Malta İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Malta İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Yakın zamanda eve bir Malta köpek yavrusu getirdiniz mi veya belki de Veterineriniz size daha yaşlı Malta köpeğiniz için diyet değişikliğine ihtiyacınız olduğunu söyledi mi? Buraya nasıl geldiğinize bakılmaksızın, Malta'nız için en iyi köpek maması yaşa bakılmaksızın bir öncelik olmalıdır. Bu cins, ağırlığı 7 pound veya daha az olan küçük bir oyuncak cinsi olduğundan, minyon vücudunun farkında olmanız gereken benzersiz beslenme ihtiyaçları vardır.

Birçok Malteste hassas bir mideye sahiptir, bu nedenle sınırlı içerikli tarifler veya fazladan lif veya probiyotik içerenler midesini rahatlatır ve sindirim sistemini düzenler. Ayrıca telaşlı yiyiciler oldukları biliniyor, bu nedenle birkaç mama test et burnunu çevirmeyeceği birini bulmadan önce. Her iki endişeyi de karşılayacağız, böylece bir seçici yavrular için çeşitli mama türleri .Bu kılavuzun sonunda, bir köpek yavrusu, yetişkin ve yaşlı bir köpek olarak tam olarak hangi besinlere ihtiyaç duyacağını anlayacaksınız. Biz seçtik en iyi 5 kibbles her aşama için ve neden onları seçtiğimizi ve onları diğerlerinden ayıran şeyin ne olduğunu tam olarak açıkladık. Kendisini tıknaz tarafta bulması ihtimaline karşı, oyuncak ırkları için mükemmel olan kilo yönetimi tanecikleri de bulduk. Bütün bu mama tanecikleri Malta'nın beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak ve hatta bazıları daha popüler karışımları . Öyleyse başlayalım!

Bir Bakışta: Malta İçin En Sevilen Yiyeceklerimiz

Yavru köpekler: Mavi Buffalo Oyuncak Cinsi
Yetişkinler: Merrick Lil ’Plates Tahılsız Küçük Irklar
Büyükler: Bilim Diyeti Küçük Irk
Ağırlık yönetimi: Hill's Science Diet Perfect WeightNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Malta Yavrularının Besin İhtiyaçları

Malta, tüm zamanların en küçük ırklarından biridir ve bununla birlikte benzersiz beslenme ihtiyaçları da beraberinde gelir. Hipoglisemi oyuncak köpeklerde çok yaygındır çünkü küçük vücutları kan şekeri seviyelerini düzenlemekte zorlanır. Bu nedenle, şeker ve şeker seviyelerini yönetmeye yardımcı olan inülin de dahil olmak üzere optimum besinler içerdiğinden, oyuncak ve küçük cins köpeklere yönelik mama yemlerinin seçilmesi önemlidir. Kişiye özel hazırlanmış mama tanecikleri aynı zamanda mama parçalarının minik ağzına sığacak kadar küçük olmasını sağlar.Maltalı kaslı bir köpek olmasa da, yine de bol miktarda proteine ​​ihtiyacı var. Protein kas kütlesini korur, ona enerji sağlar ve vücudunun olması gerektiği gibi gelişmesi için gerekli yapı taşlarına sahip olmasını sağlar. MSD Veteriner Kılavuzu küçük cins yavruların, ona sağlayan bir mama yemine ihtiyaç duymalarını önerir. minimum% 22 protein içeriği , bu bir yetişkinin ihtiyaç duyduğundan daha fazlasıdır, bu nedenle köpek maması çok önemlidir.

Ayrıca şunu tavsiye eder: minimum% 8 yağ içeriği sağlıklı büyüme için gereklidir. Yağ sadece enerji için gerekli değildir, aynı zamanda bağışıklık sisteminin gelişimi için önemli olan vitamin ve minerallerin emilmesine de izin verir. Yağlara ek olarak, balık yağı, keten tohumu ve diğer vitaminler gibi seçkin içerikler beslenmiş cildi ve lüks bir tüyü destekleyecektir.

