Husky Pitbull Mix Gerçekleri

Husky Pitbull Mix Gerçekleri
Husky, Karışık Cins Köpekler, Pitbull

Husky Pitbull Mix Gerçekleri

Ava Channing 10 ay önce Yorum Yok Önceki Makale Sonraki Makale

İçindekiler • Pitbull Husky Mix'i Almamanız İçin 3 Neden
 • Diğer Husky Karışımları
 • Husky Pitbull Karışımı Almanız İçin 3 Neden
 • Husky ile karıştırılan bir Pitbull'un görünüşü, kişiliği ve özellikleri
 • Satılık Pitbull Husky Mix Yavruları
 • Sibirya ile karışık Husky damat
 • Pitbull Husky Sağlık Sorunları
 • Husky Pitbull Gıda Gereksinimleri
 • Pitbull Husky Egzersiz Gereksinimleri ile geçti
 • Pitbull Husky Training ile karışık
 • Husky Pitbull ve Aileleri İle Geçti
 • Referans:

Pitbull Husky Mix'i Almamanız İçin 3 Neden

 • Tasarımcı Köpek Bilmecesi

Husky ve Pitbull kadar büyük iki safkanın kombinasyonu ilginç bir evcil hayvan, ancak beklenmedik ve sıklıkla ciddi sonuçlarla geliyor. Tasarımcı köpekler köpek kayıt hizmetlerinden flak alırlar, çünkü bazı yetiştiriciler üremek için etik olmayan yollar kullanırlar. Bazen, iki cinsin yanlış bir karışımı hasta bir köpek yavrusu ile sonuçlanabilir. Pitbull ile çaprazlanmış bir Husky iyi bir eşleşme olsa da, her iki ana cinsiyle de ilişkili sağlık sorunlarına eğilimlidir.

 • Korkunç Watch Köpekler

Pitbull Husky köpekleri koruyucu içgüdüsü ile bilinmemektedir, çünkü melezin Pitbull tarafı spot ışığı sever. Açıkça dost yabancıları bir havlamadan eve girebilir. Huskies de dost canlılar ve herkesle oynamayı sever. Sahipler ailelerini veya evlerini koruyabilecek bir köpek istiyorlarsa, Husky ile geçen Pitbull listenin en altında olmalıdır. • Yapışkan Doğa

Husky Pitbull, düzenli işleri olan çoğu sahip için çok yapışkan hisseden insan paketinin etrafında olmayı sever. Bu hibrit köpeği alırken sahiplerinin dikkate alması beklenen bir özelliktir. Pitbull'u Husky ile tek başına bir evde bırakmak, onun gelişmesine, yıkıcı davranışlara, ayrılık kaygısına veya depresyona yol açabilir. Sürekli olarak yalnız bırakılırsa da agresif olabilir.

Diğer Husky Karışımları

Dış yapraklar seviyorum ama bu yavru sizin için emin değil misiniz? Amerika'nın en popüler Husky mix cins köpeklerine göz atın.

 1. Doberman Husky Mix
 2. Büyük Pireneler Husky Mix
 3. Büyük dane husky mix
 4. Rottweiler Husky Karışımı
 5. Chihuahua Husky Karışımı
 6. Akita husky mix
 7. Boksör husky karışımı
 8. Malamute Husky Karışımı
 9. Chow Chow Husky Karışımı
 10. Pug Husky Karışımı
 11. Pomeranian Husky Karışımı
 12. Labrador Husky Karışımı
 13. Avustralya Çoban Husky Mix
 14. Golden Retriever Husky Mix
 15. Bernese Dağ Köpeği Husky Mix
 16. Beagle Husky Karışımı
 17. Kaniş Husky Mix

Husky Pitbull Karışımı Almanız İçin 3 Neden1. Enerjik ve Eğlenceli Köpekler

rottweiler köpek yatağı

Sahipler, bir ailenin etrafında olmaktan hoşlanan bir köpeğe sahip olmayı severler, bu da Pitbull'un evcil hayvan olarak güçlü yanlarıyla karıştırılmış Husky'lerden biridir. Asmak ve sahipleriyle oynamayı sever. Aktif sahipler, bu hibrid köpekle birlikte harika bir zaman geçirecekler, çünkü spor ve açık hava etkinlikleri için mükemmel bir arkadaş olabilir.

