Shih Tzus İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Shih Tzus İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Shih Tzu popüler bir aile hayvanıdır 2020'de kendini en iyi aile köpek ırkları Amerikada. Beslenme en önemli ve en kolay yollardan biri olsa da Shih Tzu'nuzu sağlıklı tutun Çoğu köpek sahibi, köpeklerinin beslenme ihtiyaçlarını bilmiyor. Shih Tzu'nuz için en iyi yiyeceği bulmak, aşağıda ayrıntılı olarak ele aldığımız için sağladığımız doğru verilerle donatıldığında zor değildir.

Burada sizinle Shih Tzu’nun beslenme ihtiyaçları hakkında konuşacağız. hayatının her aşaması ve minicik çerçevesi için biraz fazla huysuzlaştığı zamanlar. Derinlemesine ve kapsamlı kılavuz, etraftaki en iyi kuru yemişleri önerecek, her markayı neden sevdiğimizi inceleyecek.Önerilerimiz, doğal kaliteli malzemeler Shih Tzu'nuz için en iyisi ve tanınmış markalar tarafından üretiliyor. Her marka aynı zamanda aşağıdakilerle de uyumludur: Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Derneği , tüm köpek mamaları için kalite uyumu belirleyenler. Öyleyse, Shih Tzu'nuzun diyette bir değişikliğe ihtiyacı olsun ya da bu küçük adamlardan birini evinize kabul etmek üzeresiniz ve beslenmeyi düşürmeniz gerekiyorsa, size ve Shih Tzu'nuza sahip olduğumuz gibi bizimle kalın. !

Bir Bakışta: Shih Tzus İçin Favori Yemeklerimiz

Yavru köpekler: Royal Canin Shih Tzu Köpek Formülü
Yetişkinler: Royal Canin Shih Tzu Yetişkin Formülü
Büyükler: Purina Pro Bright Minds Kıdemli Formülü
Ağırlık yönetimi: Science Diet Weight ManagementNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Shih Tzu Yavrularının Besin İhtiyaçları

Shih Tzus küçük olmasına rağmen, yavru köpekler kadar bile daha küçük , bu nedenle ideal ağırlıkları olan 9 ila 16 pound'a ulaşmalarına yardımcı olmak için hala çok fazla enerjiye ihtiyaçları var. Bu nedenle, optimum miktarda protein, enerji, kalsiyum ve diğer vitamin ve minerallere sahip olacaklarından, özellikle oyuncak ırkları için tasarlanmış bir yavru köpek mamasının seçilmesi çok önemlidir. Ek olarak, standart mama parçaları genellikle çok büyük olduğu için bu, kuru mama parçalarının ağzına sığmasını da sağlar.Bu önemli yetiştiricinin kullandığı yiyeceğe bağlı kalın üç aylık olana kadar, çünkü diyetteki bir değişiklik mide rahatsızlığına neden olabilir ve bu da onun yemek yemek istememesine neden olabilir. Shih Tzu'nun hipoglisemiden muzdarip olduğu biliniyor ve bu nedenle hiç yememek çok tehlikeli olabilir. Shih Tzu yavruları da yine serbest beslenmelidir, çünkü kan şekeri seviyelerinin hızla düştüğü bilinmektedir.

İdeal olarak, bir protein içeriği en az% 22 arzu edilir , kaslarının doğru şekilde gelişmesine ve kütlelerini korumasına yardımcı olur. Shih Tzu'nun hassas sindirim sisteminden muzdarip olduğu da biliniyor, bu nedenle genel yeme alışkanlıklarını izlediğinizden emin olun ve hassas mide belirtileri ve bir sorun olduğundan şüpheleniyorsanız, Veterinerinize danışın.

Yetişkin Shih Tzu Besin İhtiyaçları

Shih Tzu'nuz ulaştıktan sonra 12 aylık büyük yaşlılık , onu yetişkin formülüne çevirmeye bakmalısın. Yine, küçük ırklar için tasarlanmış Shih Tzu yetişkin formülünüzü beslemelisiniz çünkü bu, ihtiyaç duyduğu besinleri içerecek ve tüm yaşam aşaması formüllerinden kaçındığınızdan emin olmalısınız.Aynı mama maması markasına bağlı kalmak zorunda değilsiniz, ancak, eğer kuru mama taneleri değiştirirseniz, midesini rahatsız etmemek için yavaş yavaş geçişini yaptığınızdan emin olun. Yetişkin Shih Tzu'yu serbest beslememelisin vücudu şimdiye kadar kan şekeri düzeylerini daha iyi düzenleyeceği için ve bu obezite olasılığını artıracağından, günlük ödeneğini günde 3 ila 4 öğün boyunca verin. Tıpkı bir köpek yavrusu gibi, protein içeriği en az% 22 olmalı ve Shih Tzu'nuzun ağırlığına göre paket talimatlarını izlediğinizden emin olun.

Kıdemli Shih Tzu Besin İhtiyaçları

Kıdemli Shih Tzu’nun beslenme ihtiyaçları, tıpkı yaşlı insanlar gibi, zamanla değişim ve bu nedenle, belirli yaşlanma besinleri içeren daha az renkli mama ile beslenmelidirler. glukozamin, kondroitin gibi ve omega 3 ve 6 yağ asitleri onun yaşlanmasına ve vücuduna yardımcı olur. Onu kıdemli yiyecek dışında herhangi bir şeyle beslemek, ihtiyacı olan iyiliği alamayacağı ve bu nedenle çok daha hızlı yaşlanacağı anlamına gelecektir.

İken protein içeriği aynı kalabilir , fincan başına yağ içeriği ve kalori sayısının çok daha az olması gerekir, aksi takdirde kiloları biriktirerek eklemlerini daha da zayıflatır. Süper besinler, vitaminler ve besinler de yaşlanan bağışıklık sistemini güçlendirmek ve formda kalmasını sağlamak için önemlidir.

Bir Shih Tzu olacak kıdemli olarak kabul edildi 8 yaş civarında, ancak bu, köpekler arasında değişebilir, bu nedenle, mamasını ne zaman değiştireceğinizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, Veterinerinizle konuştuğunuzdan emin olun. Tıpkı yetişkin Shih Tzu gibi, yaşlı köpek günde 3 ila 4 öğün beslenmelidir.
Shih Tzu Yavruları için En İyi Yiyecek

Shih Tzu Köpek Maması

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda köpek maması varken, sınırlı seçim Daha küçük ırklar için özel olarak tasarlanmış yavru köpek mamasına gelince, ancak aşağıda sizin gibi diğer küçük cins sahipleri tarafından yüksek kalitede ve yüksek puan alan doğal mama taneleri seçkisi verilmiştir.

Çünkü yavru köpeklerde farklı beslenme ihtiyaçları Yetişkinlerden veya yaşlılardan daha küçük boyutta yiyeceklere değil, aynı zamanda daha besleyici yoğun yiyeceklere de baktığınızdan emin olmanız gerekir. Bu yiyecekler, büyüyen Shih Tzu yavru köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak farklı besin değerlerine sahip olacaktır.

Royal CaninMavi BuffaloWellness KöpekElmas NaturalsCanidae Yavrusu
Protein % 26 % 30 % 24 % 28 % 32
Yağlar % 16 % 18 % 19 % 22 % 13.5
Lif % 3.6 % 5 % 4,25 % 3,5 % 4
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 354 434 489 419 525

Royal Canin Shih Tzu Yavrusu

Royal Canin Shih Tzu Yavru Irkına Özgü Kuru ...
 • Royal Canin Shih Tzu Puppy kuru köpek maması, ...
 • Shih Tzu'lar için özel olarak tasarlanmış özel mama şekli ...
 • Yavru köpeğin gelişmekte olan bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur ve ...
 • Cilt sağlığını destekler ve bir Shih Tzu’nun büyüyen, uzun süre ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu formül, Akılda Shih Tzu yavrusu , bu yüzden bu tariften daha fazla özelliğe sahip olamazsınız! 8 haftadan 10 aya kadar olan yavru köpekler için tasarlanmıştır ve Shih Tzu'nun kısa ağzı ve alt ısırması için tasarlanmış benzersiz bir mama şekline sahiptir, böylece parçaları kolaylıkla toplayabilir.Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmak için dengeli bir vitamin ve mineral karışımı ve sağlıklı bir tüy ve ipeksi kilitlere yardımcı olacak besin maddeleri vardır. Bu tarif, bağırsak sağlığının daha iyi olmasına yardımcı olan sağlıklı bağırsak ve dışkı için prebiyotikler içerir.

Severiz Bu tarifin fincan başına en az kaloriye sahip olması, bu da onu daha sakin Shih Tzus veya efendisinin kucağında tembellik yapmak isteyenler için en iyi seçenek haline getiriyor.


Mavi Bufalo Küçük Irk Yavrusu

Blue Buffalo Freedom Tahılsız Doğal Yavru ...
 • GERÇEK TAVUK İLE BAŞLAR: İlk olarak gerçek tavuklu bir tarif ...
 • TAHILSIZ YAVRU YAVRU YEMEKLERİ: BLUE Freedom tahılsız köpek maması…
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması sağlık için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Shih Tzu'nun protein ihtiyaçları ve artan gücü için mükemmel olan ve süper lezzetli olan bu tarifin ilk iki bileşeni kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği. Balık yağı ve Tavuk yağı, sağlıklı bir tüyün yanı sıra ilave Keten tohumunu destekler.

Bu içerir Dokosaheksaenoik Asit (DHA) ve Araşidonik Asit (ARA) anne sütünde bulunan önemli bir içerik olan ve göz ve beyin gelişimi için çok önemli bir bileşendir. Bu tarifte ayrıca, köpek yavrusu aşamasında ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve minerallerin hassas bir karışımından yapılmış lezzetli LifeSource Uçları vardır.

Severiz Bu tarifin hassas mideleri veya tahıl intoleransları olan Shih Tzus'lar için tahıl içermediğini ve ayrıca en yüksek lif içeriği bağırsak sağlığı için de harika.


Wellness Küçük Irk Yavru

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Balık içerikleri yüksek seviyede Omega 3 ve 6 yağ asitleri Kemik büyümesi ve kürk sağlığı için harika. Bağışıklık sistemi gelişimi için de önemli olan A ve E vitaminlerine sahiptir.

Bu tarif, sağlıklı dışkıya yardımcı olan hindiba kökü özü, bezelye lifi ve havuç ile hassas midesi için sağlıklı bir bağırsak florasına yardımcı olan prebiyotikler ve probiyotikler ile ikinci en yüksek lif içeriğine sahiptir.

Severiz Bu tarifin genel sağlık durumuna odaklandığını, bu nedenle bu içerik listesinde eksik hiçbir şeyin olmadığından emin olabilirsiniz.


Diamond Naturals Küçük Irk

Diamond Naturals Small Breed Puppy Gerçek ...
 • Gerçek CAGE FREE tavukla yapılan YÜKSEK KALİTE PROTEIN, özel ...
 • Eklenmiş vitamin ve mineraller içeren yüksek protein içeriği; meyveler ...
 • Daha küçük bir mama taneleri, besin açısından zengin ve SON DERECE SÖNDÜRÜLEBİLİR ...
 • AİLENİN SAHİBİ & ÇALIŞMASI, ABD'de ÜRETİLMİŞTİR ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama tanesinin her poundu 80 milyon aktif probiyotik kültür , böylece bu tarifle bağırsak sağlığının emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz ve aynı zamanda genç bağışıklık sistemini geliştirmeye yardımcı olur ve genel sağlığını iyileştirmek için aktif hissetmesini sağlar.

Aynı zamanda ona sağlıklı bir yetişkin Shih Tzu'ya dönüşmesi için ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri sağlayan kinoa, balkabağı, lahana ve hindistancevizi gibi süper yiyeceklerle doludur. Somon yağı ve Balık unu ayrıca DHA ve Omega 3 ve 6 yağ asidi gereksinimlerini karşılar.

Severiz Bu tarifin, enerjik Shih Tzus için harika olan Tavuk ve Tavuk yemeği ile en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu veya etli iyiliği seven seçici yiyiciler .


Canidae Yavru Formülü

Canidae Saf Petite Ham Kaplamalı Yavru Somon ...
 • Kolayca tanınabilir 8 anahtar kullanarak sınırlı içerik diyeti…
 • Küçük mama boyutu titiz küçük cins köpekler için ideal
 • Tahılsız; asla buğday, mısır veya soya
 • Güzel cildi ve tüyleri güçlendirmek için Omega 6 ve 3 yağ asitleri
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif ile yapılır sadece balık proteini Bu nedenle, en yaygın protein kaynağı olan kümes hayvanlarını sevmeyen veya buna alerjisi olan huysuz Shih Tzus için en iyi seçenektir. Taze Somon, Somon küspesi ve dondurularak kurutulmuş çiğ Somon, ona tüm beyin gelişimi ve kemik sağlığı gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda kendisi için de süper lezzetlidir.

Hassas midesine bakılmasını sağlamak için her mama parçasına probiyotikler, lif ihtiyacını karşılaması için mercimek ve bezelye de eklenir.

Severiz Bu basit tarifin sadece 8 malzemeden yapıldığından emin olabilirsiniz, böylece onun ihtiyaç duyduğu ve ihtiyaç duymadığı hiçbir şeyle dolu olduğundan emin olabilirsiniz, bu hassas köpekler için harikadır.


Yetişkin Shih Tzus için En İyi Yiyecek

Shih Tzu Yetişkin Yeme Yemek

Yetişkin Shih Tzus sahip olmaya başlayacak farklı gelişim ve beslenme ihtiyaçları Yaklaşık 1 yaşına geldiklerinde. Bu, yetişkin mamasına geçmeleri gereken zamandır ve bu, zaman içinde yavaşça yapılmalıdır. Midelerini rahatsız etmekten ve muhtemelen beslenme gereksinimlerine daha uygun olan yeni gıdalardan onları uzaklaştırmaktan kaçınmak için hızlı bir şekilde değiştirilmemelidir.

Varken küçük cins yetişkinler için çok daha fazla seçenek Ayrıca, en iyisi olduğunu iddia eden çok sayıda kalitesiz kuru mama var, bu yüzden burada yetişkin Shih Tzu'nuz için mükemmel olan en sevdiğimiz yüksek kaliteli kuru maması bulmak için birden fazla marka ve türe göz attık.

Royal CaninMavi Buffaloİçgüdü YetişkinSağlık YetişkinNutro Yetişkin
Protein % 22 % 26 % 33.5 % 28 % 26
Yağlar % 18 % on beş % 21,5 % 16 % on beş
Lif % 4.7 % 5 % 5 % 4 % 4
Nem % 10 % 10 % 9 % 10 % 10
Kcal / Kupa 355 380 469 408 348

Royal Canin Yetişkin Shih Tzu

Royal Canin Shih Tzu Yetişkin Irkına Özgü Kuru ...
 • Royal Canin Shih Tzu Yetişkin kuru köpek maması, ...
 • Shih Tzu'lar için özel olarak tasarlanmış özel mama şekli ...
 • Özel bir besin kompleksi ile cilt sağlığını destekler ...
 • Shih Tzu'nun yumuşak, uzun ceketini aşağıdakilerin kombinasyonu ile korur:
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, Shih Tzu’nun beslenme ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ve benzersiz şekilli kuru mama parçaları, yemek zamanının onun için kolay olmasını sağlamaya yardımcı olur. Royal Canin, hassas bağırsak ve tüy gereksinimleri gibi tam olarak neye ihtiyacı olduğunu belirlemek için Shih Tzu üzerinde çalıştı ve bu tarife dahil edilmesini sağladı.

Aynı zamanda onun uzun tatlı kilitler Tavuk yağı ve Balık yağı gibi Omega 3 ve 6 yağ asitleri ve biotin ile sağlıklı ve esnek bir cilt. Bu tarif aynı zamanda sindirilebilirliği yüksek bileşenler ve yulaf kabuğu çıkarılmış tane ve pancar posası gibi hassas lif içeriği ile bağırsak sağlığını ve sağlam dışkıyı korumasına yardımcı olur. Royal Canin bizim Yorkshire Teriyerleri için favori gıda markaları aynı zamanda başka bir küçük cins yavru.

Severiz bu tarif yetişkin Shih Tzu düşünülerek tasarlandı, bu yüzden bu özel tarifin tüm yetişkin ihtiyaçlarını karşıladığından emin olabilirsiniz.


Mavi Buffalo Küçük Irk Yetişkin

Blue Buffalo Freedom Tahılsız Tarif ...
 • GERÇEK TAVUK İLE BAŞLAR: Gerçek tavukla başlayan bir tarif ...
 • TAHILSIZ KÜÇÜK BREED KÖPEK MAMASI: BLUE Freedom tahılsız köpek maması…
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru gıda, sağlık ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği, protein gereksinimleri ve enerjisi için önemli olan ilk iki bileşendir. Keten tohumu ve hayvan yağları, tüylerini içten dışa doğru besler ve listelenen kızılcıklar sadece lezzetli ve besleyici olmakla kalmaz, aynı zamanda sağlıklı bir idrar yoluna da yardımcı olur. Blue Buffalo bizim Mastiff gibi daha büyük ırklar için favori gıda markaları yanı sıra.

Bu tarifin yetişkin versiyonu ayrıca şunları içerir: LifeSource Bitleri Sağlıklı bir oksidatif dengeyi sürdürmesini sağlamak için yetişkin beslenme ihtiyaçlarının farklı bir vitamin ve mineral karışımıyla karşılanmasını sağlayan.

Severiz bu tarif tahılsızdır ve hassas mideleri olan küçük ırklar için mükemmeldir, özellikle de köpek yavrusu olarak beslendiği şey buysa.


Instinct Raw Small Breed Formülü

Instinct Raw Boost Small Breed Grain Free ...
 • DONDURULMUŞ HAM USA YÜKSELTİLMİŞ TAHILSIZ KÖPEK MAMASI ...
 • KÜÇÜK BREED KÖPEK MAMASI PLUS DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: ...
 • İLK HAM BOOST EDİLMİŞ KÜÇÜK BREED KIBBLE: Raw Boost karışımları…
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu premium tarif, dondurularak kurutulmuş ham parçalar , sadece besin değerini artırmakla kalmaz, aynı zamanda lezzetlidir. Bu tarif aynı zamanda Ringa yemeği, hindi yemeği ve Kuzu yemeğinin yanı sıra Sığır eti, ciğer, dalak ve böbreği de listeler, bu nedenle bu size iştah açıcı gelmese de Shih Tzu'nuz buna bayılacak!

Bu tarif aynı zamanda tahıl içermez, bu da onu hassas mideli Shih Tzus için harika bir seçenek haline getirir ve bezelye, elma ve kızılcık içeren antioksidanlarla doludur.

Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olduğu ve ilk bileşenin gerçek Beef olduğu, bu süper aktif ve gürültülü Shih Tzus için harika ve ayrıca dondurularak kurutulmuş çiğ kabartmalara sahip olması.


Wellness Küçük Irk Yetişkin

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • Ömür boyu esenliğin tadını çıkarın: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • Optimal enerji ve sağlıklı bağışıklık sistemleri: Antioksidan bakımından zengin ...
 • Tüm vücut sağlığı: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • Doğru yemeği bulun: Wellness, aşağıdakiler için çok çeşitli yiyecekler sunar:
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yavru köpek tarifinden sonra, bu tarif yetişkin yaşam evresini iltifat ediyor . Hindi ve Somon ile dolu bu tarif, genel sağlığı için ona enerji ve protein sağlar. Bu protein kaynakları aynı zamanda benzersiz şekilli kuru mama parçalarının da lezzet dolu olmasını sağlar ve bu da ilgisini çekecektir.

A ve C vitamini, tüm küçük ırklar için önemli olan sağlıklı diş ve diş etlerinin yanı sıra sindirim sistemini en iyi durumda tutmak için pre ve probiyotiklere katkıda bulunur.

Severiz Bu tarif, onun en önemli beş alanına odaklanıyor: deri ve kürk, sindirim sağlığı, enerji, gözler ve dişler ve bağışıklık, bu yüzden her şeyden biraz var!


Nutro Ultra Yetişkin Küçük Irk

NUTRO ULTRA Yetişkin Küçük Irk Yüksek Protein ...
 • Bir (1) 15 Lb içerir. Bag Of Nutro Ultra Small Breed Adult Dry ...
 • Tavuk, Kuzu ve Somon-Tavuk Üçlü Protein İçerir ...
 • Premium Köpek Maması Maması İçkilerimiz Yüksek Kaliteli Malzemelerle Üretilmiştir ...
 • Nutro Ultra Kuru Köpek Maması, Yüksek Kaliteli Protein ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk, Kuzu, Somon ve Yumurta ürünleri Shih Tzu'nun protein ihtiyaçlarını karşılaması ve parlak görünümlü bir tüy için ihtiyaç duyduğu tüm Omega 3 ve 6 yağ asitlerinin yanı sıra çok ihtiyaç duyduğu enerji.

Her lokmaya dahil edilen 15 süper gıda ile, tüm besinleri almak sağlıklı bir yetişkin olarak kalması ve onu sonraki yaşam evrelerine hazırlaması gerekiyor. Kuru pancar posası, ıspanak ve lahana sağlıklı bir bağırsak için ihtiyaç duyduğu tüm lifi ona sağlar.

Severiz Bu mama mamasının güçlü bağışıklık sistemleri ve genel sağlık için önemli olan süper yiyeceklerle dolu olduğunu.


Senior Shih Tzus için en iyi yiyecek

Shih Tzus İçin Üst Düzey Yiyecek

Doğru beslenmenin herhangi bir köpeği daha sağlıklı tutacağına ve bu nedenle daha uzun, bazen önemli ölçüde hayatta kalacağına şüphe yok, bu nedenle Shih Tzu en iyi kıdemli yemek etrafında. Yaşlandıkça, bu yavruların gereksiz kilo almadıklarından emin olmak için kalori alımlarını geri çevirmeleri gerekir, bu nedenle doğru yiyeceği bulmak çok önemlidir.

Küçük cins yaşlı yavrular için mükemmel formüller oluşturan birkaç harika marka var. Aşağıda, yaşlılarınızın beslenme ihtiyaçlarını karşılayan ve her zaman olduğu gibi yüksek puan alan, denenip test edilen, en sevdiğimiz yüksek kaliteli mama tanelerimiz bulunmaktadır.

Bilim DiyetiMavi BuffaloPurina ProWellness ÇekirdeğiNutro Ultra
Protein % 21.7 2.% 3 % 29 % 25 % 27
Yağlar % on beş % 13 % 16 % 12 % 13
Lif % 2.3 % 6 % 3 % 5 % 4
Nem % 10 % 10 % 12 % 10 % 10
Kcal / Kupa 371 371 487 435 311

Science Diet Small Paws Senior

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin 11+…
 • Omega-3 kullanarak yaşlı küçük bir köpeğin eklemlerini ve hareketliliğini destekler ...
 • Küçük cins köpeğinize şunları destekleyen dengeli mineraller sağlar ...
 • Yaşlı köpeğinizin sağlıklı cildini ve parlak tüylerini ...
 • Özel antioksidan karışımımız olgun köpeğinizin bağışıklığını destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yaşam boyu sağlık bilimle başlar ve bu tarif yapılır ve bilim adamları tarafından önerildi ve köpek beslenme uzmanları, bu yüzden cidden iyi olması gerektiğini biliyorsunuz. Daha yaşlı küçük ırklar düşünülerek tasarlanan, genç hissetmesini sağlamak için yaşlanan kemiklerini ve eklemlerini balık yağı ile destekler.

Ayrıca ileri yaşlarında ekstra beslenmeye ihtiyaç duyan cildi ve tüylerini desteklemek için ona omega 6 yağ asitleri ve E vitamini sağlar. Malzemeler, kalp sağlığı için de hassas bir besin ve mineral karışımını listeler.

Severiz bu tarifin 11 yaşın üzerindeki yaşlılar için tasarlandığından, bu mama mamaları kıdemli yaşlılar.


Blue Buffalo Senior

Blue Buffalo Can Koruma Formülü Küçük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • KÜÇÜK YETİŞTİRİLMİŞ BÜYÜK KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Yaşam Koruma Formülü Küçük ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Blue Buffalo kemiği çıkarılarak üst düzey yaşam koruması sunar Tavuk ve L-karnitin yüksek kaliteli protein kaynakları ile kaslarının zayıf ve güçlü kalmasına yardımcı olur. Glukozamin ve kondroitin de eklemleri ve hareketliliği için harika olan bu tarifte de yer alıyor.

Bu tarif aynı zamanda ona sağlıklı tahıllar, sebzeler ve meyvelerin yanı sıra, onu olabildiğince sağlıklı tutmak için hassas bir üst düzey besin karışımı içeren LifeSource Bitleri sağlar. Kesinlikle bu mama ile daha güçlü ve sağlıklı hissedecek.

Severiz Bu tarifin en yüksek lif seviyesine sahip olduğunu, bu da onu yüksek lifli diyete ihtiyaç duyan hassas bir bağırsağı olan Shih Tzus için harika bir seçenek haline getiriyor.


Purina Pro Plan Kıdemli

Purina Pro Plan Small Breed Senior Dry Dog…
 • Bir (1) 5 lb. Çanta - Purina Pro Planı PARLAK ZİHİN Küçük Irk…
 • Uyanıklığı ve zihinselliği teşvik etmek için geliştirilmiş botanik yağlar içerir ...
 • Tavuk ilk malzemedir
 • Isırık büyüklüğünde mama taneleri küçük köpekler için çiğnemeyi kolaylaştırır
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif sadece güçlü kemikler, eklemler, dişler ve diş etlerini teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda yavaşlayan beyin fonksiyonunu arginin gibi botanik yağlarla artırır, DHA ve B vitaminleri . 30 gün içinde uyanıklığı ve zihinsel keskinliği teşvik ettiği söyleniyor, bu yüzden normalden biraz daha yavaş görünüyorsa neden bu tarifi denemiyorsunuz?

Gerçek tavuk ve Balık unu ona daha sağlıklı eklemlerle oynamak ve ayağa kalkmak için ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar ve biotin ve Balık yağları uzun tüylerinin canlı görünmesini sağlar.

Severiz Bu, en yüksek protein içeriğine ve kalori sayısına sahip olduğundan, Shih Tzu'nuz bir yetişkin kadar aktifse, o zaman bu tarif, enerji seviyelerini yüksek tutacağından emin olacaktır.


Wellness Complete Senior

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, yaşlanan eklemleri ve kalçaları için eklenen glukozamin ve kondroitin ile daha küçük mama parçalarından yapılmıştır. Aynı zamanda seçilmiş sağlıklı yağlar ve karbonhidratlarla yapılır, bu da kilosunu daha iyi koruyabileceği anlamına gelir, bu nedenle bu tarif en düşük yağ içeriğine sahiptir.

Bezelye gibi doğal lifler, ıspanak ve probiyotikler bağırsaklarının sağlıklı kalmasını ve mümkün olduğunca şişkinlik oluşturmamasını sağlayın. Sadece bu değil, aynı zamanda daha uzun süre tok hissetmesini sağlar, böylece onu daha az yemek için yalvarırken bulacaksınız.

Severiz bu tarifin, Shih Tzu'nuzun tüm yaşam evrelerinde tavsiye edilen Wellness Complete setini tamamladığını ve her zaman olduğu gibi, genel yaşlı sağlığına odaklandığını.


Nutro Ultra Kıdemli

ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULAN: NUTRO ULTRA…
 • ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULMUŞTUR, Önerilen Değiştirme Öğesi: NUTRO…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu premium tarif, en kaliteli proteini almasını sağlayan Tavuk, Somon ve Kuzu ile yapılır ve çok fazla gereksiz yağ tüketmemesini sağlamak için yağsızdır. Hayvan yağları, katı yağ ve keten tohumu tüylerini uzun ve ipeksi tutar.

Bu sağlıklı tarif doğal olarak seçilmiş lifler bağırsak sağlığını ve bağırsak florasını korumaya yardımcı olur ve kaç yaşında olursa olsun elinden gelenin en iyisini hissetmesini sağlayan sağlıklı bir oksidatif durumu sürdürmeye yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin hareketsiz yaşlılar için en düşük kalori sayısına sahip olduğu ve aynı zamanda, yaşlı köpek ve zayıflayan bağışıklık sistemi için çok önemli olan süper yiyeceklerle dolu kabını doldurduğu.


Kilolu Shih Tzus için Yiyecek

Kilolu Shih Tzus için Yiyecekler

Çoğu insanın hayatında biraz fazla kilolu olduklarında bir nokta gelir ve sevgili kakalarımız da farklı değildir. Bu tipik olarak yaşlı köpeklerde meydana gelse de, yetişkin Shih Tzus'ta da serbest beslenirseniz ve egzersizle dengelemek için yiyecek alımını izlemiyorsanız olabilir. Shih Tzus yemeyi sever ve bu onlara neden olabilir fazla kilo almak .

Şu anda Shih Tzu'nuzun bulunduğu nokta buysa, korkmayın, çünkü aşağıdaki kilo yönetimi tanecikleri daha küçük Shih Tzu için mükemmel şekilde uygundur, kilo kaybına ulaşmak için aktivite seviyelerini arttırdığınızdan ve tedavilerini izlediğinizden emin olun. yönetimi.


Bilim Diyeti Mükemmel Kilo

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Kilo yönetimi için klinik olarak kanıtlanmış küçük cins köpek maması
 • Köpeklerin% 70'inden fazlası 10 hafta içinde kilo verdi
 • Küçük köpeğinize uzun süreli kilo desteği verin
 • Bu yetişkin evcil hayvan maması, minik köpeğinizin yağsız kaslarını korumasına yardımcı olur
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu özel diyet bilime dayanmaktadır ve yine, tasarlanmış ve Veterinerler tarafından tavsiye edilir ve köpek beslenme uzmanları. Fazla kilolu köpeklerin% 70'inden fazlası, bu azaltılmış kalorili diyetle beslendiğinde 10 hafta içinde kilo verdi. Mama parçaları küçük ve mini poşetler için tasarlanmıştır, bu nedenle Shih Tzu'nuz bu mama ve doğru aktivite seviyeleri ile hiç şüphesiz kilo verecektir.

Severiz Hill's Science Diet birçok ırk ve birçok farklı kategori için. Ancak, Shih Tzu gibi küçük ırklar için özel olarak tasarlanmış bir kilo kontrol yemeği yaparak burada gerçekten mükemmeller. Oldukça derecelendirilmiştir ve fazla kilolu Shih Tzu'nuzun ihtiyaç duyacağı her şeydir.


Halo Tahılsız Sağlıklı Kilo

Halo Tahılsız Doğal Kuru Köpek Maması, Küçük ...
 • KARŞILAŞTIRIN: BÜTÜN yabani somon ve beyaz balık, asla 'yemek' haline getirilmemiş ...
 • Süper sindirilebilirlik, biyolojik olarak daha fazla kullanılabilir besin sağlar ...
 • BÜTÜN yabani somon ile yapılan tahılsız küçük cins köpek maması ve ...
 • Sağlıklı kilo tarifi, kalori ve yağı azalttı, ayrıca…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahılsız tarif, bunlar için en iyi seçenektir. porkier Shih Tzus Kilolarını kaybetmesi veya yönetmesi gereken, ancak aynı zamanda tahıl intoleransı veya hassas midesi olan kişiler. Azaltılmış kalori ve L-karnitin metabolizmasını hızlandırmaya yardımcı olur ve bütün Somon ve Beyaz Balık ona ihtiyacı olan proteini sağlar. Bu tarif, bol miktarda lifli içerikle süper sindirilebilir ve Halo, kanıtın Shih Tzu'nuzun sağlıklı kakasında olacağını iddia ediyor.

beyaz renk köpek cinsleri

Severiz Halo Grain içermeyen sağlıklı kilo formülü, çünkü özellikle daha küçük ırkları hedefliyor. Ayrıca mideleri hassas olan yavrulara hitap etmesi de harikadır, bu da ek bir avantajdır.


Son düşünceler

Sevgili Shih Tzu'nuz söz konusu olduğunda, ona sadece etrafındaki en iyi mama mamasıyla beslemelisiniz ve umarım, bu kılavuzu okuduktan sonra artık bilmeniz gereken her şeyle donatılmışsınızdır. beslenme ihtiyaçları .

Her yaşam aşaması diğeri kadar önemlidir, ancak her aşamanın kendine özgü ihtiyaçları vardır. Yavru köpeği döneminde, büyüyen gücü için mükemmel protein ve enerji karışımına ve güçlü bir bağışıklık sistemi ve güçlü kemikler geliştirmek için ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerine ihtiyacı vardır. Yetişkin aşaması, kas kütlesini korumak için yağsız protein gerektirir ve onu enerjik hissetmesini sağla ve son aşaması, çok şişman olmamasını sağlamak için daha az enerji ve zayıflayan eklemleri ve bağışıklık sistemi için ekstra glukozamin ve süper yiyecekler gerektirecektir.

Tavsiyemize bağlı kalarak yüksek kaliteli kuru köpek mamaları Eşsiz beslenme ihtiyaçlarının her birinin karşılandığından emin olabilirsiniz ve bloktaki en sağlıklı ve en mutlu Shih Tzuslardan birine sahip olacaksınız.

Yorumlar