Lab Alman Kurdu Mix Gerçekler

Lab Alman Kurdu Mix Gerçekler
Alman Kurdu, Labrador, Karışık Cins Köpekler

Lab Alman Kurdu Mix Gerçekler

Ava Channing 10 ay önce Yorum Yok Önceki Makale Sonraki Makale

Bu sevimli karışık cinsi almayı düşünüyorsanız veya yakın zamanda bir tane kabul ettiyseniz, bu kılavuz size yardımcı olacaktır. Bu, bu karışık ırkın ne olduğunu, bu köpeğe nasıl bakılacağını ve günlük olarak nasıl bakım yapılacağını daha iyi anlayacaktır. Mutlu ve sağlıklı bir Alman Çoban Laboratuvarı mix köpeği yetiştireceğinizden eminim.İçindekiler

 • Labrador alman çoban karışımı
 • Bir Alman Çoban Laboratuvarı Karışımı Almamanız İçin 3 Neden
 • Alman Kurdu ile Karışık Bir Laboratuvara Sahip Olmanız İçin 3 Neden
 • Diğer Alman Çoban ve Laboratuar Karışımları
 • Laboratuvar Alman Çoban Karışımının Görünümü, Kişilik ve Özellikleri
 • Satılık Alman Çoban ile Labrador yavru karışık
 • Alman çoban damat Labrador ile geçti
 • Alman Çoban Lab Mix Sağlık Sorunları
 • Lab German Shepherd Mix Yemek Gereksinimleri
 • German Shepherd Lab Egzersiz Gereksinimleri
 • Lab Alman Kurdu Karma Eğitimi
 • Alman Çoban Laboratuvarı Mix ve Aileleri
 • Referanslar:

Labrador alman çoban karışımı

Lab Alman Kurdu, dünyanın en popüler köpek ırklarından ikisinin bir karışımıdır: safkan bir Alman çoban köpeği ve safkan bir Labrador Retriever . Bu köpekler en akıllı, çalışkan ve aktif köpekler olarak bilinir ve iki genin birleştirilmesi bir mucize gerçekleşir.Sadık, sabırlı, sevgi dolu ve akıllı bir köpek arıyorsanız, bir Alman Çoban ile karıştırılan Lab sizin için. Her iki ebeveynin özellikleri ve mizaçları göz önüne alındığında, Lab German Shepherd karışımınız bir hizmet köpeği veya bir polis köpeği olabilir.Alman Çoban ırkı Almanya'dan ve sığır sürüsüne yetiştirildi. Bu cinsin zekası, sabrı ve sadakati nedeniyle, dünyada en çok tercih edilen polis köpek ırkları.

Bu arada, Labrador Retriever Kanada'nın Newfoundland bölgesindedir ve su kuşlarını avlamak için kullanılmıştır. Laboratuvarın fantastik becerisi ve benzersiz zekası nedeniyle, cins bir servis köpeği ve bir rehber köpek olarak kullanılmıştır.Bu iki cinsin fantastik kombinasyonuna bakıldığında, Lab German Shepherd yavru köpeğiniz bir polis köpeği, servis köpeği veya bir sürü köpeği olabilir. Ama ne olursa olsun, kesinlikle olacak seni sonsuza dek sevecek çok sadık bir aile köpeği.

Bir Alman Çoban Laboratuvarı Karışımı Almamanız İçin 3 Neden

1. Bu Karışık Irk Özel Eğitim Gerektirir
Oldukça meşgulseniz ve kendiniz, aileniz ve eviniz için zar zor zamanınız varsa, Lab cinsiyle karıştırılmış bir Alman Çoban almayın. Bu köpeğin sürekli eğitime ve hatta son derece uzmanlaşmış eğitime ihtiyacı var. Egemenlik temelli düzenli eğitim çalışmaz . Yaratıcı olmalısınız ve bu karışık ırkı uyarmanın yollarını düşünmelisiniz.2. Bu Karışık Cins Köpek Çok Yüksek Etkinlik Seviyeleri Var

Çabuk yorulursanız veya fiziksel aktiviteden hoşlanmıyorsanız, başka bir köpeğe daha iyi bakın. Bir Alman Çoban ile birleştirilmiş Laboratuar çok egzersiz gerektirir. Uzun yürüyüşler için çıkarmanız, onunla oyun oynamanız ve düzenli olarak eğitmeniz gerekir. Bunlardan herhangi birine bakmak sıkılmış ve yıkıcı bir köpeğe yol açabilir.