Tavsiye edilir Malta'yı günde 4 ila 6 kez besleyin Hipoglisemik ihtiyaçları nedeniyle, ancak 3 aylık olduktan sonra bu 3 ila 4'e indirilebilir. Bir köpek yavrusu için diğer önemli besinler dokosaheksaenoik asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) sağlıklı beyin gelişimini ve göz işlevini destekledikleri için ve anne sütünde doğal olarak bulunan amino asitlerdir.Yetişkin Malta Besin İhtiyaçları

Yaklaşık olarak 12 ay Malta köpeği yetişkinliğe ulaşacak ve bu noktada yavaş yavaş yetişkin mamasına geçmesi gerekiyor. Artık tamamen gelişmiş vücudu kan şekeri seviyelerini dengelemeyi öğrendiğine göre, Veterineriniz tarafından aksi belirtilmedikçe, şimdi günde 3 öğün beslenmelidir.

MSD Veteriner El Kitabı şunu tavsiye eder: protein ve yağ içeriği sırasıyla% 18 ve% 5'e düşürülür, ki bu yine, onu yetişkin mamaya geçirmek için önemli bir nedendir. Genel olarak, yetişkin beslenmesi tamamen dengeli bir diyetle ilgilidir.

Gerçek et gibi yüksek kaliteli protein kaynakları aranmalı, et ve balık yemekleri ona sadece daha fazla protein sağlamakla kalmaz, aynı zamanda glukozamin gibi besinler sağlar ve DHA'nın yanı sıra ekstra tat. Uzun ve şık ceketinin ihtiyacı olacak cildini ve saçını beslemek için bol miktarda omega 3 ve 6 yağ asidi, ve bu, Maltalı bir gösteri ise özellikle önemlidir, çünkü paltosu en tanınmış özelliğidir.

Malta'nın Üst Düzey Besin İhtiyaçları

Maltalılar yaşlandıkça besin ihtiyaçları da değişecek ve o, yaşları arasında yaşlı olarak kabul ediliyor. 9 ve 10 yıl . Daha az aktif hale geldikçe, daha az enerjiye ihtiyaç duyacaktır, bu nedenle ona ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlayacak bir kuru mama aramak önemlidir, ancak daha az kalori . Aynı zamanda daha az yağa ihtiyacı var, çünkü çok fazla yağ onu aşırı kilolu yapabileceği için değil, zaten hassas olan sindirim sistemi ileri yıllarında yağı verimli bir şekilde sindiremiyor.Onu yüksek kaliteli ve yağsız proteinle beslemek hala önemlidir, ancak şimdi aldığından emin olmak daha önemlidir. Yaşlanan kemiklerini ve eklemlerini desteklemek için daha yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri ve et ve balık yemekleri bunların harika bir kaynağıdır.

Bunu sağlamak da önemlidir antioksidanlar, vitaminler ve mineraller, yaşlanan bağışıklık sistemini desteklediği için listelenmiştir. böylece o fit mücadele ediyor. Yaşlılığında da kaşınıyor olabilir ve mama parçalarını daha zor buluyor olabilir, bu yüzden kasesine Tavuk suyu eklemek yardımcı olabilir.


Malta Yavruları için En İyi Yiyecek

Malta Yavrusu Köpek Maması Yeme

Malta köpeğinizi sütten kesmeye başladığınızda, onları büyüdükçe beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak bir yavru köpek mamasına koymak isteyeceksiniz. Yavruların tipik olarak şunlara ihtiyacı olacaktır: köpek maması mamasında kalmak 12 aylık olduklarından 15 aylık olduklarından kilolarına ve olgunluklarına bağlı olarak. Bu tipik olarak Malta yavruları ve diğer küçük ırklar için aynıdır. sıklıkla karşılaştırıldı .

Malta yavrularının doyurulması gereken güçlü bir beslenme ihtiyacı olduğundan, doğru besinleri erken yaşta aldıklarından emin olmak önemlidir. Yaşamın erken bir aşamasında yanlış mama seçmek, yavru köpeğinizin gelişim sürecini engelleyebilir, ancak aynı zamanda antioksidan eksikliği nedeniyle hastalanma olasılığını da artırabilir. Belli bir sıra olmadan, aşağıda 15 aylıktan itibaren Malta yavruları için en sevdiğimiz köpek mamalarına sahibiz.Purina ProMavi BuffaloMerrick Lil TabaklarSağlık TamamlandıCanidae Pure
Protein % 31 % 29 % 28 % 28 % 24
Yağlar yirmi% % 17 % on beş % 19 % 13.5
Lif % 3 % 5 % 4,5 % 4,25 % 4
Nem % 12 % 10 % on bir % 10 % 10
Kcal / Kupa 521 415 397 489 525

Purina Pro Yavru Oyuncak Cins Formülü

Purina Pro Plan Oyuncak Cinsi Kuru Köpek Maması, ...
 • Bir (1) 5 lb. Çanta - Purina Pro Plan Yüksek Kalorili, Yüksek Protein…
 • Oldukça aktif oyuncakların ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek proteinli formüle edilmiştir ...
 • İlk bileşen olarak gerçek tavuk içeren yüksek proteinli formül
 • Sindirim için garantili canlı probiyotiklerle güçlendirilmiştir ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Purina bu tarifi yarattı güçlü bilimsel araştırmalarına dayanarak ve bu tarif, tüm oyuncak cinsi yavruların ihtiyaçlarını ve benzersiz beslenme gereksinimlerini karşılar. Real Chicken ilk içeriktir ve listemizdeki en yüksek protein içeriğine de sahiptir. Bazı çevrimiçi incelemeciler, bu mama yeminin yavrularının yavaş gelişimini olması gerektiği yere nasıl geri getirdiğini yorumladılar.

Balık unu ve kurutulmuş yumurta ürünü ona DHA kaynağı sağlar ve balık yağı ve E vitamini ipeksi tüylerinin iyi beslenmesini sağlar. Aynı zamanda, çoğu yavrunun daha kolay kıtır bulduğu en yüksek nem içeriğine sahiptir.Severiz Bu tarifin özellikle oyuncak ırkları için tasarlandığını, bu nedenle özellikle daha küçük bir ağzı varsa, ekstra küçük mama parçalarını çiğnemesi daha kolay olacaktır.


Mavi Bufalo Küçük Irk Yavrusu

Blue Buffalo Can Koruma Formülü Küçük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • KÜÇÜK YAVRU YAVRULAR İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü Küçük Irk…
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Blue Buffalo sözlerini tuttu ve gerçek Tavuk bu listedeki ilk bileşen, Tavuk yemeği ikinci sırada yer alıyor. Bu, Maltalı'nızın yüksek kaliteli protein tüketeceği, ancak sağlıklı gelişimi için ihtiyaç duyduğu amino asitleri de alacağı anlamına gelir. Tavuk unu ayrıca kemikleri ve eklemleri için harika bir glukozamin kaynağıdır.

maltipoo maltese

Özel LifeSource Bitleri ile yavru köpek besinlerinin optimum seviyeleri bulunabilir ve gelişen bağışıklık sistemi ve sağlıklı oksidatif durumu için bol miktarda antioksidan bulunur. DHA ve ARA da beyin gelişimi için listelenmiştir.Severiz bu tarif en yüksek lif içeriğine sahiptir, Bu, hassas sindirim sistemleri için daha fazla life ihtiyaç duyan Maltalılar için mükemmel bir seçenektir.


Merrick Lil ’Plates Small Breed Puppy

Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Bir (1) 12,0 lb Torba - Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Gerçek kemiği alınmış tavuk her zaman bu tahıldaki ilk içeriktir ...
 • Probiyotikler ve prebiyotiklerle hazırlanmış küçük köpekler için kuru yem ...
 • Önde gelen seviyelerde yapılan küçük köpekler için kuru köpek maması ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği, sağlıklı kas gelişimi ve etli tat için bu tarifin ilk iki bileşenidir ki bu büyük bir hittir. Cildinin iyi beslenmesini sağlayan somon yağı ve keten tohumu listelenmiştir ve bu da tüylerin sağlıklı olmasını sağlar. DHA ile formüle edilmiştir ve optimal sindirim için prebiyotikler ve probiyotikler içerir.

Bu tarifte tatlı patates ve bezelye gibi lif ihtiyaçları için harika olan ve kendisini daha uzun süre tok hissetmesini sağlayan bol miktarda sebze de bulunmaktadır. Elma ve yaban mersini, ona bağışıklık sisteminin ihtiyaç duyduğu antioksidanları sağlar ve inülin, şeker seviyesi yönetimi için de listelenmiştir.

Severiz bunun tahıl intoleransı olan Malta yavruları için tahıl içermeyen bir seçenek olduğu. Bu, en sevdiğimiz formüllerden biridir. Merrick üretir .


Wellness Complete Puppy Küçük Irk

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Açlığını ve seçici lezzetini tatmin eden ilk dört bileşende kemiksiz hindi, Tavuk unu ve Somon unu bulunur. Havuç, tatlı patates, ıspanak ve yaban mersini ona lif, antioksidan ve canlı kişiliği için enerji sağlar.

Kalori sayımı söz konusu olduğunda yolun ortası olmasına rağmen, birçok yorumcu, küçük cins yavrularının enerji dolu olduğu yorumunu yaptı. Hindiba kökünden elde edilen inülin de listelenir ve Somon yağı ve E vitamini, kendine özgü beyaz önlük güzelce parlak ve sağlıklı.

Severiz Bu tarifin her şeyden biraz sunduğundan, bu tarifle tam sağlığının iyi bakıldığından emin olabilirsiniz.


Canidae Küçük Irk Yavru

Canidae Saf Petite Ham Kaplamalı Yavru Somon ...
 • Kolayca tanınabilir 8 anahtar kullanarak sınırlı içerik diyeti…
 • Küçük mama boyutu titiz küçük cins köpekler için ideal
 • Tahılsız; asla buğday, mısır veya soya
 • Güzel cildi ve tüyleri güçlendirmek için Omega 6 ve 3 yağ asitleri
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu, hassas bir sindirim sistemine sahip olan Maltalılar için harika olan sınırlı içerikli bir tariftir. Sadece 8 malzemeden yapılan taze Somon ve Somon küspesi, kürkü için ona protein ve yağ sağlar. Dondurularak kurutulmuş çiğ Somon da listelenmiştir, bu da bir lezzet yumruğu paketler. Balık yağları, keten tohumu ve seçkin vitaminlerle dolu olan çoğu yorumcu, köpek kürkünün ne kadar inanılmaz olduğunu yorumladı.

Mercimek ve bezelye gibi sağlıklı sebzelerin yanı sıra kanola yağı ve ekstra probiyotikler, sindirim sisteminin ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olmasını ve ihtiyaç duymadığı hiçbir şeye sahip olmamasını sağlar.

Severiz Bu tarifin ana protein kaynağı olarak Somon ile yapıldığından, bu, yaygın kümes hayvanı protein kaynağını veya tadını sevmeyen huysuz yavrular için mükemmel bir seçenektir.


Yetişkin Maltalılar için En İyi Yiyecek

Malta Köpeği Yemek Yeme

Malta yavruları, yaklaşık 1 yaşında yetişkin bir formül köpek mamasına geçmeye başlayabilir. Bu süre zarfında, Malta köpeğiniz yetişkin olacak ve artık aşırı besleyici yoğun yiyeceklere ihtiyaç duymayacaktır. Yavru köpek mamalarının çoğuyla aynı kalori sayısını içeren yiyeceklerde tutmak, genellikle istemediğiniz biraz fazla kilolu bir köpeğe sahip olacağınız anlamına gelir.

Malta daha küçük bir köpek ırkı olduğundan, tipik olarak daha büyük ırklardan biraz daha uzun yaşayacaklardır. Bu, yetişkin bir köpek mamasına en az 6 yıl baktığınız anlamına gelir. Yavru köpek olduklarına benzer şekilde, Maltalılarınızın sevdiği bir köpek mamasını denemeniz ve yanılmanız gerekebilir. Bunu yavaşça yapmanızı ve yeni yetişkin mamasını köpek mamasıyla karıştırarak başlamanızı ve köpeğinizin midesini rahatsız etmemek için zamanla aşamalı olarak yer değiştirmenizi öneririz. Aşağıda Maltalılarınız için en sevdiğimiz yetişkin yiyeceklerini belirli bir sırayla bulacaksınız. Hadi bir bakalım!

