Belçika Malinois İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Boyut Rehberi ve İncelemeler

Belçika Malinois İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Boyut Rehberi ve İncelemeler

bu Belçikalı Malinois çalışkan ve enerjisi yüksek bir köpektir. O süper itaatkar ve iyi huylu. Peki neden bir sandığa ihtiyacı var diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Pekala, köpek kasalarında onları kapalı tutmaktan çok daha fazlası var.

labradoodle cinsi köpek

Birçok köpek sahibi, köpeklerini bir kulübeye koyma fikrinden hoşlanmaz. Ancak araştırmalar, bunun yalnızca siz ve spor ayakkabı koleksiyonunuz için faydalı olmadığını gösteriyor. Ama aynı zamanda Fido için çok sayıda faydası var. Bunların hepsini bu kılavuzda açıklayacağız.Ayrıca size Belçikalı Malinois için en iyi köpek kasalarını göstereceğiz. Yavruluk çağından altın yıllarına kadar. Ya da yok edilemez bir kafese ihtiyacı olan ağır bir çiğneyendir. Seni koruduk. Satın alma rehberimiz sayesinde size en iyi kasaları nasıl seçeceğiniz konusunda rehberlik edeceğiz. Ve kasa incelemelerimizle, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek sizin için çok kolay.

Bir Bakışta: Belçikalı Malinois İçin Favori Kasalarımız

EliteFieldChewy.com'da görüntüle

Yeni Çağ Evcil Hayvanı

Amazon.com'da görüntüle
 Midwest iCrate Çift Kapılı

Orta Batı Çift Kapı

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a götürecektir. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.İçindekiler

Alıcı Rehberi

 Kasa Güvenlik Özellikleri

Düşük kaliteli bir sandık, Mal'ınızın sandığından keyif alma şansını mahvedebilir veya bir haftadan az sürebilir. Oysa kaliteli bir tanesi ikinize de çeşitli faydalar sağlayabilir ve ömür boyu sürebilir. Bu nedenle bu Gerçekten doğru anlamanız önemlidir.

Bir sandık, dinlenmesi için rahat bir yer sağlayabilir ve kendi güvenli alanı herhangi bir endişeyi yatıştırmak için onda olabilir. Çocuklardan veya diğer evcil hayvanlardan bir molaya ihtiyacı olursa geri çekilebileceği bir yer. Ve sizin için, yokluğunuzu yıkım ve yaramazlıkla ödemediğini bilerek mağazaya çıkabileceğiniz anlamına gelir. Bir kasanın avantajlarından yararlanmak için, önce onu eğitmeli . Ancak nasıl yapılacağını öğrendikten sonra, tüm bu avantajlardan ve daha fazlasından yararlanırsınız.Boyut

Sandığının boyutu ilk ve en önemli faktör değerlendırmek. Çok küçükse, kullanmayacak. Ve eğer çok büyükse, içinde huzursuzluk hissedecek ve orayı tuvalet yeri olarak kullanabilir. Tüm bu senaryolar, çabalarınızı mahveder, paranızı boşa harcar ve kaçmak için yolunu açmaya çalışırsa yaralanma riskini alır.

Mal, orta ila büyük boy bir köpektir. Ağırlığı 40 ila 80 pound arasında değişecek ve pençeden omzuna 22 ila 26 inç ölçecek. Bu aralık, tüm Malların benzersiz olduğu ve farklı boyutlarda kasalara ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. Bu nedenle, yatırım yapmadan önce köpeğinizi talimatlara göre ölçmeniz çok önemlidir. Mallar genellikle gerektirir 42 inçlik bir kasa .

Amaç

Köpeğinizin neden bir sandığa ihtiyacı var? Bu sorunun cevabı, ihtiyacınız olan kasa tipini seçmenizi sağlar ve üç kasa tipi . Metal tel kasa ve mobilya tarzı sandık ev kullanımı içindir. Metal kasa, çok yönlü olduğu için en popüler seçenektir. Mobilya stili, sandığı ev dekoruyla harmanlayıp sehpa olarak kullanmak isteyenler içindir.

