Cavalier King Charles Spaniels İçin En İyi Köpek Maması: Yavrular, Yetişkinler ve Yaşlılar

Cavalier King Charles Spaniels İçin En İyi Köpek Maması: Yavrular, Yetişkinler ve Yaşlılar

bu Süvari kral charles spaniel ailesiyle takılmayı seven zarif ve sevimli bir köpek yavrusu. İhtiyaçları söz konusu olduğunda uyarlanabilir ve oldukça rahattır. Ama mutlu ve sağlıklı kalmak için tek istediği yüksek kaliteli yemek.

Araştırmalar, on köpek sahibinden dokuzunun köpeklerinin beslenme gereksinimlerini tam olarak anlamadığını gösteriyor. Bu nedenle, köpek beslenmesi kavramından biraz bunalmış hissediyorsanız, yalnız değilsiniz.



Bir Cavalier'in yaşam evrelerinin her birinde ve büyüdükçe değişen beslenme gereksinimlerinde size yol gösteriyoruz. Aranacak malzemelerden ve en iyi formülü nasıl seçeceğinizden, sizi ele geçirdik. Cavalier King Charles Spaniel'iniz için en iyi köpek mamasını bulmak için pazarı da araştırdık.

Bir Bakışta: Cavalier King Charles Spaniels İçin En İyi Köpek Maması

Diamond Naturals Genel Olarak En İyisi Derecelendirmemiz

Yavru Köpekler İçin En İyisi

elmas doğal



Chewy.com'da görüntüle Çiftçi Derecelendirmemiz

Yetişkinler İçin En İyisi

Çiftçinin Köpeği

TheFarmersDog.com'da görüntüleyin Küçük Irklar İçin Blue Buffalo Senior Formula Derecelendirmemiz

Yaşlılar İçin En İyisi



Mavi Bufalo Yaşam Koruması

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma yaparsanız, ek ücret ödemeden komisyon kazanırız.

İçindekiler



Cavalier King Charles Spaniels Yavru Besin İhtiyaçları

Tam köpek maması kasesi ile oturan Cavalier King Charles Spaniel köpek yavrusu

Bir Cavalier yavrusundan daha sevimli bir şey var mı? Muhtemelen değil!

Cav yavru köpeğinize hayata en iyi başlangıcı vermek için, onu karşılayabileceğiniz en iyi beslenmeyle beslemeniz çok önemlidir. köpeklik en önemli beslenme aşaması çünkü sağlıklı bir vücut ve yaşam tarzının temellerini oluşturur. Yavru köpeğinizi eve kabul ettiğinizde, mama tanesi yemeye hazır olacaktır.

Yavru köpek mamaları, gelişmekte olan yavruların beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Yavru köpeğin ihtiyaç duyduğu büyüme gücünü sağlamak için daha yüksek protein, yağ ve enerji içeriğine sahiptirler. Yani, çok önemli ona köpek maması yedir tüm yaşam evreleri için bir tane yerine. Cavalier bir oyuncak köpek ırkı ve vade sonunda sadece 18 pound ağırlığında olacak. Bu nedenle, küçük cins bir köpek maması da almak isteyeceksiniz. Küçük köpeklerin büyük köpek türlerine göre daha fazla enerjiye ihtiyacı vardır, ayrıca mama taneleri normal boyutlu mama tanelerinden daha küçüktür.

Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Birliği (AAFCO), yavruların minimum %22 protein içeriği . Et proteini her zaman ilk bileşen olmalıdır ve bu, yüksek kaliteli mama tanesinin bir işaretidir. Protein amino asitler içerir, bunlar tüm canlıların yapı taşları. Et yemekleri konsantre proteindir ve eklem sağlığını desteklemek için harika bir glukozamin kaynağıdır.



beyaz köpek isimleri fikirleri

Omega üç ve altı yağ asitleri, köpek yavrusu beslenmesinin önemli bir parçasıdır. Aranacak en önemli gerçekler dokosaheksaenoik asit (DHA) ve araşidonik asit (ARA). Sağlıklı bilişsel ve görme gelişimine yardımcı olurlar ve doğal olarak anne sütünde bulunurlar. İçindekiler listesini okuyun ve şu malzemeleri arayın: et yemekleri, balık, balık yağları ve yumurta.

