Kaniş İçin En İyi Köpek Kasaları: Önerilen Köpek Kulübesi Türleri ve Boyutları

Kaniş İçin En İyi Köpek Kasaları: Önerilen Köpek Kulübesi Türleri ve Boyutları

kaniş en sevdiğimiz köpek ırklarından biri . Aynı zamanda en zarif ve şık olanlardan biri. oyuncak ayı iyi görünüyor . Kanişler de zaman zaman huysuzdur ve yüksek bakım gerektirebilir. Onlarda yapabilir ayrılık kaygısının bir dokunuşundan muzdarip , özellikle yavru olarak. Kanişinizi sandık içinde eğitmeyi planlıyorsanız, siz yokken yavrularınızı güvende tutmak için mükemmel bütçe, dayanıklılık ve güvenlik dengesini bulmanız gerekir.

İşte bu Kaniş köpek sandık kılavuzunda, Kaniş cinsine mükemmel şekilde uyan favori modellerimizde size yol göstereceğiz. Ve çünkü tüm köpeklerin aynı tür sandıklara ihtiyacı yoktur , aralarından seçim yapabileceğiniz favorilerimizden bir seçki hazırladık. Nasıl yapacağınızı bilmeniz için bir satın alma rehberi de ekledik. en iyi köpek sandığını seç ihtiyaçlarınız için.Bilmiyorsanız, boyutlarına gelince üç tür kanişle süslendik. Listemizdeki kasaların çoğu da daha küçük boyutlarda satın alınabilir minyatür ve oyuncak boyutundaki Kanişler için. Kabarık bir kaniş yavrusu için hangi modelleri seçeceğimizi öğrenmek için endişeli misiniz? Hadi atlayalım!

Bir Bakışta: Favori Kaniş Kasalarımız

Frisco Katlama ve Taşıma Köpek Sandığı Yavrulu Derecelendirmemiz

En iyi değeri

Frisco Çift KapıChewy.com'da görüntüle Midwest Tek Kapılı Köpek Sandık Kanişleri Derecelendirmemiz

Bütçe SeçimiMidwest Tek Kapı

Chewy.com'da görüntüle Pet Gear 3 Kapılı Kasa Yumuşak Taraflı Derecelendirmemiz

Yumuşak Taraflı SeçimPet Dişli Yumuşak Taraflı

Amazon.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerSatın Alma Rehberi

Üç Farklı Kaniş

Kanişler birçok farklı boyutta olabilir.

koku yapmayan köpek maması

Doğrudan içeri atlayıp herhangi bir eski sandık satın almadan önce, bir takım şeyler düşünmeniz gereken şey. Kanişin anlaşabileceği pek çok farklı seçenek var. Ama hem Fino köpeğiniz hem de paranız için mükemmel seçimi yaptığınızdan emin olmak istiyorsunuz.

Kanişiniz için sandık eğitiminin doğru olup olmadığından emin değilseniz, tüm köpekler için mükemmel olduğunu söyleyebiliriz. Sandık eğitiminin birden fazla faydası vardır hem sizin hem de yavrularınız için. Ancak bununla birlikte, bir sandık bir seferde yalnızca birkaç saat kullanılmalıdır. Malısın Kanişinizi bütün gün saklamak için asla bir sandık kullanmayın . Bu, gününüzü anlatıyorsa, bir sandık almaktan kaçının ve belki de daha az bakım gerektiren bir türe bakın.

Boyut

Kanişiniz için bir sandık satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken ilk ve en önemli şey budur. İçeri girebilecek kadar büyük olmalı (belli ki) ve ayağa kalk ve rahatça dön . Ancak ihtiyaç duyduğundan daha fazla alana sahip olmamalıdır, çünkü kuşkusuz bu alanı tuvalet alanı olarak kullanacaktır. Yani, onu doğru bir şekilde almanız gerekiyor.Standart boy Kanişler orta ila büyük boy köpeklerdir. Genellikle 18 ila 24 inç boyunda ve 40 ila 70 pound ağırlığındadırlar. Tüm kasalar Kanişinizi ölçmek için talimatlar sağlayacaktır, bu nedenle bir satın alma yapmadan önce bunu kontrol etmelisiniz. Ama ortalama olarak, 42 inçlik bir sandık 30 inç yüksekliğinde onun için ideal uzunluk olacaktır.

