Disney Köpek İsimleri: 170+ Kadın ve Erkek Karakter Fikirleri

Disney Köpek İsimleri: 170+ Kadın ve Erkek Karakter Fikirleri

Büyük bir Disney hayranı mısınız ve hayatınıza günlük bir hatırlatma mı eklemek istiyorsunuz? Ya da sevimli yeni yavru köpeğinize en sevdiğiniz Disney karakterlerinden birinin adını vermek istiyorsunuz ama seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. Bu hızlı köpek adlandırma kılavuzunda, yavrularınız için mükemmel Disney köpek adını belirlemenize yardımcı oluyoruz.

Var birçok Disney karakteri köpeğinize bir prenses, prens, yardımcı, kötü adam ve daha fazlası olsun. Bazıları küçük köpekler, arsız köpekler, belirli bir cinsiyet veya cinsiyetten bağımsız olanlar için mükemmeldir. Ancak evcil hayvanınızın kişiliğine uyan ve önümüzdeki on yıl boyunca haykırmaktan mutluluk duyacağınız bir isim seçmek çok önemlidir.Klasikten çağdaşa her Disney fanatiği ve köpeği için burada bir şeyimiz var. Bu yüzden lütfen arkanıza yaslanın, rahatlayın ve en sevdiğimiz Disney köpek isimlerinin 170'ini inceleyin.

İçindekiler

Erkek Disney Köpek İsimleri

Köpeğiniz için erkeklerden ilham alan bir isim arıyorsanız, Disney'in prensler, kahramanlar ve diğer erkek karakterlerden oluşan bu basit listesiyle fazla yanlış yapmış olamazsınız. Köpek, kötü adam ve yardımcı listelerinde başka erkek karakter isimleri de bulacağınızı unutmayın, bu nedenle bu, tüm erkek Disney karakterlerinin kapsamlı bir listesi değildir.AlaaddinFlynn
TobyHerkül
ArthurKristoff
FesleğenLi Shang
CanavarKüçük John
Berliozmarlin
BertMaui
vızıltıOnlar
BüyüleyiciNaveen
EricKimse
OliverPeter Pan
prensRobin Hood
simbaYer
DikişTarzan
ToulouseOdunsu

Dişi Disney Köpek İsimleri

Prenses köpeğiniz için kadınsı bir isim arıyorsanız, neden Disney dişi karakter isimleri listemize bakmıyorsunuz? Aşağıda, ekranlarımızı süsleyen en ünlü prensesler, kadın kahramanlar ve diğer keyifli kadın karakterlerden bazılarını bulacaksınız. Köpek, kötü adam ve yardımcı listelerine serpiştirilmiş başka kadın isimleri de var, bu yüzden onları da kontrol ettiğinizden emin olun.

Küçük Pomeranian kaplan kostümü içinde oturuyor ve esniyor.

Küçük yavru bir Aslan Kral mı?

AliceYasemin
AnnaJenny
ArielJesse
Şafaklilo
GüzelMarie
kül kedisiMary
Düşesmegara
elsameridyen
ZümrütMoana
Janemulan
nalaPocahontas
RapunzelKarbeyaz
TianaWendy
RayaGiselle

Disney Köpek Karakter İsimleri

Birçoğumuz için köpek sevgimiz, muhteşem parlak gözlü köpeklerin ağzına kadar dolu olduğu Disney filmlerini izlemekle başladı. İster dört ayaklı bir isim ilhamı arıyor olun, ister köpeğiniz belirli bir karaktere benziyor, işte ünlü Disney köpeklerinin bir listesi.dürüm yiyen köpek
KoydumPlüton
sinsişifon
Mücevheryağ çubuğu
Bakıratlatan
İki tonkıpır kıpır
serseriçiller
BenjiLafayette
aptalŞanslı
Maks.Eski Yeller
KayıpYama
kazmakmandal
sporcuKuruş
HanımBiber
cadpigsaf
cıvatarulo
büyükannedolandırıcılık
NapolyonYıldız
PercyGök gürültüsü
TabureToby
SivilceliGüvenilir
Brunofısıltı

Kötü Köpek İsimleri

Fransız Bulldog köpeği korsan kostümü giymiş şapkalı ve kancalı kollu limanda arka planda teknelerle ayakta duruyor.

Argh, bir köpek Kaptan Kanca olarak zor bir hayat!

Köpeğinizin biraz kötü biri olduğunu ve sıradan bir köpek adının hakkını veremeyeceği arsız bir karakterle dolu olduğunu varsayalım. Alıngan veya yaramaz yavrularınız için mükemmel kötü Disney adını bulmanıza yardımcı olacağız. Soru şu ki, adlarına kadar yaşayacaklar mı?

Çernaboggantu
kancaJookiba
zararlıkilton
CruellaTatmak
UrsulaEjderha
CaferFrollo
Yara izihazne
Hadesşeker kralı
AmosLucifer
bruceçok
bayan benProfesör Z
Mor'duOogie Boogie
Prens HansRandall
Shere KhanSürüklenme
Sykesdomates
YzmaYokai

Sidekick Köpek İsimleri

Şımarık yardımcınız için mükemmel bir isim mi arıyorsunuz? Disney filmleri genellikle hikayeyi tamamlamak için komik bir yardımcı olmadan asla. İşte harika bir köpek ismine ilham verebilecek en ünlü Disney yardımcılarından bazıları.Ebumaksimum
Baghererameeko
balonMuşu
Konuşmakolaf
Pisi balığıpaşa
Cinpaskal
GusPegasus
JaqPhil
Jiminybalkabağı
KronkSebastian
SvenThumper
Timontamirci çanı
Cri-KeeÇavuş. Tibbs
hey heydomuz yavrusu
LeFouSmee
ZazuTerk
ArşimetLouis
BaymaksCin
CogsworthIşık

Köpek Adı Trendleri

Trendler değişkendir. Gelip gidiyorlar. Ancak birçok favori Disney filmi, ilk çıktıkları zamanki kadar popüler. Ancak şu anda trend olan bir isim arıyorsanız, güncel köpek isimlendirme trendleri sağlayan bir web sitesi kullanın. Listeye serpiştirilmiş birkaç Disney temalı isim olması muhtemeldir. Ama unutmayın, bu yıl sıcak olan bir sonraki yıl olmayabilir.

Köpeğinize ünlü bir Disney doggo adını vermek, mükemmel ve en bariz seçim olabilir. isteyebilirsiniz onları size hatırlatan bir karakterin adını verin , Fidget gibi, sonsuza kadar hareket halindeyseler. Ya da belki onlara benziyorlar, örneğin Pongo gibi bir karakter demek istersiniz. Dalmaçyalı , ya da pis ve harika bir it iseler Serseri.

Alternatif olarak, eğer bir Fransız köpek ırkı , onlara Gaston, Remi, Belle, Duchess veya Esmeralda gibi bir Fransız Disney karakterinin adını vermek isteyebilirsiniz. Ya da dev bir köpeğin varsa neden olmasın kesinlikle olmadıkları bir karakterin adını verin , Slinky gibi. Kapak tarafında, bira bardağı büyüklüğünde bir yavru Canavar olarak adlandırmak akıllıca olabilir. Bu baş aşağı fikir, saldırgan olmadan biraz mizah katıyor.

Başka bir fikir ise onları bir Disney temasından sonra adlandırın veya film yerel ayarı. Örneğin, bir soğuk hava köpeği havalı bir Sibirya Husky veya kabarık bir Samoyed gibi. Bu durumda, onlara Elsa veya Olaf gibi soğuk havalarda geçen bir Disney filminden bir karakterin adını vermeyi düşünmelisiniz. Veya uzun, tatlı bukleleri olan bir Afgan Tazısı'nız varsa, neden onlara Rapunzel adını vermiyorsunuz?Köpek İsimlendirme İpuçları

Köpeğinize isim vermek için acele etmenizi önermesek de, yavrularınızın yerleşmesine yardımcı olmak için oldukça hızlı bir tane seçin seninle yeni hayatına. En iyi Disney köpek adını seçmenize yardımcı olabilecek köpek adlandırma ipuçlarından oluşan bir seçki burada.

İpucu 1: Basit Sesleri Seçin

En iyi köpek isimleri, köpeğinizin anlaması daha kolay olan basit seslerden oluşur. Örneğin, B, D, K veya T harfleriyle başlayan bir ad seçmek, köpeğinizin kulaklarını her seferinde uyaran hızlı bir seçim . F veya S gibi daha yumuşak sesli ünsüzlerle başlayan bir isim seçmek, özellikle işitme güçlüğü çekiyorsa, köpeğinizin duymasını zorlaştırabilir.

yıkılmaz köpek sandığı

2. İpucu: Kısa ve Tatlı

Uzun isimler köpeğinizin sesini şık ve zarif gösterse de, her zaman en iyi seçim değildir. Örneğin, 'Notre Dame'ın Kamburu' en sevdiğiniz Disney karakteri olabilir. Yine de, köpeğinizi aramak veya onların dikkatini çekmek için yeterince kısa değil. Ayrıca, yerel köpek parkına birkaç tuhaf bakış atabilirsiniz. Toplamak bir veya iki heceli isim kısa, tatlı ve etkili tutmak için.

3. İpucu: Komutlardan Uzak Durun

Köpeğinizin kafasını karıştırmamak için, genel komutlara benzeyen adlardan kaçının 'otur', 'kal' veya 'hayır' gibi. Köpekler dilin kendisini anlamazlar. Bunun yerine, seslere odaklanırlar. Bir Disney adı seçerken bunu unutmayın.4. İpucu: Kamuya Uygunluk

Komik, komik veya kaba bir isim başlangıçta iyi bir fikir gibi görünse de, ileride pişman olabilirsiniz. İsim kumsalda, eşinizin ailesinin önünde ve veterinerin bekleme odasında kullanılacaktır. kamuya uygun olmalı . Birisini rahatsız etme ihtimali varsa veya belirli durumlarda kullanmaktan utanıyorsanız, bundan kaçınmalısınız. Ayrıca, rahatsız ediciyse, birinin şikayet etmesi durumunda kolluk kuvvetleriyle başınızı belaya sokabilirsiniz.

5. İpucu: Köpeğinizi Yeniden Adlandırma

Halihazırda ikamet eden köpeğinizi herhangi bir nedenle yeniden adlandırıyorsanız veya bir kurtarma köpeğini yeniden adlandırıyorsanız, yeni adı dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerekir. Mümkünse, zaten sahip olduklarına benzeyen bir ad seçin. Halihazırda sahip olduklarından tamamen farklı görünen bir isim seçmek onları şaşırtabilir ve potansiyel olarak rahatsız edebilir. Bu, ikinci veya üçüncü favori Disney adınızla yetinmek anlamına geliyorsa, öyle olsun.

Son düşünceler

Umarım, Disney köpek isim listemiz, köpeğiniz için bir isim bulmanız için size ilham vermiştir. Ya da belki de zaten en iyisini seçtiğinizi doğruladı. İster en sevdiğiniz karakterin adını ister benzedikleri birinin adını verin, aralarından seçim yapabileceğiniz 170'den fazla Disney köpek ismiyle burada her sahip ve köpek için bir şeyler var.Nihai kararınızı vermeden önce her bir listeyi okuduğunuzdan emin olun çünkü standart bir erkek veya kadın ismine ayarlanmış olsanız bile, kötü adam veya yardımcı listesinde dikkate almadığınız çok daha iyi bir şey olabilir.

Bir köpeği hayatınıza ve evinize davet etmek herkes için heyecan verici bir zamandır ve adını seçmek bu sürecin çok önemli bir parçasıdır. Bu, ömür boyu mutlu olacağınız bir şey olduğundan emin olun ve toplum içinde de rahatça seslenebilirsiniz. Umarım, dikkatli bir değerlendirmeden sonra, siz ve yeni köpeğiniz Disney'in yaptığı gibi yapabilir ve sonsuza dek mutlu yaşayabilirsiniz.

Yorumlar