Fransız Buldozerleri İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Fransız Buldozerleri İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Yakın zamanda bir Fransız Bulldog Yavrusu, yetişkin veya yaşlı bir yavru evlat ediniyor musunuz? Şu anda internette arama yapmak durumunda mısınız? Fransız Bulldog'unuz için en iyi yiyecek ? Merak etmeyin, sizi biz hallederiz! Fransız Bulldog eğlenceli ve şımarık bir enerjiyle doludur ve küçük olmasına rağmen, bedenine göre çok enerjiktir. Bu cins, yaptığınız beslenme seçimleriyle yardımcı olamayacak sağlık sorunlarına sahip olsa da, genellikle hassas bir cilde sahipler ve şişkinliklerinin saniyeler içinde bir odayı temizlediği biliniyor, bu nedenle bu endişeler onun için yaptığınız beslenme seçimlerini yönlendirebilir. .

boksörler vs pitbulllar

Yavru köpeğiniz için verebileceğiniz en önemli karar, yüksek kaliteli doğal yiyecekleri seçmektir, çünkü bunlar, Frenchie'nizin kaslı vücuduna ihtiyaç duydukları tüm beslenmeyi sağlarken, koruyucular ve gereksiz dolgular Bu, daha fazla sağlık sorununa ve cilt reaksiyonlarına neden olabilir. Fransız Bulldog'unuzun beslenme ihtiyaçları yaşlandıkça değişeceğinden, yaşlarını da dikkate aldığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Yaşlılarınızın yediği köpek maması, 5 aylık ile aynı olmayacaktır.Fransız Bulldog ve beslenme ihtiyaçları hakkında kapsamlı bir rehber derledik ve her bir yaşam evresi ve her biri sırasında hangi besin maddelerine ihtiyacı olduğu hakkında sizinle konuşacağız. Araştırmamızdan, aynı zamanda piyasayı da araştırdık. bizim favori mama tanelerimiz Fransız Bulldog'a uygun ve burada her Frenchie ve sahibi için bir şeyler var. Öyleyse, cesur küçük Fransızınızın neye ihtiyacı olduğuna daha yakından bakalım.

Bir Bakışta: Fransız Buldozerleri İçin Favori Yemeklerimiz

Yavru köpekler: Diamond Naturals Yavru Formülü
Yetişkinler: Wellness Core Küçük Irk
Büyükler: Science Diet Small Breed Senior
Ağırlık yönetimi: Science Diet Weight ManagementNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Fransız Bulldog Yavrularının Besin İhtiyaçları

MSD Veteriner Kılavuzu ve AAFCO, her ikisi de küçük cins yavruların aşağıdakileri içeren bir mama ile beslenmesini tavsiye etti. minimum% 22 protein içeriği ve minimum% 8 yağ içeriği . Bu optimum seviyeler, vücudunun sağlıklı bir yetişkin haline gelmesine yardımcı olacak ve gün boyunca zıplayan kişiliğini sürdürmek için yeterli enerjiye sahip olmasını sağlayacaktır. Küçük cins köpekler için özel olarak tasarlanmış tüm mama taneleri bu optimum seviyelere sahip olacaktır, bu yüzden onu bunlardan başka bir şey yemeyin.6 aylık olana kadar birçok köpek beslenme uzmanı, küçük cins yavruların günde 3 ila 4 öğün, 6 ay ile yetişkinlik döneminde ise günde 2 ila 3 öğün beslenmesi gerektiğini önermektedir. Emin olun seçtiğiniz mama üzerindeki beslenme talimatlarını kontrol edin çünkü onu yaşına ve kilosuna göre ne kadar besleyeceklerini açıklayacaklar.

Protein ve yağ seviyelerine ek olarak, omega yağ asitleri beslenmiş ve sağlıklı cilde ve tüylere katkıda bulunur, bu da Fransızlar ve hassas cilde yatkınlıkları için önemlidir. Gelişmekte olan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olacağından, takviyeler veya meyve ve sebzeler şeklinde bir vitamin ve mineral karışımı da bileşenlerde listelenmelidir. Dokosaheksaenoik asit (DHA) ve Araşidonik asit (ARA) sağlıklı beyin ve göz gelişimini destekledikleri için gelişimi için de çok önemlidir ve çoğu yüksek kaliteli kuru yemiş bunu içerecektir.