Yapı

Kaliteli bir sandık bulmak için haftalar harcamanıza gerek yok, ancak aynı zamanda en ucuzundan biraz daha fazla ödemeniz gerekiyor. Bu şekilde sadece daha yüksek kalite elde etmekle kalmaz, aynı zamanda paranızın karşılığını daha iyi. Sağlam ve iyi inşa edilmişse, Kanişiniz yolunu çiğneyemez. Öte yandan, eviniz için bir sandık arıyorsanız, kıramayacağı sağlam metal telli bir model seçin.

Kanişiniz bir inanılmaz derecede aktif köpek veya çiğneme , daha da güçlü bir sandık satın almalısınız. Daha kalın metal kasaların endişeli Kanişler için harika çalıştığını bulduk. Ancak çok daha ağırdırlar ve birinci sınıf bir fiyat etiketi ile gelirler. Ancak bu, bir daha asla kasa satın almak zorunda kalmayacağınız anlamına geliyorsa, uzun vadede size para kazandıracaktır.

Amaç

Genel olarak, var üç çeşit sandık : metal kasa, yumuşak kenarlı kasa ve mobilya stili kasa. Kendiniz ve Kanişiniz için en iyi sandığı bulmak için önce neye ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Ev içinse, çoğu insan tel çerçeveli bir seçenekle gider. Aileler, daha şık bir mobilya stili modelini tercih etmek için görünüm konusunda endişeli. Kanişleriyle seyahat etmeyi sevenler genellikle yumuşak kenarlı bir sandık seçerler. Bunlar hafiftir ve kolayca taşınır. Fino köpeğinizle sık sık araba ile seyahat ediyorsanız, bir evcil hayvan güvenliği merkezi tarafından onaylanmış köpek sandığı daha iyi bir seçim olabilir.Eğitim yolculuğunuza başlamak için ilk sandığı arıyorsanız, ayırıcılı bir köpek sandığı satın almanızı öneririz. Bu, yavru büyüdükçe boyutu değiştirmenize izin vererek sizi birden fazla satın alma işleminden kurtaracaktır. Ev için bir sandık ise, almanızı öneririz iki kapılı seçenek çünkü bu iki erişim noktası sağlar. Bu, sandığı tasarımla sınırlı kalmadan evin etrafında hareket ettirmenizi sağlar.

Konfor

Kendi başlarına, sandıklar, döşenecek en rahat yerler değildir. Senin için şiltesiz bir karyola üzerinde yatmak gibi olurdu. Yani, kanişinizin sandığını kullanması için onu rahat bulması gerekiyor. Ve onu rahat bulması için, bir yatağa yatırım yapmak bir çeşit. Çoğu yatak stili yataklar bir köpek sandığına sığacak standart bir boyutta.

Onun için en iyi sandığı bulduğunuzda, sandığın içine yerleştirebileceğiniz en yakın yatak boyutunu bulmaya çalışın. lütfen unutmayın önce ölç . Fino köpeğiniz rahat, çılgın bir köpekse, başını dayaması için küçük bir yastık ek bir muamele olacaktır. Aşağıdaki seçeneklerimizden bazıları sandık paketinin bir parçası olarak yataklarla birlikte gelir.Aktivite Seviyeleri

Kaniş, sadece bazı insanların sandığı gibi güzel bir ponpon köpeği değil. Enerji demetlerine sahip geleneksel bir av köpeğidir. Bu nedenle, Kanişinizi sandıkla eğitecekseniz veya bu konuda bir sandık kullanacaksanız, onu yeterince çalıştırdığınızdan emin olmanız gerekir. Her gün.

Kanişinizi egzersiz yapmadan sandığına koyarsanız, sadece sandığı içinde endişelenmekle kalmaz, muhtemelen yıkıcı da olur. Bu, kasayı mahvedecek, paranızı boşa harcayacak ve ağzında ve dişlerinde yaralanmalara neden olacaktır. Kasalar ve yetersiz egzersiz seviyeleri birbirine pek uymuyor - uyarıldınız!

Favori Kaniş Kasalarımız

Standart Kaniş Köpek Açık Havada Siyah

Kanişiniz için bir köpek sandığı seçerken düşünmeniz gereken birçok husustan biri büyüklüktür.

köpekler neden ayaklarını yalar?

Artık hangi özelliklerin önemli olduğunu bildiğinize göre, her boydaki kanişler için en sevdiğimiz beş köpek kasasını burada bulabilirsiniz. Oyuncak veya standart boyutlu olmalarına bakılmaksızın, Fino köpeğinize uyması gereken birkaç farklı modeli karşılaştırıyoruz. Ayrıca, sandığınızı yavrularınızla nasıl kullanmayı planladığınıza bağlı olarak, her bütçe düzeyi ve ihtiyaç için bir sandık var. Kanişiniz zaten biraz endişeliyse, köpek kasalarına bakmanın daha iyi olduğunu unutmayın. endişeli köpekler düşünülerek yapılmıştır .
Frisco Ağır Katlama ve Taşıma Köpek Sandığı

Frisco Katlama ve Taşıma Köpekli Köpek Sandığı
 • İki giriş noktası.
 • Ağır hizmet tipi metal tel ile yapılmıştır.
 • Yaralanmaları önlemek için yuvarlatılmış köşeler.
 • Tava plastiği kolay temizlik sağlar.
 • Katlayın ve yapıyı taşıyın.
 • Uygun fiyatlı.
 • Çıkarılabilir bariyer, büyüyen Poodles için yer açar.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sandık, Frisco'nun standart metal kasasından daha ağır ve daha kalın telden yapılmıştır, bu da onu enerjik Kanişler için ağır hizmet seçeneği haline getirir. Her iki kapının da çift mandallı güvenli bir kilidi vardır, bu da akıllı Kanişinizin dışarı çıkamayacağı anlamına gelir. Kolayca taşımanız için klipsli ve kulplu katlanabilir bir sandıktır.

Metal siyah toz kaplama ile kaplanmıştır, bu nedenle daha dayanıklıdır. Her köşe yuvarlatılmış, bu da herkes için daha güvenli olduğu ve onun o güzel kıvırcık buklelerini yakalamadığı anlamına geliyor. Herhangi bir kazayı yakalayacak, zemini koruyacak ve temizlemeyi kolaylaştıracak çıkarılabilir bir tepsiye sahiptir. Bu sandık aynı zamanda bir ayırıcı panel içerir, yani aynı zamanda yavruları eğitmek için de idealdir.

Severiz Bu sandık, çoğu Kaniş sandık ihtiyacı için ideal olan ağır hizmet tipi bir metal sandıktır.


MidWest iCrate Çift Kapılı Köpek Sandığı

Midwest Poodles İçin Tek Kapılı Köpek Sandığı
 • Bütçe seçimi.
 • Tek giriş noktası.
 • Güvenlik için yuvarlatılmış köşeler.
 • Çıkarılabilir plastik tava.
 • Kompozit plastik tava değiştirilebilir.
 • Güvenli emniyet mandalı.
 • Katlayın ve yapıyı taşıyın.
Chewy.com'da görüntüle

Burada bir sandık paketi seçeneği seçtik. Sandık, önde gelen köpek kasası üreticilerinden biri olan MidWest tarafından yapılan kalitelidir. Bu başlangıç ​​paketini, tüm kite ihtiyaç duyanlar için oluşturdular ve bu, Kanişinizi sandık eğitimine tanıtmanın uygun bir yoludur. Sandık, güvenliği için hem sabitlenmiş hem de kilitlenebilir çift kapılara sahiptir.

Ayrıca, Fino köpeğinize tüm köpeklerin doğal olarak can attığı mahremiyet ve güvenliği sağlayan bir sandık kılıfı ile birlikte gelir. Alt tepsi çıkarılabilir, bu da kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Ayrıca ekstra konfor sağlayan polar astarlı sandık altlığı ile birlikte gelir. Ayrıca onu nemli tutmak için iki takılabilir kase ile birlikte gelir. Ve bir yıl garanti de.

Severiz Bu sandık paketinin Kaniş yavruları için mükemmel bir seçim olduğunu çünkü size ihtiyacınız olan her şeyi veriyor.


ProSelect Tek Kapılı Çelik Köpek Kasası

Proselect Köpek Kasası Ağır Hizmet Kasası
 • Ağır hizmet tipi çelik konstrüksiyon.
 • Güçlendirilmiş 20 gauge çelik.
 • Temizlik için sürgülü tepsi.
 • İki farklı boyutta mevcuttur.
 • İki güvenli mandal.
 • Tek giriş noktası.
 • Tekerlek dingil mesafesini kilitleme.
Chewy.com'da görüntüle

Burada nihai sandık seçimimiz var. Bu, bunlardan biri daha dayanıklı köpek kasaları ağır çiğnemelere dayanabilir ve sanatçılardan kaçabilir. Bu, piyasadaki en sağlam kasalardan biri olan ağır hizmet tipi bir kasadır. Kanişinizin ona takabileceği tüm güce dayanması için yarım inç kalınlığında borudan ve 20 gauge çelikten yapılmıştır. Ayrıca stres noktalarında da kaynak yapılır.

Bu seçeneğin bir kapısı vardır. Çift yan mandallar, köpeklerin onları itip yalayamayacağı şekilde yerleştirilmiştir. Alttaki tepsi çıkarılabilir, böylece önce Kanişinizden çıkmanıza gerek kalmadan dışarı çekebilirsiniz. Neyse ki, bu ağır sandık, hem sizin hem de Kanişinizin güvenliği için kilitlenen dört tekerleğe sahiptir. Sürtünmelere ve çizilmelere karşı dayanıklı, çekiç tonlu bir kaplamaya sahiptir.

Severiz Bu sandık, aşırı Kaniş çiğneyenler için ağır hizmet seçeneğidir - bundan kurtulma şansı yoktur.


Pet Gear Üç Kapılı Taşınabilir Yumuşak Sandık

Pet Dişli 3 Kapılı Sandık
 • Üç erişim noktası.
 • Nefes alabilirlik için yumuşak kenarlı file paneller.
 • Açık havada veya seyahat için harika.
 • Kolay taşınabilirlik için katlanır.
 • Beş farklı boyut.
 • Altı farklı renk seçeneği.
 • Kurulum için herhangi bir araç gerekmez.
Amazon.com'da görüntüle

Bu seçenek, anneleri ve babaları ile seyahat edebilecek kadar şanslı olan Kanişler için en iyi seçenektir. Bu sandık, kolayca katlayıp yanınıza alabileceğiniz 600 denye hafif naylon malzemeden yapılmıştır. Çerçeve, Kaniş için bol olan 90 kiloluk bir köpeğin ağırlığını alabilen sağlam bir çelik çerçeve ile yapılmıştır.

pitador

Çerçeve, kapaklardan kolayca kaydırılabilir ve kılıflar, rahatınız için makinede yıkanabilir. Kolay giriş ve çıkış için çok sayıda erişim noktası anlamına gelen üç kapısı vardır ve seyahat ederken güvenliği için idealdir. Her iki tarafta da maksimum havalandırma kontrolü için ağ paneller bulunur. Fermuarlı saklama bölmeleri vardır ve mat, rahatlığı için polar astarlı ve su geçirmezdir.

Severiz Bu sandık, genellikle anne ve babalarıyla seyahat eden ve hafif ama dayanıklı bir seçeneğe ihtiyaç duyan Kanişler için harika.


New Age Pet EcoFlex Pet Kasa

EcoFlex Sehpa Köpek Kasası
 • Ahşap-plastik polimer yapı.
 • 100 pound'a kadar olan köpeklere uyar.
 • Paslanmaz çelik boru ile yapılmıştır.
 • Alet gerektirmeyen kolay montaj.
 • Dört farklı boyut.
 • Dört farklı renk kombinasyonu.
 • Köpek sandığınızı gizlemenin harika bir yolu.
Amazon.com'da görüntüle

Burada, bir sandık olarak işlevsel olmakla birlikte, Fino köpeğinin büyük boyutuna uygun bir mobilya tarzı sandık bulduk. Bu sandık şık ve bir sehpa olarak da kullanılabilir. Bu sandık güzel bir evin arka planına karışıyor ve Fino köpeğinizin de onu seveceğinden emin olabilirsiniz. Dört renkte gelir ve montajı için alet gerektirmez. Nemli bir bezle temizlenmesi kolaydır.

Bu köpek sandığı, toksik olmayan geri dönüştürülmüş plastik ahşap-polimer karışımı olan EcoFlex malzemeden yapılmıştır. Sıvıları emmez ve bükülmeyeceğinden, çatlamadığından veya bölünmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu kasa sadece çevre bilincine sahip sahipler için arzu edilmez, aynı zamanda onu güvende tutmak için çift paslanmaz çelik mandallara sahiptir. Miller paslanmaz çelik borulardan yapılmıştır. Bu sandık en iyi çiğnemeyen sakin bir Kaniş için kullanılır.

Severiz Bu sandık, köpek sandıklarının görüntüsünü sevmeyenler için ideal olan şık mobilya tarzı sandık seçeneğidir.


