Corgi Karışımları: Seveceğiniz 20 Farklı Melez Yavru

Corgi Karışımları: Seveceğiniz 20 Farklı Melez Yavru

Corgi daha sevimli olamazmış gibi, gider ve birlikte birçok farklı Corgi karma yavru yaratan diğer sevimli köpekleri karıştırır ve bu makale yalnızca bu muhteşem adamlara adanmıştır. Minyatür olan her şeye olan hayranlığımız ve Corgi'nin kısa ve güçlü imzalı bacakları ve keyifli alaylar , aşağıdaki tüm Corgi karışımları çok güzel!

Henüz bilmiyorsanız, 2 tür Corgi vardır, Cardigan Welsh ve Pembroke Welsh ve bu makaledeki karışımlar genellikle her iki türün bir karışımıdır ve çok benzer oldukları için Cardigan veya Pembroke olması gerçekten önemli değil.Corgi'ler başlangıçta gütme köpekleri olarak Galler'de yetiştirilmişlerdi çünkü tüylü ve çevik, son derece korkusuz ve mükemmel kısa boyları, sığırlar onlara geri tepmeye çalıştığında vurulamayacak kadar kısa olduğu anlamına geliyordu. Ve zorlu bir günün sonunda, kalan enerjisini 'gün batımına kadar sarılacağı efendisine ve ailesine adadı.

Corgi Karışık Irklar

Özellikle İngiltere Kraliçesi'nin sevilen evcil hayvanı olmalarıyla ünlüler ve kraliyet onay mührü, dünya çapında birçok köpek sahibine bu özel adamları evlerinde de ağırlama konusunda ilham verdi. Tasarımcı köpek trendinin yükselişiyle birlikte Corgi karışımlarının dünya çapında giderek daha popüler hale gelmesi şaşırtıcı değil.Herhangi bir melez cins köpekte olduğu gibi, yavru köpeğin her iki ebeveynden de bir özellik karışımı almasını bekleyebilirsiniz. Öyleyse, belirli bir sıra olmadan, en sevdiğimiz Corgi karışımlarından 20'sine bakalım!

kaçış geçirmez köpek koşum takımı

Augie

Avustralya Çoban Corgi Mix

Irklar: Corgi ve Avustralya Çoban Köpeği

Augie, ebeveynlerinin her ikisi de çoban olan enerjik küçük bir eğlence paketidir, bu nedenle Augie'nin kime miras kaldığına bakılmaksızın bir çoban köpeği olmasını bekleyebilirsiniz. Avustralya Çobanından daha az yoğun ve kısa bacakları daha çabuk yıpranacağı için daha az egzersize ihtiyacı var, ancak Augie bir kucak köpeği değil . Neyse ki, Corgi ebeveyninin efendisini memnun etme hevesini miras alma eğilimindedir, bu yüzden bu, eğitimi çok daha katlanılabilir hale getirir.Augie ile ilgili en çarpıcı şey, rengi ve parlak gözleri, mavi, yeşil, kahverengi veya bunların herhangi birinin karışımı! Ve bunu daha kabarık paltosu ve kısa bodur bacaklarıyla birleştirdiğinizde, bu adam unutulmaz görünümlü bir köpek. Corgi'den daha fazla haftalık fırçalamaya ihtiyacı olacak, ancak buna kesinlikle değer.


Corman Çoban

Corgi Çoban Karışımı

Irklar: Corgi ve Alman Çoban Köpeği

Burada cüce Alman Çoban Köpeğine benzeyen bir köpeğimiz var. Alman Çoban'ın daha büyük kafasına, Corgi'nin küçük bacaklarına sahip ve her iki kulağını da sonsuza dek sürecek gibi görünen iki katı büyüklükte büyük yarasa kulakları yaratmak için miras almış gibi görünüyor! Corgi'ye kıyasla boy olarak biraz daha büyük, ancak daha kabarık paltosuyla aynı derecede sevimli.Çok fazla enerjisi ve Alman Çoban ailesinden miras aldığı koruyucu bir yeteneği var, bu yüzden efendisini ve ailesini koruyacak sadık bir köpek bekleyebilirsiniz. İlk başta yabancılara biraz mesafeli olabilir, ancak onların bir arkadaş olduğunu anladığında, onlara çok hızlı ısınır ve yeni en iyi arkadaşı, hemen oynayıp karnını kaşıyacaktır. Birinden hoşlanmıyorsa, o zaman çok havlamasını bekler, kim bu kişiyi ustasından uzaklaştırmaya çalışır.


Horgi

Husky Corgi

Irklar: Corgi & Husky

Bu Corgi karışımında Siborgi, Horgski ve Corgski de dahil olmak üzere kemerinde birkaç isim var, ama ona ne isim verirseniz verin, onun büyük bir kişiliğe sahip, küçük, cesur bir adam olduğunu bilin! Husky ebeveyninin konuşkan doğasını miras alma eğilimindedir, bu da bu adamla bazı komik sohbetler bekleyebileceğiniz anlamına gelir ve onun kolunda birkaç siren veya müzik aleti izlenimi olacaktır. Aynı zamanda oldukça yaramaz bir yavru olacak, bu yüzden eviniz sessizse en iyisi gidip ne yaptığını görmelisiniz!

Husky'ye kıyasla çok daha kısa ve çömelmiş, ancak Corgi'den çok daha atletiktir ve Husky ebeveyni etrafınızdaki en enerjik köpeklerden biri olduğu için ona her gün yaklaşık bir saatlik egzersiz sağlamalıdır.Ayrıca onu sıcak tutacak ve saçınızı kapatacak kalın ve parlak bir çift ceketi var, bu yüzden onu fırçalamak için çok zaman harcamalısınız. Bu adam hakkında daha fazla bilgi için lütfen bakınız Horgi için eksiksiz rehberimiz .


Dalgi

Dalgi

Irklar: Corgi ve Dalmaçyalı

Bu, Cruella de Vil'i kıskandıracak noktalarla unutulmaz görünümlü bir Corgi karışımı. Paltosu Dalmaçyalı'dan daha uzun ve dokunuşu o kadar pürüzsüz olmasa da o kadar muhteşem. Belli ki bir Dalmaçyalıdan çok daha kısa ve daha tıknaz, ama kalın Corgi'den biraz daha atletik.

Dalgi harika bir oyun arkadaşı olur ve herhangi bir ustayı ayak parmaklarında tutacak çok fazla enerjisi ve tavrı vardır. Dalmaçyalı'nın harika bir bekçi köpeği olduğu biliniyor ve Corgi'nin havlamaya olan sevgisiyle yakında bir izinsiz giren olup olmadığını anlayacaksınız, bu yüzden Dalgi'nin pençelerini kazandıktan sonra siz bir bekçi köpeğiyseniz. Ama herkesi uzaklaştırdığını hissettiğinde, onu kucağınızda kucaklamak için çabucak bulacaksınız.
Beagie

Beagi

Irklar: Corgi x Beagle

Ebeveyninin yemeğe olan sevgisiyle Beagie'nin iki katı olmasa da aynı derecede aç olduğu biliniyor, bu nedenle her zaman atıştırmalıklar ve hurdalar için çöplükte kalmasını bekleyin. Bu, ailesinin tedavi alımını dikkatli bir şekilde izlemesi ve kendi cihazlarına bırakılırsa kolayca obez olabileceği için çok domuzlu olmamasını sağlaması gerektiği anlamına gelir.

Oburluğunun yanı sıra, herkesin sevdiği keyifli bir aile hayvanıdır. Arkadaş canlısı, sevecen ve etrafta olması eğlencelidir ve mükemmel bir zıplama enerjisi ile üşüme zamanı ihtiyacı arasında mükemmel bir dengeye sahiptir, bu da her aileye mükemmel bir katkı yapmasının bir başka nedenidir. Tıpkı Horgi gibi, bu adam da gürültülü olarak biliniyor ve Beagle bir uluyan olduğu için Beagie'nin oldukça sesli olmasını bekliyor!Beagle, tıpkı Snoopy gibi sarkık kulaklarıyla tanınırken, Corgi büyük, dik kulaklarıyla tanınır, bu yüzden kimin kulaklarını miras alacağını kimse tahmin edemez! Paltosu pürüzsüz olacak ve muhtemelen her iki ebeveynin de toprak tonlarını miras alacak. Daha fazla bilgi için şu adrese gidin: tam rehberimiz Beagie .


Altın Corgi

Golden Retriever Corgi

Irklar: Corgi & Golden Retriever

Golden Corgi, süper kısa bacakları olan bir Golden Retriever'e benziyor! Orada burada tuhaf beyaz Corgi sıçramasıyla, Retriever'in altın parlaklığını miras alma eğilimindedir. Her iki ebeveyni gibi kürkü de orta uzunluktadır ve paltosunu aynı derecede döktüğü ve uçurduğu biliniyor, bu nedenle tüm mobilyalarınıza altın bir ışıltı katacak ılımlı bir tüy dökücü bekleyin.

Golden Retriever'lar, etraftaki en nazik köpeklerden biri olan aile dostu kişilikleriyle tanınırlar, bu nedenle Corgi'nin palyaço kişiliğini biraz eklerseniz, nazik ve komik bir köpek katkısı bekleyebilirsiniz. Bir Golden Retriever'in peşindeyseniz, ancak boyutuna ikna olmadıysanız, Golden Corgi mükemmel kompakt alternatifi yapar. Daha fazla bilgi için lütfen şu adrese gidin: Altın Corgi hakkındaki eksiksiz rehberimiz.
Rottgi

Rottgi

Irklar: Corgi ve Rottweiler

Corgweiler olarak da bilinir, ancak biz Rottgi'yi tercih ederiz. Bu Corgi karışımı, listedeki en nadir karışımlardan biridir, ancak o kadar sevimli değil! Genel olarak, Corgi'nin şeklini ve kulaklarını alır, ancak renk işaretleri ve Rottweiler'ın başıyla. Bazen kafası, küçük uzun vücuduna kıyasla oldukça orantısız görünebilir, ancak bu, çekiciliğini artıran daha büyük bir gülümsemeye izin verir.

Rottweiler’ın geçmişi ve koruma köpeği olarak çalışması ve Corgi’nin havlama eğilimleri göz önüne alındığında, harika bir bekçi köpeği olacak. İlk başta yabancılara oldukça mesafeli olabilir, ancak Rottgi’nin efendisi yabancıyı mülküne kabul ettikten sonra kucağına ilk atlayan kişi olacak! Diğer küçük Corgi karışımlarından bazılarına kıyasla makul miktarda egzersize ihtiyacı olacak, ancak yine de öğleden sonra bir veya iki kestirmeyi seviyor.


Greygi

Tazı Corgi

Irklar: Corgi & Greyhound

Tıpkı bu listedeki diğer büyük karışımlardan birkaçı gibi, Greygi de bir Greyhound'a benziyor, ancak yarısı kadar bacakla. Ebeveynlerinin tamamen farklı görünüşleri, tuhaf görünümlü bir köpeğe yol açtı, ancak mizaçlarının gerçekten de oldukça uyumlu olduğu kanıtlandı.

Her iki ebeveyni de o kadar sevecen ki Greygi kalbinizi kısa sürede eritecek! Ve popüler inancın tersine, Tazı'nın yarış atletizmi göz önüne alındığında süper enerjik olduğu düşünülürken, aslında öğleden sonra bir veya üç uyuklamaya oldukça düşkün.

Sadece kısa enerji patlamaları var, bu da Greygi’nin kısa bacaklarının onun küçük patlamalarıyla baş edebilmesi gerektiği anlamına geliyor. Corgi'nin iri gözleri ve gülümsemesiyle uzun ve sivri olan böceğe benzer bir yüzü vardı. Ve tuhaf görünüşü herkes için olmasa da, kesinlikle çok fazla dikkat çekecektir.


Spitzgi

Spitzgi

Irklar: Corgi & Spitz

Spitzgi, ekstra kabarık bir dış cepheye sahip daha küçük bir Corgi'ye benziyor. O kadar sevimli bir yavru ki, onu asla yere sermek istemeyeceksiniz ve bu konuda yoldan geçenler de olmayacak! Rengi tamamen Spitz ebeveyninin rengine bağlı olacaktır, ancak tipik olarak bu adam altın veya kahverengi bir renktir.

Spitzgi, başka bir nadir Corgi karışımıdır, çünkü Alman Spitz burada daha az bilinen türlerden biridir ve başka bir nedenle değil. Pek çok insan onun hakkında çok şey bilmese de, onu tanıyanlar onun etrafta olduğunu insanlara bildirmekten hoşlanan oldukça havlı ve alıngan bir köpek olduğunu bilirler. Bu yüzden, havlayan köpeklerin hayranı değilseniz, buradaki diğer Corgi karışımlarından birini düşünmelisiniz, ancak aradığınız bir bekçi köpeği ise, o zaman en iyi karışımlardan biridir!


Corgi Çukuru

Pitbull corgi

Irklar: Corgi ve American Pit Bull Terrier

Pitbull'u korkutucu bulanlar (gerçekten öyle olmasalar da!) Muhtemelen Corgi Pit'i biraz daha az korkutucu bulacaklardır. Corgi Pit, Pitbull'un hassas tarafını miras alır, bu yüzden ustasını ne zaman neşelendireceğini bilen çok sezgisel bir köpek bekleyin, ancak hem ebeveyninin enerjisini hem de eğlenceyi seven tarafını miras alır, bu nedenle eğlencenin iki katını bekleyin. Bu nedenle Corgi Pit harika bir terapi köpeği olur!

Pitbull genleri sayesinde daha pürüzsüz bir cekete sahip olma eğilimindedir, bu da bakımının çok daha kolay olduğu anlamına gelir. Corgi Pit muhtemelen cilt alerjilerine daha yatkın olacaktır, ancak ilaç ve merhemler kolayca bulunabildiğinde bu hiç sorun olmamalı.

Aynı şekilde, kapak tarafında, Pitbull'un uzun ömürlülüğü sayesinde safkan Corgi'den daha uzun yaşama eğilimindedir, bu yüzden muhtemelen bu adamı biraz daha uzun süre yanınızda tutacaksınız! Onun hakkında daha fazla bilgi için şu adrese gidin: Corgi Çukuru hakkındaki eksiksiz rehberimiz.


Corgidor

Corgi labrador

Irklar: Corgi & Labrador Retriever

Corgidor harika bir aile hayvanı yapar ve en popüler Corgi karışımlarından biri olduğunu kanıtlamaktadır, çünkü Labrador ebeveyni şu anda Amerika'daki en popüler köpek ırkıdır! Tatlı ve şefkatli doğası, sınırsız sadakati ve enerjik mizah anlayışı, onu tüm aile için dengeli bir yavru yapar. Bunu Corgi'nin enerjisi ve tatlı yanıyla birleştirdiğinizde, Corgidor tüm zamanların en mükemmel köpek karışımlarından biridir!

Corgidors'un en göze çarpan özelliklerinden biri kulaklarıdır ve oğlum onları kilometrelerce uzaktan fark edeceksiniz! Labrador'un aşağıya inen büyük kulakları vardır, ancak Corgi'nin dik kulaklarını eklerseniz, görebileceğiniz en büyük köpek yarasa kulaklarından birini oluştururlar. Bu adam hakkında daha fazla bilgi için okuyun Corgidor için eksiksiz rehberimiz .


Chorgi

Corgi Chow Karışımı

Irklar: Corgi & Chow Chow

Enerjik bir tüy yumağı arıyorsanız, o zaman başka yere bakmayın, Chorgi tam size göre! Kuşkusuz hepsinden daha kabarık olanı, üzerinizde bulabildiğiniz kadar tüylerinin çoğunu üzerinizde bulmayı bekleyebilirsiniz! Bu geçmişe bakabileceğiniz bir şeyse, o zaman kesinlikle tiftikli rulo harcamasına değer.

Chorgi’nin ebeveynleri, Corgi’nin mutlu-şanslı bir yavru olması ve Chow Chow’un aptallardan nazikçe acı çekmeyen ciddi ve ağırbaşlı bir beyefendi olmasıyla önemli ölçüde farklılık gösteriyor, bu yüzden Chorgi’nin kişiliği tamamen onun en çok kimi aldığına bağlı.

Ancak, onun oyuncu Corgi'den biraz daha olgun ve temkinli Chow Chow'un daha rahat bir versiyonunu bekliyorsanız, o zaman gerçekten yanlış gidemezsiniz. Kantonca'da 'Chow' kelimesi yenilebilir anlamına gelir ve Chorgi o kadar cidden sevimli ki onu gerçekten yiyebilirsin!


Porgi

Pug Corgi Mix

Irklar: Corgi & Pug

Porgi, tasarımcı küçük köpek dünyasını ateşe veren maceracı ve cesur bir küçük adam! Kısa ve kalın yapısı, aptal gözbebekleri ve büyük kulaklarıyla kesinlikle dikkatleri üzerine çekecek ilginç görünümlü bir yavru!

Enerji patlamaları ve aynı zamanda uyuklamaya olan sevgisiyle tanınır. Pug ebeveyninin düz yüzünü miras alırsa, gündüzleri enfiye, geceleri horlayan olmasını bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, gün boyu biraz gürültü bekleyebilirsiniz ve bazıları bu özelliği sevimli bulsa da, kesinlikle herkes için değil.

Corgi’nin İngiltere Kraliçesi’nin kraliyet mührü ve Çin İmparatorlarının Pug’a olan hayranlığıyla Porgi, tanıştığı herkesin kalbini kuşkusuz kazanacak ve kesinlikle herhangi bir Kral veya Kraliçe için uygun olacaktır. Daha fazla bilgi için lütfen okuyun Porgi için eksiksiz rehberimiz.


Chigi

Chihuahua Corgi Mix

Irklar: Corgi & Chihuahua

Chorgi ile karıştırılmaması gereken bu küçük adam, bu listedeki en küçüklerden biri. Tipik olarak, Chihuahua'nın daha küçük başını miras alacak, ancak Corgi'nin kulaklarıyla tekrar yarasa benzeri bir köpek yaratacaktır. Ayrıca Corgi'nin sevimli çekiciliğine katkıda bulunan gülümsemesini ve büyük kulaklarını da miras alır.

Eğer Chihuahua uygun şekilde sosyalleşmezse ve Corgi'nin benzer havlama eğilimi ile bu adamlardan birini evinize davet ederseniz, onu diğer köpekler ve insanlarla iyi bir şekilde sosyalleştirdiğinizden emin olun. Bu, Chihuahua'nın inatçı tarafını miras alırsa özellikle önemlidir! Bunun dışında herkesin bayılacağı keyifli bir aile hayvanı yapar. Daha fazla bilgi için okuyun Chigi için eksiksiz rehberimiz .


Corgoyed

Samoyed Corgi

Irklar: Corgi ve Samoyed

Corgoyed, tüyü sizi elektrikli süpürgeyle meşgul edecek başka bir tüy topudur. Kabarık dış görünüşü sadece sevimli değil, aynı zamanda onu sıcak tutmak için bir amaca hizmet ediyor. Samoyed ebeveyni Rusya'nın dondurucu sert topraklarındandır, bu nedenle sıcak bir iklimde yaşıyorsanız o kadar iyi yapamayabilir, bu yüzden daha az kürklü bir karışım seçmenizi öneririz. Soğuk bir yerde yaşarsan, bu adam mutlu bir şekilde senin olur.

Yumuşak mizacı, daha sakin ve daha uysal bir aile ortamına uygundur, ancak Corgi'nin heyecanlı kişiliği sayesinde gün boyunca düzenli olarak enerji patlamaları yaşayacaksınız.


Corger

Corgi Boxer Karışımı

Irklar: Corgi & Boxer

Corger, her iki ebeveyninden de heyecanlı ve esprili genleri miras alan çok enerjik bir köpektir, bu nedenle size saatlerce komedi altını sağlayacak bir Corgi karışımının peşindeyseniz, o zaman bu adamdan başka bir yere bakmayın. Corger ile ilgili hiçbir zaman sıkıcı bir an yoktur!

Corger'ın boyu Boxer ve Corgi arasında bir yerdedir, ancak Corgi'ye kıyasla daha kaslı olma eğilimindedir, bu yüzden daha sağlam bir köpek bekleyin. Paltosu daha çok Corgi'ninkine benzeyecek ve muhtemelen hem ebeveyninin renklerinin hem de işaretlerinin bir karışımına sahip olacak.


Corgipoo

Corgipoo

Irklar: Corgi ve Kaniş

Hafif köpek alerjiniz varsa, ancak hayatınızda kesinlikle bir Corgi'ye ihtiyacınız varsa, o zaman bu adam en iyi seçeneğinizdir (ancak Doodle karışımlarının çoğu gibi hipoalerjenik olmasının garanti edilmediğini hatırlamak önemlidir!). Genel olarak, alerjilerinizde diğer Corgi karışımlarının çoğundan çok daha kolay olması muhtemeldir. Corgipoo, Kaniş veya Corgi ailesinin herhangi bir rengini alacaktır, bu yüzden burada pek çok seçenek var!

Aile dostu bir heyecan ve rahatlama modu dengesine sahip olacak ve bu uyarlanabilir köpek kendini kolaylıkla aile hayatınıza kaydıracak. Daha fazla bilgi için lütfen bakınız Corgipoo'ya tam rehberimiz .


Dobergi

Doberman Corgi Mix

Irklar: Corgi & Doberman Pinscher

Dobergi, biraz Rottgi'ye benziyor, biraz olası olmayan bir eşleştirme, ancak oldukça iyi çalışıyor gibi görünüyor. Tıpkı ailesi gibi, o da çok insan odaklı ve yakın ailesine karşı çok şefkatli olacak. Bir köpek yavrusu kadar iyi sosyalleştiği sürece, yabancılarla da hoş olacak, ancak değilse, büyük olasılıkla Doberman ailesinin mesafeliğini miras alacak.

Bu adam Corgi'ye çok benzeyecek, ancak Doberman Pinscher'in renkleriyle. Buradaki karışımların çoğu gibi, Dobergi de Corgi'nin büyük kulaklarını miras alacak, ancak Doberman'ın kulakları gibi çok daha uzun ve daha ince olma eğiliminde olacaklar. Bu yavrular hala daha küçük tarafta, onları uygun boyutta bir koşum takımı ile donattığınızdan emin olmak isteyeceksiniz ( küçük tarafta ) uygun şekilde takmak için.


Corgi Pom

Corgi Pom

Irklar: Corgi & Pomeranian

Corgi Pom, yaygın bir karma türdür çünkü bu iki küçük boy yavru, boy olarak benzerdir ve onları melez bir tasarımcı köpek için kolay bir eşleştirme yapar. Corgi aktif tarafı getirecek, Pomeranian ise tüm yapmaları getirecek.

Bu küçük yavru uzun bir ömür yaşayabilir, ancak düzenli olarak havlayan bir köpeğin tadını çıkarmazsanız, bu muhtemelen sizin için uygun bir cins değildir. Bu küçük karışımların havlayanlar olduğu biliniyor, bu nedenle daha dar bir alanda yaşıyorsanız veya daha gürültülü yavruları önemsemeyen komşularınız varsa buna göre plan yaptığınızdan emin olun.


Borgi

Borgi

Irklar: Corgi & Border Collie

Söylemeye gerek yok ki Border Collie Corgi karışımı en iyi çoban köpeklerinden biridir! Border Collie ailesinin zekası ve bu sığır tekmelemelerini geçersiz kılan Corgis'in küçük yapısıyla, herhangi bir çiftliğe harika bir katkı sağlayacaktır. Alternatif olarak, eğer sadece bir aile arkadaşı arıyorsanız, o zaman Corgi sayesinde biraz arsızlıkla, nazik ve tatlı yapısıyla o kadar iyi olacaktır.

Kısa Corgi bacakları ve daha büyük kulaklarıyla Border Collie'ye benziyor ancak çok daha küçük olacak. Ayrıca tipik olarak Border Collie'nin beyaz ve siyah işaretlerini de miras alacak, ancak gerçekten her iki ebeveynin de rengi olabilir.


Son düşünceler

Hepsi kendi benzersiz yöntemleriyle çok farklı olan pek çok Corgi seçeneği mevcut olduğundan, herkes için bir Corgi karışımı var. Hızla, insanların diğer ırklarla karıştığı, daha popüler “tasarımcı köpekler” den biri haline geliyorlar.

Elbette, bu liste kapsamlı değildir, ancak kesinlikle çok çeşitli Corgi seçeneklerini listelemektedir ve mükemmel Corgi Prince Charming'inizi bulma yolculuğunuzda size yardımcı olduğumuzu umuyoruz! Kaçırdığımız bir karışım olduğunu düşünüyorsanız, bu gönderinin yorumlar bölümüne bize bir satır yazmaktan çekinmeyin!

Yorumlar

Deb Tracy
Çıplak Corgi'ye ne dersiniz? American Hairless Terrier ve Corgi? AHT'lerimiz var ve asla dikkate alınmadıklarını görüyoruz. Gerçek palyaçolar ve aile dostu ve hipoalerjeniktirler.
Kelly Wilson
Deb yorumu için teşekkürler! Birkaç ilginç karışım gibi geliyor! Bize bazı resimler göndermek isterseniz, bunları öne çıkarmaktan memnuniyet duyarız. Listelenmelerini istiyorsanız (e-posta korumalı) adresine bir satır bırakın! Bu karışımlar için hazır resimlerimiz yok, ancak bunları listeye eklemeyi çok isteriz!