Purina ProRoyal CaninMerrick Lil TabaklarSağlık TamamlandıNutro Ultra
Protein % 30 % 22 % 38 % 26 % 27
Yağlar % 17 % 16 % on beş % 14 % 16
Lif % 3 % 3,3 % 3,5 % 5 % 4
Nem % 12 % 10 % on bir % 10 % 10
Kcal / Kupa 487 317 403 462 371

Purina Pro Toy Breed Yetişkin

Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Oyuncak Cinsi Kuru ...
 • Bir (1) 5 lb. Çanta - Purina Pro Plan Yüksek Kalorili, Yüksek Protein…
 • Son derece aktif oyuncak cins köpeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek protein
 • Gerçek tavuk ilk malzemedir
 • Doğal prebiyotik lif, belirli bağırsak bakterilerini besler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yavru köpek formülünden yola çıkarak, bu formül oyuncak ırkları düşünülerek yapılır, bu nedenle belirli vitaminler ve daha küçük mama parçaları ile bu tarif Maltalı'nız için büyük bir hit olmalıdır. Tavuk ilk malzemedir ve önündeki gün için yeterli enerjiyi almasını sağlamak için seçilmiş tahıllar seçilir. Birçok yorumcu, telaşlı poşetlerinin başka bir şey yemeyeceğini söyledi!

Bu aynı zamanda yüksek lifli bir diyette iyi sonuç vermeyenler için en düşük lif içeriğine sahiptir, ancak sağlıklı kepek, sindirim sağlığının gerektiği gibi işlev görmesini sağlar. E vitamini, linoleik asit ve biotin de cildine ve tüylerine bakar.

Severiz Bu süper canlı poşlar için en yüksek kalori içeriğine sahip.


Royal Canin Yetişkin Maltalı

Royal Canin Malta Yetişkin Irkına Özgü Kuru ...
 • Royal Canin Malta Yetişkin kuru köpek maması aşağıdakileri karşılamak için tasarlanmıştır ...
 • Özel mama tasarımı Maltalıların kolayca almasına ve çiğnemesine yardımcı olur ...
 • Biyotin ve omega-3 ve -6 yağ asitleri ile tüy sağlığını destekler…
 • Yüksek sindirilebilirliği ile dışkı miktarını ve dışkı kokusunu azaltmaya yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Royal Canin, belirli ırklar için tarifler hazırlamaktadır ve güçlü bilimsel geçmişleri ile bu mama maması, 10 aylıktan itibaren Maltalılar için en iyi seçimlerimizi yapmaktadır. Protein içeriği önerilen miktarı aşıyor ve benzersiz bir şekilde hazırlanmış mama parçacıkları ile Maltalılarınız bu mama yemesini özellikle kolay bulacaktır.

Kuru hindiba kökü gibi sindirimi yüksek lifler ve proteinler dışkı kokusunu en aza indirir ve sindirim sistemini düzenli tutar. Balık yağı, E vitamini, folik asit, biyotin ve omega yağ asitleri, tüylerinin en iyi durumda kalmasını sağlar ve birçok yorumcu, tüylerinin güzel göründüğünü ve gözyaşı lekelerinin de kaybolduğunu yorumladı.

Severiz Bu tarifin Malta ırkını inceleyen köpek beslenme uzmanları tarafından yapıldığını, bu nedenle tüm beslenme ihtiyaçlarının bu tarifle karşılandığından emin olabilirsiniz.


Merrick Lil ’Plates Küçük Irklar

Merrick Lil Tabaklar Tahılsız Küçük Irk…
 • Bir (1) 12,0 lb Torba - Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Gerçek kemiksiz Teksas bifteği her zaman bunun ilk malzemesidir ...
 • Probiyotikler ve prebiyotiklerle hazırlanmış küçük köpekler için kuru yem ...
 • Önde gelen seviyelerde yapılan küçük köpekler için kuru köpek maması ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, ana protein kaynakları olarak kemiksiz Dana eti, Kuzu unu ve Somon unu ile yapılır, bu nedenle genel sağlığı ve kas bakımı için önemli olan bu tarifte bol miktarda amino asit bulunur. Tatlı patates ve bezelye ona enerji ve lif ile inülin sağlar.

Omega yağ asitleri ve keten tohumu tüylerine bakar ve elma ve yaban mersini ona bağışıklık sisteminin ihtiyaç duyduğu savunma gücünü sağlar. Bu tarif sadece lezzetli olmakla kalmıyor, aynı zamanda eleştirmenler oyuncak ırklarının bunu yemeyi gerçekten kolay bulduklarını söylediler.

Severiz Bu tarifin, bu tür bileşenlere duyarlılığı olanlar veya tadı sevmeyenler için kümes hayvanı içermediği.


Wellness Complete Toy Breed Yetişkin

Wellness Complete Health Natural Dry Oyuncak ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, Malta'nızın cilt, kürk, enerji, sindirim sağlığı, gözler, dişler ve bağışıklık dahil olmak üzere tam sağlığını koruyacaktır. Yavruların tavsiyesini takiben bu tarif, kemiksiz hindi, tavuk unu ve hindi yemeği ile lezzetlidir.

Seçilmiş vitaminler ve kalsiyum dişlerinin bakımının yapılmasını sağlar ve minik mama parçaları plağı parçalamaya yardımcı olur. Sadece besleyici olmakla kalmayıp, birçok yorumcu, telaşlı yavrularının bu mama yemekten yeterince alamadıkları yorumunu yaptı.

Severiz bu tarifin en yüksek lif içeriğine sahip olduğunu ve prebiyotikler ve probiyotikler ile hassas sindirim sistemi bu nazik tarife bayılacak.

golden vs labrador retriever

Nutro Ultra Oyuncak Cinsi Yetişkin

NUTRO ULTRA Yetişkin Oyuncak Cinsi Yüksek Protein ...
 • Bir (1) 4 Lb içerir. Bag Of Nutro Ultra Toy Breed Adult Dry Dog ...
 • Tavuk, Kuzu ve Somon-Tavuk Üçlü Protein İçerir ...
 • Premium Köpek Maması Maması İçkilerimiz Yüksek Kaliteli Malzemelerle Üretilmiştir ...
 • Nutro Ultra Kuru Köpek Maması, Yüksek Kaliteli Protein ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Süper gıda tabağı olarak da bilinen bu mama, kasesinde bol miktarda besin olmasını sağlar ve hindistancevizi, chia tohumu, kabak ve ıspanak gibi egzotik malzemeler listelenir. Bunlar, kendisine enerji ve kas gücü sağlayan Tavuk, Kuzu ve Somon adlı üç proteini tamamlıyor.

Biotin, E vitamini ve keten tohumu, tüylerinin beslenmiş ve kurutulmuş yumurta ürünlerinin ona beyin ve göz fonksiyonları için hala önemli olan DHA'yı sağlamasını sağlar.

Severiz Bu tarifin, bağışıklık sistemi ve genel sağlığı için harika olan çok çeşitli süper yiyecekler ve antioksidanlarla yapıldığını.


Yaşlı Maltalılar için En İyi Yiyecek

Kıdemli Malta Köpeği Yeme

Yetişkin Malta köpeklerinin çift hanelerde yaşaması alışılmadık bir durum değildir. Maltalı'nızı yaklaşık 7 yaşında, belki de köpeğinize ve sağlık durumlarına bağlı olarak 8 yaşında bir Kıdemli Köpek mamasına koymanızı öneririz. Köpeğiniz 8 yıl sınırını geçerken sağlık sorunlarının ortaya çıkması alışılmadık bir durum değildir.

Yaşlı Maltese Breed köpekleri genellikle bir tür ortak desteğe ihtiyaç duyacaklardır. Üst düzey gıda formülleri ve bağışıklık sistemini güçlü tutmak için antioksidan desteği. Yavru köpeğinizin yaşlılıkta fazla kilo almaması için kalori alımını da izlemek isteyeceksiniz. Aşağıda, Malta köpekleri için belirli bir sıra olmadan en sevdiğimiz yiyecekler bulunmaktadır.

Bilim DiyetiPurina ProMerrick Lil 'PlakalarıSağlık TamamlandıNutro Ultra
Protein % 19 % 29 3.% 4 % 25 % 27
Yağlar % 13.7 % 16 % 12 % 12 % 13
Lif % 2.4 % 3 % 3,5 % 5 % 4
Nem % 10 % 12 % on bir % 10 % 10
Kcal / Kupa 353 487 348 435 311

Bilim Diyeti Küçük Pençeler

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin 11+…
 • Omega 3 kullanarak yaşlı küçük bir köpeğin eklemlerini ve hareketliliğini destekler ...
 • Küçük cins köpeğinize dengeli mineraller sağlar ...
 • Yaşlı köpeğinizin sağlıklı cildini ve parlak tüylerini ...
 • Özel antioksidan karışımımız olgun köpeğinizin bağışıklığını destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu diyet yaşlılar için yapılır ve Tavuk yemeği ilk bileşen olarak sadece protein ihtiyaçları karşılanmaz, aynı zamanda eklemleri ve hareketliliği glukozamin ve kondroitin ile desteklenir. Şunlardan biri Bilim Diyetinin sunduğu daha iyi formüller , bu yüzden listemize girmesi şaşırtıcı değil.

Kalp, böbrek ve mesane sağlığını desteklemek için seçkin bir vitamin ve mineral karışımına sahiptir ve omega yağ asitleri ve E vitamini, tüylerinin ipeksi pürüzsüz kalmasını sağlar.

Severiz Bu tarifin dünyanın her yerindeki Veterinerler tarafından yapıldığını ve tavsiye edildiğini, böylece bu tarifle Maltalı'nızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.


Purina Pro Plan Parlak Zihin

Purina Pro Plan Small Breed Senior Dry Dog…
 • Bir (1) 5 lb. Çanta - Purina Pro Planı PARLAK ZİHİN Küçük Irk…
 • Uyanıklığı ve zihinselliği teşvik etmek için geliştirilmiş botanik yağlar içerir ...
 • Tavuk ilk malzemedir
 • Isırık büyüklüğünde mama taneleri küçük köpekler için çiğnemeyi kolaylaştırır
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, beyni eskiden olduğu gibi çalışmayan yaşlılar düşünülerek yapılır. Balık yağından elde edilen arginin ve DHA ve EPA gibi botanik yağların sadece 30 günde zihinsel keskinliği artırdığı söyleniyor.

Fiziksel olarak aktif bir kıdemli ise uygun olan en yüksek yağ ve kaloridir, ancak eleştirmenler bu tarifle ceketinin mükemmel durumda olduğunu yorumladılar. Tavuk ilk malzemedir, bu nedenle lezzetli ve besleyicidir.

Severiz Bu tarifin zihnini daha aktif hale getirmek için tasarlandığını, birçok yorumcu köpeğin enerjisini ve uyanıklığını köpek yavrusu günlerine geri götürdüğünü söylüyor.


Merrick Lil ’Plates Senior Small Breed

Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Bir (1) 12,0 lb Torba - Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Gerçek kemiği alınmış tavuk her zaman bu tahıldaki ilk içeriktir ...
 • Probiyotiklerle hazırlanmış küçük cins yaşlı köpekler için kuru mama ve ...
 • Önde gelen seviyelerde yapılan küçük köpekler için kuru köpek maması ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu, tahammülsüzlükleri veya sahip tercihleri ​​olan köpekler için önemli olan tek tahıl içermeyen tariftir. İlk iki bileşen olarak kemiği alınmış Tavuk ve Tavuk unu listeler ve kas bakımı için en yüksek protein içeriğini sunar.

Probiyotik ve prebiyotik lifler, sindirim sisteminin düzenlenmesini, daha az yağ ve L-karnitin metabolizmasının desteklenmesini sağlar. Seçici köpekler bu tarife bayılıyor gibi görünüyor ve Maltalılar bazen titiz tercihleriyle farklı değil.

Severiz Bu tarifte yaşlanan kemikler ve eklemler için önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyeleri var.


Wellness Complete Senior Small Breed

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif seti tamamlar, eğer köpeğiniz bu mamayı tüm hayatı boyunca yediyse, seçilecek olan budur! Türkiye gibi yağsız proteinler listeleniyor ve bezelye ve tatlı patates ona enerji sağlıyor. Wellness harika bir markadır ve genellikle diğer köpek maması devlerine kıyasla daha küçük bir pazar payına sahip olsalar bile.

Glukozamin ve yağ asitleri ile kemik sağlığını desteklerken kilosunun iyi yönetilmesini sağlar. Bu tarif, her beslenme ihtiyacını karşılayan dengeli bir diyet sunar.