Sıkça Sorulan Sorular

Kanişler ve kasalama hakkında bir dizi yaygın soru alıyoruz. Genellikle, bu sorular boyut veya sandık zamanlaması ile ilgilidir. Poodles ve sandık ihtiyaçlarıyla ilgili en sık sorulan soruları aşağıdaki bölümde ele aldık.

Kanişimi sandığı için nasıl ölçebilirim?

Tüm kasalar Kanişinizi ölçmek için talimatlar sağlayacaktır, bu nedenle bir satın alma yapmadan önce bunu kontrol etmelisiniz. Ancak tipik olarak, talimatlar size Fino köpeğinizi burnunun ucundan kuyruğunun tabanına (ucuna değil) kadar ölçmenizi söyleyecektir. Ayrıca otururken veya ayakta dururken patilerinden başının tepesine kadar. Ardından, ölçümlerine dört inç ekleyin ve bu mükemmel uyumu bulmalısınız.

Kanişimi sandık eğitimi almam gerekir mi?

Evet, bir sandık kullanmayı planlıyorsanız, sandık, yavrularını eğit . Hemen lazımlık eğitimi almasını beklemeyeceğiniz gibi, sandığının onun için güvenli bir yer olduğunu ona göstermeniz gerekir. Onu yavaşça tanıtın ve zorla içeri almayın. Kendi zamanında koklamasına izin verin ve içeri girdiğinde onu övün. Kanişler zeki köpeklerdir ve yakında sandığının kafasını dinlendirmek için harika bir yer olduğunu öğrenecektir.

Fino köpeğim sandığında ne kadar kalmalı?

Bir sandık sadece onu bir seferde birkaç saat emniyette ve güvende tutmak için kullanılmalıdır. Bir sandık, köpeğinizi bütün gün kilitleyebileceğiniz bir yer değildir. Onu orada çok uzun süre tutarsan, köpek işini yapması gerekecek ve o da kaçmaya çalışacak. Bütün bunlar, sandığını güvenli alanı olarak görme şansını mahvedecek. Kanişinizin sandığında ne kadar süre tutulması gerektiğine ilişkin genel yönergeler aşağıdadır:

 • 8 – 10 Hafta: 30 – 60 dakikalık antrenman seansları
 • 11 – 14 Hafta: 1 – 3 saatlik eğitim seansları
 • 15 – 17 Hafta: 3 – 4 saatlik eğitim seansları
 • 17+ Hafta: Bir seferde 4 saat

Kanişim sandığını kullanmıyor, ne yapmalıyım?

Kanişinizi eğitmek için tüm doğru adımları izlediyseniz, hepsi kaybolmaz. Bunun olmamasının birkaç nedeni olabilir. Doğru yerde olmayabilir. Belki sizden çok uzakta veya bir cereyana yakın? Ya da sizin gözetiminiz altında kontrol edebilmesi için bir süre onunla oturmanıza ihtiyacı olabilir. Eski kıyafetlerinizden bir parça veya kullanılmış bir yastık eklemeyi deneyin, çünkü bu kokunuzu katacak ve ona rahatlık sağlayacaktır.

Bu kasalar hava yolculuğu için uygun mu?

Yukarıdaki kasaların uygun olup olmadığını öğrenmenin tek yolu havayolunuzla iletişime geçmektir. Farklı havayollarının sandık uygunluğuyla ilgili farklı düzenlemeleri vardır, bu nedenle lütfen önceden kontrol edin. Bir oyuncak fino köpeğiniz varsa, evcil hayvan taşıyıcıları vardır. kabin içi uçuşlar için güvenlik yönergelerini karşılayın .

Son düşünceler

Yani, işte burada, ne yaptığınız hakkında bilmeniz gereken her şey var. Bir köpek sandığından kaniş ihtiyacı . Mevcut en iyi beş seçenekle birlikte. Burada her Kaniş, ebeveyn ve dekor için bir şeyler var ve umarız zor kararı sizin için şimdi çok daha net hale getirmişizdir.

Fino köpeğinizi önceden ölçtüğünüzden emin olun ve bir sandık seçerken onun rahatlığı birincil endişe olmalıdır. Yukarıdaki tavsiyelere bağlı kalarak, Fino köpeğinizin sandık mahsulünün kremasını aldığından emin olabilirsiniz. Bu muhteşem ve gösterişli köpeğin tam olarak hak ettiği şey bu!

Yorumlar