Yetişkin Cavalier Besin İhtiyaçları

Ruby Cavalier King Charles Spaniel bir kasede köpek maması yiyor

Yetişkinlik, yeterli yakıt ve iyi hissetmeye odaklanan dengeli bir diyetle ilgilidir.

Etrafında 12 aylık , köpeğinizi yetişkin mamasına geçirmeyi düşünmeye başlamalısınız. Henüz tam olarak olgunlaşmamış olsa da, şimdi büyümesinin çoğunu tamamlamıştır. Cav'ler yiyeceklere düşkündür ve onlar düşük enerjili ırklar , onları kilo almaya eğilimli hale getirir. Bu nedenle, köpek mamalarına göre daha az yağ ve enerji içeren yetişkin köpek mamasına geçmek önemlidir.

Dengeli bir öğün et proteini, sağlıklı karbonhidratlar, lif, omega yağları, vitaminler ve mineralleri içerir. Şimdi, AAFCO yetişkin köpek mamasının bir minimum protein içeriği %18 . Ve et hala ilk listelenen içerik olmalıdır.



Yüksek kaliteli yiyecekler listesi besleyici yoğun bileşenler bağışıklık sisteminin ihtiyaç duyduğu tüm antioksidanları, vitaminleri ve mineralleri sağlar. Yaban mersini, kızılcık, kuru yosun ve balkabağı gibi malzemeler, yüksek kaliteli köpek mamalarının kullandığı en iyi malzemelerden sadece birkaçıdır. Cavalier'inizin midesi hassassa, probiyotikleri listeleyen bir yiyecek seçin. Bunlar bağırsakta dost bakterileri teşvik eder. Kurutulmuş lactobacillus plantarum fermantasyon ürünü gibi bileşenleri arayın.

Kıdemli Cavalier Besin İhtiyaçları

Kıdemli üç renkli Cavalier King Charles Spaniel yerde yatıyor

Yavru köpeğiniz sekiz yaşına yaklaşırken, kıdemli yiyeceklere geçmeyi düşünmenin zamanı geldi.

Kıdemli yaşam aşaması daha az yağ ve enerji gerektirir çünkü daha az aktif hale geliyor. Aksi takdirde, kiloya bağlı sağlık koşulları geliştirme riskini artıran kilo alacaktır. Cavaliers'ın da hassas mideleri olduğu biliniyor, bu yüzden onu yavaş yavaş yiyecekler arasında değiştirdiğinizden emin olun.



Köpekler yaşlandıkça, eklemleri ve kemikleri ağrılı ve sert hale gelir. Onlara destek sağlamak için et yemekleri, balık, balık yağı, kıkırdak, yeşil dudaklı midye gibi malzemeler ve ilave glukozamin takviyeleri arayın. Bunlar şunları içerir: yüksek seviyelerde glukozamin ve kondroitin , eklemleri esnek tutan. Düşük kaliteli yiyecekler nadiren ihtiyaç duyulan glukozamini içerir.

Cav'ınız yaşlandıkça, bağışıklık sistemi de zayıflar. Bu nedenle, onu formda tutmak için, besin açısından zengin bileşenler ve çok sayıda antioksidan aramak önemlidir. Taze meyve ve sebzeler ve vitamin ve mineral takviyeleri bağışıklık sistemini güçlü tutmak için çok önemlidir. Yaşlı köpek mamasında lif içeriği daha yüksek olma eğilimindedir. Bu, düzenli sindirime yardımcı olur ve daha uzun süre tok hissetmesini sağlayarak onu düzgün ve sağlıklı tutar.


Cavalier Yavruları İçin En İyi Köpek Maması

Yavru köpeğiniz altı haftalıktan itibaren annesinin sütünden kesilir ve mama tanelerine geçiş yapılır. Bu nedenle, size ulaştığında, yüksek kaliteli bir mama tanesini hazır ve beklemede tutmanız gerekecek. Cavalier King Charles Spaniel yavruları için en iyi mama taneleri burada.