Severiz Bu tarif, hassas bir sindirim sistemine sahip olan Maltalılar için yüksek düzeyde lif ve bol miktarda probiyotik içerir.


Nutro Ultra Kıdemli Küçük Irk

ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULAN: NUTRO ULTRA…
 • ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULMUŞTUR, Önerilen Değiştirme Öğesi: NUTRO…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk, Tavuk unu, Kuzu unu ve Somon unu, Malta'ya ihtiyaç duyduğu tüm proteini, ayrıca kemiklerini ve yaşlanan tüylerini desteklemek için glukozamin, kondroitin ve omega yağ asitlerini sağlar. Süper lezzetli, diğer sahiplerin yorumlarından biridir!

Hindistan cevizi, karalahana, ıspanak ve yaban mersini gibi çok çeşitli süper yiyecekler ile hücresel sağlığı en iyi durumda tutulur. Aynı zamanda daha az aktif hale geldiği için önemli olan en düşük kalori miktarını sağlar.

Severiz bu tarifin bağışıklık sistemini güçlü tutmak için süper yiyecekler ve antioksidanlarla dolu olduğunu söyledi.


Aşırı Kilolu Maltalılar için Yiyecek

Maltalı'nız kendisini önerilen 7 kiloluk ağırlık sınırının üzerinde bulursa, onu bir kilo kontrol maması haline getirmenin zamanı gelmiştir. Çok fazla endişelenecek gibi görünmese de, aşırı kilolu köpekler, uzun bir ilişkili sağlık sorunları listesinden muzdariptir , bu yüzden hafife almamalısın!


Bilim Diyeti Mükemmel Kilo

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Kilo yönetimi için klinik olarak kanıtlanmış küçük cins köpek maması
 • Köpeklerin% 70'inden fazlası 10 hafta içinde kilo verdi
 • Küçük köpeğinize uzun süreli kilo desteği verin
 • Bu yetişkin evcil hayvan maması, minik köpeğinizin yağsız kaslarını korumasına yardımcı olur
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama yemine geçen köpeklerin% 70'inden fazlası sadece 10 hafta içinde kilo verdi, bu yüzden eğer onlar için yeterince iyiyse, Maltalılarınız için yeterince iyidir. Bu tarifte fincan başına sadece 291 kalori ve% 11 yağ içeriği var. Tavuk hala ilk içeriktir, ancak daha yüksek lif içeriği ve L-karnitin ile bu tarif, kendisini daha uzun süre tok hissetmesini sağlar ve daha fazla enerji yakması için metabolizmasını destekler.


Halo Tahılsız Sağlıklı Kilo

Halo Tahılsız Doğal Kuru Köpek Maması, Küçük ...
 • KARŞILAŞTIRIN: BÜTÜN yabani somon ve beyaz balık, asla 'yemek' haline getirilmemiş ...
 • Süper sindirilebilirlik, biyolojik olarak daha fazla kullanılabilir besin sağlar ...
 • BÜTÜN yabani somon ile yapılan tahılsız küçük cins köpek maması ve ...
 • Sağlıklı kilo tarifi, kalori ve yağı azalttı, ayrıca…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Maltalıların çoğundan daha fazla tahammülsüzlüğü ve hassas mideleri olduğu bilindiğinden, kilo vermesi gerekenler için tahılsız bir seçenek seçtik. Kupa başına 383 kaloriden daha fazla kalori var, ancak yağ içeriği düşük ve L-karnitin de listeliyor. Aynı zamanda, kümes hayvanı içeriklerinin hayranı olmayan ve bütün Somon ve Beyaz Balık ona% 27 protein sağlayan ve balık yağlarına ek olarak, tüylerinin sağlığı için keten tohumu ve folik asidi de listeleyen, huysuz köpekler için harika bir seçenektir.


Son düşünceler

Maltalı, en iyisini hak eden sevimli bir arkadaştır ve onu tipik 15 yıllık ömrü boyunca yanınızda tutabilmek için, onu seçmeniz zorunludur. onun için en iyi beslenme . Görkemli kürkünü beslemek ve hassas sindirim sistemine dikkat etmek gibi kendine özgü ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, onun için en iyi mama taneleri bulduk. Öyleyse, önerilerimize sadık kalın, ne siz ne de Maltalı'nız hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Yorumlar