Yetişkin Fransız Bulldog Besin İhtiyaçları

Yaklaşık 12 aylıkken, Fransız Bulldog'unuzu küçük ırkların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış yetişkin bir formül haline getirmeye başlamalısınız. Fransızların hassas bir mideden muzdarip olduğu bilindiğinden, özellikle Yavaş yavaş onu yavru ve yetişkin mama arasında geçirin böylece midesini daha fazla rahatsız etmeyecek.MSD Veteriner Kılavuzuna göre yetişkin küçük cins formülleri, köpeğinize minimum% 18 protein içeriği ve minimum% 5 yağ içeriği cilt ve tüy sağlığı için genel olarak omega yağ asitleri dengesi. Doğal ve sağlıklı liflerin hassas bir karışımı, hassas midesini yatıştırmaya, şişkinliği azaltmaya ve dışkılarının sağlıklı kalmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Kıdemli Fransız Bulldog Besin İhtiyaçları

Arasında 7 ve 8 yaş Frenchie'niz yakında kıdemli bir köpek olarak kabul edilecek ve bu nedenle onu yavaşça belirli bir kıdemli kibble'a geçirmeye bakmalısınız. Diğer tüm yaşam evrelerinde olduğu gibi, ona küçük bir cins için özel olarak tasarlanmış yaşlı bir mama yemelisiniz. Zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olduğu için vitamin ve minerallerle dolu bir tarif bulmak önemlidir.

Protein hala diyetinin odak noktası olsa da, yeni maması çok daha az kalori ve enerji sağlamalı, aksi takdirde eskisinden çok daha az aktif olduğu için kısa sürede kilo almaya başlayacaktır. Yavaşlayan metabolizması eskisi kadar iyi sindiremediği için yağ içeriğinin de çok daha düşük olması gerekir.

Yeni diyetinde de olmalı daha yüksek glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip yiyecekler bunlar kemiklerini desteklemeye ve eklemleri zayıflatmaya yardımcı olduğundan, bu ek takviyeleri veya et ve balık yemekleri gibi malzemeleri aradığınızdan emin olun.Fransız Bulldog Yavruları için En İyi Yiyecek

Fransız buldozer köpek yeme

Fransız Bulldog yavru köpeğinizin besinlerle dolu ve büyüdükçe yaşamlarının ilk yılları için özel olarak formüle edilmiş bir mama yemine ihtiyacı vardır. Bu senin Fransızcanın güçlü bir bağışıklık sistemi oluşturur , yetişkinlik yıllarına doğru ilerledikçe güçlü kemikler ve sağlıklı kaslar. Bazıları, yavru köpeğinizin yaşamının erken dönemlerinde doğru mama almasının, hayatlarının geri kalanı için sahneyi hazırlamasına yardımcı olduğunu, bu yüzden doğru şekilde yemenin önemli olduğunu iddia eder.

Çoğu köpek mamasının kalorisi daha ağır olacak ve antioksidanlarla dolu olacak. Yavruyken, yavrularınızın enerji seviyeleri çatıdan geçecek, böylece daha yüksek kalorili bir yiyecek üzerinde olmayı destekleyebilecekler. Aktivite seviyeleri normale döndükçe kilo almaya yol açabileceğinden, Fransızcanız ilk 12-15 aydan daha uzun süre bu tür yiyecekleri tüketmemelidir. Aşağıda, belirli bir sıraya göre olmayan en sevdiğimiz Fransız Bulldog Puppy mamalarımız bulunmaktadır.

Royal CaninBütünsel SeçimWellness ÇekirdeğiElmas NaturalsMavi Buffalo
Protein % 28 % 35 % 38 % 32 % 30
Yağlar % 18 % 17 % 18 % 22 % 18
Lif % 3,3 % 4,5 % 4,5 % 3,5 % 5
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 373 481 510 419 434

Royal Puppy Canin Köpek Maması

Royal Canin Fransız Bulldog Yavru Cinsi ...
 • Royal Canin French Bulldog Puppy kuru köpek maması ...
 • Özel özel yapım mama, bir Fransız Bulldog'un kolayca seçmesine yardımcı olur ...
 • Yavru köpeğin gelişmekte olan bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur ve ...
 • Cilt bariyerini temel besinlerle güçlendirerek ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Royal Canin, belirli ırklar için tasarlanmış mama tanecikleri konusunda uzmanlaşmıştır ve bu mama, Fransız Bulldog yavrularını inceleyen köpek beslenme uzmanları tarafından tasarlanmıştır. Protein içeriği AAFCO tarafından belirlenen minimum standartları aşıyor ve aynı zamanda biraz daha az enerjiye ihtiyaç duyan Fransız yavruları için en düşük kalori sayısına sahip.Kuru mama parçaları, Fransız Bulldog'un düz yüzü ve ağzı için özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle mama parçalarını toplamayı çok daha kolay bulacaktır. Derisi biotin ve balık yağları ile beslenecek ve hassas midesi için oldukça sindirilebilir.

Severiz Bu tarifin özellikle Fransız Bulldog yavrusu düşünülerek tasarlandığını, bu nedenle tüm beslenme ihtiyaçlarının bu mama ile karşılandığından emin olabilirsiniz.


Bütünsel Seçilmiş Küçük Irk Yavruları

Holistic Select Natural Tahılsız Kuru Köpek…
 • SİNDİRİM SAĞLIĞI: Optimal protein seviyeleri artı prebiyotikler ve ...
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMA: Somon yağından elde edilen Omega 3 yağ asitleri ve ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • KALİTELİ BESLENME: Lezzetli doğal tarifler hazırlıyoruz ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu tarif tahıl içermez, bu nedenle hassas bir midesi olan veya tahıl intoleransı olan Fransızlar için uygundur. Kibble parçaları ayrıca daha küçük cins yavrular ve onların benzersiz ısırıkları için özel olarak tasarlanmıştır. Hamsi ve Sardalya yemeği ona protein ihtiyacını ve balık yağlarını sağlar ve kızılcık, nar ve papaya gibi egzotik meyveler gelişen bağışıklık sistemini destekler.

Bu tarif dengeli beslenmeye odaklanırken, prebiyotikler, probiyotikler, canlı yoğurt kültürleri, bol miktarda doğal lif ve sindirim enzimleri ile küçük köpeklerin hassas sindirim sistemlerini çok ciddiye alıyor ve çoğu yorumcu, yavrularının hassas midesini yatıştırdığı yorumunu yaptı.

Severiz Bu tarifteki mama parçalarının küçük cins yavru köpeklerin küçük ağızları için benzersiz bir şekilde şekillendirildiğini, dolayısıyla yemek zamanının onun için çok daha kolay olacağını söyledi.


Wellness Core Küçük Irk Yavru

Wellness Core Natural Grain Free Dry Puppy…
 • KÖPEĞİNİZİN EN İYİ YAŞAMINI YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME: Premium ...
 • KÜÇÜK BREED YAVRU FORMÜLÜ: Daha küçük mama boyutu ve protein ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu köpek maması sağlıklı ve yağsız protein bakımından zengindir; ilk üç bileşeni kemiklerinden arındırılmış hindi, Tavuk unu ve hindi yemeği, bu da kaslarının büyümesi ve kondisyonunun yanı sıra kemik ve eklem desteği için harika. Somon yağı aynı zamanda ona ihtiyacı olan DHA ve ARA'yı sağlar ve cildini besler ki bu, diğer küçük cins sahipleri tarafından fark edilen ana faydasıydı.

Her bir kuru mama parçası, acticoat ile kaplanmıştır. Wellness'ın özel probiyotik çözümü sindirim sistemini desteklemeye yardımcı olmak için. Ayrıca, nefesini taze tutmaya yardımcı olmak için elma ve lahana ile maydanozdan gelen bol miktarda besin vardır.

Severiz Fransız yavru köpeğine ihtiyaç duyduğu tüm büyüme gücünü sağlamak için en yüksek protein içeriğine ve en yüksek kalori sayısına sahip olduğunu.


Diamond Naturals Yavru Formülü

Diamond Naturals Small Breed Puppy Gerçek ...
 • Gerçek CAGE FREE tavukla yapılan YÜKSEK KALİTE PROTEIN, özel ...
 • Eklenmiş vitamin ve mineraller içeren yüksek protein içeriği; meyveler ...
 • Daha küçük bir mama taneleri, besin açısından zengin ve SON DERECE SÖNDÜRÜLEBİLİR ...
 • AİLENİN SAHİBİ & ÇALIŞMASI, ABD'de ÜRETİLMİŞTİR ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk ve Tavuk yemeği, bu tarifin ilk iki bileşenidir ve tüm Tavuklar kafes içermez, bu nedenle bu mama mamanın etik kaynaklı olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu tarifte portakal ve ıspanak gibi bol miktarda antioksidan ve bağışıklık sistemini desteklemek için vitamin ve mineral karışımı bulunur. Chia tohumları, hindistancevizi ve keten tohumu cildinin içten dışa beslenmesine yardımcı olur ve bu da sağlıklı bir tüy sağlar.

Severiz Bu ürünün fiyat açısından en ucuz mama olduğunu, bu da onu benzer bir fiyat aralığındaki diğer kuru yemişlere göre kaliteden ödün vermeden, daha sıkı bir bütçeye sahip olanlar için daha iyi bir seçenek haline getiriyor.


Blue Buffalo Freedom Küçük Köpek

Blue Buffalo Freedom Tahılsız Doğal Yavru ...
 • GERÇEK TAVUK İLE BAŞLAR: İlk olarak gerçek tavuklu bir tarif ...
 • TAHILSIZ YAVRU YAVRU YEMEKLERİ: BLUE Freedom tahılsız köpek maması…
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması sağlık için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahıl içermeyen tarif, ilk iki bileşen olarak gerçek Tavuk ve Tavuk yemeği ve lif ve enerji ihtiyaçları için bezelye ve patates ile yapılır. Aynı zamanda anne sütünde doğal olarak bulunan önemli beyin ve göz gelişim besinleri DHA ve ARA ile doludur.

Bu mama taneleri, daha küçük cins için tasarlanmış daha küçük mama parçalarına sahiptir ve ayrıca besin değerlerini korumak için soğuk şekillendirilmiş LifeSource Bitlerini içerir ve yaşam aşamasına uygun besinlerle doludur. Pek çok yorumcu, telaşlı kakalarının bu kibble'a doyamayacağını söyledi.

Severiz Bu mama tanesinin en yüksek lif içeriğine sahip olduğunu, bu da onu hassas mide veya yüksek şişkinliğe sahip Fransızlar için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.


Yetişkin Fransız Bulldogları için En İyi Yiyecek

Fransız Bulldog Yetişkin

Fransız Bulldog'unuzu yaklaşık 1 yaşında küçük bir cins yetişkin mamasına taşımanızı öneririz. Bazı yavru köpekler, hala daha yüksek bir aktivite seviyesine sahiplerse 15 aya kadar dayanabilir, ancak yavrularınızı en geç 15 ay içinde uygun bir yetişkin kuru mama ile değiştirmenizi öneririz.

Genellikle yetişkin formülü, Frenchie'nizin hayatının büyük bir bölümünde kullanacağı bir şeydir. Yavru köpeğinizin beğeneceği lezzet ve / veya tutarlılığı bulmak biraz deneme yanılma alabilir. Köpeğinizin sindirim sistemini bozmamak için her zaman yeni bir mamaya birkaç hafta içinde yavaş bir geçiş yapmanızı öneririz. Aşağıda, Fransız Buldozerleri için belirli bir sıra olmadan en sevdiğimiz yetişkin köpek mamaları bulunmaktadır.

Royal CaninPurina ProWellness ÇekirdeğiInstinct Raw BoostMavi Buffalo
Protein % 24 % 26 % 36 % 38 % 26
Yağlar % 16 % 16 % on beş % on beş % on beş
Lif % 3,3 % 4 % 5 % 3,5 % 5
Nem % 10 % 12 % 10 % on bir % 10
Kcal / Kupa 331 429 412 447 380

Royal Canin Fransız Bulldog

Royal Canin Fransız Bulldog Yetişkin Cinsi ...
 • Royal Canin French Bulldog Yetişkin kuru köpek maması ...
 • Özel özel yapım mama, Fransız Bulldog'larının kolayca almasına yardımcı olur ...
 • Hassas protein içeriği ve L-karnitin ile kas tonusunu destekler
 • Cilt bariyerini temel besinlerle güçlendirerek ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, yavru köpek formüllerinden yola çıkarak, yetişkin Fransız Bulldog'un tam ihtiyaçlarını araştıran köpek beslenme uzmanları tarafından yaratılmıştır. Kurutulmuş sade pancar posası ve yüksek derecede sindirilebilir liflerin hassas bir karışımı ile, sindirim sistemi iyi bakılıyor ve şişkinliği azaldı, bu da incelemelerin çoğunun övdüğü şeydi.

Hassas protein ve yağ içeriği seviyeleri kas tonusunu ve onarımını destekler. Balık yağı ve folik asit ile cildi de iyi beslenir, bu da cildi ve deri kıvrımları için önemlidir ve bu da sağlıklı bir tüy sağlar.

Severiz Bu tarifin Fransız Bulldog yetişkinleri düşünülerek hazırlandığını, böylece tüm beslenme ihtiyaçlarının karşılandığından ve mama parçalarının benzersiz ağzına ve ısırığına göre tasarlandığından emin olabilirsiniz.


Purina Pro Plan Hassas Mide

Purina Pro Plan Hassas Mide Küçük Irk…
 • Somon 1 Numaralı Malzemedir
 • Kolay Sindirilebilir Yulaf Yemeği İçerir
 • Mısır, Buğday veya Soya Yok
 • Yüksek Aktif Küçük Köpeklerin İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Protein Bakımından Zengin
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu odaklanmış mama, hem sindirilebilirliğe yardımcı olan hem de hassas bir mide ve sindirim sistemini yerleştiren prebiyotik lifler ve kanola küspesi karışımı ile yapılır. İlk bileşen, vücuduna omega yağ asitleri sağlayan ve ayrıca çinko ekleyen, cildini ve tüylerini besleyen ve hareket kabiliyetini destekleyen Somon.

Pek çok yorumcu, yıllarca köpeklerinin cilt alerjileri için çeşitli ilaçlar denedikten sonra, bu tarife geçtiklerinde yavrularının cilt durumlarının büyük ölçüde iyileştiğini belirtti. Bu mama maması da en yüksek nem içeriğine sahiptir, bu nedenle birçok köpek bunu daha lezzetli bulmaktadır.

Severiz Bu tarifin, hassas cilt ve mideleri olan küçük cins yetişkinler için özel olarak tasarlandığını, bu da onu birçok Fransız Bulldog için harika bir seçenek haline getirdiğini söylüyor.


Wellness Core Small Breed Yetişkin

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • Küçük cins kuru köpek maması: Optimum protein seviyeleri ve kalori ...
 • Ömür boyu esenliğin tadını çıkarın: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • Tüm vücut sağlığı: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • Doğru yemeği bulun: Wellness, aşağıdakiler için çok çeşitli yiyecekler sunar:
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif tahılsızdır ve birçok kişi yavrularını beslemeyi tercih ederken, aynı zamanda ona mercimek ve patates gibi sağlıklı karbonhidrat kaynaklarından bol miktarda enerji sağlar. Ispanak, havuç ve brokoli gibi bol miktarda lif kaynağı da vardır ve benzersiz aktikoları ile sindirim sisteminin sağlıklı kaldığından emin olabilirsiniz.

Kemiksiz hindi, tavuk unu ve hindi yemeği sayesinde protein içeriği yüksektir ve yemekler aynı zamanda kemikleri ve eklemleri için harika bir glukozamin ve kondroitin kaynağıdır. Keten tohumu ve Somon yağı da listelenmiştir. Hakemler, poşetlerinin bu tarifi çok lezzetli bulduğunu yorumladılar.

Severiz bu tarifin çok yüksek protein içeriğine sahip olduğunu ve bu dengeli tarifin tüm sağlığına odaklandığını söylüyor.


Instinct Raw Boost Small Breed Adult

Instinct Raw Boost Small Breed Grain Free ...
 • DONDURULMUŞ HAM KAFES İÇERMEYEN KÜÇÜK ÜRETİM TAHILSIZ KÖPEK MAMASI ...
 • KÜÇÜK BREED KÖPEK MAMASI PLUS DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: ...
 • İLK HAM BOOST EDİLMİŞ KÜÇÜK BREED KIBBLE: Raw Boost karışımları…
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, en yüksek protein içeriğine sahiptir. gerçek ördek Ördek yemeği ve en yaygın protein kaynağına bir alternatif kullanır, bu nedenle Tavuk bazlı tarifleri sevmeyen huysuz Fransızlar için harika bir seçimdir. Yağsız ve sağlıklı bir protein olduğu için Tavuk unu, Ringa unu ve glikozamin ve diğer besinlerle dolu uzun bir belirlenmiş organ ve kemik listesi hala listelenmektedir. Süper lezzetli, bu tarif, incelemelere göre telaşlı köpeklerle büyük bir hit!

Bu tarif aynı zamanda tahıl içermez ve eklenmiş vitaminlerin hassas bir karışımı ile bağışıklık sisteminin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Yumurtalar ona beyin ve göz işlevini desteklemeye yardımcı olan DHA ve ARA sağlar.

Severiz Bu birinci sınıf kuru mama, sadece köpek maması pazarı için bir ilk değil, aynı zamanda Fransız Bulldog'unuzun besleyici ve lezzetli dondurularak kurutulmuş çiğ ördek parçalarını yemesini de sağlayan çiğ öğün kabukları ile güçlendirilmiştir.


Mavi Buffalo Küçük Irk Yetişkin

Blue Buffalo Freedom Tahılsız Tarif ...
 • GERÇEK TAVUK İLE BAŞLAR: Gerçek tavukla başlayan bir tarif ...
 • TAHILSIZ KÜÇÜK BREED KÖPEK MAMASI: BLUE Freedom tahılsız köpek maması…
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru gıda, sağlık ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Wellness tavsiyemizin yanı sıra bu tarif en yüksek lif içeriğine sahiptir , birçok yorumcu bu mama mamasının yavrularının şişkinliğinde bir fark yarattığını ve sağlıklı dışkı ürettiğini yorumladı. Gerçek Tavuk ilk bileşen olduğundan, güçlü kasları iyi bakılır ve aktif bir yaşam tarzı için ihtiyaç duydukları tüm yakıtı alır.

Doğal vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş bağışıklık sistemi, hastalıklara ve hastalıklara karşı formda kalması için güçlenir. Kurutulmuş yosun, kemiklerini ve dişlerini güçlü tutmak için kalsiyum sağlar ve yaban mersini ve kızılcık, sağlıklı bir oksidatif durum için ona antioksidanlar sağlar.

Severiz Bu tarifte, yalnızca besleyici ve lezzetli değil, aynı zamanda sindirim sistemini rahatlatmak için seçilmiş liflerle dolu bir Yaşam Kaynağı Bitleri karışımı bulunduğunu.


Yaşlı Fransız Bulldogları için En İyi Yiyecek

Kıdemli Fransız Bulldogs Yeme

Yavru köpeğiniz yaklaşık 7 yaşına geldiğinde, kıdemli bir köpek maması düşünmeye başlamanın zamanı gelmiştir. Bu yaştaki çoğu köpek bir antioksidan desteğe ihtiyaç duyar ve yaşlanan eklemleri için glukozamin desteğine ihtiyaç duyar. Fransız Bulldog buna bir istisna değildir. Küçük kaslı vücutları daha büyük bir cinse göre daha az yıpranır ve yıpranır, ancak yaşlılık yıllarında ihtiyaç duydukları besinleri aldıklarından emin olmak yine de önemlidir.

Herhangi bir gıda geçişinde olduğu gibi, bu da yavaş olmalıdır. Yavru köpeğiniz yaşlandıkça rahatsızlıklardan muzdarip olabilir ve neyse ki bunun üstesinden gelmek için bazı farklı yiyecek formülleri vardır. Köpeğiniz gazdan muzdaripse, gaz önleyici köpek maması . Yavru köpeğiniz lif eksikliğinden muzdaripse, deneyebilecekleri lif artırıcı köpek maması vardır. Bunlar özel durumlar olsa da, çoğu Fransız, aşağıda listelenen önerilen küçük köpek kuru mama tanelerinin herhangi birinde belirli bir sıra olmadan hayatta kalacaktır.

Bilim DiyetiPurina ProSağlık TamamlandıMerrick Lil 'PlakalarıNutro Ultra
Protein % 19.5 % 29 % 25 3.% 4 % 27
Yağlar % 15,8 % 16 % 12 % 12 % 13
Lif % 2,5 % 3 % 5 % 3,5 % 4
Nem % 10 % 12 % 10 % on bir % 10
Kcal / Kupa 368 487 435 348 311

Science Diet Small Bites 7+ Years

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin 7+…
 • Bu kuru gıda, oyuncağınızın belirli yaşlanma ihtiyaçları için formüle edilmiştir ...
 • Sindirimi kolay bileşenler, enerji seviyelerini desteklemeye yardımcı olur ve ...
 • Kalp ve böbrek sağlığı için dengeli mineraller
 • Yağsız kas için yüksek kaliteli protein içeren küçük mama
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama mama, küçük yaşlanan Frenchie göz önünde bulundurularak formüle edilmiştir ve Tavuk unu glukozamin ihtiyaçları karşılanan ilk bileşen olarak listelenmiştir, böylece eklemleri mümkün olduğu kadar güçlü kalacaktır.

Taurin gibi hassas bir vitamin ve mineral karışımı ile kalp ve böbrek sağlığı ve genel bağışıklık sistemi desteklenir. Omega 6 yağ asitleri ve E vitamini kuru cildine bakar ve sağlıklı bir tüy sağlar.

Severiz Bu tarifin dünyanın dört bir yanındaki bilim adamları tarafından yapıldığını ve önerildiğini, böylece küçük bir cins köpeğin ihtiyaç duyduğu her şey burada bulunabilir.


Purina Pro Bright Minds 7+ Yıl

Purina Pro Plan Small Breed Senior Dry Dog…
 • Bir (1) 5 lb. Çanta - Purina Pro Planı PARLAK ZİHİN Küçük Irk…
 • Uyanıklığı ve zihinselliği teşvik etmek için geliştirilmiş botanik yağlar içerir ...
 • Tavuk ilk malzemedir
 • Isırık büyüklüğünde mama taneleri küçük köpekler için çiğnemeyi kolaylaştırır
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Purina yavaşlayan bilişsel sağlığını destekleyen bir besin karışımı keşfetti ve arginin gibi amino asitler sayesinde zihinsel keskinliğinin sadece 30 gün içinde iyileştiği söyleniyor. Birçok yorumcu, kıdemli köpeklerini köpek yavrusu enerji seviyelerine geri döndürdüğünü söyledi.

Yüksek protein seviyesiyle küçük, tıknaz vücudu ihtiyaç duyduğu tüm enerji ve onarım gücünü alır ve kalsiyum, fosfor ve glukozamin kemiklerini ve eklemlerini de destekler.

Severiz Bu tarifin uyanıklığı ve zihinsel keskinliği teşvik ettiği bilinen botanik yağlarla yapıldığını.


Wellness Complete Senior

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama maması onun tam sağlığı üzerinde yoğunlaşır, bu nedenle cildi, ceketi, enerjisi, sindirim sistemi, gözleri, dişleri, diş etleri ve bağışıklığı için ihtiyaç duyduğu her şeyden biraz alacağından emin olabilirsiniz.

Türkiye ve Beyaz Balık hem yüksek kaliteli hem de yağsız protein kaynaklarıdır ve seçici yiyiciler, olumlu eleştirilere göre bu lezzetli tarifi onaylamış görünmektedir. Kahverengi pirinç ve bezelye lifi, ona tıknaz olma riski olmadan ihtiyacı olan enerjiyi sağlar.

Severiz Bu tarifin en yüksek lif içeriğine sahip olduğunu ve bu da onu hassas bir sindirim sistemi ve yüksek düzeyde şişkinliğe sahip Fransızlar için daha iyi bir seçenek haline getirdiğini söylüyor.


Merrick Lil Tabaklar Küçük Irk

Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Bir (1) 12,0 lb Torba - Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Gerçek kemiği alınmış tavuk her zaman bu tahıldaki ilk içeriktir ...
 • Probiyotiklerle hazırlanmış küçük cins yaşlı köpekler için kuru mama ve ...
 • Önde gelen seviyelerde yapılan küçük köpekler için kuru köpek maması ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu, üzerindeki tek tahıl içermeyen tariftir. kıdemli listemiz Bu, bu mama mamasını daha iyi hale getirir veya bazı durumlarda hassas mide veya tahıl intoleransı olan Fransızlar için tek seçenek. Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği ilk iki bileşendir, bu nedenle protein ihtiyaçları karşılanır ve aynı zamanda yaşlı sağlığı ve kemikleri için çok önemli olan glukozamin ve kondroitin düzeylerini sağlar.

Tatlı patatesler ve bezelye, onun lifini, sindirilebilirliği ve enerji ihtiyaçlarını artırır. Aynı zamanda nispeten düşük bir yağ ve kalori içeriğine sahiptir, bu nedenle kilosu bu tarifle yönetilebilir olacaktır.

Severiz Bu tarifin% 30'un üzerinde yüksek protein içeriğine sahip olduğunu, bu nedenle Frenchie'niz daha yüksek proteinli bir diyette daha başarılı olursa, bu onun için daha iyi bir seçim olacaktır.


Nutro Ultra Küçük Irk Kıdemli

ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULAN: NUTRO ULTRA…
 • ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULMUŞTUR, Önerilen Değiştirme Öğesi: NUTRO…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, kendisine sadece yüksek kaliteli protein sağlamakla kalmayan, aynı zamanda köpeklerin sevdiği etli tadı sağlayan Tavuk, Somon ve Kuzu gibi yağsız protein kaynakları ile yapılır. Keten tohumu ve Somon yağları cildini, kırışıklıkları ve tüylerini de beslemeye yardımcı olur. Nutro, yaşlılar için en sevdiğimiz markalardan biridir ve doğrudan rekabet eder Blue Buffalo gibi daha büyük markalarla.

Bu tarif, şişkinliği ve gevşek dışkıları için önemli olan bağırsak sağlığını korumaya yardımcı olan seçilmiş liflerle doludur ve çok çeşitli süper yiyeceklerle bol miktarda vitamin ve mineral alır.

Severiz yaşlanan bağışıklık sisteminin ihtiyaç duyduğu her şeyi içeren antioksidanlar, meyveler ve sebzelerle dolu olduğu için bu tarifin süper gıda tabağı olarak da bilindiğini söyledi.


Kilolu Fransız Bulldogları için Yiyecek

Tombul Fransız Bulldog

Hayatımızın çoğunda, çerçevemize biraz fazla ağırlık verdiğimiz bir zaman gelir ve Fransızlar da farklı değildir. Küçük bir köpek olduğu için onu aşırı kilolu kategorisine sokmak çok fazla ağırlık gerektirmez ve eğer kendini bulursa onu mutlaka bir kilo kontrolü maması . Aşağıda, aşırı kilolu bir Fransız Bulldog için en sevdiğimiz yiyecekleri belirli bir sıra olmadan bulacaksınız.


Science Diet Light Diet Small Breed

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Bilim Diyetine kıyasla% 18 daha az kalorili küçük mama köpek maması…
 • Sağlıklı vücut ağırlığı ve kalbi desteklemek için l-karnitin sağlar ...
 • Kaliteli protein ve doğal lifler, köpeğinizin tatmin olmasını sağlar ...
 • Omega-6 yağ asitleri ve ... ile sağlıklı cildi ve tüyleri destekler.
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tüm Bilim Diyeti tarifleri gibi, bu da yapması amaçlanan şey için mükemmeldir ve doğrudan diğerleriyle rekabet eder. Royal Canin gibi büyük markalar . Kupa başına 271 kalori ve% 8,4 yağ içeriği ile bu tarif bilime dayanıyor ve egzersizin yanı sıra bu mama ile kilo vereceğinden emin olabilirsiniz. Arpa gibi doğal lifler, kendisini daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olur ve L-karnitin, metabolizmasının enerji yakmaya devam etmesine yardımcı olur.

Severiz Kilo alma eğilimi olan birçok farklı ırk için Science Diet 'hafif' formülü. Bu köpek maması formülü, birkaç farklı küçük ırk için iyi kilo yönetimi sonuçları göstermiştir.


Halo Küçük Irk Sağlıklı Kilo

Halo Tahılsız Doğal Kuru Köpek Maması, Küçük ...
 • KARŞILAŞTIRIN: BÜTÜN yabani somon ve beyaz balık, asla 'yemek' haline getirilmemiş ...
 • Süper sindirilebilirlik, biyolojik olarak daha fazla kullanılabilir besin sağlar ...
 • BÜTÜN yabani somon ile yapılan tahılsız küçük cins köpek maması ve ...
 • Sağlıklı kilo tarifi, kalori ve yağı azalttı, ayrıca…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

383 kalori ve% 12 yağ içeriği ile bu, yukarıdaki tarif kadar düşük olmasa da, böyle bir diyete ihtiyaç duyan Fransızlar için tahılsızdır. Halonun ayrıca sindirilebilirliği yüksek yiyecekler ürettiği bilinmektedir, bu nedenle bu, hassas midesi olanlar için daha iyi bir seçenek olabilir. Somon ve Beyaz Balık ile yapılmış, aynı zamanda kilo verirken güzel bir tüy elde etmek için bol miktarda omega yağ asidi ve yağları vardır.

Severiz Halo'nun tahıl içermeyen kilo yönetimi formülü, onu hassas bir midesi olabilecek daha ağır Fransızlar için iyi bir seçenek haline getiriyor.


Son düşünceler

Frenchie hayat ve enerji dolu, ancak onu olabildiğince sağlıklı ve mutlu-şanslı tavrını korumak istiyorsak, ona en iyi beslenmeyi vermeliyiz.

Sadece seçtiği mama tanelerinin yüksek kaliteli olması değil, aynı zamanda doğal ve protein dolu , sindirim sağlığı ve tüyleri için lif ve yağların yanı sıra bu kılavuzda anlattığımız diğer tüm iyilikler. Öyleyse, yukarıdaki önerilerimize sadık kalın ve Fransızcınız sizi yeni mamasını sevdiği kadar sevecek.

Yorumlar