Çiftçinin Köpek Maması İncelemeleri: Köpeğinizin Diyetine Göre Özelleştirildi

Çiftçinin Köpek Maması İncelemeleri: Köpeğinizin Diyetine Göre Özelleştirildi

Taze, doğal gıda pazarı son yıllarda bir patlama yaşadı. US Foods, çiftçi pazarlarının trendinin de son 20 yılda dört katına çıkarak patladığını belirtiyor. Öyleyse neden sevgili yavrularımız da bu yeni aksiyona dahil olmasın? Neden sıkıcı bisküvileri yeni ve lezzetli bir şeye dönüştürmüyorsunuz? İşte burada Çiftçinin Köpeği devreye giriyor.

Bu derlemede, bu yeni geldiği kadar taze kişiselleştirilmiş köpek maması konseptine bakacağız. Markanın geçmişinden ve tüm sürecin nasıl işlediğinden, içeriklerine ve besinsel faydalarına kadar, diğer markalardan gerçekten farklı olup olmadıklarına dair dürüst ayrıntıları paylaşıyoruz.Belki de Fido'nun diyetini daha lezzetli bir şeye nasıl güncelleyeceğinizi merak ediyorsunuz. Ya da belki de mağazadan satın alınan mama taneleriyle yavrularınızın sağlık sorunlarını hafifletme şansınız olmadı. Bu insan kalitesinde taze yiyeceği denemek, sizin ve Fido'nun aradığınız cevap olabilir. Öyleyse, yemek bulgularımıza geçelim.

İçindekiler

Bir Bakışta: Çiftçinin Favori Köpek Maması

Çiftçi Derecelendirmemiz

tavuk tarifiUSDA Tavuk, Brüksel Lahanası, USDA Tavuk Ciğeri, Bok Choy, Brokoli, Balık Yağı, TFD Besin Paketi

Çiftçinin Köpeğini Ziyaret Edin Çiftçi Derecelendirmemiz

sığır eti tarifi

USDA Sığır Eti, Tatlı Patates, Mercimek, Havuç, USDA Sığır Ciğeri, Kale, Ayçiçeği Tohumu, Balık Yağı, TFD Besin KarışımıÇiftçinin Köpeğini Ziyaret Edin Çiftçi Derecelendirmemiz

hindi tarifi

USDA Hindi, Nohut, Havuç, Brokoli, Yaban Mersini, Ispanak, Balık Yağı, TFD Besin Karışımı

Çiftçinin Köpeğini Ziyaret Edin

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz TheFarmersDog.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.Marka Geçmişi

Çiftçi

Brett, taze bir gıda savunucusu ve kurucu ortak Jonathan ve köpeği Buddy ile birleşti. Birlikte, sevgili yavruları için taze yiyecekler yaratmak için Çiftçinin Köpeğini kurdular.

The Farmer's Dog (TFD) markası yeni bir şirkettir. 2014 yılında kurulan, ama yolculukları bundan biraz önce başladı. Her şey kurucunun sevgili Rottweiler yavrularından biri olan Jada ile başladı. İki yıl boyunca ciddi sindirim sorunları yaşadı. Ve hemen hemen her yüksek kaliteli mama tanesini denedikten sonra, veterinerleri sorunları çözmek için Jada'yı ev yapımı yiyecekler üzerinde denemeyi önerdi.

Jada'nın babası Brett bunu hemen anladı. taze, ev yapımı yiyecekler neredeyse bir gecede sihrini göstermeye başladı. Ve dedikleri gibi; gerisi hikaye!

Görevleri, köpeklerimizin kaselerine girenlerden başlayarak koşulsuz sevgilerini karmaşık olmayan bakıma dönüştürmektir. Onlarca yıllık beslenme araştırmasını kullanarak bu ısmarlama hizmeti yarattılar ve en iyi veteriner beslenme uzmanlarıyla güçlerini birleştirme . Sadece yiyeceklerinin besin açısından dengeli ve eksiksiz olduğunu iddia etmekle kalmıyorlar, aynı zamanda insanların yemesi için yeterince güvenli olduğunu da belirtiyorlar!Web siteleri, şu anda 100'den fazla çalışanı istihdam ettiklerini (ve ilgileniyorsanız hala işe aldıklarını) belirtiyor. Onlar ayrıca her ay milyonlarca öğün dağıtın . Instagram'da 185 binin üzerinde takipçisi var - ülke çapındaki tüm başarı hikayelerini sergiliyorlar. Başarıları, bir şeylerin peşinde olduklarını açıkça gösteriyor, o yüzden tüm yaygaraların ne hakkında olduğunu görelim.

Geri Çağırma Geçmişi

TFD Tarihçesi

Bir markanın geri çağırma geçmişini incelemek, köpeklerin sağlığını ne kadar ciddiye aldıklarına dair fikir verir.

Beklenen standartları karşılamadığında bir ürün geri çağırma gerçekleşir. Markanın kendisi veya ulusal olarak evcil hayvan gıda standartlarını yöneten ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından gönüllü olarak geri çağrılabilir.

Durduğu gibi, TFD'nin herhangi bir gıda geri çağırması olmadı. Bu, şu ana kadar beklenen tüm standartları karşıladıkları anlamına gelir ve bu da biz köpek sahipleri için her zaman güven vericidir. Geri çağırma geçmişi sıfır olan pek çok tanınmış marka yok.Tarifler Aralığı

Çiftçi

Nispeten yeni bir marka olarak TFD'nin sınırlı sayıda formülü vardır.

Şu anda, onlar sadece dört tarif sunun , ki bu çoğu köpek için iyidir. Ancak bu yaygın olarak kullanılan proteinlere alerjisi olanlar veya özel diyet ihtiyaçları olanlar için seçeneksiz bırakılmıştır. Neyse ki, The Farmer's Dog daha geniş bir formül yelpazesi oluşturmaya çalıştığını iddia ediyor, bu yüzden bu alana dikkat edin.

Şu anda, ayrıca tahıl içeren seçenekler yok , bir tek tahılsız formüller . Yine, bu, tahıllarda daha iyi performans gösteren köpekler için ideal değildir. Veya endişe duyan ebeveynler için FDA'nın araştırmaları tahıl içermeyen diyetler ve kalp hastalığı arasındaki olası bağlantıya. Pooch tahıl içeren diyetinizi beslemeye devam etmek istiyorsanız, basitçe karışıma biraz pirinç karıştırın taneleri eklemek için.Ayrıca belirli seçenekler de yoktur. yavru köpekler gelişim aşamasında veya yaşlılar Kim daha az kaloriye ihtiyaç duyar. Bununla birlikte, kendinizi yiyecek anketinden geçirdikten sonra, köpeğinizin yaşı, mevcut ağırlığı, ideal kilosu, aktivite seviyeleri ve daha fazlasıyla ilgili tüm ayrıntıları girersiniz. Anlamında köpeğinizin günlük ihtiyaçlarına göre tam olarak ne kadar ihtiyacı olduğunu hesaplarlar.

Ek olarak, tüm tarifleri Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Birliği (AAFCO) uyumludur. AAFCO, evcil hayvan gıda endüstrisi için standartlar öneren kuruluştur. Bu formüllerin olduğu anlamına gelir tüm yaşlar ve aşamalar için beslenme açısından eksiksizdir. Böylece köpeğinizin dengeli bir diyet alacağından emin olabilirsiniz.

Lehte ve aleyhte olanlar

ArtılarıEksileri
Kişiselleştirilmiş planlar oluşturmak için veterinerlerle birlikte çalışın
Sınırlı formül yelpazesi
USDA onaylı tedarikçilerden etler
Diğer bazı taze yemek markalarından biraz daha pahalı
İnsan kalitesinde, taze ürünler kullanır
İhtiyaç duymadan önce çözülme günü ile organize edilmesi gerekiyor
Beslenmeyi korumak için taze pişmiş ve hızlı dondurulmuşÇantalar yeniden kapatılamaz
Yemekler uygun şekilde önceden paketlenir ve önceden porsiyonlara ayrılır
Yapıldıktan birkaç gün sonra doğrudan kapınıza teslim
Ülke çapında ücretsiz gönderim
Çevre dostu paketleme ve teslimatlar
Plan ayarlamaları yapmak için basit

Çiftçinin Köpek Tarifleri

taze köpek maması malzemeleri

Burada et yemekleri veya yan ürünleri bulunmaz, sadece saf, taze et bulunur.

Elbette, The Farmer's Dog çok çeşitli formüller sunmuyor, ancak neler sunduklarına bir göz atalım. İşte dört tarif için içerik listeleri.husky labrador

Etle başlayalım çünkü Fido'nun bilmek istediği şey bu, değil mi?! Böyle her tarif, her zaman ilk bileşen olan bir tek protein kullanır. Bu, herhangi bir yüksek kaliteli tarifin kesin işaretidir çünkü tarifin en belirgin bileşeni olduğu anlamına gelir. Tek bir protein kullanmak, çoğu sınırlı içerikli diyette olduğu gibi, bir tarifin sindirilmesini de kolaylaştırır.

tavuk tarifi

Çiftçi
 • USDA Tavuk
 • Brüksel lahanası
 • USDA Tavuk Karaciğeri
 • Çin lahanası
 • Brokoli
 • Balık Yağı
 • TFD Besin Paketi
TheFarmersDog.com'da Görüntüle

Dört tariften üçü aynı hayvan kaynağından gelen karaciğeri de listeliyor. Karaciğer besin açısından zengin ve protein açısından zengindir, ayrıca süper lezzetlidir. Balık yağı da her tarifte var , sağlıklı omega yağ asitleri ekleyerek. Omega yağları dengeli beslenme, sağlıklı deri ve tüy, eklem desteği, sindirim, kalp zindeliği, organ gelişimi ve çok daha fazlası için gereklidir.

sığır eti tarifi

Çiftçi
 • USDA sığır eti
 • Tatlı patates
 • mercimek
 • Havuç
 • USDA Sığır Ciğeri
 • kara lahana
 • Ay çekirdeği
 • Balık Yağı
 • TFD Besin Karışımı
TheFarmersDog.com'da Görüntüle

Her tarif kendi karışımını listeler. sebzeler prebiyotik lif, antioksidanlar ve daha fazlasını sağlamak için. Dahil edilen sebzeler tarife bağlıdır, ancak bunlar brüksel lahanası, Brokoli , ve tatlı patates , ile havuçlar , lahana ve ıspanak, bir yumruk paketleme Daha pürüzsüz sindirime yardımcı olmak için prebiyotik lif. Ayrıca, tüm tarifleri 'TFD Besin Karışımı' ile bitiyor. Yani her formül, yavrularınızın bağışıklık sistemini desteklemek için daha fazla vitamin ve şelatlı minerallerle (köpeklerin daha kolay emdiği) zenginleştirilmiştir.

hindi tarifi

Çiftçi
 • USDA Türkiye
 • Nohut
 • Havuç
 • Brokoli
 • yaban havucu
 • Ispanak
 • Balık Yağı
 • TFD Besin Karışımı
TheFarmersDog.com'da Görüntüle

TFD hiçbir zaman diğer evcil hayvan maması markalarının kullandığı yem kalitesinde malzemeleri kullanmaz. Onlar sadece insan kalitesinde gıda kullanın . Bu, kendi akşam yemeğiniz için malzemeleriniz biterse, her zaman Fido'ya katılabileceğiniz anlamına gelir! Ayrıca birçok evcil hayvan mamasında bulunan köpek sindirim sistemlerini tahriş edebilecek yapay koruyucuları asla kullanmazlar.

domuz eti tarifi

Çiftçi
 • USDA domuz eti
 • Tatlı patates
 • Patates
 • Yeşil fasulyeler
 • Karnabahar
 • USDA Domuz Karaciğeri
 • Balık Yağı
 • TFD Besin Karışımı
TheFarmersDog.com'da Görüntüle

Beslenme Analizi

Taze köpek maması yapmak

Her evcil hayvan maması ürünü, AAFCO standartlarına göre gerekli bileşenleri listeleyen Garantili Analiz verilerine sahiptir.

Bu bileşenlerin köpeğinize gerçekten sunduklarının bilimsel oranlarına biraz daha derine inelim. Burada yaş mamaları inceliyor olsak da, karşılaştırmamız gerekiyor. kuru madde esası . Aksi takdirde, elma ile muzu karşılaştırmak gibi olur.

Göre Köpek Maması Danışmanı , dört tarif ortalama %40 protein içeriği ve %28 ortalama yağ oranı sunar. Yani yağ protein oranı %69'dur. Bu rakamlar, The Farmer's Dog'un ortalamanın üzerinde bir protein seviyesi, ortalamanın üzerinde bir yağ seviyesi ve ortalamanın altında bir karbonhidrat seviyesi sunduğunu göstermektedir. Bu yüzden bu premium markayı 'hevesle tavsiye ediyorlar'.

Yiyecekleri Nerede Yapıyorlar?

Fark edeceğiniz gibi, her bir hayvan proteini, Birleşik Devletler Tarım Bakanlığı'nın kısaltması olan 'USDA'yı belirtir. Bu, tarımsal gıda endüstrisini düzenleyen devlet kurumudur.TFD, bir bileşenin etikette USDA sertifikalı olduğunu belirterek, bize şunu temin eder: tariflerinde kullanılan tüm etler yalnızca USDA onaylı tedarikçilerden, yerel çiftliklerden ve diğer insan gıda tedarikçileri tarafından sağlanır. .Bu, tüketicilerin güvenlik düzenlemelerini geçen yüksek kaliteli malzemeler almasını garanti eder. Ayrıca, her tarifin ABD'de USDA mutfaklarında yapılmıştır . USDA onaylı mutfakları kullanmanın bir başka yararı da şudur: TFD tarafından yapılan tüm yiyecekler insan sınıfı içeriklerdendir. Yani yemek istemeyebilirsiniz, ama yiyebilirsiniz!

Ancak TFD, diğer bileşenlerin nereden temin edildiği konusunda net değil. Tarifler Amerikan USDA onaylı mutfaklarında yapılsa da (tüm malzemelerin insan kalitesinde olduğunu garanti eder), USDA etiketli olmayan malzemeler yurtdışından temin edilebilir. TFD'nin onları nereden aldığını doğrulayamasak da, köpek maması şirketlerinin mikro içeriklerini (yani vitaminler, mineraller) denizaşırı ülkelerde tedarik etmeleri yaygın bir durumdur.

Çiftçinin Köpeği Nasıl Çalışır?

Yavrunuzun kasesini bu birinci sınıf mamayla doldurmanın ilk adımı, TFD web sitesinde çevrimiçi bir profil oluşturmaktır. Gerek adı, yaşı, cinsiyeti, kilosu ve cinsi gibi yavrularınızla ilgili temel bilgileri girin . Ayrıca Fido'nun vücut şekli, davranışı, aktivite seviyeleri, sağlık sorunları ve rutin diyeti hakkında sorular soracaklar. Ayrıca adınızı, posta kodunuzu ve e-posta adresinizi de girmeniz gerekir. Bu işlem sadece birkaç dakika sürer.

Çiftçi

Özel öneriler için web sitesinde köpeğinizin profil testini doldurun.

Sağladığınız bilgileri kullanarak düğmeye bastığınızda, köpeğinizin tam olarak ne kadar mamaya ihtiyacı olduğunu ve hangi tariflerin en iyi seçim olduğunu hesaplayın . Daha sonra siparişinizi inceler ve teslimat detaylarınızı gönderirsiniz. Gerçekten bu kadar basit!

Siparişinizi verdikten sonraki bir hafta içinde, doğrudan kapınıza kadar iki haftalık bir lezzet denemesi alacaksınız. Bundan sonra, köpeğinizin bir daha asla yemeğinin bitmemesini sağlamak için her sekiz haftada bir yiyecek (ve bir otomatik fatura) alırsınız.

TFD yemek planı

Yemekler, yavrularınızın günlük kalori gereksinimlerine göre önceden hazırlanır ve porsiyonlara ayrılır. Yemekler yapılır yapılmaz, besin değerini kaybetmeden taze tutmak için hızlı dondurulmuş (asla derin dondurulmamış).

Kutu, kuru buzla soğutulmuş dondurulmuş gıda paketlerinizle birlikte gönderilir.Yapabilirsiniz buzdolabına veya dondurucuya koyun Ne kadar sürede ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak, teslimatınızı alır almaz.

Çiftçi Kutusu

Paketler düz olarak gönderilir ve minimum yer kaplar. Paket açıldığında yiyecekleri taze tutmak için bir saklama kabı sağlanır.

Fiyatı ne kadar?

Web sitesine göre, TFD'nin planları küçük köpekler için günde 2 dolardan başlıyor. Her köpek benzersizdir, yani her plan ve fiyat benzersizdir . Yavru köpeğinizin tam maliyetini belirlemek için anketi doldurabilirsiniz. Fiyat ağırlık bazındadır. Yani sağlık sorunu olmayan ortalama 55 kiloluk bir köpek için günde 8 ila 9 dolar arasında bir maliyete bakıyorsunuz.

yetişkin goldendoodles

Elbette, bu, köpeğinizi kuru veya daha düşük kaliteli bir diyetle beslemekten daha pahalıdır. Ama sen yapabilirsin Yavru köpeğinizin, kalite açısından piyasa ortalamasının üzerinde, besleyici olarak eksiksiz bir diyet aldığından emin olun. . Ayrıca, doğrudan kapınıza teslim edildiği ve önceden porsiyonlara ayrılmış olduğu için çok uygundur. Fido için daha kaliteli bir diyete biraz daha fazla harcayabiliyorsanız, bu harika bir seçenektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda TFD hakkında en sık sorulan sorulardan bazılarını listeledik, o yüzden son birkaç şeyi açıklığa kavuşturalım.

Bu yüksek kaliteli bir marka mı?

Evet öyle. Yukarıdaki incelememizden de görebileceğiniz gibi, markanın misyonu, köpeklerinizin sadece hayatta kalması değil, gelişmesi için yiyecek sağlamaktır. Bilim tarafından desteklenen tarifler tasarlamak için köpek beslenme uzmanlarıyla yakın bir şekilde çalıştılar. En kaliteli ve en taze malzemeleri kullanırlar ve asla sert koruyucular veya kimyasallar kullanmazlar. Birkaç inceleme web sitesi, onları coşkulu önerilerle yüksek oranda derecelendirir.

TFD, köpeğimin hangi mamasına ihtiyacı olduğunu nasıl biliyor?

Köpeğiniz hakkında verdiğiniz bilgileri kullanırlar. Cinsiyet, yaş, kilo, yaşam tarzı ve cins gibi ayrıntıları kullanarak, optimize edilmiş beslenmeyi hesaplamak için veterinerleriyle yakın bir şekilde çalışırlar. Oradan, yiyecekleri iki hafta boyunca deneyebilirsiniz. Bir şey yolunda gitmediğinde, müşteri ekibi köpeğinizin ilerlemesini izlemenize ve gerekli ayarlamaları yapmanıza yardımcı olmaya hazırdır.

Yemek pişirmem gerekiyor mu?

Hayır, yemek pişirmeye gerek yok. Direk paketten servise hazırdır. Köpeğiniz daha sıcak yiyecekleri tercih ederse, sadece bir miktar ılık su ekleyin.

Ya köpeğim yemeği beğenmezse?

Diğer köpek ebeveynlerinin incelemelerinden, bunun sık sık olmadığını görmek kolaydır. Bununla birlikte, köpekler alışkanlık yaratıklarıdır ve herhangi bir yeni yiyeceğe alışmaları zaman alacaktır. Onları bir damla ılık su veya düşük sodyumlu et suyu ile ikna edemezseniz, TFD size yemeğiniz için para iadesi teklif edeceklerini belirtir. Daha sonra bir köpek barınağına bağışlayabilirsiniz.

Siparişimi istediğim zaman değiştirebilir miyim?

Planınızı değiştirmek, tatil sırasında adresinizi değiştirmek, acele etmek veya bir siparişi geciktirmek çok kolay. Sadece web sitesinde hesabınıza giriş yapın ve teslimat ayrıntılarını değiştirin. Ayrıca aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilir veya yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Son düşünceler

Çiftçi

Düzenli olarak kapınıza teslim edilir, böylece taze köpek maması asla tükenmez.

Kuşkusuz formüllerinde fazla seçenek yok, ancak TFD ürün yelpazesini genişletmek için çalışıyor. Yemek Abd'de üretilmiştir USDA onaylı mutfaklarda, insan sınıfı gıda her zaman. Ayrıca, et malzemeleri tazedir ve USDA onaylı tedarikçilerden temin edilmektedir. Ve tarifler, köpeğinizin diyetinde ihtiyaç duyduğu her şeyle tamamlanır ve AAFCO onay mührü .

Çiftçinin Köpeği, kuru mamalardan veya daha basit köpek diyetlerinden daha pahalıdır. Ancak, Bu plan için bütçeniz varsa, köpeğiniz için en iyisini sunduğunuz konusunda size gönül rahatlığı sunar. . Fido da her gün kaselerinde onları bekleyen lezzetli yemeklerden memnun. Ve sağlıklı bir köpek mutlu bir köpektir. Yani herkes bir kazanan!

Yorumlar