Üçüncü köpek kulübesi stiline yumuşak kenarlı sandık denir. Bu sandık türü, sahipleriyle birlikte seyahat eden Belçikalı Malinoiler için ayrılmıştır. Onları büyük Mal'ınızı taşımak için kullanmasanız da (bazıları onun ağırlığını taşısa da), onlar aracınız için harika . Hafif olmaları ve kolayca taşınabilmeleri nedeniyle seyahat edenler için de idealdirler.Bu onun ilk sandık rodeo'suysa, eğitim bölücüsü olan bir sandık satın almak isteyeceksiniz. Bu, bir yetişkin olarak onun için yeterince büyük bir sandık satın almanızı sağlar. Ancak büyüdükçe daha küçük köpek yavrusu boyutuna ayarlayın. Bu, ömrünüz boyunca birkaç boyutlu kasa satın almak zorunda olmadığınız anlamına gelir. çok yapma paranız için daha iyi değer .

Yapı

Belçikalı Malinois, enerjisi ve gücüyle tanınır. Dayanıksız ve kötü yapılmış bir köpek kulübesi, kaçmak isteyen bir Mal'ın dengi değildir. ile yapılması gerekiyor güçlü malzemeler ve en kaliteli işçilikle inşa edilmiştir. Bu ve daha büyük boyut, bir bütçe mağazası markasına kıyasla biraz daha fazla harcamanız gerektiği anlamına gelir. AMA, size çok daha uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz, bu da uzun vadede daha az harcama anlamına gelir.

Mal için seçtiğimiz kasalar ihtiyaçlarına göre uyarlanmış . Ne de olsa, Belçikalı Mal'ın sandık ihtiyaçları, Bichon Frise'ın ihtiyaçlarından çok farklı. Hepsi, kalite ve paranın karşılığını sunan tanınmış markalar tarafından yapılır. Önerilerimiz, diğer büyük köpek sahipleri tarafından da test edildi ve hepsi yüksek puan aldı.

Mal'ınız zaten sandık eğitimliyse ve sandığında hareket ediyorsa, en güçlü sandığı satın almanıza gerek kalmayacak. Ancak Mal'ınızın kaçtığı biliniyorsa, yatırım yapmanız önemlidir. ağır hizmet kasası ki yolunu ısıramaz. Sandığın da ağırlığına dayanması gerekiyor. Ancak yine de, aşağıdaki tüm kasa önerilerimiz Mal'ın tipik ağırlık aralığı için tasarlanmıştır.Konfor

Sandık onun için rahat değilse, muhtemelen onu kullanmayacaktır. Mal'ın senin en büyük arkadaşın ve o en iyinin en iyisini hak ediyor. Ve her şey konforla da ilgili değil. Mal, eklem sorunlarına eğilimlidir ve uygun bir yatak yeterli desteği sağlar . Basit bir battaniye, ağır köpeğinize herhangi bir rahatlık veya destek sunmayacaktır.

İdeal olarak, bir sandık şilteye ihtiyacı var. Bir şilte en azından sunmalıdır birkaç inç bellek köpüğü veya ortopedik destek. Kasa boyutunu seçerken bu ekstra birkaç inç de dikkate alınmalıdır. Seçim için bir rehberimiz var. bir sandık için en iyi yataklar , bu yüzden oraya da gittiğinizden emin olun. Çalışkan Mal'ınız ekstra rahatlıktan hoşlanıyorsa, ekstra sevimlilik için yumuşacık bir battaniye ekleyin.

Aktivite düzeyi

Bu değerlendirme alanı sandıktan çok köpeğe odaklanır. Belçikalı Mal, köpek dünyasının en enerjik köpeklerinden biridir. Bu yüzden dünya çapında askeri işler için seçiliyor. Sen onu saatlerce sandığında bırakamaz ve saatlerce ve onun bu konuda mutlu olmasını bekliyoruz.Ayrıca onun aldığından emin olmalısın. içine koymadan önce günlük egzersiz . Çok fazla bastırılmış enerjiyle içeri girerse, sadece kaçmayı denemekle kalmaz, aynı zamanda bir dahaki sefere girme konusunda onu gerçekten endişelendirebilir. Bir sandık onun rahatı içindir, onu bütün gün kilitlemek için değil.

Favori Belçika Malinois Kasalarımız

Satın alma rehberimizden topladığınız tüm bilgileri kullanarak, size bu Belçika cinsi için en iyi köpek kasaları için en iyi seçimlerimizi veriyoruz. Sahibiz tüm ihtiyaçları karşıladı , amaçlar ve tüm sahip bütçeleri de. Yani, en iyi seçimlerimizle, işte buradalar.


EliteField Üç Kapılı Açılır Kapanır Kenarlı

 EliteField Üç Kapılı Açılır Kapanır Kenarlı
 • Bu montajı kolay sandık, alet gerektirmez.
 • Hafif, dayanıklı çelik boru ve temizlemesi kolay polyester ve altıgen örgü kumaştan yapılmıştır.
 • Üç ağ kapı, gün ışığı ve havanın içeri girmesine izin vererek klostrofobiyi azaltır.
 • Ön ve yan kapılar, daha fazla güvenlik için kilitli fermuarlara sahiptir.
 • Seyahat için ücretsiz bir taşıma çantası ve polar yatak dahildir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yumuşak kenarlı sandık, orta ve büyük köpekler için yeterince sağlam ve güçlüdür ve 90 pound'a kadar köpek iyiliği sağlar. Sağlamlık, ona güç ve şekil veren çelik borudan gelir. Neyse ki, aynı zamanda hafif olacak ve gerektiğinde kolayca paketlenecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sandık, iki yıllık sınırlı bir garantiyle gelir. Diğer kalitesiz kasalara göre çok daha uzun ömürlü olması gönül rahatlığı sağlar.

Boruyu çevreleyen malzemenin temizlenmesi kolaydır ve kolay, hızlı bir temizlik için çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir. Kolay çıkış ve giriş için mükemmel olan üç kapı vardır. Dayanıklı fermuarlarla sabitlenirler. Kapılarda çevreyi görebilmesi ve yeterli havalandırma sağlaması için altıgen fileli pencereler vardır. Kolay taşıma için polar astarlı bir battaniye ve bir taşıma çantası ile birlikte gelir. İki saklama cebi, kulpları ve 11 renk seçeneği vardır.Severiz Bu ürünün yumuşak kenarlı bir seçenek olması, onu insanlarıyla birlikte seyahat etmeyi seven Mals için en iyi seçim haline getiriyor. Kamp yapmak? Sorun değil! Veteriner gezileri? Söylemezsen ona söylemeyiz ama bahse girerim!


Midwest Evleri iCrate

 Kanişler için Midwest Tek Kapılı Köpek Sandığı
 • Çift kapı erişimi.
 • Popüler marka.
 • Kompozit sürgülü plastik tava.
 • Güvenlik için harici cıvata mandalları.
 • Bölücü panel büyümeye izin verir.
 • Kurulumu ve parçalanması kolaydır.
 • Katlayın ve taşıyın tasarımı.
Chewy.com'da görüntüle

MidWest, bu sandık ürününü yeni Mal anneleri ve babaları ile yarattı. Sandığın kendisiyle başlayalım. Açma seçenekleri sunan çift kapısı vardır, böylece evinizdeki garip noktalara sıkıştırabilirsiniz. Sandık kalın telden yapılmıştır ve onun sinsi diliyle açamayacağı güvenli bir yan sürgüsü vardır. Köşeler hem onun hem de sizin güvenliğiniz için yuvarlatılmıştır. Ayrıca Mals için farklı boyut seçenekleri ve bir eğitim bölücü ile birlikte gelir.

Ayrıca bir sürgü, iki geçmeli kase ve en iyi ipuçlarını içeren ücretsiz sandık eğitimi DVD'si ile birlikte gelir. Polar astarlı bir yatak da dahildir. Sandığın, köpekler ve yuva ihtiyaçları için barınak sunan bir kapağı da vardır. Sürgü, tüm yavru köpekler için önemli bir özellik olan kolay temizlik için dışarı kayar. Bu sandık kiti, bir yıllık sınırlı garantiyle gelir, böylece iyi kalitede olduğundan emin olabilirsiniz.

Severiz bu sadece bir sandık değil, tüm kasa paketi. Bu, diğer her şeyle birlikte Mal yavrusunun ilk sandığını arayanlar için harika bir seçenek.


