Beagle'lar İçin En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Beagle'lar İçin En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Herhangi bir köpek için doğru koşum takımını bulmak zor bir iştir, ancak sahip olduğunuz ırka bağlı olarak çoğu zaman gereklidir. Ne zaman Beagle'lara geliyor , gelecekteki sırt problemleri riskleri, uzun ve mutlu hayatlar yaşamalarına yardımcı olacak bir koşum takımı desteğini gerektirir.

Beagle'ınız için bir koşum takımı satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken çok sayıda değişken vardır. Yürüyüşe çıkarken ve eğitim seansları sırasında köpeğinizin vücuduna gereksiz baskı uygulamamak için doğru modeli seçtiğinizden emin olmak isteyeceksiniz.Peki, yavrularınız için mükemmel koşum takımını nasıl seçersiniz? Bu makale piyasadaki en iyilerden bazılarını vurgulamaktadır bu cins için ve sizin ve köpeğiniz için en iyi kararı vermenize yardımcı olacak bir alıcı kılavuzu içerir.

Bir Bakışta: En Sevilen Beagle Kuşamlarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Dog Harness Satın Alma Rehberi

Beagle cinsi, avını takip etmek için güçlü içgüdülere sahip doğal bir avcıdır. Nadiren potansiyel 'avın' peşinden koşma dürtüsünü içerirler ve aynı zamanda usta kaçış sanatçılarıdır. Dahası, uzun dikenleri, onları sağlıklı tutmak için yıllar boyunca yeterli desteğe ihtiyaç duyar.

Bu üç unsur bir araya geldiğinde, bir koşum takımı en iyi seçenek herhangi bir Beagle sahibi için. Beagle, neredeyse her fırsatta tasmasını çeker ve en iyi eğitimle bile sürekli olarak bu dürtüyle mücadele eder. Yoğun çekişin üstesinden gelme becerisinin yanı sıra, seçtiğiniz kuşamın dayanıklılığı yürüyüş aktivitelerinizi yansıtmalıdır.

Beagle'lar ormanda yürüyüş yapmayı ve hatta olağanüstü av ortakları olmayı severler. Yavru köpeğinizle daha maceralı geziler planlıyorsanız, koşum takımının başa çıkabileceğinden emin olun. Su geçirmezlik, askeri sınıf kumaşlar ve yansıtıcı kayışlar gibi yüksek görünürlüğe sahip öğeler bu senaryolar için idealdir.Açık hava etkinlikleri, daha fazla aşınma ve yıpranma anlamına gelir. Bu nedenle, daha iyi bir yatırım yapmanıza yardımcı olacak doğru seçim için alışveriş yaparken bunu aklınızda bulundurun. Beagle'ınız için en iyi emniyet kemerini bulmak zor bir iştir, ancak bu alıcının kılavuzu size yardımcı olmak için burada.

Dayanıklılık

Aranacak bir numaralı husus dayanıklılıktır. Boylarına rağmen, Beagle'lar avlanma içgüdüsü ortaya çıktığında güçlüdür. Koşum takımınız, vahşi hayvanlardan sonra onların dart ve atılmalarını halletmelidir. Beagle'lar, yüksek av sürüşleri nedeniyle kovalamayı severler, bu nedenle kötüye kullanıma karşı koyabilecek doğru seçimi yapmak çok önemlidir.

Metal D halkaları, dayanıklılık ve kontrol sağladıkları için burada mükemmel bir seçenektir. Nikel kaplama, güçlendirilmiş dikiş ve sağlam naylon gibi özellikler de faydalıdır. Yine de, emniyet kemerinin dayanıklılığının bir diğer hayati kalite ile eşleşmesi çok önemlidir.Dolgu malzemesi

Tüm bu çekiş ve atılmalar dayanıklılık gerektirir, ancak bu aynı zamanda Beagle'ınızın onları çekme hareketlerinin baskısından korumak için ek dolgu gerektirdiği anlamına gelir. Odak, tasma elinize kontrol eklerken kalma emrinizi güçlendiren göğüs parçasına yerleştirilmelidir.

Diğer alanlardaki ekstra dolgu daha da iyidir, ancak göğüs bir numaralı endişe kaynağıdır. Daha aşağıda oturan, boyun ve boğaz üzerindeki herhangi bir baskıyı hafifleten bir seçenek bulmak, başka bir mükemmel seçimdir. Çekişlerinin öngörülemeyen doğası, bazı ince kayışlarda bile boğulmaya neden olabilir, çünkü tasarım göğüs kemiği üzerinde daha yüksekte durur.

