Fransız Buldogları İçin En İyi İkramlar

Fransız Buldogları İçin En İyi İkramlar

Fransız Bulldog sevimli, oyuncu, zeki ve sevecen bir yavrudur. Kırışık yüzleri, kulaktan kulağa sırıtışları ve devasa yarasa kulakları çekiciliklerini artırıyor. Ayrıca Labrador'un 'en popüler köpek ırkı' unvanını otuz yılı aşkın süredir elinde tuttuktan sonra çalan ilk köpeklerdir. İşte bu etkileyici bir başarı! Peki Fransız Buldogları için en sevdiğimiz ikramlarla onları ödüllendirmenin daha iyi bir yolu var mı?

irlandalı setter alman çoban karışımı

Sevgili kankalarımıza ikramlar sunmak için birçok neden var. Belki onların ilgisini çekecek olağanüstü lezzetli antrenman ikramları arıyorsunuz. Veya belki de sandık eğitimine yardımcı olacak uzun süreli ikramların peşindesiniz. Sebep ne olursa olsun araştırmalar, mama ikramlarının köpeğinizin davranışını etkilemenin en iyi yolu olduğunu gösteriyor. Ve Frenchie, Fidos'un gittiği en büyük yemek meraklılarından biri.Köpeğiniz için en iyi ikramları bulmak her zaman basit bir iş değildir. Doğru atıştırmalıkları seçmek için birçok şeyi düşünmelisiniz. Doğru boyutta olup olmadıklarını, malzemelerin kalitesini, amaçlarını ve daha fazlasını dikkate almanız gerekir. Bu konuda size yardımcı olmak amacıyla, yavru köpeğiniz için doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak hızlı bir satın alma rehberi hazırladık. Fransız Buldogları için en iyi ikramlar Blue Buffalo Bits, DreamBone DreamSticks ve American Journey Trail Bites'tır. İşte bu yüzden onları seçtik!

Bir Bakışta: Fransız Buldogları İçin Favori İkramlarımız

 Mavi Buffalo Bitleri

Mavi Buffalo Bitleri

Chewy'de görüntüle
 DreamBone DreamSticks

DreamBone DreamSticksChewy'de görüntüle
 Amerika Yolculuğu Yolu Isırmaları

Amerika Yolculuğu Yolu Isırmaları

Chewy'de görüntüle İçindekiler
 1. Satın Alma Rehberi
 2. Fransız Buldogları İçin En İyi İkramlar
 3. Sıkça Sorulan Sorular
 4. Son düşünceler

Satın Alma Rehberi

 Kong ile Fransız
Düşünmeniz gereken her şeye bir göz atalım.

Birçoğumuz mağazadan rastgele bir paket köpek maması alıp fazla düşünmeden alışveriş sepetine atmaktan suçluyuz. Bir ikram bir ikramdır, değil mi? Tam olarak değil. Doğru köpek ödülünün seçilmesinde pek çok husus dikkate alınır senin için Fransız Bulldog .

Malzemeler ve Lezzet

İçerik listesine bakmak için birçok neden var. Onlara verdiğiniz ikramlar daha iyi olur Ucuz dolgu maddeleri yerine yüksek kaliteli malzemeler kullanın. En üstte listelenen doğal malzemelerle, birkaç yapay katkı maddesiyle ve yüksek kaliteli proteinlerle yapılan atıştırmalıklara bakın. Fransız köpeğinizin belirli bileşenlere alerjisi varsa veya aşağıdaki rahatsızlıklardan muzdaripse bu özellikle önemlidir: cilt problemleri bazı yiyeceklerin çileden çıkarabileceği.Fransız Buldogları telaşlı değildir; tam tersi. Burun kıvırdıkları pek bir şey yok. Ama tıpkı biz insanlar gibi bazı köpekler belirli tatlardan hoşlanmaz. Örneğin, Dachshund yavru köpeğim, Bull Terrier'imin doyamadığı balık kokusu olan her şeyden nefret eder. Yeni tatlar denemek çeşitlilik açısından önemlidir ancak sevdiğini bildiğiniz ikramları her zaman elinizin altında bulundurun.

Doğru Boyut ve Doku

Köpeğinizin ağzı için doğru boyuttaki ödül mamasını seçmek çok önemlidir. Bir Büyük Dane'nin hoşlandığı şey muhtemelen bir Chihuahua için fazlasıyla büyüktür. Çoğu ambalaj, tüketicileri köpek ırkları için doğru atıştırmalık boyutu konusunda yönlendirir. Değilse, köpeğinizin ağzına bakın ve ihtiyaç duyduğu boyut hakkında bir fikir edinin. Fransızlar küçük ila küçük-orta boy köpekler ve genellikle küçük ve orta büyüklükte ikramlara ihtiyaç duyarlar.

İkramın dokusunun da doğru olması gerekiyor. Çok çıtırsa, dikkati seanstan uzaklaştırdığı için hareket halindeyken yapılan bir antrenman ikramı olarak uygun değildir. Çiğnenebilir atıştırmalıklar, az dişi olan veya hiç dişi olmayan yavru köpekler veya yaşlılar için en iyi seçenek değildir. Ancak çok yumuşaklarsa uzun ömürlü olması gereken ikramlar için uygun değildirler.Kalori İçeriği ve Ek Faydalar

İkramların kalori içeriği önemlidir. Kalorisi yüksekse, Fransız köpeğinizin aşırı kilolu olma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Frenchie'niz zaten fazla kiloluysa ve kilosunu azaltmak istiyorsanız, atıştırmalıkların kalorisi çok düşük olmalıdır. Onları yüksek kalorili ikramlarla beslemek aynı zamanda onları çok fazla doyurabileceğiniz anlamına da gelir, bu nedenle besin açısından dengeli öğünler istemezler.

Yüksek kaliteli ikramlarda genellikle başka sağlık yararları sunan malzemeler kullanılır. Örneğin, bazen köpeğinizin cildini ve tüylerini beslemek için sağlıklı omega yağları sağlarlar veya eklem sağlığını desteklemek için ekstra glukozamin içerebilirler. Diğer ikramlar yardımcı olur diş hijyeni Bu nedenle, Fransız köpeğinizin ihtiyaçlarına göre size ne gibi ek sağlık yararları sunduklarını söyleyen etiketleri arayın.

Tedavi Amacı

İkramın amacı ne tür ikramlar satın alacağınızı etkiler. Antrenman amaçlı bir ikram arıyorsanız, kolay yenebilmesi için lokma büyüklüğünde olmaları gerekir. Ayrıca onları istenen davranışları gerçekleştirmeye teşvik edecek, lezzetli ve baştan çıkarıcı olmalıdır. Yardımcı olacak bir ikram arıyorsanız uzun ömürlü olması gerekir sandık eğitimi veya evin dışındayken kaygıyı hafifletmek için.

Fransız Buldogları İçin En İyi İkramlar

Blue Buffalo Bits İncelemesi

 Mavi Buffalo Bitleri
 • Isırık büyüklüğünde yumuşak ve nemli antrenman ikramları.
 • Yüksek proteinli ABD sığır etinden yapılmıştır.
 • Cilt ve tüy sağlığı için sağlıklı omega yağları ile formüle edilmiştir.
 • Yavru köpeklerin gelişimi için mükemmel olan somon yağı ile zenginleştirilmiştir.
 • Yapay koruyucu, renk veya tat içermez.
 • Dört farklı tatta mevcuttur.
Chewy'de görüntüle

Blue Buffalo, evcil hayvan maması alanında iyi bilinmektedir ve çeşitli yüksek kaliteli köpek ödül mamalarına sahiptir. Bu ikramlar eğitim göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Yumuşak ve nemli olduklarından karşı konulmaz kokarlar ve köpeğiniz onları çabuk yiyebilir; bu da eğitim ödüllerinden tam olarak beklediğiniz şeydir. İlk bileşen ABD sığır etidir ve bu da onları protein açısından yüksek ve süper etli yapar. Cilt ve tüy sağlığı için sağlıklı omega yağlarını listeliyorlar. Beyin gelişimini ve fonksiyonunu destekleyen somon yağı sayesinde DHA açısından da zengindir.Bu antrenman ikramlarında yalnızca doğal içerikler kullanılır ve hiçbir yapay koruyucu, renk veya tat içermez. Ayrıca gittiğiniz her yere kolayca götürebileceğiniz bir çanta içinde gelirler. Bu ikramları dana eti, tavuk, somon ve hindi olmak üzere dört farklı tatta satın alabilirsiniz. Ve Fido'nun denemesi için küçük bir çanta satın almanıza olanak tanıyan üç farklı boyut mevcuttur.

Severiz Bu ikramların eğitim için ideal olduğunu çünkü küçük olduklarını, çiğnemelerinin kolay olduğunu ve süper lezzetli olduklarını söyledi.

DreamBone Dream Sticks İncelemesi

 DreamBone DreamSticks
 • Karşı konulamaz bir lezzet için gerçek tavuktan yapılmıştır.
 • Uzun ömürlü çiğneme ikramları ham deriye sağlıklı ve güvenli bir alternatiftir.
 • Tatlı patates, bezelye ve havuç gibi sağlıklı sebzeleri listeler.
 • Vitaminlerle zenginleştirilmiştir.
 • Sağlıklı diş ve diş etlerinin korunmasına yardımcı olur ve sindirimi kolaydır.
 • Farklı tatlarda ve paket boyutlarında mevcuttur.
Chewy'de görüntüle

Bu çiğneme ödülleri ham deriye sağlıklı bir alternatiftir ve %100 ham deri içermez. Sindirilebilirlikleri oldukça yüksektir ve parçalanmazlar, bu da onları güvenli bir seçenek haline getirir. Bu, uzun ömürlü ve dayanıklı olması amaçlanan ikramlar için idealdir. Bu nedenle, sandık eğitimi ve yanlarında olmadığınızda dikkatinizi dağıtmak için en iyi seçimdirler. Her bir çubuğun ne kadar dayanacağını söylemek zordur ancak emin olun ki çoğu çubuktan çok daha uzundurlar.

Dream Sticks, köpeğinizin doğal çiğneme ihtiyacını karşılayarak uygunsuz çiğnemeyi önlemeye yardımcı olur. Bu çubuklarda gerçek tavuk ve lifli sebzelerin tek bir çubuk haline getirilmesi kullanılıyor. Üç lezzet mevcuttur: tavuk ve sebze, pastırma ve peynir ve tatlı patates. Her çubukta Frenchie'nizi sağlıklı tutmak için ekstra vitamin ve mineraller bulunur.Severiz Bu çiğneme çubuklarının sandık eğitimi için ideal, uzun süreli bir ikram olarak harika olduğunu düşünüyorum.

American Journey Tahılsız Yol Isırmaları İncelemesi

 Amerika Yolculuğu Yolu Isırmaları
 • Gerçek tavuk, proteinle dolu ilk içeriktir.
 • Köpeklerin çok sevdiği gerçek kavrulmuş fıstıklardan yapılmıştır.
 • Karşı konulamaz tat ve aromayla dolu yumuşak ve nemli çiğnemeler.
 • Bu tahılsız ikramlar mısır, buğday, soya, yan ürünler, yapay koruyucular, renkler ve tatlar olmadan yapılır.
 • Üç çeşidi mevcuttur ve parçalanması kolaydır.
 • Maceralar için mükemmel olan yeniden kapatılabilir ambalajda gelir.
Chewy'de görüntüle

American Journey, Chewy'nin ana markasıdır ve yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı yiyecekler üretmeleriyle popülerdir. Bu patika ısırıklarında %100 doğal malzemeler ve ABD'den gelen tavuk ve yer fıstığı kullanılıyor. Hassas Fransızlar için hayati önem taşıyan bu ikramlarda hiçbir yapay koruyucu, aroma veya renklendirici kullanılmaz. Yer fıstığı, cilt ve tüy sağlığı için gerekli olan sağlıklı yağlar bakımından zengindir.

rottweiler laboratuvar karışımı

Bu yumuşak ve çiğnenebilir ikramlar, antrenman ve hareket halindeki maceralar için mükemmeldir. Bel çevresine dikkat etmesi gereken yavru köpekler veya Fransız köpekler için ideal olan çıkıntılı tasarımı sayesinde onları kolayca parçalayabilirsiniz. Fıstık ezmesi, tavuk ve somon dahil olmak üzere üç farklı tada sahiptirler. Her seçenek protein ve diğer temel besinler açısından zengindir.Severiz Bu tahılsız, yüksek proteinli nefis ikramın, tahılsız diyet uygulayan Fransızlar için en iyi seçim olduğunu söyledi.

Wellness Yumuşak Köpek Isırmaları İncelemesi

 Sağlıklı Yaşam Yumuşak Köpek Isırmaları
 • Bir yaşın altındaki yavru köpekler için özel formül.
 • Yavru köpek ısırık büyüklüğündeki ikramlar günlük eğitim seansları için idealdir.
 • Yalnızca birinci sınıf, tamamen doğal malzemelerle üretilmiştir.
 • Protein açısından zengin kuzu ve somon ilk iki malzemedir.
 • Yavru köpeklerin gelişimi için hayati önem taşıyan doğal DHA ve sağlıklı omega yağları kaynağıdır.
 • Ekstra beslenme için süper gıda maddeleri içerir.
Chewy'de görüntüle

Wellness, saygın bir evcil hayvan maması markasıdır ve bu ikramlar oldukça beğenilmektedir. Her yaştan eğitim için mükemmeldirler ancak özellikle yavru köpeklerin beslenme ihtiyaçları için üretilmiştir. Kuzu ve somon, bol miktarda protein ve yoğun bir et tadı sağlayan ilk iki malzemedir. Her ikram yalnızca altı kaloridir ve bunları kolayca daha küçük parçalara ayırabilirsiniz.

Bu yumuşak ikramlar; bağışıklık sağlığı, cilt ve tüy sağlığı ve beyin gelişimi gibi ek faydalarla doludur. Her lokma tatlı patates, yaban mersini, somon yağı, elma, havuç ve keten tohumu ile zenginleştirilmiştir. Tahıl içermezler, yapay renklendiriciler, tatlar ve et yan ürünleri içermezler. Fido'nun onları ne kadar sevdiğine bağlı olarak iki paket boyutu mevcuttur. Çok yumuşak olmaları onları sınırlı çiğneme yeteneği olan yaşlılar için en iyi seçim haline getiriyor.

Severiz Bu ödül mamalarının bir yaşın altındaki yavru köpekler için özel olarak tasarlandığını ve onlara çeşitli süper yiyeceklerden yüksek protein ve besin maddeleri sağladığını söyledi.Greenies Dental Treats İncelemesi

 Greenies Diş İkramları
 • Orijinal diş tedavisi.
 • Çoğu Fransız için mükemmel 'minyon' boyut.
 • Tartar ve plağı kontrol etmeye yardımcı olur.
 • Kötü nefesi nötralize eder.
 • Çok çeşitli paket boyutlarında mevcuttur.
 • Vitaminler, mineraller ve diğer temel besinlerle zenginleştirilmiştir.
Chewy'de görüntüle

Greenies diş köpek ödül maması orijinal diş çubuğudur. Bu paket, çoğu Fransız olan, 15 ila 25 pound ağırlığındaki minyon köpekler içindir. Her çubuğun nane tadı vardır ve köpekler için her zaman faydalı olan taze nefesi teşvik etmeye yardımcı olur. Pek çok köpeğin sevdiği çiğnenebilir bir dokuya sahiptirler ve yavrunuzun daha uzun süre oyalanmasına yardımcı olurlar. Her lokma köpeğinizin genel sağlığını destekleyecek vitamin ve mineraller sunar.

border collie'ler karda iyi mi

İhtiyaçlarınıza göre 5 ila 120 ikram arasında değişen dokuz farklı paket seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenek hiçbir et malzemesi içermediğinden etli lezzetler arayan Fransızlar için uygun değildir. Ama onlar tarafından onaylanıyor. Veteriner Ağız Sağlığı Konseyi ve diş eti çizgisine kadar temizleyen benzersiz bir dokuya sahiptir. Doğal ve sindirilebilir içerikler kullanılarak hazırlanan, besleyici açıdan eksiksiz ikramlardır.

Severiz Bu ödül mamalarının diş sağlığı açısından harika olduğunu ve köpeklerin daha uzun süre meşgul kalmasına yardımcı olduğunu söyledi.

Meyveli Çıtır İkramlar İncelemesi

 Meyveli Çıtır İkramlar
 • Fırında çıtır ikramlar.
 • Balkabağı ve elma gibi süper yiyeceklerden yapılmıştır.
 • Köpeğinizin sağlığını desteklemek için antioksidanlarla doludur.
 • Dayanılmaz aroma.
 • Malzemeler %100 doğaldır ve ABD'den temin edilmektedir.
 • Daha küçük muamele boyutları için kolayca parçalanabilir.
Chewy'de görüntüle

Fruitables çıtır köpek ödül maması, çıtır ödül maması seven Fransızlar için mükemmel bir seçimdir. USDA bileşenlerini kullanan organik ikramlardır. Altı lezzet seçeneği vardır ve seçeneklerin çoğu, sindirim sağlığı için mükemmel olan, antioksidan bakımından zengin bir süper gıda olan balkabağı içerir. Bu, lif oranı da yüksek olduğundan mide-bağırsak sorunlarıyla mücadele eden Fransızlar için ideal bir atıştırmalıktır.

Bu ikramlarda et yoktur. Bunun yerine lifli meyveler, sebzeler ve tahıllar kullanıyorlar. İkramlar tüm cins boyutlarına uygundur ve bunları daha küçük ısırık boyutunda parçalara ayırabilirsiniz. Pişmiş ve çıtır olmasına rağmen bu ikramlar hoş bir aroma yayar. Bu sadece Fido'yu ikramları için oturmaya ve davranmaya teşvik etmekle kalmıyor, aynı zamanda diğer köpek ikramları gibi kokmuyor. Ve sekiz kalorinin altında bir ikramla, onlar da suçluluk duymuyorlar.

Severiz Bu ödül mamalarının canı çiğneme gerektiren bir atıştırmalık isteyen köpekler için çıtır çıtır olduğunu düşünüyorum.

PureBites Dondurularak Kurutulmuş Dana Karaciğer İkramları İncelemesi

 PureBites Dondurularak Kurutulmuş Dana Ciğer İkramları
 • Dondurularak kurutulma işlemi besin değerini korur.
 • %100 insan kalitesindeki sığır karaciğerinden üretilmiştir.
 • Yüksek kaliteli protein açısından son derece zengindir.
 • Hiçbir koruyucu madde eklenmeden ABD'de üretilmiştir.
 • Kalorisi düşüktür ve diyabetli, kısıtlı diyetli, alerjili veya gastrointestinal sorunları olan köpekler için idealdir.
 • Diğer dört tatta mevcuttur.
Chewy'de görüntüle

Bu birinci sınıf ikramlar, %100 insan kalitesindeki çiğ sığır karaciğerinin dondurularak kurutulmuş küpleridir. Tek bir bileşenle hazırlanan bu ürünler, alerjisi olan, sınırlı bir diyet uygulayan veya diğer beslenme sorunları olan Fransızlar için idealdir. Ve protein açısından inanılmaz derecede yüksekler ve aynı zamanda tahılsızlar. Dondurarak kurutma işlemi yalnızca suyu uzaklaştırır, böylece ikramlar diğer pişirme yöntemlerinde kaybedilen tüm besin değerlerini korur.

Size iğrenç gelebilir, ancak köpekler için yüksek değerli, karşı konulamaz bir ödüldür ve Fransız köpeğinizin onlar için her türlü numarayı yapmasını sağlayacaktır. Ceplerinizin ciğer gibi kokmasını önlemek için kullanışlı, kapatılabilir bir torba içinde gelirler. İkram başına beş kaloriyle, birkaç kilo vermek isteyen Fransızlar için de idealdir. Bu ikramları oda sıcaklığında, serin ve kuru bir yerde saklamalısınız.

Severiz Bu birinci sınıf ikramların dondurularak kurutulmuş ve lezzetli yüksek protein isteyen aktif Fransızlar veya titiz olanlar için etli lezzetlerle dolu olduğu.

Sıkça Sorulan Sorular

Fransız Buldogları İçin En İyi İkramlar Nelerdir?

Bu Fransız Bulldog'unuzun beslenme gereksinimleri ve tercihleri, bütçeniz ve tedavinin amacı gibi birçok faktöre bağlıdır. Her zaman köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılayan bir ödül seçin. Örneğin diyet yapıyorlarsa düşük kalorili bir tedaviye ihtiyaç duyarlar. Ayrıca onlara neden bir ödül verdiğinizi de düşünmelisiniz. Yerinde eğitim için yumuşak ve ısırık büyüklüğünde bir atıştırmalık idealdir. Sandık eğitimi içinse uzun süreli bir ödül daha iyidir.

Fransız Buldoglarının Kaç Davranışı Olabilir?

Genel kural, ikramların diyetinizin %10'undan fazlasını oluşturmamasıdır. Frenchie'nin diyeti . Çalışman gerekiyor French Bulldog'unuzun günlük tükettiği kalori miktarı ve ikramların bu toplamın %10'undan az olması gerekir. Bu nedenle ikram başına kalori sayısına bakmak önemlidir. Fransız köpeğinizin kilo vermesi gerekiyorsa, bundan daha az olmalıdır. Ayrıca tüm köpekler farklıdır. Bu nedenle günlük ihtiyaç duydukları kalorileri ve ikramları anlamanın ve hesaplamanın en iyi yolu veterinerinizle konuşmaktır.

Alerjisi Olan Fransız Buldogları İçin En İyi İkramlar Nelerdir?

Bu, Frenchie'nizin sahip olduğu alerjilerin türüne bağlıdır. Tavuğa alerjisi varsa tavuksuz bir seçenek bulmanız gerekir. Tahılsız bir diyetle daha iyi sonuç verirlerse, tahılsız bir seçenek arayın. prim PureBites'tan sığır karaciğeri ikramları tahıl içermez, hipoalerjeniktir ve çeşitli alerjileri olan çoğu Fransız için idealdir.

Son düşünceler

İşte Fransız Buldogları için en iyi ikramların tam listesi. Bütün köpekler farklıdır ve her Fransız da farklıdır. Ancak çok çeşitli atıştırmalık seçeneklerimizle burada her Fransız'a göre bir şeyler var. Frenchie'nizin neyi sevdiğini ve ödülün amacının ne olduğunu düşünün; böylece yavrunuz için en iyi ödülü bulacaksınız. Scooby atıştırmalıklarının sağlıklı kalmasını sağlamak için aşırıya kaçmamayı unutmayın. Ancak Fransız köpeğinize onu sevdiğinizi söylemenin, ona kaliteli ve lezzetli ikramlar vermekten daha iyi bir yolu yoktur.

Yorumlar