Corgis İçin En İyi Köpek Yatakları: Kanepe, Yatak, Yükseltilmiş ve Daha Fazlası

Corgis İçin En İyi Köpek Yatakları: Kanepe, Yatak, Yükseltilmiş ve Daha Fazlası

Corgis, hayattan daha büyük kulakları, kabarık izmaritleri ve arsız gülümsemeleri sayesinde oradaki en şirin yavrulardan bazılarıdır. Pek çok insan, Corgi'lerin dünyanın en iyi çobanlarından biri olduğunu düşünür ve hatta daha da fazlası, onların harika aile hayvanları olduklarını da bilir. Ve pillerini şarj etmek için rahat bir yere ihtiyaç duyan zıplayan neşe demetleridir, uzun bir gün oynarlar.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda köpek yatağı vardır ve hepsi kaliteli değildir. Yavru köpeğiniz için bir yatak seçerken, tercih ettiği uyku pozisyonu ve ırka özgü sağlık sorunları gibi dikkate alınması gereken birçok şey vardır. Bu kılavuzda, Corgi'niz için en iyi köpek yatağını bulacağınızdan emin olabilmeniz için düşünmeniz gereken her şeyi size gösteriyoruz.Size çeşitli kaliteli köpek yataklarını en iyi fiyatlarla sunmak için tüm zahmetli ve zaman alıcı araştırmaları tamamladık. Bir dizi kanepe tarzı, şilte ve yükseltilmiş yatakları ve bir bonus Corgi mağarasını gözden geçiriyoruz. Burada her Corgi ve şanslı Corgi sahibi için bir şeyler var, o yüzden hemen başlayalım.

Bir Bakışta: Corgis İçin Favori Yataklarımız

Kürk Cenneti

Chewy'de Görüntüle

Brindle OrtopedikChewy'de Görüntüle

Pet Gear Yükseltilmiş

kedi mamasını köpek yerse ne olur
Chewy'de Görüntüle

İçindekiler

Satın Alma Rehberi

 Welsh corgi pembroke köpeği, şehirde bir yürüyüş sırasında sahibiyle tasmalı güzelce yürüyor.
Değerli Corgi'niz için bir köpek yatağı seçerken, özel hususlar vardır.

Corgis, küçük boyutlu köpeklerdir. genellikle 38 pound ağırlığında , bazı Corgi'ler bundan daha ağır olmasına rağmen. Günün büyük bir bölümünde hareket halinde olan enerjik köpeklerdir, bu nedenle pillerini yeniden şarj etmek için rahat bir alana ihtiyaçları vardır. Paranızın karşılığını almak istiyorsanız, yatakları yüksek kaliteli ve dayanıklı olmalıdır. Çünkü değilse, Corgi'niz koltuğunuzu veya yatağınızı seçecektir.sahip olup olmadığınızı Pembroke veya Hırka Corgi , onlar kısa ve uzun, yani yataklarına tırmanmak kolay olmalı . Ayrıca iç veya dış mekan kullanımı için ihtiyacınız olan yatak tipini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Ayrıca, yayıcılar ve bukle maşaları için farklı yatak tipleri mevcuttur. Daha fazlasını bilmek ister misiniz? Düşünmeniz gereken her şeye geçelim.

Satın Alma Nedeni

Kendine sor, neden bir köpek yatağı alıyorsun? Geceleri uyumak için ana yatakları mı? Yoksa birlikte seyahat etmek veya dışarıda kullanmak için ikincil bir yatak mı? Bu sorunun cevabı, seçeceğiniz yatak tipini ve özelliklerini belirlemenize yardımcı olur. Bu onların ana yatağıysa, daha kaliteli bir yatak seçmek ve yılda yalnızca birkaç kez kullanılan bir yataktan daha fazla harcamak isteyebilirsiniz.

