Delaware İçindeki En İyi Köpek Parkları (Bethany Beach, Carousel Farm ve Daha Fazlası)

Delaware İçindeki En İyi Köpek Parkları (Bethany Beach, Carousel Farm ve Daha Fazlası)

First State of Delaware genellikle bir tatil yeri olarak göz ardı edilir, ancak burada sizin ve aileniz için köpeğiniz dahil yapılacak çok şey var! Aksine Colorado ve Arizona , sadece bir günde tüm eyaleti gezebilir ve bu küçük, orta Atlantik ABD eyaletini ideal bir hafta sonu kaçamağı seçeneği haline getirebilirsiniz.

Delaware, Delaware Körfezi, Delaware Nehri ve güçlü Atlantik Okyanusu ile çevrili küçük bir yarımada üzerinde yer almaktadır. Burada, kum tepeleri, plajlar ve keşfedilecek birçok parkın yanı sıra çok çeşitli yemek mekanları ve şık butik tarzı mağazalar ile gelişen bir nehir kenarı bulacaksınız.Peki Delaware'de dört ayaklı arkadaşınız için neler var? Görkemli Golden Retriever, 2016 yılında Delaware'nin resmi eyalet köpeği seçildi, ancak daha yakın zamanlarda yerel köpek barınakları da bol miktarda tanıtım aldı. Bu nedenle, ziyaret ettiğinizde köpeğinizin yanınızda kalabileceği çok sayıda evcil hayvan dostu pansiyon ve otel bulunduğunu öğrenince şaşırmamalısınız.

Yavru köpeğinizi egzersiz yapabileceğiniz yerlere gelince, Birinci Eyalet çevresindeki en popüler on köpek yürüyüş noktasının izini sürerek ve inceleyerek ayak işlerinin bir kısmını sizin için yaptık. Ancak incelemelere girmeden önce, evcil hayvanınızı arabanıza koyup yola çıkmadan önce bilmeniz gereken bazı önemli bilgiler var!

Lisanslar

İçinde Delaware, köpek ruhsatlandırma devlet tarafından yönetilmektedir. Şununla bir lisans satın alabilirsiniz: posta yoluyla başvurmak şahsen veya internet üzerinden . Ruhsat almak için, köpeğinizin mevcut kuduz aşı sertifikasının bir kopyasını ve mümkünse evcil hayvanınızın kısırlaştırıldığını veya kısırlaştırıldığını kanıtlamanız gerekir.

Delaware eyaletini ziyaret eden ve burada ikamet eden tüm köpekler için lisans gereksinimlerinin bir özetini burada bulabilirsiniz.

  • Altı aylıktan büyük tüm köpeklerin bir ehliyeti olmalıdır.
  • Ruhsat almak için köpeğiniz için güncel bir kuduz aşısı sertifikası sağlamalısınız.
  • Son kullanma tarihinden itibaren 30 gün içinde veya altı aylıktan büyük bir köpeğin sahipliğini aldıktan sonraki 30 gün içinde ehliyetinizin tamamını ödemelisiniz.
  • Rehber, kurşun, gören köpekler veya eski ABD askerliği hizmeti almış olanlar için lisans ücreti ödenmez.

Tasma Kanunları

Delaware'de, köpeklerin bir sahibi veya bakıcısı olmadığı ve makul bir kontrol altında olmadıkları sürece tasmasız koşmalarına izin verilmez. Ancak çiftlik köpekleri bu kuralın bir istisnasıdır.Gün batımından gün doğumuna kadar, köpeğiniz kaçamayacağı bir muhafazaya kapatılmalıdır. Alternatif olarak, mülkünüzden ayrılmaması için köpeğinizi bir tasma, zincir veya başka bir cihazla güvenceye almalısınız.

Köpek parkları gibi izin verilen alanlarda köpeklerin tasmasız koşmasına izin verilir.

Genel Köpek Parkı Kuralları

Delaware'de, yavrularınızın yerlilerle birlikte tasmasız eğlencenin tadını çıkarabileceği çok sayıda köpek parkı var. Her köpek parkının, ziyaret ettiğinizde uymanız gereken bir dizi kuralı vardır. Aşağıda ne beklemeniz gerektiğinin bir özeti verilmiştir:  • Köpekler ruhsatlı olmalı ve güncel kuduz aşı sertifikasına sahip olmalıdır.
  • Altı aydan küçük hayvanlar köpek parkını kullanamaz.
  • Sıcakta olan dişi köpekler köpek parkını kullanamaz.
  • Köpek parkına saldırgan köpeklerin girmesine izin verilmez.
  • Köpek parkına yiyecek veya cam kaplar getiremezsiniz.
  • Köpeğinizden sonra toparlanmalı ve verilen çöp kutularına dışkıyı atmalısınız.

Köpeklerin ve çocukların güvenliği için birçok köpek parkı, küçük çocukların tasmasız bölgeye girmesine izin vermez. Ayrıca, birçok köpek parkı su sağlamaz, bu nedenle her zaman evcil hayvanınız için bir malzeme alın.

Çoğu köpek ziyaret edebilir eyalet parkları Delaware'de tasmalı, ancak uymanız gereken bazı kurallar var. Okuyabilirsin eyalet parkı yönergelerinin tamamı bu bağlantıda .

10 Favorimiz

Delaware güzel bir sahil şeridine sahiptir ve köpek arkadaşınızla eğlenmemek utanç verici olur. Bu yüzden, Delaware'deki en popüler on köpek parkı listemize, köpeklerin kabul edildiği iki plaj ekledik.


Bethany Plajı

Bethany Beach ( buraya ) aynı zamanda adaşı olan kasabada, Dover'ın 89 km güneyinde. Bu çarpıcı sahil noktası, rahat bir havaya ve asla aşırı kalabalık görünmeyen güzel bir sahil şeridine sahiptir.Bethany Beach, Atlantik Okyanusu'nun kenarında bir yürüyüş için mükemmel bir yer sağlayan, kumun üzerinden geçen uzun bir tahta kaldırıma sahiptir. 15 Mayıs'tan itibaren tahta kaldırıma veya plaja köpeklerin girmesine izin verilmediğini unutmayın.inci 30 Eylül'e kadarinci. Ancak, onu tasmalı tutmanız şartıyla, yavrularınız bu tarihler dışında sahilde hoş karşılanır.

Sahili ziyaret etmek için köpeğinizin ruhsatlı olması ve etiket takması gerekir. Ayrıca, yavru köpeğinizin tahta kaldırımda ve sahilde yaptığı her türlü birikintiyi atmanız gerekir. Plaj yaklaşık bir mil uzunluğunda ve 150 fit genişliğinde olduğu için burada dolaşmak için pek çok alan var. Garfield Parkway sahilinde bir konfor istasyonu var.


Delaware Seashore Eyalet Parkı

Delaware Seashore Eyalet Parkı ( buraya ) bir aile günü geçirmek için harika bir yerdir ve köpeğiniz de gelebilir!

Eyalet parkı, altı mil uzunluğundaki kesintisiz, bozulmamış kumsal ve kum tepelerine sahiptir. Batı körfezi bölgesi jet-ski, kürek sörfü, rüzgar sörfü ve su kayağı gibi su sporları için mükemmeldir. İmtiyazlı iki yüzme alanı ve modern tesisler de var. Yaz tatili boyunca burada düzenlenen etkinlikler var ve daha uzun kalmak istiyorsanız burada kamp alanları ve kulübeler var.Kıyıdan uzakta, gölgeli ormanlık alanda yollarını açan birçok parkurda bisiklet sürmenin, ata binmenin ve yürüyüş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Eğer hevesli bir kuşçuysanız, Rehoboth Bay Marshes Doğa Koruma Alanı .

Park plajlarına köpekler kabul edilir, ancak yılın hangi zamanında ziyaret ettiğinize bağlı olarak farklı kurallar vardır. 1 Mayıs'tan itibaren yaz sezonu boyuncast 30 Eylül'e kadarinciCankurtaran bulunan tek plaj olduğu için köpeklerin görülmesi kolay olan güneşlenme ve yüzme plajlarına girmesine izin verilmiyor. Bununla birlikte, cankurtaran istasyonu olmayan plajlarda köpeklere izin verilir.

1 Ekim'den itibarenst 30 Nisan'a kadarinciParktaki tüm plajlarda köpeklere izin verilir, ancak köpeğinizin tasmalı olması gerekir ve yavru köpeğinizden sonra temizlik yapmanız gerekir. Hiçbiri sağlanmadığından, yanınızda kaka torbası getirmeniz gerekeceğini unutmayın.
Atlıkarınca Çiftliği Tasmasız Alan, Wilmington

Carousel Farm Bark Park ( buraya ) in Wilmington, yavrularınızı büyük bir açık alanda koşmaya götürmek için harika bir yerdir. Sıcak bir günde, köpeğiniz havuza dalarak serinleyebilir. Yavru köpeğinizi buraya getirirseniz, çit veya kapı olmadığı için onu iyi ses kontrolü altında tutmalısınız.

Gölet oldukça sığdır ve ayakta durup evcil hayvanınızın oynayıp yüzmesini izleyebileceğiniz suya doğru bir rampa vardır. Geniş tarla bakımlıdır ve düzenli olarak biçilir ve tarlayı çevreleyen, doğal bir bariyer oluşturan küçük bir ormanlık alan vardır. Göl çevresinde oturup köpeğinizin suda oynamasını izleyebileceğiniz piknik masaları ve banklar bulunmaktadır.

Parkta su ve kaka torbaları sağlanmamaktadır, bu nedenle yanınızda bir miktar su getirmeyi unutmayın.


Iron Hill Köpek Parkı, Newark

Iron Hill Köpek Parkı ( buraya ) Iron Hill Community Park içinde Newark'ta.Park tamamen çitle çevrilidir ve büyük ve küçük köpekler için ayrı alanlara sahiptir. Küçük bir köpeğiniz varsa, bölgeler arasındaki çitin köpeğinizin sıkışmasına izin verebileceğini unutmayın. Park, çim yerine malç yüzeyi ile bakımlıdır. Ve evcil hayvanınız oynamayı bitirdiğinde, ana parktaki parkurlarda tasmalı yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Burada ağaçların altında bolca gölge, çok sayıda bank ve bir çardak var. Yaz aylarında su sağlanır, ancak borulara zarar gelmesini önlemek için besleme kış boyunca kesilir. Bu sorun değil, çünkü parka gelen ziyaretçiler yanlarında köpekleri için su getiriyor ve birinin bağışladığı devasa su kabını dolduruyor.

Kaka torbaları verilse de, bazen malzeme tükendiği için yanınıza birkaç tane götürmeniz önerilir.


Lums Pond Köpek Parkı, Ayı

Lums Pond Dog Park, Bear kasabasında ( buraya ). Park, gün doğumundan gün batımına kadar her gün açıktır. Ana parkın tadını çıkarmak isterseniz giriş ücreti vardır, ancak köpek parkını kullanmak ücretsizdir.

Lums Pond, Delaware Eyaletindeki en büyük tatlı su göletidir ve yaklaşık 200 dönümlük bir alanı kaplar. Gölü çevreleyen park yaklaşık 2.000 dönümlük bir alanı kaplar ve burada ziyaretçiler ve köpekleri için yapılacak çok şey var. Burada kamp yapabilirsiniz, beyzbol sahaları, futbol sahaları ve çok sayıda piknik yeri vardır. Parktaki birçok parkur boyunca yürüyüş yapabilir, dağ bisikleti veya ata binebilirsiniz. Tercih ederseniz, kışın balık tutmayı, tekneyle gezmeyi veya kros kayağı yapmayı deneyin.

Gölet köpekler için tasmasız bir alandadır, böylece yavrularınız sıcak bir günde arkadaşlarıyla yüzmenin keyfini çıkarabilir. Lums Pond Tasmasız Alan çitle çevrilmemiştir ve doğal bırakılmıştır. Çayırlar, ormanlar ve otlaklar arasından geçen toprak yollar vardır, ancak alan biçilmez, bu da çimlerin yaz aylarında oldukça yüksek büyüyebileceği anlamına gelir.

لابرادور ريتريفر

Lums Göleti'nin köpek dostu alanı, teknelerin köpeklerden uzakta tutulması için şamandıralarla işaretlenmiştir. Küçük bir iskele, suya atlamayı seven maceracı yavrular için bir başlangıç ​​noktası sağlar! Evcil hayvanınızın oyununu izlemek için tasmasız alanda bulunan piknik masalarından birine oturabilirsiniz.

Lums Pond, köpeğinizi getirmek için harika bir yerdir, ancak içme suyu temin edilmez ve kaka poşetleri de yoktur, bu nedenle yanınızda biraz getirmeniz gerekir.


Levels Road Köpek Parkı, Middleton

Levels Road Dog Park, Middleton kasabasında ( buraya ). Köpek parkı Charles E. Memorial Park içinde yer alır ve 07: 00-20: 00 arası açıktır.

Tasmasız köpek parkında büyük ve küçük köpekler için ayrı alanlar vardır; küçük köpekler için yaklaşık üç dönümlük ve büyük köpekler için ayrılmış beş dönümlük alan vardır, bu nedenle yavruların koşup oynaması için bolca yer vardır. Köpek parkına giriş / çıkış, güvenlik için çift kapılıdır.

Parkta çimenli alanlar ve gölgeli ağaçlar vardır ve sıcak günlerde yavrularınıza içecek sağlayan bir su çeşmesi vardır. Kış aylarında parkı ziyaret ederseniz, boruların donmasını önlemek için genellikle çeşme kapalı olduğundan köpeğiniz için su getirmeniz gerekecektir. Ücretleriniz oynarken diğer köpek sahipleriyle oturup sohbet edebileceğiniz birkaç bank bulunmaktadır. Parkın her yerinde kaka torbaları ve çöp atma kutuları bulunmaktadır.

Charles E. Memorial Park'ta 100 dönümlük yürüyüş parkurları, oyun alanları, çardaklar ve ona tasma takmanız koşuluyla evcil hayvanınızla keşfetmeye davetlisiniz güzel açık alanlar bulacaksınız.


Tidbury Parkı, Dover

Tidbury Park, ( buraya ) Dover kasabasında. Burada yürüyüş, kuş gözlemciliği ve balık tutma gibi bir günde yapılacak çok şey bulacaksınız. Ayrıca barbekü yapabileceğiniz büyük, üstü kapalı bir piknik alanı da mevcuttur.

Tasmasız köpek parkı, ana park otoparkına kısa bir mesafede yer almaktadır. Köpek parkına ulaşmak için kısa bir yürüyüş sırasında köpeğinizi tasmalı tutmanız ve her ihtimale karşı yanınızda kaka poşetleri taşımanız gerektiğini unutmayın.

Parkta biri büyük köpekler, diğeri küçük köpekler için olmak üzere iki ayrı alan vardır. Buradaki imkanlar, yerleşik kaseleri olan, el pompasıyla çalışan bir köpek su çeşmesi ile oldukça iyidir. Yanınızda bir miktar kaka torbası getirmeniz ve köpeğinizin arkasını temizlemeniz önerilir.


Brecknock İlçe Parkı, Camden

Brecknock County Parkı bulunur ( buraya ) Camden kasabasında. Park her gün şafaktan alacakaranlığa kadar açıktır.

Park, tasmasız bir alan değil, ancak Camden'de köpeklerin tasmalı olarak ziyaret etmesine izin veren tek park. Buraya aileniz ve köpeğinizle gelirseniz, açık alanları, ağaçlık parkurları ve çocuk oyun alanını seveceksiniz. Bu parkta su veya kaka torbası sağlanmadığından yanınızda bir malzeme getirmeniz gerekir.

Sahil beldesi Dover'a giderken Camden'den geçiyorsanız, Brecknock County Park siz ve köpek arkadaşınız için kısa bir dinlenme molası vermek için harika bir yerdir.


Elsmere Köpek Parkı, Elsmere

Elsmere Köpek Parkı yer almaktadır ( buraya ) Elsmere kasabası içinde hoş bir mahallede. Otopark, köpek parkının hemen yanında elverişli bir konumdadır.

Park, gün doğumundan gün batımına kadar her gün açıktır ve yavrularınızı eğlendirmek için bolca alan sağlar. Tasmasız park çitlerle çevrilidir ve güvenlik için çift giriş kapısı vardır. Dokuma direkleri, masura koşusu, masa ve bir 'A' çerçeve görevi dahil olmak üzere küçük bir çeviklik ekipmanı yelpazesi vardır.

Küçük ve büyük köpekler için bol miktarda oyun alanı olan iki ayrı çit alanı vardır. Susamış köpekler, köpek su musluklarından birinden bir içki alabilir ve ayrıca sahipleri için bir çeşme vardır. Köpeğiniz bacaklarını uzatırken, sağlanan birçok banktan birinde gevşeyebilir ve ağırlığı alabilirsiniz. Küçük köpek bölgesindeki banklarda kanopiler olmasına rağmen, büyük köpek alanında sıcak günlerde gölge olmadığını unutmayın.

Çöp kutuları sağlansa da, kaka torbaları her zaman mevcut değildir, bu nedenle kendi malzemenizi getirdiğinizden emin olun.


Silver Lake County Parkı, Dover

Silver Lake County Park, Delaware'de kaldığınız süre boyunca görülmeye değer. Parkı Dover kasabasında bulacaksınız ( buraya ). Köpekler kabul edilir, ancak her zaman tasmalı tutulmalıdır. Parkta köpek çöp istasyonları ve kaka torbaları bulunmaktadır, bu yüzden lütfen bunları kullanın.

Silver Lake Park, yerlilerin ve ziyaretçilerin keşfetmeyi sevdiği büyük bir göl ve park alanına sahip güzel bir topluluk tesisidir. Aileler için modern bir oyun alanı vardır ve parkın tamamında oturup yaban kuşlarını izleyebileceğiniz çok sayıda bank vardır. Şanslıysanız, gölde levrek ve sazan aramak için tepeden süzülen bir kartal bile görebilirsiniz.

Park, asfalt yollarla çaprazlanmıştır ve yıl boyunca burada çamursuz bir yürüyüşün tadını çıkarmayı kolaylaştırır. Park her gün şafaktan gün batımına kadar açıktır.


Son düşünceler

Birinci Delaware Eyaleti'ni hiç ziyaret etmediyseniz, onu varış noktası tatiller listenize eklemelisiniz.

Bu doğal eyalet boyunca, plajlar, göller ve bakımlı halk parkları da dahil olmak üzere köpeğinizle keşfedebileceğiniz birçok güzel, doğal alan bulacaksınız. Ziyaret etmeden önce, yavru kuduza karşı aşı olduğundan ve yaka etiketlerinin de olduğundan emin olun.

Yorumlar