New Age Pet EcoFlex Sandık ve Sehpa

 New Age Pet EcoFlex Sandık ve Sehpa
 • Ahşap-plastik polimer yapı.
 • 100 pound'a kadar olan köpekler için uygundur.
 • Paslanmaz çelik boru ile yapılmıştır.
 • Alet gerektirmeyen kolay montaj.
 • Dört farklı boyut ve renk kombinasyonu.
 • Köpek kasanızı gizlemenin harika bir yolu.
Amazon.com'da görüntüle

Bu, köpekleri seven ancak yarım odayı kaplayan hantal bir sandık görünümünden hoşlanmayanlar için şık bir seçenektir. New Age Pet, işlevi zarafetle birleştirerek bu sandığı yarattı. Herhangi bir dekora uyacak şekilde dört renk seçeneğiyle gelir ve aynı zamanda bir sehpa görevi görür. 60 pound ağırlığındadır, ancak herhangi bir alete ihtiyaç duymadan bir araya getirilmesi kolaydır.

Hem şık hem de dayanıklı olan çevre dostu ve geri dönüştürülmüş plastik-ahşap polimer bileşiminden yapılmıştır. Bükülmez, çatlamaz veya bölünmez. Mil ve mandallar paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ekstra büyük sandık, Mal'ınızı içeride tutmak için iki güvenlik mandalına sahiptir ve 100 pound'a kadar köpek ağırlığını kaldırabilir. Bir yıllık üretici garantisi ile birlikte gelir.

Severiz Sandığın dekorlarına uyum sağlamasını isteyen Mal anneler ve babalar için bu kasanın en iyi seçimimiz olduğunu.


Lucky Dog Sürgülü Çift Kapılı Tel

 Lucky Dog Sürgülü Çift Kapılı Tel
 • Sürgülü kapı dar noktalara sığar ve incikleri darbelere ve morluklara karşı korur.
 • Çıkarılabilir ve temizlemesi kolay, sızdırmaz bir alt tavaya sahiptir.
 • Köşe stabilizatörleri, tıkırtıyı ve kazara çökmeyi en aza indirir.
 • Sağlam tel konstrüksiyon güçlendirilmiş ve paslanmaya karşı dayanıklı kaplama.
Chewy.com'da görüntüle

Metal telli bir sandıkla işini basit tutmayı seven Mallar için bu bizim önerimiz. Biri sonunda dışarı doğru açılan iki kapısı vardır. Diğeri ise, sonsuza kadar yürüyen ve sallanan kasa kapılara çarpan aileler için harika olan sürgülü bir kapıdır. Bölme paneli ile birlikte gelir, böylece yetişkinliğe kadar Mal yavrunuzla birlikte büyüyebilir. Ayrıca tüm Mallara hitap etmek için çeşitli boyutlarda gelir.

Uzun ömür ve güvenlik sağlamak için güçlendirilmiş ve kaplanmış çelik metalden yapılmıştır. Güvenlik mandalları, Mal'ınızı kontrol altında tutar. Köşeler patentli stabilizatörlerle güçlendirilmiştir ve alt tava sızdırmaz ve çıkarılabilirdir. Kaymasını önlemek için zeminlerinizi de koruyan dört lastik ayak vardır. Katlanabilir ve seyahatlerinizde yanınıza almanız veya paketlemeniz gerektiğinde tutma yeri vardır.

Severiz Bu ürünün harika bir fiyata basit, gösterişsiz bir tel kasa arayanlar için ideal olduğunu.


Luck Up Ağır Hizmet Güçlü Metal

 Luck Up Ağır Hizmet Güçlü Metal
 • Endüstriyel korozyona dayanıklı çelik, onu yok edilemez kılar.
 • Toksik olmayan bitmiş yüzey.
 • Yüksek kaygılı köpeklerin kaçmasını önlemek için emniyet tokalı 2 kilit.
 • Çift kapı ve kilitleme tekerleği tasarımı.
 • Montajı ve temizliği kolaydır.
 • 3 boyutta gelir.
Amazon.com'da görüntüle

Bazı köpekler, onları ne kadar çalıştırırsanız çalıştırın, her zaman görev yıkımındadır. Bu ağır hizmet kasası korozyona dayanıklı çelikten yapılmıştır ve güçlü ve dayanıklıdır. Ek güvenlik için Fido'nun manipüle etmesi son derece zor olan iki kilit vardır. Biri ön tarafta içeri girip çıkmasına izin veren iki kapı var. Diğeri, onu kontrol altında tutarken onunla etkileşimde bulunmanıza izin veren sandığın üst kısmıdır.

Sandık tabanındaki çubuklar kalındır ve tırnaklarına takılmazken yine de enkazın içinden geçmesine izin verir. Plastik tepsi kolay temizlik için çıkarılabilir. Kasayı kaldırmak zorunda kalmadan hareket ettirebilmeniz için dört adet kilitlenebilir tekerlek vardır. Bu sandık, dekor zevkinize göre eşleştirme seçeneği sunan iki renk seçeneğine sahiptir. Sandık, dayanıklılığını artıran toksik olmayan bir yüzeyle tamamlandı.

Severiz Bu ürünün, sonsuza dek sandıklarından kaçmaya çalışan Mals için en iyi seçenek olduğunu. Burada şans yok, yıkıcı Bay ve Bayan Mal/

Sıkça Sorulan Sorular

 Köpek Mamasına İhtiyacı Olan Belçikalı Malinois

Köpek kulübesi kullanımı genellikle köpek sahiplerini birçok soruyla baş başa bırakır. Gitmek için doğru yol mu? Köpeğim bundan hoşlanacak mı?

Öyleyse, bu cins için kasalar hakkında en sık sorulan soruları gözden geçirelim.

Belçikalı Malinois'imi eğitmem gerekiyor mu?

Evet, hiçbir köpek onu eğitmek için çaba sarf edilmeden kafese kapatılmamalıdır. Doğru şekilde yapılmazsa, sandığından keyif alma şansını mahvedebilirsiniz. Sandığınızın gelmesini beklerken, öğrenmek için biraz zaman harcayın Mal'ınızı nasıl eğitirsiniz . Basit. Sadece Mals hızınızda gittiğinizden emin olun.

Belçikalı Malinois'imi sandığı için nasıl ölçebilirim?

Köpeğinizi ölçmenin en çok tavsiye edilen yöntemi, onu burnunun ucundan kuyruğunun tabanına (sona değil) kadar ölçmektir. Sonra onu başının tepesinden patilerine kadar ölçün. Bu ölçümlere dört inç ekleyin ve onun için en iyi kasa boyutunu bulacaksınız. Bazıları bundan farklı olabileceğinden her zaman ürün ölçüm kılavuzunu kontrol edin.

Belçikalı Malinois'im sandığında ne kadar kalmalı?

 • 8 – 10 hafta : 30 – 60 dakikalık eğitim seansları
 • 11 – 14 hafta : 1 – 3 saatlik eğitim seansları
 • 15 – 17 hafta : 3 – 4 saatlik eğitim seansları
 • 17+ hafta : Bir seferde 4 saat

Kasalar, Mal'ınızı tüm gün kilitli tutmak için tasarlanmamıştır. Bu zalimce ve onu endişelendiriyor. Mallar çok uzun süre yalnız kalmaktan hoşlanmazlar, bu yüzden lütfen onu yukarıda belirtilen sürelerden daha uzun süre bırakmayın. Evde olduğunuzda, kulübesini istediği gibi kullanabilmesi için kapıyı açık bırakın.

Son düşünceler

Belçikalı Malinois, ara sıra dinlenmek için biraz zamana ihtiyaç duyan güçlü ve yüksek enerjili bir köpektir. Ona kendi alanını vermenin kaliteli bir kulübeden daha iyi bir yolu var mı? Umarız tüm Mal kasa sorgularınızı yanıtlamış ve seçiminizi çok daha basit hale getirmişizdir. Yukarıdaki tavsiyelerden toplu ihtiyaçlarınıza uygun sandığı seçtiğinizden emin olun. Ona nasıl düzgün kullanılacağını gösterirseniz, sandığını hayal ettiğinizden daha çok seveceğini garanti ediyoruz.

Yorumlar