Corgi'nizin zaten sahip olduğu yatağı değiştirmek mi istiyorsunuz? Eğer öyleyse, onun hakkında neyi sevdiğinizi düşünün ve ne geliştirilebilir. Bir sonraki yatakta ne isteyip ne istemediğinizi belirlemenize yardımcı olması için bu hususları kullanın. Bir köpek yatağı seçmek önemlidir ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı elde etmek için zaman harcamaya değer.Beden ve Uyku Pozisyonu

Çoğu Corgis 40 pound'dan daha hafiftir, bu da baktığınız yüksek kaliteli yatakların çoğunun ağırlıklarını destekleyebileceği anlamına gelir. Yine de, Bir yatağı satın almadan önce ağırlık limitlerini kontrol edin. Birçok Corgis kasaların tadını çıkarıyor çünkü onlara enerjik bir günün ardından geri çekilmeleri için güvenli bir alan sağlar. Sandık için bir yatak seçiyorsanız, tam olarak oturması için boyutların eşleştiğinden emin olmanız gerekir.

Corgi'niz nasıl uyuyor? Sıkı bir topun içine kıvrılmayı seven bukle maşaları mı? Ya da belki uzuvlarını açıp yatağın her santimini kullanmak istiyorlardır. Diğer Corgi'ler, başlarını ve omuzlarını dinlendirmek için yükseltilmiş kenarlar veya yastıklar gibi. Farklı yataklar farklı uyku pozisyonlarına uygundur. Corgi'nizin hangi pozisyonu tercih ettiğinden emin değilseniz, nasıl uyuduklarını görmek için onu birkaç gün izleyin.

Yaş

Köpeğinizin yaşı, dikkate alınması gereken başka bir şeydir. Evinize bir Corgi yavrusu alacaksanız, daha küçük bir yatak düşünebilirsiniz. Yetişkin yatakları, aradıkları konforu ve sığınağı sunamayacak kadar geniş olabilir. Artı, yavru köpekler yıkıcıdır, bu nedenle çiğnenemez bir seçeneğe ihtiyacınız olabilir. Ve yavrular için yataklar suya dayanıklı ve kolay temizlenebilir olmalıdır çünkü hala lazımlık trenini öğreniyorlar.

Yetişkin bir köpeğiniz varsa, tam boy bir yetişkin yatağına ihtiyacınız vardır. Yaşlı Corgis ihtiyacı çalışkan eklemlerini desteklemek için rahat bir yatak. Yine yatağın temizlenmesi kolay olmalıdır çünkü Corgis ılımlı kesiciler ve aynı zamanda çamurlanmaya mahkum olan maceracı köpeklerdir. Artı, yaşlılar da idrar kaçırma sorunlarına eğilimlidir.Sağlık kaygıları

Corgis uzun ve kısadır, bu da yatkın oldukları anlamına gelir. intervertebral disk hastalığı (IVDD). Onlar da eğilimli dejeneratif miyelopati (DM), arka bacak zayıflığına ve felce neden olan bir omurilik hastalığı. Bu nedenle seçeceğiniz yatak kolay çıkılabilen ve çok yüksek olmayan bir yatak olmalıdır. Ayrıca olmalı en az bir açık taraf ile kolayca erişilebilir. Corgi'niz bu koşulları yaşamasa da, kolaylıklarını ve rahatlıklarını göz önünde bulundurmak çok önemlidir.

Konfor

Corgi'niz konfor en önemli hususlardan biridir yatak alırken Çünkü rahat değilse kullanmazlar. ile yapılmış yüksek kaliteli bir yatak seçmek ortopedik veya hafızalı köpük sentetik dolguya göre çok daha rahat ve dayanıklıdır. Birkaç inç kalınlığında bir yatak seçin, böylece Corgi'niz içine gömülebilir ve sıcaklığın tadını çıkarabilir. Yine, en sevdikleri uyku pozisyonuna uyan bir yatak seçmek, rahatlıkları için çok önemlidir.

Malzemeler

Corgiler son derece enerjik ve oyuncudur ve rahat etmek için yatak takımlarını kazmayı ve kıstırmayı severler. Bu, seçtiğiniz yatağın dayanıklı olması ve muhtemelen çiğnenmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklı olması gerektiği anlamına gelir. Diğer malzemelerden daha sağlam oldukları için naylon, pamuk ve kanvas gibi malzemeleri tercih edin. Birbirine yapıştırılmış yataklar zayıftır, bunun yerine dikilmiş yatakları tercih edin. Birkaç köpek yatağı ömür boyu garantilidir ve genellikle önemli bir fiyat etiketi ile gelmelerine rağmen, ne kadar süre dayandıkları göz önüne alındığında genellikle para için iyi bir değerdir.

Temizleme yeteneği

Köpek yatakları hızla kokar ve bu, özellikle Corgi gibi her gün çamurlanan ve kirlenen maceracı bir yavruyla köpek sahibi olma kursunun bir parçasıdır. Temizlemesi kolay bir köpek yatağı seçmek çok önemlidir. Makinede yıkanabilir, çıkarılabilir örtüleri olan bir yatak arayın. Su geçirmez veya dayanıklı örtülere sahip yataklar, yatağı kokulu sıvılardan ve kirden korumaya yardımcı olur.Bütçe

Çoğu yüksek kaliteli yatak, bankayı kırmak zorunda değildir. Ancak yüksek kaliteli ve dayanıklı bir köpek yatağı bulmak için birkaç dolardan fazlasını harcamanız gerekir. Genellikle, ne kadar çok para harcarsanız, o kadar kaliteli olur ve o kadar uzun süre dayanır, bu da paranızın karşılığını daha iyi alacağınız anlamına gelir. Corgi'nizin konforu ve sağlığı için yüksek kaliteli bir yatak şarttır. Hem Corgi'nizin hem de cüzdanınızın mutlu olmasını sağlamak için kalite ve bütçeyi dengeledik.

Corgis İçin En İyi Yataklar

Her Corgi aynı değildir, bu yüzden sizin için çok çeşitli köpek yatakları seçtik. Satın alma kılavuzundaki bilgileri hatırlayarak, en uygun seçeneği bulmak için Corgis için en iyi yataklarımıza bakın.

Kanepe

Bir çekyat bazen bir destek yatağı olarak adlandırılır, çünkü baş ve boyun desteği sunan yükseltilmiş kenarlar. Aynı zamanda çoğu köpeğin can attığı korunaklı korumayı sağlar. İşte Corgis için favori çekyatlarımız.FurHaven Ortopedik Koltuk

 FurHaven Kadife Dalgalar Mükemmel Konfor Hafızalı Köpük Destek
 • Ortopedik köpük taban.
 • Baş desteği için desteklerin etrafına sarın.
 • Kolay erişim için açılır pencereye sahiptir.
 • Kolayca çıkarılıp makinede yıkanabilir fermuarlı kılıf.
 • Konfor için suni kürk uyku yüzeyi.
Chewy'de Görüntüle

FurHaven, çok çeşitli yüksek kaliteli köpek yatakları yapan tanınmış ve güvenilir bir markadır. Bu yatak, köpeğiniz hangi tarafta uyumayı tercih ederse etsin, baş ve boyun desteği için tamamen destekli üç kenar sunar. Ön tarafta, Corgi gibi kısa boylu köpekler için kolay erişim sağlayan bir açılır pencere vardır. Taban üç inç uzunluğundadır ve kolay bir tırmanış sağlar, ancak destekleyici bir taban ve nihai konfor için yeterli yastık içerir.

Taban, ağrılı eklemleri ve baskı noktalarını yatıştırmaya yardımcı olan ortopedik köpükten yapılmıştır. Uyku yüzeyi, Corgi'niz için sevimli ve yumuşak olan kadifemsi suni kürkten yapılmıştır. Şilteyi koruyan ve kapsamlı bir temizlik için makineye atmanızı kolaylaştıran fermuarlı bir kapağa sahiptir. Orta boy, 35 pound'a kadar olan yavruları barındırır, bu da bu veya büyük seçeneği Corgis için en iyi seçim haline getirir.

Severiz Bu yüksek kaliteli kanepe tarzı yatak, Corgis eklemlerinizi destekleyen ve rahatlatan ortopedik köpük tabandan yapılmıştır.

Sheri Original Donut'tan En İyi Arkadaşlar

 Best Friends by Sheri Original Calming Donut
 • Rahat uyuyanlar için orijinal halka yatak.
 • Baş ve boyun desteği için tam destekli kenarlar sunar.
 • Rahatlık için yumuşak tüylü malzemeden yapılmıştır.
 • Fermuarlı kılıf makinede yıkanabilir.
 • Herhangi bir dekora uyması için on renkte gelir.
Chewy'de Görüntüle

Best Friends By Sheri, Corgi sahiplerine olağanüstü konfor için orijinal halka yatağı sunuyor. Yumuşak ve tüylü malzemeden yapılmış olan Corgi'niz, en lüks hissi veren yatağa sahip olur. Bu halka yatak, köpeğinizin baş ve boyun desteğini, nasıl uyumak isterlerse, sağlayan yükseltilmiş kenarlarla çevrilidir. Dokuz inç boyunda olmasına rağmen, yumuşak malzeme, kısa köpeğinizin kolayca girip çıkabileceği anlamına gelir.Orta boy ve üzeri, kolay temizlik için çıkarılabilen fermuarlı bir kapağa sahiptir. Bu yatak on renk seçeneğine sahiptir, yani her ev dekoru için bir renk seçeneği vardır. Orta boy, 45 pound'a kadar olan köpekler için uygundur ve çoğu Corgis için en iyi bedendir. Bu yatağın tasarımı, yuva yapmayı seven Corgi'ler veya tam barınak ve rahat konforu seven endişeli yavrular için mükemmel bir seçimdir.

Severiz Bu destekli yatak, yataklarında kıvrılmayı seven Corgis için harika olan optimum konfor ve güvenlik sunar.

Frisco Dikdörtgen Destek

 • Her eve sığabilecek dikdörtgen bir yatak.
 • Kolay erişim için eğimli ön taraf.
 • Konfor için ultra peluş uyku yüzeyi.
 • Makinede yıkanabilir.
 • Bütçe dostu çekyat.
Chewy'de Görüntüle

Frisco, Chewy's markasıdır ve bütçeye uygun fiyatlarla kaliteli ürünler arayan sahipler arasında popülerdir. Bu, Corgi'nizin kendi alanında kıvrılmasına izin veren yastıklı destekleri olan ultra peluş bir dikdörtgen yataktır. Köpeğinizin kolayca girip çıkabilmesi için bir tarafı diğerinden çok daha alçaktır.

Dikiş, bu fiyat aralığındaki diğer yataklar gibi bir yapıştırıcıyla bir arada tutulmak yerine bu yatağı dayanıklı kılar. Yatağın dış kenarı, lüks görünen yumuşak suni süet malzemedir. Tüm yatak makinede yıkanabilir, bu da temizliği kolaylaştırır. Haki ve kahverengi olmak üzere iki nötr renk seçeneğiyle gelir. Ağırlık sınırı olmamasına rağmen, bir Corgi için en iyi beden, tercih ettikleri uyku pozisyonuna bağlı olarak muhtemelen orta veya büyük olacaktır.

Severiz Bu kanepe tarzı yatak, sevgili Corgi'leri için rahat ve bütçeye uygun bir yatak arayan sahipler için en iyi seçenektir.

beagle kırması

Yatak

Şilteler fırfırsız, basit yataklardır. Bunlar kalın ve rahat ama yükseltilmiş kenarları yok. Engelsiz veya bir sandık içinde esnemeyi seven Corgis için en iyi seçimdir. Artı, kenarların yükseltilmiş olmaması, yaşlı Corgi'ler, IVDD veya DM'den muzdarip olanlar veya yaralanmadan kurtulanlar için kolayca tırmanıp inebilecekleri anlamına gelir. Hadi bir bakalım.

Brindle Ortopedik

 Brindle Köpek Yatağı
 • 4 inç destekleyici yüksek yoğunluklu ve hafızalı köpük.
 • Dış kılıf yumuşak, pelüş ve makinede yıkanabilir.
 • Şilte, su geçirmez süet benzeri bir iç kılıf ile korunmaktadır.
 • Kaymaz tabana sahiptir.
 • Hipoalerjenik ve toz akarlarına dayanıklı.
Chewy'de Görüntüle

Brindle, bu basit şilteyi köpeğinizin rahatını ve genel pratikliğini göz önünde bulundurarak yaptı. Yatak dört inç köpük içerir. Üstteki iki inç, rahat bir sıcaklık için hava akışına izin veren açık hücre teknolojisiyle yapılmış ortopedik hafızalı köpüktür. Alttaki iki inçlik köpük, yüksek yoğunluklu ve destekleyicidir. Birlikte rahat ve destekleyici bir temel oluştururlar.

Yatağın iki kılıfı vardır. İç kaplama %100 su geçirmezdir ve köpüğü sıvılardan ve kirden koruyarak hipoalerjenik ve toz akarlarına karşı dirençli hale getirir. Dış kabuk makinede yıkanabilir ve yumuşak bir uyku deneyimi için ultra peluştur. Ayrıca daha fazla güvenlik için kaymaz bir tabana sahiptir. Ve bir Corgi için en iyisi orta veya büyük olmak üzere üç boyut seçeneği ve üç nötr renk seçeneği vardır.

Severiz Bu yatağın en üst düzeyde konfor ve su geçirmezlik koruması sağlayan bir dış ve iç kaplaması vardır.

Fur Haven Ortopedik Deluxe

 Furhaven Çift Kişilik Yatak
 • Nihai eklem desteği için yumurta kasası hafızalı köpük.
 • Kışın ısınmak ve yazın serinlemek için sıcaklığı düzenler.
 • Kapak yumuşak, peluş malzemeden yapılmıştır.
 • Çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir kılıf.
 • Kolay giyilip çıkarılabilen tasarım.
Chewy'de Görüntüle

Fur Haven, evinizde veya bir sandık içinde herhangi bir yer için harika olan bu basit şilte tarzı yatağı sunuyor. Yumurta kasası hafızalı köpük, kaslar ve eklemler üzerindeki ağrılı baskıyı hafifletmeye yardımcı olur. Aynı zamanda sıcaklığı dağıtmaya yardımcı olur, kışın sıcak ve yazın serin kalmasını sağlar. Üç inç kalınlığındadır ve Corgis için bol miktarda eklem desteği sağlarken üzerine basması ve inmesi kolaydır.

Çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir kılıf, patilerde ve burunlarda yumuşaklık hissi veren ipeksi yumuşaklıkta suni kürkten yapılmıştır. Uyuklarken kendilerini geniş bir alana yaymayı tercih eden Corgis için harika olan birden fazla boyutta gelir. Orta veya büyük yataklar en iyi Corgi boyutlarıdır. Ayrıca, her boyut, her dekora uyacak şekilde üç renk seçeneğiyle sunulur.

Severiz Bu fırfırsız basit şilte, her biri üç renk seçeneğine sahip beş farklı boyutta gelir.

Frisco Ortopedik Yastık Üstü

 Frisco Peluş Yatak Büyük
 • İlave yastık koruyuculu şilte tarzı yatak.
 • Sade yataklar için ekstra konfor sunar.
 • Köpük taban eklem ve vücut desteği sağlar.
 • Kılıf çıkarılıp makinede yıkanabilir.
 • Üç renk seçeneği ile büyüleyici tasarım.
Chewy'de Görüntüle

Frisco tarafından yapılan bu şilte tarzı yatak, ekstra rahat bir bükülme ile basit bir seçenektir. Seçtiğiniz boyuta bağlı olarak, köpük taban en fazla dört inç kalınlığa sahiptir. Bu, kısa bacaklı Corgi'nizin binip inmesi için kolay olurken bol miktarda vücut desteği sağlar. Çoğu Corgis için en iyi boyut büyüktür, ancak köpeğinizi ölçtüğünüzden ve ne kadar ekstra esneme odasına ihtiyaç duyduklarını düşündüğünüzden emin olun.

Yastık üstü bol miktarda dolguya sahiptir, bu nedenle Corgi'niz beşikteyken batabilir ve uyuyabilir. Köpeğiniz ekstra rahatlıktan hoşlanıyorsa veya basit bir şilteden daha fazla desteğe ihtiyaç duyuyorsa, bu mükemmel bir seçimdir. Kılıf çıkarılabilir ve kolay bakım için makinede yıkanabilir. Bu yatak, herhangi bir dekor stiline uyacak şekilde üç renk ve tasarıma sahiptir.

Severiz Bu şilte tarzı yatakta ekstra Corgi konforu için ek bir yastık vardır. Corgi'niz yumuşak battaniyelere gömülmeyi seviyorsa, bu harika bir seçimdir.

evcil kurt cinsleri

yükseltilmiş

Yükseltilmiş köpek yatakları yerden yükseltilmiş bacaklara oturun ve dış mekan kullanımı veya seyahat için popüler bir seçimdir. Daha az hacimlidirler ve hareket etmeleri kolaydır. Yükseltilmiş tasarım, havanın köpeğinizde dolaşmasına izin verir, bu da Corgi'nizi yazın ve yerden uzak tutarak serin tutar ve onları daha temiz tutar.

Pet Gear Yükseltilmiş

 Pet Dişli Yükseltilmiş Yatak
 • Kısa bacaklı köpekler için en alçak yatak.
 • Kolay taşıma için katlanır.
 • Dayanıklı ve nefes alabilen file kumaş.
 • Güçlü çelik çerçeve 100 pound'a kadar taşıyabilir.
 • Kaymayı önlemek için kaymaz lastik ayaklar.
Chewy'de Görüntüle

Pet Gear tarafından yapılan bu yükseltilmiş köpek yatağı, kısa boylu köpekler veya daha yüksek yataklara tırmanıp inmek için mücadele edebilecek hareket sorunları olanlar için idealdir. Bacakların alt kısmında, daha fazla güvenlik için yatağın kaymasını önleyen lastik kulplar bulunur. Zemin ve taban arasındaki boşluk, havanın köpeğinizin etrafında dolaşmasına izin vererek onları daha sıcak aylarda serin tutar. Malzeme, sıcak noktaları önleyen nefes alabilen bir ağdır.

Çelik çerçeve güçlüdür ve 100 pound'a kadar tutabilir, bu da onu Corgi'niz için oldukça güçlü kılar. Aynı zamanda, dayanıklı ve iç ve dış mekan kullanımı için uygun hale getiren toz boya ile kaplanmıştır. Bu yatağı monte etmek için aletlere ihtiyacınız yok. Kullanılmadığında basitçe katlayın. Mavi ve gri, aralarından seçim yapabileceğiniz iki renk seçeneğidir. Her iki beden de, tercih ettikleri uyku pozisyonuna bağlı olarak Corgis'i barındırır.

Severiz bu yükseltilmiş köpek yatağının zemine en alçak olduğu. Beş inçin biraz üzerinde, kısa bacaklı Corgi'niz için en kolay adım atıp inmektir.

K & H Takviyeli Yükseltilmiş

 K&H Orijinal Destek Yükseltilmiş Evcil Hayvan Karyolası
 • Ekstra konfor için üç adet çıkarılabilir destekli kenar bulunur.
 • Baş ve boynu destekler.
 • Çelik çerçeve 200 pound'a kadar taşıyabilir.
 • Nefes alabilen ağ merkezi.
 • Kaymaz lastik ayaklar.
Chewy'de Görüntüle

K & H, yüksek kaliteli ürünler sunar ve bu, en popüler yükseltilmiş yatak seçeneklerinden biridir. Diğer yükseltilmiş yataklar gibi, havanın köpeğinizin etrafında dolaşmasına izin veren zeminin üzerinde oturur. Fileli 600 denye naylon merkez onları serin tutar ve nemi ve küfü uzaklaştırır. Bu yatak, ekstra konfordan hoşlanan Corgis için bebek karyolası tasarımını destekleyici yastıklarla birleştirir. Destekleri temizlemek için veya yavru köpeğiniz artık yükseltilmiş kenarlardan hoşlanmıyorsa çıkarabilirsiniz.

Bu yatak, iç ve dış mekan kullanımı için idealdir. Montaj için herhangi bir alet gerektirmediği için her yere götürebilirsiniz. Bu yatak süper güçlüdür ve 200 pound'a kadar dayanabilir. Kaymaz lastik ayaklar çizilmez, bu da Corgi'nizi güvende tutar ve zeminleri çizilmez. Bu yükseltilmiş yatağı diğer K & H ürünleriyle eşleştirebilirsiniz. güneşlik , Corgi'nizi doğrudan güneş ışığından uzak tutmak için idealdir. Orta veya büyük, çoğu Corgis için en iyi beden seçimidir.

Severiz Bu yükseltilmiş yatak, yorgun yavru köpeğinize çok ihtiyaç duyduğu baş ve boyun desteği sağlayan destekli yan taraflara sahiptir.

HDP Yastıklı Yükseltilmiş

 • Yatak ekstra konfor için dolguludur.
 • Hafif açılır kapanır yatak.
 • Toz boya kaplı, paslanmaya dayanıklı çelik çerçeve ile üretilmiştir.
 • Ücretsiz taşıma çantası ile birlikte gelir.
 • Dört renkte mevcuttur.
Chewy'de Görüntüle

HDP bu yatağı gezici yavrular için tasarlamış olup, kolayca açılıp kapanabilir ve büzgü ipli seyahat çantasına yerleştirilebilir. Onları yerden yedi inçten fazla yükseltir ve yazın serin tutar. Corgi'nizi seyahat ederken ekstra rahat tutmak için dolgulu şilte tarzı bir kaba sahiptir. Kolay temizlik için bunu çıkarabilirsiniz.

Çelik çerçeve, iç ve dış mekan kullanımı için dayanıklı hale getiren toz boya ile kaplanmıştır, ayrıca paslanmaya karşı dayanıklıdır, bu da daha uzun süre dayanması gerektiği anlamına gelir. Büyük boy, 40 pound'a kadar tutabildiği için çoğu Corgis için en iyi boyuttur. Aralarından seçim yapabileceğiniz dört renginiz var.

Severiz Bu hafif katlanabilir yatak, seyahat veya dış mekan kullanımı için idealdir. Corgi'niz kullanmadığında kolayca saklamak için katlayın ve çantaya koyun.

Bonus Yatak

Fur Haven Ortopedik Kaplı

 • Rahat bir his için suni koyun derisinden yapılmıştır.
 • Hood, Corgi'nizin kendilerini korumasını sağlar.
 • Yuvalamayı ve gömmeyi seven köpekler için harika.
 • Kaputu yukarıda tutan çıkarılabilir bir plastik boruya sahiptir.
 • Destek için 3 inç ortopedik köpük sağlar.
Chewy'de Görüntüle

Bu köpek yatağı, destekleyici uyku için üç inçlik ortopedik yumurta kasası köpüğü sağlar. Yumurta kasası tasarımı, ılıman düzenleme için hava sirkülasyonunun mümkün olduğu anlamına gelir, onları soğuk tutar veya ağrılı eklemler için harika olan ekstra sıcaklık sağlar. Kılıf, yumuşak ve lüks olan ve beş farklı renkte sunulan suni koyun derisinden yapılmıştır.

Battaniye veya kapüşon, bir iç plastik boru ile tutularak bir mağaraya dönüştürülebilir veya iç boru çıkarıldığında basit bir battaniye olarak kullanılabilir. Fermuarlı tasarımı sayesinde kılıf kolayca çıkarılıp makinede yıkanarak kolayca temizlenebilir. Corgis için en iyi boyut, boyutlarına ve uyku alışkanlıklarına bağlı olarak 26 inç veya 35 inçtir.

Severiz bu yatağın kapüşonlu battaniyeyle bir Corgi mağarasına dönüştürülebileceğini.

Son düşünceler

Artık Corgi yatak kılavuzumuzu okuduğunuza göre, aralarından seçim yapabileceğiniz on farklı öneriniz var. Tüm farklı uyku stillerine, tasarımlarına ve bütçelerine uygundur. Corgi'niz için bir köpek yatağı seçmek göründüğü kadar kolay değildir, ancak satın alma kılavuzumuzdaki adımları takip ettiğiniz sürece, kendiniz ve Corgi'niz için en iyi köpek yatağını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar