER ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yağı azaltılmış tahıl içermeyen bir tarif olmasına rağmen, bu formül yine de çok yüksek protein içeriği sunar; bu, Cocker'ınız hala enerjikse önemlidir. Protein içeriği% 33, yağ% 10 ve kalori sayısı fincan başına 360'dır. Lif içeriği% 12'dir, bu da daha uzun süre daha tok hissedeceği anlamına gelir.

Severiz Wellness Core tarifi tahıl içermiyor. Aşırı kilolu Cocker Spaniel'lerin mide sorunları olabilir, bu nedenle tahılsız yiyecekler yemek bunu hafifletmeye yardımcı olabilir.


Nutro Ultra Kilo Kontrolü

NUTRO ULTRA Yetişkin Kilo Kontrolü Yüksek ...
 • Bir (1) 30 Lb içerir. Bag Of Nutro Ultra Yetişkin Kilo ...
 • Tavuk, Kuzu ve Somon-Tavuk Üçlü Protein İçerir ...
 • Premium Köpek Maması Maması Maması Yüksek Kaliteli Malzemelerle Üretilmiştir ...
 • Nutro Ultra Kuru Köpek Maması, Yüksek Kaliteli Protein ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif tahıl içerir ve kahverengi pirinç ve yulaf ezmesi gibi tahıllar ona ihtiyaç duyduğu enerji ve lifi sağlar, ancak lif içeriği% 4 ile çok daha düşüktür ve bu bazıları için önemlidir. Protein içeriği% 23, yağ içeriği% 10 ve kalori sayısı 335'tir. Bu süper yemek tarifi aynı zamanda genel sağlığı için antioksidanlarla doludur.

Severiz Düşük kalorili ve doğal içerikli Nutro kilo yönetimi formülü. Bu mamayı birçok cinste kilo kontrolü için öneriyoruz.


Son düşünceler

Peki bir Cocker Spaniel için en iyi köpek maması nedir? Bu makalenin, köpeğinizin yaşamının her aşamasında ihtiyacınız olan rehberliği size sağladığını umuyoruz. Cocker Spaniel'ler genellikle seçici yiyiciler değildir, ancak buradaki tarifler, normalde olduğu kadar yavru köpeklerin iştahını tatmin etmelidir. belirli yiyeceklerde burnunu kaldırır .

Doğru beslenmeyi bulmak, Cocker Spaniel'inizin sağlığı ve sağlığı için önemlidir ve yukarıdaki önerilerimize sadık kalarak, uzun yıllar mutlu ve sağlıklı olacağından emin olabilirsiniz.

Yorumlar