Beagle Köpekleri İçin En İyi Köpek Maması: Yavrular, Yetişkinler ve Yaşlılar

Beagle Köpekleri İçin En İyi Köpek Maması: Yavrular, Yetişkinler ve Yaşlılar

bu Beagle arkadaş canlısı bir köpektir kim biri Amerika'nın en sevdiği köpek ırkları . Ve dünyanın çoğu bu gerçek için! Bir Beagle ile tanışan herkes, yiyecekleri çoğu kişiden daha çok sevdiklerini bilir. Ancak bu, onu herhangi bir eski kibble ile besleyebileceğiniz anlamına gelmez.

Beagle'ınızın önüne koyduğunuz her şeyi yiyebilmesi, onun besleyici olarak faydalı olduğu anlamına gelmez. Dışarıdaki bazı köpek mamasının çok az besinsel faydası olduğu doğrudur. Ve bazen kalitesiz bir mama tanesi yarardan çok zarar verebilir .Bu nedenle, doğru anlamanız önemlidir. İster Beagle'ınızın diyetinde bir değişikliğe ihtiyacı olsun, ister hayatınıza yeni bir köpek yavrusu almak üzere olun, bu beslenme rehberi size mutlaka okunmalı . Beagle'ınızın her yaşam aşamasında ihtiyaç duyduğu besinleri ve ayrıca aramanız gereken malzemeleri öğreneceksiniz. Tüm bu araştırmaları kullanarak, Beagle için favori köpek mamalarımızın bir listesini derledik.

Bir Bakışta: Beagle İçin En İyi Köpek Maması

Yabani Köpek Yavrusu Formülü High Prairie Derecelendirmemiz

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Yabani Köpek Yavrusunun TadıChewy.com'da görüntüle Çiftçi Derecelendirmemiz

Yetişkinler İçin En İyisi

Çiftçinin Köpeği

TheFarmersDog.com'da görüntüleyin Victor Tahılsız Sağlıklı Kilo Derecelendirmemiz

Yaşlılar İçin En İyisiVictor Sağlıklı Kilo

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerBeagle Yavrusu Besin İhtiyaçları

Olgunlukta, bir Beagle, genellikle 20 ila 30 pound ağırlığında orta boy bir köpeğe dönüşecektir. Ama o o boyda doğmadı, bu yüzden sağlıklı bir yetişkin olmak için alabileceği her türlü yardıma ihtiyacı var. 12 aya kadar olan yavru yaşam aşamasında, Beagle'lar belirli bir köpek mamasına ihtiyacı var . Köpek mamaları, yetişkin mamalara kıyasla büyümesine yardımcı olacak daha fazla protein, enerji ve yağ içerir. Ve tüm yaşam evresi kibbles yapmaz.

Ona hayata en iyi başlangıcı vermek için her zaman Beagle'ınızı besleyin. karşılayabileceğiniz en iyi beslenme . En iyi sağlık ve beslenme açısından yetersiz olmak arasındaki tüm farkı yaratabilir. Kaliteli beslenmenin bir işareti, et proteininin ilk bileşenidir. Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Birliği (AAFCO), yavruların minimum %22 protein içeriği . Et, sağlıklı bir yaşam tarzı için büyüme ve enerji için yakıt sağlar.

Sağlıklı omega yağları, bir köpek yavrusu diyetinin çok önemli bir parçasıdır. Yağlar, enerji ve büyüme gücü sağlamanın yanı sıra sağlıklı beyin ve görme gelişimini destekler. Aynı zamanda vitamin ve mineral emilimini destekler, ceketini esnek tutar ve genel zindeliği artırır. Balık, et yemekleri, keten tohumu, balık yağları ve yumurta gibi malzemeler açısından zengindir. dokosaheksaenoik asit (DHA) ve araşidonik asit (ARA). Bu yağlar anne sütünde bulunur ve yavru gelişimi için çok önemlidir.

Yetişkin Beagle Besin İhtiyaçları

itibaren 12 aylık , Beagle'ınızı yetişkin mama tanesine geçirmenin tam zamanı olacak. Beagle'lar yetişkinlik döneminde daha az protein ve yağa ihtiyaç duyarlar çünkü vücutları şimdiye kadar büyümesinin çoğunu tamamlamış olacaktır. Yetişkinlikte AAFCO, minimum protein içeriğinin artık %18 olmasını önermektedir. Tıpkı daha önce olduğu gibi, köpeğinizi her zaman karşılayabileceğiniz en kaliteli beslenmeyle besleyin.İLE dengeli beslenme önemli yetişkinlik döneminde ve kaliteli mama taneleri bunu sağlayacaktır. Köpeklerin sadece et proteininden daha fazlasına ihtiyacı vardır. Karbonhidratlar, lif, omega yağları, vitaminler ve mineraller de gereklidir. Tahılları arayın veya tahılsız bir diyet arıyorsanız, enerji için tatlı patates, nohut veya baklagiller gibi malzemeleri arayın. Sebzeler ve kurutulmuş pancar küspesi gibi prebiyotik lifler büyük lif kaynaklarıdır.

Vitamin ve mineraller meyve ve sebzelerin yanı sıra ek takviyelerden gelir. Beagle'ınızın midesi hassassa, kurutulmuş lactobacillus plantarum fermantasyon ürünü gibi probiyotik bileşenleri listeleyen bir mama tanesine bakın. Bunlar, bağırsaklarında dost bakterileri teşvik eder ve düzenli sindirime yardımcı olur.

Beagle, yaşamdan daha büyük iştahıyla bilinir. kiloları kolayca yığmak . Ve aşırı kilo çok sayıda sağlık sorununa yol açabilir. Bu yüzden onu aşırı beslememek ve paket talimatlarını takip etmek önemlidir. Vücuduna göre çok tıknazlaştığını fark ederseniz, ya onu daha az beslemeli ya da onu bir mamaya geçirmelisiniz. kilo yönetimi mama tanesi .

Kıdemli Beagle Besin İhtiyaçları

Beagle'ınızı yaş civarında kıdemli bir mama tanesine geçirmenin zamanı gelecek. sekiz yaşında . Daha önce olduğu gibi, yaşam evresine uygun mama tanesine geçiş önemlidir, çünkü onun üst düzey beslenme ihtiyaçları yetişkin olanlardan farklıdır. Kıdemli köpeklerin hassas sindirim sistemleri olduğundan, farklı mama taneleri arasında yavaşça geçiş yapın.Kıdemli Beagle'lar yetişkinlerden çok daha az hareket eder ve bu nedenle daha az enerji yakar. Bu nedenle kıdemli Beagle'ınız daha az yakıta ihtiyaç duymak . Aksi takdirde, şüphesiz kiloları yığacaktır. Zayıf eklemleri ve yaşlanan kalp sistemi ekstra ağırlık olmadan yapabilirdi. Daha uzun süre tok hissetmesini sağlamak için, liflerin kalorisi düşük olduğundan, çoğu kıdemli mama tanesi daha yüksek lif içeriğine sahiptir.

Kıdemli mama taneleri ayrıca, savaşmasını sağlamak için yavaşlayan bağışıklığını artırmak için daha yüksek konsantrasyonda vitamin ve mineral içerir. İçindekiler listesinde daha fazla meyve, sebze ve ilave takviye olup olmadığına bakın. Glukozamin ve kondroitin aynı zamanda temel kıdemli besinlerdir çünkü yaşlanan eklemlerini esnek tutarlar. Bunlar et yemeklerinde, balıkta, balık yağında, yeşil dudaklı midyelerde ve ilave takviyelerde bulunabilir.


Beagle Yavruları İçin En İyi Köpek Maması

Köpek Maması Yiyen Beagle Yavrusu

Beagle yavruları yaklaşık 6 haftalıkken kuru mama yemeye başlar.Beagle yavruları olacak anne sütünü kestiler de yaklaşık altı haftalık . Bu yüzden evde size katılma zamanı geldiğinde, yemesi için bir mama tanesine ihtiyacınız olacak. Daha önce de belirtildiği gibi, büyüyen bir köpek yavrusu için gereken kalori miktarını eşleştirirken doğru besin dengesine sahip olmak önemlidir. Beagle'lar genellikle yemek yerken en iyisini yapacaktır. küçük ırklar için yapılmış köpek maması formülü . İşte Beagle yavruları için en sevdiğimiz mama taneleri.


Amerikan Yolculuğu Kuzu Yavrusu Formülü

Tahılsız Köpek Maması Amerikan Yolculuğu
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Bütçe dostu.
 • Omega 3'ler için somon ve keten tohumu yağı.
 • Mısır, buğday ve soya içermez.
 • Tatlı patates ve nohut enerji sağlar.
 • Kupa başına 380 Kalori.
 • %30 Protein, %12 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

American Journey, bloktaki en yeni gıda markalarından biridir, ancak bunu yapmamızın birkaç büyük nedeni var. düzenli olarak tariflerini tavsiye . Daha sıkı bir bütçeye sahip olanlar için yüksek kaliteli formüller ve bütçe dostudurlar. Protein içeriği %30 oranında yüksektir, bu da Beagle kaslarının ve genel enerji ihtiyaçlarının halledildiği anlamına gelir. İlk üç malzeme kuzu eti, tavuk yemeği ve hindi yemeğidir.

Bu, ana karbonhidrat ve enerji kaynakları olarak bezelye, nohut ve tatlı patatesleri listeleyen tahılsız bir reçetedir. Et yemekleri, keten tohumu ve balık yağları, köpek yavrusu gelişimi için gerekli olan omega yağ asitlerini sağlar. Yaban mersini, havuç ve kuru yosun, bağışıklığı için antioksidanlarla doludur. Ve kurutulmuş probiyotik bileşenler, bağırsaklarında dost bakterileri teşvik eder.

Severiz Bu formülün, gelişen bağışıklık sistemini desteklemede harika olan çeşitli besleyici yoğun bileşenleri listelediğini.
Yabani Köpek Formülünün Tadı

Yabani Köpek Maması HP
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Gerçek bufalo ile yapılmıştır.
 • Tahıl, mısır veya buğday yok.
 • Dolgu maddeleri veya yapay tatlar olmadan yapılmıştır.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 364 Kalori.
 • %28 Protein, %17 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tahılsız mama tanesi, büyüyen köpek yavruları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Bu listedeki en yüksek ikinci yağ içeriğine sahiptir. Bu, artan ihtiyaçlarının karşılandığı ve ceketinin süper şık ve parlak olacağı anlamına gelir. Manda, kuzu eti, kavrulmuş bizon, kavrulmuş geyik eti, sığır eti ve Menhaden balık unu gibi uzun bir kır eti listesi vardır. bu başka herhangi bir kümes hayvanı içermeyen tarif .

Bu yüksek kaliteli formül, sağlıklı karbonhidrat olarak tatlı patates ve bezelye kullanır. Sindirim düzenine yardımcı olmak için besleyici ve lifle doludurlar. Et yemeklerinin yanı sıra somon yağı ve yumurta ürünü beyin ve görme gelişimi için DHA ve ARA sağlar. Bu köpek maması, K9 suşu probiyotik bileşenlerinin uzun listesi sayesinde oldukça sindirilebilir. Her lokmada canlı mikroorganizmaları garanti eder.

Severiz Listelenen tüm bağırsak dostu bileşenler sayesinde bu formülün bağırsak sağlığına odaklandığını. Bu bir harika gazlı yavrular için köpek maması formülü hassas sindirim sistemleri ile.


Hill's Science Diyet Köpek Maması

Bilim Diyet Köpek Maması Tavuk Yemeği
 • Beyin desteği için doğal DHA.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidan takviyesi.
 • Yapay tatlar, renkler veya koruyucular yok.
 • Tamamen doğal malzemelerle üretilmiştir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 374 Kalori.
 • %25 Protein, %15 Yağ, %3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Hill's Science Diet, köpek yavrularının beslenme ihtiyaçlarını araştıran bilim adamları ve köpek beslenme uzmanları tarafından hazırlanmıştır. Tüm araştırmalarını ülke çapındaki yavruların kaselerine atmak, veterinere tavsiye edilir. Bu, önerilen listemizdeki tahıl içeren tek tarif. Hepsi enerji ve lif sağlayan buğday, arpa ve mısırı listeler. Ve bazı yavrular için onları düzenli tutmaya yardımcı olur.

sibirya kurdu kırması

Bu listedeki en düşük protein içeriğine sahiptir, ancak bu, bazı genç yavruların ihtiyacı olan şeydir. Tabii ki, %25 protein içeriği ile AAFCO tarafından belirlenen önerileri hala aşıyor. Tavuk unu ilk malzemedir ve balık yağlarıyla birlikte sağlıklı yağlarla doludur. Bu formül, bağışıklık sistemi için vitamin ve mineral takviyeleri ile güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin, Beagle'larını tahıl içeren bir tarifle beslemek isteyen Beagle ebeveynleri için en iyi seçenek olduğunu.


Blue Buffalo Wilderness Köpek Yavrusu Tarifi

Blue Buffalo Wilderness Rocky Mountain Köpek Yavrusu
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Hassas mideler için kümes hayvanları içermez.
 • Beyin gelişimi için DHA sağlar.
 • Yan ürün yemekleri içermez.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Kupa başına 427 Kalori.
 • %32 Protein, %16 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

mavi bufalo çok çeşitli formüllere sahiptir. Bu onların daha yüksek protein seçeneklerinden biridir. %32 protein içeriğine sahiptir ve sığır eti ve dana eti unu ilk iki bileşendir. Bu da bunu süper lezzetli yapıyor. Kas bakımı ve yavru büyümesi için önemli olan çeşitli amino asitleri sağlayan balık unu, geyik eti ve kuzu eti de aşağıda listelenmiştir.

Et yemekleri, balık yağı, yumurta ve keten tohumu, yüksek bir omega yağ asidi içeriği sağlar. DHA ve ARA sayesinde kalp fonksiyonu ve genel köpek gelişimi için harika. Bu mama tanesi, yavru gelişimi için optimize edilmiş yedi süper gıda ve besin içeren Blue Buffalo'nun özel LifeSource Bits'ini içerir. Ayrıca mide-bağırsak sağlığı için uzun bir probiyotik içerik listesi var.

Severiz Bu tarifin tavuk ve kümes hayvanları içermediğini, bunun yerine çeşitli sulu kırmızı etlerden yapıldığını. Bunu, daha titiz yavrular veya beyaz etlere karşı toleransı olmayanlar için harika bir seçenek haline getiriyor.


Wellness Core Köpek Formülü

Wellness Core Köpek Maması Tahılsız
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Gerçek tavuk ve hindi ile yapılmıştır.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Glutensiz formül.
 • Yapay tatlar veya koruyucular yok.
 • Kupa başına 491 Kalori.
 • %36 Protein, %18 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, Beagle yavruları için birinci sınıf seçeneğimizdir ve tüm gelişim ihtiyaçlarını ve daha fazlasını kapsayan harika bir formüldür. %36 ile en yüksek protein içeriğine sahiptir, bu da bunu enerjik Beagle'lar için harika bir seçenek haline getirir. Tavuk, tavuk unu ve hindi unu üç ana malzeme olan et çeşitliliği sayesinde kas kütlesine iyi bakılıyor.

Beagle yavruları için bu köpek maması, bağışıklığı için ıspanak, brokoli, havuç, elma, yaban mersini ve lahana dahil olmak üzere uzun bir zengin antioksidan listesi listeler. Ve her mama tanesi parçası, sindirim desteği ve optimize edilmiş yavru gelişimi için probiyotikler ve omega yağları ile güçlendirilmiştir. Hindiba kökü özü, iştahını tatmin etmek ve dışkıları sağlıklı tutmak için harikadır. Yucca schidigera özü de dışkı kokusunu azaltmaya yardımcı olabilir.

Severiz Bu tarifin, büyüyen Beagle yavruları ve enerji ihtiyaçları için harika olan, fincan başına en yüksek protein içeriğine ve kalori sayısına sahip olması.


Yetişkin Beagle Köpekleri İçin En İyi Köpek Maması

Mama Kasesinden Yemek Yiyen Yetişkin Köpek

Bir yaşına kadar, yetişkin Beagle'lar yetişkin bir köpek maması formülüne geçmelidir.

Beagle, 12 aylık civarında bir yetişkin olarak kabul edilecektir. Şimdiye kadar, büyümesinin çoğunu tamamlamış olacak. Yani yetişkinlik her şeydir dengeli beslenme ihtiyaçlarını karşılıyor. Çalışan bir Beagle ise, daha yüksek enerji ve protein içeren bir mama tanesini seçmek isteyeceksiniz. Ve eğer tembel bir köpekse, kilo alımını önlemek için daha az kalorili bir tarife ihtiyacı olacaktır. İşte tüm Beagle ihtiyaçlarını karşılamak için favori seçeneklerimiz.


çiftçinin köpeği

Çiftçi
 • Taze pişirilir, şoklanır ve size gönderilir.
 • Kişiye özel yemek planları.
 • Veteriner tarafından tasarlanmış 4 sağlıklı seçenek: sığır eti, tavuk, hindi veya domuz eti.
 • İnsan sınıfı bileşenlerle yapılmıştır (dolgu maddesi veya koruyucu içermez).
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kalori ve besin değerleri tarife göre değişir.
TheFarmersDog.com'da görüntüleyin

Farmer's Dog, her zaman diğer malzemelerden daha fazla taze dondurulmuş et sunan dört tane tahılsız tarif sunar. Formülüne bağlı olarak, taze ürün lif kaynakları arasında tatlı patates, yeşil fasulye ve hatta brokoli bulabilirsiniz. Bu taze süper yiyeceklerin tümü, güçlü bir bağışıklık sistemini koruyan çok sayıda besin içerir. Ve her tarif, tüm yaşam evreleri için AAFCO sertifikalı olduğundan ve yemek planı benzersiz köpeğiniz için özelleştirildiğinden, köpeğinizin bir sonraki yemeğinin, onu sağlıklı ve güçlü tutmak için tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Tahılları dahil etmeyi tercih ederseniz, karıştırmak için her zaman biraz pirinç pişirebilirsiniz. Bu, köpeğinizin diyetini çeşitlendirecek ve aynı zamanda yemeğin daha fazla öğüne yayılmasına yardımcı olarak paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır!

Severiz bu tariflerin en iyi arkadaşınız için kişiselleştirilmiş bir yemek planına göre taze pişirildiğini. Ve her bileşen insan kalitesinde olduğundan, köpeğinizin mümkün olan en iyi köpek mamasını aldığından emin olabilirsiniz.


American Journey Kuzu ve Tatlı Patates

American Journey Tatlı Patates ve Kuzu Yetişkin
 • Gerçek kuzu ile yapılmıştır.
 • Omega 3 yağ asitleri için somon yağı.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Bütçe dostu.
 • Mısır, buğday ve soya içermez.
 • Kupa başına 390 Kalori.
 • %32 Protein, %14 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Beagle yetişkinleri için hazırlanan bu köpek maması, American Journey köpek yavrusu tavsiyesine uygundur. Yani, eğer Beagle'ınız bir yavru olarak bu konuda başarılı olduysa, muhtemelen bir yetişkin olarak da bunu iyi yapacaktır. İlk üç bileşen olarak sıralanan kemiksiz kuzu eti, tavuk unu ve hindi unu sayesinde %32 oranında yüksek protein içeriğine sahiptir. Menhaden balık unu ve somon yağı eklemlerini esnek tutar ve tüylerini pürüzsüz ve parlak tutar.

Bu, ekstra enerji ihtiyaçları için bezelye, nohut ve tatlı patatesleri listeleyen tahılsız bir tarif. Besin açısından yoğun ve özellikle güçlü kemikleri korumak için harika olan kurutulmuş yosun listelenmiştir. Eklenen vitaminler ve takviyeler bağışıklığını artırır ve taurin kalp sistemine bakar. Probiyotik bileşenler ayrıca gastrointestinal sağlığı için de listelenmiştir.

Severiz Bu tarifin, bağışıklığı ve genel sağlığı için harika olan bol miktarda besleyici madde içerdiğini.


Vahşi Pasifik Çayı'nın Tadı

Vahşi Pasifik Çayı Köpek Mamasının Tadı
 • Tahılsız tarif.
 • Gerçek, sürdürülebilir kaynaklardan yapılmıştır.
 • Mısır, buğday veya dolgu maddesi yok.
 • Yapay tatlar veya renkler yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Bardak başına 360 Kalori.
 • %25 Protein, %15 Yağ, %3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Burada başka bir popüler tarifimiz var, ancak bufalo eti yerine taze balıkla yapılıyor. Sadece kümes hayvanı malzemelerine alternatif bir tat sunmakla kalmaz, aynı zamanda omega yağları ve lezzet açısından da zengindir. Bazı köpekler ayrıca tek protein kaynaklarını sindirimi daha kolay bulur, bu nedenle bu, hassas mideleri olan Beagle'lar için harika bir seçenek olabilir. Ayrıca, her lokma, uzun probiyotik listesi sayesinde gelişmiş bağırsak sağlığı için doğal olarak canlı mikroorganizmaları garanti eder.

Bu, ana enerji ve lif kaynakları olarak tatlı patates ve bezelye kullanan tahılsız bir formüldür. Bunların hepsi, bağışıklık sisteminin ihtiyaç duyduğu diğer besinlerde yüksektir. Yaban mersini ve ahududu, genel sağlığı için sağlıklı bir oksidatif durum için ekstra bir antioksidan takviyesi ekler. Balık bileşenleri, eklem desteği ve sağlıklı bir tüy için omega yağ asitleri sağlar. Bunun bir nedeni var Vahşi Doğanın Tadı çok iyi düşünülmüş , ve bu tarif marka itibarını korumaya yardımcı oluyor.

Severiz Bu tarifin tek protein kaynağı olarak balığı kullanması, bunu yaygın olarak kullanılan diğer etlere karşı toleransı olmayan Beagle'lar için ideal hale getiriyor.


Purina Pro Kilo Yönetimi Formülü

Purina Pro Kilo Yönetimi
 • Daha hareketsiz yavrular için harika.
 • Fazla kilo alımını önlemeye yardımcı olur.
 • Gerçek tavuk ilk malzemedir.
 • Probiyotikler ve prebiyotik liflerle üretilmiştir.
 • İdeal protein-yağ oranı.
 • Kupa başına 330 Kalori.
 • %27 Protein, %9 Yağ, %5.5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Köpeklerde obezite söz konusu olduğunda, beagle'lar en çok etkilenen ırklar arasındadır. Bu Purina Pro tarifi birkaç Purina tarifinden biri bu sorunu çözmek için tasarlandı. Neyse ki, bu tarif, onu diyet yaptığınızı fark etmeyeceği kıyılmış tavuk parçalarıyla süper lezzetli. Tavuk ilk malzemedir ve bu tarifin protein içeriği %27'dir.

Optimum protein yağ oranı, kilosunu yönetmesine yardımcı olur. Balık yağı ve bitkisel yağlar, sağlıklı omega yağları sağlarken, etkili kilo yönetimi sağlamak için yağları minimumda tutar. Bu, ana enerji kaynakları olarak pirinç ve mısır kullanan tahıl içeren bir reçetedir. Ancak eklenen probiyotikler, bunu sindirimi kolay bir formül haline getirir.

Severiz Bu formülün, kilolarını yönetmek isteyen yetişkin Beagle'lar için en iyi seçenek olduğunu. Pek çok Beagle kendini bu pozisyonda bulur ve bu formül bir yardım eli sunar.


Victor Classic Hi-Pro Plus

Victor Hi Pro Köpek Maması
 • Bütçe dostu.
 • Sindirimi teşvik eder.
 • Glutensiz tahıllardan yapılmıştır.
 • Vitamin ve minerallerle güçlendirilmiştir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 406 Kalori.
 • %30 Protein, %20 Yağ, %3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Yüksek ve odaklanmış enerji sağlamak için optimize edilmiş besinlerle tasarlanmış bu performans tarifi. Tüm Beagle'lar tembel falan değildir ve bazıları hala ustalarıyla her gün avlanır, bu yüzden bu seçim onlar için! Metabolizmasını destekleyen ve uyaran L-karnitin listelenmiştir. Bu formül, sorgum ve darı gibi sindirimi kolay glütensiz tahıllardan yapılmıştır.

Bu tarif, güçlü kaslar ve tam bakım için %30 protein içeriği ve çok sayıda amino asit sağlar. İlk bileşen, domuz eti, tavuk yemeği ve Menhaden balık unu ile sığır eti yemeğidir. Kan unu da listelenmiştir ve bize iğrenç gelse de Fido için lezzetli ve besleyici maddelerle doludur. Victor Pro probiyotik karışımı, bu zengin formülü sindirim sistemlerine karşı nazik hale getirir.

Severiz Bu formülün, düzenli olarak sahada avlanan çok aktif veya sportif Beagle'lar için harika bir seçenek olduğunu. Spor yapan köpekler için optimum 30/20 (protein/yağ) oranına sahiptir.


Wellness Core Orijinal Yetişkin Tarifi

Türkiye ile Wellness Core Food
 • Gerçek hindi ile yapılmıştır.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Yüksek glukozamin içeriği.
 • Kas tutulması için taurin.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 417 Kalori.
 • %34 Protein, %16 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Beagle yetişkinleri için bu köpek maması, köpek yavrusu önerilerimize de uygundur. Yine, eğer Beagle'ınız bir yavru olarak bu tarifi iyi yaptıysa, bir yetişkin olarak da başarılı olması gerektiği anlamına gelir. Bu, Beagle yetişkinleri için birinci sınıf seçeneğimizdir ve en kaliteli malzemeler kullanır. Kemiksiz hindi, hindi unu ve tavuk unu ilk üç bileşendir ve yağsız ve amino asitlerle doludur.

Bu tarif, daha enerjik Beagle'lar için harika olan bu listedeki diğerlerinin çoğuna kıyasla fincan başına yüksek yağ ve kalori sayımı sunar. Her mama tanesi, Wellness'ın omega yağ asitleri, antioksidanlar, glukozamin, probiyotikler, taurin, vitaminler ve mineraller içeren özel acticoat'ında güçlendirilmiştir. Et yemeklerinin yanı sıra biotin ve folik asit tüylerini ipeksi ve parlak tutacaktır.

Severiz Bu birinci sınıf tarifin, enerjik Beagle'lar için ideal olan en yüksek protein içeriğine sahip olması. Ya da büyük etli tadı tercih eden daha telaşlı köpekler.


Kıdemli Beagle Köpekleri İçin En İyi Köpek Maması

Kıdemli Beagle Yemek Yeme

Köpeğiniz yaşlandıkça, ortak destek sunan daha düşük kalorili bir mamaya geçmek isteyeceksiniz.

Beagle'ınız sekiz yaşına yaklaşırken, onu kıdemli bir mama tanesine geçirmeyi düşünmeye başlamanız gerekecek. Kıdemli ve daha az aktif olan Beagle'ınızı uygun bir kıdemli mama tanesiyle beslemek, yaşa bağlı kilo alımı koyda. İşte eski Beagle'lar için favori seçeneklerimiz.


Amerikan Yolculuğu Kıdemli Formülü

Amerikan Yolculuğu Kıdemli Tarifi
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Beyin sağlığı için MCT dahildir.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidan karışımı.
 • Eklem sağlığı için Glukozamin ve Kondroitin.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Kupa başına 329 Kalori.
 • %32 Protein, %10 Yağ, %7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu seçenek, Beagle için American Journey önerilerini tamamlar. Üst düzey yılları için somon bazlı seçeneği seçtik. Bunun nedeni, en yüksek glukozamin içeriğine sahip olmasıdır. Yüksek glukozaminli köpek maması, yaşlanan kemikleri ve eklemleri olan köpekler için faydalıdır. İlk bileşen, ilk beş bileşende hindi unu ve tavuk unu ile birlikte kemiği çıkarılmış somondur. Ve hepsi cildini ve ceketini genç ve sağlıklı tutmaya yardımcı oluyor.

Bu köpek maması formülünde birçok besleyici madde vardır. Bağışıklık sistemini sağlıklı tutan ve kemikleri güçlü tutan mikroalg ve kuru yosun dahil. Kabak ve tatlı patates, lifli ihtiyaçları için harikadır, yüksek lif içeriğine katkıda bulunur ve öğünler arasında kendisini daha tok hissetmesini sağlar. Bu köpek maması formülü anal bez sorunlarını önlemeye yardımcı olabilir daha yüksek lif içeriği nedeniyle , hangi beagle'lar için bilinir. Bu tarif, sindirim sistemi için probiyotik bileşenleri ve metabolizmasını uyarmak için l-karnitin'i listeler.

Severiz bu tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu kıdemli köpek maması listesi . Bunu, nispeten aktif kasları hala bakım gücüne ihtiyaç duyanlar için harika bir seçenek haline getiriyor.


Canidae Saf Kıdemli Sınırlı Madde

Canidae Saf Kıdemli Formül
 • Sadece 9 malzeme ile yapılmıştır.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Mısır, buğday veya soya olmadan yapılır.
 • Yapay renkler, tatlar veya koruyucular yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde (Teksas) yapılmıştır.
 • Kupa başına 409 Kalori.
 • %28 Protein, %10 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu Canidae tarifi, yavaşlayan sindirim sistemi sindirmek için daha basit bir formüle ihtiyaç duyan kıdemli Beagle için idealdir. Bir kaç tane var Canidae'nin Pure köpek maması serisindeki tarifler , daha az bileşene odaklanarak. Bu formül sadece dokuz temel bileşen kullanır, yani içerdiği her şeyin üst düzey sağlığı için gerekli olduğu anlamına gelir. Ayrıca, orada ihtiyaç duymadığı hiçbir şey yok. Tahılları sindirmekte güçlük çekenler için de tahılsızdır.

Tavuk, tavuk unu ve hindi unu, %28'lik bir protein içeriğine katkıda bulunan ilk üç bileşendir. Bu etler yağsızdır ve kilosunu iyi yönetmek için yağ içeriği düşüktür. Tatlı patates ve yonca unu besin açısından yoğundur ve eklenen vitamin ve mineraller onu güçlü tutmak için bağışıklığını artırır. Dost bağırsak bakterilerini destekleyen birçok probiyotik vardır.

Severiz Bu tarifin sınırlı içerikli bir diyet olması, onu sindirim bölümünde ekstra yardıma ihtiyaç duyan hassas mideleri olan Beagle'lar için ideal kılıyor.


Mavi Buffalo Kıdemli Formülü

Blue Buffalo Kıdemli Yaşam Koruma Formülü
 • Bütçe dostu.
 • Mısır, buğday veya soya olmadan yapılır.
 • Eklem desteği için glukozamin.
 • Kanatlı yan ürün yemekleri yok.
 • Kas bakımı için L-karnitin.
 • Kupa başına 357 Kalori.
 • %18 Protein, %10 Yağ, %7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu Blue Buffalo seçimi, yaşlılık yılları için dengeli bir beslenme sağlayan Life Protection formülündendir. Bu tarif, listemizdeki en düşük protein içeriğini sunar. Ancak bu, zengin tarifleri sindirmekte zorlanıyorsa, bunu yaşlı Beagle'ınız için doğru hale getirebilir. Tavuk, glukozamin ihtiyaçları için eklenen tavuk unu ile hala ilk malzemedir.

Bu, yavaş salınan enerji ihtiyaçları için kahverengi pirinç, arpa ve yulaf ezmesini listeleyen tahıl içeren bir reçetedir. Keten tohumu ve balık yağı, cildini esnek ve sağlıklı tutarken, bilişsel işlevin devam etmesi için DHA sağlar. Yonca unu ve kuru yosun besin açısından yoğundur. Ve bu tarif aynı zamanda kıdemli besinlerle optimize edilmiş LifeSource Bits'i de içerir.

Severiz Bu tarifin, uzun probiyotik içerik listesi sayesinde sindirim sağlığına odaklandığını. Onu düzenli tutmak ve iştahını tatmin etmek için prebiyotik lifin yanı sıra.


Victor Kıdemli Sağlıklı Ağırlık Köpek Maması

Victor Kıdemli Sağlıklı Kilo
 • Kaynaklı ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Yağsız kas tutulması için L-karnitin.
 • Eklem sağlığı için glukozamin.
 • Ortak sorunları önlemek için formüle edilmiştir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Bardak başına 360 Kalori.
 • %27 Protein, %11,5 Yağ, %4,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, yaşlılar, özellikle de daha az aktif hale geldikçe (ama yine de aç oldukları için) kilolarını korumak için mücadele edenler düşünülerek tasarlanmıştır. Odaklanmış tarif, selenyum mayası, prebiyotik lif ve probiyotikler sayesinde daha kolay sindirim sağlar. Şelatlı mineraller, vitamin ve mineral emilimine yardımcı olarak Beagle'ınızın mümkün olduğunca sağlıklı ve bağışıklık açısından güçlü kalmasına yardımcı olur.

Kan unu ve deniz yosunu unu besin açısından yoğundur. Bu tarif aynı zamanda çalışkan eklemleri için yüksek bir glukozamin içeriğine sahiptir. Sığır unu ilk bileşendir ve balık ve tavuk unu da %27 gibi oldukça yüksek bir protein içeriğine katkıda bulunur. Victor, bu tarifte, enerji ve lif ihtiyaçları için harika olan kahverengi pirinç ve darı da dahil olmak üzere glütensiz tahıllar kullanıyor.

Severiz bu kilo yönetimi tarifi, son yıllarda kilolarını korumak için mücadele eden kıdemli Beagle'lar için harika.


Merrick Kıdemli Köpek Maması Formülü

Merrick Kıdemli Köpek Maması Formülü
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Eklem sağlığı için glukozamin.
 • Deri ve tüyler için Omega yağ asitleri.
 • Buğday, soya veya glüten yok.
 • Yapay koruyucu içermez.
 • Kupa başına 370 Kalori.
 • %30 Protein, %12 Yağ, %3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarifin yüksek glukozamin içeriği %30'dur ve kemikleri alınmış tavuk ve tavuk unu ilk iki malzemedir. Yüksek glukozamin içeriğine katkıda bulunan hindi unu ve somon unu da listelenmiştir. Unutma, yüksek glukozaminli köpek maması Köpeğinizin yaşlandıkça eklemlerinde sorun yaşamasını önlemede önemlidir. Ayrıca bilişsel ve organ işlevleri için gerekli olan sağlıklı omega yağlarını da içerir. L-karnitin, onu ince ve zayıf tutmak için metabolizmasını uyaracaktır.

Elyaf içeriği %3,5'tir ve bu, üst düzey bir tarif için düşüktür. Ancak bu, çok fazla lifin onları çok fazla bağladığını bulan bazı Beagle'lar için en iyi seçenek olabilir. Elmalar, yaban mersini ve uzun bir vitamin ve mineral takviyesi listesi, onun formda kalmasına yardımcı olacaktır. Bu tarif, kolay sindirim için probiyotiklerle güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin, yaşlanan eklemleri için harika olan ve onları esnek tutan pazar lideri glukozamin seviyelerine sahip olduğunu.


Son düşünceler

Yani, işte sende! her şey sen Beagle'ın beslenmesi hakkında bilmeniz gerekenler , ayrıca hayatının her aşamasında bir Beagle'a yakışan tüm yiyecekler. Burada her köpek ve her sahibinin çantası için bir şeyler var, umarız köpeğiniz için en iyi mama tanelerini bulmuşsunuzdur.

İle tavsiyelerimize bağlı kalmak Yukarıda, köpek arkadaşınız için en sağlıklı yaşamı elde etmek için en iyi adımları attığınızdan emin olabilirsiniz. Bu, sizin için daha az araştırma süresi ve siz ve Beagle arkadaşınız için daha fazla oyun süresi anlamına gelir!

Yorumlar