2. Kazananın ZihinselliğiHusky ile karıştırılan Pitbull, zorlukların üstesinden gelmeyi ve sahiplerinin verdiği bir göreve odaklanmayı seviyor. Zihinsel ve fiziksel stimülasyon verilirse, sahiplerine günlük çalışma rutininden stres giderici sağlayabilir. Sahipler Pitbull Husky karışımının engeller veya geçiş kurslarında nasıl başarılı olduğunu izlediğinde, insanların aynı şeyi yapması için ilham ve motivasyon sağlayabilir. Köpek bir insana değerli bir ders verebilir, bu da Husky Pitbull'un sağlayabileceği bir şeydir.

3. Nispeten Sağlıklı

Tüm köpekler yaşamlarının bir noktasında sağlık sorunlarına eğilimlidir, ancak Pitbull Husky yaşlılığa kadar genellikle sağlıklıdır. Tek temel sağlık sorunları o kadar yaygındır ki, ortalama bir sahip bunları kolayca tedavi etmek veya tahmin etmek için bir yol bulabilir. Aktif yaşam tarzı, sağlıklı beslenme ve verimli eğitim rejimi nedeniyle, Husky Pitbull yaşamının çoğu için sağlıklı bir köpek olarak kalacaktır.

Husky ile karıştırılan bir Pitbull'un görünüşü, kişiliği ve özellikleriAğırlıkErkek: 50 ila 65 lira

Kadın: 45-60 lira

YükseklikErkek: 17 ila 22 inç

Kadın: 16 ila 21 inç

BoyutOrta ila Büyük
Ceket TipiDüz ve İpeksi, Orta Boy, Normal yoğunluk
Kaplama RengiBrindle, Beyaz, Gri, Kahverengi, Kırmızı, Siyah, Mavi, Gümüş, Krem, Açık kahverengi veya iki rengin herhangi bir kombinasyonu
Atma MiktarıKökene bağlı olarak ağır ila orta
GözlerMavi, Hazel, Amber, Kahverengi
BurunMavi, Siyah, Kahverengi, Isabella
KulaklarKökenine bağlı olarak üçgen, dik veya katlanır
MizaçEnerjik, Gürültülü, İyi huylu, Arkadaş canlısı, Akıllı, Yararlı, Güçlü, Agresif, Yoğun Av Sürüşü, Düz Temperli, Eğlenceli, İnatçı
Yaşam Beklentisi8 ila 12 yıl, sağlıklı tutulursa 15
Hipoalerjenikdeğil
Çocuk DostuEvet
Yeni Sahipler DostuEvet
Cins TanımaDRA = Amerika Köpek Tescili, Inc.

AKC = Amerikan Kulübesi Kulübü

Fiziksel özellikleriAtletik, Kaslı, Yalın, Uzun Bacaklı

Satılık Pitbull Husky Mix YavrularıPitbull Husky karışımı, ana ırklarından biri olarak en pahalı safkanlardan birine sahip tasarımcı bir köpektir. Husky nesli melez köpeğin fiyat etiketine yansıyabilir. Hevesli sahipleri Husky Pitbull karışımını 500 ila 2000 dolar arasında alabilirler. Köpek sahip olma maliyetleri de ağır olabilir, çünkü çok fazla tımar, yiyecek ve veterinere ziyaret gerektirir.

Bir Husky Pitbull köpek yavrusu benimserken, insanların köpeğin tıbbi geçmişi ve belgeleriyle birlikte saygın bir yetiştirici bulmaları önemlidir. Yerleşik bir veteriner kliniğinden tıbbi çekimler de bir köpek yavrusu benimsediğinde çekici eklemelerdir.