Ayarlanabilirlik

Beagle'lar dar alanlardan nasıl çıkacaklarını bilirler. Engelleri aşmak ve avlarını geri almak onların doğasında var. Bu nedenle, birden fazla ayarlama yapabilen bir Beagle koşum takımı, bu tür için hayati önem taşır. Köpeğinizin vücuduna sıkılabilen kayışlar ne kadar fazlaysa o kadar iyidir. Bir koşum takımından çıkıp mesafeye koştuktan sonra köpeğinizi kaybetmekten daha kötü bir his yoktur.

Harness Türleri

Tıpkı köpekler gibi, iki koşum takımı eşit yaratılmaz. Beagle'ınızın boyutu ve ikinizin de keyif aldığı aktiviteler, hangi koşum takımının köpeğiniz için en iyi olduğuna dair hayati göstergelerdir. İşte dört stil ve sundukları şeyler.Ön Klips Demeti: Bu seçenek eğitim için kullanılır. Köpek ve hareketleri üzerinde daha yüksek bir kontrol seviyesi sağlayarak, yürürken doğru davranışı güçlendirmenize olanak tanır. Eğitimdeki yavru köpekler için mükemmel bir seçenek olsa da, Beagle için ideal olmaktan uzaktır.

Beagle’ın bir şapkanın damlasında fırlama eğilimi ön şarjörde sorunlara yol açar. Genellikle acı veren bir hareketle onları döndürme potansiyeline sahiptir. Bu senaryodan ve neden olabileceği zarardan kaçınmanızı öneririz.

Arka Klips Demeti: Klipsi arkaya yerleştirmek, basıncı göğüste dağıtır ve burada mükemmel dolgu bir gereklilik haline gelir. Arka klips daha az kontrol sunarken, başka bir hayvanın en ufak kokusunu kovalarken bu türün ihtiyaç duyduğu ilave rahatlığı sağlar.

Çift Klipsli Kablo Demeti: Eğitim ihtiyaçlarınız için bir ön klips bir zorunluluksa, çift klips çeşidini öneriyoruz. Bu, yürüdüğünüz yere göre öncü noktalar arasında hızla geçiş yapmanızı sağlar. Her iki dünyanın da en iyisidir ve ön klips modellerinden daha değerli bir yatırımdır.Yelek Demeti: Yelekler ek dolgu ile en yüksek konforu sunar. Ek kapsama alanı, basıncı daha eşit bir şekilde yeniden dağıtır ve diğer üç türe göre daha güvenli bir alternatif haline getirir. Yeleklerde arka veya çift klips sistemi de bulunabilir.

Yeleğin bir başka yararı da en yüksek destek seviyesidir. Bu, uzun dikenli köpeklerin yanı sıra yaşlı köpeklerin çoğu için bir gerekliliktir. Beagle’ın sırtı köpek standartlarına göre inanılmaz derecede uzun olmasa da, IVDD (Intervertebral Disc Disease) cinsleri için ortaktır. Bir yelek kayışının ek desteği, bu sırt sorununu önlemeye yardımcı olur.

Fiyat

Bir koşum takımına daha fazla harcamanın daha kaliteli bir ürün satın almak anlamına geldiğine dair altın bir kural yoktur. Bazı pahalı modeller, daha ucuz muadillerinin sağladığı daha az destek ve koruma sunar. Bununla birlikte, minimum harcama neredeyse her zaman daha düşük kaliteli bir ürün sağlar.İşin püf noktası, köpeğinizin ihtiyaçlarını karşılayan, köpeğinizin eğitimine yardımcı olan ve bütçenizi karşılayan bir şey bulmaktır. Beagle’ın geniş göğüs dolgusu ve sırt desteği ile ayarlanabilir bir oturuşa ihtiyaç duyduğunu unutmayın.

Beagle'lar için Favori Kuşamlarımız

Bu kılavuz derlenmiştir ve bizim ile aynı formattadır. dachshunds için koşum takımı kılavuzu ve bizim Danua gibi dev ırklar için rehber , Beagle'ların piyasadaki en iyi koşum takımı olduğunu düşündüğümüz şeyleri bir araya getirdik.

Bu hiçbir şekilde her şeyi içeren bir liste olmasa da, beagle yavruları için bir koşum takımı satın almak isteyen herkes için harika bir başlangıç ​​noktası sağlar. Her seçenek sevdiğimiz özellikleri, iyileştirmelerin yapılabileceği yerleri ve her ürünün sunduğu avantajları içerir.


EcoBark Max Konfor ve Kontrol

Classic Dog Harness Yenilikçi Mesh Çekme Yok ...
 • BOYUT: XS Dog Harness, EcoBark Mesh Purple Dog Harness ...
 • ÇEKMEZ VE BOĞULMA YOK: Yumuşak, nazik, nefes alabilen çift ...
 • ÇEVRE DOSTU - Güçlü Ultra Dolgulu Yelekler Geri Dönüşümlü Kayışlar içerir ...
 • GÜVENLİK STANDARDI: Yelek Koşumumuz, köpek ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Renkli ve sevimli EcoBark Max, lüks (koşum standartlarına göre) çift katmanlı örgü kumaşa sahip, çekmeyen ve boğulmayan bir koşum takımıdır. Materyal sürtünmez, rahat bir şekilde nefes alabilir ve ürün boyunca bol miktarda dolgu sağlar. Şuna benzer baktığımız diğerleri sağlam bir yapıya sahiptir.

Doğru boyutta, geniş göğüs parçası ve tam oturması, Beagle'ınızın her 'av' kokusu aldığında kaçmamasını sağlar. Dayanıklı D halka tokalarıyla, daha fazla dayanıklılığın yanı sıra ek kontrol elde edersiniz.

Severiz Bu koşum takımının maksimum rahatlık için geniş dolguya sahip olması. Ayrıca kritik alanlarda istenmeyen basıncı ortadan kaldıran bir arka klips tasarımına sahiptir. Ayrıca, takmaya yardımcı olan kolayca ayarlanabilen sırt kayışlarına sahiptir.


Voyager Havaya Adım

Voyager Step-in Air Dog Harness - Tüm Hava ...
 • DİKKAT: Boyutlandırma, doğrudan evcil hayvanınızınkiyle aynı DEĞİLDİR…
 • TÜM HAVA DURUMUNDA MESH: Yumuşak, nefes alabilen bir hava ağından yapılmıştır, bu ...
 • YANSITICI BANTLAR: Bunun yanlarında iki yansıtıcı bant…
 • ÜÇ GÜVENLİK ÖZELLİĞİ: Kanca ve halka tutturucumuz, toka ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu Voyager koşum takımı, köpeğinizi sıcakta serin tutmak için son derece nefes alabilen bir ağa sahiptir. Bu file, bu modelin gövdesi boyunca rahat bir dolgu görevi görür. Basit Velcro tasarımı, kolay ayarlamalara izin verirken, cırt cırtlı tutturucular güvenli bir uyum sağlar.

Daha fazla dayanıklılık ve kontrol için bu modelde çift D halkası vardır, bunların her ikisi de bunu daha kaçış geçirmez bir model haline getirmeye yardımcı olmak için bir tokaya bağlanmıştır. Son olarak, arabaların gece yürüyüşlerinde evcil hayvanınızı görmesine yardımcı olan yanlara dikilmiş yansıtıcı bantlar vardır.

Severiz Bu koşum takımının rahatlık için bol miktarda dolguya sahip olduğu ve yansıtıcı kol bantlarının hoş bir dokunuş olduğu. Son derece dayanıklı kancalara ve tokalara ve güvenli bir uyum sağlamak için çift D halkalarına sahiptir. Bunun bir adım olması, yavrularınızın yürüyüşlere hazırlanmasını kolaylaştıracaktır.


Çekme Saplı Oynak Kuyruk

WIGGLE KUYRUK Saplı Çekme Kemeri Yok,…
 • HIZLI KONTROL - Hızlı açılan iki toka, biri boynunuzda…
 • IŞIK YANSITICI - Güçlü ve yansıtıcıdan yapılmış ayarlanabilir kayış ...
 • MÜKEMMEL TASARIM - Çekme kolu yok ...
 • DAYANIKLI VE KONFORLU MALZEME - Yüksek kaliteli güçlü 600D'den yapılmıştır ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu Wiggle Tail koşum, basit çıkarılması için boyun ve göğüste iki hızlı serbest bırakma tokasıyla özelliklerinden başlar (bu, av köpekleri için istisnaidir). Işık yansıtıcı malzeme, bu koşum takımını karanlıkta oldukça görünür kılarken, çekmesiz bir tutamak en heyecanlı köpekler üzerinde bile tam kontrol sağlar.

600D Oxford Kumaştan yapılan kayış inanılmaz derecede dayanıklıdır. Bu kumaş, ok atma, sarsılma ve çekmeden gelen hareketi emen bir sünger dolgu ile kaplanmıştır. Bu modelin sevdiğimiz son yönü,% 100 para iade garantisidir.

Severiz bu yüksek taşıma askısının oldukça dayanıklı olduğunu ve sert naylon kumaştan yapıldığını. Klips tasarımı, takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırır. Ayrıca, Beagle'ınızı avlamak istiyorsanız çok iyi olan hızlı açılan tokalara da sahiptir. Ayrıca gece yürüyüşleri için yansıtıcı malzemeden yapılmıştır.


Sporn Dog Harness

SPORN No Pull Dog Harness, Siyah, Orta
 • MALZEME: Üstün kaliteli, sağlam, dayanıklı naylon ağdan yapılmıştır ...
 • ÖLÇÜMLER: Dayanıklı köpek koşum takımı, 8 inç uzunluğunda ...
 • OPTİMUM KONFOR: Çekmeyen örgü kayışımız toplam ...
 • UTMOST GÜVENLİK: Köpeğinizi hiçbir şey olmadan insanca kontrol etmek için tasarlandı ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Sporn’un koşum takımı diğerlerinin sahip olmadığı bir yöne sahiptir; köpeğinizin çekmesine uyum sağlamak için esneyen esnek bir naylon ağ dokuma. Göğsün alt kısmına yerleştirilen bu parça, bir Beagle sahibi olarak ihtiyacınız olan kontrolü sağlarken, baskıyı daha da ortadan kaldırırken boyundaki herhangi bir zorlanmayı ortadan kaldırır.

Klipslerin yerleştirildiği nikel kaplama donanım, bu modelin dayanıklılığına katkıda bulunurken, naylonun kendisi de hava koşullarına dayanıklıdır. Göğsün altını saran ve arkaya sabitleyen bu kayış, çıkarması zor olan rahat bir oturuşa sahiptir. Hepsinden iyisi, giymesi çocuk oyuncağı.

Severiz Bu koşum, yavrularınız için çok rahat olan esnek ağ örgüsüne sahiptir. Tamamen ayarlanabilir ve yapıldığı malzeme hava koşullarına dayanıklı ve son derece sağlam / dayanıklıdır. Aynı zamanda birkaç kuruş tasarruf etmek isteyenler için bütçe dostu bir seçenektir.


Maceraya Başlayın

Maceraya Başlayın, Kolay Açılır ve Kapatılır…
 • EN İYİ MACERA KÖPEK ASKISI - Köpek yelek koşum takımı aktif ...
 • YÜKSEK AYARLANABİLİR VE KOLAY AÇMA VE KAPATMA - Ekstra uzun kayışlar ...
 • AĞIR HİZMET VE EKSTRA DAYANIKLI - Güçlü askeri sınıftan yapılmıştır ...
 • GÜVENLİ ÇEKMEYEN EĞİTİME İZİN VERİR - Sırt tasmasının konumu…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tamamen ayarlanabilir olan Embark macerası, yapısı boyunca bol miktarda dolgu ve destek sunar. Bu modelin önüne eklenen dolgu, trakeadaki hasarı ortadan kaldırırken, arka ve ön klips, eğitim amaçları arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Bu askı, dayanıklı bir yatırım için yırtılmayan naylondan yapılmıştır, ancak sürtünmeyi önleyen dolgu sayesinde konfordan ödün vermez. Yansıtıcı döşeme, gece sürücülerinin köpeğinizi görmesini sağlar, dolgunun üzerindeki güçlendirilmiş kayışlar kontrol sağlar ve X şekli bol miktarda destek sunar. Ayrıca% 100 memnuniyet garantisi vardır.

Severiz Bu modelin hem dayanıklılık hem de rahatlık düşünülerek tasarlandığını. Yansıtıcı özellikler gece kullanımı için harikadır. İkili klips tasarımı ve X-şekilli dolgu, bu tür için ayrılmaz bir çok sayıda iskelet desteği sağlar. Ayrıca tamamen ayarlanabilir, böylece Beagle'ınız büyüdükçe ayarlanabilir.


Eagloo Çekmesiz Köpek Koşum Takımı

Eagloo Dog Harness Çekme Yok, Yürüyen Hayvan ...
 • En Uygun Bedeninizi Bulun: Büyük beden Göğüs Çevresi 17-34…
 • Çekme Yok Tasarımı ve Daha İyi Kontrol: 2…
 • Daha Güvenli ve Daha Rahat: Yansıtıcı ile naylon dokuma…
 • Giymesi ve Ayarlaması Kolay: Bu, çekmesiz köpek koşum takımı ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Çift klipsli tasarım, sahiplerin Eagloo'yu eğitim modundan rahatça yürüyüşlere geçirmesine olanak tanır. İki çinko alaşımlı halka, dayanıklılık ve kontrol sağlarken basıncı dağıtmaya yardımcı olur. Bu arada, naylon dokuma, bir Beagle'ın fırlama hareketlerine bile uyum sağlamak için esniyor.

Göğsün ve boynun etrafındaki kayışlar, gece kullanımı için bol miktarda yansıtıcı yüzey sağlarken, bu kayışa tamamen özelleştirilebilir bir oturuş sağlar. Göğüs dolgusu, baskıyı hafifletmek için mükemmeldir, arka dolgu ise bu türün ihtiyaç duyduğu desteği sağlar. Boğazda daha az stres için yuvarlak bir boyun atın ve bu mükemmel bir koşum takımıdır.

Severiz Eagloo'nun dikkatlice yerleştirilmiş dolguya sahip olduğu ve tamamen ayarlanabilir bir seçenek olduğu. Bütçe dostudur ve ayarlanabilir olması, köpeğiniz büyümeye devam ederken onu kullanabileceğiniz anlamına gelir. Akşam yürüyüşleri için yansıtıcı yüzeylere sahiptir ve yavrularınız çekmeyi seviyorsa Çinko Alaşımlı D halkaları son derece dayanıklıdır.


Kopatchy Çekmesiz Yansıtıcı Kablo Demeti

Copatchy Çekme Yok Yansıtıcı Köpek Koşum Takımı…
 • Lütfen verilen beden tablosunu kullandığınızdan emin olun. Ücretsiz sağlıyoruz…
 • Küçük Boy, Göğüs ölçüsü S 17-22 İnç, Boyun Ölçüsü: 14-17.5 İnç…
 • Hem evcil hayvanınızın boynunun hem de göğsünün etrafındaki klipsler ...
 • KONFORLU SÜNGER DOLGULU ÇEKME ÖNLEYİCİ etkili köpek koşum takımı ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Copatchy’nin koşum takımı, dolgusu için bir sünger kullanarak, çekmeden kaynaklanan baskıyı daha da azaltan rahat bir oturuş sağlar. Boyun ve göğsün alt tarafındaki kayışlar, ayarlanabilir bir oturuş sağlarken, yansıtıcı yüzeyler köpeğinizin karanlıkta görünmesine yardımcı olur. Dolgu, av sürüşünü harekete geçiren bir şey gördüklerinde çekmeyi seven beagle'lar için mükemmeldir.

Yüksek kaliteli, nefes alabilen file, dayanıklı ve rahat bir uyum için sünger dolguyu çevreler. Bu model ayrıca, köpeğinizin çekişlerinden stres olmadan tam kontrol için bir üst tutamağa sahiptir. Buradaki en büyük dezavantaj, eğitim için gerekli olan göğüs kapsama eksikliğidir. Ayrıca, köpeği geride tutmak için üst kayışa da güvenir, bu da çok yükseğe ayarlandığında boğulma riski oluşturabilir.

Severiz Copatchy pedlerinin süngerimsi bir maddeden yapıldığını, bu da köpeğiniz antrenmana devam ederken rahatlık sağlamak için harikadır. Yansıtıcıdır ve ayarlanabilir kayışlar, yavru köpeğinizi rahat ettirebilmeniz için her zaman iyi bir dokunuş sağlar. Aynı zamanda uygun maliyetli bir seçenektir ve tüm köpek sahipleri için iyi bir seçimdir.


Sıkça Sorulan Sorular

Okurlarımız, Beagle'ları için doğru modeli bulmaya gelince sık sık bize sorular soruyor. Bu türün farklı eğilimleri olduğundan, onları doğru olanı seçeceğiniz bir koşum takımı üzerinde eğitmeyi planlıyorsanız önemlidir. Beagle koşum takımları hakkında okuyucularımızdan sıkça sorulan bazı sorular.

