Golden Retriever'lar İçin En İyi Fırçalar: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Golden Retriever'lar İçin En İyi Fırçalar: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Golden Retriever oldukça tutuyor yani ihtiyacın olacak en iyi fırçaya yatırım yapmak görünüşte hiç bitmeyen saçlarıyla başa çıkmak için ve işte tam da bu rehberin geldiği yer. Golden Retriever, 3rd Amerika'daki en popüler köpek ve o o en üst noktaya ulaştı sadece özel bir köpek olduğu için, bu yüzden en iyi bakım aletlerini almasını ona borçluyuz.

Tımar etmek sadece cildinin ve tüylerinin sağlığı için önemli değil, aynı zamanda bağı güçlendirmek kendisi ve efendisi arasında. Her gün onu fırçalama düşüncesi çok fazla görünse de, paltosunun sağlığı için gereklidir, bu yüzden onu rejimine dahil etmelisiniz.Öyleyse, burada olsanız, hayatınızda bir Altın'ı karşılayacağınız ve kötü şöhretli 'rüzgarlık' sezonunu ilk kez deneyimleyeceğiniz için ya da zaten sahip olduğunuz fırça çizik değil, yaptığınız her şey bilmeniz gerekenler bu kılavuzda bulunabilir. Sadece favori fırçalarımızı tavsiye etmeyeceğiz tüm Golden Retriever'lar için mükemmel , ancak aynı zamanda yüksek kaliteli bir fırçada neleri aramanız gerektiği konusunda size rehberlik edeceğiz, ayrıca paltosu ve ideal bakım rejimi hakkında size her şeyi anlatacağız.

Golden Retrieverler İçin Favori Fırçalarımız:

En İyi Genel Seçim: FURminator Undercoat Deshedder
Bütçe Seçimi: Hertzko Slicker Fırça

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve gerçek hayattan müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Fırça Çeşitleri

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok köpek fırçası türü vardır ve Golden Retriever'inizin yararlanacağı iki fırça, daha ince fırça ve astar tırmıktır.

İnce Fırça: Bu, birbirine yakın yerleştirilmiş kısa ince tellerden oluşan düz bir fırçadır ve kıvırcık saçlı veya orta ila uzun saçlı köpekler için en iyi fırçalardır. Bu fırçalar, Golden Retriever ve uzun tüylü paltosu için önemli olan matlaşmayı çözer ve önler.Astar Tırmığı: Dökülme aleti olarak da bilinen bu fırça, dış kaplamaya nüfuz etmek ve yoğun astarlarından ölü kılları, tüyleri ve kiri çıkarmak için kullanılır. Bu fırçalar, bir veya iki sıra sıkı aralıklı pimlerden oluşur ve genellikle bir tıraş bıçağı veya tırmık şeklindedir.

Pim Fırçası: İğneli fırçalar, yalnızca pimleri olan fırçalardır. Genellikle astar tırmıklarından daha esnek olan pimli fırçalar, hem astar tırmıklarından hem de daha ince fırçalardan biraz daha fazla performans sunar. İğne fırçaları kısa tüylü köpekler için harika olsa da, Golden Retriever'in Astarını temizlemek için mücadele edeceklerdir.

Kıl Fırça: Kıl fırçalar listemizde yok çünkü bir gösteri yarışmasına hazırlanmadıkça veya başka bir nedenle yavru tüyünüzün parlak olmasına ihtiyacınız yoksa Golden Retriever'lar için gerçekten önerilmiyorlar. Listemizde bulacağınız fırçalar hem tüy sağlığı için kullanılır, hem de bir Golden'ın evinize getireceği kesin olan ağır dökülmeleri gidermek için kullanılır.Lastik Fırça: Lastik fırçalar da tımar amacıyla gerçekten tavsiye edilmez. Daha kısa tüylü köpekler için etkili olsalar da, Golden Retriever, özellikle tüylerini uçurduktan sonra, yavru köpeğinizdeki tüm tüyleri alabilmeniz için biraz daha sertlik gerektirir.

Golden Retriever'lar için En İyi Fırçalar

Golden Retrieverlar İçin En İyi Fırçalar

Golden Retriever'ların daha uzun ve hatta bazen tüylü tüyleri olduğundan, onları fırçalamak zahmetli olabilir! Ancak, daha ince fırçalara sadık kalırsanız, ayrıştırıcılar veya daha uzun pimleri olan iğneli fırçalar, Golden Retriever'in ceketini korumak için çok daha kolay zamanınız olacak sağlıklı ve istenmeyen tüyleri evinizden uzak tutmak. Bunu yapmak için bankayı kırmanıza da gerek yok.