İşte satılık bir Pitbull Husky'e sahip olabilecek saygın yetiştiricilerin listesi: 1. Lancaster yavruları Narvon, PA.
 2. Chantilly, VA'da Sonsuza Kadar Ev Kurtarma Vakfı
 3. Greenfield Yavruları · Dundee, OH

Sibirya ile karışık Husky damat

aussie pom

Sahipler, özellikle Husky ebeveyninin uzun paltosunu miras aldığında, Pitbull ile karıştırılmış Husky'yi tımar etmekte zorlanabilirler. Pitbull Husky sahipleri için emin olan, orta veya ağır bir temelde dökülecek olmasıdır. Melez köpeğin dökülmesi nedeniyle, sahipleri ceketini sağlıklı tutmak için kullanılacak uygun fırçalama ve banyo tekniklerinin farkında olmalıdır.

Sahipler ayrıca dişlerini fırçalamak ve tırnakları kesmek gibi tımarlama ile ilgili temel bilgileri de kapsamalıdır. Husky Pitbull karışımının dişlerinin günlük fırçalanması, gereksiz diş problemlerinin önlenmesine yardımcı olur. En önemlisi, mumların birikmesini önlemek için sahiplerin Pitbull Husky karışımının kulağını temizlemesi gerekir. Bu melez köpeğin kulak enfeksiyonlarına yakalanması nadir olmakla birlikte, sahipleri Husky Pitbull'un yüksek bakım özelliklerine rağmen bu temel bakım alışkanlığını göz ardı etmemelidir.

Bir sahibinin bir Pitbull Husky bakım kitine dahil etmesi gereken bazı araçlar şunlardır: • Köpek Diş Spreyi

Husky ile geçen Pitbull için basit bir köpek diş fırçası yeterli olacaktır. Sahipler köpeğin dişlerini fırçalamakta zorlanırlarsa, iyi ağız hijyenini korumak için diş spreylerine başvurabilirler. Evcil hayvan diş duşlarının kullanımı kolaydır, çünkü sahipleri doğrudan köpeğin ağzına püskürtebilir veya köpek su kabına ekleyebilir. Diş spreyleri ağız hastalıkları riskini azaltmaya yardımcı olurken, sahip olduğu enerjik Husky'nin dişlerini fırçalarken Pitbull'la birlikte geçmesini sağlamak için zaman kazanmaya yardımcı olur.

 • Kulak Temizleyici

Husky’nin uzun paltosuyla karıştırılan Pitbull nedeniyle, sahipleri kulaklarını temizlemeye odaklanmakta zorlanabilirler. Evcil hayvan sahipleri, evcil hayvanlarında enfeksiyon veya tahriş belirtileri gösterdiğinde kulak temizleme solüsyonu oluşturabilirler. Bununla birlikte, kulakları nasıl sağlıklı tutacağınız konusunda araştırma eksikliği varsa, ev yapımı temizlik çözümleri köpeğe zararlı olabilir. Kulak temizleyicileri enfeksiyonları önlemek için balmumunun yıkanmasına yardımcı olabilir.

 • Elektrikli süpürge

Pitbull ile karıştırılan Husky, evin etrafında büyük miktarda saç bırakarak ağır bir şekilde dökülecek. Zamandan tasarruf etmek için, sahipler iyi bir elektrikli süpürgeye yatırım yapmalıdır. Bu öğe, sahibinin ailesi için spesifik alerjilerden kaçınmaya da yardımcı olur.

 • İnce Fırça

İnce fırçalar, Pitbull Husky'nin paltosundaki karışıklıkları ve ölü tüyleri gidermeye yardımcı olabilir. Sahipler, özellikle dökülme mevsimi boyunca hibrid köpeğin kürkünü sağlıklı tutmak için ince fırçayı kullanmalıdır. Husky Pitbull karışımı günlük fırçalama gerektirir ve ince fırça iş için mükemmel bir araçtır.

Pitbull Husky Sağlık Sorunları

Husky Pitbull karışımı, sahipleri iyi bir diyet ve düzenli egzersiz rutini sürdürüyorsa genellikle sağlıklı bir köpektir. Bununla birlikte, tüm köpekler yaşlılıktan veya ebeveyn ırklarının tıbbi geçmişinden kaynaklanabilecek koşullara ve hastalıklara eğilimlidir. Husky ile karıştırılan Pitbull sahipleri, tedaviyi ve maliyeti öngörmelerine yardımcı olmak için her iki ebeveynin de geçmiş hastalıklarının farkında olmalıdır.

Bir rahatsızlığı semptomlarını göstermeden önce bilmek karmaşık olabilir, ancak çoğu köpek gibi, Husky Pitbull'ların kendileri için geçerli olan belirli bir dizi sağlık sorunu vardır. Bir Pitbull'un Husky ile geçtiği sağlık sorunlarından bazıları şunlardır:

 • Hipertiroidi

Hipertiroidizm herhangi bir köpek ırkında olabilir. Nadir bir durum olmasına rağmen, Husky Pitbull ile geçtiğinde hipertiroidi ile başa çıkmak çok zor olabilir. Melez köpeğin metabolik hiperaktivitesi, bezlerinden çok fazla tiroid hormonunun sonucudur. Yeterince tedavi edilmezse, Pitbull Husky karışımı kalp ve böbrek yetmezliğine maruz kalabilir.

 • Göz problemleri

Konjenital göz sorunları, tahriş edici ve yaşamı tehdit edici arasında değişebilir, bu nedenle sahiplerin Husky Pitbull karışımının ana ırklarının tıbbi geçmişi hakkında yeterli bilgiye sahip olmaları önemlidir. Göz problemleri arasında kornea yaraları, pembe göz, katarakt, entropiyon, kuru göz ve kiraz gözü bulunur. Bu sağlık sorunları kazalar veya travmalardan da kaynaklanabilir, bu nedenle sahipler Pitbull Husky'yi sürekli gözetim altında tutmalıdır.

 • Kalp hastalığı

Kalp hastalıkları Husky ile çaprazlanan Pitbull için başka bir doğal problemdir, çünkü her iki ana cins de yaşlılığa ulaştığında kasılmaya eğilimlidir. Melez köpeğin kalp hastalığı, kalp vücuduna kan dağıtmakta zorluk çektiğinde ortaya çıkar. Yanlış beslenme ve egzersiz, Husky Pitbull için kalp hastalıklarının gelişmesine katkıda bulunabilir.

 • Kalça Displazisi

Kalça displazisi köpek ırkları arasında yaygın bir durumdur. Bu sağlık sorunu, kalçanın bilya ve soket eklemi alışılmadık bir konumda olduğunda, soket boyunca düzgün bir şekilde kaymak yerine bilya sürtünmesine ve taşlanmasına neden olur. Kalça displazisi çoğunlukla yaşlılıkta görülür ve kontrol edilmezse felce neden olabilir. Sahipler, kalça displazisi için olağan semptom olan arka ayakları üzerinde garip bir şekilde yürümeye başlayıp başlamadığını görmek için Pitbull Husky'yi sürekli gözetim altında tutmalıdır.

 • Alerji

Köpek alerjileri, Husky ile karıştırılan Pitbull'un cildini şiddetli bir şekilde çizmesine neden olarak saç dökülmesine, yaralanmaya ve yaralara neden olabilir. Bu kaşıntılı his, melez köpeğin yiyecek, şampuan, sigara dumanı, toz ve pire karşı alerjik reaksiyonundan kaynaklanabilir.

Husky Pitbull Gıda Gereksinimleri

Husky Pitbull karışımı inanılmaz derecede aktif bir köpektir, bu da enerji seviyeleri düştüğünde çok fazla gıda tüketimine ihtiyaç duyacağı anlamına gelir. Husky ile karıştırılan Pitbull'un yaşam tarzını korumak için, sahipler bunu günde yaklaşık 2 buçuk bardak kuru köpek maması ile beslemelidir. Normalden daha enerjik olduğunda, Husky Pitbull'un yaklaşık 3 bardağa ihtiyacı olacaktır. Sahiplerin, bu melez köpeğin yemeği için günde ortalama 1,20 ila 1,40 dolar harcaması gerekir ve bu da ayda yaklaşık 34 ila 45 dolar arasında değişir.

Büyük fiziksel büyüklüğü nedeniyle, Pitbull ile çaprazlanmış olan Husky, kalori ve protein ile dolu bir diyet gerektirir. Yağ, köpeğin en iyi enerji kaynaklarından biridir ve bu, sahiplerinin malzemeleri arasında karbonhidrat içeren bir köpek maması bulması mantıklıdır.

