Komik Köpek İsimleri: Gülmeye Değer 300'den Fazla Fikir

Komik Köpek İsimleri: Gülmeye Değer 300'den Fazla Fikir

Yeni bir yavruya isim vermek büyük bir iştir. Sahipler genellikle duygusal anlamları olan, onlara önceki bir evcil hayvanı hatırlatan veya çok şey ifade eden bir yer veya kişiden ilham alan isimler ararlar. Bir evcil hayvanın adı onları temsil etmeli ve sahibinin kişiliğini biraz paylaşmalıdır. Bazı durumlarda bu, sahiplerinin komik bir köpek adı seçeceği anlamına gelebilir.

Komik isimler gerçek bir yuhalama olabilir ve gelecek yıllar boyunca bitmeyen konuşmaları ateşleyecektir. Bu, yavru köpeğinize yaratıcı ve benzersiz bir isim vermenin bir yolu olabilir. Sahipler, yeni bir kişinin yavrularının çağrı işaretini duymasını veya söylemesini sağlayan kıkırdamalardan hoşlanır ve aptalca bir şekilde, komik bir isim bir yavruyu yeni insanlar için çok daha sevimli hale getirir.Kahkaha, her zaman havayı hafifleten şeylerden biridir ve içine karıştırılan sevimli tatlı bir yavru, güzel bir kombinasyon oluşturur. Daha geleneksel veya sık kullanılan fikirler yerine, bir sonraki yavru köpeğinizi aramak için bu gülünç önerilerden birini deneyin. Bazıları sadece aptalca ve diğerleri pençeleri aşırı derecede çirkin!

aussie pom

İçindekiler

Onları Çağırdığımızda Köpekler Ne Duyar?

Yavrular yapmaz kelimeleri ve dili anlamak insanların yaptığı gibi. Kelimelerin benzersiz ve özel anlamları olduğunu anlamıyorlar. Köpekler, adlarının özel bir anlamı olduğunu fark edecekler, ancak tam olarak ne anlama geldiğini anlamayacaklar. Örneğin, Rojo adlı bir köpek, kendisine çağrılan şeyin kırmızı anlamına geldiğini asla bilemeyecektir. Sadece duyduğunda koşarak gelmesi gerektiğini bilecek. Cinsine, çevreye, eğitim tarzına ve yavruya bağlı olarak, bazı köpekler diğerlerinden daha fazla kelime tanıyacaktır.köpek isimleri hem bir sevgi işareti hem de sahiplerinin onları eğitmesine ve yönetmesine yardımcı olması için gerekli bir araçtır. Köpekler bu kelimeyi olumlu bir tepki ile ilişkilendireceklerdir. Bir köpek yavrusu, sabahları ilk olarak adı söylendiğinde, tuvalete gitme veya kahvaltı yapma zamanının geldiğini anlayacaktır. Sahipleri eve geldiklerinde, bir mutlu ses tonu sarılmaya ihtiyacı var. Bir köpek o sahibi alabilir çok sert bir tonda konuşmak, iyimser, şakacı bir tondan farklı bir anlama gelebilir. Yavrularımız kelimeleri eylemlerle ve onlardan aldıkları yanıtlarla ilişkilendirir.

Köpekler, sahiplerinin sesine bir yabancıya vereceklerinden farklı tepki verecektir. İnsan ailelerinin farklı üyelerine farklı tepkiler bile var. Köpekler birincil bakıcılarının kim olduğunu çabucak anlarlar. Ayrıca diğer aile üyeleriyle benzersiz ilişkiler kurarlar. Bu, adlarının önemli bir şey ifade ettiğini öğrenmelerine yardımcı olur. onlar da anlayacak farklı kişilerden gelen ve farklı tonlarda söylenen o kelimenin de önemli bir anlamı olduğunu.

Bir yavruya adını öğretirken olumlu bir duygu ile ilişkilendirmek çok önemlidir. İkramlara ve sarılmalara çok iyi tepki verecekler ve tepki vermenin onlara olumlu bir ödül verdiğini çabucak öğrenecekler. Bu olumlu geri bildirimi ve dikkati yiyerek, bu kelimeyi o iyi duygularla ilişkilendirmeyi öğreniyorlar.Komik Köpek İsimleri

Komik fikirler her yerden gelebilir . Bazen bir köpeğin cinsi, boyut , veya ceket rengi ilham verecek. Diğer zamanlarda favori bir film, karakter veya kişi fikir verebilir. Mizah, insanları bir araya getiren şeylerden biridir ve kesinlikle bir köpek ismi seçmek için geçerli olabilir. Köpek lakapları için 300'den fazla komik fikirden oluşan bir listemiz var.

Dişi

Dedikleri gibi, önce bayanlar. Listemize biraz aptalca başlıyoruz Dişi köpekler için adlandırma fikirleri . Bir kızın kendini iyi hissetmesini sağlayan çok şey var. Her tatlı kız bir prensestir, ancak bazen neşeli bir lakap mükemmel bir uyum sağlar. Kız köpekler için bu aptalca adlandırma fikirlerini seviyoruz; inşallah sen de yaparsın

Barksy tuvalet kağıdı
Kanka Margo
Bo Peep Belki
Bonnie Ben
cassie Mitzi
Chardonnay Muffy
Cici Mersin
Cleo Paula
Kriket Petunya
koyarak Sansa
Foo Foo itibaren
la la Çılgın
Lassie Trix

Erkek

“İşte, Mac Baba! Hadi evlat! İyi köpek, bu iyi bir Mac Daddy. Başka bir sahibinin aptalca bağırdığını duyan her köpek sahibi erkek köpeğe verilen isim Komik bir ismin neden çekici olabileceğini anlıyor. Erkek köpeklerin aralarından seçim yapabileceği pek çok kıkırdamaya neden olan fikir var. Bunlardan bazıları diğerlerinden daha yaygın olabilir, ancak hepsi yüzünüze bir gülümseme getirecektir.melez köpek türleri
Banço ahbap
Bernie Dostum
Yumruklamak Duff
Biraz Furdinand
Boo Boo Gizmo
benzin pompası kong
Broseph deli
Bucky Mowgli
Ahbap Bay Stash
devetüyü rengi Peter Pan
tombullar taslaklar
Clyde Kaldırmak
Saymak Tuffy

Komik Karakter İsimleri

Kitaplar, filmler, televizyon ve sosyal medya bize çok sayıda komik, unutulmaz karakter verdi. Bu gülünç karakterlerden bazıları, tüylü arkadaşınız için mükemmel aptal lakap olabilir. Bir köpeğe sizi güldüren birinin adını vermek, karakteri onurlandırmak, eğlenceli bir lakap bulmak ve bu karakterleri seven diğer kişilerle bağlantı kurmak için mükemmel bir yoldur. Komik, kurgusal karakterlerden ilham alan adlandırma fikirleri listemize göz atın.

Şakak Nisan Ludgate
vızıltı arı gibi
cartman Blanche
Charlie kahverengi Bridget
Chewie Canım
Kurabiye canavarı Colette
Konstanz Dori
kazmak Edna Modu
Dwight Kadın
Elmo Frida
biçim Sümbül
şapşal Juno
Büyük Gatsby Kelly
hamam Kimmy
Heimlich Yavru kedi
Homer leyla
Marmaduke Leslie Knope
Bay Fasulye Lucy
Plüton Maeve
Rex maude
Ron Maxine
Kabadayı Tatarcık
Schrute Bayan Domuzcuk
Scoobie Kuruş
kavgacı Phoebe
tüylü Polly Gri
Kuğu Raya
Wazowski Pembe
Wile E. Çakal Sofya
Odunsu Çarşamba

Komik Kişi İsimleri

Komedyenler ve komik insanlar gülmemize, gevşememize yardımcı olur ve aynı zamanda komik köpek isimleri için mükemmel bir kaynak. Neden yeni yavrunuzu hayatımıza kahkaha getiren insanlardan sonra vaftiz etmek istemiyoruz? Sonuçta, bu yavrularla saatlerce eğleneceğiz ve kahkaha atacağız. Ad ve soyadlar ve bazen tam ad, köpekler için mükemmel, gülmekten ilham alan lakaplar olabilir.

Bill Burr Veya
Carlin Amy
carson Aubrey
Ferrell Bette
Foxx Eliza
Gaffigan Janeanne
Hart Joan
Yunus Kate
Kaufman Katherine
kevin Kristin
Mac Meryem
Murphy Maya
Norm melisa
Oswalt Ohara
Patton nehirler
Pryor Rosie
robin Samantha
Kaynak Snooki
Rogen Snookie
Adaçayı Sykes
Sandler Tiffany
seinfeld Tina Fey
Seth O
Wahlberg Whitney
İrade Hay aksi

Komik Yemek İsimleri

İnsanlar yemeği sever. İnsanlar köpekleri sever. Köpekler yemeği sever . Komik, yiyeceklerden ilham alan bir evcil hayvan lakabı süper sevimli ve eğlenceli olabilir. Bu yemek adları hem harika bir tada sahiptir hem de köpek parkında ciddi bir eğlence sağlar. 'Patates Kızartması' diye seslendiğinizi duymak ve kabarık, sevimli bir enerji topunun zıplamasını duymak, birinin gününü güzelleştirebilir. Yiyeceklerden ilham alan köpek lakapları yeni değil, ancak bunlar bizi kıkırdatanlardan bazıları. Afiyet olsun!

Avokado Elma
Domuz pastırması Bebek Ruth
simit baklava
Fasulye Kurabiye
Kaptan Crunch Brie
Kır evi Tereyağı
Dereotu Cheerio
Tatlı çörek kremalı puf
yumurtalı Krem
Kızarmış patates kek
Kızarmış Lezzetli
Sos Flaş
Yavru köpeği susturmak Kabarık
Köfte Meyve Döngüleri
nacho Margarin
Omlet Matcha
Turşu Muffin Üstü
domuz pirzolası zeytin
Pringle Hamur işi
gözbebeği Pop tart
Burun kukalar
Şnitzel Şeker
Suşi turta
taco lezzetli kek
tatar yavrusu Twinkie
Tuna Gofretler

Büyük Köpek İsimleri

Büyük köpekler için komik çağrı işaretleri gerçek bir yuhalama olabilir. Bir devi adlandırmak Büyük dane 'Pinky' gibi bir şey biraz eğlenmenin aptalca bir yolu. Bazı isimler, bir köpeğin ne kadar büyük olduğunu tasvir eder, ki bu da biraz sersemlik içerebilir. Bu aptalca büyük köpek ismi fikirlerini seviyoruz ve umarız siz de beğenirsiniz.Beethoven Bebek
Büyük kırmızı Büyük Bertha
Bruno Domino
Büyük Gamora
hobbit isadora
Hooch Yavru kedi
magnum Mini
İç çamaşırları Fare
Thor Moxie
Tiberius Pandora
Minik Fıstık
Bu spanks
wiley Tatlım
Zeus tinkerbell
Ziggy dişler

Küçük Köpek İsimleri

Küçük ırklar boyut olarak küçüktür, ancak kişilik olarak genellikle büyüktür. Bu küçük çocuklara mega bir lakap takmak, biraz mizah katmanın mükemmel bir yoludur. Ufacık bir şey olduğunda herkes iyi huylu bir şekilde güler. Chihuahua adı Bruiser'dır. Küçük bir köpeğe oldukça büyük bir isim vermek ya da sadece aptalca bir çağrı işareti seçmek olsun, komik isimler büyük bir hit olabilir.

Bentley Düğme
Büyük ayaklar Kız
Brütüs civciv
civciv çiş diş
Yığın Lilith
dev kızarmış tavuk
Fergus Olga
Golyat Pantha
ezici güç Şeftaliler
Maksimus Bakmak
işemek çiş Fırtınalı
Kısa Şişman Güneşli
titan Vixen

Tamamen Tuhaf İsimler

Bazen saçma bir lakabı olan bir köpekle tanışırız. Bunlar genellikle ünlü bir kişinin adından sonra modellenen kelime oyunları, kelime oyunları veya basitçe sahiplerinin uydurduğu aptalca bir şey olabilir. Bu tamamen kaçık fikirler tatlı, aptal yavru köpeğin için mükemmel olabilir. En azından, size ihtiyaç duyduğunuz bir kıkırdama verebilirler. Bu komik isimlerin doğru ağaca havladığını düşünüyoruz!

atom yavrusu Annabelle
havlama vader Babuşka
Barker Posey Bebek Boo Boo
Beowoof Güzel kadın
Charles Barkey Süslü Pantolon
Şeytan bitkin
dilbilgisi Helen O'Barkin
köpek kulübesi Jersey Kızı
Küçük Köpekler Yargıç Judy
aptal köpek Mary yavruları
Fergus Medusa
Frankeştayn Bayan Barks-A-Lot
Dev Yıkım Bayan Fanny
huysuz havlamalar Bayan Mutt
Harry Trotter Bayan Paws
Ahmak Jabba Fare
Jimmy Chew Muttsy
kral kong Poochie
Küçük Yay Vay Prenses Pençeleri
McGruff Yavru Yumuşak Pençeler
McLovin Kraliçe Köpek
Bay Geçmiş Kraliçe Chewy
yavru köpek köpek sasha şiddetli
Ricky Bobby Barones
Bay Toots Çok Toodles
Sues Ursula
Yaratık Vera Dişi
Hulkster Virginia Havlu
William Shakesr-kürk Kaniş Winnie
kanat Savaşçı Yavru Zeyna

Köpek Adlandırma İpuçları

  Kaplan kostümü içinde oturan ve esneyen küçük Pomeranian

Sahiplerin işleri daha az stresli hale getirmek için alabileceği önlemler vardır. Adlar, sahibinin istediği herhangi bir şey olabilir, ancak akılda tutulması gereken birkaç ipucu ve öneri vardır. Komik isimler harika ama rahatsız edici ve uygunsuz isimler değil.

kırma sibirya kurdu
  • Her zaman uygun ve şık kalın. Sahiplerin parkta bir köpeğin adını söylemesi gerekecek. Veterinerler, köpek yürüyüşçüleri ve bakıcıların da kullanması gerekecek. Bir köpeğe asla saldırgan veya onu ya da etrafındaki herhangi birini utandıracak bir şey demeyin. Herhangi bir komik lakap, yanlış anlaşılmadığından emin olmak için araştırılmalıdır.
  • Sert ünsüzlerle başlayan isimler köpeklerin anlaması daha kolaydır. B, D, K, P, R, T ve Z iyi örneklerdir. F ve S gibi daha sessiz harf sesleri, köpeklerin duyması ve alması daha zordur.
  • Daima bir veya iki heceli kelimelere bağlı kalın. Köpekler daha kısa kelimelere çok daha iyi yanıt verir. Çok uzun bir başlığı anlamazlar. Tatlı bebeğiniz Maisy'ye Harikulade Kadın demek eğlenceli olsa da Puppydom, bunun ne anlama geldiği hakkında hiçbir fikri olmayacak. Bir ve iki heceli kelimeler en iyi sonucu verir.
  • seçme karıştırılabilecek kelimeler ve sesler komutlarla . Bazı örnekler 'Otur' ve 'Kit' veya 'Bo' ve 'Hayır'dır.
  • Kulağa diğer evcil hayvan veya aile isimleri gibi gelen kelimelerden kaçının . Bu, işleri herkes için karmaşık hale getirecek ve kafa karışıklığı yaratacaktır.
  • Birkaç fikir seçin ve olası takma adların bir listesini yapın. Evcil hayvanlar bazen verilen unvandan daha fazla bir takma adla çağrılır , bu nedenle, son bir seçim yapmadan önce birkaç varyasyon denemek iyi bir uygulamadır.
  • Unutmayın, bir evcil hayvan ismi seçmek için biraz zaman ayırmanız tamamen kabul edilebilir. Boyut için birkaç tane deneyin ve yeni yavru köpeğinize nasıl uyduklarını görün. Mükemmel bir tane hemen olmazsa strese girmeyin. Bu şeyler biz insanlar için köpeklerden daha çok şey ifade ediyor. Bir seçim işe yaramazsa fikrinizi değiştirmeniz de kabul edilebilir. Bu, daha yaşlı bir köpeğin adını değiştirmekle aynı şey değildir. Bu daha zorlu bir süreçtir ve gerçekten tavsiye edilmez.
  • Yavrulara ödül olarak ikramlar ve kucaklamalar verdiğinizden emin olun. öğrenme sürecinde isimlerine cevap verdiklerinde. Bu, o özel kelimeyi bir daha duyduklarında geri gelip sizi görmeleri için onlara ilham verecektir.
  • Bir fikir işe yaramazsa strese girmeyin veya paniğe kapılmayın . Bu şeyler zaman alır ve sonunda doğru isim yavrunuza giden yolu bulacaktır. Tatlı tüylü bebeğinizle bu özel zamanın tadını çıkarmayı ve eğlenmeyi unutmayın.

Son düşünceler

Bir köpeğin adı, kim olduklarının önemli bir parçasıdır. Onları temsil eder ve insan aile üyeleriyle ömür boyu sürecek bir bağlantıdır. Bu kelime, bir köpeğin hayatı boyunca sahiplerinin ve köpeklerin iletişim kurmasının birincil yolu olacaktır. En iyi ismi bulmak hızlı bir şekilde gerçekleşebilir veya uzun bir süreç olabilir. Mükemmel evcil hayvan lakabına giden her iki yol da normaldir. Sahipler her ikisinde de rahat hissetmelidir. Bunu hatırlamak ve belirli bir lakap işe yaramazsa, bir şeyleri değiştirirken rahat hissetmek önemlidir. Komik isimler, biraz eğlenmenin harika bir yoludur, ancak her zaman saygılı kalın ve asla saldırgan veya kaba bir şey seçmeyin.Bir evcil hayvanın adı, sahiplerinin sevgi ve hayranlık duyduğu bir yerden gelmelidir. Bu süreçte yaratıcı olmak ve biraz eğlenmek heyecan verici. Sahipler her zaman yavrularına karşı düşünceli kalmalıdır. Harika fikirler bulmak için zaman ayırın ve hatta son bir karar vermeden önce bunlardan birkaçını deneyin. İlhamınız ne olursa olsun, bir balo düzenliyoruz ve umarız komik köpek ismi fikirleri listemiz, yeni tüylü bebeğiniz için en iyi ismi bulma yolculuğunuzda size yardımcı olmuştur.

Yorumlar