Beyaz Köpek Irkları: Kısa veya Kabarık Paltolu 31 Büyük ve Küçük Yavru

Beyaz Köpek Irkları: Kısa veya Kabarık Paltolu 31 Büyük ve Küçük Yavru

Aileniz için mükemmel beyaz köpek ırkını mı arıyorsunuz? Dışarıda birçok farklı türde beyaz yavru var ve hangi cinsin mükemmel uyduğunu anlamak zor olabilir. Irk seçimi, her köpek alıcısının bir yavru seçerken dikkate alması gereken bir şeydir. Genetik bir rol oynar köpeklere kabarık beyaz bir ceket verildiğinde ve tüm ırklar, belirli özellikler göz önünde bulundurularak profesyonel olarak yetiştirilir.

Beyaz önlüğü olan yavruları seçmek kadar kolay değil. Renk, bir sonraki aile köpeğiniz için ön koşulunuz olabilir, ancak bir sonraki yavru köpeğinizi seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken birçok farklı cins, köpek boyutu ve kürk türü vardır.Kapsamlı bir listemizi sergileyerek hayatınızı biraz kolaylaştırmaya çalıştık. 31 favori her kış karla karışacak. Aşağıdaki her beyaz köpek ırkına bir göz atalım ve yakında bir tane eve götürmeye karar verirseniz neler bekleyebileceğinize bakalım.

Büyük Beyaz Köpek Irkları

Bu bölümde, daha büyük beyaz köpek ırkları . Her cinsi beden ve kürk uzunluğuna göre ayırdık. Beyaz kürklü yavrular üreten 19 farklı büyük köpek ırkı vardır. Bazıları kabarık, bazıları uzun, bazıları daha kısa paltolardır.Kesin olan bir şey var, daha büyük bir köpek daha fazla tüy dökmek demektir. Eve büyük beyaz bir yavru getirmeyi düşünüyorsanız, önceden plan yaptığınızdan ve doğru araçları edinin köpeğinizden kurtulmak ve dökülmeyi minimumda tutmak için. Haftada en az bir kez dökülmek isteyeceksiniz. Bu özellikle, eve beyaz bir köpek ırkı getirirseniz geçerlidir. uzun saç veya kabarık saç .Daha büyük, kısa tüylü köpeklerin daha seyrek tımar edilmesi gerekecektir. Ayda iki kez bu kategorideki köpeklerden kurtulabilirsiniz. Bu yavrulardan birinin sizin için olduğuna karar verirseniz, köpek parkına her gittiğinizde kendinizi köpeğiniz hakkında konuşmak için dururken bulacaksınız.


Büyük ve Kabarık

Bu türler, 'büyük ve kabarık' beyaz tüylü köpekler olarak adlandırdığımız türlerdir. Bu yavruların tüyleri kısa tüylü köpeklerden daha uzundur, ancak doğaları gereği “daha ​​kabarıktır”. Bu listenin her şeyi kapsaması amaçlanmamıştır, ancak her kategorideki daha popüler beyaz kaplamalı yavruların iyi bir temsilidir.Bu daha büyük ve daha kabarık köpeklerin çoğu, 50 pound kuzeyinde Tamamen büyüdüğünüzde, evinizde ve bahçenizde bol miktarda alan olduğundan emin olun. Sık sık dökülmenin yanı sıra, düzenli olarak banyo yapmak ve elinizde tüy bırakmayan bir rulo bulundurmak isteyeceksiniz. Beyaz ve tüylü bir köpek, koyu renkli kıyafetlere pek iyi uyum sağlamaz. Şimdi içeri girip bu kabarık tüy yumaklarına bakalım.


Samoyed

Beyaz Samoyed Oynama

Samoyed, Kuzeybatı Sibirya'dandır ve başlangıçta avlanmak, kızak taşımak ve çiftlik hayvanlarını sürmek için yetiştirilmiştir. Bu yavru, birden fazla amaca hizmet edebilen tüm ticaretlerin gerçekten bir krikosu. Rutin olarak yapabileceği bir iş verildiğinde genellikle en mutlu durumda kalır.

Bu yavru bazen iradeli olabilir, bu yüzden ya daha önce köpeği olan ya da sağlam ama sevgi dolu bir el ile nasıl eğitileceğini bilen birine ihtiyaç duyacaktır. Bu cins için tımar gereksinimleri yüksektir, bu nedenle düzenli banyo ve tımar gerekli olacaktır.
Köpek

Tarlada Beyaz Kuvasz

Kuvasz, özellikle sürüleri korumak için yaratılmış daha büyük bir cinstir. Bu daha büyük köpek Macaristan'dan geliyor ve tüylü bir beyaz paltolu. Bu köpek, İngiliz Mastiffleri ve diğer büyük ırklarla aynı aile olan Molosser ailesindendir.

Bu yavru büyüyebilir ve erkekler tipik olarak 100 pound'un üzerindedir. Bu, ilk kez sahipler için harika bir köpek değil, çünkü inatçı ve eğitilmesi zor olabilir. Bakım gereksinimleri yüksektir, bu nedenle günlük olarak fırçalamaya hazırlıklı olun.


Standart Kaniş

Karda Beyaz Standart Kaniş

Standart kanişler, birçok insanın tamamen beyaz paltolu bir yavru düşünürken aklına gelen ilk köpeklerden biridir! Standart kanişler, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi köpek ırklarından biridir ve AKC tarafından 10 üzerinden 7 olarak sıralanmıştır. Kanişler ilk kez sahipler için harika En itaatkâr ve zeki ırklardan biri oldukları için.

Yavru köpeklerden sosyalleşirlerse yabancılar ve diğer aile hayvanları ile arkadaş canlısıdırlar. Aynı zamanda en popüler safkanlardan biridir. diğer ırklarla birleştirmek son on yılda başlatılan 'tasarımcı köpek' fenomeni. Kanişler, tüy dökmeye devam etmek için düzenli bakım gerektirecektir.
Büyük Pireneler

Tarlada Büyük Pireneler Köpeği

Great Pyrenees bir çiftlik hayvanı koruyucusudur. Kuvasz'e benzer şekilde, bu köpek eğitilmesi zor olabilir. İnatçıdırlar ve sağlam bir ele ihtiyaçları vardır. Bununla birlikte, harika aile köpekleri ve çocuklarla iyi geçiniyorlar.

Ayrıca Molosser ailesindendirler, bu da bu köpeklerin büyüdükçe oldukça büyüyeceği anlamına gelir. Bu cinsin erkek köpeklerinin, tam olarak geliştiklerinde 150 pound temizlemeleri nadir değildir. Paltoları kalın, kabarıktır ve uzun sürebilir, bu nedenle onları günlük olarak bakım yapmanız gerekir.


Berger Blank Suisse

Sahilde Beyaz İsviçre Çoban

Beyaz İsviçre Çoban Köpeği olarak da bilinen Berger Blanc Suisse, hem gösteri hem de iş için yetiştirilmiş zeki bir çobandır. Genellikle olmadıkları Beyaz Alman Çobanları ile karıştırılırlar. Berger Blanc Suisse köpekleri son derece zeki yavrulardır ve ailelerine son derece sadıktırlar.

Bu cins erkenden sosyalleştirilmeli ve zekaları nedeniyle sert bir şekilde eğitilmemelisiniz. Kolayca öğrenirler ve itaat, çeviklik, kur yapma veya diğer çalışma faaliyetlerinde harikadırlar. Yaşam tarzınızla bağ kurmalarını sağlamak için zaman ayırmanız koşuluyla harika aile köpekleridir.
Alman Kurdu

Beyaz GSD Dış Mekan

Alman Çoban Köpeği, Amerika Birleşik Devletleri'nde yalnızca Labrador'un arkasındaki en popüler ikinci köpektir. GSD'lerin tüylerinin beyazlaşmasına neden olabilecek çekinik bir özelliği vardır. Var ceket ile önemli tartışma bu cinsten ve bazı GSD yetiştiricileri bunu tanımıyor gerçek bir GSD .

Bu cins, GSD'nin beyaz ceketinin korunmasına kendilerini tanıtmaya ve adamaya başlayan birkaç derneğe sahipti. GSD’ler uzun saçlı olabilir , kısa saç veya her iki ceket uzunluğunda biraz tüylü. GSD bir Amerikan favorisidir ve iyi bir nedeni vardır.


Akbaş Köpeği

Ormanda Akbaş Köpeği

Molosser'den türediğine inanılan bir başka cins de Akbaş köpeğidir. Akbaş sakin ve farkındadır ve utangaç ya da agresif değildir. Bu köpek, uzun bir büyük köpek soyundan gelmesine rağmen sürüsünü yönlendirmek için yapıldı.Bu ırktan bir erkeğin 140 kilo alması alışılmadık bir durum değildir. Akbaş, genellikle inatçılığı ve eğitim zorluğu nedeniyle bir aile hayvanı olarak getirilmez. Bağımsızlar ve sağlam bir lidere ihtiyaçları var. Bu cinsi eğitmeyi öğrenirken tutarlılık çok önemlidir.


Sibirya Hava Durumu

Sibirya Hava Durumu

Sibirya Laika, Pomeranian ve Amerikan Eskimo Köpeğini içeren Spitz köpek ailesinin bir parçasıdır. Bu yavru muhtemelen orta büyüklükte bir köpektir, ancak kalın kürkle olduklarından daha büyük görünebilirler.

Laika genellikle avlanmak için kullanılır ve enerji seviyeleri av sürüşleriyle eşleşir. Dikkatli köpeklerdir ve yabancılara havlarlar. Tipik olarak insanlara karşı saldırgan köpekler değildirler, ancak diğer evcil hayvanları kucaklamaya daha az eğilimli olabilirler. Erken sosyalleşme anahtardır.


Hokkaido Köpek

Hokkaido Köpek Tarlada

Hokkaido, kalın bir çift ceketi olan bir Japon köpeğidir. Bu cins oldukça zekidir ve ayı avı için yetiştirilmiştir, yani aktif bir av sürüşü vardır. Japon Spitz ailesinin bir dizi başka cinsi de kapsayan bir parçasıdır.Ailelerine karşı aşırı korumacı olmamak için erken yaşta sosyalleştirilmeleri gerekir. Akita veya Shiba Inu ile aynı köpek soyundandırlar ve Amerika Birleşik Devletleri'nde nadirdirler.


Sibirya kurdu

Sibirya kurdu karda

Sibirya Kurdu'nun tamamen beyaz bir ceketi olabileceğini biliyor muydunuz? Bu çalışan tür, kızak için kullanıldı, yani onları meşgul etmezseniz, çoğu zaman evinizin etrafında kendilerini meşgul edecek aktiviteler bulacakları anlamına gelir. Oldukça zeki ve bağımsızdırlar ve hemen hemen herkese karşı şefkatlidirler.

Bağımsızlıkları için yetiştirildikleri için eğitmeleri zordur ve onları ilk kez köpek sahiplerine önermiyoruz. Genellikle diğer köpeklerle karıştırılırlar kurtlar gibi veya Alaskan Malamute ile karşılaştırıldığında s. Kişiliklerini halledebilirseniz, harika aile köpekleri olabilirler.


Büyük ve Kısa Saçlı

Bakacağımız bir sonraki beyaz köpek ırkları grubu, 'büyük' kategoriye giren yavrulardır, ancak tüyleri genellikle daha kısadır . Bu köpeklerin uzun veya kabarık tüyleri yoktur, bu da bakımın daha az zor olacağı anlamına gelir. Bazıları eğitmek için zor olabilirken, tımar etmek daha az problemdir.

Bu yavruların tüyleri daha kısa olabilir ama büyüktürler! Bu yavrulardan bazıları aynı zamanda 100 pound artı aralık boyutlarına gelince. Eve bir köpek getirmeye karar verdiğinizde, bu büyüklükte bir köpekle gelenleri halletmeye hazır olduğunuzdan emin olmalısınız. Bu, özellikle evlat edindiğiniz yavru hem yüksek enerji seviyesine sahip hem de boyut olarak büyükse geçerlidir.


Amerikan Bulldog

Beyaz Amerikan Bulldog

Amerikan Bulldog genellikle diğer ırklarla karıştırılmak Amerikan Pitbull Terrier ve Dogo Argentino dahil. Aslında 'Bully' ve 'Standard' türü dahil olmak üzere birçok Amerikan Bulldog türü vardır.

Bu köpekler yem için yetiştirildi ve son derece aktifler. Denetlenmeleri gerekecek ve uzun süre yalnız bırakılmamaları gerekecek, aksi takdirde kendilerini meşgul edecek yollar bulacaklar. Yabancılara karşı da şüpheli ve bölgesel olabilirler.


Arjantin Dogo

Beyaz Dogo Argentino Yerde Yatıyor

Dogo Argentino başka bir Molosser köpeğidir ve sık sık karşılaştırıldı Amerikan Pitbull Terrier ile karıştırıldı. Genellikle Arjantinli Mastiff olarak adlandırılırlar. Bu yavrular avlanmak için yetiştirildi ve ailelerinin şiddetli koruyucularındandır.

Yüksek bir av sürüşü var ve eğitilmesi zor olabilir. Daha büyük erkekler 100 pound temizleyebildiğinden, bu yavrular büyüyebilir. Doğru eğitim ve sabır karışımı ile harika aile köpekleri olabilirler.

köpekler biber yiyebilir mi

Amerikan Pitbull Teriyeri

Beyaz Amerikan Pitbull Teriyeri

Amerikan Pitbull Terrier, AKC tarafından tanınan bir köpek ırkı değildir. APBT geçmişi karmaşıktır ve boğa ırklarının çoğu çok yanlış anlaşılmıştır. APBT, yem için yetiştirildi, yani son derece aktif köpeklerdi. Onları meşgul etmeyi planlıyorsanız, APBT'niz için uygun büyüklükte bir bahçeye ve bir prize ihtiyacınız olacak.

Bu yeni başlayanlar için bir cins değil. Düzgün eğitilirlerse, son derece sadık ve sadık aile köpekleri olabilirler. Uzun süre yalnız bırakılmamalıdırlar ve yıkıcı olabilirler. Popülerlikleri nedeniyle Amerikan Pit Bulls genellikle diğer ırklarla karıştırılır .


Amerikan Saffordshire Teriyeri

Beyaz Amerikan Staffordshire Terrier Oynuyor

Amerikan Staffordshire Teriyeri, APBT'ye benzer ve aslında aynı üreme soylarından gelirler. Staffy, AKC'nin gerçek bir cins olarak kabul ettiği şeydir ve birçok yetiştirici, APBT'den tamamen farklı olduklarını iddia edecektir.

Bu yavrular da Molosser köpekleri olarak kabul edilir ve oldukça büyük olurlar. Erkekler 80 kilodan fazla büyüyebilir. Ayrıca güzel kısa beyaz saçlı paltoları da olabilir. Diğer teriyer tipi köpeklerde olduğu gibi, uzun süre yalnız bırakılmamalıdır.


Büyük ve Uzun Saçlı

Taşıyan birkaç köpek var daha uzun beyaz ceketler ve boy olarak daha büyüktür. Bu yavrular, bakıcıya sık sık seyahatler getireceklerinden emin olacaklar ve onları düzenli olarak bıraktığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Bu listedeki tüm köpek ırklarında olduğu gibi, bu köpeklerin de kendi kişilikleri ve mizaçları vardır.

Evinizin büyüklüğüne ve evinizin büyüklüğüne bağlı olarak, bu yavruların hem boyutu hem de tüyleriyle düzgün bir şekilde başa çıkacak donanıma sahip olabilirsiniz veya olmayabilir. Bununla birlikte, düzenli olarak tımar etmek, dökülmeye devam etmenize ve hayatı çok daha kolaylaştırmaya yardımcı olabilir. Bu yavrular, koyu renkli giysilerin en büyük düşmanı olsa da, yine de aileniz için çok uygun olabilirler.


Komondor

Komondor Uzun Saçlı Köpek

Komondor bir paspas gibi görünüyor! Bu cins ilginç görünebilir, ancak bu beyaz köpek ırkı bazı ağır sorumluluklarla birlikte gelir. Komondor, çiftlik hayvanlarını korumak için yetiştirildi ve ailelerini oldukça koruyorlar.

Aslen Macaristan'dan olan bu yavrular, kapsamlı sosyalleşme ve eğitim gerektiriyor. Diğer köpeklere karşı agresif olabilirler ancak genellikle diğer hayvanları kabul ederler. Birine sahip olmayı planlıyorsanız, tımar günlük bir görev haline gelecektir.


Saluki

Beyaz Saluki

Salukiler tazıdır ve bağımsız bir cinstir. Bu yavrular bir tazı ve bir golden retriever arasında bir karışım gibi görünüyorlar ama bunun sizi kandırmasına izin vermeyin. Son derece bağımsızdırlar ve efendilerinden gelen emirleri görmezden geldikleri bilinirler.

Tazılar ve kırbaçlar gibi, bu yavru, tembel bir şekerleme için köpek yatağında kıvrılmaktan başka hiçbir şeyi sevmiyor. Yüksek bir av sürüşüne sahipler, bu da iyi eğitilmedikleri sürece açık havada tasmalarını bırakmamalısınız.


Golden Retrieverlar

Karda İngiliz Kremalı Retriever

Bu yavrulara genellikle İngiliz Kremalı Retrieverler . Ayrı bir cins değil, Golden Retriever paltosunun en hafif tonu. Golden Retriever (ceket rengi ne olursa olsun), sakin mizaçları nedeniyle Amerika'daki en popüler köpeklerden biridir ve kolay giden tutum .

Herkesi severler ve uygun şekilde eğitilirlerse harika aile hayvanları olabilirler. Kolayca eğitilirler ve son derece hassas köpeklerdir, bu da onları ilk kez köpek sahipleri için mükemmel kılar. Daha önce bir köpeği nasıl eğiteceğini öğrenmemiş insanlar için daha uygun birkaç köpek vardır.


Küçük Beyaz Köpek Irkları

Sonra bir dizi bakacağız daha küçük beyaz köpek ırkları . Bu yavrular ayrıca kabarık katlar, daha uzun katlar veya daha kısa katlar halinde gelir. Aşağıda, egzersiz gereksinimlerinize ve bakım yeteneklerinize bağlı olarak eviniz için harika bir aile arkadaşı olabilecek 14 farklı küçük köpek türü bulunmaktadır.

Bu listedeki en popüler köpeklerden bazıları Pomeranian, Eskie, Malta ve beyaz Chihuahua'dır. Bu listedeki bazı büyük köpeklerimizden daha küçük oldukları için, biraz daha az tüy dökecekler, ancak yine de tüy bırakmayan silindirleri elinizin altında tutmanız gerekecek çünkü kabul edelim… beyaz saç beyaz saçtır.


Küçük ve Kabarık

Küçük bir puf topu mu arıyorsunuz? Bu yavrular küçük ve kabarıktır, yani tamamen büyüdüklerinde tipik olarak 40 kilodan daha azdır. Aşağıdaki yavrulardan bazıları da 'oyuncak' kategorisine girebilir, yani tamamen büyüdüklerinde 20 poundun altında olurlar. Bu yavruların daha uzun ve daha kabarık tüyleri vardır, yani tımarın en az haftada bir kez olması gerekir (günlük değilse).


Amerikan Eskimo Köpeği

Çimlerde Amerikan Eskimo Köpeği

Amerikan Eskimo köpeği ('Eskie' olarak da adlandırılır), Pomeranian'a benzer şekilde Spitz ailesinin bir üyesidir. Bu köpekler daha küçük taraftadır, genellikle 15 ila 30 pound (hem erkek hem de dişi) arasında değişir.

Bu yavrular aktif ve canlıdır, bu yüzden onları eğlendirebileceğinizden emin olmanız gerekir, yoksa kendilerini eğlendirmenin yollarını bulurlar. İnsanlarla birlikte olmayı seven, dışa dönük ve arkadaş canlısı köpeklerdir.


Pomeranya

Çayırda Beyaz Pomeranian

Pomeranyalılar Spitz ailesinin bir parçasıdır ve bu küçük tüy yumakları Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en popüler küçük ırklardan biridir. Bu küçük yavrular sevimli ve cesur ve ailelerine son derece sadık.

Bağımsızdırlar ve eğitimle tutarlılık gerektirirler. Malamute çok daha büyük olmasına rağmen, Alaskan Malamute ile aynı ailedeler. Bu yavrular havlamayı severler, bu yüzden kapı gürültüsüne hazırlıklı olun. Harika aile hayvanları yaparlar, ancak aynı zamanda bir daha yüksek fiyat etiketi .


Bichon frise

Sonbahar Yapraklarında Bichon Frise

Thie Bichon Frise, küçük beyaz tüylü bir köpektir. Bazen sarımsı bir görünüme de sahip olabilirler. Bu küçük yavrular son derece arkadaş canlısı ve hemen hemen herkesi seviyor. Zekidirler ve harika aile arkadaşları olurlar.

Havlarlar, bu yüzden bir dairede yaşıyorsanız ve komşularınız gürültüden hoşlanmıyorsa buna göre plan yapın. Bu tür çok fazla tüy dökmez ve alerjisi olan insanlar için harika bir seçimdir. Efendileri gittiğinde gerginleşiyorlar, bu yüzden bu ırkı benimserseniz ayrılık kaygısıyla başa çıkmaya hazır olun.


Japon Spitz

Çimlerde Japon Spitz

Japon Spitz, küçük ila orta beyaz ve kabarık tüylü bir köpektir. Onlar arkadaş köpeklerdir ve hemen hemen herkesle iyi geçinirler. Bu çift tüylü bir köpektir ve çok tüy döker, bu yüzden her gün tımarla ilgilenmek isteyeceksiniz.

Bu cins oldukça uyumludur. Yeterince egzersiz yaptıklarında bir apartman dairesinde idare edebilirler, ancak aynı zamanda koşacakları çok alanla da başarılı olurlar. Aileleriyle vakit geçirmek istiyorlar, bu yüzden eğer bir kucaklaşan arkadaş arıyorsanız, Japon Spitz mükemmel bir seçim olabilir.


Pekingese

Beyaz Pekingnese Köpeği

Pekingese yavruları, son derece bağımsız, kabarık tüylü küçük köpeklerdir. Beyaz dahil çeşitli renklerde gelirler. Bir zamanlar Çin kraliyet ailesinin favorisi olan bu yavrular zekidir ve harika bekçilerdir. Havlamayı severler, bu yüzden konuşma dürtüsünü azaltmak için eğitim gerekecektir.

Bu yavrular da son derece inatçıdır, bu nedenle eğitim sırasında hem sabırlı hem de sert olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Sosyalleşme de bir sorun olabilir, bu nedenle diğer evcil hayvanlarla erken yaşta tanışın.


Bolognese Köpek

Çimlerde Oynayan Bolognese Yavrusu

Bolognese, uzun veya kısa ama kabarık bir kürkü olan küçük bir tüy yumağıdır. Bu cins yaramaz ve oldukça zekidir. Oyun oynamayı severler ve eğlencelerini sağlamak için kesinlikle size bakarlar.

Aileleriyle birlikte olmayı başarırlar, bu yüzden onları daha uzun süre gözetimsiz bırakmayı planlıyorsanız, iyi olmayacaklardır. Bu yavruların ayrılık kaygısından muzdarip olma eğilimi vardır, bu yüzden onlara nasıl davranacaklarını göstermek için güçlü bir sürü liderine ihtiyaçları olacaktır.


Küçük ve Kısa Saçlı

Aramak küçük beyaz bir köpek tüysüz mü? Beyaz paltolu ancak uzun tüyleri olmayan bazı favori yavrularımıza bakalım. Bu köpekler, çoğu sadece ılımlı tüy dökücü olduğundan, tımar perspektifinden hayatınızı kolaylaştıracak. Yine de düzenli olarak hipoalerjenik şampuanlarla banyo yapılmasını öneriyoruz, çünkü bu türlerin çoğu daha hassas bir cilde sahip.

Bu yavrular, son derece aktiften daha az aktife kadar çeşitlilik gösterir, ancak her zaman köpeğiniz için doğru enerji çıkışlarına sahip olmanızı tavsiye ederiz. Yavru köpeğinizi sosyalleştirirken ve eğitirken beden ve kürk fark etmez. Kısa tüylü, beyaz kaplamalı en sevdiğimiz köpeklere bir göz atalım.


Chihuahua

Beyaz Kısa Kaban Chihuahua Puppy

Chihuahua, Amerika'nın en sevilen oyuncak cins köpeklerinden biridir. Ateşliler ve tavırları var. Bu türle erken yaşta eğitime ve sosyalleşmeye başlamanız gerekecek. Son derece sesli oldukları biliniyor ve diğer köpeklerle davranmaya gelince her zaman en iyisi değiller.

Chihuahua'ların tamamen beyaz kürklü olması yaygın değildir ve bu benzersiz yavrular için köpek yavrusu maliyetlerini artırır. Harika aile köpekleri yapabilirler ve kucağınızı dinlenmek için en sevdikleri yer haline getirebilirler. Popülerlikleri nedeniyle onlar da yaygın olarak diğer ırklarla geçti .


Boğa Teriyeri

Bull Terrier Beyaz Tarlada Döşeme

Bull Terrierler, bu listedeki en eşsiz görünümlü köpeklerden biridir. Başlangıçta bir dövüş köpeği olarak kurulan bu yavrular, yakın zamanda sağlam aile arkadaşları olarak yetiştirildi. Bu köpek aktif, bu yüzden yavrularınız için bir avluya veya uygun bir enerji çıkışına ihtiyacınız olacak.

Bağımsız biri ve eğitimi sürekli olarak pekiştirebilecek birine ihtiyacı olacak. Diğer köpeklerle her zaman dostça davranmazlar, erken sosyalleşmeyi bir öncelik haline getirir. Çoğu terrier ırkında olduğu gibi, uzun süre yalnız bırakılmamalıdır.


Fransız Bulldog

Beyaz Fransız Bulldog Yavrusu Düzenleniyor

Fransız Buldozerleri küçük ve yarasa kulaklı görünümlü yavrulardır. Çok fazla enerjileri var ve son derece zekiler. Bu yavrular tipik olarak 20 pound'un altında olacak ve genellikle diğer köpek ırklarıyla karıştırıldı , Boston Terrier gibi.

Son derece zekidirler ve olumlu pekiştirme eğitimine iyi tepki verirler. Bu cins kesinlikle ailelerini seviyor ve zamanlarını en sevdikleri insanlarla kucaklaşarak geçirmek istiyor. Ailelerinin de toprakları olabilirler ve uygun sosyalleşmeyi erken yaşta bir öncelik haline getirebilirler.


Küçük ve Uzun Saçlı

Küçük beyaz bir yavru isteyin ve uzun ama parlak ceket ? Aşağıdaki beş beyaz köpek ırkı tam olarak aradığınız şey olabilir. Bu yavruların günlük ve haftalık tımar için daha fazla ilgiye ihtiyacı olacak, ancak her birinin uzun ve güzel beyaz saçları var.

Diş fırçalama gereksinimleri, beyaz tüylü daha büyük köpeklerle aynı sıklığa sahip olacaktır, ancak genel olarak daha az tüyle uğraşacaksınız çünkü bununla yüzleşelim - ilgilenmeniz gereken daha az köpeğiniz var. Aşağıdaki uzun tüylü köpekler harika aile arkadaşları olabilir. Her cinsin farklı bir kişiliği ve eğitim gereksinimleri vardır, bu yüzden her bir köpek türüne bakalım.


Havanca

Parkta oynayan beyaz havan köpeği

Havanese'nin uzun ipeksi beyaz saçları vardır ve sık sık bakılmazsa bazen sarımsı bir renge doğru eğilebilir. Bu köpeğin insanların etrafında olması gerekir, bu nedenle uzun süre evden uzakta geçirirseniz ideal bir cins değildir.

Bu cins aktiftir ve çeviklik ve flyball gibi aktiviteler için antrenman yapmayı sever. Havanlılar, uzun süre yalnız bırakılırsa da endişeli hale gelebilir. Bu kişilik aynı zamanda onu özellikle çocuklarla harika bir aile köpeği yapan şeydir.


Cavachon

Beyaz Cavachon Yavrusu

Cavachon, Cavalier King Charles Spaniel ve Bichon Frise arasında geçen melez bir köpektir. Bu köpeklerin tamamen beyaz bir tüyleri olabilir ve tüyleri normal bir Bichon Frise'den daha uzundur.

Daha küçük bir eviniz, bahçeniz ve hatta bir daireniz varsa, bu köpeklerin daha düşük enerji gereksinimleri vardır. Oldukça eğitilebilirler ve her zaman ailelerine yakın olmayı tercih ediyorlar. Ayrılık kaygısından da muzdarip olabilirler.


Malta dili

Kişi Tarafından Tutulan Beyaz Malta Yavrusu

Malta, uzun ipeksi beyaz tüyleri olan bir oyuncak türüdür. Bu köpekler tatlı ve zekidir ve ilgiyi sever. Her zaman aileleriyle birlikte olmayı tercih ederler ve aileleri ile birlikte olmazlarsa ayrılık kaygısından da muzdarip olabilirler.

Havlamayı severler, bu yüzden onları uygun olanı eğitmek çok önemlidir. Çok uzun süre yalnız kalırlarsa yıkıcı olabilirler, bu yüzden sizi bütün gün uzak tutacak bir işiniz varsa bunu hesaba katın.


West Highland Teriyeri

West Highland Terrier Köpek Beyaz Ceketli

West Highland Terrier, son yıllarda bir aile arkadaşı olarak yetiştirilen küçük, uzun tüylü beyaz bir köpektir. Bu köpekler, yabancılar ve çocuklar dahil herkesle iyi geçinir. Tüy dökmek bir sorundur, bu nedenle düzenli bakım yapmanın rutininizin bir parçası olduğundan emin olmanız gerekir.

Bu cins aynı zamanda birden fazla köpek evinde çok iyi sonuç verir ve bir sürü ortamında olmayı tercih eder. Bu köpek ırkı son derece zeki ve oldukça eğitilebilir. İlk kez köpek sahipleri için mükemmel bir ırktır. Sıkı bir ele ihtiyaç duymazlar ve çok iddialı bir şekilde eğitilirlerse gerçekten kapatabilirler.


Lhasa Apso

Yürüyüş Yolu üzerinde Lhasa Apso

Lhasa Apso, Tibet kökenli zeki bir köpektir. Son derece koruyucu olan arkadaş köpeklerdir. Bu cinsi çok evcil hayvanların bulunduğu bir aileye kabul etmeye karar verirseniz, erken sosyalleştiğinizden emin olun.

Düzgün sosyalleşmeyle bile, yabancıların ve diğer bilinmeyen hayvanların etrafında hala tetikte olacaklar. O bağımsızdır ve ilk kez köpek sahibiyseniz eğitim zor olabilir. Uzun paltoları göz alıcıdır, ancak düzenli olarak tımar etmeyi sürdürmeniz gerekir.


Son düşünceler

Şimdi 31 farklı gördünüz kabarık beyaz köpekler , umarım hangi türün aileniz için mükemmel bir seçim olacağını bulma konusunda biraz daha yakınsınızdır! Bulmayı unutmayın mükemmel beyaz köpek adı karlı tüylü yavrularınız için! Her cins, bilindiği belirli özellikler ve özellikler taşır. Kesin olan bir şey var ki, çoğu beyaz köpek cinsi sahibi kürkü pek umursamıyor çünkü her birinin ortak bir yanı var; Tüy bırakmayan bir silindire ihtiyaç var.

Bu liste her şeyi kapsamazken, bir sonraki yavrunuzu bulmak için sizi doğru yola koymalıdır. Unutmayın, daha kabarık bir yavru seçerseniz, Bakım daha çok sorun haline gelecektir ve muhtemelen bazılarına bağlı kalarak biraz para biriktirmek isteyeceksiniz. DIY tımar ipuçları . Kaçırdığımızı düşündüğünüz bir cins varsa, lütfen yorumlar bölümüne bir satır bırakın!

boston terrier vs fransız bulldog

Yorumlar