Köpek sahipleri, daha fazla yiyeceğin enerjik Pitbull Husky için daha fazla beslenmeye eşdeğer olduğunu düşünebilir, ancak aşırı beslemenin uzun süreli kilo sorunlarına yol açabileceğini hatırlamaları gerekir. Orta derecede alımda protein ve yağ dolu yiyecekler, hibrit köpeğin enerji seviyesini korurken aynı zamanda sahiplerine evcil hayvanlarının sağlıklı olmasını sağlar.

Pitbull ile geçen Husky için tavsiye edilen bazı köpek maması ürünleri:

 • Sağlık Çekirdek Hava Kurutulmuş Köpek Maması

Wellness Core köpek maması,% 31 proteini ve% 21 yağ içeriği nedeniyle Pitbull Husky karışımı gibi aktif köpekler için tavsiye edilen bir seçimdir. Marka ayrıca lahana, yaban mersini ve bezelye besinlerini içerir. Wellness Core, köpek maması aktif köpekler için kalça displazisini önlemek için kondroitin ve glukozamin sunduğundan ortak destek sağlayabilir. Ayrıca hindi ve tavuk, beyaz balık ve somon olmak üzere iki lezzetle de uyumludur.

 • Canidae Tahılsız Saf

Sindirim problemlerine yardımcı olan on probiyotik ve bileşenle Canidae Tahılsız köpek maması, her türlü köpek için mükemmel bir seçimdir. Aktif köpekleri olan sahipleri için çekici bir seçenek yapan şey, hem protein hem de yağ açısından zengin içeriğidir. Ayrıca Husky ile geçen Pitbull için gerekli olan temel besinlere ve vitaminlere sahiptir.

 • Purina Pro Plan Sport Performans 30/20 Formülü

Purina Pro Plan Sport, Pitbull ile karıştırılmış Husky gibi aktif bir köpek için gerekli miktarda yağ ve proteine ​​sahiptir. Ayrıca hibrid köpeğin eklem sağlığını sağlamak için amino asitler ve glukozamin içerir. Bu markanın formülü, Pitbull Husky karışımını bir marka gıda diyetinde tutmak isteyen sahipleri için mükemmel bir seçenektir, çünkü köpek yavrusu olarak günlerinden son yıllarına kadar tüm yaşam aşamalarını kapsayabilir.

 • Vahşi yüksek kır köpek formülü tadı

Wild High Prairie'nin Tadı, kuzu, geyik eti, tatlı patates, manda, bezelye ve tavuk gibi sağlıklı malzemeler sağlayan bir köpek mamasıdır. İçeriğin% 30'unu kapsayan protein bakımından da zengindir. Bu marka aynı zamanda% 18 yağ içeriğine sahiptir. Vahşi Yüksek Prairie'nin tadı Husky Pitbull karışımı için iyidir, çünkü daha iyi sindirim için probiyotikler sunar.

 • Bully Max Yüksek Performanslı Köpek Maması

Bully Max Yüksek Performans, Pitbull'a Husky ile karıştırılmış titiz eğitimi tamamlamak için yeterli güç ve enerji sağlayan bir besin formülü sunar. Bu beş yıldızlı marka, kas kazanması ve heybetli bir fiziksel yapı tutması gereken köpekler için ideal bir üründür. Bully Max Dog Food, buğday, soya veya mısır içermediğinden kendisini diğer öğünlerden ayıran tamamen et formülüdür. Pitbull Huskies sahipleri, gıdanın melez köpeklerine verdiği% 30 proteini ve% 20 yağları sevecekler.

 • Dürüst Mutfak İnsan Sınıfı Susuz Baz Karışımı

Honest Kitchen Base Mix formülü, et veya sakatatla birlikte Husky Pitbull karışımı için mükemmel bir yemek olacaktır. İçeriği koruyucu veya GDO'suz tamamen doğaldır. Bu markayı daha da özel kılan şey, insan tüketimi için de güvenli olması ve diyet için FDA güvenlik standartlarını karşılamasıdır. Bu marka, Husky Pitbull karışımının gıda alımını sağlıklı bir rutin tutmak için besleyici vitaminler ve mineraller ve mikro besinlerle tamamlanmıştır. Köpeğiniz sadece sağlıklı olmakla kalmayacak, aynı zamanda egzersizleri için şaşırtıcı bir fiziksel boyuta sahip olacaktır.