Diamond Naturals Küçük Irk Köpek Yavrusu

 • Yapay dolgu maddeleri, tatlar veya renkler yok.
 • İlk malzeme gerçek et.
 • Gerçek kafessiz tavuktan yapılmıştır.
 • Amino asit profili kas büyümesini destekler.
 • Sürdürülebilir kaynaklardan ABD'de üretilmiştir.
 • Yaban mersini, lahana ve havuç içerir.
 • Sebzeler genç yavrular için lif sağlar.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, Cav yavruları için en iyi seçimimizdir çünkü yiyeceklerinin kalitesinden ödün vermeden bütçe dostudur. Bu tarifin protein içeriği %32'dir, bu da bol miktarda büyük, etli tat anlamına gelir. İlk iki bileşen, yavru köpeğiniz ve çevre bilincine sahip tüketiciler için harika olan kafessiz tavuk ve tavuk yemeğidir. Ayrıca, kedinizin cildini ve tüylerini içten dışa doğru besleyen yüksek yağ içeriğine sahiptir.



Balık unu ve somon yağı, organ fonksiyonunu destekler ve genel sağlığı iyileştirir. Mama, vitaminler, mineraller ve K9 türü probiyotiklerle güçlendirilmiştir ve her lokmayı garantili bir iyilik ile paketler. Ayrıca bu tarifin 40 kiloluk büyük torbalarda gelmesini seviyoruz, bu nedenle bir Cavalier yavruları ordunuz varsa, bu sizin için en iyi seçimdir.

Severiz Bu tarifin lahana, chia tohumu, balkabağı, yaban mersini, portakal, hindistancevizi ve papaya gibi besin açısından yoğun uzun bir içerik listesi içerdiğini, yani bu seçeneğin yavrularınızın gelişen bağışıklığını güçlendirdiğini gösterir.


Hill's Science Diet Küçük Paws Köpek Yavrusu

Bilim Diyeti Küçük Irk Köpek Yavrusu
 • Veteriner onaylı marka.
 • Doğal malzemelerden yapılmıştır.
 • Balık yağlarından elde edilen doğal DHA.
 • Antioksidanlar bağışıklık sağlığını güçlendirir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 397 Kalori.
 • %24.5 Protein, %15.5 Yağ, %3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, iyi bilinen Science Diet serisinin bir parçasıdır ve Cavalier yavruları için favorimizdir. İlk ve tek et proteini bileşeni olarak lezzetli tavuk yemeği ile yapılır. Bu basit tarif, bir hayvan proteini daha kolay sindirim anlamına geldiğinden, midesi hassas köpekler için idealdir. Bu, ana tahıl olarak buğday ve mısır kullanan tahıl içeren bir reçetedir.

DHA, beyninin ve gözlerinin sağlıklı gelişmesine ve muhteşem tüylerinin bakımını yapmasına yardımcı olan balık yağı sayesinde sağlanır. Bağışıklık sistemini desteklemek için vitamin ve mineral takviyeleri karışımı var. C vitamini ve E karışımı, bağışıklığını korumak için çok çalışıyor. Kibble parçaları, oyuncak ve küçük ırklar için tasarlanmıştır ve bunu yemesi kolay bir seçenek haline getirir.

Severiz Bu tarifin, küçük cins yavruların ihtiyaçlarını araştıran bilim adamları ve köpek beslenme uzmanları tarafından yapıldığı, yani köpeğinizin ihtiyaç duyduğu her şeyin bu mamada bulunabileceği anlamına gelir.


Blue Buffalo Life Protection Küçük Irk Köpek Yavrusu

Blue Buffalo Küçük Irk Köpek Yavrusu Bütçesi
 • Antioksidanlar içeren Super 7 paketi.
 • Beyin sağlığı için DHA.
 • Deri ve tüyler için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • İlk malzeme kemiksiz tavuk.
 • Kupa başına 415 Kalori.
 • %29 Protein, %17 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, küçük cins yavrular için favorilerimizden biridir ve diddy Cavalier yavruları için harikadır. Bu mama tanesi, yüksek kaliteli yaşam koruma aralığından olup, küçük cins yavruların ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlar. Protein içeriği %29'dur ve gösterinin ana yıldızı tavuktur. Kemiksiz tavuk ve tavuk unu, ilk iki malzemedir, bu da çok sayıda nefis tat anlamına gelir.

Tavuğun yanı sıra Menhaden balık unu ve yumurtaları da listeleniyor. Ve bunlar, balık yağının yanı sıra, sağlıklı gelişim için yüksek oranda omega-üç yağ içeriği sağlar. Küçük cins köpek yavrusu gelişimi için gereken yedi süper gıda ile optimize edilmiş mama taneleri olan LifeSource Bits, tarife eklenir. Bu, ana tahıl olarak yumuşak yulaf ezmesi kullanan tahıl içeren bir reçetedir.

