İngiliz Bulldoglar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

İngiliz Bulldoglar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

İngiliz Bulldog, ekşi suratı ve çok yönlü hantal çerçevesiyle tanınan ikonik bir köpektir. Güçlü ısırığı ve azmi nedeniyle bilerek seçilmiş Amerikan Pitbull Teriyerinin atasıdır.

Bu nedenle, Bulldog sahiplerinin bir dakikadan uzun süren tatmin edici oyuncaklar bulmakta zorlandıklarını söyleyebiliriz. Bu nedenle, size yardım eli uzatmak için bu oyuncak kılavuzunu oluşturduk.Bu kılavuz, köpeğiniz için bir oyuncak satın almadan önce yapmanız gereken farklı düşünceleri gözden geçirerek başlar. Malzemelerden oyun türlerine, boyuta ve güvenliğe kadar çoğu insanın düşündüğünden daha fazlası var. Daha sonra en iyi köpek oyuncaklarını sergileyeceğiz. İngilizce Bulldoglar , tümü, yavrularınız için en iyi oyuncağı seçebilmeniz için incelemelerle tamamlanmıştır. Sıkça sorulan sorularla bitiriyoruz. Öyleyse, çürüğünüze yakında en sevdiği oyuncağını bulmak için zaman kaybetmeyelim!

Bir Bakışta: Favori Bulldog Köpek Oyuncaklarımız

Batı Pençesi Oyuncak Derecelendirmemiz

En İyi Genel

Batı Pençesi QwizlChewy.com'da görüntüle Frisco Peluş İnek Oyuncak Derecelendirmemiz

En İyi Peluş

Frisco Peluş İnek Oyuncak

Chewy.com'da görüntüle Otterly Pets Köpek İp Oyuncakları Derecelendirmemiz

Popüler SeçimOtterly Pets Köpek İp Oyuncakları

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Kauçuk turuncu top ile İngilizce Bulldog

Kabul edelim, çoğu köpek oyuncağı, Bulldog'unuzun çenesine dayanma işi değildir.

Bunu okuduktan sonra, umarım bir daha asla yanlış oyuncağı seçmezsiniz. Zamandan, paradan ve hepsinden kötüsü, hayal kırıklığına uğramış bir Bulldog'un suratından tasarruf etmenizi sağlar.

Oyun Türü

Oyuncak tercihleri ​​de dahil olmak üzere tüm köpekler benzersizdir ve nasıl oynamayı seviyorlar . Bütün köpekler getirmeyi veya çiğnemeyi sevmez. Bulldog'unuzu ilgilendiren oyuncaklar almak çok önemlidir çünkü aksi takdirde gözlerini devirip uzaklaşabilir. Köpek sahipleri olarak hepimiz oradaydık. Bu yüzden, nasıl oynadığını ve daha önce hangi oyuncakları sevip sevmediğini bir düşünün.

Eğer o bir çiğneme buluyorsa yıkılmaz oyuncak veya kemik en iyi seçenektir. Koşmayı ve nesneleri getirmeyi seviyorsa, birkaç topa veya frizbi tipi bir oyuncağa yatırım yapmak bir zevktir. Halat çekme şampiyonuysa, bir ip, bastırılmış enerjisini serbest bırakmaya yardımcı olur. Yeterince gıcırtılı oyuncak alamıyorsa, gıcırtılı bir şeyler bulun. Bazı oyuncaklar, köpeklerin ilgisini çekmek için çeşitli oyun tercihlerini hedefler. Kulağa bariz gelebilir, ancak birçok köpek sahibinin defalarca yaptığı bir hatadır.Peki ya İngiliz Bulldog yavruları? Çünkü muhtemelen henüz nasıl oynamayı sevdiklerini bilmiyorlar. Farklı oyun türlerine hitap eden birkaç farklı oyuncağa yatırım yapmalısınız. Bu şekilde onun neyi sevdiğini keşfederek eğlenmek . Sevimli köpek yavrularıyla oynamak zor bir iş ama bazılarının bunu yapması gerekiyor. Kesin olan bir şey var: diş çıkaran yavrular çiğnemeyi sever. Ağrı kesici sağlar ve mobilyalarınızı çiğnemelerini önler.

dayanıklılık

İngiliz Bulldog ve güçlü çeneleri dayanıklı oyuncaklara ihtiyaç duyar. Dayanıklılık, oyuncağın yapıldığı malzemelerle belirlenir (bir sonraki bölümde ele alacağız). Ve iyi yapılmış olmak. Bulldog için, olduklarını belirten sağlam oyuncaklar sert çiğnemeler için tasarlandı seçmek için en iyi olanlardır. Ancak tüm Bulldog'lar sert çiğnemeler değildir ve daha yumuşak bir oyuncak bazılarına uygun olabilir.

Genellikle tanınmış markalar daha kaliteli oyuncaklar üretir, ancak her zaman değil. Bu yüzden biraz araştırma yapmak ve açıklama ve incelemeleri okumak size kalmış. Dünyayı köpek oyuncaklarına harcamak zorunda değilsiniz, ancak biraz daha fazla harcayarak, umarım çok daha uzun süre dayanırlar, ancak paranızın karşılığını daha iyi fazla. Bazı oyuncaklar da iyi yapılmış bir ürün öneren bir garanti ile gelir.

Malzemeler

Dayanıklılıktan sonra, seçtiğiniz malzeme English Bulldog'unuzun elinde ne kadar dayanıklı olduğunu belirler. Saatlerce çiğneyen ve oynayan inatçı bir köpek olmaya mahkumdur. Ve eğer orada bir muamele varsa, o pes etmeyecek onu alana kadar. Bunu akılda tutarak, seçtiğiniz malzeme önemlidir. Aşağıda en sık kullanılan malzemeler bulunmaktadır. Bazıları, Bulldog'unuzu tatmin etmede diğerlerinden daha iyidir.Silgi: Kauçuk en sert malzemedir çünkü sağlamdır ve diğer malzemelerden çok daha uzun süre dayanır. Ayrıca çiğnemek tatmin edicidir ve kaygıyı hafiflettiği ve doğal çiğneme ihtiyaçlarını karşıladığı bilinmektedir. Ağır çiğneyenlerin, sert çiğneyenler için tasarlanmış kauçuğu araması gerekecektir. Sadece ömrünü uzatmak için sorunsuz olduğundan emin olun. Kauçuğun yıkanması da kolaydır, Bulldog'ların ne kadar dağınık ve salyalı olabileceği düşünüldüğünde mükemmel.

İp: İp, inatçı ve güçlü köpekler için başka bir harika seçimdir. Kauçuk gibi kırılması zordur ve çok daha uzun süre dayanır. İp oyuncaklar daha uzun olma eğilimindedir ve elinizle ağzı veya köpeğiniz arasında boşluk bıraktıklarından etkileşimli oyun için güvenli hale getirir. İp lifleri ayrıca çiğnerken ve oynarken dişlerini diş ipi ile temizlemeye yardımcı olur. Yani hem eğlenceli hem de işlevseldir.

Naylon: Naylon, dayanıklılık için kauçuk ve ipten sonra en iyi malzeme seçeneğidir. İki çeşit naylon vardır. Artı oyuncaklar için daha yumuşak versiyon kullanılır. Bunlar çiğneyenler için uzun sürmese de, peluş polyester oyuncaklardan daha iyidir. Bunları satın alırsanız, güvenlik ve uzun ömür için malzemenin yapıştırılmak yerine dikildiğinden emin olun. Naylon, sert çiğneme çubukları için de popüler bir seçimdir. Doğal çubuklardan veya kemiklerden çok daha güvenlidir, ayrıca diş hijyeni için aromalandırılabilir ve şekillendirilebilir.Polyester ve Peluş: Bunlar, kullanılan en az dayanıklı malzemelerdir ve orta ila ağır çiğnemeler için bir seçenek değildir. İngiliz Bulldogları güçlü ve inatçı çiğnemeler olduklarından, tipik olarak onlardan kaçınmalısınız. Sadece uzun süre dayanmakla kalmazlar, aynı zamanda çok daha hızlı bozulurlar ve boğulma tehlikesi haline gelirler. Ancak, köpeğiniz nazikse veya sadece bir oyuncağı kucaklamayı seviyorsa, bunlar bir seçenektir.

Emniyet

Bir köpek oyuncağı güvenli değilse, kimse için eğlenceli değildir. Bu nedenle, Bulldog'unuz için bir köpek oyuncağı ararken güvenlik en büyük önceliktir. Ne yazık ki, birçok üretici aynı zamanda tehlikeli olabilecek ucuz malzemeler kullanıyor. Onlar için daha fazla kâra yol açabilecek olsa da, gerçek bir tehlike oluşturuyor Fido için. İşte burada araştırma becerileriniz devreye giriyor.

Her zaman açıklamayı, diğer incelemeleri ve yüksek kaliteli oyuncaklar seç tanınmış markalar tarafından yapılmıştır. BPA veya lateks içermediğini veya kauçuğun %100 doğal olduğunu belirten oyuncaklara bakın. Aşağıdaki tüm önerilerimiz Bulldog'unuz için güvenlidir. Hiçbir köpek oyuncağı yok edilemez değildir, bu nedenle oyuncak bozulmaya başlar başlamaz onu yeni bir oyuncakla değiştirmeniz gerekir.

Oyuncak ne olursa olsun, köpeğiniz asla bir oyuncakla denetimsiz bırakılmamalıdır . Herhangi bir zamanda parçalanarak köpeğinizin sağlığı ve güvenliği için, özellikle de onu veya herhangi bir parçasını yutması halinde önemli bir tehlikeye neden olabilir.Boyut

İngiliz Bulldog orta boy bir köpektir, ancak hepsi şekil ve boyut bakımından benzersizdir. Açıklamanın Bulldoglara veya orta boy ırklara uygun olduğunu belirtmesi, öyle olduğu anlamına gelmez. Oyuncağı ve ağzını ölçün ve gerekirse dışarı çekin. Açıklamayı okumanız ve oyuncağın onun için yeterince büyük olup olmadığını ölçmeniz gerekir. bütün olarak yutmamak . Öte yandan, eğer çok büyükse onunla oynamak istemeyebilir. Genel bir kural olarak, bu cins için seçmeniz gereken en küçük oyuncak orta boy bir oyuncaktır.

Bir diğer husus oyuncağın şeklidir. İngiliz Bulldogları, yüzlerinin küçük ağızlıklarla düz olduğu anlamına gelen brakisefalik ırklardır. Bu yapabilir ağzıyla bir oyuncak almak zor onun için. Kenarları yükseltilmiş veya farklı yönlere yayılan, kavramasını kolaylaştıran oyuncaklara bakın.

İngilizce Bulldoglar İçin En İyi 6 Köpek Oyuncak

Artık göz önünde bulundurmanız gereken her şey hakkında daha iyi bir fikriniz var ve aşağıda inatçı yavrularınız için en iyi köpek oyuncakları seçimimizi bulacaksınız. Bir oyuncak seçerken her zaman düşününseninköpek ve nasıl oynamayı sevdiğini. Var çok çeşitli oyuncaklar tüm tercihler için, bu nedenle incelemeleri okuyun ve seçiminizi yapın. Veya neden birkaç tane almıyorsunuz çünkü bir tane yeterli değil.


Chuckit! Uçan Sincap Köpek Oyuncak

WestPaw Küçük Köpek Oyuncak
 • Etkileşimli oyuncak, köpeğinizi meşgul eder.
 • Dağıtım oyuncağını tedavi edin.
 • Dayanıklı kauçuk yapı.
 • Çevre dostu tasarım.
 • İkramların ömrünü uzatır.
 • Zihinsel stimülasyon için harika.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, English Bulldog'u saatlerce tatmin eden en iyi tedavi dağıtan oyuncağımızdır. Tedaviyi çıkarmak için o kadar da zeki olmayan beyni kullanması gerekiyor. Ama vazgeçecek kadar zor değil. Kesik tasarım aynı zamanda dilinin lezzeti tadabilmesi nedeniyle ilgisini çekmesine yardımcı olur. İnce ve bükülmüş tasarım, düz namlusunun onu almakta herhangi bir sorun yaşamaması gerektiği anlamına gelir. Sallamak sorun değil çünkü temizlenmesi daha kolay.

Ağır çiğnemeler için tasarlanmıştır. Kauçuğa çok benzeyen ve aynı derecede güvenli ve dayanıklı olan termoplastik elastomerden yapılmıştır. Ayrıca fırlatma ve getirme için de kullanabilirsiniz. Bulldog'unuzu uzun süre eğlendirmek için düzensiz bir şekilde zıplayacaktır. Bu oyuncak aynı zamanda yüksek kalitesini gösteren sınırlı bir ömür boyu garantiye sahiptir.

poogle

Severiz Bu oyuncağın, lezzetli bir muamele elde etmek anlamına geliyorsa saatlerce çiğneyebilen İngiliz Bulldog için en sevdiğimiz tedavi dağıtan oyuncağımız olduğunu.


Frisco Peluş İnek Oyuncak

Frisco Peluş İnek Oyuncak
 • Köpekleri meşgul eden gıcırtılı oyuncak.
 • Minimum doldurma.
 • Gövde boyunca yerleşik ip.
 • İç ip, köpekleri ilgilendirir.
 • Dayanıklı yapı.
 • Agresif olmayan çiğnemeler için en iyisi.
 • Yalnızca denetimli oynatma süreleri için önerilir.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco, bütçeye uygun oyuncaklarıyla tanınır, ancak bu, en kaliteli seçeneklerle eşleşmesi için akıllıca tasarlanmıştır. Bu oyuncak sıradan bir peluş oyuncak gibi görünebilir, ancak bundan çok daha fazlasıdır. Diğer oyuncaklardan daha güçlü olmasını sağlayan polyester ve naylon karışımından yapılmıştır. Ama aynı zamanda vücudun her yerine sabitlenmiş ipi var, bu da onu daha dayanıklı hale getiriyor. Sert çiğnemeler için tasarlanmamıştır, ancak İngiliz Bulldog topluluğunun geri kalanı bu oyuncağın tadını çıkarabilir.

Halat çekme oyunlarından fırlatma ve almaya kadar birçok kullanım alanı vardır. Yumuşak, peluş dış malzeme, birlikte uyumayı harika kılar ve iç ses, heyecana başka bir boyut katar. Bu çok yönlülük, onu farklı oyun türü tercihleri ​​için harika kılar. Minimum doldurma, kırıldığında ek bir güvenlik özelliği kullanır.

Severiz bu oyuncağın bulabileceğimiz en zor peluş oyuncaklar arasında olduğunu. Yani, yumuşak oyuncaklara sarılma konusunda enayiyse, bu en iyi seçenektir.


Nylabone DuraChew Axis Bacon Aromalı Köpek Chew Bone

Nylabone DuraChew Axis Bacon Aromalı Köpek Chew Bone
 • Can sıkıntısıyla savaşır.
 • Dişlerin temizlenmesine yardımcı olur.
 • Yavruların mükemmel tutuşu sağlamasına yardımcı olacak kulplar.
 • Pastırma aromalı.
 • Uzun ömürlü.
 • Veteriner tarafından tavsiye edilir.
 • Abd'de üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Nylabone, her şekil ve boyuttaki çok çeşitli çiğneme kemikleri ve oyuncaklarıyla tanınır. Bu oyuncak, yerde hangi yöne yattığı önemli değil, her zaman havada yapışan bir parça olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece düz yüzlü köpeğiniz yüzünü itmek zorunda kalmadan kolayca alıp çiğneyebilir. zemin. Ve her açıdan kolaylıkla kavrayabilir.

Bu kemik, dayanıklı sert naylon malzeme sayesinde çok güçlü çiğneyenler için tasarlanmıştır. Aynı zamanda uzun ömürlü ve güvenlidir. Sırtlar ve çıkıntılar diş hijyeni için harikadır ve ona dişlerini batırabileceği bir şey verir. Ayrıca baştan sona nefis domuz pastırması ile tatlandırılmıştır, yani köpeğiniz asla sıkılmaz. Ayrıca, en iyi spor ayakkabı koleksiyonunuzdan çok daha lezzetli olacak.

Severiz Bu oyuncağın benzersiz bir şekilde tasarlanmış çiğneme oyuncağı olduğunu, düz yüzlü ırklar için harika çalışıyor. Üstelik pastırma aromalı. Peki sevilmeyecek ne var?


Ruff Dawg Yıkılmaz Dawg Nut

Ruff Dawg Yıkılmaz Dawg Nut
 • Yıkılmaz köpek oyuncağı.
 • %100 FDA onaylı kauçuk ve ftalat, lateks ve BPA içermez.
 • Farklı boyutlarda mevcuttur.
 • Eğlenceli oyuncak karada zıplayabilir.
 • Su üzerinde yüzer.
 • Güvenli, dayanıklı ve çevre dostu oyuncak.
 • Geri dönüştürülebilir, hava koşullarına dayanıklıdır ve durulanır.
 • Abd'de üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, her şeyi çiğnemeyi sevenler için mükemmel bir seçenek. Ağır çiğnemeler için tasarlanmıştır ve dişleri batırma keyfi için yaylı dokulu katı kauçuktan yapılmıştır. Çörek şeklindedir, yani geleneksel toplara kıyasla kolaylıkla toplayabilir. Sorunsuzdur ve yıkılmaz olarak tanımlanır.

Bu oyuncak aynı zamanda su üzerinde yüzer, yani Bulldog'unuz patilerini ıslatmayı seviyorsa, bu getirme oyuncağı harika bir seçenektir. Yıkanması kolaydır, bu da evinizin kokusu için çok daha iyi olmasını sağlar. İşçiliğini ve kalitesini gösteren sınırlı bir ömür boyu garanti ile birlikte gelir. Ayrıca, dört parlak renkte sunulur, böylece onu sahada asla kaybetmezsiniz.

Severiz bu oyuncağın kauçuk çiğneme hissini sevenler için en iyi seçenek olduğunu. Özellikle oyuncaklarına karşı sert olan sert çiğneyenler için hedeflenmiştir. Ve Onun diş çıkaran yavrular için yatıştırıcı fazla.


Otterly Pets Köpek İp Oyuncakları

Otterly Pet Halatlar
 • Dayanıklı oyuncaklar kötüye kullanıma dayanabilir.
 • Römorkör için harika. Beş farklı
 • oyuncak seçenekleri.
 • Tartar çıkarmak için harika.
 • %100 toksik olmayan pamuk lifleri.
 • Fırlatma ve getirme için kullanılabilir.
 • Orta ila büyük köpekler için daha uygundur.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, ağır çiğneyen orta ila büyük köpekler için tasarlanmıştır. İplerin kalınlığı, dişlerini her birine sokmasına ve aynı anda diş ipi kullanma aracı olarak hareket etmesine izin verir. Halat, güvenli ve dayanıklı olan %100 doğal pamuktan yapılmıştır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir ve çamaşır makinesine atılabilirler.

Her ip oyuncağın farklı bir şekli ve tasarımı vardır, böylece sevdiği birini bulabilir. İpler ayrıca düğümlere bağlanarak oyun sırasında sizin ve onun iyi bir tutuş elde etmenizi sağlar. Ayrıca, düz yüzünün alınmasını kolaylaştırır. Uzunluk, elleriniz ve çenesi arasında bol miktarda boşluk bırakır.

Severiz Bu seçim, kendilerini savaş köpekleri şampiyonu olarak gören İngiliz Bulldoglar için en iyi seçenek. Farklı şekil ve boyutlarda beş ip oyuncak seçeneği ile onu saatlerce meşgul edecek.


Kong Karmaşık Disk

Kong Karmaşık Disk
 • Bir tenis topunu frizbi ile birleştirir.
 • Tenis topu içeride zıplıyor.
 • Yüksek sesle gıcırtı köpekleri çıldırtıyor.
 • Disk tutacağı kavramayı kolaylaştırır.
 • Saatlerce etkileşimli oyun için harika.
 • Birden fazla köpek için birkaç çiğneme noktası.
 • Çoklu renk kombinasyonları.
Chewy.com'da görüntüle

Kong, yüksek kaliteli oyuncaklar üreten tanınmış bir markadır ve bu bir istisna değildir. Bu oyuncağı tasarımı için seçtik, İngiliz Bulldog'unuzun oynamasını ve almasını kolaylaştırdık. Dairesel tutamak ile birleştirilen merkezi top her zaman havada kalabilir. Bu oyuncak, bir frizbinin uçma eğlencesi ile tenis topunun heyecanını tek bir oyuncakta birleştiriyor.

İçerideki tenis topu, oynarken içeride 'karışıyor' ve ekstra heyecan için gıcırdıyor. Etkileşimli oyun için harikadır ve tutma yeri herkese güvenlik için bolca alan sağlar. Kauçuktan yapılmıştır, dişleri yatıştırır ve diğer malzemelerden çok daha güçlüdür. Bu oyuncak, hafif ila orta dereceli çiğnemeler için harika ve kovalamayı ve getirmeyi sevenler için harika.

Severiz Bu oyuncağın sıkmak ve almak için tasarlandığını ve çok fazla enerjisi ve koşmayı sevenler için mükemmel bir seçenek olduğunu.


Sıkça Sorulan Sorular

Kong kemiği ile İngiliz Bulldog

Bulldog zor bir kurabiyedir ve ona mükemmel köpek oyuncağını bulmak zor olabilir.

İşte köpek oyuncakları ve İngiliz Bulldogları hakkında en sık sorulan sorulardan bazıları.

English Bulldog'um için ne tür oyuncaklar en iyisidir?

Tüm köpekler farklıdır, bu yüzden sizinkinin nasıl oynamayı sevdiğine bağlıdır. Çoğu İngiliz Bulldog, agresif çiğneme davranışları ve inatçı oyun süreleri ile tanınır. Bu nedenle, sağlam ve dayanıklı oyuncaklar genellikle gitmek için en iyi yoldur. Ancak bazıları naziktir ve oyuncaklarıyla kucaklaşmayı sever, bu da yumuşak bir peluş oyuncak en iyi seçenek olduğu anlamına gelir. Farklı oyun aktivitelerini seven bir köpeğiniz varsa, çok yönlü bir oyuncak seçin. Ve yavrular için, hangisini en çok sevdiğini keşfetmek için birkaç farklı oyuncak türüne yatırım yapın.

Tamamen %100 yok edilemez köpek oyuncakları var mı?

Hayır, bazı oyuncakların kendilerini yok edilemez olarak satmasına rağmen, dünyada yıkılmaz bir köpek oyuncağı yoktur. Bu özellikle sert çiğnemeler için geçerlidir. İngiliz Bulldog'unuz bir oyuncağı mahvettiyse, onunla oynamayı sevdiği içindir. Ve bu, oyuncağın kanepenizi yok etmekten onun dikkatini dağıttığını bilerek rahatça uyuyabileceğiniz anlamına gelir. Oyuncaklar bunun için var, değil mi? Oyuncak bozulmaya başlar başlamaz, güvenliği için yenisiyle değiştirin. Bulldoglar yarım Kong dahil her şeyi yiyebilir ve yiyebilir.

Köpeğim için bir oyuncak yeterli mi?

Hayır. Oyuncaklar lüks değil ihtiyaçtır. Onu zihinsel ve fiziksel olarak uyarırlar, zihnine meydan okur ve onu beladan uzak tutarlar. Her gün sadece bir oyuncakla oynamaktan çok geçmeden sıkılacak ve tüm eğlencesini alacak. Ve sıkılmış köpekler yıkıcı köpeklerdir ve ellerinizde sıkılmış bir Bulldog istemezsiniz. Bu nedenle, birkaç oyuncağa yatırım yapın ve onu parmak uçlarında tutmak için hafta boyunca döndürün. Ayrıca, bu şekilde daha uzun süre dayanabilirler.

Bazı oyuncak malzemeleri tehlikeli midir?

Evet, ne yazık ki, orada olan malzemeler var. İngilizce Bulldog'unuz için tehlikeli . Ve ne yazık ki, bazı üreticiler sadece daha ucuz oldukları için tehlikeli maddeler kullanıyorlar. Ürün açıklamasını okurken bu kılavuzda listelenen malzemeleri arayın. Termoplastik elastomer, %100 doğal kauçuk, naylon, polyester, pamuk ve pelüşten yapılmış oyuncaklar güvenli kabul edilir, ancak her köpeğin güvenlik önlemleri farklıdır.


Son düşünceler

İngiliz Bulldog, karakter ve çekicilik dolu eğlenceli bir köpektir. Tembel itibarına rağmen, aktivite gerektiren enerjiyle doludur. Oyuncaklar, gün boyunca egzersiz seansları arasında onu eğlendirmenin harika bir yoludur. Onu sadece beladan uzak tutmakla kalmaz, aynı zamanda solo oynamak başka şeyleri halletmek için size zaman tanır.

Tüm İngiliz Bulldogları eşit yaratılmamıştır ve tüm köpek oyuncakları da değildir. Satın alma rehberimiz ve çeşitli oyuncak önerilerimiz sayesinde, umarız kararı sizin için çok daha kolay hale getirmişizdir. Unutmayın, bir köpek oyuncağı yeterli değildir, bu nedenle inatçı beynini uyarmak ve ekşi kupayı gülümsetmek için birkaç taneye yatırım yapmak akıllıca olacaktır. Yukarıdaki seçimimizden seçim yaparak, onun mutlu kalacağından emin olabilirsiniz.

Yorumlar