3. bu köpek yüzüne olabilir

Bir Labrador Retriever'in ilginç bir özelliği, bulunduğunuz her yerde olma ve yaptığınız her şeyi yapma eğiliminde olmasıdır. Bu yüz davranışında bazı köpek sahipleri için çok fazla olabilir. Buna tahammül edemiyorsanız, bu karışık cins köpek sizin için uygun olmayabilir.Alman Kurdu ile Karışık Bir Laboratuvara Sahip Olmanız İçin 3 Neden

 • Bunlar Çok Akıllı Köpekler

İstihbarat söz konusu olduğunda, Lab German Shepherd karışımı eller kazanır. Her iki ebeveyn ırkı da zekâ söz konusu olduğunda birinci sınıf köpeklerdir, bu yüzden bu köpekler rehber köpekler, hizmet köpekleri ve polis köpekleri olarak kullanılır.

köpekler kokar mı
 • Bu köpekler sadık bekçi köpekleri

Hem Lab hem de Alman Çoban Köpeği ve ailelerini ve bölgelerini ne pahasına olursa olsun koruyacak. Alman Çoban köpekleri cesur, esprili ve saldırganlara saldırmak için eğitilebilir. Laboratuvarlar tehlikeyi algıladığında havlayacak ve herhangi bir tehlike algıladığında asla efendisinden ayrılmayacaktır.

 • Bu Köpek Sizi Aktif Hale Getirecek

Sonunda bu karışık cins köpek ile aktif olacaksınız. Bu köpek uzun yürüyüşlere ve daha uzun oyun süresine ihtiyaç duyduğundan, daha zinde ve daha sağlıklı olabilirsiniz. Alman Çoban Laboratuarınız antrenörünüz olacak.Diğer Alman Çoban ve Laboratuar Karışımları

Yaşam tarzınıza uygun köpek ırkı seçmek, yapabileceğiniz en önemli karardır. Her yıl onbinlerce köpek terk ediliyor ya da evlat edinilmeye hazırlanıyor çünkü sahibi sorumsuzdu ve yaşam tarzı için harika olmayan bir köpek seçmeden önce araştırmalarını yapmadı.

Lab Alman Çobanının yaşam tarzınıza uygun olduğundan emin değil misiniz? 50'den fazla popüler Alman Çoban karışımından veya Lab karışımından birini kullanmayı düşünün.

Doggypedia, Amerika'daki en popüler Alman Çoban Karışımları üzerine en derinlemesine araştırma yaptı:Laboratuvar Alman Çoban KarışımıAvustralyalı çoban Alman çoban karışımı
Pitbull Alman Çoban KarışımıBeagle Alman Çoban Karışımı
Kaniş Alman Çoban KarışımıMavi Heeler Alman Çoban Karışımı
Rottweiler Alman Kurdu KarışımıDoberman Alman Çoban Karması
Alman çoban Danua karışımıBorder Collie Alman Kurdu Karışımı
Alman Çoban Büyük Pireneler MixBoxer Alman Çoban Karışımı
Alman Kurdu Malamute MixChow Alman Çoban Karışımı

Laboratuvar Alman Çoban Karışımının Görünümü, Kişilik ve Özellikleri

Ağırlık88 pound'a kadar
Yükseklik24 ila 26 inç boyunda
BoyutOrta ile büyük arası 0
Ceket TipiÇift kat
Kaplama RengiDüz renk veya karışık renk
Atma MiktarıYüksek
GözlerYuvarlak ve karanlık
BurunBüyük
KulaklarUyarı veya sarkma
MizaçSamimi, sadık, uyanık, eğlenceli
Yaşam Beklentisi15 yıl
Hipoalerjenikdeğil
Çocuk DostuEvet
Yeni Sahipler DostuEvet
Cins Tanıma
 • Amerika Köpek Sicili, Inc. (DRA)
 • Uluslararası Tasarımcı Köpek Sicili (IDCR)

Bir Alman Çoban ve bir Labrador Retriever boyutu size köpeğinizin olgun boyutu hakkında bir ipucu verecektir. İkisinin orta ila büyük boy köpekler olduğu düşünüldüğünde, bir Alman Çoban köpeğiyle karıştırılmış Lab'inizin olgunlaştığında da orta ila büyük boy olması muhtemeldir.

Her iki ebeveyn ırkının ağırlığı göz önüne alındığında, Lab German Shepherd karışımınızın olgunlaştığında 88 pound olacağını tahmin etmek güvenli olacaktır. Ve bu köpeğin yetişkin büyüklüğü göz önüne alındığında, omuzdan 24 ila 26 inç boyunda herhangi bir yerde ölçebilir.

Tüm bu bilgilere dikkat ederek, bir Lab Alman Çobanının olgunlaştığında nispeten büyük bir köpek olacağını tahmin etmek güvenli olacaktır.Bir Lab Alman Çoban karışımının ortaya çıkması söz konusu olduğunda, bu baskın ebeveyn cinsine bağlı olarak değişebilir. Bu köpeğin bir renk kombinasyonu olabilir veya düz renkli bir ceketi olabilir. Alman Çoban ebeveyninden sonra alırsa, yüz boyunca, sırtta ve bacaklarda karakteristik siyah işaretler olabilir.

Köpeğiniz Lab ebeveynesinin peşine düşebilir ve kısa ila orta kat alabilir. Baskın bir Alman Çoban geni varsa kısa bir kat da olabilir. Köpeğiniz, köpeği aşırı sıcaklıklardan koruyan kaba bir üst katın altında yumuşak bir astar ile çift katmana sahip olacaktır.

Aşağıdaki köpek organizasyonu ve köpek ırkı sicili, Alman Çoban köpek ırkı ile karıştırılan Laboratuvarı tanır:

 • Amerika Köpek Sicili, Inc. (DRA)
 • Uluslararası Tasarımcı Köpek Sicili (IDCR)

Satılık Alman Çoban ile Labrador yavru karışık

Muhtemelen köpek yetiştiricilerinden bir Lab Alman Çoban karıştırması yavru arıyoruz. Üç veya daha fazla yetiştirici aramaya başlayın ve onları şöhrete göre sıralayın. Yetiştiricinin iyi olduğunu kanıtlaması için herhangi bir incelemeye veya tavsiyeye dikkat edin. Bölgenizde saygın bir yetiştirici bulmanıza yardımcı olmak için Evcil Hayvan Profesyonelleri Loncası'nı ziyaret edebilirsiniz.

Mümkün olduğunca, yetiştiriciyle, eve götürmek istediğiniz köpeğin her iki ana cinsinin sağlık koşulları hakkında konuşun. Her iki ebeveyn köpeğin sağlık açıklıkları da önemlidir. Damızlık, ebeveynlerin Alman Çoban Laboratuarı karma köpeğini veya yavrularını oluşturmak için geçtiğini kanıtlayabilmelidir.

Aşağıda, Alman yavruları veya köpekleri ile karıştırılmış Alman Çoban için reklamların bulunduğu siteler bulunmaktadır.

 1. PuppyFind.com (Uluslararası)
 2. NextDayPets.com (Uluslararası)
 3. Evlat Edinme-a-Pet.com (Amerika Birleşik Devletleri)
 4. Petfinder.com (Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada)
 5. Yeşil Tarla Yavruları (Birleşik Devletler)

Bir Alman Çoban Laboratuvarı karışık yavru satın almak, bir tane almanın en kolay yolu gibi görünse de, bölgenizdeki yerel bir barınaktan veya kurtarmadan bir köpeği kabul etmek daha iyidir. Amerikan Hayvanlara Zulüm Önleme Derneği (ASPCA), çevrimiçi olarak köpek yavrusu ve köpek satın almaya karşıdır ve bunun yerine bir sığınaktan alınmasını önerir.

Alman çoban damat Labrador ile geçti

Bir Alman Çoban Laboratuvarı karışımı, yoğun çift katından dolayı haftalık bakım gerektiriyor. Alman Çobanının orta derecede uzun veya tüylü paltosunu miras almışsa, düğümleri çıkarmak, parlaklığı arttırmak ve ceket sağlığını iyileştirmek için haftada birkaç kez tımarlanması gerekir.

Bu iki ebeveyn köpek çok döküldü, bu yüzden Lab'inizin özellikle daha sıcak mevsimlerde veya dökülme mevsiminde bir Alman Çoban ile geçti.

Köpeğinize bakım yapmak için iyi bir sap ve dayanıklı doğal kıllara sahip dayanıklı bir fırça kullanın. Mobilyalarınızdaki ve zemindeki tüyleri temizlemek için de etkili bir elektrikli süpürge kullanmalısınız.

Banyo gerektiği gibi yapılmalıdır. Aşırı banyo, köpeğinizin ceketini kurutarak kaşıntı ve tahrişe neden olabilir. Klor veya kiri çıkarmak için yüzerek eve gelirse köpeğinizi yıkamayı düşünün. Aşağıdakiler dikkate alınacak iyi şampuan markalarıdır:

    • Earthbath Tüm Doğal Pet Şampuanı

Evcil hayvan şampuanında en güvenilir markalardan biri Earthbath. Tamamen doğaldır, bu nedenle sadece köpeğinizin mükemmel paltosuna zarar verecek hiçbir içerik yoktur. Ayrıca yeşil çay, mango, badem ve vanilya gibi çok çeşitli kokularda da mevcuttur.

Earthbath All-Natural Pet Şampuanı formülü köpeğin cildine çok naziktir. Sağlıklı bir kaplama için vitamin ve minerallerle doludur ve tahriş edici değildir.

    • 4 Ayaklı Sertifikalı Organik Köpek Şampuanı

4-Legger şampuanı hassas cilde sahip köpekler için hipoalerjeniktir. Bir ile geliyor cildi temizleyecek organik, güvenli formül ve rahatlatır. Bu şampuan, zeytinyağı, hindistancevizi yağı ve jojoba yağı gibi doğal bileşenler içerir. Bu şampuanın kokusu karşılaştırılabilir ve ayrıca pire ve keneleri itmeye yardımcı olur.

    • Oxgard Organik Yulaf Ezmesi Köpek Şampuanı ve Saç Kremi

Oxgard Organik Yulaf Ezmesi şampuanı kaşıntılı cilde sahip köpekler içindir. % 100 vegan ve düzenli olarak kullanmak güvenlidir. Yırtılmaz ve sabunlu bir formülü vardır, bu nedenle yavrularda da güvenle kullanılabilir.

Köpeğinizin tırnaklarını ve pençelerini temiz tutun. Bunların temiz ve çizik, iz ve yaralanma içermediğinden emin olmak için düzenli olarak inceleyin. İsterseniz köpeğinizin profesyonel bakımını da yapabilirsiniz.

Alman Çoban Lab Mix Sağlık Sorunları

Lab Alman Çoban karışımı, ana ırklarında bulunan birçok sağlık sorunundan etkilenebilir, ancak bir köpeğin sağlığı, egzersiz eksikliği varsa ve eve götürdüğünüz andan itibaren bir veterineri ziyaret etmediyse, daha hassastır bazı tıbbi durumlara.

 1. Kalça ve dirsek displazisi
 2. Epilepsi
 3. kabartmak
 4. diyabet
 5. Katarakt
 6. Dejeneratif Disk Hastalıkları
 7. PRA veya Progresif Retinal Atrofi veya körlük
 8. Kulak enfeksiyonları

Eve gelir gelmez köpek yavrusu bir veterinere götürmek önemlidir. Yavru köpeğinizin bu koşullardan herhangi birini geliştirip geliştirmeyeceğini öğrenmenin bir yolu yoktur. Yapabileceğiniz tek şey, bu ciddi tıbbi durumların bazılarını önlemek için köpeğinize düzgün bir şekilde bakmaktır.

Lab German Shepherd Mix Yemek Gereksinimleri

Lab Alman Çoban köpek yavrusu ağırlığına uygun en kaliteli yiyecekleri besleyin. Büyüyen köpeğiniz sağlıklı bir kilo vermelidir, çünkü ekstra kilo omurgasında ek bir ağırlık olabilir. İdeal köpek beslenmesi de köpeğinizin beslenme gereksinimlerine bağlı olacaktır.

Eğer köpeğinizi eğitiyorsanız, asla ödül olarak muamele etmeyin. Bu obeziteyi teşvik eder ve sadece köpeğiniz için daha fazla soruna neden olur. İşte Alman Çoban Laboratuarınızın kesinlikle seveceği en iyi köpek maması markaları.

 • Holistik Seçin Büyük ve Dev Cins Köpek Sağlık Köpek Maması

Alman Çoban ve Labs gibi büyük cins köpekler için köpek maması. Temel malzemeleri arasında öğütülmüş kahverengi pirinç, kuzu unu, beyaz pirinç ve tavuk bulunur. Tamamen doğaldır ve koruyucu içermez. Seçici bir köpek yavrusu bile bu köpek mamasını kesinlikle sevecektir.

 • Hassas Bütünsel Komple Büyük Cins Yetişkin Formülü

Hassas Holistik tavuk, kahverengi pirinç, tavuk yağı ve yulaf ezmesi içerir ve büyük köpekler için en iyi organik köpek maması olarak kabul edilir. Bu ile geliyor büyük, tam boyuta ulaşmak için köpeklerin ihtiyaç duyduğu ekstra kalsiyum ve fosfor.

 • Purina Tahılsız Konserve Köpek Maması Ötesinde

Purina Beyond gerçek sığır, somon ve tavuktan yapılır. Bu, Lab German Shepherd karışımınız gibi büyük cins köpekler için dayanılmaz köpek mamasıdır. Köpeğinizin optimum sağlığı için tamamen doğal içeriklerin yanı sıra vitaminler ve mineraller ile birlikte gelir.

Tıpkı diğer köpekler gibi, Alman Çoban Laboratuarına asla aşağıdaki insan yemeğini vermeyin. Tüm insan gıdaları köpekler için güvenli değildir.

 • alkol
 • Tavuk kemikleri veya pişmiş tavuk kemikleri
 • Üzüm veya kuru üzüm
 • Tuzlu yiyecekler ve abur cubur
 • Çikolata, kahve veya çay
 • Soğan, frenk soğanı ve sarımsak

German Shepherd Lab Egzersiz Gereksinimleri

Laboratuvarla geçen bir Alman Çoban, saf enerjiye sahip karışık bir cins. Bu köpekle oynarken dinlenecek zaman yok! Bu nedenle, bir gün boyunca egzersiz yapmak ve bu köpeği başka türlü yürümek için bol zaman harcamanız gerekir; yıkıcı davranışlar geliştirebilir.

Bu köpekle yürümek veya oynamak için belirli bir zaman yok sadece basit bir kural: yorgun bir köpek iyi bir köpek.

Evcil hayvanınızla güçlü bir bağ geliştirmek için köpeğinizle düzenli olarak oynayın. Ancak yürüyüşe çıkamıyorsanız, bunun yerine bir aile üyesinden veya köpek yürüyüşçüsünden yardım isteyin.

köpek çöp kutusu yorumları

Bunu hatırla bu köpek yüzmeyi çok sevecek Labrador Retriever soyundan dolayı. Yerel bir köpek havuzu veya gölet köpeğinizle harika çalışır. Büyük bir avlunuz varsa, eski, büyük bir kdv sadece oynamak ve serinlemek için harika çalışır.

Tüm köpekler Frizbi getirmeyi ve oynamayı sever. Çekme oyunları oynayabilmeniz için büyük halatlar gibi diğer oyuncak türlerini kullanın. Eski bir futbol topu veya tenis topu gibi getirmeler için dev bir top kullanın. Sadece köpeğinizin oynamasına izin verdiğiniz oyuncakların herhangi bir küçük parçanın yenmesini önlemek için yırtılmayacağından emin olun.

İşte birkaç fikir

1. KONG Klasik Köpek Oyuncak - Tedavi Dağıtım

Bu sadece eğlenceli bir köpek oyuncağı değil, aynı zamanda muameleleri de dağıtır. Bu altı boyutta mevcuttur, bu nedenle orta ila büyük ölçekli Lab Alman Çoban karışımınız için en iyi boyutu kesinlikle bulacaksınız. Yıkılmaz, böylece köpeğiniz şüphesiz onunla oynamak için saatler geçirecek.

2. Nylabone DuraChew Çift Kemik Çiğnemek Köpek Oyuncak

Nylabone DuraChew, yavru köpekler ve genç köpekler için mükemmeldir. Asla kırılmayacak veya yontulmayacak dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bu yok edilemez ve köpeğiniz kesinlikle bununla tekrar tekrar oynamayı sevecektir.

3. Top Paw Valentine 'I Licked It' Kemik Köpek Oyuncak

Sevimli ve eğlenceli, bu biraz bitince gıcırdıyor peluş bir kemik köpek oyuncağı. Yumuşaktır, ancak yok edilemez hale getirilmiştir. Evcil hayvanınız kesinlikle bu yumuşak kemiği çiğnemeyi sevecektir. Bu onun en sevdiği oyuncak olmayacak.

Lab Alman Kurdu Karma Eğitimi

Bir Alman Çoban ile çaprazlanmış laboratuvar parlak bir köpek, ama bu köpeği eğitmek için basit geleneksel eğitim tekniklerinden daha fazlasına ihtiyaç duyabilir. Aşağıdaki püf noktaları, köpeğinizin size en kısa sürede itaat etmenize yardımcı olacaktır.

1. Tıklama Tekniği

Bir tıkırtı kullanarak köpeğinizi nasıl eğiteceğinizi öğrenin. Bu, bir araba düğmesi anahtarı kadar büyük olan küçük bir el cihazıdır. Buna basın ve duyulabilir bir klik sesi duyacaksınız, bu da köpeğin çok sevdiği bir ses. Tıkırtı her türlü hilede kullanılabilir, ancak en yaygın olanı pozitif takviye içindir.

Köpeğinizin hile takip edebileceği zaman tıkırtıyı tıklayın ve ardından davranışı tekrarlamak istiyorsanız tekrar tıklayın. Çoğu evcil hayvan mağazasında çevrimiçi olarak bulunan iyi bir tıklamaya yatırım yapın.

2. Köpeğinize olumlu takviye verin
Köpeğiniz her şeyi doğru yaptığında asla ikram teklif etmeyin. Bu, aşırı kilolu olmakla ilgili obeziteye ve diğer sağlık sorunlarına katkıda bulunabilir. Köpeğinize dokunarak, onunla oynayarak veya ona iyi bir çizik vererek iyi davranışı ödüllendirin. Köpeğinize ne kadar iyi bir köpek olduğunu söyleyin ve bunu takviye olarak birçok pat ile birleştirin.


3. Yavrulara Erken Eğitim

Alman Çoban Laboratuarınız yavruları ona basit ev prova püf noktalarını öğretmek için eve gelir gelmez. Ona nerede uyuyacağını, yiyeceğini, içeceğini ve nerede kaka yapacağını göster. Her köpek zamanını alır, bu yüzden sabırlı olmalısınız.

4. Tutarlı Olun

Köpeğinizin eşyalarını aynı alana yerleştirin. Yatağı ilk kez bulduğu yerde olmalı, yemek kaseleri de aynı bölgede olmalıdır. Tutarlılık, köpeklere önemli şeyler öğretmenin anahtarıdır. Ayrıca, köpeğinizin eğitiminde tutarlılığı güçlendirmek için kurallarınız ve komutlarınızla ilgili olarak evde herkesle konuşmayı düşünün.

5. Köpeğinizi Tanıdık Bir Ortamda Eğitin

Laboratuar gibi köpeklerin dikkati kolayca dağılır; bu nedenle, daha fazla eğitim için dışarı çıkmadan önce yavrularınızı sessiz ve tanıdık bir ortamda eğitmelisiniz.

Sadece sen ve onunla birlikte sessiz bir odadan başlayın . Gürültüye ve diğer evcil hayvanların ve insanların varlığına daha az dikkati dağıldığında onu açık havada eğitebilirsiniz.

Yavrularınızın büyümesini ve bir hizmet köpeği veya polis köpeği olmasını istiyorsanız, Lab German Shepherd mix köpeğiniz için profesyonel eğitim de seçebilirsiniz.

Alman Çoban Laboratuvarı Mix ve Aileleri

Lab Alman Çobanları büyük aile köpekleri olabilir, çünkü bu köpekler ustalarıyla birlikte olmayı ve ellerinden gelenin en iyisini yapmayı sever.

Bunlar çocuklu sabırlı ve asla kaba veya ısırmayacak. Hatta bebekleri ve giydirme ve rol yapma oyunları gibi çok yoğun oyunları bile tolere edebilirler.

Lab Alman Çoban karışımı köpekler diğer evcil hayvanlarla ve hatta diğer köpeklerle birlikte olmayı sevecektir. Otoriter değiller ve asla kavga etmeyecekler.

Lab Alman Çoban karışımı, anti-sosyal hale gelebilir ve insanlara ve diğer köpeklere erken tanıtılmadığında insanlarla veya diğer köpeklerle agresif olabilir. Köpeğiniz ilk önce eğitilmeli ve bu istenmeyen davranışı önlemek için diğer köpeklere ve insanlara maruz bırakılmalıdır.

Referanslar:

 1. Madhusudhan, H. S., vd. 'Bangalore, Hindistan Alman Çoban ve Labrador Retriever Köpeklerde Bakım Enerji Gereksinimlerinin Tahmini'. Hayvan Fizyolojisi ve Hayvan Besleme Dergisi, vol. 102, no. 1, 26 Nisan 2017, doi: 10.1111 / jpn.12709.
 2. Langille, B. L., vd. `` Longnose Sucker'ın Mitokondriyal Nüfus Yapısı ve Buzul Sonrası DağılımıBalık Biyolojisi Dergisi, cilt. 89, hayır. 2, 28 Haziran 2016, s. 1378-1392., Doi: 10.1111 / jfb.13042.
 3. Coile, D. Caroline. Aptallar için Alman Çobanları. Hungry Minds, 2003.
 4. Walton, Joel ve Eve Adamson.Aptallar için Labrador Retriever. Wiley Yayıncılık, 2007.
 5. https://en.wikipedia.org/wiki/German_Shepherd
 6. https://en.wikipedia.org/wiki/Labrador_Retriever

Yorumlar