Severiz bu tarifin en yüksek miktarda prebiyotik lif ve çok sayıda probiyotik içerik içerdiğini. Bu nedenle, yavru köpeğinizin düzenli sindirim ile ekstra desteğe ihtiyacı varsa veya sonsuza kadar atıştırmalıklar için atılıyorsa, bu en iyi seçimdir.

Prese Canario - Cane Corso

Purina Pro Köpek Yavrusu Oyuncak Irk Köpek Yavrusu

Purina Pro Oyuncak Irk Köpek Yavrusu
 • Gerçek tavuk ilk malzemedir.
 • Sindirim desteği için probiyotikler.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • 10 poundun altındaki köpekler için formüle edilmiştir.
 • Büyüyen yavrular için daha yüksek kalori yoğunluğu.
 • Bardak başına 533 Kalori.
 • %34 Protein, %20 Yağ, %3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif oyuncak ırkları için tasarlanmıştır, yani bira bardağı büyüklüğündeki yavrularınız için idealdir. Mama parçaları süper küçüktür, bu da bunu ortalamadan daha küçük Cavalier yavruları için ideal bir seçenek haline getirir. Protein içeriği %34 olup, ilk bileşen tavuktur. Sağlıklı organ gelişimi için çok ihtiyaç duyulan DHA ve ARA besinlerini sağlamak için balık unu, kurutulmuş yumurta ürünü ve balık yağı da eklenir.

Yavru köpeğinizin, dövüşen bir köpek köpeğine dönüşmesi için ihtiyaç duyduğu tüm iyiliği almasını sağlamak için mama tanesine eklenen bol miktarda vitamin ve mineral takviyesi vardır. Biyotin ile birlikte yüksek yağ içeriği, köpeğinizin tüylerini ipeksi pürüzsüzlükte tutar. Bu mama tanesi, her lokmada canlı enzimler ve sindirim desteği sağlayan probiyotik bileşenlerle güçlendirilmiştir.

Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olması, bunu büyük, etli tavuk lezzetine bayılan Cav yavruları için ideal bir seçenek haline getiriyor.


Katı Altın Oyuncak ve Küçük Irk Köpek Yavrusu

Katı Altın Küçük Irk Köpek Maması
 • Tahılsız tarif.
 • Oyuncak ve küçük ırklar için yapılmıştır.
 • Tek et protein kaynağı.
 • Sağlıklı sindirim için kabak içerir.
 • Tavuk ana malzemedir.
 • Kupa başına 450 Kalori.
 • %30 Protein, %18 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, küçük köpek yavruları için başka bir en iyi seçimdir çünkü mama taneleri de küçüktür. Bu formülde protein içeriği yüksektir ve %30'da ihtiyaç duyduğu tüm artan enerjiyi alacağından emin olabilirsiniz. Tavuk ve tavuk unu, okyanus balık unu ekstra bir destek ekleyerek ilk iki malzemedir. Yumurta ve somon yağı, çok önemli DHA ve ARA besinlerini sağlar.

Bu, Cavalier yavruları için tahıl içermeyen tek seçeneğimizdir. Tahıllar yerine nohut ve bezelyenin yavaş salınan enerjisine dayanır. Kabak ve tatlı patates de kullanılır ve bunlar ayrıca bağırsak sağlığı için sağlıklı prebiyotik lif sağlar. Probiyotik bileşenler, bağırsak sağlığını daha da destekler. Bu tarif, her lokmanın besin açısından yoğun köpek yakıtı sağlamasını sağlamak için 20 süper gıdanın optimize edilmiş bir karışımını kullanır.

Severiz Bu tarifin listemizde tahılsız bir seçenek sunması, tahılları iyi tolere etmeyen yavrular için harika bir seçim olmasını sağlıyor.


Yetişkin Cavaliers İçin En İyi Köpek Maması

Köpeğinizin yetişkin beslenmesi dengeli olmalı ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamalıdır. İşte yetişkin Cavalier'iniz için favori seçeneklerimiz.


çiftçinin köpeği

Çiftçi
 • Taze pişirilir, şoklanır ve size gönderilir.
 • Kişiye özel yemek planları.
 • Veteriner tarafından tasarlanmış 4 sağlıklı seçenek: sığır eti, tavuk, hindi veya domuz eti.
 • İnsan sınıfı bileşenlerle yapılmıştır (dolgu maddesi veya koruyucu içermez).
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kalori ve besin değerleri tarife göre değişir.
TheFarmersDog.com'da görüntüleyin

Cavalier'iniz en iyisini hak ediyor. Bu nedenle The Farmer's Dog, yetişkinler için en iyi köpek maması olarak ödülümüzü alıyor. The Farmer's Dog sadece yüksek kaliteli malzemelerle yapılmakla kalmaz, aynı zamanda dört taze tarifi lezzetli ve besleyicidir. Aslında, o kadar lezzetliler ki, insan sınıfı malzemeler sayesinde (isterseniz) yiyebilirsiniz. Tarifler, kilo kontrolüne yardımcı olurken tüyleri parlak tutmak için dengeli bir diyet sağlayan evcil hayvan beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiştir.

Çiftçinin Köpeği, seçtiğiniz et seçeneğine bağlı olarak tatlı patates, yeşil fasulye ve hatta brokoli ile yapılır. Tarifler ayrıca, güçlü bir bağışıklık sistemini korumak için birçok besin içeren lif açısından zengin süper yiyecekleri de içerir. Tüm yaşam evreleri için AAFCO sertifikalıdırlar ve yemek planı yavrularınız için özelleştirilmiştir, böylece köpeğinizin bir sonraki yemeğinin onu sağlıklı ve güçlü tutmak için tüm ihtiyaçlarını karşıladığından emin olabilirsiniz.

Cav'ler kalp hastalığına yatkındır, bu nedenle Tahılları pirinç veya kuru mama ile karıştırarak yemeklerine eklemenizi öneririz.

Severiz bu tariflerin en iyi arkadaşınız için kişiselleştirilmiş bir yemek planına göre taze pişirildiğini. Ve her bileşen insan kalitesinde olduğundan, Cav'nizin mümkün olan en iyi köpek mamasını aldığından emin olabilirsiniz.


Hill's Science Diet Yetişkin Küçük ve Mini Mükemmel Ağırlık

Bilim Diyeti Mükemmel Ağırlıkta Küçük Köpek
 • Doğal malzemelerle yapılmıştır.
 • Küçük ırk ağırlık bakımı için yapılmıştır.
 • Veteriner onaylı marka.
 • Yüksek lifli formül.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Bardak başına 291 Kalori.
 • %24 Protein, %9 Yağ, %13 Lif
Chewy.com'da görüntüle

Hill's bu formülü özellikle küçük köpekleri sağlıklı bir kiloda tutmak için yarattı. Birçok Cavaliers obeziteden muzdariptir, bu yüzden bu mama büyük bir hit olmaya mahkumdur. Protein içeriği, zengin, etli tarifleri sindirmekte zorlanan köpekler için harikadır. İlk malzeme et.

Bu mama tanesi, doğal içeriklerin yanı sıra vitaminler, mineraller ve amino asitlerle hazırlanmıştır. Onun
ABD'de kaliteli küresel malzemelerle yapılmış ve bir veteriner tarafından formüle edilmiştir.

Severiz Bu tarifin, sağlıklı bir kiloyu koruması gereken küçük ırk yetişkinler için özel olarak tasarlanmış olması, bunu kilo kontrolü maması arayan köpekler için iyi bir seçenek haline getiriyor.


Blue Buffalo Life Protection Küçük Irk Yetişkin

Blue Buffalo Life Protection Küçük Irk
 • Bütçe dostu.
 • Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir.
 • Eklem sağlığı için glukozamin.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Kupa başına 397 Kalori.
 • %26 Protein, %15 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, Life Protection serisinden küçük ırk yetişkinler için bir sonraki üründür. Bu nedenle, Cavalier'iniz yavruyken bu formülde başarılı olduysa, bir yetişkin olarak da kesinlikle başarılı olacaktır. Protein içeriği %26'dır ve ilk iki malzeme olarak kemiksiz tavuk ve tavuk unu ile başlar. Menhaden balık unu ve yumurtaları ekstra bir protein takviyesi sağlar. DHA ve diğer sağlıklı omega yağları, genel sağlığına katkıda bulunur.

Bu, kahverengi pirinç ve yumuşak yulaf ezmesi kullanan tahıl içeren bir reçetedir. Yaban mersini ve kızılcık, bağışıklık gücü için antioksidanlar açısından zengindir. Ve kurutulmuş yosun kalsiyum açısından zengindir ve kemiklerin güçlü kalmasını sağlar. Bu tarif, bağırsaklarında dost bakterileri destekleyen probiyotik bileşenlerle güçlendirilmiştir. Bezelye ve hindiba kökü, doğal prebiyotik lif kaynaklarıdır.

Severiz Bu tarifin LifeSource Bits olarak bilinen ekstra mama taneleri içerdiğini. Bunlar, omega yağları, antioksidanlar ve probiyotik bileşenler de dahil olmak üzere optimize edilmiş küçük cins beslenmeyle doludur.


Vahşi Küçük Irkın Tadı

Vahşi Küçük Irk Köpek Yavrusunun Tadı
 • Tahılsız tarif.
 • Kuzu, yumurta ve ördek ile yapılır.
 • Omega yağ asitlerinde yoğun.
 • Besin açısından zengin ve yüksek sindirilebilir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 370 Kalori.
 • %32 Protein, %18 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, köpek mamasında en yaygın kullanılan et proteinlerinden ikisi olan tavuk ve sığır eti içermez, bu da onu seçici yiyiciler için mükemmel bir seçim haline getirir. Bunun yerine geyik eti, kuzu unu, ördek unu ve okyanus balığı unu kullanılır. Bu bileşenler, çoğu telaşlı Cavaliers'ı çılgına çeviren %32'lik yüksek bir protein içeriği sağlar. Bu bileşenler ayrıca genel sağlığı için sağlıklı yağlar sağlar.

Her bir mama tanesi, sindirim sağlığı için harika olan canlı mikroorganizmaları garanti eder. Taze meyveler, sebzeler ve eklenen takviyeler sayesinde antioksidanlar, vitaminler ve mineraller sağlanır. Bu tarif aynı zamanda harika bir prebiyotik lif kaynağı olan ve iyi bilinen yucca schidigera özünü de listeler. gazı azaltmak .

Severiz Bu tarifin uzun bir K9 suşu probiyotik içerik listesi olduğunu, yani yavrularınızın her lokmada sindirim desteğinden yararlandığını gösterir.


Merrick Lil' Plates Küçük Irk Yetişkin

Merrick Lil
 • Küçük köpekler için tavuklu tahılsız kuru mama.
 • İlk malzeme olarak gerçek kemiksiz tavuk.
 • Prebiyotik ve probiyotik lif ile formüle edilmiştir.
 • Plakları azaltmaya ve dişleri temiz tutmaya yardımcı olmak için küçük mama tanesi boyutunda gevrek bir doku ile yapılmıştır.
 • ABD'de pişirilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu küçük tabak tarifi, yüksek kaliteli malzemeler ve nefis etlerle dolu olup, onu telaşlı köpekler için harika bir seçim haline getirir. Kemiksiz tavuk, hindi unu ve tavuk unu ile başlayan %38 oranında yüksek protein içeriğine sahiptir. Somon unu ve somon yağı da yüksek protein içeriğine katkıda bulunur ve eklemlerinin sonraki yıllarında takdir edeceği önde gelen glukozamin seviyelerini sağlar.

Balık malzemeleri, keten tohumu, ayçiçek yağı, E vitamini, biyotin ve folik asit ile birlikte sağlıklı ve tatlı bir tüyü desteklemek için ellerinden geleni yaparlar. Her bir mama tanesi, daha iyi sindirim sağlığı ve bağışıklık gücü için ekstra vitaminler, mineraller ve probiyotiklerle güçlendirilmiştir. Bu, böyle bir diyette daha başarılı olanlar için önemli olan tahılsız bir seçenektir.

Severiz bu tarifin listemizdeki en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu. Bu, zıplayan Cav'ler ve çok fazla et isteyen telaşlı yavrular için en iyi mama tanesidir.


Kıdemli Cavaliers İçin En İyi Köpek Maması

Yaşlılar aç köpeklerdir, muhtemelen her zamankinden daha fazla, çünkü bir sonraki öğünü hayal etmek için pençelerinde daha fazla zamanları var. Ancak son yıllarında çok daha az enerjiye ve daha düşük yağ içeriğine ihtiyacı var. Daha yaşlı Cavaliers için favori mamalarımızdan birine geçiş yapın.


Mavi Buffalo Yaşam Koruma Kıdemli

Blue Buffalo Life Protection Kıdemli Formülü
 • Kas bakımı için yüksek protein içeriği.
 • Glukozamin ve Kondroitin takviyesi.
 • Mısır, buğday, soya veya tavuk yan ürünü yok.
 • Süper 7 paket antioksidan bakımından zengin içerik.
 • Kemiksiz tavuk ilk malzemedir.
 • Kupa başına 371 Kalori.
 • %23 Protein, %13 Yağ, %6 Lif
Chewy.com'da görüntüle

Bu kıdemli seçenek, yaşlılar için en iyi seçimimizdir, çünkü Cavalier için tam bir seti tamamlayan tek seçenektir, yani Blue Buffalo'nun küçük tür Yaşam Koruma serisini her zaman sevmişse, bu bariz seçimdir. Protein içeriği, kemiksiz tavuk ve tavuk unu ile başlayarak %23'tür. Tavuk unu, ekstra eklem desteği için glukozamin açısından zengindir. Besin açısından yoğun kurutulmuş yosun, kemikleri için harika olan kalsiyum açısından zengindir.

Bu tarif, bu kez onun son yılları için optimize edilmiş yedi seçkin süper gıda ile yapılan LifeSource Bit'leri listeler. Sağlıklı omega açısından zengin yağlar, bilişsel işlevi, sağlıklı tüyleri ve genel sağlığı destekler. Pürüzsüz sindirime yardımcı olmak için probiyotik bileşenler eklenir.

Severiz bunun yaşlılar için yüksek lifli bir diyet sunması, onu yaşlanan Cav'ler için her zaman bir sonraki atıştırmalığı arayan ve teraziyi biraz fazla zorlayan en iyi seçim haline getiriyor.


Hill's Science Diet Küçük Paws 11+

Küçük Paws Bilim Diyeti
 • Veteriner onaylı marka.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidan karışımı.
 • Doğal malzemelerle yapılmıştır.
 • Lif, sindirim sağlığını destekler.
 • Sindirimi kolay malzemeler.
 • Kupa başına 371 Kalori.
 • %18 Protein, %11 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Cavalier'iniz için başka bir Hill's Science Diyeti seçtik çünkü daha az enerji ve yağa ihtiyaç duyan yaşlı köpekler için ideal. Vitamin ve minerallerin optimize edilmiş karışımı sayesinde yavaş yaşlı köpeklerde canlılığı ve hareketliliği desteklerken. Bu, arpa ve pirincin kullanıldığı, yavaş salınan enerji sağlayan, tahıl içeren bir reçetedir. Kalp sağlığı için taurin eklenir.

Tavuk unu, eklem desteği için glukozamin açısından zengin ilk bileşendir ve balık yağı ekstra destekleyici bir destek sağlar. Tavuk tek et proteinidir ve %18'lik dengeli bir protein içeriği sunar, bu da bunu mideleri zengin, etli tarifleri sindirmekte zorlanan yaşlı köpekler için ideal hale getirir. L-karnitin, köpekleri formda tutmak için metabolizmaları uyarmak için harikadır.

Severiz Bu tarifin, 11 yaş ve üzeri küçük cins köpekler için tasarlandığını ve bu tarifi, dışarıdaki altın yaşlılar için en iyi seçim haline getiriyor.


Wellness Tam Sağlık Küçük Irk Kıdemli

Wellness Küçük Irk Kıdemli Tam Sağlık
 • Kalp sağlığı için düşük sodyum.
 • Glukozamin ve Kondroitin takviyesi.
 • Deri ve tüyler için Omega 3 ve 6'lar.
 • Daha az aktif köpekler için daha düşük kalori.
 • Dolgu maddesi veya yan ürün yok.
 • Kupa başına 437 Kalori.
 • %25 Protein, %12 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu formül, teneke üzerinde tam olarak ne yazıyorsa onu yapan Wellness'in Tam Sağlık serisindendir. Protein içeriği %25 olup, kemiksiz hindi ve hindi unu ilk iki malzemedir. Hem besleyici hem de yağsız etlerdir, damak zevkini kesinlikle heyecanlandırır. Kibble parçaları küçük ve yemesi kolay olacak şekilde üretilmiştir.

Lif içeriği %5'tir, bu da bunu yüksek lifli bir diyet yapar. Bu, kilosunu yönetmek için öğünler arasında daha dolgun hissetmesine yardımcı olmak için harikadır. Probiyotik bileşenler sindirim sağlığına yardımcı olur ve kahverengi pirinç ve yulaf da tahılları sindirmek için kolaydır. Keten tohumu, biotin ve folik asit tüylerini beslemek için birlikte çalışır ve taurin onun yaşlanan kalp sistemini destekler.

Severiz Bu tarifin, daha güçlü bir bağışıklık sistemi için havuç, ıspanak ve yaban mersini gibi besleyici değeri yüksek birçok süper gıda içerdiğini söylüyor. Ek vitamin ve mineral takviyeleri, zayıflayan bağışıklığını artırır.


Victor Kıdemli Sağlıklı Kilo

Victor Kıdemli Sağlıklı Kilo
 • Yaşlanan köpekler için besin açısından yoğun.
 • Eklem sağlığı için glukozamin takviyesi.
 • Vitamin ve minerallerle güçlendirilmiştir.
 • Kas tutulması için L-Carnitine.
 • Üstün sindirim için formüle edilmiştir.
 • Bardak başına 360 Kalori.
 • %27 Protein, %11,5 Yağ, %4,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu seçenek, özellikle 'normal' yaşlı mama taneleri üzerinde ağırlıklarını yönetmek için mücadele eden yaşlı ırklar için yapılmıştır. Bu seçenek özellikle küçük ırklar için tasarlanmasa da, tüm küçük ırk kutularını işaretler. Ayrıca mama taneleri, küçük ırkların kolayca yiyebileceği kadar küçüktür. Bu tarif, sindirimi ve bağışıklığı destekleyen benzersiz bir probiyotik karışımı içerir.

Protein içeriği %27'dir ve ilk bileşen sığır etidir. Menhaden balık unu ve tavuk unu, amino asit çeşitliliği için ekstra bir protein takviyesi sağlayan da listelenmiştir. Kan unu da listelenmiştir ve bu size çekici gelmese de son derece besleyicidir. Organik deniz yosunu unu, bağışıklık sistemi için harika olan antioksidanlar açısından da zengindir.

Severiz Bu tarifin, optimize edilmiş beslenme sayesinde kilolarını yönetmesi gereken yaşlılar için özel olarak tasarlandığını.


Merrick Lil' Plates Kıdemli

Merrick Lil Plates Kıdemli Formül Gıda
 • İlk malzeme gerçek kemiksiz tavuk.
 • Tahılsız tarif.
 • Glutensiz, yapay renkler veya tatlar yok.
 • Prebiyotikler ve probiyotikler eklendi.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 348 Kalori.
 • %32 Protein, %12 Yağ, %3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif yetişkinlere yönelik tavsiyemize uyuyor, bu nedenle yetişkinliğinde onu sevip sevmediğinden emin olabilirsiniz, bu seçimi seveceğinden emin olabilirsiniz. Bu aynı zamanda kıdemli Cavaliers için tahıl içermeyen tek öneridir. Bu nedenle, köpeğiniz her zaman tahılsız bir diyetle başarılı olduysa, bu onun için en bariz seçimdir. Tatlı patates ve bezelye, yavaş salınan enerjinin yanı sıra düzenli sindirim için prebiyotik lif sağlar.

cavpoo

Protein içeriği, yağsız ve lezzetli kemiksiz tavuk ve tavuk yemeği ile başlayarak %32'dir. Somon unu ve somon yağı, eklem sağlığını destekleyen son derece yüksek glukozamin seviyeleri sağlar. Bu tarif, yaşlı köpekleri sindirimle daha da desteklemek için birçok probiyotik içerikle güçlendirilmiştir. Ve dost bakteriler, herkes için bir bonus olan gazı azaltmaya yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin önde gelen glukozamin seviyelerine sahip olması, bunu ağrılı eklemler ve hareketlilik sorunları ile mücadele eden köpekler için en iyi seçim haline getiriyor.


Son düşünceler

Ve bu, sevgili okuyucularımız, Cavalier King Charles Spaniel beslenmesi üzerine tam 411. Artık King Charles'ınız ve onun beslenme ihtiyaçları için en iyi diyet seçimini yaparken kendinizi rahat hissettiğinizi umuyoruz. Her yaş ve diyet ihtiyacı için bir seçenekle, köpeğiniz için en iyi seçimi yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar