Weimaraners İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Weimaraners İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Weimaraner köpeği, hem aileler hem de avcılar için çok sevilen bir köpek arkadaşıdır. Köpek dünyasının gri hayaleti olarak bilinir ve büyük bir iştahı vardır. Bu yavrunun etraftaki en iyi köpek beslenmesine ihtiyacı var. Ama bu tam olarak ne anlama geliyor?

Tüm farklı yaşam aşamalarını ve her birinde onu ne besleyeceğinizi bilmeniz gerekir. Sizi hayatın her aşamasına ve hangi besinlere ve neden ihtiyaç duyduğuna götürüyoruz. Ayrıca, Weimaraner'ınızın yüksek enerji ihtiyaçlarını karşılamak için piyasayı en iyi köpek mamaları için araştırdık.Yani, ikametiniz olsun Weimaraner Bir diyet güncellemesine ihtiyacınız varsa veya bir köpek yavrusunu hayatınıza kabul etmek üzereyseniz, bu kılavuz mutlaka okunmalıdır. Haydi çatlamaya başlayalım!

Bir Bakışta: Weimaraners İçin En Sevdiğimiz Yiyecekler

 NUTRO NATURAL CHOICE Büyük Irk Yavru Köpek Maması Öne Çıkan Kuru Köpek Maması

Nutro Büyük Irk Köpek

Amazon.com'da görüntüle
 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)

Çiftçinin KöpeğiTheFarmersDog.com'da görüntüle
 Merrick Dog Kıdemli Köpek Maması

Merrick Kıdemli

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerWeimaraner Köpek Yavrusu Beslenme İhtiyaçları

 Küçük gri bir Weimaraner yavrusu bahçedeki çimlerde oynuyor.

Bu cinsin olgunlaştığında 55 ila 90 pound ağırlığında olması bekleniyor ve bu da onu büyük bir köpek ırkı yapıyor. Ve büyük köpek ırklarının ihtiyacı var, tahmin ettiniz, büyük cins yavrular için tasarlanmış yavru köpek maması . Birçok köpek sahibi soruyor mu? Gerçekten herhangi bir fark yaratır. Evet öyle! açıklayalım.

Büyük cins yavru köpek maması, optimize edilmiş kalsiyum, fosfor, D vitamini ve yağ seviyeleri içerir. Bunlar, büyük köpeklerin yaşadığı hızlı kemik büyümesini kontrol etmeye yardımcı olur. Ve hızlı kemik büyümesi, eklem displazisi ve diğer iskelet problemleri olasılığını artırabilir. Bu nedenle, sağlıklı ve çok sağlıklı olmayan bir köpek arasında büyük bir fark yaratabilir.

Weimaraner'ınızı yüksek kaliteli yiyeceklerle beslemek, aynı zamanda en iyi malzemelerden sağlıklı omega yağları yemesini sağlar. Sağlıklı yağlar, gümüşi kürkünün en iyi şekilde görünmesini sağlar ve göz ve beyin gelişimiyle ilgilenir. Balık, balık yağları, et yemekleri, yumurta ve keten tohumu gibi malzemeleri arayın. Bu bileşenler aynı zamanda dokosaheksaenoik asit (DHA) ve araşidonik asit (ARA). Bunlar anne sütünde bulunur ve düzenli gelişim için önemlidir.Bir diğer köpek mamasının ana bileşeni proteindir . Bu ona sağlıklı, yetişkin bir hayalete dönüşmesi için ihtiyaç duyduğu yapı taşlarını (amino asitler) sağlar. Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO), tüm yavru köpeklerin %22 minimum protein içeriği . Et her zaman ilk bileşen olmalıdır ve et yemekleri, sadece konsantre protein oldukları için gerçek etler kadar iyidir.

Yetişkin Weimaraner Besin İhtiyaçları

 Bir gölde koşan yetişkin Weimaraner köpek

Yetişkinler artık büyümelerinin çoğunu tamamladıkları için daha az enerjiye ve yağa ihtiyaç duyarlar. Ve yetişkin yemeği daha dengeli beslenme sağlar . Daha önce olduğu gibi, onun benzersiz büyük ırk ihtiyaçlarını karşılamak için büyük ırk tariflerine bağlı kalmalısınız. AAFCO'ya göre yetişkin bir köpek için gereken minimum protein içeriği %18'e düşürülmüştür.

Çalışan bir Weimaraner'ınız varsa, onu yüksek enerji ihtiyaçlarını karşılayan bir performans formülü ile beslemelisiniz. Enerjiye ek olarak, tüm köpeklerin ihtiyacı vardır. vitaminler ve mineraller bağışıklıklarını güçlendirmek için. İçindekiler listesindeki meyve ve sebzelerin yanı sıra ek takviyeleri arayın. Sağlıklı omega yağları yetişkinlik için hala çok önemlidir. Çalışkan eklemleri için kemik sağlığının yanı sıra vitamin ve mineral emilimine yardımcı olurlar.

Birçok Weimaraner'in hassas mide ve deriden muzdarip olduğu bilinmektedir. Hassas ciltler için özel olarak tasarlanmış ve veteriner reçetesi gerektirmeyen birkaç seçenek vardır. Hassas mideler söz konusu olduğunda, aşağıdakileri içeren tariflere bakın: probiyotik içindekiler 'kurutulmuş lactobacillus casei fermantasyon ürünü' gibi. Probiyotikler bağırsakta dost bakterileri teşvik eder. Sınırlı içerikli diyetler de sindirimi kolay olduğu için harika seçeneklerdir.Kıdemli Weimaraner Besin İhtiyaçları

 Kıdemli Weimaraner köpeği rüya gibi kanepede yatıyor

Tüm köpekler farklıdır, ancak yavrularınızın onlara biraz ağırlık vermeye başladığını fark edebilirsiniz. Ya da daha az aktif hale gelebilir. Kıdemli tarifler sağlamak için tasarlanmıştır fazla enerji olmadan ihtiyaç duyulan tüm iyilikler ve yağlar. Yaşlı köpeğinizi sağlıklı bir kiloda tutmak, kiloyla ilgili sağlık sorunlarından muzdarip olma olasılığını en aza indirmek için çok önemlidir.

Kıdemli seçenekler genellikle daha yüksek lif içeriğine sahiptir ve yavru köpeğinizin yemek zamanları arasında tok hissetmesine yardımcı olan düşük kalorili bir tarif sağlar. Artı, yavaşlayan sindirim sistemine yardımcı olabilir. Yüksek kaliteli kıdemli köpek mamaları şunları içerir: daha yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri ağrıyan eklemleri desteklemek için. Et yemekleri, balık, balık yağları, yeşil dudaklı midye gibi malzemeleri ve kıkırdak ve organlar gibi diğer et ürünlerini arayın.


Weimaraner Yavruları İçin En İyi Mama

Yaklaşık altı haftalıkken, Weimaraner yavruları annelerinin sütünü kesmelidir. Bu, yavru köpeğinizi eve getirdiğinizde hazır ve bekleyen mamaya ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Yetiştiricinin onu beslediğinden farklıysa, onu yavaşça değiştir mide rahatsızlığını önlemek için. İşte Weimaraner yavruları için en iyi yiyecek seçimlerimiz.


Nutro Natural Choice Büyük Irk Köpek Yavrusu

 NUTRO NATURAL CHOICE Büyük Irk Yavru Köpek Kuru Köpek Maması
 • Gerçek, yüksek kaliteli tavuk (yan ürün yemeği yok).
 • GDO'suz içeriklerle üretilmiştir.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • DHA gibi Omega-3 yağ asitleri.
 • Sağlıklı eklem gelişimini desteklemek için doğal glukozamin ve kondroitin kaynakları.
 • Temel antioksidanlar ile sağlıklı bağışıklığı destekler.
Amazon.com'da görüntüle

Nutro, bu tarifi daha temiz ve daha yeşil olması için yarattı. İlk iki bileşen kemiksiz kuzu ve tavuk unu ve bu listedeki en düşük protein içeriğine sahip, bu da genellikle etli tarifleri sindirmek için mücadele eden hassas yavrular için mükemmel bir seçenek. DHA ve ARA sayesinde göz ve beyin sağlığını artıran balık yağının yanı sıra kuzu unu da listelenmiştir.Bu, ikincil kaynak olarak pirinç, bezelye ve kepeği listeleyen tahıl içeren bir tariftir. Nutro, chia tohumu, hindistancevizi, lahana ve ıspanak dahil olmak üzere antioksidan açısından zengin içerikler kullanması ile bilinir. Bu formül ayrıca kabak içerir. Prebiyotik lif açısından zengindir ve sindirim sürecini rahatlatır. E vitamini, biyotin ve folik asit birlikte deri ve tüy sağlığını destekler.

Severiz Bu tarifin GDO'suz içeriklerle yapılmış olması, yavrularını çevre dostu, daha temiz bir formülle beslemek isteyen sahipler için harika bir seçenektir. Yol boyunca hiçbir kimyasala maruz kalmamak, birçok hassas köpek sahibi bunun büyük bir fark yarattığını belirtiyor.


Purina Pro Büyük Irk Köpek Yavrusu

 Purina Pro Köpek Büyük Irk
 • Bütçe dostu köpek maması.
 • 50 pound'un üzerindeki yavru köpekler için tasarlanmıştır.
 • Kas gelişimi için yüksek proteinli formül.
 • Beyin gelişimi için DHA
 • Sindirim sağlığı için probiyotikler.
 • Bardak başına 419 kalori.
 • %28 Protein, %13 Yağ, %4,75 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Purina Pro Plan, dünyadaki köpek severler için en iyi seçimdir. Bu tarif, kontrollü kalsiyum ve fosfor seviyeleri sayesinde büyük cins yavru köpekler için özel olarak oluşturulmuştur. Bu tarifin protein içeriği %28'dir ve ilk malzeme tavuktur. Ayrıca büyüme ihtiyaçları için DHA ve ARA'yı artırmak için kurutulmuş yumurta ürünleri, balık unu ve balık yağı içerir.Bu, ikincil enerji kaynağı olarak pirinç ve mısıra dayanan tahıl içeren bir tariftir. Ayrıca lif sağlar ve yavru köpeğinizin daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olur. Gelişen bağışıklık sistemini desteklemek için formüle vitamin ve mineral takviyeleri eklenir. Tarife, cilt ve tüy sağlığı için harika olan biotin ve folik asit eklenmiştir.

Severiz Bu tarifin canlı probiyotik bileşenlerle güçlendirildiğini. Bu, bağırsaklarında dost bakterileri teşvik eder ve bu da sindirim sağlığını iyileştirir. Sizin için bu muhtemelen daha az yavru gazı anlamına gelecektir.


Blue Buffalo Büyük Irk Köpek Yavrusu

 Blue Buffalo Büyük Cins Köpek Maması Wilderness
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Omega yağ asitleri bakımından zengindir.
 • Karbonhidrat ve sindirim için tatlı patates.
 • Antioksidan açısından zengin.
 • Bardak başına 411 kalori.
 • %35 Protein, %14 Yağ, %6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo, her şekil ve büyüklükteki köpeğe hitap eden, iyi bilinen ve geniş kapsamlı bir markadır. Wilderness, yüksek proteinli formüllerinden biridir ve bu seçenek, yavru köpek maması listemizdeki en yüksek protein içeriği olan %35 gibi yüksek bir içeriğe sahiptir. Kemiksiz tavuk ve tavuk unu ilk iki malzemedir. Menhaden balık unu ayrıca ekstra büyüme iyiliği ve lezzet için formüle eklenir.

Bu, tahılsız bir diyete ihtiyaç duyan büyük Weimaraner yavrularına uygun tek tahılsız seçeneklerden biridir. Bezelye tahılın alternatifidir ve ayrıca bağışıklığının gelişmesi için vitamin ve minerallerle doludur. Aynı zamanda, öğünler arasında atıştırmayı azaltmak için harika olan en yüksek lif içeriğine sahiptir. Keten tohumu, yumurta ve balık yağı, göz ve beyin gelişimi için çok önemli olan DHA ve ARA'yı sağlar.Severiz Bu tarifin en yüksek sağlıklı omega-üç yağ asitleri içeriğine sahip olması, onu büyüyen yavru köpekler için en iyi seçim haline getiriyor. Ayrıca, güzel gümüş kürkünü içten dışa besleyerek güzel ve sağlıklı hale getirecek.


Diamond Naturals Büyük Irk Köpek Yavrusu

 Diamond Naturals Köpek Maması Büyük Irklar
 • Bütçe dostu formül.
 • Gerçek meyve ve sebzelerden yapılmıştır.
 • Mısır, buğday veya dolgu maddesi yok.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Bardak başına 342 kalori.
 • %27 Protein, %15 Yağ, %3 Lif.
Amazon.com'da görüntüle

Kuzu ve kuzu unu, bu tarifin yüksek kaliteli olmasını sağlayan ilk iki malzemedir. Büyük cins yavrular için pek çok tavuksuz seçenek yoktur, ancak bu, tüm kutuları işaretler. Balık unu, yumurta ve somon yağı protein içeriğini artırır. Ayrıca cildini ve tüylerini beslerken, organ gelişimini destekler ve genel sağlığını artırır.

Tam tahıllı pirinç ve arpa, köpeklerin sindirim sistemine karşı nazik olan bu tarifte kullanılan ana tahıllardır. Bu tarif, lahana, chia tohumu, balkabağı, yaban mersini, portakal, kinoa, yosun, hindistancevizi, ıspanak, havuç ve papaya gibi süper gıdalar ve antioksidanlarla doludur. Yani Weimaraner yavrunuz zeki ve formda. Ayrıca en iyi gastrointestinal sağlık için doğal olarak oluşan beş mikroorganizma kaynağı içerir.

Severiz Bu tarifte ana protein kaynağı olarak kuzu eti kullanılıyor. Kuzu çoğu insan için sindirimi kolay bir ettir, bu nedenle hassas yavrular için harikadır. Ayrıca, tavuk içermemesi de onu en sık kullanılan et içeriğine alerjisi olanlar için harika bir alternatif haline getiriyor.


Instinct Büyük Irk Köpek

 Instinct Büyük Irk Köpek
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Kuru mama ile birlikte çiğ gıda içerir.
 • Kurutulmuş malzemeleri dondurun.
 • Daha büyük ırklar için üretilmiştir.
 • Yüksek kalorili tarif.
 • Fincan başına 485 Kalori.
 • %33,5 Protein, %18,5 Yağ, %5,0 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, Weimaraner yavrusu için premium seçeneğimizdir. İlk iki bileşen, kafessiz tavuk ve tavuk unu, ancak protein burada bitmiyor. Bu tarif ayrıca Menhaden balık unu, kuzu unu, tavuk ciğeri ve tavuk kalbi içerir. Kulağa iğrenç geliyor, değil mi? Köpeğine değil! Büyümesini desteklemek için lezzetli ve besleyici olarak yoğun. Ve hepsi% 33,5'lik bir protein içeriğine karşılık gelir.

Montmorillonite kili, kurutulmuş yosun, kızılcık ve yaban mersini de bağışıklığını güçlendiren yoğun besleyici bileşenlerdir. Bu tarif, fincan başına 485 kalori gibi yüksek bir enerji içeriğine sahiptir ve bu da ekstra zıplayan yavrular için harikadır. Bezelye, keten tohumu ve kabak çekirdeği, tahıl ihtiyacının yerini alır ve oldukça besleyicidir. Bu tarif aynı zamanda probiyotik bileşenleri de listeler.

Severiz Bu birinci sınıf tarifin, lezzetli parçalara ek olarak dondurularak kurutulmuş çiğ tavuk parçaları içeren tek formül olduğu - bu, yalnızca büyük, etli tada sahip kuru mama yiyen telaşlı yavrular için mükemmel bir seçenektir.


Yetişkin Weimaraners İçin En İyi Yiyecek

Yaklaşık 12 ila 15 aylıkken, yavaş geçiş Weimaraner yavrunuzu yetişkin maması olarak da bilinen big boy mamasına verin. Onu bir yavruyla aynı tarifle beslemeyi seçseniz bile (belli ki yetişkin versiyonu), mide rahatsızlığını önlemek için onu yavaşça geçiş yapmanız gerekir. İşte yetişkin Weimaraners için en iyi yiyecek seçeneklerimiz.


Çiftçinin Köpeği

 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)
 • Taze pişirilir, şoklanır ve size gönderilir.
 • Kişiselleştirilmiş yemek planları.
 • 4 sağlıklı, veteriner tasarımı seçenek: sığır eti, tavuk, hindi veya domuz eti.
 • İnsan sınıfı malzemelerle yapılmıştır (dolgu maddesi veya koruyucu madde içermez).
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kalori ve besin değerleri tarife göre değişir.
TheFarmersDog.com'da görüntüle

The Farmer's Dog'dan bu köpek mamasını yemek istediğinizi söylemiyoruz ama kesinlikle yiyebilirsiniz çünkü sadece insan sınıfı malzemeler içerir! Bu, köpeğinizin tüylerinin parlak kalmasını ve büyük kaslarının güçlü ve sağlıklı kalmasını sağlar. Ve veterinerler tarafından tasarlanan ve Weimaraner'ınızın özel ihtiyaçlarına göre önerilen özelleştirilmiş plan, sağlıklı bir vücut ağırlığını ve kondisyonunu korumasına yardımcı olur. Ve paranızın karşılığını daha fazla almak için, köpeğiniz tahılsız bir diyete ihtiyaç duymuyorsa, ev yapımı pirinçle karıştırın.

Yüksek kaliteli etlere ek olarak, köpeğiniz tatlı patates ve mercimek gibi sindirimi ve sağlıklı bağırsak florasını destekleyen yumuşak liflerin tadını çıkarabilir. USDA sertifikalı bir mutfakta hazırlanan bu tarifler, en seçici damak zevkini bile memnun edecek.

Severiz Bu tahılsız yemek planlarının köpeğinizin ağırlığına, aktivite düzeyine, seçicilik düzeyine ve her türlü özel beslenme ihtiyacına göre özelleştirilmiş olması. Köpeğinizin mevcut en taze, en kaliteli ve dengeli mamayı yediğini garanti eden mükemmel bir seçenektir.


Purina Pro Plan Yetişkin Büyük Irk

 Purina Pro Plan Büyük Irk Dev Irk Tavuk
 • Büyük ve dev cins köpekler için özel beslenme.
 • Eklem sağlığı ve hareketliliği için glukozamin ve EPA (omega-3 yağ asidi).
 • Kas durumunu desteklemek için yüksek protein.
 • %26 Protein ve %12 Yağ.
 • İlk malzeme tavuk veya somondur.
Amazon.com'da görüntüle

Bu tarif, büyük cins yetişkinlerin ihtiyaçlarına odaklanmaktadır. Optimize edilmiş kalsiyum, fosfor ve diğer besinlerle kemikleri ve eklemleri güçlü kalır ve desteklenir. Bu, ana tahıllar olarak pirinç ve mısır kullanan tahıl içeren bir diyettir. Bu formül, gastrointestinal sağlığı desteklemeye yardımcı olmak için probiyotik bileşenlerle güçlendirilmiştir.

Protein içeriği, AAFCO'nun tavsiyesini aşan %26'dır. Bu nedenle, aktif Weimaraner'ınızın formda ve sağlıklı kalması için ihtiyaç duyduğu tüm proteini aldığından emin olabilirsiniz. Tavuk, kısa bir süre sonra balık unu ile takip eden ilk bileşendir. Yumurta ürünü ve balık yağı tüylerini besler ve eklemlerini esnek tutar. Ayrıca bilişsel işlevini de desteklerler.

Severiz Bu tarifte pek çok vitamin ve mineral takviyesi listeleniyor. Böylece Weimaraner'ınızın bağışıklık sisteminin her lokmada desteklendiğinden emin olabilirsiniz.


Doğal Denge L.I.D. Sınırlı İçerik Büyük Irk

 Doğal Denge L.I.D. Sınırlı İçerik
 • Gerçek kuzu ilk malzemedir.
 • Tahıl içeren kahverengi pirinç formülü glutensizdir.
 • Esansiyel amino asitler güçlü kasların korunmasına yardımcı olur.
 • Büyük ırk yetişkin köpeklerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiştir.
 • Abd'de üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Natural Balance, hassas köpekler için tasarlanmış sınırlı içerikli diyet çeşitleriyle tanınır. Bu seçenek, optimize edilmiş beslenme ve daha büyük kuru mama parçaları ile büyük ırklar için bizim seçimimizdir. Tek protein içeriği, sindirimi kolay ve besleyici olan hem gerçek kuzu hem de kuzu unu olan kuzudur. Kuzu unu, eklemleri için ek sağlıklı yağlar ve glukozamin sağlar. Bu tarif aynı zamanda tavuksuzdur.

Bu glutensiz bir tariftir. Yumuşak kahverengi pirinç, sindirimi de kolay olan ana tahıldır. Ayçiçek yağı, biyotin ve folik asit, hassas köpeklerin hassas cildini yatıştırmak için birlikte çalışır. Bu seçenek, güçlü bağışıklık gücü için vitamin ve mineral takviyeleri ile de güçlendirilmiştir. Kalp sağlığı için harika olan taurin eklenir.

Severiz Bu sınırlı içerikli diyetin, hassas mideleri olan yetişkinler için en iyi seçim olduğunu. Hâlâ dengeli ve besleyici olmakla birlikte sindirimi kolay tek bir et kullanır.


Victor Amaçlı Performans

 Victor Köpek Maması Glukozamin
 • Glukozamin: 800 mg/kg.
 • Spor ırkları için harika.
 • Yoğun besin.
 • %81 et proteini ile üretilmiştir.
 • Sağlıklı sindirimi destekler.
 • Fincan başına 399 kalori.
 • %26 Protein, %18 Yağ, %3,8 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Victor, bu tarifi yüksek enerjili köpekleri düşünerek yarattı. Dolayısıyla adı, performans formülü. Protein içeriği% 26'dır ve ilk bileşen sığır etidir. Glukozaminle dolu tavuk unu ve domuz eti unu da listelenir. Bu tarif, bu listedeki en yüksek glukozamin içeriğine sahiptir ve spor yapan ve aktif köpeklerin çalışkan eklemlerini destekler.

Bu tarif, kan unu, yonca unu ve organik kurutulmuş deniz yosunu küspesi gibi besleyiciliği yoğun malzemelerle yapılır. Kan yemeği size iğrenç gelebilir ama Fido'ya tonlarca lezzet katar. Karışıma, zengin formüle rağmen formda kalması için metabolizmasını uyarmaya yardımcı olan L-karnitin eklenir. Sindirim sağlığına yardımcı olan birçok probiyotik bileşen de vardır.

Severiz Bu tarifin spor yapan ve yüksek enerjili köpekler için tasarlandığını. Optimize edilmiş protein-yağ oranları, Weimaraner'ınızın yaşam tarzının sağlıklı bir vücut sağlarken yakıt almasını sağlar.

fransız bulldog mama

Nutro Natural Choice Büyük Irk Yetişkin

 Nutro Natural Choice Büyük Irk Yetişkin
 • Gerçek kuzu ilk malzemedir.
 • GDO'suz içeriklerle üretilmiştir, tavuk yan ürünü unu, mısır, buğday veya soya içermez.
 • Bağışıklık sistemini desteklemek için temel antioksidanlarla formüle edilmiştir.
 • Sağlıklı eklemleri desteklemek için doğal glukozamin ve kondroitin kaynakları.
 • Daha iri yetişkin köpeklerin (18+ ay) ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu seçenek, Nutro köpek yavrusu seçimimizi takip eder. Yani, Weimaraner'ınız bu seçeneği bir yavru olarak beğendiyse, yetişkin olarak da beğeneceğinden emin olabilirsiniz. Kemiksiz kuzu eti ve tavuk unu ilk iki malzemedir. Protein içeriği %20'dir, ancak yine de AAFCO gerekliliklerini aşmaktadır.

Daha önce olduğu gibi, bu tarif de bağışıklığı güçlendiren antioksidanlar ve süper besinlerle dolu. Buna chia tohumu, hindistancevizi, kabak, lahana ve ıspanak dahildir. Balkabağı, sindirimi kolaylaştıran ve aç tazıların öğünler arasında daha tok hissetmesine yardımcı olan prebiyotik bir liftir. Bu tarif aynı zamanda en düşük kalori sayısına sahiptir, bu da onu daha az aktif olan Weimaraners için ideal kılar.

Severiz kuzu proteini sayesinde bu tarifin sindirimi kolaydır. Ayrıca, en düşük protein, yağ ve kalori sayısına sahiptir, bu da onu zengin formülleri sindirmekte zorlananlar için nefis bir seçim haline getirir.


Kıdemli Weimaraners İçin En İyi Yiyecek

Yedi ve sekiz yaşları arasında, Weimaraner'ınızı üst düzey bir formüle çevirmenin zamanı gelecek. Diyetine ihtiyacı var daha az enerji, protein ve yağa odaklanın ve o kadar zengin olmayan malzemeler, daha fazla vitamin, mineral ve glukozamin hakkında daha fazlası. Yetişkin mamasına sadık kalırsanız, aşırı kilolu olma ve kiloyla ilgili sağlık sorunları geliştirme olasılığı daha yüksektir. İşte kıdemli Weimaraners için en iyi seçeneklerimiz.


Merrick Tahılsız Kıdemli

 Merrick Lil' Plates Grain-Free Real Chicken & Sweet Potato Senior
 • Tahılsız.
 • Glukozamin takviyesi.
 • Kemiksiz tavuk ilk malzemedir.
 • Metabolizma artışı için L-karnitin.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Bardak başına 372 kalori.
 • %32 Protein, %12 Yağ, %3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, büyük köpekler de dahil olmak üzere tüm cins şekilleri ve boyutları için oluşturulmuştur. Genellikle büyük ırklar için genel bir tüm-tür mamasını önermesek de, bu işi ve daha sonra bazılarını yapar. Bu, ana karbonhidratlar olarak tatlı patates ve bezelye kullanan tahılsız bir seçenektir. Elmalar ve yaban mersini bağışıklığı için antioksidanlar sağlar ve probiyotik bileşenler bağırsak sağlığını destekler.

Bu tarif, bu listedeki en yüksek protein içeriğini sağlar. %30 oranında, Weimaraner'ınızın kas ihtiyaçlarının ve genel sağlığının karşılandığından emin olabilirsiniz. Lezzet tomurcuklarından bahsetmiyorum bile! İlk iki malzeme kemiksiz tavuk olup, hindi unu ve somon unu da listelenmiştir. Protein üçlüsü, bu tarifi kesinlikle birinci sınıf bir tarif haline getiriyor.

Severiz bu tarifin bu listedeki en yüksek glukozamin seviyesine sahip olduğunu ve köpek maması pazarındaki en iyilerden biri olduğunu. Bu, Weimaraner'ınızın çalışkan eklemlerinin her zamankinden daha fazla desteklendiği anlamına gelir.


Purina Pro Planı Büyük Cins Kıdemli

 Purina Pro Kıdemli Gıda
 • Deri ve tüy sağlığı ve bilişsel işlev desteği için Omega yağ asitleri.
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Sindirim için canlı probiyotikler.
 • Eklem desteği için glukozamin takviyesi.
 • Fincan başına 451 kalori.
 • %29 Protein, %14 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu ürün, fincan başına en yüksek yağ içeriğine ve kalori sayısına sahiptir. Bu sadece aktif Weimaraners için uygundur. Ama yine de enerjiye ihtiyacı olanlar bu ürünü kesinlikle en iyisi buluyor. İlk malzeme tavuk, kısa bir süre sonra balık unu. Protein içeriği %29'dur ve bu, yaşlı bir kuru mama için nispeten yüksektir - telaşlı yavrular için bir başka en iyi seçim.

Bu tarif, yaşlanan ihtiyaçları için ekstra glukozamin içerir ve bu da onun sürekli çalışkan eklemlerini korur. Bu, yavaş salınan enerji için pirince dayanan tahıl içeren bir tariftir. Ve bağışıklığı için bol miktarda ilave vitamin ve mineral de var. Probiyotik bileşenler, bu zengin formülün yaşlı bağırsaklar için sindirilebilir olmasını sağlayarak bağırsak sağlığını destekler.

Severiz Bu tarifin, ileri yaşlarda bilişsel işlevi geliştirdiği bilimsel olarak kanıtlanmış botanik yağlar, DHA ve ARA eklediğini.


Mavi Buffalo Büyük Cins Kıdemli

 Blue Buffalo Kıdemli Büyük Irk Formülü
 • Gerçek et, ilk malzemedir.
 • Eklem desteği için glukozamin.
 • Mısır, buğday veya soya içeriği yok.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidan açısından zengin.
 • Kas gelişimi için L-karnitin.
 • Bardak başına 344 kalori.
 • %20 Protein, %10 Yağ, %7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Burada önceki önerilerimizden farklı bir Blue Buffalo seçeneğimiz var. Tarif çok zengin değil ama %20 protein içeriği hala AAFCO tavsiyelerini aşıyor. İlk malzeme lezzetli kemiksiz tavuktur ve kısa bir süre sonra tavuk yemeği de boy gösterir. Bu ve balık yağı, eklemleri, kemikleri ve tüy sağlığı için yüksek glukozamin içeriği sağlar.

Bu, çok ihtiyaç duyulan yavaş salınan enerjiyi sağlamak için yumuşak kahverengi pirinç kullanan tahıl içeren bir tariftir. L-karnitin, ileri yaşlarında kilo alımını azaltmak için metabolizmasını uyarmaya yardımcı olmak için formüle eklenir. Daha önce olduğu gibi, özel LifeSource Bit'leri kuru mamaya karıştırılır. Bunlar, yaşlı köpek yıllarında gerekli olan optimize edilmiş süper yiyecekleri ve besinleri içerir.

Severiz Bu tarifin %7 lif içeriği sunması, onu yüksek lifli bir diyet haline getiriyor. Bu, köpeğinizin kalori eklemeden daha uzun süre tok hissettiği anlamına gelir. Ayrıca sindirim sistemini düzenli tutmasına yardımcı olur.


Hill's Science Diet Büyük Cins

 Bilim Diyeti Büyük Cins Kıdemli
 • Veteriner onaylı marka.
 • Eklemler için glukozamin ve kondroitin.
 • Bağışıklık desteği için antioksidan açısından zengin.
 • Büyük ve dev ırklar için formüle edilmiştir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Bardak başına 353 kalori.
 • %15,5 Protein, %10,5 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Hill's Science Diet, çoğu köpek için çalışan bilimsel formüllerle tanınır. Bu seçenek, altı yaş ve üzerindeki büyük köpek ırklarının beslenme ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmıştır. İlk bileşen, kas bakımı için konsantre proteinle dolu tavuk yemeğidir. Ayrıca aktif ırkların yorgun eklemlerini desteklemede çok önemli olan glukozamin açısından da zengindir.

Bu, sindirimi zor olmayan arpa ve pirinci ana iki tahıl olarak kullanan tahıl içeren bir tariftir. Kurutulmuş pancar küspesi, bağırsakları için harika olan harika bir prebiyotik lif kaynağıdır. E vitamini ve C bağışıklığı geliştirmek için birlikte çalışır ve ayrıca başka ek vitamin ve mineral takviyeleri de vardır.

Severiz Bu tarifin, iri ve yaşlı köpeklerin beslenme ihtiyaçlarını inceleyen bilim adamları tarafından yapıldığını.


Nutro Büyük Cins Kıdemli

 Nutro Büyük Irk Kıdemli Yemi
 • Sağlıklı lif sindirime yardımcı olur.
 • GDO içeriği yok.
 • Çiftlikte yetiştirilen tavuklardan yapılmıştır.
 • Eklem sağlığı için glukozamin.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Bardak başına 306 kalori.
 • %22 Protein, %11 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, önerdiğimiz önceki iki Nutro seçeneğine benzer, ancak bu biraz farklı. Kuzu yerine ana protein kaynağı tavuktur ve tavuk ve tavuk unu ilk iki malzemedir. Tavuk unu artı yumurta, sürekli bilişsel destek için DHA ve ARA sağlar. Biotin ve folik asit derisini ve tüylerini besler.

Bu, kahverengi pirinci ve bezelyeyi birincil karbonhidrat kaynakları olarak listeleyen tahıl içeren bir diyettir - her ikisi de yaşlı köpeklerin yaşlanma ihtiyaçları için harika olan lif ve diğer besinlerle doludur. Daha önce olduğu gibi Nutro, chia tohumu, hindistancevizi, lahana ve ıspanak gibi antioksidan açısından zengin birçok içeriği listeledi. Bağırsakları yatıştırıcı özellikleriyle bilinen balkabağı da dahildir.

Severiz Bu tarifin, besinsel iyilikten ödün vermeden fincan başına düşük kalorili sayımı vardır, bu nedenle çok daha yaşlı Weimaralılar veya çok aktif olmayanlar için en iyi seçimdir.


Son düşünceler

Ve bu, Weimaraner beslenme yolculuğumuzun sonu. Umarız yol boyunca çok şey öğrenmişsinizdir ve bu eğitimi iyi bir şekilde kullanabilirsiniz (ve yavrunuzun kasesine!) Her zaman yavru köpeğinizin bireysel beslenme ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmayı unutmayın. Ancak yukarıdaki önerilerimize bağlı kalarak daha iyi bir Weimaraner sağlığı için en iyi adımları attığınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar