Beagle Köpekleri İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Oylar, İncelemeler ve En Çok Talep edilenler

Beagle Köpekleri İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Oylar, İncelemeler ve En Çok Talep edilenler

Beagle bir mutlu-şanslı pooch herkesin gününü aydınlatan. Beagle'lar aktif yavrulardır. , bu insanların etrafında olmayı sever. Ancak, düzgün bir şekilde egzersiz yapmazlar ve eğlenmezlerse başlarını belaya sokabilirler. Daha zorlu hale getirmek için, çoğu Beagle, kişilikleri söz konusu olduğunda birbirinden çok benzersizdir.

Tüm Beagle'lar benzersiz olduğundan, bu onların çoğunun farklı köpek oyuncaklarını sevdiği anlamına gelir. Peki, tam olarak nereden başlıyorsunuz? Bu kılavuzda, bilmeniz gereken her şeyi keşfedeceksiniz Beagle'lar için köpek oyuncakları hakkında . Sadece yavrularınız için mükemmel oyuncağı nasıl bulacağınızı öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda hangi oyuncakların bir Beagle'ın agresif çiğneme alışkanlıklarına dayanacağını da öğreneceksiniz.Beagle'lar için mükemmel köpek oyuncakları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin, yaşları ne olursa olsun . Yavru köpekler için daha yumuşak çiğneme oyuncaklarına ve bazılarına bakacağız. yıkılmaz köpek oyuncağı seçenekleri Beagle yetişkinleri için. Hadi atlayalım!

Bir Bakışta: Beagle Köpekleri İçin En İyi Oyuncaklar

KONG Kırmızı Top Derecelendirmemiz

Getirmek İçin En İyisi

KONG Dayanıklı TopChewy.com'da görüntüle Zogoflex Köpek Oyuncak Derecelendirmemiz

Çiğnemek İçin En İyisi

Westpaw Zogoflex Yapboz

Amazon.com'da görüntüle kızılcık oyuncak Derecelendirmemiz

Bütçe SeçimiPetstages Kızılcık Oyuncak

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Sarı Topu Kovalayan Köpek Yavrusu

Beagle'ınız için oyuncak satın almadan önce birkaç faktörü düşünmek önemlidir.

Tavsiye kısmına geçmeden önce size şunu göstermemiz gerekiyor. en iyi köpek oyuncakları nasıl seçilir Beagle'ınız için. Bu alıcı kılavuzu size tam da bunu gösterecek. Seçeceğiniz oyuncağın türünden, seçeceğiniz boyutlara ve malzemelere ve daha fazlasına kadar. Evet, herhangi bir eski oyuncağı satın alabilirsiniz. Ancak bunun hakkında birkaç dakika düşünerek paranızın karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz. Ve nihayetinde, kedinizin seveceği bir oyuncak.

Bütçe

Beagle'lar ucuz köpekler değil . Muhtemelen saygın bir yetiştiriciden köpek yavrusu için para ödeyeceksiniz. Ancak dikkate alınması gereken yan maliyetler de vardır. Sonunda Beagle'ınızı satın almanız gerekecek uygun köpek yatağı , ile beagle büyüklüğünde köpek koşum takımı , ve diğer dişli. bu Beagle'lar için daha iyi köpek maması formülleri ucuz da değil. Henüz veteriner faturalarına bile dokunmadık.

Maliyetleri kontrol altında tutarken çeşitli oyuncaklar almak önemlidir. Yavru köpeğiniz tek bir oyuncak istemeyecek, bu nedenle bütçe ihtiyaçlarınızı karşılarken doğru ürün çeşitliliğini bulmanız gerekecek.Oyun Türü

Bütün köpekler topları sever, değil mi? Hayır! Tıpkı biz insanlar gibi, tüm köpekler benzersizdir ve farklı hobileri ve beğenileri vardır. Ve bu çevirir farklı oyun türleri . Doğru oyuncağı almak için Beagle'ınızın ne tür bir oyunla ilgilendiğini düşünmeniz gerekir. Çünkü günün sonunda, oynamak istemediği bir oyuncağı almanın bir anlamı yok!

getirmeyi sever mi? Atılacak toplar burada idealdir. Ya da belki ikramları koklamayı sever? Belki bir tedavi dağıtan oyuncak onun için doğru seçimdir. O bir halat çekme şampiyonu mu? Bir ip onun favori seçimi olabilir. Bazı oyuncaklar birden fazla oyun türünü içerir , ki bu, aktiviteler arasında sallanırsa harikadır.

Bir Beagle yavrusunu evinize kabul etmek üzereyseniz, muhtemelen onun ne tür bir oyunla ilgilendiğini henüz bilmiyorsunuzdur. Bu iyi! Burada birkaç farklı tür seçmenizi öneririz ve keşfederken iyi eğlenceler o ne işin içinde. Yavru köpekler için bir başka önemli ipucu daha yumuşak kauçuk çiğneme oyuncakları düşünün . Diş çıkaran yavrular, basit bir kauçuk oyuncakta ağrı kesici ve rahatlık buluyor ve muhtemelen spor ayakkabı koleksiyonunuzu da kurtaracak!

dayanıklılık

Seçtiğiniz oyuncağın kalitesi, dayanıklılığını belirleyecektir. Ve oyuncağınızın beş dakikadan daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, sağlam olması gerekiyor . Piyasadaki en pahalı oyuncakları almanıza gerek yok. Ancak doğru oyuncağı almak için bütçe ve kaliteyi dengelemeniz gerekiyor. Genellikle, biraz daha fazla harcayarak, paranızın karşılığını daha iyi ve Fido için çok daha iyi bir oyuncak elde edersiniz.Beagle'ınızın ne kadar sert ve sert oynamayı sevdiği, oyuncağın ne kadar dayanıklı olması gerektiğini de etkiler. Oyunda yumuşak ve nazikse ve nadiren çiğniyorsa, en sert oyuncakları almanıza gerek kalmayacaktır. Ama ağır bir çiğneme ise, bir oyuncak aramanız gerekecek. ağır çiğnemeler için tasarlanmıştır . Bu, seçtiğiniz kaliteye ve malzemeye bağlıdır.

Emniyet

Güvenlik, köpek oyuncaklarının bir başka ciddi şekilde önemli yönüdür. Ne yazık ki, bugün güvenli olmayan birçok ürün var ve tehlikeli olabilirler. Hâlâ satılıyor. Tanınmış markaların ürettiği yüksek kaliteli ürünleri seçerek, güvenlik testlerinden geçtiklerinden emin olabilirsiniz. Seçtiğimiz önerilerin tümü popüler markalardan yüksek kaliteli ürünler .

Bir oyuncağın satılık olması onun güvenli olduğu anlamına gelmez. sana kalmış açıklamayı okuyun Fido için güvenli olduğundan emin olmak için. Ne yazık ki, birçok düşük kaliteli ürün, ucuz oldukları için güvenli olmayan malzemelerden üretiliyor. Daima yukarıda açıklanan malzemeleri arayın. Kauçuk %100 doğal olmalı ve plastik içeren her şey BPA içermemelidir.Bir oyuncak peluş malzeme veya bir gıcırtı içeriyorsa, onu çevreleyen malzemenin sağlam olması gerekir. Ve aşınma ve yıpranmayı fark ettiğiniz anda oyuncağı atmanız ve yenisiyle değiştirmeniz gerekir. Sonuç olarak, yeni bir oyuncağın fiyatı, veteriner ziyaretinden veya yeni bir kanepenin maliyetinden çok daha ucuz olacaktır.

Boyut

Var iki Beagle boyutu , standart boyutlu Beagle ve cep boyutunda Beagle. Bir oyuncak boyutunun Beagle'lar için uygun olduğunu belirtmesi, bunun için uygun olduğu anlamına gelmez.sizinboyut Beagle. Bu nedenle, doğru boyutta oyuncağı almak için Beagle'ınızı oyuncak talimatlarına göre ölçmek çok önemlidir. Bazıları ağırlığına göre bir oyuncak önerecek, diğerleri cinse göre bir oyuncak önerecek. Ancak güvende olmak için oyuncağı ölçün ve köpeğinizin onu bütün olarak yutamayacağından emin olun.

İLE çok büyük köpek oyuncağı onunla oynamak istemediği anlamına gelebilir. Ve çok küçük bir oyuncak, boğulma tehlikesi yaratabilir. Ve Beagle'ların ne kadar açgözlü olabileceğini bilerek, oyuncağının yenilebilir olduğunu düşünüyorsa, büyük bir ihtimalle onu yutmaya çalışacak! Defalarca köpekler içeri alınır acil Cerrahi çünkü oyuncağın bir kısmını veya tamamını yutmuşlardır. Onun Beagle'ınız olmasına izin vermeyin!

akc yıldız köpek testi

Malzemeler

Bir oyuncak için seçtiğiniz malzeme, kalitesi hakkında size çok şey anlatacaktır. Beagle'lar keşfetmeyi ve oynamayı seven meraklı köpeklerdir. Bu, oyuncaklarından çok faydalanacağı anlamına gelir. Bunu akılda tutarak, olabilecek bir malzeme seçmeniz gerekir. saatlerce oynamaya dayanabilir. Aşağıda köpek oyuncak dünyasında kullanılan en yaygın malzemeler bulunmaktadır ve bazıları diğerlerinden daha dayanıklıdır.Lastik

Kauçuk, çiğnemek için sert ve tatmin edici olduğu için popüler bir malzemedir. Sert olduğu için diğer malzemelerden çok daha uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz. Beagle'ınız ağır bir çiğneme ise, kauçuk en iyi seçimdir. Sadece pürüzsüz ve dikişsiz olduğundan emin olun. Kauçuk ayrıca ağrı kesici sağladığı için Beagle'ların diş çıkarma için harika bir seçimdir. Ayrıca kolayca yıkanabilir, bu da daha az köpek salyası ve kokusu anlamına gelir.

İp

İp, kırılması zor olduğu için dayanıklılık için başka bir üst malzeme seçimidir. Yavrunuz halat çekmeyi seviyorsa, bu en bariz seçimdir. Duyduğunuza rağmen, Tug-o-war saldırganlığı teşvik ettiği gösterilmemiştir . İpler, sizinle veya en sevdiği dört ayaklı arkadaşlarıyla etkileşimli oyun için kullanılabilir. İp lifleri ayrıca diş hijyenine de yardımcı olur. Oyun sırasında yavrularınızı denetlediğinizden emin olun, böylece başıboş ipleri yutmazlar.

Naylon

Naylon, köpek oyuncakları için bir başka popüler seçimdir, ancak kauçuk veya ip kadar dayanıklı değildir. Yani, bu, nazik olan Beagle'lar için en iyisi. Veya diğer malzemeleri beğenmeyenler. Naylon daha yumuşak oyuncaklar için kullanılır, sadece malzemenin dikilmek yerine yapıştırıldığından emin olun. Aksi takdirde, hiç uzun sürmez. Naylon, daha güvenli olduğu, daha uzun süre dayandığı ve aromalı olduğu için çiğneme kemikleri ve çubuklar için de popüler bir malzeme seçimidir. İp gibi, naylon çiğneme oyuncakları da diş hijyeni için mükemmeldir.

Polyester ve Peluş

Bunlar en az dayanıklı malzemelerdir ve nazik oyuncular için tek seçenektir. Köpeğiniz bir oyuncağı kucaklamayı veya çiğnemeden yumuşak bir şey getirmeyi seviyorsa, bu malzemeler uygundur. Sadece polyester ve peluş oyuncaklar, ağır çiğneme ile son dakikalarda olmaz. Ancak bölündüklerinde boğulma tehlikesi de yaratacaklar.

Beagle Köpekleri İçin En İyi Köpek Oyuncakları

Kırmızı Topu Kovalayan Küçük Köpek Yavrusu

Yaşlarına bakılmaksızın Beagle'ınız için birkaç pratik oyuncak seçeneği vardır.

Şimdi satın alma rehberini okudunuz, Beagle'lar için en iyi köpek oyuncaklarına göz atma zamanı. Topladığımız bilgileri ve pazar araştırmasını kullanarak, Beagle'lara uygun oyuncaklar bulduk. çok çeşitli oyun türlerini kapsar ve tercihler. Her öneri güvenlidir, yüksek puanlıdır, paranızın karşılığını verir ve hepsinden önemlisi köpeğiniz için eğlencelidir. Belirli bir sırayla, Beagle cinsi için en sevdiğimiz oyuncak seçimlerimiz.


Petstages Dogwood Dayanıklı Çiğneme Oyuncak

Köpekler İçin Kızılcık Oyuncak
 • Bütçe dostu.
 • Çiğneyenler için harika.
 • Dört farklı boyut.
 • Toksik olmayan malzemeler.
 • Gerçek ahşaptan daha güvenli.
 • Ama aynı zamanda gerçek ahşaptan yapılmıştır.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu çiğneme oyuncağı sıradan bir çiğneme oyuncağı değil, doğanın en iyi oyuncağı olan çubukları taklit ediyor! Ancak daha az dağınıklık ve daha fazla güvenlikle. Doğal bir kokuya sahiptir, bu nedenle ormanlık alanda Beagle'ın en sevdiğiniz uzun telsizlerinden anılarınızı geri getirecektir. Bu yüzden çamur ve yosunla kaplı dağınık çubukları sürüklemek yerine, evde kendi sopası var. Ayrıca yüzer, böylece eğer o bir su bebeğiyse onu göle atabilirsiniz.

Bu oyuncak, dayanıklı, toksik olmayan bir malzeme olan gerçek ahşap ve polipropilen karışımından yapılmıştır. Gerçek çubukların yaptığı gibi parçalanmaz ve çok daha uzun süre dayanır. Ağır çiğneyenler için tasarlanmıştır ve onu saatlerce meşgul tutacaktır. Çiğneme köpekler için doğal bir davranıştır ve günlük çiğneme ile dişlerini temiz tutmaya yardımcı olur. Zihinlerini canlandırmanın, gerginliği azaltmanın ve onları mobilyalarınızdan uzak tutmanın harika bir yoludur.

Severiz Bu oyuncağın, dişlerini bir şeylere sokmaktan hoşlanan sert çiğneyenler için harika bir seçenek olduğunu. Ayrıca, hem işlevsel hem de eğlenceli!


Outward Hound Tornado Puzzle Oyuncak

Tornado Yapboz Köpek Oyuncak
 • Zeki Beagle'lar için yapboz oyuncağı.
 • Bol miktarda zihinsel uyarım sağlar.
 • 4 Katmanlı dönen diskler.
 • Her boyuttaki köpek tarafından kullanılabilir.
 • Her seviyenin içindeki ikramları gizleyebilir.
 • Zorluk seviyelerini artırabilir veya azaltabilir.
 • Denetimsiz oyun için önerilmez.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, kendilerine meydan okumayı seven zeki Beagle'lar için idealdir. Üst üste yığılmış dört adet dönen disk bulmacası vardır. Her katmanda en sevdiği ikramları gizleyin ve kısa süre sonra ikramları bulmak için diskleri döndürmek için pençelerini ve burnunu kullanması gerektiğini öğrenecektir. İlk birkaç seferde ona nasıl yapılacağını gösterin, çabucak asılacağından emin olacaktır.

Her katman farklıdır ve farklı hareketler gerektirir, bu nedenle göründüğünden daha zordur. Ancak güçlü burnu, o ikramlara ulaşana kadar pes etmeyecektir. Beagle'ınız süper zekiyse, daha fazla eğlence için ikramların üzerine kapaklar koyarak daha da zorlaştırabilirsiniz. Onu çözmeye çalışırken beyninin tik taklarını izle. Herkes için çok eğlenceli! Bu oyuncak 30 günlük sınırlı bir garantiyle gelir.

Severiz Bu oyuncağın meraklı ve lezzetli ikramları seven Beagle'lar için yapıldığını biliyoruz. Beynini uyaracak ve onu saatlerce uyaracaktır.


Chuckit! Klasik Başlatıcı

Chuckit! top fırlatıcı
 • Getirme oyunları için harika.
 • Fırlatmalarla daha fazla mesafe kat edin.
 • Chuckit'e uyar! toplar ve tenis topları.
 • Hafif plastik sap.
 • Atıcı üzerindeki kol stresini azaltır.
 • Eller serbest top alma.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, bacaklarını uzatmayı seven Beagle için en iyi seçimimiz. Çoğu köpek için bir topla yanlış gidemezsiniz. Getirmeyi ve size geri getirmeyi sevsin ya da zıplayan düzensiz topları yakalamanın heyecanını seviyor, bu çok eğlenceli. Parkta bununla yirmi dakika oynayın ve kısa sürede yıpranacaktır.

Launcher ile ekstra atış gücü elde edersiniz. Yani kat etmesi gereken mesafenin üç katına kadar var ve daha fazla enerji yakabiliyor. Sizden çok az bir ekstra çaba ile. Başlatıcı ayrıca topu ellerinizi ve salyalarınızı serbest bırakabileceğiniz anlamına gelir. Sap, rahatınız ve rahatınız için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Topu kaybederseniz veya kırılırsa, Chuckit!'in çeşitli top seçenekleri sayesinde kolayca değiştirebilirsiniz. Yüzebilen, karanlıkta parlayan ve daha sert toplar dahil.

Severiz Bu oyuncağın koşmayı ve getirmeyi sevenler için harika olduğunu. Saatlerce süren açık hava eğlencesi için basit ama gerçekten etkili.


Dışa Açılan Tazı Sincap Gizle

Dışa Doğru Sincap Köpek Oyuncağı
 • Akıllı ırklar için zeka oyunu.
 • Dört farklı boyut.
 • Sincaplar gıcırdıyor.
 • Sincaplar değiştirilebilir.
 • Saatlerce saklambaç eğlencesi sağlar.
 • Her yaştan köpekler için harika.
 • Denetimsiz oyun için önerilmez.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, gıcırdayan peluş oyuncaklarla oynamayı seven Beagle'lar için en iyi seçenektir. Ona tarlalardaki avlanma yollarını hatırlatacak ve beynini ağaç gövdesinden onları koklaması için zorlayacak. Göründüğünden daha zorludur ve saatlerce sürecek eğlenceli bir oyun sunar. Bu oyuncakla da oyun süresi hiç bitmiyor çünkü doyamadığı takdirde yedek sincap veya ekstra satın alabilirsiniz!

Daha fazla gıcırdayan sincap için fazladan yer olduğu için Beagle için devasa boyutu seçtik. Biraz karıştırmak için, neden sincapları evin veya bahçenin etrafına saklamayasınız ve yetenekli burnunu iyi kullanın. Veya ek bir ödül için içi boş kamyona sincapların arasına birkaç ikram ekleyin. Bu, ağır çiğnemeler yerine sadece nazik oyuncular için tasarlanmış bir peluş oyuncaktır.

Severiz Bu oyuncağın çeşitli dokular, şekiller ve seslerle zihinlerine meydan okumayı seven meraklı Beagle'lar için harika olduğunu.


Batı Pençesi Qwizl Çiğneme Oyuncağı

WestPaw Küçük Köpek Oyuncak
 • Agresif çiğnemeler için yapılmıştır.
 • İki farklı boyut.
 • İkramlar için içi boş orta bölüm.
 • Zihinsel stimülasyon sağlar.
 • Geri dönüştürülebilir plastikten yapılmıştır.
 • Toksik olmayan malzemelerle üretilmiştir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Amazon.com'da görüntüle

Bu oyuncak, Beagle'ın burun deliklerini en sevdiği ikramın kokusuyla tatmin eden başka bir tedavi dağıtma oyuncağıdır. Beynini kurcalayacak kadar zor, ama pes edecek kadar da zor değil. İkramları tutan termoplastik bir elastomerden yapılmıştır. Kesik tasarım, sürekli olarak koklamasına ve yalamasına izin verir. Yani onu saatlerce meşgul edecek.

Aynı zamanda bir getirme oyuncağı olarak da kullanılabilir ve şekli, düzensiz bir şekilde zıplayacağı anlamına gelir, bu nedenle hiçbir atış asla aynı değildir! Bu oyuncak, zorlu çiğnemeler düşünülerek tasarlandı ve bu da onu gerçekten oyuncaklarıyla şehre gidenler için harika bir seçenek haline getiriyor. Sınırlı bir ömür boyu garanti ile gelir, bu nedenle en kaliteli malzeme ve işçilikle üretildiğinden emin olabilirsiniz. O da kolayca temizlenebilir.

Severiz Bu oyuncağın sonsuza kadar aç Beagle'ları çok kolay ödül vermeden tatmin etmesi harika. Anlamı oyun süresini teşvik eden saatler!


Frisco Maymun Dayanıklı İp

Frisco Maymun Peluş Köpek Oyuncak
 • Bütçe dostu.
 • Tug-o-war oyunları için harika.
 • Daha dayanıklı peluş oyuncak.
 • Dayanıklılık için dahili ip.
 • Minimum doldurma.
 • Yumuşak dış kabuk.
 • Denetimsiz oyun için önerilmez.
Chewy.com'da görüntüle

Bu peluş oyuncağın birden fazla kullanımı vardır ve her biri diğeri kadar eğlencelidir. Her iki ucundaki iki halat tutacağı sayesinde, öncelikle bu bir halat çekme oyuncağıdır. Oyuncağın merkezinde gıcırdayan peluş maymun var. Beagle'ınızı eğlendirmek için eğlenceli dokular ve heyecan verici sesler sunar. İp, onu güçlendirmek için oyuncağın içinden geçer. Ağır çiğneyenler için tasarlanmasa da standart bir peluş oyuncaktan daha uzun süre dayanmalıdır. Yaşasın!

Hem insanlarla hem de köpeklerle etkileşimli oyun için harikadır. Veya Beagle'ınız sevimli bir oyuncağın rahatlığını seviyorsa o da olabilir. Sarılmak için harika olan süper yumuşak dış malzemesi sayesinde. Getirmek için bahçede de kullanın. Sonuç olarak, bu çok amaçlı oyuncak her yönden eğlencelidir.

Severiz bu oyuncağın her şeyi seven Beagle için birden fazla kullanımı var, bu yüzden bu seçenekten asla sıkılmamalı!


KONG Dayanıklı Top

Kong Dayanıklı Top Köpek Oyuncak
 • Dayanıklı kauçuktan yapılmıştır.
 • İki farklı boyut.
 • Getirme veya çiğneme seansları için harika.
 • İkramlar için içeride delik.
 • KONG marka itibarı.
 • Güçlü çiğnemeler için harika.
 • Köpeğinizin dişlerinde yumuşak.
Chewy.com'da görüntüle

KONG tarafından yapılan herhangi bir oyuncakla yanlış gitmek zor. Dayanıklı kauçuk oyuncaklarını, köpekler için hem dayanıklı hem de güvenli olan doğal kauçuktan yaparlar. KONG markası, yıllar boyunca evcil hayvan uzmanları ve veterinerler tarafından onaylanan birçok farklı kauçuk oyuncak modeline sahiptir.

Beagle'lar av köpeği oldukları için iyi bir kovalamayı severler. KONG tarafından yapılan bu top, yavrularınızı bahçenin her yerine gönderecek önemli bir sıçrama yarıçapına sahiptir. Son derece dayanıklıdır ve koşu ihtiyaçları karşılandığında Beagle'ınızın çiğneme eğilimlerine karşı koyacaktır. Çoğu kauçuk KONG oyuncak gibi, oyuncağın ortasında boş bir alan var, fıstık ezmesi , yavrularınızı saatlerce meşgul edecek.

Severiz KONG markası tarafından desteklenirken, bu oyuncağın zıplamaya çok uygun bir top olduğunu. Ayrıca Beagle'ınızın boyutuna bağlı olarak iki farklı boyutta gelir.


Sıkça Sorulan Sorular

 • Beagle'ım için ne tür oyuncaklar en iyisidir?

  Biz insanlar gibi, tüm köpekler farklıdır. Ve her Beagle da farklıdır. Sonuçta bu, Beagle'ınızın sevdiği oyun türüne ve onu neyin motive ettiğine bağlıdır. Birçok Beagle için yemek ve burun oyunu (bir şeyleri koklamak) en iyi oyun türüdür. Ancak diğer Beagle'lar bununla hiç ilgilenmiyor. Diğerleri getirmeyi veya çiğnemeyi sever. Yeni bir Beagle yavrunuz varsa, onu en çok neyin ilgilendirdiğini görmek için çeşitli oyuncaklara yatırım yapın.

 • Beagle'ların dayanıklı köpek oyuncaklarına ihtiyacı var mı?

  Hayır, arkadaş canlısı ve neşeli Beagle bile bir oyuncağı sonsuza kadar canlı tutmayı başaramaz. Sonsuza kadar sürecek tek oyuncak, oynanmayan oyuncaktır ve bunun anlamı ne? Zorlu ağır hizmet oyuncakları bile sonsuza kadar dayanacak şekilde tasarlanmamıştır. Ancak bu köpekler için ayakkabılarınızı ve kilimlerinizi tahrip etmelerini önlemek için oyuncaklar gereklidir. Onu mahvediyorsa, sevdiği içindir!

 • Beagle'ım için bir oyuncak yeterli mi?

  Hayır. Herhangi bir köpek için bir oyuncak yeterli değildir. Özellikle Beagle gibi çok fazla enerjisi olan biri. Oyuncaklar zihinsel uyarım ve fiziksel egzersiz için gereklidir. Oyuncaklar olmadan, Beagle'ların sıkılacağından ve huzursuz olacağından emin olabilirsiniz. Bu yavrular kısa sürede yıkıcı ve sorunlu köpeklere dönüşecektir. Aynı oyun stiline odaklansalar bile Beagle'ınıza çeşitli oyuncaklar alın.

 • Bazı oyuncak malzemeleri Beagle'lar için tehlikeli midir?

  Evet maalesef, bazı malzemeler tehlikelidir köpekler için. Ve buna rağmen, bazı üreticiler hala bu malzemeleri kullanıyor çünkü kullanımları ucuz. Bu nedenle ürün açıklamasını okumalı ve malzemenin köpeğiniz için tehlikeli olmadığından emin olmalısınız. Özetlemek gerekirse, %100 doğal kauçuk ve ayrıca lateks ve BPA içermeyen oyuncaklar arayın. Yukarıdaki tüm önerilerimiz Fido için güvenlidir.

Son düşünceler

Beagle, arkadaş canlısı, neşeli ve meraklı bir köpektir. Ama o şeyler ve hepimizin bildiği ve sevdiği mutlu şanslı Beagle olmak için, onun olması gerekiyor. hem fiziksel hem de zihinsel olarak uyarılmış . Oyuncaklar çok eğlencelidir, ama aynı zamanda bundan çok daha fazlasıdır. Onun iyiliği için gereklidirler. Ayrıca, onun için solo oyun süresi, onu eğlendirmeye ara verdiğiniz anlamına gelir ve aynı zamanda spor ayakkabılarınızı Beagle kaynaklı korkunç bir ölümden kurtarır.

Her ne kadar doğru oyuncağı almak insanların ilk düşündüğünden daha fazla ilgili , umarım, bu kılavuz sizin için çok daha basit bir karar vermiştir. Beagle'ınızın sevdiği oyun türüne odaklanın, güvenli ve dayanıklı malzemeden yapılmış bir oyuncak seçin ve ilgisini çekecek bir oyuncak satın alın. En iyi seçimlerimizden birini seçerek Beagle'ınızın bir daha asla sıkıcı bir gün geçirmeyeceğinden emin olabilirsiniz!

Yorumlar