Aşağıda, en iyi seçimlerimize dalacağız ve size neden her birinin yavrularınız için uygun bir çözüm olabileceğini düşündüğümüze dair bir genel bakış sunacağız. Listemizde gözden kaçırdığımız bir şey olduğunu düşünüyorsanız, yorumlarda bize bir satır bırakın ve mutlaka kontrol edeceğiz. Başlayalım!


Hertzko Kendi Kendini Temizleyen Slicker Fırça

Hertzko Kendi Kendini Temizleyen Slicker Fırça -…
 • ★ EVCİL HAYVANLARINIZDAN TÜM NASTY MATLARI ÇIKARMAK İÇİN MÜKEMMEL FIRÇA…
 • ★ KENDİNİZİ ZARARLAMADAN PASPASLARDAN KURTUN - Kıllar GÜZEL…
 • ★ TEMİZLİĞİ KOLAY - Evcil hayvanınızı fırçalamayı bitirdiğinizde…
 • ★ PETİNİZ YALNIZCA İYİ 'GÖRÜNMEYECEK' FAKAT BÜYÜK 'HİSSEDECEK'…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu popüler fırça hem nazik ve etkili Golden’ın paltosunun üzerine, tüm kiri, gevşek ve ölü kılları temizlemek ve aynı zamanda işlem sırasında saçları çözmek için astara ulaşacak kadar derine nüfuz edin. Teller, ceketinde zahmetsizce kaymak için süper incedir ve bükülmüş şekilleri, cildini çizmemelerini sağlar.

Fırçada ayrıca, Golden’ın saçını hızlıca kaydırmayı kolaylaştıran telleri fırçanın içine çeken kullanışlı bir düğme vardır ve ayrıca sizin için de rahatlık sağlayan kolay tutuş için ergonomik bir kauçuk sapa sahiptir. Hem bütçe dostu hem de işi bitiren bir şey arıyorsanız, bu mükemmel bir seçimdir.

Severiz ince tel iğneli bu ince fırçanın aynı zamanda cildi için bir masaj işlevi gördüğünü ve bu da kan dolaşımını ve daha sağlıklı bir tüyü desteklediğini söylüyor.


FURminator Undercoat Deshedder

Furminator Astar Soyma Aleti ...
 • Uzun tüylü büyük köpekler için: özellikle ...
 • Gevşek tüyleri giderir: son kattan geçerek gevşeyen tüyleri alır ...
 • FURejektör düğmesi: saçı serbest bırakmak için düğmeye basmanız yeterli…
 • Ergonomik tutma yeri: Rahat ve kolay bakım için.
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu astar tırmığı, uzun saçlı daha büyük ırklar için özel olarak tasarlanmıştır ve ulaşır. pardesü ile hapsolmuş kir ve tüyleri, son katına zarar vermeden veya derisini kesmeden güvenle çıkarmak için. Ayrıca saçı uzaklaştıracak bir FURejector düğmesi vardır ve rahatınız için tutması kolay kauçuk bir tutacak ile tasarlanmıştır.

Bu araçtan tamamen memnun değilseniz, üretici de para iade garantisi sunar, bu da genellikle bu ürünün üstün kalitede olduğu anlamına gelir. FURminator, hemen hemen her tür için en sevdiğimiz soyma araçlarından biridir. Marka, en agresif tüy dökücü paltolar için bile kaliteli bir tımar aracı olduğu için bu alanda ün kazandı.

Severiz bu fırçanın her iki ucunda cildinin üzerinde kolayca kayan ve bıçakların kazılmasını önleyen cilt koruyucuları bulunduğunu ve ayrıca dökülmeyi% 90'a kadar azalttığını iddia ediyor.
GoPets Dematting Comb

GoPets 2 Taraflı Dematting Tarağı…
 • ORİJİNAL PROFESYONEL KALİTE DEMATTING ARACI. Rahat ve ...
 • TÜM FARKLI PASPASLARI VE PULLARI TEMİZLEYİN. Çift taraflı evcil hayvan tarağı ...
 • SADECE BİR TARAK İLE ÇOKLU KULLANIM. Evcil hayvan bakım aracı sadece ...
 • DAHA KONFORLU VE KEYİFLİ BİR DENEYİM. Kedi ve köpek fırçası…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu ikisi bir arada tasarım, aynı zamanda, bu tarağı yukarıdaki fırça gibi bir ayırıcı olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir, ancak asıl amacı kürkünün matlaştırılmasını sağlamaktır. Golden Retriever, uzun ve tüylü saç Bu tarak, matlaşmaya ve dolaşmaya meyillidir ve bu tarak, paspasları çekmek yerine onları keser, bu da tımar deneyimi onun için çok daha hoş.

Ancak endişelenmeyin, dişler keskin olmasına rağmen bıçak uçları yuvarlatılmıştır, böylece kesilme riski olmadan derisinin üzerinde kayarlar. Sap, rahatınız ve rahatlığınız için kaymaz bir jelden yapılmıştır ve üretici, herhangi bir nedenle ondan memnun kalmazsanız tam bir geri ödeme sunar, böylece bu fırçanın en yüksek kalitede olduğundan emin olabilirsiniz.

Severiz Bu tarağın her boyut ve yoğunluktaki matları ve karışıklıkları temizlediğini, bu da sizi farkında olmadan koltuk altlarında veya boynunda gizlice oluşabilecek gerçekten inatçı olanları kesip çıkarmak zorunda kalmadan kurtarır.
Kendi Kendini Temizleyen Slicker Pro

Tüy Dökme ve Bakım için Köpek veya Kedi Fırçası…
 • Fırça başlığı boyutu: 3 3/4 inç (95 mm) genişlik - KÜÇÜK - ORTA…
 • KÖPEKLERİNİZ ve KEDİLERİNİZ bu evcil hayvan bakım aracına bayılacak. Yapıldı…
 • İnce fırçalar nedeniyle TEMİZLİĞİ YALNIZCA 5 SANİYE ALIR…
 • KÖPEKLER ve KEDİLER için MÜKEMMEL evcil hayvan bakım sonuçları sağlar. Nazik ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kendi kendini temizleyen slicker pro, özellikle aşağıdakiler için tasarlanmış harika bir fırçadır: paspasları, karışıklıkları ve kiri çıkarın . Bu, arka bahçenizde dışarıda olmayı seven, elementlerle oynamayı seven bir köpeğiniz varsa, onu oldukça etkili bir araçtır. Fırça özellikle evcil hayvanlar düşünülerek yapılmıştır, bu nedenle Golden Retriever'inizin rahatsızlık vermesine neden olabilecek istenmeyen çekiş ve çekmeleri önleyecek kadar yumuşak olduğundan emin olabilirsiniz.

Pimler biraz esnektir ve biraz rahatlama sağlar tımar zamanı sırasında . Aynı zamanda kendi kendini temizleme özelliği ile kurulur ve tımar zamanı bittiğinde istenmeyen köpek tüylerinin boşaltılmasını kolaylaştırır. Ekonomiktir ve hem kedilerde hem de köpeklerde kullanılabilir. Ayrıca ömür boyu para iade garantisi ile birlikte gelir.

Severiz Slicker Pro'nun kendi kendini temizlediğini ve fırçalama süresi sona erdiğinde kolayca çıkarıldığını. Bakım süresini kısaltacak kadar geniştir ve diğer modellerden daha verimli olmasını sağlar. Fiyat noktasını da seviyoruz.


Chirpy Evcil Hayvan Dökülme Fırçası

Chirpy Pets Köpek ve Kedi Dökülme Fırçası, ...
 • Amazon'da 3600'den fazla olumlu yorum - Zirvede olmaktan gurur duyuyoruz ...
 • DÖKÜLEN SAÇLARI KALDIRIN - Tüy dökülen tüylerin% 90'ını ...
 • ÜSTÜN KALİTE - Dökülme fırçası 4 inçten yapılmıştır ...
 • ÖNEMLİ: En iyi uygulamalar için aşağıdaki ürün açıklamasını okuyun…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Chirpy Pets bırakma aracı, bütçesi olan insanlar için harika. Listedeki diğer tımar araçlarından biraz daha küçük olsa da, kalan tüyleri almak için etkili bir iş çıkarır. senin altının ceketinden dökül . Bu tarak, bir fırçadan çok bir dökülme aleti / tarağıdır, bu nedenle Golden Retriever'ınız yılın belirli zamanlarında tüylerini üflediği zaman çok etkili olabilir.

Fırçanın daha küçük olması, onu çok evcil hayvanlar için ideal kılar. Köpeklerde ve kedilerde kullanabilirsiniz ve yıl boyunca güvenle kullanılabilir. Bir tarak olduğu için, kendi kendini temizleyen birini seçmediğiniz sürece, temizlemek gerçek bir dökülme aracından daha kolaydır. Tarağın çelik uçları keskin olmadığından köpeğinizin cildine karşı güvenli ve etkilidir.

Severiz Chirpy Pets fırçasındaki fiyat noktası. Geleneksel bir fırça olmasa da, Golden Retriever'inizin yılda iki kez fazla tüy döktüğü zamanlar için harika bir araçtır. Herhangi bir evcil hayvan üzerinde kullanılabildiğinden, fiyatına büyük bir değer katar.


Golden Retriever Ceket

Golden Retriever Ceket

Golden Retriever başlangıçta soğuk İskoç Yaylalarında bir gundog olarak yetiştirildi ve bu onun parlak çift kat bu onu sıcak tutar ve efendisiyle daha uzun süre kalmasına izin verir. Paltosunun iki katı vardır, bir astar ve bir üst kürk. Astar vücut ısısını yalıtarak kış aylarında sıcak, yaz aylarında serin havayı teninde tutarak serin tutar. Dış ceketi, onu rüzgar ve güneş ışınları gibi unsurlardan koruyan koruyucu ceket olarak da bilinir.

Paltosu dokunulamayacak kadar yumuşak ve orta uzunlukta . İnce ve yumuşak olması, paltosunun tüylü görünmesi anlamına gelir ve bu, paltosunu çok çekici hale getirirken, bu ince tüyler birbirine dolanır, keçeleşir ve ekstra dikkat gerektirir. Paltosunun rengi o kadar büyüleyici ki, adını ondan alıyor ve neredeyse beyaz altından koyu kırmızı kumral tonlarına kadar pek çok altın tonunda geliyor.

Dökülme Mevsimi

Golden Retriever Dökülme Sezonu

Golden Retriever bir ılımlı dağıtıcı yıl boyunca mobilyalarınızda tüm yıl boyunca ışıltılı altın bir parlaklık bekleyebilirsiniz. Ancak, dökülme mevsiminde saçlarının ne kadarını döktüğünü gerçekten görüyorsunuz. İlkbaharda aylar ısınmaya başladığında, yaza hazır olan kalın kışlık paltosunu kaybedecek ve daha sonra kalın kışlık paltosuna yer açmak için sonbaharda hafif yazlık montunu dökecektir. Bu geçiş dönemi olarak bilinir ceketini üflemek ve onun dökeceği miktarla yepyeni bir köpek ceketi yapabileceğinizi söylemek abartı olmaz.

Düzenli fırçalama ve bakım, tuttuğu miktarı azaltmak ve fırçada toplananlar oturma odasının köşelerinde toplanmak yerine doğrudan çöp kutusuna gider ve bazı şampuanlar dökülmeyi azaltmak için de tasarlanmıştır. Hava durumu da onun dökülmesini etkileyecektir, bu nedenle şiddetli mevsim değişikliklerinin olduğu bir yerde yaşıyorsanız, havanın tüm yıl boyunca nispeten sıcak olduğu bir yere göre dökülme olasılığı daha yüksek olacaktır. Ancak nihayetinde, Golden Retriever her zaman orta ila yüksek saç dökücü olacaktır ve doğru fırçalarla iyi bir bakım programı bunu mümkün olduğunca yönetmenize yardımcı olacaktır.

Bakım Programları

Golden Retriever Bakım Programı

Günlük: Golden Retriever'in uzun saçlı çift ceketi olduğu için ideal olarak her gün fırçalanması gerekir. Bunun kapsamlı bir tımar seansı olması gerekmese de, ceketini pürüzsüz, dolaşmayan ve en iyi şekilde görünmesini sağlamak için ona bir kez daha vermelisiniz. Günlük fırçalama için bir iğne fırçası veya ince bir fırça kullanın.

Haftalık: Golden Retriever'in haftada en az iki kez kapsamlı bir fırçalama seansına ihtiyacı olacaktır, ancak tüy dökülme mevsimi boyunca bunu her gün olmasa da en azından iki günde bir yapmanız iyi olur. Kabuğunun tamamen matlaşmasını ve dolanmasını sağlamak ve sıkışan tüy ve kirin giderilmesini sağlamak için burada bir astar tırmığı kullanılması gerekecektir. Bu aleti tepeden tırnağa kullandığınızdan emin olun ve onu dolaştırmayı bitirdikten sonra, paltosunun içinden bir ince fırça veya iğne fırçası koşması, onu bakıcılardan yeni çıkmış gibi görünmesini sağlayacaktır.

Aylık: Keşfederken ne kadar kirlendiğine bağlı olarak her 4 ila 6 haftada bir Golden'ınızı yıkayın. Şunlardan biri gibi doğal bir şampuan seçin yüksek puan alan şampuanlar Altın için mükemmel olan ve sağlıklı bir cilt ve tüyü destekleyecek ve doğal cilt yağlarını destekleyecek.

Son düşünceler

Artık Golden Retriever'inizin bakım rejimi hakkında ihtiyacınız olan bilgilere sahip olduğunuza göre, bıraktığı miktarı nasıl yöneteceğiniz ve elinizden geldiğince kontrol edeceğiniz konusunda daha iyi bir fikre sahip olmalısınız.

En iyi fırça önerilerimizle, paltosu yönetilebilir olacak ve harika görünecek ve hissedecek ve herkesin bakım detaylarınızı soracağını garanti ediyoruz! Ağır tüy döktüğü Golden Retriever, onu düzgün bir şekilde tımar etmek için kesinlikle daha ince bir fırçaya ve bir astar tırmığına ihtiyaç duyacaktır ve yukarıdaki önerilerimize sadık kalırsanız, yanınızda mükemmel bir şekilde bakımlı bir Golden olacaktır.

Yorumlar