 • Köpek Protein Tozu Muscle Bully

Köpek protein tozu, insanlar için peynir altı suyu proteini ile aynı şekilde çalışır. Pitbull Husky karışımı için gerçek köpek maması değildir, ancak aktif ve atletik köpekler için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Bir sahibi protein tozunu başka bir köpek mamasıyla birleştirdiğinde, daha büyük kaslar oluşturmak ve fiziksel şekli iyileştirmek için harika bir yemek üretir.

Protein tozunun faydalarına rağmen, Pitbull Husky zaten protein açısından zengin bir diyete sahipse aşırı bir takviyeye ihtiyaç duymaz. Melez köpeğe, insanların aylık bir spor salonu rutininin bir parçası olarak içtiği miktarda peynir altı suyu proteini vermek, Husky Pitbull karışımının sindirimi için ciddi sonuçlar doğurabilir.

 • Avoderm Doğal Köpek Maması

Avoderm köpek maması, tavuk, hindi ve kuzu bileşenlerinden antioksidanlar, vitaminler ve mineraller açısından çok zengin olan yüksek proteinli bir markadır. Ayrıca bağışıklık sistemini ve cildi iyileştirmeye yardımcı olan omega açısından zengin California avokado içerir. Husky ile çaprazlanan Pitbull, herhangi bir görevi yerine getirmek için ihtiyaç duyduğu enerjiye ve vücuda sahip olacaktır.

Pitbull ile karıştırılan Husky gibi atletik köpekler için yararlı olan çiğ gıda diyetleri de vardır. Çiğ et, ucuz köpek mamasında sıklıkla bulunan düşük kaliteli protein içermeyen organik bir yemek sunar. Ayrıca hibrit köpeğe yüksek performans için daha sağlıklı bir enerji seviyesi verir.

Husky Pitbull sahiplerinin köpeklerinin sadece büyük bir porsiyon yerine bir günde ayrılmış küçük öğünleri tükettiklerinde sağlıklı bir diyet yapabileceklerini hatırlamaları da çok önemlidir. Sahipler bir köpeğin günlük tüketimini ayrı öğünlere böldüğünde, Pitbull Husky karışımının enerji seviyesini gün boyunca tutarlı tutarlar.

Pitbull Husky Egzersiz Gereksinimleri ile geçti

Sahipler, Husky ile karıştırılmış bir Pitbull'u benimsemeye veya yükseltmeye karar verdiklerinde neler yaşadıklarının farkında olmalıdır. Husky Pitbull, her iki ana cins de aktif köpek olduğu için yüksek enerji seviyesine sahip melez bir köpektir. Mutlu olmak için, sahipleri Pitbull Husky karışımını aktiviteler aracılığıyla formda ve sağlıklı tutmalıdır. Koşma, koşu, yürüyüş ve getirme gerektiren egzersizler, bu melez köpeğin enerji seviyelerini düşürmenin en iyi yoludur. Ayrıca, aktif sahiplerin evcil hayvanlarına günde yaklaşık 120 dakika yürüyüş ve koşu saatlerinde katılması da tavsiye edilir.

Büyük olasılıkla insanlar, Husky'nin Pitbull ile geçtiği ortalamadan daha hızlı yorulurlar. Sahipler, hem insan hem de hayvan için egzersizler sırasında su şişeleri getirmelidir. Sahipler aşırı enerjik köpeğe ayak uydurmak için mücadele ederse, Husky ile çaprazlanmış Pitbull'u kaybetmemek için geri çekilebilir bir tasma kullanmayı düşünebilirler. Bununla birlikte, köpek tasma takarken rahatsızlık hissediyorsa, sahipleri dikkatli olmalıdır.

Geri ödeme sahipleri, ihtiyaç duyduğu egzersizi almazsa, Pitbull ile karıştırılan Husky ile uğraşmakta zorlanırlar. Yıkıcı olma ve eşyaları çok fazla çiğneme eğilimi gibi davranış sorunları, sahiplerinin etkin olmayan bir Pitbull Husky'sine sahip olduğunda endişe verici olacaktır.

Pitbull Husky Training ile karışık

Sadece yüksek enerji seviyesi nedeniyle, Pitbull Husky karışımı erken yaşta tutarlı bir eğitim gerektirir. Bu melez köpek, uygun davranış ve itaat eğitimi olmadan hızlı bir şekilde evin etrafında koşacak, bu yüzden sahipler ona komutlara nasıl uyulacağını öğretmelidir. Husky Pitbull akıllı bir köpektir ve sahiplerini memnun etmeyi sever, bu yüzden eğitilmesi kolay olacaktır.

Pozitif takviye, sahipleri için iyi bir iş yaptıkları için Pitbull Husky'yi ödüllendirmek için ideal bir yoldur. Melez köpek dersleri hızlı bir şekilde alabilir ve neredeyse anında ilerleme belirtileri gösterecektir. İnatçı veya asi davranışlardan kaçınmak için Husky Pitbull karışımı ile güçlü pozisyonunuzu oluşturun.

Pitbull Husky köpek yavrusu her zaman evin etrafında olan insanlarla ve diğer evcil hayvanlarla sosyalleşmek de gereklidir. Sosyalleşme, melez köpeğin, yabancıların ve diğer hayvanların, sahiplerinin gençliğinden beri onları eğittiği şekilde davranmasına izin verir.

Husky Pitbull ve Aileleri İle Geçti

yabani mama boyutunun tadı

Pitbull Husky, şefkatli ve eğlenceli doğası nedeniyle iyi bir aile hayvanıdır. Çocuklarla oynamayı sever. Bununla birlikte, yetişkinler çocuklarla oynarken Pitbull Husky karışımına dikkat etmelidir, çünkü kas yapılarıyla daha küçük çocukları boğabilir. Uygun eğitim ve egzersizle Husky Pitbulls, komuta sırasında enerjilerini nasıl hareket edeceğini ve kontrol edeceğini öğrenebilir. Zekası nedeniyle, oynayabilecekleri zamanları ve harekete geçmeleri gereken anları ayırt edebilirler.

Diğer evcil hayvanlarla uygun sosyalleşme, Husky Pitbull'un yüksek av sürüşünü içerecektir. Evin içindeki diğer hayvanlar güvenli olacak. Güvenlikten bahsetmişken, Husky ile karıştırılan Pitbull zorlukların üstesinden gelmeyi sever. Sahipler, melez köpeğin ne kadar yükseğe zıplayabileceğini tahmin etmelidir, çünkü güvenlik önlemi yerine atlamak için bir engel olarak görebilir.

Yüksek bakım tımar ve pahalı diyet ile ilgili herhangi bir sıkıntı olmadan ailenizle birlikte evin etrafında oynayan büyük köpeklerin görüşünü seven aktif bir sahibiyseniz, Husky Pitbull sizin için mükemmel bir köpektir.

Referans:

 1. Zhao, X., vd. 'Sibirya Huskies'te Köpek Kriptorşidizmi için Genom Geneli Birlik Çalışması'. Hayvancılık ve Genetik Dergisi, cilt. 131, hayır. 3, 25 Kasım 2013, sayfa 202-209., Doi: 10.1111 / jbg.12064.
 2. Harnarayan, Patrick ve diğ. 'Vasküler Travmayı Tehdit Eden Uzuvlara Neden Olan Pit Bull Saldırısı -A Olgu Serisi'.Uluslararası Cerrahi Dergisi Olgu Sunumları, cilt. 42, 8 Aralık 2018, sayfa 133-137., Doi: 10.1016 / j.ijscr.2017.11.061.
 3. Coile, D. Caroline.Aptallar için Pit Bulls. Wiley Publishing, Inc., 2002.
 4. Morgan, Diane. Aptallar için Sibirya Huskies. Wiley Yayıncılık, 2001.
 5. https://en.wikipedia.org/wiki/Pit_bull
 6. https://en.wikipedia.org/wiki/Husky

Yorumlar