Victor Köpek Maması İncelemeleri: Köpek, Yetişkin ve Kıdemli Formüller

Victor Köpek Maması İncelemeleri: Köpek, Yetişkin ve Kıdemli Formüller

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli köpek maması markaları arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Victor Köpek Maması, bir Orta Amerika Evcil Hayvan Yemi ürünü , köpeklerinizin beslenmesini sağlamak için yerel, doğal içerikler kullanan birinci sınıf bir markadır.

Merkezi ABD'de bulunan Victor Köpek Maması, bir köpeğin metabolizmasını hızlandıran, bağışıklığını geliştiren ve derisini ve tüylerini sağlıklı tutan mamalar yaratmaya öncelik verir. Çeşitli formüller, farklı protein içerikleriyle gelir ve her yaştan, cinsten ve aktivite seviyesinden köpekler için uygundur.Ayrıca aşırı tahıl, buğday, mısır, soya, glüten ve yapay renkler veya tatlar içermeyen yiyecekler yaparlar. Minimum dolgu ve katkı maddesi içeren mamaları, piyasadaki en besleyici markalardan biridir.

 Victor Puppy Tahılsız Formül

Amaç Aktif Köpek

Chewy.com'da görüntüle
 Victor Tahılsız Sağlıklı Kilo

Kıdemli Sağlıklı KiloChewy.com'da görüntüle

Hindi & Tatlı Patates

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a götürür. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerMarka Tarihi

Victor Köpek Maması Mount Pleasant, Teksas'ta yerleşiktir ve yapılmıştır. Victor markası 1950'lerden beri var olmasına rağmen, Victor Köpek Maması 2007 yılında üretime başlamıştır.

Şirketin kurucusu Scott Glover, ilk üretim tesisini sıfırdan inşa etmek için iki buçuk yıl harcadı. 2014 yılında şirket tarafından satın alındı Trinity Avı Ortakları , pazarlama büyümesini genişletmek için Dallas merkezli bir özel sermaye şirketi.

Geri Çağırma Geçmişi

Yazma sırasında, Victor Dog Food, markalarının ürünleri için geri çağırma yayınlamadı. Nispeten yeni bir köpek maması üreticisi olarak, bu geçmiş performans hayranlık uyandırıcı. Blue Buffalo Geri Çağırma Geçmişi

İçindekiler

Victor Köpek Maması kuru mama formülleri için pek çok farklı tat sunar. Tarifleri alerjiye neden olabilecek glüten, buğday, soya, mısır içermez. bunlar olurken yaygın alerjenler , diğer bazı alerjenler, belirli tahılları veya sebze bazlı bileşenleri içerir. Köpeğinizin mamalarındaki belirli hayvansal proteinlere alerjisi varsa, etiketi dikkatlice okuyun. alternatif seçenek .

Yerel olarak tedarik edilen ve birincil üretim tesislerinden birkaç mil uzakta, Teksas'ta yetiştirilen her malzemeyi kullanıyorlar. Victor, kaliteyi sağlamak için evcil hayvan mamalarını dahili ve harici olarak test eder ve mamayı yerken evcil hayvanların güvenliğini sağlamak için bitmiş ürünleri test eder.

Proteinler ve Tahıllar

Victor Köpek Maması formüllerinde bulunan bileşenlerin çoğu, birincil protein kaynakları olarak sığır eti, tavuk, kuzu eti, domuz eti, menhaden balığı, tavuk yağı ve diğer kümes hayvanlarını içerir.

Victor Köpek Maması ayrıca formüllerinin çoğunda kahverengi pirinç, tatlı patates, bezelye ve diğer tahılları içerir. Ayrıca çeşitli bitkisel özellikler, enzimler ve vitaminler içerir.Tipik olarak, her formalde listelenen ilk bileşen, gıdadaki ağırlıkça en önemli içeriği belirtir. Gıda etiketinde ilk sırada yer alan sığır eti yemeği ile birlikte mama satın alırsanız, bunun çoğunu oluşturur.

Köpeğinizin tahıllara alerjisi veya hassasiyeti varsa, tahıllara geçmeden önce köpeğinizin diyetini tartışmalısınız. tahılsız köpek maması, çünkü bu kalp sağlığı için bir endişe kaynağı olabilir .

VPRO Karışımı

Köpeğinizin sağlığını geliştirmek odaklanmanız gereken bir öncelik olduğundan, Victor'un tüm kuru mama formülleri, köpeğinizi uygun besin değeriyle sağlıklı tutmak için faydalı vitaminler, mineraller ve takviyelerin bir VPRO karışımını içerir.

Selenyum Mayası

Bu ek, bir köpeğin metabolizmasını, hücresel yenilenmesini ve bağışıklık tepkilerini artırmaya yardımcı olur. Her Victor formülünde birincil selenyum kaynağıdır. Emilim özellikleri, vücutta işlenmesini kolaylaştırır.Mineral Kompleksleri

Birçok köpek maması markası gibi Victor Köpek Maması da köpeğinizin vücudunu desteklemek için çeşitli mineraller içerir. Temel mineral kompleksleri, çinko, manganez ve demir, dengeli metabolizmayı, sağlıklı pençe pedi bütünlüğünü, bağışıklık sistemini ve sağlıklı tüy ve cildi destekler.

Bu mineraller ayrıca bir köpeğin iskelet sistemini, üreme sistemini ve eklem sağlığını desteklemek için gerekli hücre bölünmesi, yara iyileşmesi ve sentez fonksiyonlarına yardımcı olur.

Prebiyotikler

Bu VPRO Blend bileşeni, bir köpeğin sağlığını, büyümesini ve aktivite seviyelerini desteklemek için sağlıklı sindirim ve bağışıklık tepkilerini destekler. Maya kültürü içeren bir formülle karşılaşırsanız, prebiyotikleri vardır.Probiyotikler

Bir köpeğin sağlığına ve ömrüne fayda sağlamak için sindirim ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olurlar. Köpeğinizi en iyi durumda tutmak istiyorsanız, formülleri bulmak en iyisidir. probiyotikler sağlıklarını desteklemek için.

Victor Köpek Maması Formülleri

Victor Köpek Mamasının deneyebileceğiniz 20'den fazla formülü var. Birincil proteinlerine, yaşam evrelerine (köpek yavrusu, yetişkin, yaşlı) ve performans ve kilo yönetimi özelliklerine göre en az dört kategoriye ayrılırlar. Ayrıca benzer beslenme özelliklerine sahip konserve yiyecekler ve ikramlar da var.

Klasik

Victor Classic serisi, spor ırkları veya yüksek enerjili köpekler için uygun çoklu proteinler ve glütensiz tahıl kaynakları kullanır. Sığır eti unu, bu formüldeki en belirgin proteindir. Bu karışım, köpeğinizin sağlıklı bağışıklık sistemini ve sindirimini destekler ve besin yoğunluğu nedeniyle daha az alım gerektirir.

Ayrıca daha sağlıklı, daha aktif yaşam tarzlarını teşvik etmek için aktif köpeklerde ve yavru köpeklerde enerjiyi artırır.Seçme

Select serisi, her boyut ve yaşam evresindeki köpekler için uygundur. Köpeğinizin belirli hayvan proteinlerine karşı alerjisi varsa, çok çeşitli aromaları nedeniyle bu, aralarından seçim yapabileceğiniz ideal bir seridir. Köpeğinizin diyetine lezzet çeşitliliği eklemeyi tercih ediyorsanız, mümkün olduğunca bunları değiştirmeniz önerilir. Tahıl içermeyen formüllerde de mevcutturlar.

Ziyaretçi Köpek Maması, bu ürünleri köpeğinizin ideal kilosunu ve enerji seviyelerini korumak ve daha sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmek için formüle etmiştir.

Amaç

Purpose serisi, ağırlık yönetimi, ortak yardım veya düşük karbonhidrat diyeti gibi özel beslenme gereksinimlerine ihtiyaç duyan köpekler için en uygun olanıdır. Bu formüller, köpeklerin büyümesini ve günlük aktivitelerini tamamlamak için çeşitli et kaynaklarından yüksek protein seviyelerine sahiptir. Köpeğinizin bu özel ihtiyaçlardan herhangi biri varsa, bu sizin için ideal seçim olabilir.

gerçek ağaç

Bu seri, özellikle çalışan ve avlanan ırklar olmak üzere aktif yetişkin köpekler için çok uygundur ve köpeklerin enerjisini ve dayanıklılığını artırmak veya sürdürmek için gerekli besinleri içerir. Birden fazla et türünden bol miktarda protein içerir. Ayrıca köpeklerin eklem sağlığını desteklemek için ilave glukozamin ve kondroitin ile formüle edilmiştir.

Victor Köpek Maması İnceleme Geçen Hafta

Hangisinin köpeğinizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde fayda sağlayacağına karar vermeniz için seçebileceğiniz birkaç formül vardır. Karar verme sürecinizi basitleştirmek için köpeğinizin yaşına göre öneriler sağladık. Bu kategorilerin çoğu birbiriyle iç içedir ve birçok cins boyutu ve aktivite düzeyi ile uyumludur, bu nedenle her demografiye en çok fayda sağlayan örnekleri kullanacağız.

Her formül ayrıca köpeğinizin sindirimine, bağışıklığına ve tüy kalitesine yardımcı olacak VPRO bileşenleri içerir. Köpeğiniz için besleyici ve sağlıklı köpek mamasıyla ilgileniyorsanız, bu seçeneklerden birkaçını göz önünde bulundurmanız en iyisi olacaktır.

Köpek Formülleri

Victor'un özellikle yavru köpekler için üretilmiş köpek maması serileri olmasa da, yetişkinler için yavru köpeklerin yiyebileceği birkaç sıra ve formül vardır. Yavruların sağlıklı yetişkinlere dönüşmesi için ideal beslenmeye ihtiyaçları vardır. Bu seçimlerin her biri, farklı et türlerinden muazzam miktarda protein içerir.

Hepsi tek bir formülde birleştirildiğinden, bu seçeneklerden bazıları yemek seçici veya belirli alerjisi olan yavrular için ideal olmayabilir. Yavru köpeğinizin yaşına ve büyüklüğüne bağlı olarak, onu beslediğiniz miktar ve mama sayısı kalori veya kilokalori tüketme ihtiyacı farklılık gösterebilir.

Amaç Tahılsız Aktif Köpek ve Köpek Yavrusu

 Victor Tahılsız Köpek Maması
 • %77 et proteininden yapılmıştır.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Sindirilebilirliği ve bağırsak sağlığını destekler.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidanlar.
 • Aktif köpek ırkları için üretilmiştir.
 • Fincan başına 384 kalori.
 • %33 Protein, %16 Yağ, %3,8 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Tahıl alerjisi veya hassasiyeti gibi beslenme ihtiyaçları olan yavru köpekler için tahılsız bir seçenek arıyorsanız, bu formül sizin için ideal olabilir. Bu formülü, belirli proteinleri veya tahılları yiyemeyen yavru köpeklere besin sağlamak için özel olarak tasarladılar. Bu formül, protein kaynakları olarak sığır eti, domuz eti, tavuk ve balık içerir.

Severiz Bunun, her boyutta veya yaşta yüksek fiziksel talepler gerektiren köpekler ve hamile köpekler için ideal bir seçim olduğunu.

Klasik Hi-Pro Plus

 Victor Hi Pro Köpek Maması
 • Bütçe dostu formül.
 • %88 et proteini ile üretilmiştir.
 • Sportif ve aktif ırklar için idealdir.
 • Besin yoğun antioksidan desteği.
 • Üstün sindirim için hazırlanmış.
 • Bardak başına 406 kalori.
 • %30 Protein, %20 Yağ, %3,8 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

İdeal bir protein ve tahıl kaynağı arıyorsanız, Victor's Classic serisinden bu seçim sizin ve köpekleriniz için uygun olabilir. Bu kuru mama, et kaynakları olarak sığır eti, tavuk, domuz eti ve menhaden balığı kullanılarak proteinle doludur.

Bir fincan Classic Hi-Pro Plus, 406 kilokalori, %30 protein, %20 yağ, %3,8 lif ve %33 toplam karbonhidrat içerir. Protein ve yağ içeriği, sık egzersiz yapan büyüyen yavru köpekler için idealdir. Vitaminleri ve enzimleri ayrıca köpek yavrusu sindirimine ve bağışıklığına yardımcı olur.

Severiz Bu formülün, yavru köpeğinizin istikrarlı bir büyüme yaşaması için yeterli enerji ve besin sağladığını.

Amaç Nutra Pro Dry

 VICTOR Amaçlı Nutra Pro Dry
 • Kaynaklı ve ABD'de yapılmıştır.
 • Üstün kaliteli tavuk unu ile %92 et proteininden oluşur.
 • Protein açısından yüksek ve düşük karbonhidrat içeren besleyici yoğun tarif.
 • Vitaminler, mineraller, esansiyel yağ asitleri, protein ve amino asitlerle güçlendirilmiştir.
 • Glutensiz tahıllardan üretilmiştir.
 • Eşsiz VPRO Karışımı.
Chewy.com'da görüntüle

Bir köpeğe verebileceğiniz bir Victor Köpek Maması formülü arıyorsanız, Nutra Pro almayı düşünün. Bu, Purpose serisinden ve bir bütün olarak Victor Köpek Mamasından en yüksek miktarda protein ve en düşük karbonhidrat içerir. Yavru köpeğinize büyümesine ve fazla kalorileri yakmasına yardımcı olacak kadar enerji sağlamalıdır.

Birincil protein kaynakları tavuk, sığır eti ve balıktan gelir. Bu serideki diğer formüllerden farklı olarak, en belirgin içerik sığır eti veya tahıl yerine tavuktur. Ayrıca toplam proteinin %92'si etten, %7'si tahıllardan ve %1'i bitki ve sebzelerden gelir. Bir fincan Nutra Pro, 401 kilokalori, %38 toplam protein, %18 yağ, %3 lif ve %28 toplam karbonhidrat içerir. Yavru köpeğinizin cinsine bağlı olarak, her mama porsiyonunu dikkatli bir şekilde ölçmeniz sizin için en iyisi olacaktır.

Severiz Bu ürünün, yavru köpeğinizin güçlü ve zayıf büyümesine yardımcı olacak tonlarca protein içerdiğini unutmayın.


Yetişkin Formülleri

 Kaseden Blue Buffalo Maması yiyen köpek

Victor Köpek Maması, her seriden çok çeşitli yetişkin formülleri sunar. Her biri, köpeğinizin sağlığını korumak ve beslenmesini dengede tutmak için belirli görevleri yerine getirir. Bazıları, yüksek düzeyde fiziksel aktivite gerektiren köpekler için daha uygunken, diğerleri çok fazla egzersiz yapmayan ve sağlıklarını iyileştirmesi gereken köpekler için daha iyi olabilir.

Bu formüllerin birçoğu farklı tatlara sahiptir ve bu, yemek seçen veya bazı bileşenlere özel alerjisi olan köpekleri olan sahipler için gereklidir. Bu formüllerin çoğu, yetişkin bir köpeğin sağlığını hayatlarının büyük bir bölümünde dengede tutacak besleyici özelliklere sahiptir. Birçoğunun tadı değişir ve tipik olarak aktif köpekler için uygundur.

Amaç Tahılsız Kahraman Köpek

 Amaç Tahılsız Kahraman Köpek
 • Alerjisi veya tahıl hassasiyeti olan köpekler için Tahılsız.
 • Üstün kaliteli sığır eti, domuz eti ve balık yemekleriyle yapılan, besleyiciliği yoğun bir tarif.
 • Yaşamın ilerleyen dönemlerinde eklem sorunlarına duyarlı olan oldukça aktif yetişkin köpekler için idealdir.
 • Glukozamin ve Kondroitin uzun vadeli eklem sağlığını destekler.
 • Vitaminler, mineraller, esansiyel yağ asitleri, protein ve amino asitlerle güçlendirilmiştir.
 • Kanıtlanmış VPRO İçerik Karışımımızla oluşturulmuştur.
Chewy.com'da görüntüle

Bir yetişkin formülü için ideal seçimlerimizden biri Purpose Grain-Free Hero Canine'dir. Köpeğinizin eklemlerini sağlam ve sağlıklı tutmak için oluşturdukları için bu formülü destekliyoruz. Bu formül, eklem sağlığını destekleyen glukozamin ve kondroitin içerir.

Bu formül, köpeğinizin kürkünün ve derisinin kalitesini ve parlaklığını artıran VPRO karışımı ve omega yağ asitleri nedeniyle uzun tüylü aktif köpekler için de idealdir. Köpeğinizin olduğu kadar sağlıklı görünmesini istiyorsanız, bu sizin için ideal bir seçim olabilir.

Severiz Tahıl alerjisi veya hassasiyeti olan bir köpek için köpek maması bulmakta zorlanıyorsanız, bu formül ideal çözüm olabilir. Hero Canine, herhangi bir tahıl kaynağından protein içermez, proteininin %79'unu etten (sığır eti, domuz eti ve balık) ve diğer %21'ini bitki ve sebzelerden alır.

Realtree KENAR ENERJİSİ

 Realtree EDGE ENERJİ
 • Aktif köpekler için sığır eti, balık ve ördek yemekleri içeren yüksek dayanıklılık formülü.
 • Yetişkin köpeklerde eklem sağlığını desteklemek için ilave glukozamin ve kondroitin ile formüle edilmiştir.
 • Sağlıklı cildi, parlak tüyleri ve bilişsel sağlığı desteklemek için somon yağı eklendi.
 • Glutensiz tahıllardan üretilmiştir.
 • Üstün sindirilebilirliği ve bağışıklık sistemini desteklemek için özel bir karışım olan kanıtlanmış VPRO İçerik Karışımımızla oluşturulmuştur. fonksiyon ve sağlıklı cilt ve tüy.
Chewy.com'da görüntüle

Yetişkin köpeğinizin sağlığını korumak için bir başka mükemmel seçim de Realtree EDGE ENERGY'dir. Bu formül, köpeğinizin gün boyunca dayanıklılığını ve enerjisini artırmak için sığır eti, balık ve ördekten elde edilen protein içerir.

Formül aynı zamanda bilişsel sağlık desteği ve köpeğinizin derisini ve tüylerini sağlıklı ve parlak tutmak için somon yağı eklenmiştir. Köpeğinizin sağlığını yıllarca korumaya öncelik veriyorsanız, bu sizin için değerli bir seçenek olabilir. Ayrıca sağlıklı kıkırdağı desteklemek ve köpeğinizin eklem ve kalçalarındaki iltihabı azaltmak için glukozamin ve kondroitin içerir.

Severiz sağlıklı bir tüy ve beyin için balık yağı ve sağlıklı eklemleri desteklemek için glukozamin ve kondroitin içerdiğini.

Seçilmiş Kuzu Unu ve Kahverengi Pirinç Formülü

 Seçilmiş Kuzu Unu ve Kahverengi Pirinç Formülü
 • Birincil protein kaynağı olarak üstün kaliteli kuzu unu içeren All Life Stages formülü.
 • Diğer et proteinlerine alerjisi olan köpekler için idealdir.
 • Normal aktivite seviyelerine sahip köpekler için mükemmeldir.
 • Vitaminler, mineraller, esansiyel yağ asitleri, protein ve amino asitlerle güçlendirilmiştir.
 • Glutensiz tahıllardan yapılmıştır.
 • Kanıtlanmış VPRO İçerik Karışımımızla oluşturulmuştur.
Chewy.com'da görüntüle

Ortalama aktivite seviyesinde bir köpeğiniz varsa, Victor's Select serisindeki bu formül, yaşam tarzları için mükemmel bir seçim olabilir. Birincil protein kaynağı olarak kuzu eti kullanır, bu nedenle sığır eti veya tavuğa alerjisi olan köpekleri olan evcil hayvan sahipleri için ideal bir seçimdir. Köpeğinizin protein alerjisi yoksa, diğer Select formülleriyle çeşitlilik katmak istiyorsanız yine de mükemmel bir alternatiftir.

Bir fincan 372 kilokalori, %24 protein, %12 yağ, %3 lif ve %48 toplam karbonhidrat içerir. Yağ içeriği düşük olduğundan, köpeğinizin kilosunu korumak istiyorsanız ideal bir formüldür. Karbonhidrat içeriği iri köpekler için ideal olmasa da, köpeğinize ortalama miktarda fiziksel aktivite verirseniz sorun olmaz.

Bu tarif, köpeğinizin eklem sağlığını geliştirmek için glukozamin ve kondroitin ile doludur. Köpeğinizi düzenli olarak egzersiz yapmak, eklem sağlığını da kontrol altında tutmaya yardımcı olmalıdır.

Severiz bu formülün ortalama bir köpek için tasarlandığını. Köpeğiniz oynuyor ama her zaman oynamıyorsa, bu iyi bir seçim olabilir.


Kıdemli Formüller

 Kıdemli Mavi Buffalo Yemi Yeme

Victor Dog Food, yaşlı köpekler için de çeşitli formüller sunar. Tariflerinin çoğu tüm yaşam evreleri için faydalıdır, ancak bazıları yaşlanan bir köpek için daha uygun olabilir. İdeal olarak, en azından kıdemli köpeğinizi beslemek isteyeceksiniz. %20 daha az kalori kilolarını korumak için diyetlerinde. Bir yol, daha düşük yağ ve kalorili formüller kullanmaktır.

Birçok sahip, kıdemli köpeklerinin sindirimine, kas bakımına ve enerji seviyelerine yardımcı olmak için makul miktarda lif içeren formüller arar. Ayrıca, belirli bileşenlere alerjileri varsa veya bazı tatları diğerlerine tercih ediyorlarsa, köpekleriyle uyumlu tarifler bulmaları gerekebilir.

acana orijen

Onlar için doğru formülü seçmeden önce köpeğinizin cinsini ve beslenme ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız en iyisi olacaktır. Köpeğinizin cinsinde ortak sağlık sorunları varsa, sağlığını korumak için hangisinin doğru olacağını belirlemek için Victor'un birkaç formül serisine bakmalısınız.

Amaç Kıdemli Sağlıklı Kilo

 Victor kıdemli
 • Yaşlanan köpekler için besleyici yoğun.
 • Eklem sağlığı için glukozamin takviyesi.
 • Vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş.
 • Kas tutulması için L-Carnitine.
 • Üstün sindirim için formüle edilmiştir.
 • Fincan başına 360 Kalori.
 • %27 Protein, %11,5 Yağ, %4,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Eskisi kadar fazla enerji harcamayan yaşlı köpeğiniz için ideal olan bir formül arıyorsanız, aktiviteleri azaldığında sağlığını dengelemek için Purpose Kıdemli Sağlıklı Kilo almayı düşünün. Bu formül, fincan başına %11,5 yağ içerir ve yaşlı bir köpeğin ağırlığını korumak için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca köpeğinize ideal beslenme sağlamak için glütensiz tahıllardan yapılmıştır.

Birçok kişi yaşlı köpeklerini sağlıklı tutmak için bu formülü kullanırken, kilo vermesi gereken yetişkin köpekler için idealdir. Yaşlanan köpeğinizin sindirimine ve besin emilimine yardımcı olmak için yüksek lif içerir. L-karnitin, yaşlı köpeğiniz aktif olmasa bile yağsız kas oluşturmak için yağı enerjiye dönüştürür.

Severiz Bu formülün sığır eti, tavuk ve balık yemeklerinden elde edilen protein içermesi, köpeğinize her öğün için gerekli besinleri ve lezzet çeşitliliğini sağlar. Ayrıca köpeğinize uzun vadeli eklem sağlığı sağlamak için ideal bir seçimdir.

Klasik Profesyonel

 Victor Klasik Profesyonel
 • Üstün kaliteli sığır eti, tavuk ve domuz eti yemekleriyle yapılan, besleyiciliği yoğun bir tarif.
 • Tüm Yaşam Aşamalarındaki köpekler için mükemmeldir.
 • Sportif köpekler ve yüksek fiziksel talepleri olan köpekler için sürekli enerji sağlar.
 • Sağlıklı bağışıklık ve sindirim sistemlerini destekler.
 • Vitaminler, mineraller, esansiyel yağ asitleri, protein ve amino asitlerle güçlendirilmiştir.
 • Glutensiz tahıllardan üretilmiştir.
 • Kanıtlanmış VPRO İçerik Karışımımızla oluşturulmuştur.
Chewy.com'da görüntüle

Victor's Classic serisinin bu formülü, tüm yaşam evreleri için uygundur, bu nedenle yaşlı köpeğinizin diyeti için mükemmel bir seçimdir. Bu formül en çok aktif veya yüksek enerjili köpekler için uygun olsa da, yine de her yaştan köpeğe verebilirsiniz. Bu formül, köpeğinizin diyetini hayatının ilerleyen dönemlerinde dengede tutmak için yeterli besin değerine sahiptir. Bir fincan 400 kilokalori, %26 protein, %18 yağ ve %39 toplam karbonhidrat içerir.

Severiz daha aktif yaşlılar bu formülün enerji artırıcı özelliklerinden faydalanabilir. Ek olarak, bağışıklık sistemlerini, kürklerini ve derilerini güçlendirir.

Amaç Performans

 Victor Köpek Maması Glukozamin
 • Glukozamin: 800 mg/kg.
 • Spor ırkları için harika.
 • Yoğun besin.
 • %81 et proteini ile üretilmiştir.
 • Sağlıklı sindirimi destekler.
 • Fincan başına 399 kalori.
 • %26 Protein, %18 Yağ, %3,8 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Yaşlı bir köpeğin sindirimi için faydalı bir köpek maması formülü istiyorsanız, Purpose Performance ihtiyacınız olan şeye sahip olabilir. Çok bakım gerektiren bir cinsiniz varsa, köpeğinizin dayanıklılığını geliştirmek için idealdir. Birincil protein kaynakları sığır eti, tavuk ve domuz etidir. Köpeğiniz bu hayvansal proteinlere duyarlı değilse, bu onun kullanması için ideal bir seçenek olabilir.

Severiz Sağlıklı eklemleri korumak için glukozamin ve kondroitin içerdiğinden, eklem sorunlarına eğilimli yaşlı köpekler için bu formül.


Kilo Verme Formülleri

İri yapılı bir köpeğiniz varsa, fazla kilolarını korumalarına veya vermelerine yardımcı olacak formüller bulmayı daha uygun bulabilirsiniz. Victor'un tariflerinden birkaçı, kilo vermeye yardımcı olmak için kalorileri veya yağları azalttı. Ancak, bu formüllerin tatlarında özellikle çeşitlilik yoktur.

Tahılsız Yukon Nehri Köpeğini Seçin

 Tahılsız Yukon Nehri Köpeğini Seçin
 • Alerjisi veya tahıl hassasiyeti olan köpekler için Tahılsız.
 • Birincil protein kaynağı olarak üstün kaliteli balık.
 • Diğer et proteinlerine alerjisi olan köpekler için idealdir.
 • Normal aktivite seviyelerine sahip köpekler için mükemmeldir.
 • Vitaminler, mineraller, esansiyel yağ asitleri, protein ve amino asitlerle güçlendirilmiştir.
 • Kanıtlanmış VPRO İçerik Karışımımızla oluşturulmuştur.
Chewy.com'da görüntüle

Victor's Select serisi, Tahılsız Yukon River Canine formülü dahil olmak üzere kilo vermeye yardımcı olan daha sağlıklı diyetleri teşvik eden çeşitli seçeneklere sahiptir. Bu formül, birincil protein kaynağı olarak menhaden balığına sahiptir, bu da onu diğer et proteinlerine alerjisi olan köpek sahipleri için olmazsa olmaz yapar.

Bu formül, normal aktivite seviyelerine sahip köpekler, herhangi bir cins büyüklüğündeki köpekler ve tüm yaşam evreleri için ideal bir seçimdir. Porsiyon başına düşük yağ oranı nedeniyle bu seçeneği kilo vermek için uygun buluyoruz.

Severiz Bu formülün tahıl içermediğini ve tahıl alerjisi veya hassasiyeti olan köpekler için uygun olduğunu.

Amaç Tahılsız Ultra Pro

 Victor Amaçlı Tahılsız Ultra Pro
 • Alerjisi veya tahıl hassasiyeti olan köpekler için.
 • Üstün kaliteli sığır eti, tavuk, domuz eti ve balık yemeklerinden yapılmıştır.
 • En yüksek protein, en düşük karbonhidrat tahıl içermeyen formül.
 • Sportif köpekler ve yüksek fiziksel talepleri olan köpekler için sürekli enerji sağlar.
 • Vitaminler, mineraller, esansiyel yağ asitleri, protein ve amino asitlerle güçlendirilmiştir.
 • Kanıtlanmış VPRO İçerik Karışımımızla oluşturulmuştur.
Chewy.com'da görüntüle

Bu formül, katı egzersiz ve diyet gereksinimleri gerektiren yüksek enerjili köpekler için en uygunudur. Köpeğiniz tahıllara karşı toleranssızsa faydalı olabilecek tahıl içermez. Bu formül, köpeğinize her öğünde ekstra protein sağlamak için birinci sınıf sığır eti, tavuk, domuz eti ve balıktan yapılmıştır.

Severiz Bu formül, Victor'un diğer tahılsız formüllerinin çoğundan daha yüksek protein ve daha düşük karbonhidrat içerir.


Konserveler

Victor Köpek Maması ayrıca köpeğinizin diyetine ekleyebileceğiniz çeşitli ıslak konserve mama seçeneklerine de sahiptir. Bazı köpekler bir tür mamayı diğerine tercih etse de, köpeğinize elle tutulur bir diyet vermek için hem kuru mama hem de konserve yiyecekler vermeniz yine de idealdir.

Konserve mamalar fazla çiğneme gerektirmediğinden, diş sorunları veya sindirim sorunları olan köpekler için de ideal alternatiflerdir. Konserve mamalar ayrıca evcil hayvanınızın diyetine nem katar ve çeşitli vitamin ve mineraller açısından zengindir.

Severiz Bu kuru kuru mama, farklı lezzet ve protein kaynağı seçenekleri için. Ayrıca köpeğinizde su kaybını önlemek için mükemmel nem sağlar.

Tahılsız Formül Hindi ve Soslu Tatlı Patates Kesimleri

 VICTOR Hindi & Soslu Tahılsız Konserve Köpek Mamasında Kesilmiş Tatlı Patates Yahni
 • Kaynaklı ve ABD'de yapılmıştır.
 • Gerçek, tanınabilir malzemeler arasında hindi suyu, hindi, tavuk ciğeri, tatlı patates bulunur.
 • Son derece lezzetli doku.
 • Sağlıklı sindirimi, bağırsak fonksiyonunu ve kas sağlığını destekler.
 • Vitaminler, mineraller, amino asitler, esansiyel yağ asitleri ve protein.
 • %100 tat, renk ve koruyucu içermez.
Chewy.com'da görüntüle

Bu formül, yapay tatlar, renklendiriciler veya koruyucular içermeyen güveç tarzında gelir. Köpeğiniz tahıllara karşı hassassa, bu tahıl içermeyen formül, diyetleri için ideal çözümdür. Hindi bu formüldeki birincil proteindir ve diğer etlere duyarlı köpekler için mükemmel bir seçimdir.

Bu formül aynı zamanda aktif köpeğinizin diyetini sürdürmek için idealdir ve birkaç ek mineral, vitamin ve eser besin içerir.

Severiz kuru mama yiyemeyen köpeklerin yutmayı kolaylaştıran bu yemesi kolay seçeneğe sahip olduğunu.

Kuzu ve Pirinç Formüllü Pate

 Victor Kuzu ve Pirinç Formülü Pâté
 • Ek vitaminler, mineraller ve eser besinler içeren özel olarak formüle edilmiş köpek mamasıdır.
 • Yapay tatlar, renkler veya koruyucular yok.
 • VICTOR köpek maması için mükemmel bir mama tanesidir.
 • Bu mamadaki dengeli beslenme, hem aktif köpeklerin hem de yavru köpeklerin ihtiyaçlarını destekler.
 • Tahılsız.
 • Sindirime yardımcı olur.
Chewy.com'da görüntüle

Önerdiğimiz bir diğer konserve formül ise Victor's Lamb and Rice Pâté. Bu formül, büyümekte olan yavru köpekler ve ortalama veya yüksek aktivite seviyelerine sahip köpekler için en uygunudur. Küçük ve büyük köpek ırkları için de uygundur.

Bu formül, yapay koruyucu içermeyen doğal içerikler kullanır. Kuzu eti ve pirinç, bu formülün en önemli bileşenleridir. Çinko ve demir de dahil olmak üzere köpeğinizin sağlığına fayda sağlayan çeşitli mineraller açısından zengindir.

Severiz Bu konserve mamanın, köpeğinizin vücudunu nemlendirmek için mükemmel nem özelliklerine sahip olduğu ve sistemlerinin doğru çalışmasına yardımcı olduğu.

Tahılsız Et Soslu Et ve Sebze Güveç

 Victor Grain-Free Cuts Soslu Sığır Eti ve Sebze Güveç
 • Kuru mama için yemek veya kaban olarak idealdir.
 • Tahılsız.
 • Kutu başına 365 kilokalori.
 • Normal aktivite seviyelerine sahip yetişkin köpekler ve köpek yavruları için idealdir.
 • %8 protein, %5 yağ.
 • Birincil proteini sığır etidir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu formülün, köpeklerinin diyetine daha fazla sebze eklemek isteyen evcil hayvan sahipleri için mükemmel olduğunu düşünüyoruz. Sulu bir et suyunda karıştırılmış bezelye, patates ve havuç vardır. Bu formül, birincil kaynağı olarak sığır eti kullanır. Tercihinize bağlı olarak, yemek olarak servis edebilir veya Victor kuru mama formülleriniz için topper olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca tahıl içermez ve tahıl alerjileri için güvenlidir.

Severiz büyümekte olan yavru köpekler ve düzenli fiziksel aktivite yapan yetişkin köpekler için bol miktarda besin ve enerji sağlayan bu az yağlı formül (yaşlılar için DEĞİL).


Sıkça Sorulan Sorular

Victor Köpek Mamasında bulunan en belirgin proteinler nelerdir?

Victor'un formüllerinden birkaçı sığır eti, tavuk, domuz eti ve menhaden balık unu içerir. Bazı tariflerde birincil protein kaynağı olarak kuzu eti, ördek ve hindi bulunur.

Hangi Victor Köpek Maması tüm yaşam evreleri için uygundur?

Konserve mamalar ve Classic, Select ve Purposes serilerindeki çeşitli formüller yavru köpekler, yetişkinler ve yaşlılar için uygundur.

Köpeğime ne kadar Victor Köpek Maması vermeliyim?

Porsiyonlar tipik olarak köpeğinizin boyuna ve ağırlığına bağlıdır. Örneğin, küçük bir köpek yaklaşık 10 pound ağırlığındaysa, onu günde bir fincan beslemek ve her gün kaç öğün verdiğinize bölmek en iyisidir.

Yavru köpeğimi Victor formüllerine nasıl geçirebilirim?

Victor formüllerini, yavru köpeğinizi beslediğiniz mevcut mama ile karıştırın ve önceki köpek mamanıza göre Victor yüzdesini kademeli olarak artırın. Yavru köpeğiniz yedi ila on gün içinde bu geçişi sorunsuz bir şekilde tamamlamalıdır.

Glukozamin ve kondroitin hangi amaca hizmet eder?

Victor Köpek Maması ekler glukozamin ve kondroitin köpeklerin eklem ağrısı ve osteoartrit ile savaşmasına yardımcı olmak için formüllerine bileşikler. Köpeğiniz eklem problemlerine yatkınsa, bu bileşikleri içeren tarifler bulmak idealdir.

Konserve güveç ve pate arasındaki fark nedir?

Konserve güveç, et suyunda veya sosunda görünen küçük et ve sebze içerik parçalarına sahip olma eğilimindedir. Konserve pate, konservesine benzeyen, dokusu değişen ve kalorisi daha yüksek olan katı somun benzeri bir şekle sahiptir.

Glutensiz ve tahılsız formüller arasındaki fark nedir?

Tahılsız tariflerde mısır, buğday, soya, pirinç ve diğer tahıllar bulunmaz. Glütensiz formüller, yulaf veya kahverengi pirinç gibi glüten içermeyen tahılları kullanır. Tahıl alerjisi olan bir köpeğiniz varsa, tahıl içermeyen formüller sizin için daha güvenilir olabilir.

Köpeğimin kilosunu korumak için hangi Victor formülü en iyisidir?

Purpose Tahılsız Ultra Pro ve Purpose Kıdemli Sağlıklı Kilo, doğru yaş aralığında olmaları halinde mükemmel kilo verme ve kontrol formülleridir.


Son düşünceler

Victor Köpek Maması, köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarını dengelemek için bir dizi formüle sahiptir. Şu anda herhangi bir geri çağırmaları yok ve her kuru mama tarifi için kaliteli malzemeler kullanmaya öncelik veriyorlar. İster kuru ister ıslak mamayla ilgileniyorsanız, Victor'da hangisinin onlara en uygun olduğunu bulmak için birçok seçenek var.

Victor'un bazı ürünleri, belirli alerjileri veya hassas mideleri olan köpeklerle uyumlu olmayabilir. Bazı tarifler bir yaşam aşamasına diğerinden daha uygun olabilirken, diğerleri hepsini kapsayabilir. Spesifik beslenme ihtiyaçlarına odaklanan formüller çok fazla lezzet çeşitliliği sunmaz ancak yine de köpeğinizin sağlığını ve zindeliğini geliştirmek için değerlidir.

Victor Köpek Mamasını doğal içeriği nedeniyle seviyoruz. Köpeğinizin sağlığını canlandırmak için birinci sınıf köpek maması oluşturmak için proteinler, yağlar, karbonhidratlar ve diğer besinler arasında bir denge vardır. Evcil hayvan sahiplerine, yaşları ne olursa olsun arkadaşları için lezzetli ve sağlıklı yiyecekler sunma konusundaki dürüstlüklerini takdir ediyoruz.

Yorumlar