S: Beagle'ımın bir koşuma ihtiyacı var mı?

C: Bir emniyet kemeri her zaman bir seçenektir, ancak her zaman bir gereklilik değildir. Bununla birlikte, Beagle'lara ve diğer ırklara çeşitli faydalar sağlarlar. Beagle'lar için bir koşum takımı kullanmayı seçmenin üç ana faydası vardır.

Tasmayı çekerek yaptıkları sarsıntı hareketleri sırtlarına, boynuna ve boğazına zarar verebilir. Bir koşum takımı, köpeğinizi yaralanma riski olmadan eğitmenize olanak sağlayarak daha güvenli ve daha rahat bir alternatif oluşturur. Eklenen destek ayrıca sırtlarını gelecekteki sorunlardan korur.

S: Hangi klips stilini satın alacağımı nasıl anlayabilirim?

C: Köpeğinizin eğitim seviyesi genellikle hangi klips stilinin satın alınacağını belirler, ancak Beagle'lar en çok arka klipslerden yararlanır. İster normal bir arka klips koşum takımı, ister bir yelek, ok atma hareketlerinden gelen basınç, göğse doğru yerleştirilir ve rahat dolgu ile azaltılır.

Beagle’ın IVDD geliştirme eğilimi göz önüne alındığında, yelek genellikle en iyi seçenektir. Bu modellerin ek desteği, sonraki yıllarda aşırı ağrı olmadan uzun, sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olur.

S: Beagle'ımı doğru uyum için nasıl boyutlandırabilirim?

C: Bir köpeği ölçmek ve doğru boyutta koşum takımı bulmak göz korkutucu bir iştir. Her ne sebeple olursa olsun, hiçbir marka aynı ölçüme sahip değildir, bu da biraz araştırma yapmanız gerektiği anlamına gelir. Bir mezura ile köpeğinizin boynunu ve göğsünü gevşek bir şekilde ölçerek başlayın.

Köpeğinizin büyümesi için yer bırakmayı unutmayın. Kışlık kürk için barınma, kilo alma ve yaşlılıkta artan rahatlık da önerilir. Şüphe duyduğunuzda, biraz daha büyük bir şey seçin ve ayarlanabilir özelliklerin büyümeye yer açmasını sağlayın.

S: Emniyet kemerinin çok sıkı mı yoksa çok gevşek mi olduğunu nasıl anlayabilirim?

C: Beagle'ınızın koşum takımı doğru şekilde oturmazsa, faydalarının çoğunu kaybeder. Mükemmel uyumu bulmak genellikle doğru bedeni satın almaktan daha zordur, ancak izlenecek basit bir kural vardır. Emniyet kemerini köpeğinizin üzerine yerleştirin, ayarlayın ve ardından iki parmağınızı emniyet kemerinin altına sokun.

Kayış parmaklarınız için çok sıkı veya onları parçalıyormuş gibi geliyorsa, çok sıkıdır. Altına üç veya daha fazla parmağınızı sığdırabilirseniz, o zaman çok gevşektir. Beagle'lar ile, emniyetlerinden kurtulmaları için koşum takımını cilde mümkün olduğunca yakın tutmayı unutmayın.

Son düşünceler

Piyasada sonsuz sayıda Beagle koşum takımı vardır, ancak ırkınız için doğru seçeneği bulmak onların sağlığı ve uzun ömürlülüğü için hayati önem taşır. Tüm modeller, köpeklerin gürlerini çektiğinde ortaya çıkan boğulma ve potansiyel sağlık tehlikelerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur, ancak Beagle'lar bu seçeneğe birkaç farklı nedenden dolayı ihtiyaç duyar.

Beagle'lar için en iyi koşum takımını bulmaya gelince, Embark Adventure bizim en iyi seçimimizdir. Tasarımı, uygun destek için tamamen ayarlanabilir bir uyum sunarken üstün konfor ve dayanıklılık yaratır. X şekli de bu desteğe katkıda bulunur.

Ayrıca, koşum takımındaki yansıtıcı unsurlar, bunu gece yürüyüşleri ve avlanma için mükemmel bir seçim haline getirir. İkili klipsli tasarımı dahil edin ve bir eğitim cihazı olarak ikiye katlanan bir koşumunuz var. Boyutlandırma küçük olsa da, Beagle'ınızı ölçmek mükemmel uyumu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Yorumlar