Danua Karışımları: 20 Çok Büyük ve Popüler Melezler

Danua Karışımları: 20 Çok Büyük ve Popüler Melezler

Büyük dane olarak bilinir kibar dev sevgisi ve bağlılığı onları Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en popüler 16. cins haline getirdi. Yakışıklı özellikleri, hassas kişiliği ve yadsınamaz popülaritesiyle, Büyük dane ideal dev ırk arayışında diğer köpeklerle karıştırmak için popüler bir seçim haline geldi.

Bu uygulama olarak bilinir Tasarımcı Köpek yetiştiriciliği , bu da iki farklı safkan ebeveynden doğan bir karışımla sonuçlanır. Açıkçası, bu doğada rastgele de olabilir, iki safkan yavru bir Dane ile ebeveyn olarak karıştırılır. Bugünün makalesinde, 20 farklı Danua karışımları Bir Danua'nın başka bir cinsle karıştırılmasıyla elde edilen.Pek çok hak eden melez köpek ülke çapındaki barınaklarda acı çekiyor. Büyük Danimarkalıları bizim gibi seviyorsanız, ancak bir Danua karışımı fikrine açıksanız, aşağıda sevimli melez yavruların çoğunu bulabilirsiniz. yerel barınaklarında !

Danua Karışımları

İnsanların Danua karması ile sonuçlanmasının genellikle iki farklı yolu vardır; Bir barınaktan veya tasarımcı bir köpek yetiştiricisinden evlat edinme. LYD'de, alışveriş yapmadan önce her zaman reklam yapmanızı tavsiye ederiz! Orada bekleyen çok sayıda melez yavru var Gelecek ev yerel bir sığınakta veya Dane Rescue'da.Bu karışımların özellikleri ve görünüşleri farklılık gösterecektir. Bazıları Dane ebeveynlerinin peşinden gidecek boyut için ve ceket renkleri beyazdan siyaha kadar değişecektir veya brindle de . Bir köpek yavrusu evlat edinirseniz, evinizde Danua büyüklüğünde bir yaşamın gerçekleşmesi için önceden plan yaptığınızdan emin olmak istersiniz. Daha büyük bir yavru evlat edinirseniz, Danimarkalı karışımınızın ne kadar büyüyeceği konusunda daha iyi bir fikriniz olacak.

Alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, yavrularınızı bir yetiştiriciden aldığınızdan emin olun. her iki ebeveyn de kağıt üzerinde , böylece yavrularınızın yaşlandıkça sağlık sorunları yaşama olasılığının daha düşük olmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki liste, en sevdiğimiz Danua karışımlarından 20'sini içerir. Elbette, bu makalede bahsetmediğimiz pek çok başkası var. Eklememizi istediğiniz özel bir Dane karışımınız varsa, ekleyebilmemiz için lütfen bu yazının altına yorum yapmaktan çekinmeyin!


Great Danesky

Great Danesky

Irklar: Danua ve Sibirya Huskypitbull sandık

Büyük Danesky, muhteşem bir dev cinstir. Bir karışım Sibirya kurdu ve Danua , bu etkileyici yavru 190 lb'ye kadar ağırlıklara ulaşabilir! Bu köpek muhtemelen Danua gibi nazik ve Husky gibi bağımsız. Danimarkalılar tembel bir cins olabilir , Huskies koşmak için yetiştirildi ve bu nedenle apartman gibi küçük yaşam alanları için bu cinsi önermiyoruz.

Danua kısa bir cekete sahipken, Husky kalın bir çift cekete sahip. Büyük Danesky ikisinden biri olabilirdi ya da arada bir yerde olabilirdi. Bu karışım, çocuklu ailelerde iyi sonuç verir, her iki ebeveyn cinsi de doğuştan iyi aile köpekleridir ve hem koruyucu hem de çocuklara karşı naziktir. Yüksek av sürüşleri nedeniyle, kediler gibi diğer küçük hayvanların bulunduğu evler için çok uygun olmayabilir. Bu karışım, Danua’nın rahat kişiliği ve Husky’nin daha gürültülü doğası ile dengeli bir mizaca sahip olmalı ve Büyük Danesky’yi harika bir seçenek haline getirmelidir!


Great Retriever

Danua Golden Retriever Mix

Irklar: Danua ve Golden RetrieverGreat Retriever, adından da anlaşılacağı gibi harika! Bir daha nadir karışım arasında her zaman popüler olan Golden Retriever ve sevimli Danua, bu büyük cins köpek kesinlikle kalbinizi kazanacak. Bu karışımın ağırlığı muhtemelen 60 ila 190 pound , ancak herhangi bir potansiyel mal sahibi, ikincisine yer açmaya hazırlanmalıdır, çünkü karışık cins boyutlandırma bir şekilde bir tahmin oyunu olabilir.

Bu yavru bir tanımdır insanları seven köpek , sadece sevdikleri kişilerle çevrili olmak isterler. Bu nedenle, Great Retriever uzun süre yalnız bırakılmaktan pek iyi gelmez ve özellikle Danua, ayrılık kaygısına eğilimlidir. Bu yavru, sabırlı ve hoşgörülü doğası nedeniyle her türden ailede, çocukları ve diğer hayvanları olanlarda bile son derece başarılıdır. Bununla birlikte, çok küçük çocukları olan aileler onları yalnız bırakmamalıdır, çünkü Great Retriever gibi büyük ve eğlenceli bir türle kazalar meydana gelebilir.


Boxane

Boxane Mix Irk Köpek

Irklar: Danua ve Boxer

Boxane ile tanışın! Bir oyuncu Boxer ve Danua arasında karıştırın . Bu yavrunun kısa bir ceketi olması muhtemeldir ve bir Boxer'ın düz yüzüne spor yapabilir veya bir Danimarkalı'nın yüz hatlarını tercih edebilir. Her iki durumda da, bu köpek çok büyük ve tartabilir 150 pound'a kadar . Boxane, bu listedeki daha aktif Great Dane karışımlarından biridir ve Boxer ebeveynleri, oyuncu ve canlı kişiliğiyle bilinir.Boxane, oldukça güçlü olan ve bu cinsin boyutunu ve gücünü yönetebilecek bir lider gerektiren çevik ve atletik bir köpek olacak. Bir Boxane eğitirken, bu türün hem hassas ve inatçı çok nazik ama firma eğitimi size en iyi sonuçları verecektir. Boyu biraz korkutucu olmasına rağmen, Boxane sizi kesinlikle güldürecek aptal ve arkadaş canlısı bir aile köpeğidir.


Doberdane

Doberdane

Irklar: Danua ve Doberman Pinscher

Güçlü Doberdane, bir Danua ve Doberman Pinscher . Bu heybetli köpek, 190 pound ağırlığa kadar çıkabilir ve yüksek enerjili bir köpek olarak kabul edilir. Bu nedenle tecrübesiz sahiplere bu cinsi önermiyoruz. Doberdane doğası gereği çok koruyucudur ve iyi ayarlanmış bir yavruya sahip olmanızı sağlamak için mümkün olduğunca erken sosyalleştirilmelidir. Ne olursa olsun, elinizde çok yetenekli bir bekçi köpeğiniz olacak.

Uygun şekilde eğitilmiş ve sosyalleşmiş bir Doberdane nazik, şefkatli ve çok sadık olacaktır. Korkutucu görünseler de, bu cins, doğru liderlik ve çevre verilirse sevgi dolu ve arkadaş canlısı bir yavru olma yeteneğine sahiptir. Boyutları nedeniyle Doberdane, evde çocuklarla ve diğer küçük hayvanlarla asla gözetimsiz bırakılmamalıdır. Bu, daha popüler Doberman Pinscher karışımlarından biridir göreceksin Doberman'ı seven insanlar nedeniyle biraz ekstra boyut artışı elde etmek istiyorlar.
Labradane

Labradane

Irklar: Danua ve Labrador Retriever

Labradane popüler Danua ve Labrador Retriever arasında karıştırın . Bu nazik dev, son derece sevecen ve aile odaklı bir köpektir. Bu listedeki pek çok kişi gibi, bu da büyükten deve bir köpek cinsidir. Çok sosyaldirler ve genellikle her büyüklükteki diğer köpeklerle iyi geçinirler! Yüksek bir av sürüşüne sahip olabilirler ve diğer küçük hayvanların etrafında izlenmeleri ve tasmasız olarak dışarı çıkmalarına izin verilip verilmeyeceğini mükemmel bir şekilde hatırlamaları gerekir.

Laboratuvarlar oldukça enerjik ve aktif yani bir Labradane bacaklarını esnetmelerini ve dışarıda eğlenmelerini sağlayan aktivitelerden keyif alacaklar. Orta derecede egzersiz gerektirirler ve miras aldıkları kürke bağlı olarak oldukça ağır tüy dökücüler olabilirler. Çocukları severler ve aptal bir kişiliğe sahip olabilirler, yani Labradane kesinlikle ailenize tonlarca kahkaha katacak ve çocuklarınız için harika bir arkadaş olacaktır!
Harika Danoodle

Harika Danoodle

Irklar: Danua ve Kaniş

Büyük Danoodle bir nadir karışım arasında Danua ve Standart boy kaniş . Minyatür Kaniş ile karıştırılmış Danua bulmak çok nadirdir. Bu faktör ve Danua ebeveynleri nedeniyle, bu yavru oldukça büyük olacak ve genellikle yaklaşık 100 pound'a ulaşacaktır. Kaniş genleri sayesinde, Büyük Danoodle, hiç değilse çok az dökülme sergileyecektir.

Büyük Danoodle'ın orta düzeyde egzersiz gereksinimleri vardır ve genellikle diğer köpeklerle dosttur. Bu karışım, bir Danua'nın baş ve yüz özellikleriyle büyük bir Kanişe benzeme eğilimindedir. Her iki ebeveyn cinsi de itaatleri ve memnun etme istekleri ile bilinir, bu nedenle Büyük Danoodle yetiştirme konusunda herhangi bir sorun yaşamamalısınız. Yabancıların etrafında rezerve edilebilirler ve bir uyarı bekçi köpeği olarak hizmet edebilirler. Ancak, düzgün bir şekilde sosyalleştiğinde, bu yavru olmaktan başka bir şey istemiyor. aileleri ile çevrili , boyutları, türleri veya yaşları ne olursa olsun!


Daniff

Daniff

Irklar: Danua ve MastiffDaniff, bir karışımdan kaynaklanan dev bir cinstir. Danua ve Mastiff . Bu popüler bir karışım ve aslında ana cins olarak mastiff ile daha popüler karışımlar . İki dev cins ebeveynle, bu melez, genellikle 110 ila 230 pound arasında değişen etkileyici boyutlara ulaşabilir! Bu listedeki en büyük ırklardan biri olan Daniff, kesinlikle herkes için bir seçim değil. Orta düzeyde bakım ve egzersiz gereksinimlerine sahip olmalarına ve minimum dökülme üretmelerine rağmen, bu büyüklükteki ırklarla deneyime sahip bir sahip için daha uygundurlar.

Irklar sık sık karşılaştırıldı ve birleştirildiğinde, Daniff olabilir oldukça inatçı ve eğitmek için sabır ve sebat gerektirecektir. Diğer bir dezavantajı ise, bu türün nispeten kısa bir ömre sahip olmasıdır, genellikle 6 ila 10 yıl yaşar. Bu, bir Daniff'i evlat edinmeyi düşünen herkes tarafından dikkate alınmalıdır. Buna rağmen, Daniff harika bir şefkatlidir, 'nazik dev'in tanımıdır ve özellikle çocuklarla iyi anlaşır!


Büyük Çoban

Büyük Çoban

Irklar: Danua ve Alman Çoban

Büyük Çoban, bir Danua ve Alman Çoban . Bu yavru genellikle yaklaşık 100 pound ağırlığında olgunlaşır, ancak 60 pound kadar az ve 190 pound ağırlığında olabilir. Alman Çobanları gibi sosyalleşme bu melez için önemli olacak biliniyor yabancılardan çok şüphelendiği için. Savunmaya yönelik doğalarına yardımcı olarak Büyük Çobanınızı genç yaştan itibaren olabildiğince çok insana ve hayvana tanıtın.

Bu, uzun süre yalnız bırakılması gereken bir karışım değil. Yıkıcı ayrılık kaygısına yatkındırlar, bu yüzden bir Büyük Çoban'ı evlat edinmeden önce programınızı düşünmek çok önemli olacaktır. Büyük Çoban, doğru sahibine son derece adanmış bir arkadaş olacak güzel ve sadık bir yavrudur.


Büyük Danebull

Büyük Danebull

Irklar: Danua ve PitBull

Büyük Danebull bir melezdir Amerikan Pitbull Teriyeri ve Danua . Bu büyük cins köpek çok koruyucu ve güçlüdür. Büyüklükleri ve güçleri nedeniyle, Büyük Danebull'u ilk kez köpek sahipleri için önermiyoruz. Pitbull, saldırganlık konusunda bir üne sahip olsa da, düzgün bir şekilde eğitildiğinde ve sosyalleştiğinde aslında çok sevecen ve sevecen bir cinstir. Büyük Danimarkalıların benzer şekilde insan odaklı bir eğilimi vardır, bu da bu karışımın çok fazla bağlılık ve sevgi sunacağı anlamına gelir.

Genel olarak, bir Great Danebull, Great Dane yüzü olan daha büyük bir Pit Bull'a benzeyecektir. Yıl boyunca dökülme eğiliminde olan kısa, yoğun tüyleriyle çok kaslıdırlar. Bu köpek korkutucu görünse de, genellikle oldukça naziktirler, büyük olasılıkla Danua tarafından aldıkları bir özelliktir. Memnun etmeye heveslidirler, bu da onları çok eğitilebilir kılar ve sadece aileleriyle zaman geçirmek isterler. Bu bir oldukça yaygın mix Pitbull karışımı ama o kadar popüler değil bazı diğerleri .


Büyük Bernard

Büyük Bernard

Irklar: Danua ve Saint Bernard

A Great Bernard, olarak da bilinir Saint Dane , Saint Bernard ve Danua arasında bir karışım. Burada çok büyük bir yavru bekleyin, iki dev cins ebeveynle bu karışım genellikle 120 ila 190 pound ağırlığındadır. Ne yazık ki yaşam süreleri diğer köpeklere göre kısadır. 7 ila 10 yıl yaşarlar. Büyük Bernard, özellikle çocuklara karşı çok naziktir ve bir aile dostu olarak iyi davranır.

Bu yavru nedeniyle büyük boy apartman dairelerinde yaşayan veya sınırlı alana sahip olanlara tavsiye etmiyoruz. Aynı zamanda bedenlerine uyacak bir iştahları vardır, bu nedenle mamasına ve bakımına ortalama köpeğinizden daha fazla yatırım yapmaya hazır olun. Bu devasa cins için bütçeniz ve yeriniz varsa, sizi bu melezin bilindiği bağlılık, sevgi ve nezaketle sonsuza kadar ödüllendireceklerdir.


Amerikan Boğa Dane

Amerikan Boğa Dane

Irklar: Amerikan Bulldog ve Danua

Amerikan Boğa Dane American Bulldog ve Great Dane arasında çevik ve güçlü bir melezdir. Bu karışımın büyük bir cins olması muhtemeldir, ancak orta büyüklükteki 40 kiloluk bir yavru ile 190 kiloluk dev bir cins arasında herhangi bir yere düşebilir. Bu cins, cesaretleri ve dikkatleri ile bilindikleri için mükemmel bir bekçi köpeği görevi görebilir. Ancak bu onların çok sevecen ve oyunbaz olmasını engellemez.

Bir Amerikan Bull Dane'in Bulldog ebeveyninin düz yüzlü özelliklerini miras alması mümkündür. Bu özelliğin, en yaygın olarak solunum ve göz sorunları olmak üzere çeşitli sağlık sorunlarına neden olduğu bilinmektedir. Herhangi bir potansiyel Amerikan Bull Dane bu risklerin farkında olmalıdır. Bu akıllı ve sadık cins, baskın ırklarla ilgili deneyime sahip olanlar için mükemmel bir seçenektir ve bu harika karışımın gelişmesi için uygun sınırları sağlayabilir.

çukur boksörler

Büyük Pyredane

Büyük Pyredane

Irklar: Danua ve Büyük Pireneler

Büyük Pyredane, ebeveynleri safkan olan dev bir cinstir. Danua ve Safkan Büyük Pireneler . İsimlerinden tahmin edebileceğiniz gibi, bu cins oldukça harika! Bu melez, bu listedeki daha bağımsız karışımlardan biridir ve birçok Büyük Danimarkalı'nın muzdarip olduğu ayrılık kaygısı endişelerini azaltabilir. Yıl boyunca ağır şekillendiricilerdir, bu nedenle çok fazla fırçalama ve süpürme için hazırlıklı olun!

Büyük Pyredane’ın boyutu ve oldukça sesli ve canlı olma eğilimi nedeniyle, onları apartman ortamında tutmanızı önermiyoruz. Muhtemelen koyun sürüleri için şiddetli savunucular olarak yetiştirilen Great Pyrenees köklerinden miras alınan bu karışım, aşırı korumacı olmak ve yabancılara ve diğer hayvanlara iyi ayarlanmış ve mutlu bir yavru sunabilmenizi sağlamak için uygun şekilde sosyalleştirilmelidir.


Dane Hamlet

Dane Hamlet

Irklar: Danua ve Rottweiler

KİME daha az yaygın karışım , Danua ve Rottweiler bir araya gelerek, bir Dane Hamlet . Bu yavru genellikle 80 ila 190 pound ağırlığındadır. Boyutlarına rağmen, Weiler Dane genellikle oldukça sakin ve düşük enerjilidir ve bu nedenle uygun miktarda egzersiz sağlandığı sürece bir apartman dairesinde iyi yaşayabilir. Bununla birlikte, aynı zamanda çok güçlüdürler ve bazen inatçı olabilirler, bu yüzden bu karışımı yalnızca sağlam ve kendine güvenen bir lider rolünü üstlenebilecek kişilere tavsiye ediyoruz.

Weiler Dane, her iki ebeveyn ırkının da en iyisini alır. Danimarkalı nezaket ve Rottweiler'dan tam bağlılık. Görünüşlerini yapabilen daha uzun bir Rottweiler'a benzeme eğilimindedirler. oldukça korkutucu . Weiler Dane koruyucu olabilirken, düzgün bir şekilde sosyalleştiğinde, bu dev cins çocuklar için harika ve çok tatlı huylu.


Büyük Dasenji

Büyük Dasenji

Irklar: Danua ve Basenji

Büyük Dasenji ile tanışın! Benzersiz bir karışım Danua ve Basenji . Bu yavru, listemizdeki 60 ila 85 pound ağırlığındaki daha küçük karışımlardan biridir. Basenji bağımsız ve enerjik bir türdür, bu karışımda bulunması muhtemel iki güçlü özelliktir. Bu nedenle, bu Danua karışımı, onlara uygun egzersiz ve stimülasyon sağlayabilecek bir sahiple daha iyi sonuç verir. Çok zekiler ve fiziksel olduğu kadar zihinsel aktivite de gerektirecekler.

Ebeveynlerinden bağımsızlıklarını alsalar da, Büyük Dasenji hala nezaket ve sadakat Büyük Danimarkalılar tanınır. Bu, ailelerinin yanında olmayı seven çok sevecen bir cinstir. Bununla birlikte, rezerve edilebilirler ve hem insanlar hem de hayvanlar gibi yabancıların etrafına açılmaları zaman alabilir. Sosyalleşme ve olumlu pekiştirme, Büyük Dasenji'nizin daha güvenilir bir yavru olmasına yardımcı olabilir.


İrlandalı Dane

İrlandalı Dane

Irklar: Danua ve İrlandalı Kurt Köpeği

Listemizdeki en büyüklerden biri olan İrlandalı Danimarkalı devasa bir köpektir ve karıştırmanın sonucudur. İrlanda Kurt Köpeği ve Danua . Bu yavru genellikle 110 ila 200 pound ağırlığındadır, ancak bunu aşabilir! Evinizde bu kadar büyük bir ırkı barındıracak yeriniz olduğundan emin olun. Vurguladığımız diğerleri gibi, İrlandalı Danimarkalı nazik bir devdir ve ailesine hem sadık hem de sevecen biridir. Bu karışım bazen biraz İrlandalı Wolfhound cinsi olan Scottish Deerhound'a benzeyecektir. sık sık .

Oldukça yumuşak olma eğilimindedirler ve her büyüklükteki hayvanla iyi geçinirler. İrlandalı Dane özellikle çocuklarla iyi anlaşır ve harika bir aile hayvanıdır. Yüksek bir cins olarak kabul edilmezler ve aslında nadiren havlarlar. İrlandalı bir Danimarkalı için yeriniz varsa, kesinlikle evinizi dolduracaklar ve etkileyici boyutlarına uyacak şekilde çok fazla sevgiler!


Amerikan Foxy Dane

Amerikan Foxy Dane

Irklar: Danua ve Amerikan Tilki Tazısı

American Foxy Dane, bir Amerikan Tilki Tazısı ve Danua . Bu enerjik cinsin bol miktarda egzersize ihtiyacı olacaktır. Hem enerji seviyelerini hem de büyüklüklerini yönetebilen aktif bir aileye sahip bir evde daha başarılı olurlar. Bu cins genellikle 80 ila 120 pound arasındadır. Çok zekiler ve memnun etmeye hevesliler, bu da muhtemelen olumlu pekiştirme eğitimine iyi gidecekleri anlamına geliyor.

Bu karışım çok tatlıdır ve genellikle küçük çocuklara ve diğer hayvanlara karşı çok sabır gösterir, bu da onları birçok aile dinamiğine ideal bir katkı haline getirir! Bu yavru, uzun süre yalnız bırakılmayı sevmez ve ailenin bir parçası olarak yapılmazlarsa surat asabilir. Bir Amerikan Tilki Dane'i evlat edinmeden önce programınızı ve yaşam tarzınızı gözden geçirmeli, bu sadık cinse ayıracak zamanınız ve enerjiniz olduğundan emin olmalısınız.


Weimar Dane

Weimar Dane

Irklar: Weimaraner ve Danua

Weimar Dane, aşağıdakilerin alışılmadık bir karışımıdır Weimaraner ve Danua . Bu yavru, büyük olasılıkla çok fazla egzersize ihtiyaç duyacak olan büyük ila dev bir cins olacaktır. Weimaraner çok enerjik bir köpektir ve Danua bu karışımı yumuşatabilirken, yine de yüksek enerji seviyelerine sahip olmaları muhtemeldir ve iyi davranmak ve dengeli kalabilmek için tutarlı eğitim ve aktivite gerektirecektir.

rottweiler melezi

Boyutları ve mizaçları nedeniyle, bu yavruların genellikle oldukça sesli , Weimar Dane'i apartman ortamında bulundurmanızı önermiyoruz. Bu cins kolayca can sıkıntısına kurban gidebilir ve çok uzun süre uyarılırsa yıkıcı davranışlar sergileyebilir. Bununla birlikte, uygun ilgi ve oyun zamanı verildiğinde, bu karışım çocukları ve diğer hayvanları seven ve nazik olan harika bir arkadaştır.


Büyük Swissdane

Büyük Swissdane

Irklar: Büyük İsviçre Dağ Köpeği ve Danua

Greater Swissdane, bir karışımın sonucudur. Büyük İsviçre Dağ Köpeği ve Danua . Bu büyük cins muhtemelen 85 ila 190 pound ağırlığında olacak. Büyük İsviçre Dağ Köpeği, kararlı işçiler olarak yetiştirildi. Bu derinlemesine kökleşmiş özelliğin bu karışıma taşınması muhtemeldir. Herhangi bir Greater Swissdane sahibi, bu sürüşün işe yaraması için yeterli priz sağlamayı taahhüt etmelidir, aksi takdirde ellerinizde sıkılmış, meydan okuyan ve hatta yıkıcı bir yavruya sahip olacaksınız.

Bu melez olduğu biliniyor Daha bağımsız Diğer Danua karışımlarından daha fazla. Bu bağımsızlık inatçı şekillerde gösterilebilir ve güçlü bir liderle tutarlı ve sıkı bir eğitim gerektirir. Uygun liderlikle, bu son derece zeki tür çok eğitilebilir olacaktır. Uygun yapı ve egzersizle sağlanan Greater Swissdane, inanılmaz derecede sevecen ve neşeli bir türdür.


Büyük Tazı

Büyük Tazı

Irklar: Bloodhound ve Danua

Büyük Tazı, a Bloodhound ve Danua melezi , genellikle 100 ile 200 pound arasında değişen dev bir cins köpektir. Bu arkadaş canlısı yavru sürü odaklı ve ailelerinin yanında olmaktan hoşlanıyor. Uzun süre yalnız bırakılırlarsa ayrılık kaygısından muzdarip olabilirler.

Büyük Tazı inatçı olabilir ve liderlik kurmak ve bu akıllı köpeğin gerektirdiği zihinsel uyarımı sağlamak için sıkı ve sık eğitime ihtiyaç duyar. Bloodhound'un derinlemesine kökleşmiş avlanma içgüdüleri ve güçlü av sürüşü sayesinde, bir Great Hound'un tasmasız dışarı çıkmasına asla izin vermemelisiniz. Bu çok özverili bir cins ve aktif ailelere harika bir ektir!


Danimarka Peluş

Danimarka Peluş

Irklar: Anadolu Çoban ve Danua

Bir karışım Anadolu Çoban ve Danua olarak bilinir Danimarka Peluş . Her iki ebeveyn de dev ırklar olduğundan, Plus Danois da genellikle 150 pound ağırlığında, önemli boyutta olacaktır. Plus Danois, boyutları ve koruyucu yapıları nedeniyle küçük çocuklu aileler için tavsiye edilmez. Çok bölgesel hale gelebilirler ve sosyalleşme yardımcı olabilirken, en iyisi dikkatli olmaktır.

Plus Danois mükemmel bir bekçi köpeğidir ve kolayca dönebilirler. aşırı korumacı ve hatta agresif eğer onlara uygun eğitim, sosyalleşme ve liderlik verilmezse. Bu nedenle Plus Danois, dev ırklarla deneyimi olan güçlü bir liderle daha başarılı. Doğru yapıya sahip olan Peluş Danois, son derece sadık bir arkadaştır.


Son düşünceler

Büyük Danimarkalılar uzun zamandır favori bir tür olmuştur ve bunun iyi bir nedeni vardır. Bu sevgi dolu ve tatlı cins, nezaket, boy ve diğer pek çok şeyi katar. harika nitelikler herhangi bir karışıma. Yukarıdakiler favorilerimizden sadece birkaçı! Bir yetiştiriciye gitmeden önce her zaman yapmanızı tavsiye ettiğimiz yerel kurtarma işlemlerinizi kontrol ettiğinizde karşılaşabileceğiniz daha birçok potansiyel Danua karması vardır.

Bir Danua'ya sahip olmayı düşünüyorsanız, bir Danua karmasına açık olmak bir daha sağlıklı ve daha eşsiz yavru . Ayrıca, melez bir barınak köpeğinin sonsuza dek bir yuva bulmasına da izin verebilir. Bu harika Danua karışımlarından bazılarına bakmak sizi bir sonraki en iyi arkadaşınızı bulabilir!

Yorumlar